Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 125

Wątek: Unia Leszno 44 - 46 UNIA Tarnów sparingi ( rewanż w Tarnowie 23 marca )

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia Leszno 44 - 46 UNIA Tarnów sparingi ( rewanż w Tarnowie 23 marca )

    Już w niedzielę 14 marca na stadionie im. A.Smoczyka dojdzie do pierwszego sparingu. Rywalem Unii Leszno będzie nie jak wcześniej planowano drużyna rzeszowskiej Stali, a ekipa ekstraligowego beniaminka z Tarnowa. Początek meczu o godz. 14.00. Bilety w cenie 10 zł - normalny, 5 zł - ulgowy.
    sportowefakty

    Według mnie to nie dobrze, że pojawią się bracia Gollobowie! - już wyjasniam - otóż wtedy nie będą mogli wziąść udziału w sparingu wszyscy zawodnicy UNII, no bo:
    Gollob
    Gollob
    Burza
    Wardzała
    G.Rempała
    Kołodziej
    M.Rempała(pewnie tylko jeden bieg)
    a przecież jest jeszcze Baran i Bendzera którzy (mam nadzieje) nie są tylko po to by asystować cały sezon... no chyba że wystąpią w drużynie leszczyńskiej co oczywiście jest mało prawdopodobne, bo Leszno ma przecież szeroką ławke.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wsumie patrzac to dobrze ze jaskolki wyjezdzaja na tor juz 14 Marca.
    Im wczesniej tym lepiej poniewaz mecz z Wlokniarzem juz za ok. 2 tygodnie a wszystkie niedocinki trzeba usunac jak najwczesniej.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sezon tuż, tuż, więc trzeba się odpowiednio przygotować. Wiadomo że w małopolsce warunki są jeszcze zimowe, więc bardzo dobrze że nasze jaskółki odjadą sparing w Lesznie. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zobacze już zawodników trenujących na tarnowskim torze.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewie ktos czy ten mecz bedzie na Maksie ??

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej nie sądze, bo to trzeba zorganizować (człowiek, sprzęt, miejsce na antenie) a pomysł sparingu powstał dziś, więc ja stawiam, że "tak dobrze" to nam Maks nie zrobi!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    "Według mnie to nie dobrze, że pojawią się bracia Gollobowie! - już wyjasniam - otóż wtedy nie będą mogli wziąść udziału w sparingu wszyscy zawodnicy UNII, no bo:"

    Ja sie z tą opinią zgodzić nie moge w sumie racja nie pojadą wszyscy zawodnicy Unii ,ale za to pojadą jej nowe nabytki czyli Gollobowie i to chyba lepiej.
    Dlaczego lepiej ????już wyjaśniam:
    1.Gollobowie musza się zgrać z drużyną bo przecież w meczach ligowych o punkty to nie Baran i inni mają zdobywać ważne punkty tylko właśnie Golloby.Baran i Bendzera napewno będą jeżdzić sporadycznie jeśli woogóle w lidze wyjadą na tor.I do dziś sie zastanawiam co skłoniło Dawida do zostania w Tarnowie;)
    2.Wstawmy sie na miejsce leszczyńskich kibiców.Wiadomo sprawą nadrzędną jest własna drużyna ,ale gdyby tak "Byki" miały przyjechać do tarnowa to wolelibyśmy napewno oglądać je z Dobruckim i Kasprzakiem w składzie niż np:Kościuch i Fierleya:)


    Myśle że meczykl będzie pożyteczny i ciekawy obstawiam zwycięstwo Jaskółek i z utęsknieniem czekam na 21marca i debiut sezonu 2004 nad Dunajcem:)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstawmy sie na miejsce leszczyńskich kibiców.
    tutaj masz racje
    ale teksty o jakimś "objeżdżaniu" są mało "argumentacyjne" bo: Gollob nie potrzebuje zgrywania sie z którymś z zawodników UNII, bo kto jak kto ale Tomasz potrafi mieć oczy dookoła głowy, nie ma najmniejszego sensu by Golloby "poznawały" tor w Lesznie i na koniec np. taki Kołodziej- bez treningów a w debiucie w Anglii zrobił (jeśli dobrze pamiętam) 11 pkt., oczywiście jest sens by Golloby jak najwięcej czasu trenowali! ale w Tarnowie a taki wyjazd... na którym zawodnicy UNII będą docierać silniki(wszyscy nowe) powinien słuzyć tylko docieraniu silników.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No qrde, sie porobilo, najpierw mielismy plany jechac do Lyszna na sparing z zaprzyjazniona Iskra Ostrow, potem odwolali a teraz taki hicior sie szykuje...

    Mam nadzieje, ze bedzie moznosc spotkania sie z kilkoma forumowiczami z Lyszna tudziez okolic zuzlowej braci:D Ja wraz z przyszla maloznka zjawimy sie w tym malym aczkolwiek ladnym miescie juz z samego rana;) Gdyby ktos mial ochote wychylic kufelek browarka z nami, to...:D

    Mam nadzieje ujrzec mega gwiazde na stadionie im. Smoczyka, bo dawno go nie widzialem i sie stesknilem bardzo...:) Ciesze sie, ze w Wielkopolsce jest taka pogoda, ktora pozwala na treningi i szlifowanie formy zawodnikow zarowno Lyszna jak i innych druzyn...ale bialo-niebieskie zobowiazuje - obydwie Unie, mam nadzieje, ze wiecie, do kogo te barwy naleza:P:P:P
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    whiski

    Ale wez pod uwage, ze zgranie obejmuje obie strony.
    Tutaj bardziej chodzi, aby pozostale "asy" Waszej druzyny nauczyly sie jezdzic z Gollobem (poznali gesty, typowe zachowania na torze...). I w tym aspekcie korzysci z wspolnego startu podczas sparingu sa nieocenione.

    Ale w koncu - to nie moj klub, nie moj problem :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O której jest dzisiaj trening bo w tej chwili (11:20) jest mecz pilki noznej?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O której jest dzisiaj trening bo w tej chwili (11:20) jest mecz pilki noznej?
    o 15-ej

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Przed chwilą wróciłem ze stadionu. Prosta startowa jest jeszcze lekko zbronowana. W parkingu trwają przygotowania do treningu. Z zawodników Tarnowa obecni już byli Burza, G. Rempała, Kołodziej. Zauważyłem również busa - Mercedes z reklamą Pluszzzza. Czyżby to oznaczało, że zobaczymy w jutrzejszym sparingu tych dwóch panów?
    Pozdrawiam Jasinek

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ale wez pod uwage, ze zgranie obejmuje obie strony.
    Tutaj bardziej chodzi, aby pozostale "asy" Waszej druzyny nauczyly sie jezdzic z Gollobem (poznali gesty, typowe zachowania na torze...). I w tym aspekcie korzysci z wspolnego startu podczas sparingu sa nieocenione.
    No właśnie, przecież Whiski musisz przyznać, że w Tarnowie już dawno (może nigdy ?) nie jeździł taki zawodnik jak Tomek Gollob. Nie mówię tu o osiągnięciach tylko zachowaniu na torze. Ogląda się, pokazuje partnerowi ręką gdze ma jechać i tym podobne. Do tego trzeba się jakoś przyzwyczaić żeby w trakcie meczu jakiś Rempała na przykład nie pomyślał sobie że mu Gollob Fuck You pokazuje :P

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    408
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam mam prozbe do kbicow Unii Leszno jezeli sie wybieraja na trening i jutrzejszy sparing a napeno tacy sa to serdecznie prosze o obiektywna ocene zawodnikow Unii Tarnow z gory zerdecznie dziekuje:)

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moglby ktos tez wzucic pare fotek z tego spara??? wiecie, zeby atmosfere lepsza zrobic :D i zobaczyc "swoich" chlopcow na torze. uu a za filmik to bym po nogach calowal :P

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie fotki sa w trakcie obrobki:)
    za jakis czas pojawia sie na sportowefakty.pl
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :P to nawet bym chciał zobaczyć jak Gollob pokazuje coś Grześkowi, Grzesiek myśli że to fack, więc się odwdzięcza gestem jaki już pokazał Tarnowskim kibicom!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spokojnie fotki sa w trakcie obrobki:)
    za jakis czas pojawia sie na sportowefakty.pl
    Dawaj, dawaj, cholera juz sie doczekac nie moge. Emocje zwiazane z brakiem zuzla juz mnie rozbrajaja od wewnatrz. To juz jest uzaleznienie..

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    W "Expressie Bydgoskim" napisano,ze Tomasz Gollob był operowany i jego treningi zostaną bardzo opóznione! Była to operacja kolana lecz szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie. Nie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja i co z tym zwiazane to opózni się także jego wyjazd na tor.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uwaga ! Grzegorz kontratakuje :)

    trening w Lesznie!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za dwa tygodnie zostaną zainaugurowane rozgrywki ligowe w Polsce. Sportowe Fakty już dziś zapraszją Państwa do śledzenia relacji LIVE meczu z Leszna, w którym miejscowa Unia podejmować będzie swoją imienniczkę z Tarnowa. Będzie to pierwszy punktowany sparing w tym sezonie w Polsce. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:00.

    www.sportowefakty.pl

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za dwa tygodnie zostaną zainaugurowane rozgrywki ligowe w Polsce. Sportowe Fakty już dziś zapraszją Państwa do śledzenia relacji LIVE meczu z Leszna, w którym miejscowa Unia podejmować będzie swoją imienniczkę z Tarnowa. Będzie to pierwszy punktowany sparing w tym sezonie w Polsce. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:00.

    www.sportowefakty.pl
    Tak jest, juz jutro Sportowe Fakty przeprowadza relacje LIVE z meczu Leszno - Tarnow. Serdecznie zapraszam.

    Wiecej fotek z treningu dwoch Unii jest na Sportowych Faktach

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za dwa tygodnie zostaną zainaugurowane rozgrywki ligowe w Polsce. Sportowe Fakty już dziś zapraszją Państwa do śledzenia relacji LIVE meczu z Leszna, w którym miejscowa Unia podejmować będzie swoją imienniczkę z Tarnowa. Będzie to pierwszy punktowany sparing w tym sezonie w Polsce. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:00.

    www.sportowefakty.pl
    Tak jest juz jutro, Sportowe Fakty przeprowadza relacje z meczu Leszno - Tarnow. Serdecznie zapraszam.
    Super, na to czekalem. Oj zapowiada sie jutro ciekawe, sportowo-piwne popoludnie :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=29088
    na 3cim zdjeciu od dołu licząc jedzie a właściwie rozgląda się Marcin a nie Grzesiek..kardynalny błąd!!! :)
    no i " Stanisłąw Burza" :)
    pozdro
    forza UNIA!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=29088
    na 3cim zdjeciu od dołu licząc jedzie a właściwie rozgląda się Marcin a nie Grzesiek..kardynalny błąd!!! :)
    no i " Stanisłąw Burza" :)
    pozdro
    forza UNIA!!
    Zgadza sie, to jest Marcin. Ale ciezko bylo robiacym to zdiecie wychwycic kto to jest, wiec nie ma co sie doczepiac. Mnie bardzo ciesza te fotki, w koncu widze naszych na torze! :)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Uwaga ! Grzegorz kontratakuje :)
    Łaaaaaaaaaaaaa Giorgio !!!!!! Ale sobie amerykancki błotnik zamontował z przodu ! I sie cały wyRoleskował i Automatyka (czy Koltar ? :////) się gdzieś zapodziała. Super-Red-Flame-Małopolska-Madafaka-Fighter
    Tak jest juz jutro, Sportowe Fakty przeprowadza relacje z meczu Leszno - Tarnow. Serdecznie zapraszam.
    No to żeby tylko pogoda dopisała i można powiedzieć, że tą pierwszą relacją zaczynamy oficjalnie sezon :P

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...&news_id=29088
    na 3cim zdjeciu od dołu licząc jedzie a właściwie rozgląda się Marcin a nie Grzesiek..kardynalny błąd!!! :)
    no i " Stanisłąw Burza" :)
    pozdro
    forza UNIA!!
    A cholera bo to taq jest jak im "dupy" nie widać to trudno poznać który jest który :P

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A cholera bo to taq jest jak im "dupy" nie widać to trudno poznać który jest który :P
    Marcin ma napisy KOLTAR :) Grzesiek miał Automatykę ale jak widać zniknęła.

    A przy okazji Wardzale i Bendzerze też małe co nieco na osłonach kierownic przybyło...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I dobrze że chłopaki tranują. Mam tylko nadzieje, że za kilka dni zobaczę ich na tarnowskim torze. Chce poczuć zapach spalonego metanolu i usłyszeć ryk motocykli.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wie ktoś w jakich składach pojadą jutro obie drużyny ?

    Ja wiem tylko, że nie pojedzie Krzysiu Kasprzak ponieważ jest w Anglii. Niewiadomo jeszcze co z Rafałem Dobruckim, który jest chory i Tomkiem Gollobem.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    I co ze sparringiem?Na totalspeedway.pl napisano,ze meczu nie będzie z ..Ostrowem?!To jak to miało byc..Unia miała jezdzić w Lesznie z Ostrowem czy Tarnowem w niedzielę-teraz już sam nic nie wiem-może mnie doinformujecie bo to wszystko jakieś dziwne.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    W Lesznie pada.....

    Jak na razie sprawdzają się najczarniejsze prognozy meteorologiczne. Około godziny 8 zaczął siąpić lekki deszczyk i niestety tak jest do teraz. Jak tak dalej będzie, to czuję, że nie spotkamy się dzisiaj na prawo od tunelu:(.
    Pozdrawiam Jasinek

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 19 w 7 postach

    Spoko w Lesznie będzie pogoda

    Koledzy spokojnie pogoda w Lesznie będzie jak wiem z bardziej fachowych prognoz (sprawdzają się już od dwóch lat)jakie można znaleźć na necie wynika, że taka mżawka popada max do 12,oo później będzie dobrze.
    Sparing w Lesznie odbędzie się bez problemów

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tor jest lepszy niż wczoraj.
    Składy:
    1. J.Gollob
    2. Wardzała
    3. Burza
    4. G.Rempała
    5. J.Kołodziej
    6. M.Rempała

    9. J.Rempała
    10 M.Jankowski
    11 R.Dobrucki
    12. Baliński
    13. Ł.Jankowski
    14. N.Kościuch
    15. R.Kasprzak

    Start do pierwszego biegu godz. 14.00

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Tor jest lepszy niż wczoraj.
    Składy:
    1. J.Gollob
    2. Wardzała
    3. Burza
    4. G.Rempała
    5. J.Kołodziej
    6. M.Rempała
    No to co z tym Tomkiem ? :/ W sumie to I-szo ligowym składem jedziemy :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dajcie znać jak z pogodą w Lesznie, bo nie wiem czy jechać, a Qubis mi ściemnia na gadu:P
    Odnośnie składu jedno pytanie. Czemu nie jedzie Skóra?
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    calkiem prawdopodone ze sie pojawie w lesznie na tym sparingu:D oczywiscie moja sympatia bedzie po stronie gospodarzy hehe :P:D
    I po cichu licze jeszcze ze moze bedzie TG, a wogole to dlaczego go nie ma??
    Skoro sparingi dla niego wazniejsze niz kryterium asow, to czegos tu nie rozumiem??

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    5. J.Kołodziej
    6. M.Rempała
    7.
    ...
    14. N.Kościuch
    15. R.Kasprzak
    no halo agdzie Bendzera lub Baran..oddajemy pierwszy bieg juniorów za półdarmo??
    pozdro

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2003
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie??ma ktos moze nowa tabele biegow????


  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skóra moze pojechać za Dobruckiego! A pogoda będzie napewno! do 12.00 ma padać, a potem słońce!(jeśli nie stawiam browca), bardzo sie ciesze że Marcin pojeździ, no i moze Bendzera w kilku biegach!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5. J.Kołodziej
    6. M.Rempała
    7.
    ...
    14. N.Kościuch
    15. R.Kasprzak
    no halo agdzie Bendzera lub Baran..oddajemy pierwszy bieg juniorów za półdarmo??
    pozdro
    Ciekawie prawisz.To co by było jakby Krzysiu Kasprzak miał jechać? chyba się koledze coś z tym półdarmo pomyliło.

    Jeśli chodzi o pogode to jest super.Kropić przestało i nie ma przeszkód żeby mecz się nie odbył.Nie wiem tylko czy Rafik24 wyrazi zgode.:):P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skórnicki jest w anglii i pojedzie dopiero z RKM Rybnik.
    Baran i Bendzera na pewno wystąpią tylko trener Wardzała nie określił z jakimi numerami

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ja mam nadzieje ze sparung sie odbedzie bo pogoda przynajmniej w gostyniu narazie nie napawa optymizmem ma moze ktos jakies blizsze info na temat sparingu czy sie odbedzie
    pozdro
    pyra

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2004
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparing ja sparing wynik tego meczu nie jest wazny liczy sie objeżdżanie z torem.Ale ten mecz juz w jakimś tam stopniu będzie odzwierciedlał jak poszczególni zawodnicy przepracowali zime i jakich dokonali w niej zakupów.mnie osobiście bardzo ciekawi postawa naszej "drugiej linni" i Jacka Golloba a już najbardziej sie będę przyglądał poczynaniom na torze po przerwi zimowej naszego kapitana.
    Już sie nie moge doczejać 21 marca i to kiedy po tak dlugiej przerwie poczuje ten upragniony zapach:)i odlece;)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już sie nie moge doczejać 21 marca i to kiedy po tak dlugiej przerwie poczuje ten upragniony zapach i odlece
    Dokladnie ten zapach zuzla jest naprawde jak narkotyk mogl bym go wachac przez caly czas :P

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •