Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Wspaniały wywala

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wspaniały wywala

    W dzisiejszej Gazecie Wyborczej trener Wspaniały stwierdził, że dwóch zawodników bardzo go zaiwodło swoją grą na mistrzostwach i jeśli w dalszym ciągu będzie szkoleniowcem naszej kadry to najprawdopodobniej to właśnie ci dwaj w pierwszej kolejności opuszczą drużynę. Nazwisk jednak nie podał...
    Są jakieś typy?


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Serafin i Lipiński :P

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowny przedmówco - Lipa jak na rezerowego Mostostalu i malo grającego w lidze wypadł nie gorzej od Wagnera, Serek wszedł na jedną piłkę z Chorwatami. Ja stawiam na Nowaka i Wagnera.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,014
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serafin i Lipiński :P
    no jasne :P
    Wspaniały Wywali Murka (za to że nie chciał iść do Mostostalu) i Nowaka (bo jest lepszy od Stancelewskiego) :) :) ;) ;) :P :P

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba żartujesz... Jakie nadzieje kładł trener na Serafina, by ten mógł być im zawiedziony. A także z Lipy chyba nie myślał wcześinej więcej wydusić, dobrze znał jego dyspozycję, która na mistrzostwach się potwierdziła. Na 100% jednym z tych zawodników jest Grzegorz Wagner, gdzieś czytałem ,że ktoś ze sztabu kadry (nie pamiętam dokładnie kto) mówił "słabo grał Grzegorz Wagner, co mogło zaważayć na naszych klęskach". Drugą tą osobą jest najprawpodpodobniej Jarosław Stancelewski i tego także nie trzeba komntować dlaczego.. POzdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspomniany wywiad z Wspanialym w calosci mozecie przeczytac na pod adresem:
    http://www1.gazeta.pl/sport/1,37790,1053846.html

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o ścisłą 12 to wg mnie nie ma miejsca w niej dla Nowaka Wagnera i Stancelewskiego. Lipą i Serkiem nie mam zamiaru zawracać sobie głowy bo gdyby nie kontuzje Bąkiewicza Siezieniewskiego, Gumy Musielaka/ przyjęcie a nie libero/ to wcale by ich tam nie było . Moim zdaniem zawiedli wlaśnie środkowi /5 set z Rosja bo o Portugali nie wspomne cała drużyna grała słabo , nawet Igła tak nie bronil jak zawsze/ i Wagner ktory wg mnie nadaje się na lige polską , z racji wzrostu zawsze będzie dziurą w bloku i ma małe szanse dobrej wystawy krótkiej , co dalo się zauważyć na mistrzostwach, jedyniy kilka z obiegnięcia dla Nowaka.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Widzę, że żartować już nie wolno:( Myśle, że chodzi o Wagnera i... stawiam na Nowaka...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba gdzieś w tym samym wywiadzie WW wypowiada się o Nowaku b. pozytywnie.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie! Mimo wszystko Wspaniały uważa Nowaka za doskonałego gracza więc on na pewno nie wyleci. Niestety ja uważam trochę inaczej. Od poczatku czytania wywiadu byłam niemal 100% pewna, że chodzi o Nowaka dopuki nie natrafiłam na przeczące temu słowa WW. Nie mam nic do zarzucenia Nowakowi jeśli chodzi o gre ale o samo zachowanie na boisku. Zachowuje się troche zbyt ( to mało powiedziane ) nerwowo gdy coś nie pójdzie po jego myśli. Konsekwencje takiego zachowania widzieliśmy już. Więc moim zdaniem albo zmieni postępowanie lub przynajmniej postara się kontrolować albo dowidzenia..

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowak jak to Nowak, jest taki sam jaki przez ostatnie 6 lat. I już wtedy wiadomo było ,że niczym poza swoimi niepowtarzalnym wzrostem się nie wyróżnia. To było przeze mnie i innych forumowiczów już wałkowane do znudzenia, iż jest on za statyczny na środkowego reprzentacji, ale cuż niestety jego wzrost wykluczą tę ważną dla siatkarza cechę. Marcin nie dość, że zazwyczaj do bloku nie zdąża to jeszcze unosząc się w ostatniej chwili wpada na skrzydłowego, który również wystawia ręce do bloku. :) I tak jak już kiedyś mówiłem, gdyby ten zawodnik był zawsze tam na boisku gdzie potrzeba byłby nie do przejścia z wiadomych przyczyn ,nie zapominając ,że nie ma tak dziurawych łap jakto miał pare lat temu grają w AZS Yawal. Poprawił zagrywkę (przypomnę ,że zanim wyjechał na swoją 2 sezonową przygodą z włoską Serią B (dokładnie w Padovie) nasz środkowy reprezentacji i Polskiej Energii Sosnowiec, nie zagrywał w ogóle z wyskoku popychając tylko lekko piłkę i co najśmieszniejsze nie zawsze trafijąc tam gdzie nakazują przepisy siatkówki). Jego atak z obiegiem jest wyśmienity. Wszystko to złożyło się na to ,że najpierw Liga Światowa a następnie Mistrzostwa Świata były dla niego dość udane (podkreślam ! jak na jego poziom udane). Przynzaje ,że niegdy nie byłem jego zwolennikiem. A jego pouczania szczególnie w kierunku rozgrywających, a jak także zobaczyliśmy na MŚ, ku atakującym i skrzydłowym, składają się na jego charakter. Marcin od zawsze tak robił i za pewne już mu tak zostało we krwi. Poucza innych sam nie grając przy tym tak jak powinien. Jeżeli chodzi o moje zdanie: on już od dawna nie powinien grać w reprezentacji. Ale jeżeli nie on to kto ? Cierpimy na kompleks braku dobrych środkowych? Gdybym ja miał stawiać to bym wystawił Szczerbaniuka i Dacewicza ,ale póki co z kolejnymi dwoma miałbym duże problemy. Zobaczymy może nadchodzący sezon wyłoni talenty. (liczę po cichu na Gołasia i powrót do dyspozycji Prusa). Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomekAZS - wysoki wzrost wcale nie wyklucza szybkości. Widziałeś jak w bloku zasuwa Kazakov ??

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lecz przy proporcjach Nowaka akurat tak jest... i właśnie o niego tylko mi chodziło. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "My nie mamy gracza takiego jak np. Argentyńczyk Ivan Milinković" - to w tym wspomnianym wyżej wywiadzie...

    O matko... Albo WW nie wie, jak się nazywają jedni z najlepszych siatkarzy świata (mam tu na myśli Marcosa Milinkovica i Ivana Miljkovica), albo podał samo nazwisko a inteligentny dziennkiarz dostawił nie to imię co trzeba. Jestem perfekcjonistką, czepiam się szczegółów i takie drobiazgi niesłychanie mnie drażnią :P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poprawił zagrywkę (przypomnę ,że zanim wyjechał na swoją 2 sezonową przygodą z włoską Serią B (dokładnie w Padovie) nasz środkowy reprezentacji i Polskiej Energii Sosnowiec, nie zagrywał w ogóle z wyskoku popychając tylko lekko piłkę i co najśmieszniejsze nie zawsze trafijąc tam gdzie nakazują przepisy siatkówki)
    Tomek nie wiem czy pamietasz ale Nowak zagrywal z wyskoku, zawsze mowiono ze on ma power i sadzi asa za asem, ale kiedys duzy zagrywek rabal bo byly tzw. nety
    a tak na marginesie to od zagrywania z wyskoku w dawnym AZSie byli: Nowak, Stelmach i MUrek (nie pamietam jak z Gruszka) dlatego m.in dacewicz nie zagrywal z wyskoku mial polecenie zagrywki stacjonarnej (sam o tym mowil)

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowak mógł serwować z wyskoku... i czasem to robił jednak mało kiedy trafiał tam gdzie powinien. Piłka trafiała w siatkę lub lądowała daleko za polem. Poza tym zazwyczaj serwowałsłbe piłki, lekko podskakiwał i piłkę popychał. Dobrze to pamiętam. Marcin po powrocie z Włoch sam przyznał, iż nauczył się dobrze serwować - dość chrakterystycznie jak każdy zdążył zauważyć, czasem skutecznie choć ta zagrywka pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi o Nowaka i Wagnera na 100 % ! a oba te asy trafią do Sosnowca hehehe ! już współczuje Plińskiemu , Matosce Żywołoznemu takiego wystawiającego ! Wagnerowi już bliżej do końca kariery niż gry w PLS ! pozdr.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja mocno wierze ze chodzi o Stancelewskiego... !! Mam nadzieje, ze Waldemar spojrzal troche obiektywnie i zobaczyl ze jednooka gwiazda zwana workiem ziemniakow rusza sie jak mucha w smole, a atakuje na "a moze sie uda" do bloku idzie z predkoscia Nowaka... a do ataku skacze nizej niz blokujacy (H.J. Wagner). Albo skonczy z kadra albo niech sobie kupi Abgymnica (w sumie to deluxeims?? ->tak to sie pisze?) tez by sie przydal szczegolnie z zastawkami do cwiczenia biustu :)))))

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam na Wagnera i Gruszke lub Stancelewskiego.Nowak napewno nie bo:Marcin Nowak po porażce z Portugalią wyraził powątpiewanie, czy ten zespół kiedykolwiek się przełamie...

    - Powiedział to po meczu rozgoryczony, bo jest starszy od trzonu tej kadry, zdaje sobie sprawę, że jemu czas ucieka najszybciej, że to mogły być jego ostatnie MŚ. Czasami na gorąco mówi się niepotrzebnie pewne rzeczy. Wiele było głosów, żeby Nowaka nie powołać, a ja jestem z niego bardzo zadowolony. To bardzo ambitny facet, nie miałem z nim żadnych kłopotów, wszyscy mogliby być tacy jak on.

    To mowil WW po Ms

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja stawiam na Wagnera i Gruszke lub Stancelewskiego
    Gruszkę !?!?!?! ,aleś teraz walnął gafę. Chyba byśmy nic na tych msitrzostwach nie wygrali gdyby nie Piotrek. A więc tak jak mówiłem Waldkowi chodziło na 96% o Wagnera i Stancelewskiego, gdzie tego pierwszego jestem na bank pewny. Z resztą co to za różnica.. Wszyscy do konca nie zagrali tego co powinni. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O matko... Albo WW nie wie, jak się nazywają jedni z najlepszych siatkarzy świata (mam tu na myśli Marcosa Milinkovica i Ivana Miljkovica), albo podał samo nazwisko a inteligentny dziennkiarz dostawił nie to imię co trzeba. Jestem perfekcjonistką, czepiam się szczegółów i takie drobiazgi niesłychanie mnie drażnią
    ____________
    Lilli to chodzilo o to ze Milinkovic jest tylko liderem swojej reprezentacji a nie oto ze jest najlepszym siatkarzem swiata

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały powiedział bardzo dziwną rzecz: a mianowicie, że zawodnicy poza boiskiem nie muszą być kolegami....

    Nie ma siły aby ktoś kogoś nie lubił poza boiskiem a na boisku wszystko super. Nie chodi tu o to aby razem łazili ze sobą (bez skojarzeń), ale kadra to musi być jedna rodzina a nie kilkunastu ludzi obcych sobie,

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lilli to chodzilo o to ze Milinkovic jest tylko liderem swojej reprezentacji a nie oto ze jest najlepszym siatkarzem swiata
    Ja nie mówię, kto jest najlepszym siatkarzem świata, tylko że NIE MA kogoś takiego jak Ivan Milinkovic ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •