Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Jaki skład ekstraligi w 2003?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jaki skład ekstraligi w 2003?

    Wszyscy z niepokojem patrzymy na kłopoty, z jakimi borykają się kluby w Gdańsku i Pile. Ja mam nadzieję, że kluby pokonają problemy finansowe, zmontują składy i wystartują w rozgrywkach.
    Ale co się stanie, gdy któryś klub upadnie, a na jego miejsce powstanie nowy , który będzie startował w II lidze. Co mówi regulamin ligi żużlowej? Czy w ekstralidze będą wakaty? Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Czy bedą przesunięcia z I ligi? Kiedy takie decyzje zapadną, przecież inaczej buduje się skład na I ligę, inaczej na e-ligę.
    Mamy już połowę grudnia, a w Gdańsku i Pile nie widać żadnych kroków podejmowanych w celu uzdrowienia sytuacji. Jak długo taka sytuacja będzie trwać???



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jesli nie będziem kasiory ...

    to będzie chyba tak e-liga będzie vyglądała tak

    1.polonia Bydgoszcz
    2.unia Leszno
    3.WTS Wrocław
    4.włókniarz Częstochowa
    5.apator Toruń
    6.ZKZ Zielona Góra
    7.Start Gniezno
    8.RKM Rybnik
    albo wejdzie tylko Start bo był drugi .

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety w Gdansku jest tragicznie.Jest zarzad komisaryczny,wiekszosc osob uwaza ze zuzel w Gdansku upadnie.Zadluzenie calego klubu GKS WYBRZEZE to okolo 6 mln.Kto sie podejmie przejac teraz GKS i skad wezmie tyle kasy zeby wystartowac w lidze?
    Ja wierze ze jakis cud sie stanie i zuzel w Gdansku przetrwa.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że pytanie o skład ligi będziemy sobie zadawali co rok.
    1. Dopóki nie powstaną Sportowe Spółki Akcyjne i to z prawdziwego zdarzenia.
    2. Dopóki zarządy będą myślały o własnych dupach i karierach politycznych, a nie o klubach.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety,w naszej polskiej rzeczywistości ciężko spotkać coś takiego jak bezinteresowna miłość do klubu i chęć ciężkiej pracy.Ale mam cichą nadzieję,że zanim liga ruszy,wszelkie problemy się rozwiążą.Smutno by było ,gdybym była w Pile i nie poszła na stadion,choćby tylko popatrzeć ,jak chłopcy trenują.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie dobrze

    w lublinie w tym roku dokladnie w styczniu klubowi dzialacze mowili ze klub lubelski nie wystartuje bo niema pieniedzy teraz mamy Grudzien a druzyna lubelska jest juz w 1lidze wiec wiecie wszystko sie bardzo szybko zmienia!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    w Lesznie...

    W Lesznie powino być jeszcze lepiej po wpowiedzi p.Sokołowskiego "że skład Unii w 2003 będzie jeszcze lepszy jaki był w 2002"Pozdrawmia

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lesznie powino być jeszcze lepiej po wpowiedzi p.Sokołowskiego "że skład Unii w 2003 będzie jeszcze lepszy jaki był w 2002"Pozdrawmia
    Sokołowski różne już rzeczy opowiadał, więc na jego słowa bymm akurat się nie powoływał:P

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rok zbliża się do końca i nadal nie widać żadnych rozsądnych działań, aby uzdrowić sytuację w Pile i Gdańsku.
    Co będzie, jeżeli przynajmniej jeden z tych klubów nie wystartuje w ekstralidze? Nigdy nie było takiej sytuacji, ale teraz jest to realne.
    Jak stanowi regulamin w takiej sytuacji?
    Czy ekstraliga wystartuje w niepełnym składzie, czy zostanie dokooptowana jakaś drużyna pierwszoligowa? I co wtedy z pierwszą ligą?
    Kiedy będą podjęte ewentualne decyzje?
    I jak wygląda sytuacja w w/w klubach na dzień dzisiejszy?
    Zapraszam do dyskusji!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIE MA TAKICH KREDYTOW KTORYCH NIE TRZEBA SPLACAC

    Mysle, ze na miejscu bedzie tutaj cytat z pewnego no wlasnie z czego??
    "...takie zycie ciagle zadluzony, na ciaglym kredycie, na szczycie byles kazdy to pamieta, ale juz widocznie wtedy marzyles o przekretach, sprawa nie zamknieta toczy sie, pozyczasz i znowu sie zadluzasz - nie mow nie - tak jest kazdy wie, ze klamiesz - zbiera sie ropa na ranie..."

    Ps. Czy dodac cos jeszcze??

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Nie ma głupich, aby nie wystartować w extralidze,lepiej juniromi w extra niz super skladem w drugiej!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma głupich, aby nie wystartować w extralidze,lepiej juniromi w extra niz super skladem w drugiej!!
    Zgadzam sie z Tobą.

    [b]FALUBAZ PONAD WSZYSTKO

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długo szukałem wątku, który dotyczy E-ligi i myślę, że warto wrócić do tego tematu.
    Na dzień dzisiejszy nazwa Ekstra jest bez sensu albo przynajmniej mocno się zdewaluowała. Patrząc na zespoły odnoszę wrażenie, że GKSŻ poraz kolejny dała ciała z przepisami i bardzo szczegółowymi ustaleniami. Obecnie na miano drużyny e-ligowej zasługują cztery zespoły no może pięć( nie mówię jakie bo każdy trzeźwo myślacy kibic wie o co chodzi)
    Pozostałe trzy na dzień dzisiejszy miałyby problem ze zwycięstwami w I lidze. Powstaje więc pytanie jaki jest sens E-ligi. Wg mnie powinno to być 8 zespołów, których skład gwarantowałby w miarę równorzędną rywalizację.
    Przechodząc do konkretów i mówiąc po imieniu, jaki jest sens rozgrywania spotkania pomiędzy np. Apatorem a Wybrzeżem. Zarówno dla kibiców z Gdańska jak i z Torunia wynik jest przesądzony i wielu z nich powie, że nie idzie bo nie ma sensu. Dużo ciekawsze było by spotkanie Aniołów z Rekinami gdyż obecny skład ROWU jest dużo mocniejszy i może wzbudzić ciekawość. Niestety archaiczne przepisy a właściwie ich brak mogą jedynie doprowadzić do spotkania ( po wycofaniu się z rozgrywek GKS ) ze Startem, którego skład również daleki jest od miana Ekstra bo nie wiedział, że będzie możliwość startu w E-lidze. Brak precyzyjnych zapisów powoduje, że w przypadku wycofania się drużyny z E-ligi wchodzi na jej miejsce drużyna, która również ma małe szanse na walke i przetrwanie.
    Wg mnie sezon powinien być zgodny z rokiem kalendarzowym. Kontrakt, sezon, rozliczenie sezonu na koniec grudnia i zaczynamy od nowa. Kto się nie rozliczy z zawodnikami i będzie miał długi po 31 grudnia daje możliwość wejścia na jej miejsce drużyny z ligi niższej, a przy tym czas na zdudowanie mocnej drużyny. No ale jak to mówią, ile forumowiczów tyle pomysłów.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wydaje mi sie, zeby RKM chcial w tym roku nominacji do E ligi.
    Jest pare powodow ktore maja na to wplyw
    1. budzet klubu nie jest przygotowany na E-lige
    2. zawodnicy- napewno wladze RKM-u zakontraktowalyby innych zawodnikow
    3. sprzet- do startow w e-lidze trzeba sie odpowiednio mocniej przygotowac!
    Sytuacja zekomej nominacji, moglaby zle wplynac na stabilnosc klubu!!!
    Mam nadzieje ze RKM awansuje do czolowki w tym sezonie i bedzie na wystepy E-ligowe odpowiednio przygotowany,co nie doprowadzi do sytuacji podobnej jak w GKS-e i Pile!!!
    Zycze powodzenia kobicom z Gdanska i Pily!!!

    LUBU DUBU LUBU DUBU NIECH NAM ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bardzo ciekawy temat

    tylko dlaczego autor tego watku patrzy jak wasko na ten temat:

    Wszyscy z niepokojem patrzymy na kłopoty, z jakimi borykają się kluby w Gdańsku i Pile. Ja mam nadzieję, że kluby pokonają problemy finansowe, zmontują składy i wystartują w rozgrywkach.
    a sa jeszcze inne kluby ktore nie maja zawodnikow np. unia leszno tylko dwoch na dzis i czy wystartuje ? sa jeszcze kluby ktore podpisaly kontrakty a teraz dopiero kasy szukaja a jak nie znajda ? to czy wystartuja ?

    Modlmy sie aby tylko 2 kluby sie wycofaly bo wtedy beda tylko dwa walkowery a co bedzie jak 3 kluby sie wycofaja ? moze byc tak ze bedzie tylko jeden mecz w kolejce!


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że gdyby kluby nie płaciły we wcześniejszych latach dużych pieniędzy zawodnikom teraz mogły by ze spokojem przejechać do końca sezonu.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozostałe trzy na dzień dzisiejszy miałyby problem ze zwycięstwami w I lidze.
    hehe chyba sie zdeka osmieszyles a kto wygral baraze ze startem?? tak to byl ten jakbyscie go nazwali slaby klub GKS
    A jednak byl na tyle mocny ze wygral !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •