Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Lennox Lewis zakończył karierę!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lennox Lewis zakończył karierę!

    Troche późno zakładam tn temat jednak nigdy za późno na komentarza - w piątek jeden z najlepszych bokserów świata Lennox Lewis niespodziewanie zakończył swoją długą i dość udana karierę - szkoda tak wielkiego mistrza bo ciągle był w niezłej formie i jeszcze niejedną sensację mógłby sprawić - co wy o nim sadziliscie i jak był wasz stosunek do niego bo w Polsce chyba najbardziej znany jest ze srpawienia łomotu Andrzejowi:)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem ,że ma mieć jeszcze jakis pojedynek, który uhonoruje jego znakomitą, pełną sukcesów karierę...
    Czy juz koniec ...? Nie bedzie zadnej walki?
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem - ja słyszałem o definitywnym zakończeniu...
    taka własnie informacja podana jest też przez Sportowe Fakty - polecam zresztą:
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=25845

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Lewis definitywnie zakończył swą bokserską karierę. Jest pierwszym bokserem od blisko 50 lat, który jako panujący mistrz świata kończy karierę! Na zawodowym ringu walczył 44 razy, w których poniósł tylko 2 porażki (z Olivierem McCallem i Hasimem Rahmanem), był także mistrzem olimpijskim z Seulu w wadze supercieżkiej. Osobiście uważam, że Lewis postanowił odejść w chwale jako zwycięzca,ponieważ bardzo bał się rewanżowego pojedynku z Witalijem Kliczko! Jakoś nigdy za nim nie przepadałem (podobnie jak za wszystkimi zawodnikami wagi ciężkiej, o wiele bardziej wolę niższe kategorie wagowe:)), ale był dobrym bokserem lecz na pewno nie wybitnym. Moim zdaniem był troszkę "nijaki" (dużo mu brakowało do takich "asów" jak np. Tyson, którego zna na świecie na pewno więcej ludzi niż Lewisa, choć niekoniecznie tylko z powodów sportowych:P:P).
    pozdr

    PS. Teraz po Lewisie "został" pas federacji WBC. Wg rankingu walkę o ten pas powinni stoczyć Witalij Kliczko i Corrie Sanders (czyli żadna rewelacja:P).

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza sie Aussie, w najbliższym czasie czeka nas walka Vitek - Sanders. A czy to żadna rewelacja? W obecnej sytuacji, gdy waga ciężka sięgnęła dna, śmiem twierdzić że jest to rewelacja. Niedawno Corrie wytarł ring, jak szmatą, młodszym z braci K. a na deser publicznie sklepał Vitka po pysku. Więc pojedynek pod tytułem "zemsta brata" to najlepsza rzecz, na jaką mozemy w tej chwili liczyć.

    A co do Lennoxa. Był leniwy, ale wielki. Panował przez 10 lat, a to czymś świadczy. Walczył z najlepszymi i... zlał wszystkich najlepszych. Tysona, Tue, Holyfielda, Granta, Bothe, Gołote;), i jeszcze paru innych.
    Ja mam tylko nadzieje, że teraz nie nastapi era panowania cyborgów zza Buga. Oby szybko pojawił sie ktos, kto wybije Vitkowi boks z głowy.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Teraz praktycznie w wadze ciężkiej nie ma żadnych "nazwisk"! Kliczki czy też reszta bokserów tej kategori to dla mnie sami średniacy, sami "rzemieślnicy"! Gdzie są tacy zawodnicy jak Ali, Foreman, Tyson, Holyfield?? Teraz to praktycznie zostali sami okładający się pięściami bokserzy! Słabe umiejętności, tylko siła! I dlatego wolę wagi niższe gdzie można zobaczyć jeszcze "kawał" dobrego boksu!!!
    pozdr

    PS. Za braćmi made in Ukraine (Germany???:)) też nie przepadam. Liczę na to, że niedługo zanotują jakieś efektowne nokauty (oczywiście to oni mają się znaleźć na deskach:P, choć wiem, że będzie to trudne).

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    odejscie w jak nalepszym momencie-lepiej jako zwyciezca niz jako pokonany! nie sadze,zeby bal sie Kliczko...
    Witalij z reszta jak i Wladimir to moze i dobrze wyszkoleni bokserzy,widac reke niemieckich trenerwo ale brakuje im tego"czegos"
    szkoda odejscie Lewisa,walki jego zawsze byly efektowne( szczegolnie milo wspominam z Golota :P )
    ale macie wszyscy racje, nie ma juz w tym momencie dobrych bokserow ,a family Kliczko dalej sie powinna zajmowac reklamami zamiast boksem..chociaz walke Sanders-Kliczko obejrze z przyjemnoscia :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Niedawno Corrie wytarł ring, jak szmatą, młodszym z braci K. a na deser publicznie sklepał Vitka po pysku. Więc pojedynek pod tytułem "zemsta brata" to najlepsza rzecz, na jaką mozemy w tej chwili liczyć.
    Gdzieś ty to widział ? U disney`a czy może gdzieś indziej ? Przecież ledwie na siebie zęby wyszczerzyli i na tym był koniec. Widzę, że już nie możecie się doczekać porażek family K. - czyżbyście oczekiwali wstąpienia na tron biało-czerwonych olbrzymów, mam tu na myśli "Smoczka" Sosnę bądź też słoninę Boninę ?
    Lenox - w końcu będzie miał możliwość zbliżyć się do jamajskich klimatów (fajka, trawka, muzyczka) - ot żywot emeryta.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    inzynier - popytaj znajomych, moze ktoś ma nagraną walkę Kliczko - Sanders na video.
    A jak juz obejrzysz to bedziemy mogli podyskutować na ten temat.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Nie mam znajomych, żyję na pustyni, a że mam tv sat miałem okazję tę walkę oglądać. Gepard - żebyśmy się dobrze rozumieli, nie czepiam się samej walki, to wszyscy zainteresowani widzieli, chodzi mi o ten niby deser, że to niby Sanders publicznie sklepał Vitka po pysku.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Gepard-wiecej nie trzeba komentowac :) :) :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    I to ma być fotka z deseru - no jeśli to "braterskie klepnięcie" jest dla Ciebie publicznym sklepaniem to niech i tak będzie, swoja drogą, że też chciało Ci się szukać, wklejać... Zdaje się, że chyba odpływamy z lekka od Lenoxa - czyż nie ? Ciekaw jestem co sądzi na temat jego emerytury Andrew G. - może po cichu liczył na rewanż ? Kto wie, byli tacy co to odchodzili, a później wracali, bo portfel pusty, może akurat przydaży się Lewisowi ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to ma być fotka z deseru - no jeśli to "braterskie klepnięcie" jest dla Ciebie publicznym sklepaniem to niech i tak będzie, swoja drogą, że też chciało Ci się szukać, wklejać... Zdaje się, że chyba odpływamy z lekka od Lenoxa - czyż nie ? Ciekaw jestem co sądzi na temat jego emerytury Andrew G. - może po cichu liczył na rewanż ? Kto wie, byli tacy co to odchodzili, a później wracali, bo portfel pusty, może akurat przydaży się Lewisowi ?
    "braterskie klepnięcie" to po ramieniu, ale po pysku?
    Stado goryli, które sie rzuciło miedzy Sandersa i Kliczke tuz po owym zdarzeniu dowodzi, że nie wszyscy zrozumieli ten gest jako "przyjacielski":P. Ale juz to zostawmy

    Nie widze niebezpieczeństwa powrotu Lennoxa z powodu braku siana. Facet jest za głupi zeby przepuścic tyle kasy, a troche nazbierał. Coś wspominał o założeniu rodziny, najwyzsza pora.

    Gorzej jeśli zacznie mu się nudzić i za rok czy dwa stwierdzi że wraca "posprzątać". Wtedy może być już za późno:(. Bo zakładam, że obecnie chodzi o brak motywacji i zwyczajne lenistwo. Dobrze przydotowany, 38-letni Lewis wybił by Vitkowi boks z głowy do 4-5 rundy.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja tez uwazam ze zakladajac optyamlne przygotowanie wszstkich bokserow Lewis bedzie jednym z najgroźniejszych na swiecie - moze tylko Tyson bylby w stanie go w tedy powstrzymac ( rowniez optymalnie przygfotowany) - cos w tym jest ze biali nie maja zbytnio talentu do boksu i znacznie przegrwyaja rywalizacje z amerykanami

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ładnie potrafił się bić .Jak tak dokopał tysonowi to zastanawia mnie jak by to wyglądało z gołotą ...
    Oj ciężko by było

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przeciez walczyl z Gołota i widziales co z nim zrobil a jak nie to przypomne iz Andrzej wytrzymal cale poltorej rundy...

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Bardzo dobrze, nie cierpiałem jego spalonej trawką gęby. No i jego jawnie deklarowanego homoseksualizmu.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy Ty wolf jestes cały na nie?
    jkazdy kto jest inny od Ciebie jest pietnowany?
    ze homoseksualista to chyba jego sprawa i trawka w sumie tez...- na kazdego cos znajdziesz...:P

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    No i jego jawnie deklarowanego homoseksualizmu.
    A łyżka na to - niemożliwe ! Pewnie w jakimś exkluzywnym wywiadzie dla gazety zaborczej to wyczytałeś a może w pani domu ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    czy Ty wolf jestes cały na nie?
    jkazdy kto jest inny od Ciebie jest pietnowany?
    ze homoseksualista to chyba jego sprawa i trawka w sumie tez...- na kazdego cos znajdziesz...:P
    Gocu, Bóg mi świadkiem, na Ciebie nic nie znajdę ;) Jego naprawdę nie lubiłem, w przeciwieństwie do takiego np. Krzycha Wilangowskiego :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •