Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Snooker

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Snooker

    Właśnie trwają mistrzostwa świata w tym sporcie. Jest to odmiana bilarda tylko, że stół jest dosłownie dwa razy większy. Czy interesuje się ktoś tym sportem?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo lubie oglądać ten sport, najczęściej w TV. Do tego jest potrzebna cierpliwość i precyzja. Lecz bardzie odpowiadami kategoria - triki bilardowe. Tą konkurencję rozgrywane są na właśnie na stałach do snookera.

  3. Powrót do góry    #3
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzostwa oglądam codziennie!! Teraz bodaj trwają półfinały, moim faworytem jest Paul Hunter, który mimo zaledwie 24 lat radzi sobie znakomicie. Szkoda, że w Polsce snooker jest mało popularny, bo jest on dużo ciekawszy od zwykłego bilarda :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce jest tylko dobry jeden gość w Snookera, ale niestey tylko w trikach, bo w grze za dobrze to mu nie idzie. A co do tych trików to jest on aktualnym mistrzem świata, które odbyły się przed trwającymi mistrzostwami juz normalnej gry.

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsce jest tylko dobry jeden gość w Snookera, ale niestey tylko w trikach, bo w grze za dobrze to mu nie idzie. A co do tych trików to jest on aktualnym mistrzem świata, które odbyły się przed trwającymi mistrzostwami juz normalnej gry.
    Ten koleś to Bogdan Wołkowski i jest co najmniej trzykrotnym mistrzem świata (o ile nie ma więcej złotych medali).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również w wolnych chwilach lubie sobie pooglądać MŚ w Sheffield, szczególnie oglądałem mecze z rozgrywek wcześniejszych, teraz jakoś nie bardzo pamiętam, aby oglądać.
    Podobała mi się gra Drago - gość uderza bile bez chwili zastanowienia, ale chyba odpadł w 2 rundzie.

    Widział ktoś z Was break O`Sullivana w pierwsze rundzie ?? Zrobył max. liczbę 147 pkt w 6:20 min. - zrobiło to na mnie wrażenie :) ale i tak przegrał pojedynek bodajże z Fu.

    P.S. Zna ktoś z Was oficjalnę stronkę tych mistrzostw ??

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    W Polsce jest tylko dobry jeden gość w Snookera, ale niestey tylko w trikach, bo w grze za dobrze to mu nie idzie. A co do tych trików to jest on aktualnym mistrzem świata, które odbyły się przed trwającymi mistrzostwami juz normalnej gry.
    Nie prawda my mamy w zielonej gorze takiego jednego chlopakaco gra w snookera byl nawet w zeszlym roku na mistrzostwach,co prawda odpad chyba w pierwszej rundzie ale to i tak sukces ze sie tam dostal,Teraz u nas mozna sie zapisac na szkolke do niego bo otworzyl swoj klub i trenuje mlodych lekcja kosztuje chyba 20 zł za godzinke o ile sie nie myle

    a co do mistrzostw swiata to ogladam tez codzienie mam nawet taka kierke na kompa snooker
    moj najwyzszy brake to 96 a gra naprawde jest trudna

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto jest waszym faworytem, lub kogo najbardziej lubicie? Ja najbardziej lubie O`Sullivana i Lee.

  9. Powrót do góry    #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awięc finał :Doherty-Williams.

    Williams wygrał bez kłopotów z Lee, natomiast Doherty do końca walczył z moim faworytem Paulem Hunterem :D, który prowadził już 14-9 by przegrać 16-17!!
    Finał dziś na Eurosporcie o 17, grać będą również w poniedziałek.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Kto wygral final bo ja ogladalem do stanu 16-16 a pozniej niestety zasnolem :(:(
    wiec napiszcie kto wygral
    A co do ulubionegego zawodnika to O'Sullivan jest masakryczny:)

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Finał wygrał Mark Williams 18-16!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem ten finał do końca i wcale nie żałuję, bo było na co popatrzeć. Mark Wiliams pokazał klasę chociaż Tim Doherty walczył do końca, bo przecież przegrywał już 11-5 a nagle zrobiło się po 11 lecz Wiliams okazał się lepszy i mnie to cieszy.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również bardzo lubię oglądac snookera, jest rzeczywiście ciekawszy niż bilard. kiedy miałam Eurosport (teraz chrzaniony Polzad Sprt) to oglądałam snookera za kazdym razem. Niestety za bardzo już teraz nie pamiętam zawodników, tylko O`Sullivana (jego oglądałam najczęsciej) i Dohrety`ego. Szkoda, ze żadna inna tv tego nie pokazuje. Nom, a w ogole te triki, które zawsze w p[rzerwach meczów są pokazywane, to sa normalnie niesamowite! :)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A ja właśnie sobie gram w World Championship Snooker i wam też to polecam :p - fenomenalnie się gra, już miałem breaka 67 punktów.

    A odnośnie Mistrzostw, to podobnie jak Raven liczyłem na Huntera (Beckhamowa spodobałby Ci się, miał przecież podobną fryzurę do Twojego męża:p) i byłem nieźle zaskoczony, gdy przegrał z Dohertym. Finał był mi zatem obojętny, bo ani jednego, ani drugiego za bardzo nie lubię. Wydarzenia Mistrzostw ? Max Break mojego ulubionego Ronniego (ale Dario o ile pamiętam to rekord wynosi 5:40 sekund, to się nazywa tempo, oczywiście też Sullivan) oraz chyba siódmy frame pojedynku Williamsa z Lee, kiedy ten drugi skutecznie rozegrał aż 5 snookerów !!
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juan: tak, rekordowy czas Sullivana w max. breaku wynosi około 5:40 - to jest wynik !!

    A ja właśnie sobie gram w World Championship Snooker i wam też to polecam - fenomenalnie się gra, już miałem breaka 67 punktów.
    Nigdy nie grałem w tę grę....ostatnio dość często pogrywam w Cue Club - prosta, wciągająca a zarazem oddająca rzeczywistość gierka.

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja właśnie sobie gram w World Championship Snooker i wam też to polecam :p - fenomenalnie się gra, już miałem breaka 67 punktów.
    Co to za gra?? Ja też KCEM!!! Dawać mi World Championship Snooker!!! ;););)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze nie słyszałem o tej grze czy mógłby ktoś podac gdzie ją można ściągnąc?

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja ściągnąłem błyskawicznie z Kazyy. Byłem wniebowzięty, graficzka robi wrażenie, jest practice i mistrzostwa i meczyki singlowe, nawet w sieci można grać. Nazywa się tak jak napisałem: World Championship Snooker. A stół jest bardziej realistyczny niż w Cue Club, poza tym dla nowicjuszy istnieje prosty system naprowadzania i ustawiania rotacji. Jakby co to służę radą.
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    14-02-2003
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też lubie snooker, ale MŚ chyba się już skończyły i wygral jakiś dotehy czy jakoś tak

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    doherty chyba raczej - a co do watku to nie rozumiem po co ktoś zakłada jakiś temat jesli długo po zakońceniu turnieju (misrzostw)nie poda wyników!
    Może zastanówcie się nad tym czy nie warto bardziej pomyślec nad sensownością zakładanych tematów

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2002
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żaden Doherty nie wygrał. mistrzem został Mark Wiliams.

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do watku to nie rozumiem po co ktoś zakłada jakiś temat jesli długo po zakońceniu turnieju (misrzostw)nie poda wyników!
    Zauważ że ja wyniki podałem. Masz składy półfinałów, finału i wynik tego ostatniego. Nigdzie nie widziałem dokładniejszych rezultatów. Nie chce mi się szukać po całym internecie.


    Juan_CYCU wrzuć tego Snookera na jakiś FTP :D. Ściągam ściągam i nie mogę ściągnąć :(.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorry ! przyznaje się bez bicia że nie chciało mi się czytać ale mogłes je jakos wyszczególnic - tak wiec co do mistrzost to chyba juz wszystko jasne!

    Może ktos mógłby podawać wyniki polskiej ligi w snookera?
    wiem np ze w Częstochowie jest zespół(drugoligowy chyba)Porter Kaszkiet Częstochowa - tak więc jakby ktoś byl zainteresowany to bardzo bym proisł o podawanie wyników(w osobnym temacie)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Ja ściągnąłem błyskawicznie z Kazyy. Byłem wniebowzięty, graficzka robi wrażenie, jest practice i mistrzostwa i meczyki singlowe, nawet w sieci można grać. Nazywa się tak jak napisałem: World Championship Snooker.
    Tez musze sobie sciagnac ta gierke :):):)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja gram sobie w Snookera On-Line :):).Bardzo fajnie się gra tylko trzeba za niego zapłacić,albo próbować się "wczesać" na 60 minutowego bonusa :(:(.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •