Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: KS Jastrzębie Borynia - AZS Częstochowa 3:2

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KS Jastrzębie Borynia - AZS Częstochowa 3:2

    Tutaj kibice KS Borynia mog± wyładować się na kibicach AZS. Ja z mojej strony mogę nadmienić, że sędziowanie w meczu było fatalne, gdyby sędzia był uczciwy, to Jastrzębie wygrałoby 3:0, wszystkie sety do o¶miu.

    A tak na poważnie, to gratuluję graczom z Jastrzębia pięknego zwycięstwa. Szkoda, że tych meczów nie pokazuje telewizja, warto byłoby popatrzeć na takie piękne mecze, jak ten. Dobrze, że w Polsce jest jeszcze jedna ¶wietna drużyna.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj kibice KS Borynia mog± wyładować się na kibicach AZS. Ja z mojej strony mogę nadmienić, że sędziowanie w meczu było fatalne, gdyby sędzia był uczciwy, to Jastrzębie wygrałoby 3:0, wszystkie sety do o¶miu.

    A tak na poważnie, to gratuluję graczom z Jastrzębia pięknego zwycięstwa. Szkoda, że tych meczów nie pokazuje telewizja, warto byłoby popatrzeć na takie piękne mecze, jak ten. Dobrze, że w Polsce jest jeszcze jedna ¶wietna drużyna


    Szatan naprawde jestes dowciapny zreszta jak zawsze,no tez sadze ze w Polsce oprocz Mostostalu jest jeszcze jedna swietna druzyna(pozdrowienia dla niej) mam nadzieje ze to Jastrzebie przejdzie dalej i wygra na wyjezdzie z Galaxia ale jednak zycze kibicom Galaxi chociaz pieknego spektaklu w hali Polonia

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    J-bie - Galaxia 3 : 2

    Mecz stał na wysokim poziomie szkoda tylko że Ivett nie wykorzystał piłki setowej w pierwszym secie bo wynik mógłby być zdecydowanie lepszy dla J-bia (tradycyjnie pare błędów sędziów dla Gali - to już standard).

    Kibice Cz-owy ostatnie dni pewni byli wyniku i uważali że prawie wszystkie atuty stoją poo ich stronie .
    Niestety , sprawa ręważu jest otwarta , a sobotnie spotkanie PLS będzie dopiero super widowiskiem chłopaki uwierzyli że Gala to nic nadzwyczajnego !!! poprostu tylko dobra druzyna !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gbx ; czy na prawdę w to wierzysz ? :P Gratuluję drużynie z Jastrzębie przede wszystkim, z tego co słuchałem w radiu, bardzo równej gry. Mam nadzieję ,że liczna grupa Jastrzębie zda nam relację z tego spotkania w sposób obiektywny. Wkońcu grał Bąkiewicz i z urywek ,które słyszałem w radiu, wiem, że wyszło mu to całkiem nieźle. Szykuję się arcyważne spotkanie i bynajmniej nie mam na myśli spotkania środowego (za tydzień), lecz sobotnie. Niestety wbrew moim pierwotnym planom nie będę mógł się pojawić w sobotę w Jastrzębiu z czego bardzo ubolewam. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podajcie skład Jastrzębia i trochę komentarza odnośnie gry poszczególnych zawodników

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ufff był to naprawde świetny mecz,już dawno nie widziałem tak dobrego meczu, zaskoczyła mnie dobra gra Winiarskiego z tego chłopaka coś będzie.Dobra gra Garego , wspaniale znów zagrał Divis. Jeśli chodzi o Gale to zaprezentował sie świetny zespół z jednym mankamentem niestety jest to atak , nigdy nie widziałem żeby zawodnik dostał tyle czap w jednym meczu chodzi mi tu o szymańskiego,wejscie szewińskiego nic nie dało,proponuje jak najszybciej poszukać dobrego zawodnika w to miejsce. Jeśli znajdziecie dobrego zawodnika na miejsce ataku to naprawde możecie dużo zdziałać.Jestem pod wrażeniem gry ignaczaka jest naprawde w wyśmienitej formie.Już nie moge doczekać się sobotniego meczu , liga to jest zawsze liga.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sobote licze na 3:0 dla jastrzębia !!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słaba postawa J-bia za to Gala prezentowała się zdecydowanie lepiej , atak na skrzydłach to dominacja J-bia (Divis i przemek Michalczyk), zagrywka - jedynie Winiarski potrafił skrzywdzić nią Ivett a Jastrzębie grało na zagrywce na średnim poziomie (a zdecydowanie lepiej niż K-K)
    Na rocegraniu mniej wiecej po równo , a na pozycji libero lepiej prezentował się Wojcik - wyciągnął kilka niezłych piłek. Ogólnie mecz b.wyrównany a sprawa awansu jest nadal otwarta !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że Jastrzębie wygrało nic jeszcze nie znaczy. To dopiero początek maratonu. Teraz czeka nas spotkanie ligowe a tu punkty sa o wiele ważniejsze. Jak narazie liczą się dwa wygrane sety. Za tydzień w rewanżu Jastrzębie już sobie nie pogra. Martwić może jedynie słaba gra AZS w ataku. Tylu nie skończonych kontrataków dawno nie było. Przy takiej postawie atakujących na nic zda się wspaniała gra Igły.
    Brakuje Tomka. Jaki był taki był ale na pewno lepszy od Szymańskiego. Mam nadzieję, że trener i działacze zrobią coś w tym kierunku. A narazie FORZA AZS!!! I wygrajcie w sobote!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla zaprzyjaźnionego klubu za wygranie meczu i przerwanie pasma zwycięstw Galaxii! Oczywiście sprawa awansu jest otwarta, a Galaxia jest teoretycznie w lepszej sytuacji. 3majcie się w sobotę i w następną środę. Ja niestety nie mam dobrego samopoczucia po dzisiejszym wpadce Mostostalu w meczu z AZS Olsztyn. Tutaj przed rewanżem - Olsztyn jest już jedną nogą w finale. Niestety.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od razu rozwieje Twoje nadzieje, otóż żaden atakujący w tym sezonie nie zostanie już kupiony do AZSu. Sprawa została przekreślona po wydaniu pienędzy na kontrakt z Szewińskim. Faktem jest , że Szymański jak tak będzie dajej grał, to mistrzostwo polski sama obrona nie wywalczy. Na pozycji atakującego jest jednak jeszcze alternatywa, która poniekąd ma ąż 4 gałęzie . Pierwsza: albo wbić Szymańskiemu ,żeby czasem pomachał tą swoją szybką rączką atakując po prostej a nie jak dotąd WYŁĄCZNIE po ukosie, co ułatwia sprawę blokującym drużyny przeciwnej. Druga koncepcja to całokształt Szewińskiego... czyli dać mu się rozegrać i w przeciągu czasu może nie będzie aż tak źle w tym elemencie. Teraz koncepcje mniej możliwe : ściągnąć Patuchę ,w tym przypadku nie pełna dyspozycja zespołu na tej pozycji przynajmniej będzie miała jakieś opcjonalne rezultaty w przyszłości, bowiem ten chłopak ,żeby zaczął atakować zawodowo musi trochę pograć. I ostatnia koncepjca postawić na pozycji atakującego niejakiego Kokocińskiego, który nam wygrywał mecze w Top Teams na tej pozycji i jego wyjątkowo szybka rączka daje nam do rozumienia ,że Grzesiu nie nadaje sie na środkowego, a jednak musi nim byc z wiadomych przyczyn. Przyznam ,że żadna z tych koncepcji nie wróży mi markowego ataku akademickiego zespołu taki jak to był w zesżłym roku. W tym sezonie mamy dokładnie odwrotną sytuację, bowiem sezon 2001/2002 to nic innego tylko luki w przyjęciu, teraz mamy za to wyśmienite przyjęcie i obronę, lecz brak ataku. Mam jednak nadzieję ,że to właśnie Gelo się jeszcze rozegra i pokaże nam coś więcej niż atak po przekątnej z prawego skrzydła, co mu jednak przeważnie trzeba przyznać wychodzi, oczywiście przy założeniu dobrze dogranej piłki. Głowy w górę , będzie dobrze. Nadal uważam ,że mimo tego skład AZSu jest wyrównany a tymczasowe luki da się wypełnić. Pozostaje tylko pytanie jak to zostanie zrobione? Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zacięte i wyrównane spotkanie, szczególnie czwarty i piąty set! W sumie ten Winiarski wcale mi nie zaiponował, w drużynie gości widziałem lepszych zawodników. No, może jest lepszy od Dacewicza (prawie każda zagrywka kończyła się "kilometrowym" autem) czy Szewińskiego (który w tej fryzurze przypomina bardziej Howie D. z Backstreet Boys), ale żeby już z niego robić gwiazdę to chyba trochę za wcześnie.

    Ciekawe jeszcze, czy Peter Divis zyska sobie nowy przydomek - Młynek do kawy...?!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym młynkiem do kawy to dobre. Gratuluje pomysłu Pedros. :) Strasznie żałuję, że mnie tam nie było i już z wielką ciekawością czekam na kolejny pojedynek z Galaxią w sobotę. Może będzie jeszcze lepiej ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-10-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szatan nie wiem czy byłeś na meczu, ja byłem i mogę ci powiedzieć, że pomyłki sędziwskie owszem były i to wszystkie z korzyścią dla Częstochowy, Jastrzębiu nie pomogli ani razu, ale mam nadzieje że pomogą w sobotę.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo sędziowie tylko pomagają Częstochowie, pozatym gratuluje Jastrzębiu i licze na 2 następne mecze z korzyścią dla Jastrzębia :)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestescoe beznadziejni...
    Nie dosc ze wasza jastrzabki wygraly to jeszcze najezdzacie na sedziego...
    To jest spisek Czestochowy i PZPSu przeciwko jastrzbiu i mostostalowi...

    ps. o meczu napisalem w temacie: Jastrzebie - AZS puchar polski

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Ivettu Jastrzębie przede wszystkim za przerwanie dobrej passy Galaxii ! Życzę zwycięstwa w sobotnim meczu ligowym w Jastrzębiu.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ci panie galaxianie mowilem ze jastrzebie wygra nic dodac nic ujac jastrzebie jest jak narazie lepsze ;)nie bede nic wiecej pisal bo jeszcze sie zalamiesz :):):):):):):):):):):) JASZTRZEBIE MISTRZEM :)
    pozdrowienia

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pinol... Jezeli druzyna X pokona druzyna Y ktora z koleji wygra na wyjezdzie z druzyna Z. Druzyna Z pokonuje druzyne X to i tak najlepsza jest druzyna X...
    pewnie tak to sobie tlumaczysz... :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesz co ci powiem ie mozesz zniesc tego ze gala przegrala nie wiem o co ci chodzi z tymi X i Y ale nie szkodzi i nie mysl sobie ze nie wiem bo jestem tepy poprostu nie obchodzi mnie za bardzo tego znaczenie wiem tylko ze byles pewien zwyciestwa gali. szkoda mi ciebie jak juz mowilem w ktoryms tam wpisie "kibice gali beda placzac opuszczac hale" albo jakos tak moj typ na tem mecz sie sprawdzil i nic mi nie powiesz jastrzebie wygralo zasluzenie a gala byla moim zdaniem daremna jastrzebie przegralo z mosto w pieknym stylu z honorem a gala nie zagrala na swoim poziomie i z tego sie ciesze
    pozdrowienia
    :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiesz co ci powiem ie mozesz zniesc tego ze gala przegrala nie wiem o co ci chodzi z tymi X i Y ale nie szkodzi i nie mysl sobie ze nie wiem bo jestem tepy poprostu nie obchodzi mnie za bardzo tego znaczenie wiem tylko ze byles pewien zwyciestwa gali. szkoda mi ciebie jak juz mowilem w ktoryms tam wpisie "kibice gali beda placzac opuszczac hale" albo jakos tak moj typ na tem mecz sie sprawdzil i nic mi nie powiesz jastrzebie wygralo zasluzenie a gala byla moim zdaniem daremna jastrzebie przegralo z mosto w pieknym stylu z honorem a gala nie zagrala na swoim poziomie i z tego sie ciesze
    jakos znosze ta porazke...
    Zreszta po meczu pojechalem na sale grac w siatkowke i tam omawialismy i zasrtowalismy odnosnie meczu... nie bylem pewien zwyciestwa AZS zacytuj moja wypowiedz gdzie mowie ze AZS wygra na 100%?? Mi tez ciebie szkoda... jezeli AZS nie zagral na swoim poziomie w takim razie... jezeli Galaxia zagra wedlug ciebie na swoim poziomie to powinna wygrac 3:0 albo 3:1 z jastrzebiem...

    ps. moj opis na gg swidczyl sam za siebie: ptaki wygraly... trudno sie mowi...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Olsztyn!!!
    Może po tym prysznicu Naszym coś to da do myślenia.
    Sędziowie dali ciała ale też i nasi odwalili chałe na tym meczu - może myśleli że taki Olsztyn oklepią z doskoku.Myślę że wyciągną wnioski i następny mecz zagrają lepiej........



    ......W Kędzierzynie, Jastrzębiu jest wiara która łączy kibiców obu miast...........

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Olsztyn!!!
    Może po tym prysznicu Naszym coś to da do myślenia.
    Sędziowie dali ciała ale też i nasi odwalili chałe na tym meczu - może myśleli że taki Olsztyn oklepią z doskoku.Myślę że wyciągną wnioski i następny mecz zagrają lepiej........



    ......W Kędzierzynie, Jastrzębiu jest wiara która łączy kibiców obu miast...........
    Klemensiu, w±tek ci się z deczka pomylił

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    galaxian nie życzę sobie abyś mówił na klub który POKONAŁ AZS CZĘSTOCHOWA :"ptaki" :) w sobote licze ze jastrzębie wygra tez ale minimum 3:1 , a najlepiej 3:0 i będzie liderem

    POZDR.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxia 2 razy w ciągu 4 dni dostała w dupę od J-bia tego dawno nie było chylcie czoła jasnogórskie pewniaki, siatkaże powinni na kolanach iść do cześtochowy a gdyby nie głupi wybryk Dacewicza w końcówce 3 seta to byłoby 3:0.
    Jeżeli chodz o kibiców to i w J-biu nie mają możliwości stac na parkiecie a co dopiero przy linii chodziło o dziennikarzy. A tak wogóle to mam pytanie do "najlepszych" kibiców z Cz-wy gdzie żeście byli jak Wasz dyżyna dziś garała i potrzebowała wsparcia ??? poraz kolejny daliście dupy jak i Galaxia

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla Ivettu za 2 zwycięstwo nad Galaxią w tym tygodniu, chociaż straciliście 1 punkt na własne życzenie. Jeśli drużyna przegrywa 18:23 i wygrywa 25:23, dokonuje wyczynu niesamowitego. Osobiście oglądałem 2 razy takie przypadki. Styczeń 2002: Opole, mecz Mostostal-Olympiakos, przy stanie 1:1 w 3 secie Mostostal przegrywa właśnie 18:23, na zagrywkę wchodzi Musielak i Mostostal wygrywa seta 25:23. Kwiecień 1998: Kedzierzyn: mecz Mostostal-Morze Szczecin, przy stanie 2:2 w 5 secie Mostostal przegrywa 8:13, na zagrywkę wchodzi Gerymski i Mostostal wygrywa seta 15:13 oraz cały mecz. Takie sety przechodzą do historii, bo zdarzają się niezmiernie rzadko. I na koniec pytanie do bibiców Jastrzębia, co takiego narobił Dacewicz w tym 3 secie?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dacek uderzał piekielnie mocno a u nas było słabo z odbiorem po za tym AZS miał szczescie raz piłka po siatce zmyliła naszego libero a przy stanie 24:23 dla AZS sedzie zagwizdał ze jastrzebski blok dotkną siatki a nie dotkną

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie takich forumowiczów nam trzeb, których wypowiedzi polegają na zasypaniu bluzgami drużynę i jej kibiców, która im wyraźniej nie odpowiada. Zdanie : "a gdyby nie głupi wybryk Dacewicza w końcówce 3 seta" mówi samo za siebie w zestawieniu z tym co napisałem wcześniej i bardzo dużo świadczy o jego autorze, który najwyraźniej nie zna etymologii słowa "głupi". Poza tym używanie słów na forum typu "dawać dupy" bardzo dużo mówi o Waszych kibicach a nie na odwrót jaki to przykład przytoczył jeden z was popisując się w swej wypowiedzi znakomitą znajomością ortografii. Poza tym chyba coniektórym pomyliły się wątki, bowiem ten dotyczy zupełnie innego meczu. Chyba o jednej rzeczy nie będziemy dyskutować w 3-ech różnych miejscach. Zatem zamykam ten wątek. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •