Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 155

Wątek: Unia Leszno - GKS Wybrzeze 66-24

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można nawet zrezygnować z usług Leigh'a Adamsa i dać szanse młodzieży (Wolsztyński, Kościuch). :D


  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No zdecydowanie jestem za Odsunięciem od staru Lukasa Drymla! Uważam iż jest to dobry mecz szansy dla naszych juniorów...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Ja proponuję taki skład:
    9.Dobrucki
    10.Łukaszewicz
    11.Baliński
    12.Rempała
    13.Kasprzak
    14.Wolsztyński
    15.Kościuch-nie wiem czy już może?
    16.Adams
    Nie wiadomo czy Adams zgodził by się na takie ustawianie dlatego każdy solidarnie jeden bieg odstąpił by jemu.Nie lekceważę Gdańska, ale reszta zawodników musi też mieć szansę pokazania się na ligowym meczu.Nie ważne z jakim efektem, ważne doświadczenie wyniesione z prawdziwego meczu ligowego.Kiedy oni mają jeżdzić, jak Kasprzak będzie seniorem to już będzie po śliwkach.A tak mecz bardziej wyrównany i zobaczymy następców Kasprzaka.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik Awatar WIECHU
    Dołączył
    05-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuję taki skład:
    9.Dobrucki
    10.Łukaszewicz
    11.Baliński
    12.Rempała
    13.Kasprzak
    14.Wolsztyński
    15.Kościuch-nie wiem czy już może?
    16.Adams
    Jestem za takim składem. Adams na rezerwie, bo nigdy nie wiadomo jak mecz się ułoży, a Wybrzeża nie można lekceważyc.
    Może to też byc okazja na sprawdzenie jakiegoś nowego obcokrajowca. Warto się rozejrzeć, chociaż będzie bardzo trudno kogoś znaleź.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten mecz powinnismy wygrac.
    :D:D:D
    Cóż za odważna teoria... :):P:):P:):P

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego?

    Moim zdaniem lepiej będzie jak w meczu wystąpi Dryml niż Rempała.
    Przecież Rempała jest cieńszy nawet od niegdyś "asa" Unii Fierleja. Pieniądze te same, a jakby nadzieje inne! Powtażam wole oglądać 5 ptk. Drymla niż 5 Rempały!!!
    Już zapomnieliście, że "wielki" dżeki jeździ tak samo jak Dryml?!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Moim zdaniem lepiej będzie jak w meczu wystąpi Dryml niż Rempała.
    Przecież Rempała jest cieńszy nawet od niegdyś "asa" Unii Fierleja. Pieniądze te same, a jakby nadzieje inne! Powtażam wole oglądać 5 ptk. Drymla niż 5 Rempały!!!
    Już zapomnieliście, że "wielki" dżeki jeździ tak samo jak Dryml?!
    Nadzieje na Drymla już się skończyły.Dzisiaj na próbie toru prawie dałem się nabrać.Motory wyglądały tak samo jak w GP, ale to tyle podobieństw prawdopodobnie takie same pokrowce.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do bles

    Chcialbym przpomniec koledze ze L.Dryml olewa polska lige i sprowadzanie Drymla na ten mecz nie ma zadnego sensu strata kasy.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,317
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Moim zdaniem lepiej będzie jak w meczu wystąpi Dryml niż Rempała.
    Przecież Rempała jest cieńszy nawet od niegdyś "asa" Unii Fierleja. Pieniądze te same, a jakby nadzieje inne! Powtażam wole oglądać 5 ptk. Drymla niż 5 Rempały!!!
    Już zapomnieliście, że "wielki" dżeki jeździ tak samo jak Dryml?!
    Nooo nie....

    Podejrzewam, że przyjazd na mecz Drymla kosztuje jednak "ciut" więcej niż Rempały.
    Obcokrajowny mają przecież zapisane pewne sumy za przyjazd. To po pierwsze (a może się mylę?).

    PO drugie:
    Nawet jezeli Remapała jezdzi podobnie nieskutecznie w lidze jak Dryml to jednak nie jest on liderem GP,. Być moze na więcej go w tym sezonie nie stać? Z całą zaś pewnością na lepsze występy w lidze stać Czecha.

    Z powyzszego jasno wynika, który z powyzszych zawodników
    ma -z całą pewnością - w d... wynik Unii. Na pewno Dryml, co do Remapąły nie byłbym juz taki pewien...

    Z cała też pewnością Dryml olewa leszczyński klub i jego kibiców. Nie wyobrazam sobie by pojawił sie na torze w meczu z Gdańskiem. Ponadto po co dawać mu tutaj zarobić. Sadzę,ze Unia z Adamsem wskładzie ten mecz wygra bez łaski Drymla... Przynajmniej zarobia zawodnicy jak Łukaszewicz czy juniorzy (którzy poza Kasprzakiem :)nie mają do tego zbyt dużop okazji). To na pewno bedzie lepsze takze dla klubu. Zawodnicy Ci powinni przecież nabierać doświadczenai w E- lidze...


    Drymlowi nalezy już podziekować... Niech za rok zmienia klub (ciekawe kto go wezmie?) a narazie rozbrat z polską liga...


    Ewentualie:
    renegocjajcie kontraktu i płacenie tylko za dobry wynik . Jezeli będzie robił mało puntów to niech nawet dopłaca. Unii nie jest potrzebny taki zawodnik.
    Oczywiście na zmiany w umowie muszą zgodzić sie obie strony, no ale precież alterantywą (jezeli sie nie zgodzi) powinno być niepowoływanie go już więcej na mecze Unii.

    Pzdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    idę!!!

    idę ,
    juz widze sezon 2004 i chętnych do kontraktu z drymlem
    może speedrowerowy SZAWER z nim podpisze ,za hot-doga i szklankę coli co najwyżej,nie uwłaczajac K.S.SZAWER gdzie młode chłopaki maja więcej ambicji i umiejetnosci niz 10 takich drymlów
    mecz wygramy ,szansa dla łukaszewicza...
    musi chłopak pojezdzic a te dwa mecze to jego szansa
    Tomuś nastrój maszyny i jazda...

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eh tam... Ja tam drymla nie chce widzieć! Rempała przynajmniej sie stara o te 5 punktów.... A dryml robi 5 punktów - może zdecydowanie więcej anie chce mu sie Zdecydowanie widze w składzie Jacka Rempałe.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję,że działacze leszczyńscy pójdą po rozum do głowy i odpuszczą w tym meczu zarówno Drymlowi jak i Adamsowi.Uważam,że bez nich w składzie Unia bez problemu to wygra.No chyba,że chcą osiągnąć podobny wynik do zeszłorocznego...Tylko po co?

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Zgadzam sie z BLUES'EM .Ja osobiście również wolę oglądać LUKASA z tego względu iż pan Jacek Rempała jadąc - w jakimś tam biegu - na drugiej pozycji potrafi na ostatnim wirażu spaść na czwartą czego Dryml nie robi a jeśli nawet to walczy do końca

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    piekarz chyba zartujesz.
    a dlaczego mialby nie jechac adams i nie zarobic pieniedzy ? ma byc karany za dobra jazde ?

    ze skladu wyrzucic drymla. w jego miejsce lukaszewicz w parze z dobruckim. dalbym za kare takze odpoczac balinskiemu ale rezerw niestety juz nie ma tak wiec balinski w parze z rempala.

    rufin a moze zamiast balinskiego zakontraktowac jakiegos stranieri i sprawdzic go w tym meczu ?

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    zgadzam sie z lynxem

    marek - juz nie pamietam kiedy sie z Toba zgadzalem:), czyzby wspolne Gp tak na Ciebie podzialalo.

    Balinski - out - to winowajca Nr 2 porazki we wrocku
    zajezdzal drymlowi, dobruckiemu! Punktowal na swoich!
    Spi na stracie ze az nieprawdopodobne!
    ten czlowiek wyczerpal limit na ten sezon!
    Bez watpienia najslabsze ogniwo Ks. Unia Leszno!

    Mozna w tym meczu sprawdzic jakiegos
    juniora ze skandynawii? typu (Ruud)

    ps.
    bugz sorry:P

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Adamsa to raczej pojedzie -tak jest zakontraktowany, że jechać musi. Dryml niech posiedzi w domku i przemyśli swoje podejście do polskiej ligi. Nie przyrównujcie mi tu Jacka do jednego z najlepiej zapowiadających się zawodników na świecie. Z całym szacunkiem do Rempały. Jeżeli ten fakt weźmiemy pod uwagę -to we Wrocku Jacek przy nim błyszczał jak gwiazda polarna.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi sie wydaje, ze zrobią tak jak w meczu z Piłą, czyli pojadą w składzie bez Drymla. Jest to dobre rozwiązanie ze względów ekonomicznych i dające młodemu Czechowi czas na przemyślenie sprawy.

    Ten miesiąc czasu do meczu w Pile powinien dac CZechowi do myślenia, a zarząd Unii powinien go wykorzystać na rozglądnięcie się nad jakimś zastepstwem w razie czego!

    Choć szczerze mówiąc Dryml jest jednym z najlepszych zawodników na świecie (pokazuje to w GP), a problem polega na tym aby tak samo jezdził w polskiej lidze!

    Mimo wszystko wierze ze się jeszcze obudzi... tylko aby nie za późno...
    Ares

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ania15
    Rempala po prostu nie ma juz kondycji, ale walczy do konca jak moze. Nie pisz, ze Dryml nie traci swoich pozycji (np. bydgoszcz - 2 razy dal sie objechac z tego co pamietam) i jest to czlowiek, ktory w gp bawi sie z Rickardsonem. Nie chce widziec tego zawodnika z Gdanskiem.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna w tym meczu sprawdzic jakiegos
    juniora ze skandynawii? typu (Ruud)

    Ruud juz jezdzi w Częstochowie, wczoraj z Gdańskiem zdobył 9 pkt.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-01-2003
    Postów
    573
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Jak widze kibicow mowiacych 'nie ide' bo slabo pojechali to mi sie slabo robi. Przeciez Krzyskiek pojechal dobrze i co nie warto dla niego przyjsc na stadion, zeby podziekowac?
    Co do skladu ten z Adamsem na rezerwie i Kasprzakiem jako seniorem wyglada ciekawie. Dryml niech odpocznie ale na mecz bym go sciagnal zeby mogl sobie w spokoju i incognito (czy jak to sie pisze) poogladac sobie mecz i pogadac z kim trzeba. :) Niech sie zgrywa z druzyna to moze cos zmieni. Ma chlopak potencjal a ciagle sie ogranicza.
    Mam nadzieje ze zawody beda ciekawe choc zwycieskie dla Unii. Do zobaczenia na stadionie.
    Pozdrawiam Krzysiek
    milego dnia Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kilka słów ode mnie..


    Dryml - mam nadzieję, że ten szmaciarz (przepraszam, innego słowa na niego nie mam) nigdy więcej nie pojedzie w naszej lidze (nie zasługuje na to). To chyba jedyny żużlowiec, którego szczerze bardzo nie lubię.

    Kibice w Gdańsku dwukrotnie mieli okazję oglądać jego środkowy palec (w tym roku i w bodajże 1999,lub 2000 podczas półfinału IMSJ - jakoś tak, poprawcie mnie jeśli się mylę ), a jego podejście do Polskiej ligii wołą o pomstę do nieba...

    Kolejna sprawa : Baliński, hmmm niedawno był to wasz "najukochańszy zawodnik". Teraz widzę istną nagonkę na tego pana (aczkolwiek przyznam, że sam za nim jako żużlowcem nieprzepadam).

    Co się tyczy meczu z Wybrzeżem... niech Unia da szanse adeptom ;), bo po tym co widziałem wczoraj jestem pewien, że przy pełnym składzie Byków GKS nie wyszedłby z 25 pkt ( a może i 20 ? )

    Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz jestem pozbawiony wiary w Wybrzeże ( gdyby nie wczorajszy wypadek Dawida.. to jeszcze, jeszcze, ale tak..) :(

    Albo nasi zawodnicy (poza nielicznymi wyjątkami) "lecą w kulki", albo pieniądze na sprzęt od sponsora idą gdzie indziej, niż powinny.. ( a może jedno i drugie?)

    Tym jakże pesymistycznym akcentem kończę mój wpis...


    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja powiem tylko tak Oby nie powtorzyl sie wynik jak w ubiegłym sezonie.Mam nadzieje ze z 3 bedziemy mieli z przodu i ciekawi mnie sklad w jakim oby dwie druzyny wystapia ale to jeszcze 13 dni:).Czy Byki z obcymi a Wybrzeze z Kajem

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "Kolejna sprawa : Baliński, hmmm niedawno był to wasz "najukochańszy zawodnik". Teraz widzę istną nagonkę na tego pana (aczkolwiek przyznam, że sam za nim jako żużlowcem nieprzepadam). "

    Primo pierwsze:P
    Dla mnie Damian jest i będzie ulubionym (obok Krzysia) zawodnikiem w Unii. Zgadzam się, nawala w tym sezonie niesamowicie ale nie wyobrażam sobie Unii bez Baliny.

    Primo drugie:P
    Nie ma żadnej nagonki. Abdul napisał co o tym sądzi i ok - jego sprawa, jakiś czas temu ujeżdżał sobie lekko po Krzysiu, dzisiaj zmienił ton.

    Co do meczu z Gdańskiem
    Nie ma chyba potrzeby ściągania na te zawody ani Drymla ani Adamsa. Będą to tylko niepotrzebne koszty dla klubu, a może dzięki temu zawody będą chociaż troszeczkę wyrównane (przy całym szacunku dla Wybrzeża).
    Poza tym nie powołanie naszych stranieri na te zawody będzie okazją dla nich żeby sobie pare rzeczy przemyśleli.

    Nie widzę nagonki na Balona, widzę nagonkę na Drymla. Nie było mnie wczoraj we Wrocku, więc swój sąd na temat tego zawodnika opieram na poprzednich meczach. Ja nadal w niego wierzę, bo widać że jeździć to on potrafi i to baaardzo dobrze. Miałem nadzieję że po tym co widział na meczu z Bydgoszczą zmobilizuje się do lepszych występów w Unii. To jest zawodnik który ma papiery na fantastyczną jazdę i myślę, że potrzeba chyba męskiej rozmowy żeby zaczął dawać Unii coś więcej. Na razie jednak go nie przekreślam.
    Niezły jest pomysł żeby na mecz z Gdańskiem wymyślić jakąś zagraniczną konkurencję dla Lukasa. Problem w tym że nie przychodzi mi żadne ciekawe nazwisko do głowy.

    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    WYJAZD!!!

    Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny -0-606-346-908 , lub e-mail Carina@sportowefakty.pl
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse na choćby wyrównaną walkę są równe zeru,zwycięstwem będzie 30 punktów.Byle nie powtórzył się mecz z przed roku :D


    Pozdrowienia :)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszyscy wiemy na kogo korzyść zakonczy sie ten mecz, ale z całego serca zycze Gdanszczanom tego czego sobie zyczą w tym meczu, pozdrawiam was!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem lepiej będzie jak w meczu wystąpi Dryml niż Rempała.
    Przecież Rempała jest cieńszy nawet od niegdyś "asa" Unii Fierleja. Pieniądze te same, a jakby nadzieje inne! Powtażam wole oglądać 5 ptk. Drymla niż 5 Rempały!!!
    Już zapomnieliście, że "wielki" dżeki jeździ tak samo jak Dryml?!
    Cos mi sie wydaje ze albo nie jestes z leszna (czyt. zielona lub cos takiego i zyczysz nam zle) albo sie nie znasz na zuzlu.
    Nie wiem....jest jescze ktos komu sie marzy zeby l.d znalazl sie w skladzie i znowu nas olewal...powiedzmy ze zrobi te 10 pkt- bo troche slabszy przeciwnik ale co z tego- nie zasluzyl na to zeby dawac mu latwy zarobek- nie chce zeby sie nagle zrewanzowal po 3 najwazniejszych meczach (ktore przegralismy przez niego) i skasowal za to kupe kasy-pan d. nam juz nie potzrebny- lukaszewicz do skladu. pozdro

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Kolejna sprawa : Baliński, hmmm niedawno był to wasz "najukochańszy zawodnik". Teraz widzę istną nagonkę na tego pana (aczkolwiek przyznam, że sam za nim jako żużlowcem nieprzepadam). "

    ja tam tak nie uwazam:)
    bally to moj ulubiony zawodnik unii- jest the best- az milo popatrzec na jego walke do ostatnich metrow:)
    pozdro

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,kolejny mecz wyjazdowy i znowu mecz bez historii.Mam nadzieje,że kierownictwo Uni wystawi skład bez zawodników zagranicznych,aby mecz dostarczył troche emocji kibicom.
    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A my - prawdziwi kibice - powinniśmy pokazać się z najlepszej strony i zawitać do Leszna na ten mecz. W dużo większej grupie niż oni u nas.

    Trzeba udowodnić wszem i wobec jak daleko w tyle są jeszcze za nami leszczynianie jeżeli chodzi o miłość do klubu i jazdę za drużyną. :):):)

    Pokażmy, że mając zlepek "nałogowców" za drużynę potrafimy jeździć na wyjazdy i dopingować swoich.

    Na tym polu leszczyniakom do nas jeszcze daleeeeeeeeko !!!

    Do 19-ego czerwca!!!

    PS: I niech się nie dowiem, że ktoś zamiast jechać na wyjazd niósł na plecach głośniki na procesji!!!!! :P:P:P

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A my - prawdziwi kibice - powinniśmy pokazać się z najlepszej strony i zawitać do Leszna na ten mecz. W dużo większej grupie niż oni u nas.

    Trzeba udowodnić wszem i wobec jak daleko w tyle są jeszcze za nami leszczynianie jeżeli chodzi o miłość do klubu i jazdę za drużyną. :):):)

    Pokażmy, że mając zlepek "nałogowców" za drużynę potrafimy jeździć na wyjazdy i dopingować swoich.

    Na tym polu leszczyniakom do nas jeszcze daleeeeeeeeko !!!

    Do 19-ego czerwca!!!

    PS: I niech się nie dowiem, że ktoś zamiast jechać na wyjazd niósł na plecach głośniki na procesji!!!!! :P:P:P
    Fantastycznie to napisałes tylko ze na mecze wyjazdowe to Leszczyniaków wiecej jeździ niz waszych przychodzi w Gdansku:):P

    Ja osobiście u Was bylem kilka razy.W tym roku napewno kibice troche zawiedli w Gdańsku ale tak czasem bywa.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Prowokacja rozpoczęta...

    Fantastycznie to napisałes tylko ze na mecze wyjazdowe to Leszczyniaków wiecej jeździ niz waszych przychodzi w Gdansku
    Ale takiej bzdury to w życiu nie słyszałem :D

    pzdr

    ps. Poza tym nie liczy się ilość ale jakość :P
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grif jak juz cos cytujesz to prosze zrob to rzetelnie.Jak nie wiesz co to jest usmieszek to szkoda.Mozna wybrac cos z kontekstu i kazdemu przypiac łatke.A prowokacji tu zadnej nie bylo.Nie mam 15 lat.Szkoda ze to tak odebrales.

    Pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Bodek

    W moim wpisie również są uśmieszki... :)
    A "Prowokacja" nie tyczy się tylko Twojego wpisu :)

    pzdr
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UWAGA
    Rusza akcja zbierania życzeń dla kontuzjowanego Dawida Cieślewicza.
    Szczegóły: http://www.wybrzeze.gdansk.pl/k.php?k=news&id=74

    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dryml się skompromitował, zachował się jak gówniarz. Cały czas pyskował, na wszystko narzekał. Nie wiem, o co mu chodziło, może chciał, żeby mu podetrzeć d.... Moim zdaniem, ten cwaniak jeździł u nas po raz ostatni" - powiedział mocno zdenerwowany Krzystyniak na łamach "Tempa".
    No i nie mam żądnych pytań.... mam nadzieje że drymla nie zobaczymy w najblizszym meczu.... Problem w tym kto go zastapi:>

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piekarz chyba zartujesz.
    a dlaczego mialby nie jechac adams i nie zarobic pieniedzy ? ma byc karany za dobra jazde ?
    Karany? Nie o to chodzi...
    Unia poradzi sobie w tym meczu bez obcokrajowców.Nie wiem jak wygląda kontrakt Adamsa.Czy jest w nim jasno zapisane,że musi jechać we wszystkich meczach?Przecież już przed sezonem było wiodomo,że mecze z Piłą i Gdańskiem w Lesznie mozna mu odpuścić.Czy się mylę?!

    No chyba,że działacze wolą zapłacić za przyjazd Adamsa i wypłacenie mu premii za komplet punktów...W to miejsce może jechać jakiś juniorek.Kiedy oni mają nabrać doświadczenia jak nie w takich meczach?No ale to nie mój problem.....

    A czy Wy chcecie powtórki (wyniku) z zeszłego roku?Komu ten mecz się podobał?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ruszyla licytacja pilek z autografami zawodnikow Unii, kasa z najwyzej wylicytowanych pilek bedzie przeznaczona na Dawida Cieslewicza i Andrzeja Szymanskiego, zapraszamy do dolaczenia sie do licytacji http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=20447&FID=3
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Moim zdaniem Adams musi w składzie sie znależć i najlepiej tak jak proponowałem na rezerwie.Każdy mu odda po jednym biegu i młodzież sobie pojeżdzi i Łukaszewicz.Nie dajmy się zwieżć w krajowym składzie może sie mecz różnie potoczyć.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FIS tak sie boisz czy to taka kurtuazja i mydlenie oczu :)
    ale powarznie jak pojedziecie w najsilniejszym skladzie to naszym daje max 25 i co wam z takiego meczu.
    No chyba ze lubisz popatrzec na rekordowe wygrane i wyplaty hehe :P:P

    Pozdrawiam all

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    ja powtorze poraz kolejny - moim zdaniem adams za dobre wystepy nie moze byc karany.......... nie moze byc tak ze przecietniaki walna po 12 zarobia kase i beda zadowoleni. unia powinna jechac z admsem ktory w tym meczu powinien zapunktowac i zarobic. dlamnie to logiczne. skoro niektorzy twierdza ze bylo by to jednostronne widowisko to na rezerwe albo ze skladu w "nagrode" wyslalbym balona.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Dryml się skompromitował, zachował się jak gówniarz. Cały czas pyskował, na wszystko narzekał. Nie wiem, o co mu chodziło, może chciał, żeby mu podetrzeć d.... Moim zdaniem, ten cwaniak jeździł u nas po raz ostatni" - powiedział mocno zdenerwowany Krzystyniak na łamach "Tempa".
    No i nie mam żądnych pytań.... mam nadzieje że drymla nie zobaczymy w najblizszym meczu.... Problem w tym kto go zastapi:>

    wszystko jedno mi kto byle nie on
    chetnie popatrzyl bym na Oscara:)
    a co do skladow czy juz ktos wie (ktos wtajemniczony) jakie beda?
    mam nadzieje ze pogoda dopisze
    pozdro

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam tylko, że rezerwowy ma limitowaną ilość startów, bodajże przez cały mecz 3 lub 4. Ostatnio "przejechał" się na tym Apator wystawiając pod 8-kę Rickardssona. Dlatego ew. odstępowanie startów Adamsowi nie jest tak oczywistą i prostą sprawą.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypominam tylko, że rezerwowy ma limitowaną ilość startów, bodajże przez cały mecz 3 lub 4. Ostatnio "przejechał" się na tym Apator wystawiając pod 8-kę Rickardssona. Dlatego ew. odstępowanie startów Adamsowi nie jest tak oczywistą i prostą sprawą.
    Pozatym jesli dobrze pamietam,to jezeli 8 zawodnik jest obcokrajowcem to chyba nie moze zastapic juniora.Jesli sie myle to mnie poprawcie ;) :)
    Pozatym ma wystapic "nowy" nabytek BYKOW,narazie nie ujawniono jego nazwiska,ale najprawdopodobniej bedzie to Robert Mikolajczak.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •