Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 53

Wątek: KS Jastrzębie - AZS Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KS Jastrzębie - AZS Częstochowa

    Doczekaliśmy się wreszcie. Za niecały tydzień najciekawszy chyba meczyk ( wyjazd ) rundy rewanżowej. POMIJAJĄC aspekty pozasportowe, o których już wszystko i wszędzie zostało powiedziane, emocji nie powinno zabraknąć ... Osobiście liczę na komplet punkcików. Jatrzębie jest do ogrania i mam nadzieje, ze nasze orły nie podejdą do tego meczu jak w ostatnią sobotę z Radlinem.
    Pozatym zwycięstwo w jastrzębiu smakuje jak nigdzie ... porażka niestety też.

    Do Jastrzębia wybiera się jak zawsze grupa Kibiców AZS. Liczymy na to, że pan Grodecki zrozumiał znazenie słowa REZERWACJA i tym razem będzie nam dane mecz obejrzeć.

    Pozdrawiam.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale bedzie napinki na tym meczu.
    Oby tylko po tej kolejce lider sie nie zmienil.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-12-2003
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rowniez licze na dobre widowisko i juz sie nie moge doczekac tego meczu. Ja jak przystalo na kibica Jastrzebia obstawiam zwyciestwo swojej druzyny a jak bedzie, zobaczymy:)
    Mecz na pewno przyniesie nam dawke duzych emocji.
    Do zobaczenia na hali:)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    1,223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmiena Lidera...

    No to chlopaki zegnamy sie z 1 miejscem:) O ile Belchatow nie da ciala...ale mysle ze tak sie nie stanie.
    A tak na powaznie to pojedynek napewno arcyciekawy!!! Czewa jest w bardzo dobrej dyspozycji praktycznie juz od poczatku rozgrywek i co z reszta odzwierciedla miejsce medalikow w tabeli. Jastrzebie natomiast po slabszym poczatku sezonu, teraz zaczelo grac to co naprawde potrafi. Uskrzydleni zwyciestwem z Hotvolley, i faktem wyjscia z grupy, Ptaki moga zagrac naprawde dobre zawody. Jest jeszcze czywiscie opcja szybkiej przegranej, gdyz grajac kilka spotkan pod rzad na takich obrotach, bardzo prawdopodobne jest zlapac zadyszke...
    Mysle ze faworyta w tym meczu niema, bynajmniej w aktualnyje dyspozycji obu druzyn.
    Trzymam kciuki.
    Mostostal z Jastrzebiem!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... Za niecały tydzień najciekawszy chyba meczyk ( wyjazd ) rundy rewanżowej. POMIJAJĄC aspekty pozasportowe, o których już wszystko i wszędzie zostało powiedziane, emocji nie powinno zabraknąć ...
    Zapowiada się prawdziwy siatkarski klasyk dla kibiców siatkówki, dla kibiców Jastrzębia i Czestochowy takie mecze są znacznie czymś więcej (myslę że ci co chcą to wiedzą o co chodzi)i każdy z takich meczy prawdziwy kibic tych druzyn pamięta przez długie lata.

    Myślę że parkiet w J-biu zweryfikuje umiejętności obu tych drużyn oraz w jakimś stopniu pokaże nam która z tych drużyn faktycznie ma szanse walczyć o najwyższe laury w PLS.

    Ale niestety z doświadczenia wiem że wątek ten bedzie bardzo gorący i juz za niedługo będzie areną wielu mocnych słów wobec kibiców i ich zawodników. Znając zycie za tydzień pewna grupa "kibiców" będzie się rozpisywała na temat przekupstwa sędziów, organek, zachowania kibiców oraz złymi warunkami dla kibiców gości (mało miejsca) oczywiście bedzie napewno znów coś nowego ale tego dowiemy sie dobiero za tydzień :-(

    Wiem że mecz będzie napewno bardzo zacięty , a w hali bedzie naprawde gorąco ale osobiście obstawiam wynik za 3 pkt. dla Jastrzębia i wydaje mi się że mój optymizm jest uzasadniony :-)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dostałem zapewnienie kibiców AZSu, iż w powyższym wątku z ich strony regulamin łamany nie będzie.. Mam nadzieję że to się ziści, zarówno po jednej i drugiej stronie, wszelkie odstępstwa od tej zasady mogą być karane banem. Ustalmy pewien porządek na tę okoliczność, będzie nam się lepiej żyło. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zapowiada się arcyciekawie, zresztą jak każdy mecz z drużyną z Częstochowy. Pojedynek ten napewno dostarczy nam wiele emocji sportowych i mam nadzieję, że będą to tylko emocje sportowe. Wynik jest sprawą otwartą, ale mam nadzieję, że Jastrzębie zdobędzie w niedziele 3 pkt. :) Pozdrawiam :D

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam nadzieję na odwrotny wynik,tzn. zwycięstwo AZS-u,ale bedzie naprawdę ciężko.
    Mam też nadzieję,że obejdzie się bez napinki.Nie róbmy też atmosfery jakiejś siatkarskiej wojny.To jeszcze nie ta"ranga".Ja przynajmniej tak pojedynków z Jastrzębiem nie odbierałem nigdy i nie będę odbierał,mimo ostatnich napięć(tak to jest,jak pikniki sie pokłócą-hehe)
    Pozdrawiam

    AZS CZĘSTOCHOWA! SMASH THE REDS!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz o podwyższonym stopniu ryzyka na pewno.Co do wyniku to konia z rzędem kto go przewidzi.Jastzrębie chcą załapać się na pudło na koniec sezonu zasadniczego musi wygrać.Natomiast Cz-wa chcąc utrzymać fotel lidera musi wygrać tez i to za 3 punkty.
    Życzę nam wszystkim aby o wyniku decydowała gra a nie sędziowie jak to było u nas w Olsztynie.
    Jeśli Jastrzebie przegra to o pudle na koniec sezonu zsadniczego moze zapomniec.
    Mam nadzieję na wspaniałe widowisko i wysoki poziom.
    Pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [i]Mam nadzieję, ze ten mecz będzie transmitowany w TV.
    Jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź.Z góry dziękuję.
    Co do wynki to typować jest bardzo trudno.
    Każdej z drużyn daję po 50% szans na wygranie meczu.
    Co do sędziów to trzeba wkalkulowac ich pomyłki w końcu są tylko ludzmi nie robotami.
    Grunt aby pomyłka wynikała z ludzkiego błędu a nie z krętactwa.
    Pojedynek na boisku jak i pojedynek na oprawy ultras i głośne gardła kibiców zapowiada się pasjonująco.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie transmitowany przez tv4 w niedzielę o godz. 15.
    Plan transmisji na najbliższych kilka kolejek można znaleźć m.in. na stronie PLS http://www.pls.pl/terminarz.php lub http://www.pls.pl/transmisje.php.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nazwanie tego spotkanie klasykiem to zdecydowane nadużycie. Klasyki to są z AZS Olsztyn, no i z Kędzierzynem. Co niektórym się coś pomyliło – niedługo jeszcze ktoś nazwie klasykiem wyjazd AZS do Bełchatowa… Lepiej niech najpierw sprawdzi to hasło w słowniku. To jest po prostu mecz w Jastrzębiu i tyle. A że Ptaszki grają poukładaną siatkówkę i trochę jednak niespodziewanie zdobyli punkty w Olsztynie to powinno być ciekawie.
    Mam nadzieję, że nasi wezmą srogi rewanż za ubiegły rok, a kibice wejdą, a nie będą słuchać "transmisji" z policyjnej krótkofalówki.
    W końcu bycie liderem do czegoś zobowiązuje:-)

    __________

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Meczyk zapowiada się bardzo ciekawie. Jastrzębie jest teraz na fali i w dodatku gra u siebie, będzie bardzo trudno walczyć z nimi. Jednak mam nadzieje, że nasi zawodnicy zagrają bardzo dobrze i wygraja, za trzy punkty i pozostaniemy na dłużej na fotelu lidera, bo kto by się zadowalał liderowaniem przez jedną kolejke.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak poinformował pan Grodecki miejsca dla kibiców AZS-u bedą zarezerwowane do końca meczu , kibice czewy wchodzą na mecz za darmo .

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem w szoku ! bez bani, jestem poprostu w szoku.
    Nie spodziewałem się tego.
    Dziękujemy, zjawimy się napewno.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak należało postąpić!

    Tym bardziej gratuluję władzom jastrzębskiego klubu tego gestu, ja się niestety, z uwagi na czynniki ode mnie niezależne, nie zjawię. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jest luz, Grodek wie że musi odpokutować więc robi to w taki sposób bo innego nie znajdzie, a kibice nie uważają tego za zniewage i nie ma żadnej napinki, bo obawiałem się że Częstochowa się obrazi za ten gest, a jednak sami musicie stwierdzić że wam sie należy ten wstęp.
    Na necie nie okazujmy sobie ani nienawiści ani czułości bo to lipne.

    Mecz jest dość ważny bo jeśli wygramy to będzie ruch na początku tabeli, jeśli przegramy to AZS się umocni jako lider, więc obu zespołom będzie zależało na wygranej i to powinno zaprocentować dobrym widowiskiem. Dwa bardzo dobre i równe zespoły zagrają......bedzie co oglądac. A mecze z AZS uwielbiam, tak samo u nas jak i na wyjeździe więc już się nie moge doczekać.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasze mecze z Jastrzebie to jest klasyk ?? chyba ktos z podniecenie sie troche zagalapowal,Jastrzebie za malo osiagnelo zeby nazywac to klasykie zazwyczaj lalismy ich w meczach o wejscie do finalu (z wyjatkiem zeszlego roku gdzie cudem wygrali).
    Tak jak wyzej jest napisane klasykiem mozna nazywac nasze pojedynki z Kedzierzynem albo Olsztynem.

    Niedlugo to jeszcze klasykiem beda nasze mecze z Nysa i Radlinem.

    Widze ze kazdemu sie marzy zeby pojedynki jego klubu z nami czyli z druzyna ktora w ciagu ostatnich 15 lat osiagnela najwiecej byly klasykiem.


    P.S.
    Pan Grodecki najwyrazniej chce naprawic blad sprzed roku.

    WIŚNIA FANS'02
    AZS CZESTOCHOWA

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i dobrze,że facet dotrzymuje słowa danego w ubiegłym sezonie.Żle by się stało gdyby go nie dotrzymał.
    Przychylam sie do wniosku wieksziści o nie tworzenie kolejnych 'klasyków PLS","swiętych wojen' itd.Czasami nawet komentatorzy sportowi i inni dziennikarze wprowadzaja niezdrowaatmosfere,a My kibice się na to łapiemy(np.sztucznie rozbuchana we francji wojna pomiędzy PSG a OM).

    Pozdrawiam

    AZS CZ-WA! SMASH THE REDS!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2002
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Takiego meczu nie można odpuścic - oczywiście muszę przyjechac:)
    Mam nadzieję że będzie on bardzo ciekawy i trzymajacy kibiców w napięciu, że zwycięży Jastrzębie:D oraz że wszystko bedzie odbywać się w duchu prawdziwej sportowej rywalizacji:P
    Radlin i Jbie rulezzzz:P

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2005
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal-Jastrzebie

    Mecz napewno bedzie zaciety jak i na boisku tak i na trybunach. Osobiscie obstawiam zwyciestwo jatsrzebie najlepiej jak by to bylo 3-2.Bylby to najlepszy wynik dla mosto ktore wtedy by zmniejszylo przewage jaka ptaki maja nad nami.

    W kedzierzynie Jastrzebiu jest wiara.....

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapowiada sie ciekawe widowisko,oczywiste jest,ze kazda z druzyn chce wygrac; kibice jastrzebscy sa bardzo pewni latwej wygranej co jest ,jak dla mnie,naprawde niezrozumiale; AZS gra bardzo dobrze w tym sezonie,pomijajac nieszczesny polfinal z zeszelgo roku, gralo nam sie zawzse dobrze przeciwko wam, i o ile mnie pamiec nie myli,to z reguly to AZS wychodzil zwycieska reka. nasi siatkarze napewno nie oddadza latwo zadnej pilki; to raczej jastrzebie musi sie martwic o punkty- musicie gonic caly czas a ostatnie spotkanie miedzy zespolami zakonczylo sie raczej malo ciekawie dla was :P
    a historia lubi sie powtarzac!
    3-1 dla AZS u :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    E tam przesadzasz azsiak, nikt nie mówi o łatwym i pewnym zwycięstwie.

    Fakt że pley offy przygrywaliśmy z wami chyba 3 czy 4 razy z rzędu nie licząc ostatniego roku, ale w fazie ligowej wyniki były już bardziej wyrównane.
    Nie mówie że mamy pewne zwycięstwo ale sam przyznaj że od ostatniego meczu z Wami nasza gra zmieniła się diametralnie więc raczej juz tak łatwo nie będzie.

    Będzie niezły meczyk i niezła walka...prawie 3 miesiące na to czekałem:)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jutro sie ciekawy meczyk/wyjazd szykuje.
    Licze na wygraną naszego AZSu 3-1, ale jak bedzie to sie przekonamy.

    Lidera mamy, za ch..a go nie oddamy !!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile zostanie zachowane prawo serii w tej kolejce, to ZAS powinien wygrać w J-biu za 3 pkt. Jak pewnie wszyscy zauwazyli w dzisiejszych meczach wygrywali goscie, w kazdym spotkaniu za 3pkt. Nie bedzie to jednak łatwe, bo J-bie gra ostatnio b. dobrze a ponadto J-bie nie odpusciło jeszcze walki o lepsze miejsce - niż 4. A zatem jutro czeka nas niezły meczyk. Stawiam na Jastrzębie.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maraton w Jastrzębiu....0-3

    Prawo serii się potwierdza, widze, lider gra bardzo dobrze, garstka kibiców sie cieszy a Jastrzębie potrzebuje zdrowia, odpoczynku opanowania i konsekwencji,( a to wszystko jest po stronie najlepszego teamu w Polsce,)Jastrzebie do Trójki raczej nie zapuka więc spokojnie niech czeka na playoffs ( z Mosto)Częstochowa gra na rownym wysokim poziomie, ma zgrany wyrównany kolektyw, mam nadzieję ze częstochowianie godnie będą sie cieszyć. Gloria victis. A siatkarska Polska cały tydzien bedzie czekać na zmianę lidera?!
    ( oczywiście z wyjątkie Lidera, który jest że tak powiem duuuuża częścia siatkarskiej Polski)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powtorze wlasne slowa HISTORIA LUBI SIE POWTARZAC po raz drugi 3-0 dla AZSu :)
    fenomenalnie,fantastycznie AZS wciaz liderem :)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ahh, jak przyjemnie oglada sie AZS wygrywajacy 3:0 w meczu z trudnym przeciwnikiem na wyjezdzie. :) Nasza druzyna ma duzy potencjal i mam nadzieje, ze go wykorzysta. W roku 2005 czas na powrot Krola. :D

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kuchcika
    Ostatnie zdanie niepotrzebne....trąci zawiścią....

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    no no...musze przyznac ze nie spodziewalem sie takiego wyniku :) wygranej tak, ale nie do 0. No ale chwala AZS-owi za to co pokazali dzisiaj. Coprawda dziwnie dzisiaj grali zagrywka i troche za czesto w miare lekkie zagrywki trafialy w siatke, no ale to mozna wybaczyc. W pierwszysch 2 setach jak na moje oko Woicki troche za malo gral srodkiem, w 3 juz bylo zdecydowanie lepiej pod tym wzgledem. Nie pozostaje nic innego, jak liczyc na podobny wynik (oczywiscie dla AZS) w meczu za tydzien z olsztynem :)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie, Ja Im gratulę. Zawsze sie mówi 'bij mistrza' więc tym razem, zupelnie zasłuzenielider pobił mistrza, teraz czekamy na to kto pobije obecnego lidera (mistrza)Nie ma zawiści. Nawet jeśli kibicowałem przeciwnikowi to obiektywnie AZS zdecydowanie zasłużenie wygrał i mam nadzieję ze dalej będzie tak grał i wywróci przedsezonowo-papierowe rożważania

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik, ty jesteś siatkarska Polska?!?! Fajnie, dobrze wiedzieć siatkarska Polsko...

    Po wczorajszym dramacie w wykonaniu Politechniki szatanie serce zostało ukojone przez bardzo przyzwoicie grający AZS Częstochowa. Nie ma sensu tłumaczenie czegokolwiek nieobecnością Jose Rivery z racji faktu, że zastępujący go dziś Wika był jednym z najjaśniejszych punktów ogólnie słabego Jastrzębia. Najgorszy był Chudik i psujący co tylko się dało Terlecki. Po stronie AZS nie ma sensu wyróżniać kogokolwiek indywidualnie, bo cała drużyna zagrała równo i na dobrym poziomie. Ubolewam nadal nad jakością zagrywki w PLS, choć dziś trudno było się spodziewać jakichś cudownych asów z racji małej hali i ograniczonego miejsca na zagrywkę.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Choć mecz przegrany bardzo mi sie podobał ,Szacuneczek dla Woickiego ma chłopak duzy asortyment rozegrań.
    Jastrzębie hm..... brak Jose Rivera było widać aż nadto bardzo słabe przyjęcie z których rozgrywacze nic ciekawego niemogli wystawić.
    Druga sprawa nikt robotem nie jest i zmęczenie wkońcu musi przyjść , teraz chłopaki mają wkoncu tydzień do następnego spotkania więc troszeczke odpoczną.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mimo że przegrany to był to dobry mecz, żal mi jedynie 1 seta i D. Plińskiego, (niech pan atakującypogwizdku troche wstrzyma nerwy, bo jest zagrożeniem dla otoczenia, on tak się często zachowuje?), teraz pozostaje nam czekać na play offs i na mecze w LM

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... niech pan atakującypogwizdku troche wstrzyma nerwy, bo jest zagrożeniem dla otoczenia, on tak się często zachowuje...
    trudno wypowiadać mi się za Grzeska Szymańskiego, ale nie sądzę, aby zaatakowal słysząc wcześniej gwizdek sędziego,
    każdemu taka sytuacja może się zdarzyć i uważam, ze Twoja wypowiedź jest, nawzijmy to, troszkę nie na miejscu,
    Grzesiek przeprosił za to co się stało, zresztą cały Pamapol przeprosil...
    i zapewniam Cię, że zagrożeniem dla otoczenia nie jest...

    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Częstochowianie byli dziś zdecygowanie lepsi - i indywidualnie i jako zespół. Rozegranie Woickiego - przednie, skuteczność ataków - imponująca. Niezwykle podobała mi się również gra Gacka :). W Nysie to on tak dobrze nie grał...

    Pozdrawiam.
    dakuul

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ahh pierwszy set stanowił dla mnie próbę generalną nerwów przed zbliżającą się serią egzaminów :P Oby więcej takich meczów, a przede wszystkim wyników. Dziękuję Opatrzności za Woickiego, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest to najlepszy rozgrywacz częstochowskiej drużyny od czasów Ireneusza Kłosa!
    Finezja gry, spokój i opanowanie, wyłączając niedociągnięcia w koncentracji wiszących w górze piłek setowych, znakomita skuteczność w ataku, tak można skwitować dzisiejszą rozgrywkę Częstochowian.
    Jastrzębie zadziwiająco rzadko wykorzystywało środek, co mogło być kluczem do nawiązania kontaktu, udowodniał to momentami Pilarz. AZS cały czas kontrolował grę, nie ma mowy obecnie o równej klasie tych drużyn, jednak jak to w sporcie bywa, wszytsko może zostać szybko przewrócone do góry nogami. Szymański wciąż w wysokiej formie, Gierczyński i Winiarski ustablizowali grę, co nie znaczy że nie może być lepiej. Liczę na utrzymanie prowadzenia w tabeli także po następnej kolejce. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetnie po prostu nie mogło byc lepiej. Wygrana za trzy punkty bez straty seta bardzo cieszy. Kluczowy był pierwszy set wygrany po dramatycznej końcówce. Po nim szybkie prowadzenie w drugi secie odebrało chęci do gry zespołowiu Jastrzębia, nawet dobra zmiana rozgrywającego nie pomogła. U nas troche martwi mnie nie wykorzystystanie kilku piłek setowych mając je w powietrzu, mogło się to źle skończyć, ale pozatym Azsetesiacy zagrali naprawde bardzo dobry mecz.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co pisać każdy widział...

    Gratuluje i tyle...

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jak to wszystko wyglądało kibicowsko?

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego zostało skasowane moje zaproszenie na czata kibiców Częstochowy ?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze gratulacje dla AZS-u. Wygrana, i to w takim rozmiarze, na jastrzębskim parkiecie z rozpędzonymi od kilku spotkań gospodarzami, to zwycięstwo przez „duże Z”.
    W Jastrzębiu zawiodło szczególnie przyjęcie, nie popisał się także Chudik, który sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat. Jego uparta gra skrzydłami to był istny prezent dla częstochowskiego bloku. Także marnie wypadł Terlecki i bardzo się zawiodłem jego grą, bo dużo pisaliście o jego postępach. Pozytywnie niemiłosiernie eksploatowany Michalczyk oraz Rybak, który dał świetną zmianę. W drużynie AZS-u świetnie zaprezentowali się Gacek i Woicki. Pierwszy rewelacyjnie w obronie, drugi czyścił siatkę raz po razie. Ogólnie cała drużyna zagrała dobry mecz i ciężko wskazać słaby punkt. Zresztą nieprzypadkowo wygrali całe spotkanie bez straty seta.


    Obserwując dzisiejsze spotkanie zastanawiałem się również kwestią obsady rozgrywającego naszej reprezentacji. Kandydatura Woickiego była rozważana już niejednokrotnie i zawsze koronnym argumentem „przeciw” był jego wzrost, bo talentu mało kto mu odmawia. Niski, jak na siatkarza, wzrost Pawła oznacza dziurę w bloku, co nie ulega wątpliwości.

    W tym momencie jednak, zestawiłem go z innym zawodnikiem, którego dla odmiany, mało kto w kadrze nie widzi. Mianowicie mam na myśli Arka Gołasia, który pomimo swojego wzrostu i fantastycznego zasięgu, także jest dziurą w bloku.
    Jak to w końcu jest z naszymi preferencjami? Czy zawodnik ma mieć miejsce w reprezentacji za to, że gra bardzo efektownie, czy też na podstawie przydatności dla drużyny, szczególnie biorąc pod uwagę kontrkandydatów na jego pozycję? Nie chcę tutaj czynić porównań między Gołasiem a Woickim, bo to nawet do końca niemożliwe. Chcę tylko zwrócić uwagę, że obydwaj są zawodnikami niekompletnymi, których braki najbardziej widoczne są w tym samym elemencie, a jakże odmiennie ich traktujemy.

    Na koniec warto podkreślić, że rozgrywający na boisku jest tylko jeden i spełnia bardzo specyficzną rolę. Jeżeli rozgrywający gra źle, to inny zawodnik nie jest w stanie nadrobić jego słabości (vide atak, przyjęcie, blok czy zagrywka – te elementy wykonuje kilku zawodników wzajemnie się uzupełniając). Tak więc moim zdaniem, w przypadku rozgrywającego podstawowym kryterium doboru zawodnika powinna być szeroko rozumiana jakość rozegrania, a dopiero w przypadku graczy równorzędnych w tym elemencie, można się skupić na ich innych zaletach i wadach.

    Reasumując, Paweł Woicki powinien trafić do tzw „szerokiej kadry”, szczególnie na mecze Ligi Światowej, gdzie mógłby wykazać swoje umiejętności i przydatność dla drużyny w konfrontacji z innymi rozgrywającymi.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poncz: zwłaszcza że niekompletność Gołasia jest niestety bardziej rażąca... Środkowy jest GŁÓWNIE od ustawiania bloku, w przeciwieństwie do rozgrywacza. Nie widzę innej opcji niż powołanie Woickiego do szerokiej kadry. Subiektywnie to nawet nie widzę dla niego alternatywy na przyszłe lata, poza Łukaszem Żygadło.. NIGDY za Stelmachem nie przepadałem, jednak w obecnie panujących okolicznościach jego powołanie traktuję jako zło konieczne. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla AZS , Woicki powinien być w kadrze....Jastrzębie nie wykorzystało piłki setowej w I secie i tosię zemściło, wprawdzie AZS miał ich 9 ale w końcu wykorzystał. Jednakzmęczenie rozgrywkami w LM dałochyba znać osobie szczególnie Chudikowi i Terleckiemy, ogólnie oprócz I seta słaba gra Jastrzębia.Za tydzień będzie lepiej. Pozdrówka

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co pokazał Woicki w zakresie rozegrania oraz walki na siatce (przy przepychanych, spornych piłkach) pokazało, że pod względem umiejętności technicznych jest, moim skromnym zdaniem, liderem wśród polskich rozgrywających. Tego nie można wyćwiczyć, z tym trzeba się urodzić. Ma ten chłopak talent w placach, oj ma. Niestety, mój ulubiony rozgrywający Łukasz Żygadło ustepuje mu pod względem techniki odbicia placami zdecydowanie. Cóż, wzrostu już nie uzyska, ale w kadrze znaleźć się powinien. Choćby po to, aby jego konkurenci - drągale zobaczyli z bliska, co mozna robić na wystawie. A gdyby były z tym kłopoty, to może ufarbować go na rudo?
    Z drugiej strony, wszyscy którzy wzdychali po nocach do fotografii Chudika, chyba troszkę zmienili zdanie? Podobnie jak zwolennicy natychmiatowego mania (miecia? mienia?) w kadrze niejakiego Terleckiego. Mówiłem: to jeszcze nie ten etap. Kombinacyjna gra na siatce sprawiła, że "z pięknego panicza zrobiła się jajecznica", czyli wychwalany ostatnio pod niebiosa jastrzębski blok praktycznie przestał istnieć.
    Aczkolwiek Daniel Pliński naprawdę znajduje się w życiowej formie, i kilka jego akcji ze środka zrobiło na mnie wrażenie, podobnie jak stablina i mocna zgrywka, którą w Sosnowcu miał raz na trzy mecze. Wrażenie chyba nawet większe niż umiejętności w zakresie przyjęcia nominalnego przyjmującego, Victora Rivery... Przemek Michalczyk też nie sprawia zawodu, aczkolwiek jedno jest pewne: meczu sam nie wygra. A Radek Rybak chyba powinien nieco więcej przebywać na boisku, bo od tej ławki w gorzej ogrzewanych salach lumbago pewne. A nie zawsze można dostać teraz skórkę z kota, leczącą tę dolegliwość.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •