Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Źle się dzieje w państwie Polskim...

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Źle się dzieje w państwie Polskim...

    ŁTŻ się rozpadł, z Pergo jest cienko, Rzeszów wystawił wszystkich zawodników na listę transferową z powodu braku pieniędzy... Źle jest ileż to klubów z drżącą ręką kończy sezon i mysli "Co dalej?". Jak temu zaradzić?

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie zle sie dzieje ale co zrobisz wszystkim kiruja ci z gory nic sie ni da zrobic

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Widzimy do czego doprowadziła polityka poprzedniego rządu.
    Chodzi mi tutaj o tą ustawe antyalkocholawą , przez która sport zuzlowy stracił największego sponosra . Brawa dla panów których zuzlowy sport interesuje tylko przed wyborami,
    na gp , lub jak jakis zawodnik zdobedzie jakis medal , wtedy jest ich pełno. Pamietam mecz w Zielonej Górze jeden mecz który odbywał sie tydzień przed wyborami. Podczas kazdej przerwy spiker reklamował kandydujacych oraz opowiadał co oni zrobia dla dobra zuzla , na każdym kroku na stadionie mozna było spotkac ulotki, baloniki , choragewki. Jednak juz za dwa tygodnie , juz po wyborach nawet ich nie było widac. Kompletnie nic tak jak było tak zostało i nic sie niezmienło a mimo że było obicane , ale tak robi chyba kazdy polityk w polsce , najpierw naobiecuje ale jak dojdzie co dp czego to sie okazuje że nic takiego nimówił. Juz sobie przyzekłaem że jesli teraz na stadionie wyskoczy mi ktoś z ulotką lub balonikiem , albo jeszcze gorzej , jesli spiker bedzie kogos reklamował to poszcze taa wiache że cały stadion usłyszy:) :) :)
    Powiem jeszcze że teraz ci co tyle obiecywali , siedza sobie wygodnie za biurkiem i sie z nas tylko smieja ,że bylismy takimi głupkami. Koncze juz bo zaraz zawału dostane:) :)
    pozdrowienia
    fan_falubaz
    Tylko Falubaz!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wreszcie ktoś dostrzegł bzdurne przepisy ustawy alntalkoholowej, które rykosztem biją w sport zawodowy. Jest to oczywiście jedna z przyczyn przedstawioengo tu stanu rzeczy. Niestety nie jedyna. Trochę na to wszystko zapracowali sami działacze, bez oporu montujący jak najsilniejszy skład, myśląc krótkofalowo. W mentalności działaczy tkwi duża część przyczyn trawiących żużel, czy szerzej cały polski sport. Zawiść między poszczególnymi klubami, działaczami, brak wspólnych zdaje się oczywistych rozwiązań.
    Po drugie speedway nie jest sportem ogólnopolskim, jest znany i kochany w klikunastu ośrodkach. To oczywiście odstrasza stacje TV, a tym samym podobnie jak w przypadku przemysłu browarniczego ogranicza dopływ kasy. A bez tej ... chyba nie muszę kończyć.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak temu zaradzic?

    My kibice(w wiekszosci na tym forum) mozemy pomoc naszym klubom tylko w jeden sposob. Chodzi mi o uczestnictwo w meczach nawet wtedy, gdy "nasi" przegrywaja mecz za meczem. Jeszcze lepiej gdyby ktos przyprowadzal na spotkania swoich znajomych, zarazajac ich tym sportem. Natomiast cudownie by bylo przyprowadzic do siedziby klubu sponsora z portfelem wypchanym kasa :).

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Problemy z kasa.

    Tu nie chodzi tylko o ustawe antyalkoholowa, ogolnie sytuacja gospodarcza kraju jest do dupy, i najgorsze ze nie zanosi sie na poprawe.A jaki mamy nowy rzad widac juz po tych kilku tygodniach brrrrr tragedia :(.
    Rozwiazaniem jest jedynie TV, bo jezeli beda relacje, to beda i sponsorzy, tylko jak zrobic zeby TV zainteresowala sie zuzlem tego nie wiem.
    No i oczywiscie zgadzam sie z Tomasem kibic to podstawa.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasa jasne, że od niej wszystko, no prawie wszystko zależy. Kiedyś Boniek wyskoczył z rewolucyjnym pomysłem na złapanie sponsorów dla żużla. Zaproponował mianowicie przejście na paliwo bnzynowe, co miałoby zachęcić koncerny paliwowe do zainwestowania w żużel. Pomysł ciekawy, ale chyba nierealny

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Moim zdaniem wine za staczanie sie naszego ukochanego sportu nie ponosi ani państwo ani sytuacja polityczna. Winni sa prezesi klubów czyli GKSŻ!!!! Kto był za zmianami w Polskim zużlu które promowały kluby z elity, kto ustala ksm, dzięki któremu słabi zawodnicy podbijaja swoje żądania, kto nie chce przekształcić sie w SSA, kto daje pieniądze pod stołem......
    I tak mozna by w kółko. Do czasu aż "żuzlowi magnaci" się ne opamiętają i nie zaczną myśleć perspektywicznie z myślą o całym żużlu, a nie tylko o swoim lokalnym "bagienku"!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale ktoś sztucznie wywołuje ten wątek "na górę". Jeśli będzie miał "wzięcie" to nie będzie to konieczne. Próba nakręcenia koniunktury? Nie znam jeszcze zwyczajów tutaj panujących, może to normalne?

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Chodzi o to że edytuje wpisy po to by tmaty traktujace naprawde o żużlu były u góry i wyprzedzały starsze wątki jak np: ten z okoniem. Bardzo często bowiem dzieje sie tak iż jak ktoś wchodzi na forum to przegląda 4-5 górnych wątków. Tak więc staram się żeby wątki moim zdaniem ciekawe i "świeże" były u góry.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kumam, czyli zgadujesz które z wątków bardziej zainteresują nowych forumowiczów. Może to i dobry sposób, tylko że mnie zmylił. Uczestniczyłem w nie jednym forum i zawsze najświeższe odpowiedzi lądowały u góry. Tutaj nici z tego, ale co tam.... jakoś to będę musiał przeboleć.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Ja tez bywałem na niejednym forum, i rzeczywiście często jest tak jak piszesz! Moim zamiarem nie było przeszkodzenie tylko pomoc jeśli tak się nie stało to wybacz. Często dzieje się jednak tak iz ktoś napisze coś czego niepowinien, a wtedy moim zadaniem jest edycja takiego wpisu lub jego usuniecie. Staram się nie usuwać wpisów i jak na razie mi sie to udaje, jednak edycja bluzgów jest rzeczą konieczną dla prawidłowego funkcjonowania forum. Chcąc nie chcąc edytując wpis przesuwam go na samą górę. Pchanie wątków na siłę zdarza się baaaardzo rzadko! Jednak jest również konieczne tak sie dzieje np z wątkiem przeznaczonym dla nowych forumowiczów. który pójdzie do góry żeby był łatwo widoczny i dostępny dla nowych użytkowników.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lynx: zawsze pierwsze sa te watki ktore ludzi inetreuja, a nie musza byc to te same ktore ciebie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •