Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Transfery

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Transfery

    Jak dzis podaly olsztynskie media Papke przedluzyl kontrakt z AZS na 2 lata . A jak w innych klubach ??? Komu sie koncza kontrakty kto gdzie moze przejsc ??

    Pozdr


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://mostostal-azoty.pl/index/news_show.php?id=561

    pod tym adresem znajdziesz dyskusje jaka sie toczy na temat transferow mostostalu

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No brawa dla Pawła Papkego, szczerze mówiąć słabo widziałem przyszłość Pawła w Olsztynie. Zresztą w swoich wywiadach mówił tak, aby odejśc od tematu, czy zostaje w Olsztynie czy nie. Jednak okazuje się ,że zostaje i chwała mu za to. Jak juz wczesniej gdzieś pisalem. Druzyne trzeba zaczać składać od trzonu : Papke, Zagumny, Kadziu, Grzyb, no i może Kuciński... Przyjmujący muszą dojść. Gdzieś słyszałem, że proweadzone sa jakies rozmowy z Murkiem i z Winiarskim, ale nie zapeszam bo moze to byc nieprawda...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Murek raczej nie dadza mu wiecej kasy w Rosji Winiarski czemu nie , jeszcze jest Olejniczak z Nysy tez by sie nadawal .

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid powiedzial w wywiadzie, ze jedynym klubem w Polsce w jakim moze grac to AZS Częstochowa, mam to nagrane bo sam wywiad przeprowadzalem (nie skromnie mowiac;P)

    Winiar ma kontrakt i raczej nigdzie nie pojdzie...

    boje sie o cos innego, ale... pozyjemy zobaczymy

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid powiedzial w wywiadzie, ze jedynym klubem w Polsce w jakim moze grac to AZS Częstochowa, mam to nagrane bo sam wywiad przeprowadzalem (nie skromnie mowiac;P)
    No Galaxian zobaczymy czy Dawid Ciebie przypadkiem nie oszukał...:P. Okaze się to juz niedługo...:).

    Ps. Gdzie jest ten wywiad Galaxian na stronce Czewy?
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid powiedzial w wywiadzie, ze jedynym klubem w Polsce w jakim moze grac to AZS Częstochowa, mam to nagrane bo sam wywiad przeprowadzalem (nie skromnie mowiac;P)

    Winiar ma kontrakt i raczej nigdzie nie pojdzie...

    boje sie o cos innego, ale... pozyjemy zobaczymy

    skoro winiar ma kontrakt, to skad to RACZEJ? A jak z umowa Gierczynskiego?\

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.klubkibica.azsczestochowa.pl

    a co do Gierczynskiego nie czas na wypowiadanie sie, ale jest to obok Gabrycha Bakiewicza i Winiara najlepszy przyjmujacy w lidze, wiec tajemnica chyba nie jest, ze o niego starac sie bedzie Sosnowiec i wlasnie Olsztyn

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja czytałam wywiad z Murkiem gdzie mówił, że przede wszystkim wyraża chęć pozostania w Grecji... o AZS mówił w kontekście powrotu do Polski, że jak w Polsce to tylko w Częstochowie.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm co do Kp:
    do wymiany:
    Wagner-konczy kariere(juz 3 rok z reszta...,i podobno dalej siwetnie sie czuje..)
    Łomacz-mimo szczerych chetnych to nei jest fcet,ktory pociagnbie ten zespol...
    Hupka-mial byc rewelacja,a okazal sie po prostu niewypalem,mimo lepszej koncowki sezonu nie przekonal mnie do siebie..
    Nowak-podobno do Wloch,nei wiem gdzie ,ale ma isc..
    Wojczuk-Mimo rewelacyjnego przyjecia jest to juz stray chlop,chyba,zeby z niego zrobi libero...
    Legien-zawodnik stary,ktory po sezone spedzonym na libero na ataku z przyjeciem sobie moze ne iporadzic...
    niech zostana:
    Srodkowi-chcialby m,zeby zostala ala trojka bo mamy rowny dobry srodek,nie wiadomo co z Nowakiem...
    Zygadlo-swieny rozgrywajacy,ktory w przyszlym sezonie bedzie mozgiem druzyny,ma kontrakt.
    Slawek Kudlaczewski-jako 2 przyjmujacy bedzie bardzo przydatny.
    Osobiscie do zespolu sciagnalbym Winiara na przyjecie, jakiegosa zagranicznego faceta z bomba w reku:) typu Divis-forma z PP i z meczow z czewa w Sosnowcu:)
    Drugi rozgrywacz.
    To wsyzstko:)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Papkin idzie pod nóż



    W CZWARTEK jeden z najlepszych polskich siatkarzy Paweł Papke podpisze długoletni kontrakt z PZU AZS Olsztyn. Dzień później podda się operacji, która wykluczy go z udziału w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w Atenach. - Właśnie wyszedłem z gabinetu lekarskiego. Doktor Grzegorz Adamczyk podjął decyzję, że muszę poddać się operacji. Termin zabiegu wyznaczono na najbliższy piątek - oznajmił "Papkin" przed drzwiami warszawskiej kliniki ortopedyczno-rehabilitacyjnej Carolina Canter, w której leczyło się już wielu siatkarzy, między innymi Paweł Siezieniewski, Damian Dacewicz, Marcin Prus i Robert Szczerbaniuk.

    - Lekarze mówią, że zabieg nie będzie skomplikowany, ale trochę się boję. Nigdy wcześniej nie byłem operowany - zwierza się atakujący PZU AZS Olsztyn. - Rehabilitacja potrwa 2-3 miesiące. Mam więc nadzieję, że uda mi się wrócić do reprezentacji na igrzyska olimpijskie. O ile - oczywiście - trener będzie widział dla mnie miejsce.

    Walka zbólem

    Papke od kilku tygodni miał kłopoty z przyczepem jednego z mięśni prawego uda. W ostatnich meczach sezonu walczył z bólem i grał na środkach przeciwbólowych. Ta sama kontuzja wykluczyła go z udziału w styczniowym turnieju kwalifikacyjnym w Lipsku. - Pewnie znowu znajdą się tacy, którzy powiedzą, że Papke unika gry w kadrze. Nie wiem co mam im odpowiedzieć. Przecież nie idę pod nóż po to by mieć wymówkę. To nonsens - mówi siatkarz.

    Przed operacją Papke przedłuży kontrakt z PZU AZS Olsztyn. Nie potwierdziły się zatem informacje o ewentualnej przeprowadzce atakującego z Olsztyna do Rosji lub Sosnowca. - Postanowiłem zostać w Olsztynie. Jest mi dobrze w tym klubie i chcę tu zostać na kilka najbliższych lat. Kasa? Zarabiam w Olsztynie godziwie i za parę groszy więcej nie zamierzam ryzykować. Poza tym chcę podjąć studia - wyznaje siatkarz.

    Siła wyższa

    Trener kadry Stanisław Gościniak jako jeden z pierwszych dowiedział się o operacji Pawła Papkego. - Co zrobić - siła wyższa. Najważniejsze jest jego zdrowie - mówi Gościniak. - W środę i czwartek kadrowicze mają badania przed zgrupowaniem w Szczyrku. Pozostaje mieć nadzieję, że Paweł będzie ostatnim zawodnikiem, który z powodu kontuzji wypadnie z kadry.

    Przeglad Sportowy
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak ktos bedzie wiedzial coś o jastrzębiu to niech napisze.. ja narazie nic nie slyszalam. pozdro

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oficjalnie dzisiaj został potwierdzony kontrakt na nastepny sezon Pawła Papke. Podpisze on kontrakt na 2 lata (z opcją przedłużenia na 3lata). Nieoficjalnie Paweł Zagumny również ma podpisać kontrakt na 2 lata (z przedłużeniem na 3). Juz jutro powinno być wszystko wiadome oficjalnie co do sprawy Gumy...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Guma za Papkinem

    Pewnie Guma tez bez problemu podpisze nowy kontrakt zwazywszy na to że jego przyjaciel Papkin już napewno zostaje.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz wiadomo na 100% ,że w klubie PZU AZS Olsztyn zostają Paweł Papke i Paweł Zagumny. Podpiszą oni kontrakty na 2 lata z mozliwym przedłużeniem o rok. Kontrakty podpiszą już w tym tygodniu. Również wiadomo, że trenerem Olsztynian nadal będzie trener Mistzrów Świata Juniorów0 Grzegorz Ryś. Równiez wiadomo, że w klubie zostaje Krzysztof Śmigiel, który ma jeszcze umowę na jeden rok.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie tego sie obawiałem-zostaje Śmigiel, biorąc pod uwagę plany AZS-u - zakup dwóch przyjmujących do odstrzału bedzie 2 z trójki:Poskrobko, Siebeck, Sordyl. Nie rozumiem tego za grosz- przecież Śmigiel będzie grzał ławę cały sezon, chyba,że wypożyczą Kuriana, a on będzie rezerwowym atakerem...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym momencie to najlepszym rozwiązaniem by było wypożyczenie Adama Kuriana do jakiejś z drużyn. Najlepiej z serii A - Polibuda itp. broń Boże sprzedanie go. W AZS-ie by sobie nie pograł w nastepnym sezonie a chłopak powinien się ogrywać. Krzysiek Śmigiel w nastepnym sezonie- oby nie na przyjecie. Niech bedzie 2 atakujacym po Pawle Papke.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawdzałem- nieprawda.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawdzałem- nieprawda.
    Co nieprawda ?

    Smigiel w Ataku jest lepszy od Poskrobki, Sordyla, Siebecka - w przyjeciu najgorszy. Wiec moze bedzie przekfalifikowania na atak ? - Nie mam pojecia. Wyjscie jest jedno. Laweczka :>
    Tyle, ze zmiany napewno nie beda na poprawienie odbioru :>

    Rys powinien polecic, nie podobal mi sie od poczatku i nie podoba dalej. Facet nie ma charakteru. Jest asekurantem i tyle.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rys powinien polecic, nie podobal mi sie od poczatku i nie podoba dalej. Facet nie ma charakteru. Jest asekurantem i tyle.
    Nazywanie asekurantem człowieka, który przed objeciem PZU AZS-u zdobywa MŚ juniorów a póżniej w-ce MP jest troche nie na miejscu. Dajmy człowiekowi spokojnie popracować z zespołem zobaczymy jak poradzi sobie w następnym sezonie, dopiero potem podyskutujemy.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juniorzy to nie Seniorzy.

    Mnie poprostu dobijaja wypowiedzi z ktorych slysze - druzyna walczyla, mecz stal na bardzo dobrym poziomie, zrealizowalismy plam minimum.
    Czy Siatkowka polega tylko na minumum sportowym ?
    Trener powinien miec charyzme. Powinien w odpowiednim momencie ********** zawodnikow. Jezeli bedziemy dalej robic taka gastronomie w azsie to jegno wielkie gowno powstanie a nie siatkowka na europejskim poziomie.

    Ciekawi mnie czy stolkiem trenerskim bylby zainteresowany Bosek. Wielki szacunek mam dla tego czlowieka. Mam nadzieje, ze zobacze go jeszcze kiedys na lawce trenerskiej a nie trybunach vipowskich :>


  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak ktos bedzie wiedzial coś o jastrzębiu to niech napisze.. ja narazie nic nie slyszalam. pozdro
    w jastrzębiu będzie ruch w interesie oj bedzie :)
    ale niestety w 2 strony .......

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak w ogóle to nie wiedzialem,ze Ignaczak i Stelmach tez są tylko wypozyczeni do Skry-czyli dwóch niezłych zawodników praktycznie znowu do wziecia,choc Skra ich ( chyba ) nie pusci.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezłą dyplomacją wykazali sie włodarze olsztyńskiego AZS-u podpisując kontrakt z PP na 2 lata w przeddzień czekającej go operacji ? Życzę Pawłowi jak najszybszego powrotu do zdrowia i własciwego przygotowania do nowego sezonu. Nie mniej jednak dziwi mnie i zastanawia ( znając podejście PP do podpisywania kontraktów - najlepiej w lipcu ), że PP tak szybko zdecydował się na taki ruch.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a po co ma sie zastanawiac skoto w olsztynie ma wszystko czego mu trzeba?

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zatrzymanie zawodnika, który miał chyba największy indywidualny wkład w srebrny medal było pewnie dla zarządu AZS PZU priorytetem. Ale cos mi się zdaje, że podstawowym warunkiem w zaproponowanym Papkemu 2-letnim kontrakcie było poddanie się operacji jeszcze przed Porto.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2004
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Smigiel zostaje:( Ten sezon miał bardzo niestabilny- raz gral super mecz,a raz partolił wszystkie piłki!!! i jak z takim zawodnikiem walczyc o tytul mistrza kraju?!!!! Moze siedziec na lawce, ale jesli tak to po co z nim kontrakt podpisali?!!! Lepszy Michal Winiarski[img]

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dziś o 11.40 w siedzibie Klubu AZS UWM w Kortowie Paweł Papke podpisał kontrakt na 3 lata. "


    www.pzuazs.pl

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiadomo czy Ignaczak zostanie w Skrze ...
    Oj nie wiadomo .... :)

    Pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2004
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to klęską jest zostawienie pana Krzysztofa Ś. w AZS-ie...Niech jakaś mądra głowa mi wyjaśni w jakim celu zostanie w Olsztynie??

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niech Krzysiu będzie a co tam.

    Ja bym tak szybko Śmigła nie skreslał, zgadzam sie z tym ze bardziej pożyteczniejszym graczem bedzie na ataku niz przyjęciu. Trener napewno też to widział przez cały sezon tak ze nie ma co płakać ze zostaje. bedzie dobrze. Najważniejsze ze Papkin i Guma zostają łatwiej bedzie sprowadzic dobrego zawodnika na przyjecie.

    PZU AZS OLSZTYN RULEZZZ !!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy wiecie coś na temat transferów w Moderatorze Hajnówka?

    już zadałem swoje pytanie w temacie, więc możesz tego nie czytać, hehe

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do druzyny Pzu AZS Olsztyn wróci ze studiów w Spale. Bardzo utalentowany MISTRZ ŚWIATA JUNIORÓW z ubiegłego roku- srodkowy- Mariusz Możdżonek. Posiada on znakomite warunki fizyczne- 211 cm wzrostu i zaledwie 19 lat. Duza przyszłośc przed nim. No cóż Olsztyn już ma naprawdę solidnych środkowych. Czekamy na kolejne wzmocnienia.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Gazetą Wyborczą:
    "Znają się niemal od piaskownicy. Mieszkali w jednej klatce schodowej, a teraz mają do siebie najwyżej kilometr. Czy będą grać też w jednej drużynie i czy będzie nią PZU AZS Olsztyn?



    Po rozdaniu medali w Polskiej Lidze Siatkówki, rozpoczął się sezon transferowy. Kluby liczą pieniądze i przymierzają swoje finansowe możliwości do zawodników, których chcieliby mieć u siebie. Nie inaczej jest i w olsztyńskim PZU AZS. Wiesław Jastrzębski, wiceprezes AZS Uniwersytet Warmińsko-Mazurski nie kryje, że z namaszczenia prof. Ryszarda Góreckiego, rektora UWM ale i prezesa klubu, podjął się roli negocjatora i rozmawia z wieloma czołowymi zawodnikami.

    - Mam długą listę - uśmiecha się tajemniczo Wiesław Jastrzębski, kiedy pytam o siatkarzy, którymi zainteresowany jest klub. Jednak wymienia nazwisko Krzysztofa Ignaczaka, a po chwili dodaje jeszcze Krzysztofa Gierczyńskiego.

    - Nie ukrywam, że rozmawiałem z jednym i drugim - mówi Wiesław Jastrzębski. - Obaj znają naszą ofertę i już sami muszą rozważyć czy zostać w swoich klubach, czy może skorzystać z możliwości gry w PZU AZS Olsztyn. Z Ignaczakiem w zasadzie wróciliśmy do rozmowy sprzed minionego sezonu, kiedy to w imieniu władz klubu proponowałem mu grę w Olsztynie. Wówczas jednak Krzysztof wolał pozostać w Częstochowie.

    - Zdecydowały względy rodzinne - mówi Krzysztof Ignaczak, zawodnik Skry Bełchatów i libero reprezentacji Polski. - Żona spodziewała się dziecka i uznałem, że przenosiny nie byłyby dla niej wówczas wskazane. Teraz to co innego. Syn Sebastian to już wielki chłop i przeprowadzka nie jest już dla nas żadnym kłopotem. Spotkałem się z prezesem Jastrzębskim i rozmowa, która była rzeczowa i toczyła się w bardzo przyjaznej atmosferze, dotyczyła warunków transakcji. Poznałem zasady, na których miałbym grać w Olsztynie, ale nie znaczy to wcale, że się już zdecydowałem. Potrzebuje czasu, by poinformować o tym moich aktualnych pracodawców i wysłuchać, co oni z kolei mają mi do zaproponowania. Cieszę się natomiast, że tak w PZU AZS jak i Skrze docenią moje umiejętności, i że oba kluby widzą mnie w składach swoich drużyn. To bardzo miłe... W Olsztynie mam wielu przyjaciół: Paweł Papke, Paweł Zagumny czy Łukasz Kadziewicz oraz Wojtek Grzyb, to koledzy, z którymi wiele czasu spędzam na obozach kadrowych i wyjazdach. "Papkin" jest mi najbliższy, bo znamy się od dzieciństwa.

    Krzysztof Ignaczak zna też doskonale Krzysztofa Gierczyńskiego, który z zespołem Pamapolu Częstochowa wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski, pokonując w walce o podium Skrę Bełchatów. I nie jest to wyłącznie znajomość z boiska.

    - Mieszkaliśmy w jednym bloku i tej samej klatce, a teraz mamy do siebie koło kilometra - mówi Krzysztof Gierczyński. - Bardzo często się więc spotykamy, zwłaszcza po meczach ligowych. Po to, by wspólnie pospacerować z rodzinami, ale i porozmawiać przy kawie. A czemu nie mielibyśmy się wybrać na taki spacer po Olsztynie? Ja z córką Pauliną, a Krzysztof z synem Sebastianem. Znam już warunki, na jakich mogę nadal grać w Pamapolu i te, które dostałbym po ewentualnym zdecydowaniu się na przeprowadzkę do Olsztyna. I właśnie nad tym nieustannie myślimy z żoną.

    Na razie Krzysztof Ignaczak jest zawodnikiem Skry Bełchatów, zaś Krzysztof Gierczyński Pamapolu Częstochowa. Nie podpisali jeszcze kontraktów, czego oficjalnie dokonał już w czwartek Paweł Papke, wiążąc się z zespołem akademików na kolejne trzy lata.



    Krzysztof Gierczyński urodził się 23 stycznia 1976 roku. Gra na pozycji przyjmującego. Przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy częstochowskiego AZS, wcześniej występował w Morzu Szczecin. Według statystyk Polskiej Ligi Siatkówki, w niedawno zakończonym sezonie Gierczyński jest trzeci w klasyfikacji najlepiej atakujących zawodników (tuż za Arkadiuszem Gołasiem i Peterem Divisem). W obronie natomiast zajął pozycję 19. Dla porównania Mark Siebeck był 26., a Krzysztof Śmigiel 30".

    PZDR

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe a mnie ktoś puścił ścieme że Gołaś ma iść do Mostostalu - mam nadzieje że to NIEPRAWDA:)
    może ktos to zdementować albo potwierdzić?

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gocu heh to niezła sciema, jak już cos to Skra Bełchatów. Ale mam nadzieje, że Gołaś zostanie w Czestochowie- to jego klub...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zabije informatora;) dzieki
    ale w sumie albo osoba ktora mi to mowila jest poje..... albo cos w tym jest bo mowi że z nim gadała...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh odejscie Gierczynksiego byloby wielka strata-mam nadzieje,ze nasz zarzad wie co robi;
    a widze,ze Ignaczak juz sie nagral w Belchatowie...hehe...
    Golas do Kedzierzyna??? bez komentarza

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypozyczyc Kuriana i Smigiel zmiennikiem Papkego.
    Bo chyba umiejetnosci atakowania mu nie odbierzecie.
    Atakujacym byl, potem go przekwalifikowali i chlopak nie potrafi przyjmowac.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gocu_CKM i reszta niedowiarków ! Sciema czy nie ściema to sie okaże ?!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zibibobi (czy jakos tak :P)Mostostal niech narazie mysli o utrzymaniu Szczerbaniuka a nie zakupach Gołasia. Moim zdaniem tu już nawet nie ma kwestii pieniedzy. Wydaje mi się, że Gołasiowi zalezy na pokazaniu sie w Europie co ułatwiłoby mu wyjazd do Włoch.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    1,151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pinol ! Jak masz problemy z poskładaniem kilku liter i poprawnym odczytaniem nicka polecam edukację wczesnoprzedszkolną. A tak poza tym, czy myślisz, ze AG wybierze klub któremu kibicujes ?

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaa juz jeden widzi Arka w Mosto, a drugi w J-biu...
    a tu moze byc wielki zonk!!! :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaa juz jeden widzi Arka w Mosto, a drugi w J-biu...
    a tu moze byc wielki zonk!!! :)
    obaj go zobaczą , ale nie po tej stronie siatki co myślą :P :P :P :P :P

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaa juz jeden widzi Arka w Mosto, a drugi w J-biu...
    a tu moze byc wielki zonk!!! :)
    obaj go zobaczą , ale nie po tej stronie siatki co myślą :P :P :P :P :P
    żebyś sie nie ździwił .....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •