Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: WŁOCHY - RESZTA ŚWIATA 1:3

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WŁOCHY - RESZTA ŚWIATA 1:3

    Drużyna reszty świata pokonała w Trieście zespół Włoch 3:1 w setach 23:25; 25:23; 25:21; 25:17.
    Pierwszy set bez historii, dużo zepsutych serwisów po obu stronach. W trzecim secie na boisku pojawił się P.Zagumny przy stanie 14:16. Kilka udanych rozegrań a ostatnie na Kazakova który skończył partię. A czwarty set to cały czas kilkupunktowe prowadzenie "reszty świata". I nawet as serwisowy Gumy. Nie było to widowisko na najwyższym poziomie ale zgromadzonej tam publiczności chyba się podobało. A nam miło był popatrzeć na dobrą grę Gumy w jednej drużynie m.in. z Gibą, Kazakovem, Lambertem. A z trybun dopingował P.Gruszka.



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście Guma rozegrał bardzo ładne spotkanko :)
    Jego krótkie z Kazakovem były kapitalne :) A piłki na skrzydło były bardzo szybkie i celne :) I nawet z serwisu Guma zanotował jednego asa :) A dziwi mnie,że Fei w Włoszech znów gra na środku :) Czyżby Anastaci popełnił błąd? ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Guma zaserwowal as to rzeczywiscie cos przy jego zagrywce:)
    A swoja droga co myslicie na temat pomyslu meczu Polska - reszta swiata???
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... wiesz Scarlett wedlug mnie moznaby zoorganizowac takie spotkanie ale pewne jest to ze polcy nie ugraliby nawet seta :(( , wedlug mnie z 20 by nawet nie wyszli :P
    niestety nie nalezymy juz (jak to bylo przed laty :D) to tej czolowki swiatowej...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paweł wydaje mi się że Scarlett chodziło o resztę świata grającą w Polsce. A to rzeczywiście mógłby być ciekawy mecz, bo gra u nas coraz więcej ciekawych graczy z zagranicy. Pewno w drużynie reszty świata zagrałaby spora część reprezentacji Słowacji (Chudik, Kardos, Kubica, Divis).

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naleza sie wielki gratulacje dla Gumy,udowodnil co niektorym ze jest najlepszym Polski rozgrywajacym napewno duuuzo lepszym od Stelmacha Lipinskiego.Guma potrafi zagrac b.dobre mecze we Wloszech a Lipinski Stelmach graja slabo w lidze Polskiej

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby Zagumny się serwować nauczył?? Czy nadal widać tylko baloniki? Zastanawiaj±cy jest ten as.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie liczcie na cud- Zagumny nie nauczył się zagrywać, a as serwisowy to trochę przypadek, a trochę szczęście. Nie zmienia to faktu, że nasz rodak rozegrał naprawdę dobre spotkanie!!!Wejść na pozycję rozgrywającego po Grbicu to wielki zacszczyt, ale i odpowiedzialność. I Zagumny ten ciężar udźwignął! Okazało się, że potrafi rozgrywać nie tylko inteligentnie, różnorodnie ale i szybko!!! Krótkie to było po prostu marzenie! Niestety, okazuje się po raz kolejny, że naszemu Nowakowi tak daleko do Kazakowa jak stąd do gwiazd...Zresztą cała drużyna złożona z obcokrajowców zagrała dobrze: z polotem i widoczną radością z grania w siatkówkę. W drużynie Włochów dobrze zagrał Papi. Mnie najbardziej podobała się ambitna i zupełnie niezła gra młodego Christiana Savaniego, znanego mi już z Mistrzostw Świata Juniorów sprzed półtora roku. Chłopak gra coraz lepiej i jest w pierwszej szóstce swojej drużyny- Bossini(serie A). A to czy mecz stał na super-wysokim poziomie po prostu mnie nie obchodzi i dzisiaj z przyjemnością obejrzę go jeszcze raz.
    dakuul

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mozna wiedziec gdzie mozna zobaczyc ten mecz??

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ano w telewizji;), tylko oczywiście nie naszej. Jeszcze tego by brakowało!!! Mecz będzie dzisiaj na RaiSport(satelita lub Cyfra+, podobno też cyfrowy Polsat) o godzinie 19, ale Włosi lubią małe zmiany, więc godzina jest zbliżona do prawdziwej. Będzie to powtórka,czyli "replica", ale wczoraj było "diretta", czyli na żywo.(jeszcze trochę to z miłości do siatkówki nauczę się włoskiego!).
    dakuul

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •