Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: Co będzie z Wspaniałym?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co będzie z Wspaniałym?

    Dla Polaków MŚ już się zakończyły... Niestety. Po wielkiej eufori po zwycięstwie nad Włochami przyszło wielkie rozczarowanie i gorycz porażki. Nasuwa się refleksja. Z piłkarzami było podobnie.Najpierw huraoptymiz po eliminacjach, a potem ostra krytyka po fatalnej grze w finałach. Oczywiście każdy wie co stało się z trenerem J. Engelem... Ciekawi mnie, czy po takim występie naszych siatkarzy trener Wspaniały utrzyma posadę. Czy też może sam poda się do dymisji. I karuzela znowu się rozkręci. Nowy trener, nowa koncepcja gry, nowi zawodnicy. Tylko czy to wyjdzie na dobre naszej reprezentacji? Szkoda było by pracy, jaką włożyli spólnie siatkarze i obecna kadra trenerska. Zwycięstwo z Włochami, zajęcie pierwszego miejsca w grupie B pozwala sądzić że nasi chłopcy byli dobrze przygotowani i zmotywowani...ale nie udało się.Przyczyna? Trudno powiedzieć. Może zbyt duże obciążenie a może zbyt duża presja... Co do samych siatkarzy to jest mi ich troszkę żal. Mogę się tylko domyślać co czują...Czeka ich teraz naprawdę trudny okres. Dlatego też zwaram się do wszystkich prawdziwych kibiców reprezentacji: nie krytykujcie ich, bo teraz to już nic nie pomoże. W końcu to nie perwszy i nie ostatni przegrany mecz, ale my zawsze byliśmy z nimi. Niech tak pozostanie nadal, bo właśnie za to oni cenią nas najbardziej!!! Pozdroofka!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Wspaniały powinien wylecieć... Za zabieranie na MŚ REZERWOWYCH graczy Mostostalu (Lipiński+Serafin)... Niech ich sobie promuje, ale nie kosztem kadry.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały powinien wylecieć... Za zabieranie na MŚ REZERWOWYCH graczy Mostostalu (Lipiński+Serafin)... Niech ich sobie promuje, ale nie kosztem kadry.
    Kubag a o tym że wziął rezerwowych Galaxii Gołasie i Wagnera ( w play off rozgrywał Stelmach ) to nic nie powiesz ?? po 2 Serafin w tym sezonie był podstawowym zawodnikiem Mostostalu bądź na libero bądź na przyjęciu z atakiem !!! więc jak sie na czymś nie znasz to nie pisz ! pozdr.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze raz sprawdza się stare przysłowie, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Jak kadra wygrywała z np. Brazylią, Włochami czy Argentyną to było dobrze a jak zdarzyła się porażka z Portugalią to już klęska narodowa i kopa w d... .
    To właśnie za WW osiągnęliśmy najlepsze miejsce w Lidze Światowej (piąte), najwyższe od wielu lat miejsce W ME (piąte) i MŚ (9-12). Na MŚ (1998r.) w Japonii mieliśmy dopiero 17-te miejsce !! Myślę że WW o ile odejdzie z kadry to sobie z tym jakoś poradzi, bo ma do czego wracać - w KK czekają na Niego wierni kibice. Natomiast następny trener kadry nie sądzę żeby poprawił wyniki WW, bo prędzej wyleci ze stanowiska.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach

    Kubag a o tym że wziął rezerwowych Galaxii Gołasie i Wagnera ( w play off rozgrywał Stelmach ) to nic nie powiesz ?? po 2 Serafin w tym sezonie był podstawowym zawodnikiem Mostostalu bądź na libero bądź na przyjęciu z atakiem !!! więc jak sie na czymś nie znasz to nie pisz ! pozdr.
    Serafin był podstawowym zawodnikiem Mostaostalu, tylko i wyłącznie z powodu kontuzji Świderskiego...

    W kwesti Lipińskiego, to mnie nie rozśmieszaj, bo ten człowiek nie potrafi celnie dograć piłki, przyjętej na punkt. Przyznaję, że nie pomyślałem o Gołasiu i przyznaję Ci rację, zresztą Gołaś ma zero bloku, zero obrony, a co z tego, jak dosiężny niby 3, 50 m., skoro on klepie piłkę, zamiast ją uderzać. Dodatkowo prostym nadgarstkiem, bez skrętu, czyli wystarczy skoczyć, i dołożyć ręce, a piłka sama wpadnie pod nogi...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubuś,
    Właśnie o to chodzi, że mało kto może mu podskoczyć. A poza tym niedługo pewnie nauczy się obracać piłkę. Asekurant Mazur odszedł i Gościniak pozbył się Nowaka. Jeśli kolejny asekurant WW odejdzie z kadry, to jest szansa, że następny trener da szansę Gołasiowi i pozwoli mu się ograć na najwyższym poziomie.

    A przy okazji, skąd u Was tyle ninawiści do osób które nic Wam nie zrobiły?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niewykluczone, że W.Wspaniały podzieli losy J.Engela. Istotnie, popełnił kilka poważnych błędów np. w selekcji zawodników do kadry czy też ciągłej eksploatacji tych samych nierzadko kontuzjowanych. Ale być może PZPS da Wspaniałemu jeszcze jedną szansę.
    Natomiast porównywanie naszych siatkarzy do piłkarzy, jest według mnie co najmniej niestosowne. Ci pierwsi osiągnęli zarówno na MŚ jak i na innych imprezach znacznie więcej. Myślę, że gdyby siatkarze mieli tak dobre warunki finansowe jak piłkarze, to osiągaliby jeszcze lepsze wyniki. Ale to jest tylko moje gdybanie:)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Golasia to wtym sezonie bedzie juz grał w pierwszej szóstce AZSu. Poza tym zacytuje tu słowa Rafała Steca(red.GW ,którego trudno oskarzac o sympatie klubowe)który nazwał Gołasia "niespotykanym" talentem.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Serafin był podstawowym zawodnikiem Mostostalu, tylko i wyłącznie z powodu kontuzji Świderskiego...
    W kwesti Lipińskiego, to mnie nie rozśmieszaj, bo ten człowiek nie potrafi celnie dograć piłki, przyjętej na punkt. Przyznaję, że nie pomyślałem o Gołasiu i przyznaję Ci rację, zresztą Gołaś ma zero bloku, zero obrony, a co z tego, jak dosiężny niby 3, 50 m., skoro on klepie piłkę, zamiast ją uderzać. Dodatkowo prostym nadgarstkiem, bez skrętu, czyli wystarczy skoczyć, i dołożyć ręce, a piłka sama wpadnie pod nogi...
    Co do Gołasia .. tego cieniarza..., po którego dzwoniły 2 kluby włoskiej serie A. Jego zasięg w ataku wynosi 368 a nie jak podałeś 350cm. Poza tym blok znacznie poprawił. A przekonamy się o tym w trakcie sezonu ligowego. Huh.. gdyby choć garstka polskich środkowych umiała tak atakować ze środka jak Arek... huhuhuu...A z rsztą od kiedy środkowi grają w obronie!? Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Mnie nie obchodzi, że jest utalentowany i niedługo MOŻE być gwiazdą... Nie uważasz, że liczy się stan obecny??? Idąc takim tokiem myślenia, najlepiej na każdą dużą umprezę wysyłać juniorów (bo są utalentowani)...

    Co do gry w obronie, to nie uważasz, że środkowy powinien umieć podbić piłkę...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jasne ... Gołaś na pewno tego nie potrafi..
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno Gołaś jest lepszym zawodnikiem od Nowaka i tu nie ma dyskusji :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja myślę że Wspaniały powienien zostać bo to przecież pod jego wodzą wygraliśmy trzy razy z Brazylią i to raz 3:0 w dodoatku na wyjeździe, wygraliśmy dwa razy z Argentyną a na MŚ nawet z Włochami...są oczywiście też minusy jego prawcy ale chyba raczej jest więej plusów...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie sa dwie opcje:
    1. Jezeli chcemy, aby w reprezentacji byli zawodnicy, ktorzy graja tylko dlatego, ze wystepuja w Mostostalu a wcale nie sa lepsi. Stancelewski Lipinski Serafin Swiderski chcecie ich dalej widziec to pewnie za wszelka cene chcecie zostawic Wspanialego. Nieprawdaz MOstomankoo?
    2. Jezeli chcecie aby w kadrze grali najlepsi, zeby autorytetem dla zawodnikow byl trener,zeby szkoleniowiec wybieral zawodnikow nie zaleznie od klubowej przynaleznosci, i zeby jezzil nawet zagranice ogladac kadrowiczow musi BYC NOWY TRENER!!

    Mostomanko: to ze Waldemar pokonal Brazylie nic nie znaczy
    Za Mazura pokonalismy m.in Rosje i Jugoslawie, Brazylie. Ale ty wtedy pewnie nie interesowalas sie siatkowka bo Swiderski gral w Stilonie i nie byl jeszcze tak medialny jak teraz...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli idzie o kwestje środkowych to uważam , że jest obecnie czterech którzy mogą grać w kadrze : Gołaś , Kadziewicz , Szczerbaniuk i wedłóg mnie najlepszy Dacewicz .
    Natomiast co do trenera Wspaniałego , to uważam że powinnien się pożegnać z kadrą . Nie można byc jednoczesnie trenerem kadry i klubu . To jest chore !!!! Wspaniały zbyt czytelnie forsował swoich zawodników . To było bardzo widoczne . Uważam , że nie byli powołani wszyscy nasi najlepszy zawodnicy . Zdecydowanie obstawiam za nowym trenerem i to najlepiej z zagranicy . Może wtedy szkończą się wszelkie gierki . Może wtedy będą grać najlepsi .

    POZDRAWIAM

    NA ZAWSZE BBTS

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Na dzień dzisiejszy, jedynie Dacewicz jest środkowym na światowym poziomie... Cała reszta, to przeciętniacy, albo "młodzi zdolni"...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Kubaga i Galaxiana:
    1. Gdyby nie ten cieniarz Lipa dostalibyśmy w d... od Kanady
    2. Lipa wyszedł w 5 secie z Włochami i gral nieźle
    3. Dacewicz może byl srodkowym światowego poziomu ale 4 lata temu , dopiero po kontuzji grał sezon w AZS i jakos nie rzucal na kolana swoją piękną grą nawet w lidze a w rozgrywkach zagranicznych nie mial okazji sie pokazać. Stancel tez kiedyś zagrał świetny mecz / bodaj w Spodku ze 3 lata temu oraz w LM z Olimpiakosem i Niemcami /- teraz niczego nie pokazał nie zagral nawet na średnim poziomie, więc nie nazywaj Dacewicza światowym graczem o niebo leszy jest Szczerbaniuk a niedługo Gołaś.
    4. Ojcem porażki z Portugalia był Wagner i tu jest błąd Waldka że nie zmienil tego cieniaża, mógł spróbowac Lipę może nie byłoby lepiej ale napewno inaczej pracowałby blok, Wagner 1 raz wystawil z obiegnięcia do Nowaka a tak skrzydła, do cudów można zaliczyć kończące piłki Świdra na potrójnym bloku. Nasz wspaniały lider -kapitan Murek mimo całego szacunku do niego zagrał na poziomie II ligii o Gruszce nie wpomnę.
    5 Krytykowany przez niektórych Świder przychylił 3seta z włochami na naszą korzyść inaczej było 3:0 w plecy. Dlatego uważam bez względu na decyzję WW czy PZPS że takim zawodnikom jak Wagner Nowak i Stancel powinien trener/nowy , lub stary/ powiedzieć "panowie możecie odejść wam już dziękujemy"

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały zbyt czytelnie forsował swoich zawodników . To było bardzo widoczne .
    chłopie nausz sie co znaczy słowo forsował !!!!! zbyt nie czytelnie forsował hihiihihihih ! buhahaaha

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostomanko: to ze Waldemar pokonal Brazylie nic nie znaczy
    Za Mazura pokonalismy m.in Rosje i Jugoslawie, Brazylie. Ale ty wtedy pewnie nie interesowalas sie siatkowka bo Swiderski gral w Stilonie i nie byl jeszcze tak medialny jak teraz...
    Co ty się znowu czepiasz biednego Świderskiego??? Na MŚ wcale tak źle nie grał...oprócz spotkania z Kanadą to było ok...a po meczy z Włochami był tytuł w gazetach który mówi sam za siebie: "Na kłopoty Sebastian Świderski..."

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    Mostomanko: to ze Waldemar pokonal Brazylie nic nie znaczy
    Za Mazura pokonalismy m.in Rosje i Jugoslawie, Brazylie. Ale ty wtedy pewnie nie interesowalas sie siatkowka bo Swiderski gral w Stilonie i nie byl jeszcze tak medialny jak teraz...
    --------------------------------------------------------------------------------



    Co ty się znowu czepiasz biednego Świderskiego??? Na MŚ wcale tak źle nie grał...oprócz spotkania z Kanadą to było ok...a po meczy z Włochami był tytuł w gazetach który mówi sam za siebie: "Na kłopoty Sebastian Świderski..."
    Mostomanko - wydaje mi się, że Galaxianowi w tym momencie nie chodziło wcale o Świderskiego, tylko o Twoją wypowiedź odnośnie pozostawienia WW na stanowisku trenera kardy... A odnosząc się do wypowiedzi Galaxiana: o ile pamiętam, za kadencji Mazura jeżeli udawało nam się wygrać z czołówką światową, to działo się to sporadycznie, tymczasem w tegorocznej LŚ drużyna Wspaniałego wygrała z Brazylią trzy na cztery mecze :) Szkoda swoją drogą, że dobra passa nie była kontynuowana na Mistrzostwach Świata :(

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co z tego ze wygralismy z Brazylia 3 razy jak nie potrafimy wygrac z Portugalia. Bede sie cieszyl ze zwyciestw reprezentacji jak nie beda one sporadyczne. Raz wygramy z Brazylia lub z Wlochami zeby przegrac z Portugalia. Czy to ma jakis sens? NIech nie maja takich skokow formy (o ile o forme chodzi) a wtedy mozemy pogadac...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiem, mnie te przegrane z dużo słabszymi rywalami dobijają... Ale i tak wygrane np. z Brazylią mnie niesłychanie cieszą :) A im więcej ich, tym lepiej :) Moim zdaniem nie powinniśmy zmieniać trenera tylko zatrudnić dobrego psychologa...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Na kłopoty Sebastian Świderski..."
    na klopoty zawsze najlepszy byl Swider - najlepszy dowod mecz z Hiszpania

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WW powinien zostać!!!!!! Dlaczego??? Ponieważ to gdy WW był trenerem zajęliśmy 5 miejsce na ME w LŚ. To za jego "kadencji" chłopaki pokazali że są zespołem. Ktoś może napisać że co z tego jeżeli na MŚ była taka klapa. JAka klapa? Nie da się ukryć że apetyty były większe ale cóż nie udało się:( Jeżeli WW uda się udowodnić siatkarzom że stać ich na sukces jeżeli tylko uwierzą że mogą wygrywać decydujące starcia i podczas meczów nie będzie między nimi kłótni (tak jak podczas meczu z P. Kiedy to Nowak wydzierał się na kolegę z drużyny!) będzie dobrze.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wezcie mnie nie rozsmieszajcie ze swiderski na klopoty jest najlepszy. chlopakowi wyszly 2 mecze a 22 zagral slabo i odrazu sie podniecacie jaki to sebastian jest dobry... niech sie wyleczy i zacznie grac a nie serwowac jak panienka...

    ps. on razem z prusem i stancelewskim, oraz nowakiem powinni kandydowac na pierwsza dame polskiej siatkowki...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    galaxian mi sie wydaje ze ty chyba tak piszesz po to sa lub byli gracze Mosto oprocz Nowaka ofkorz.Prus kiedy jest zdrowy to wedlug mnie ma najlepszy Polski blok i nieraz potrafi poderwac zespol do walki zagrywka.Stancelewski tu sie zgodze z Toba a Swider nie lubie go ale potrafi grac bardzo dobrze i na MS gral b.dobrze zagrywka wiec niewiem czego ty sie czepiasz

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wezcie mnie nie rozsmieszajcie ze swiderski na klopoty jest najlepszy. chlopakowi wyszly 2 mecze a 22 zagral slabo i odrazu sie podniecacie jaki to sebastian jest dobry... niech sie wyleczy i zacznie grac a nie serwowac jak panienka...

    ps. on razem z prusem i stancelewskim, oraz nowakiem powinni kandydowac na pierwsza dame polskiej siatkowki...
    Żałosny jeste¶.....

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.gazeta.pl
    Wtorek, 15 października, godz. 14:00
    Waldemar Wspaniały
    Mieliśmy ochotę na finał, tymczasem skończyło sie na 9. miejscu. Dodajmy otuchy trenerowi i zawodnikom!

    15 października to chyba wtorek, a ja kończę szkołę o 13.45 :( Kto to widział o takiej porze czaty robić :(

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.gazeta.pl
    Wtorek, 15 października, godz. 14:00
    Waldemar Wspaniały
    Mieliśmy ochotę na finał, tymczasem skończyło sie na 9. miejscu. Dodajmy otuchy trenerowi i zawodnikom!

    15 października to chyba wtorek, a ja kończę szkołę o 13.45 :( Kto to widział o takiej porze czaty robić :(
    nic Ci nie zostało tylko wagary ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2002
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będę się musiała poważnie zastanowić nad tą opcją ;)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniały: Nie piszę się dalej na pracę z kadrą

    Polscy siatkarze po pokonaniu jednego z faworytów do mistrzowskiego tytułu - Włochów, stanęli przed ogromną szansą awansu do ćwierćfinału MŚ. Nie starczyło jednak motywacji na spotkanie z Portugalią - pisze "Sport".

    "Myślę, że nasi siatkarze nie wytrzymali całej sytuacji psychicznie. Chęć zwycięstwa przesłoniła im racjonalność spojrzenia, wróciły stare błędy, na boisku doszło do kłótni zawodników i nie udało się opanować całej sytuacji" - tak mówi Wspaniały o meczu z Portugalią.

    "W Argentynie zawiodłem się na kilku siatkarzach, ale w kraju są jeszcze inni. Mamy sporą grupę 16-17 ludzi na bardzo wysokim poziomie sportowym, dojdzie grupa najlepszych juniorów i ta kadra powinna się rozwijać. Na pewno w kadrze musi się pojawić kilku nowych zawodników" - stwierdził trener polskiej kadry.

    "Ja ze swej strony nie piszę się dalej na pracę z kadrą, jeśli to ma tak wyglądać jak do tej pory. Ja jako trener mam zająć się pracą z zawodnikami w sali. Zobaczę więc jak to wszystko zostanie zorganizowane, bo obecnie jest na to czas" - zakończył Wspaniały.


  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chce zeby został!


  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    02-02-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to by bylo bez sensu gdyby teraz odszedl! nasza kadra dostarczyla nam tyle emocji a to, ze z portugalia przegrali to byla presja, trzeba psychologa!!!!!!!!!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok. Ta moja wypowiedź będzie w 100% subiektywna i niezbyt patriotyczna.
    Wspaniały wreszcie ruszył zastój w polskiej siatkówce. Chwała mu za to. Teraz czas,żęby ktoś przejął tą kadrę,ale niech dostanie od PZPS więcej czasu i zaufania. A nasz kochany trener niech wreszcie wróci do KĘDZIERZYNA,bo wszyscy już czekamy. Czas zająć się klubem a reprezentacja niech pójdzie w odstawkę. Teraz klub jest najważniejszy. I nie jakieś tam głupie mecze z artystami. Czas poświęcić pracę MOSTOSTALOWI!
    Do boju :)
    Alleluja :P:)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tu poruszyłeś argument za tym, żeby jednak pójść systemem :"albo rybka albo pipka" :P Kolejny aspekt ,który nie do końca jest na korzyść Mostostalu, wbrew temu co myślą kibice, który świadczy o tym, że jednak trenerem kadry nie powinien być trener klubu PLS. I takie jest moje zdanie. Nie mam nic przeciw temu, aby Waldek został na swoim stanowisku, jednak wolałbym ,żeby nie trenował jednocześnie drużyny PLS, a jeśli nie to odwrotnie. Przykro mi ale pogodzenia tych spraw jest raczej mierne w skutkach. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widzisz Tomku właściwie się zgadzamy :)
    Ja wiem,że gdyby został on na stanowisku trenera repr. to mógłby odnieść jakieśtam sukcesy...ale coż...skończył się okres "ochronny dla spraw klubowych"(czyt. okres gry reprezentacji) więc czas się zająć Mostostalem. Czas spędzić czas na hali w KK. Trzeba skończyć dział pt. "reprezentacja i jej cholerne problemy". I zająć się działem "Obrona tutułu mistrzowskiego Anno Domini 2002". :):)
    Pozdrówki

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam dzisiejszy artykuł red. Steca w GW. Pisze on, że błędem było wyrzucenie Boska i błedem byłoby wyrzucenie Wspaniałego. Ja bym wolał żeby Waldick dalej trenował kadre. Tylko niech troche przejrzy na oczy i nie wygłupia się ze Stancelewskim, Serafinem czy Lipińskim. A jak zostanie to mam nadzieje ze na MŚ w/w zawodnicy plus Olo i Soroka jednak nie pojadą To już byłaby przesada.

    A tak BTW to gra Stancelewskiego na MŚ była lepsza od niejednego kabaretu :) Fajnie też zawodnicy opier.. Lipę aby dociągał piłki na skrzydło na co redaktor stwierdził że to taka jego przypadłość :) Szkoda że taki zawodnik gra w kadrze...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polecam dzisiejszy artykuł red. Steca w GW. Pisze on, że błędem było wyrzucenie Boska i błedem byłoby wyrzucenie Wspaniałego. Ja bym wolał żeby Waldick dalej trenował kadre. Tylko niech troche przejrzy na oczy i nie wygłupia się ze Stancelewskim, Serafinem czy Lipińskim. A jak zostanie to mam nadzieje ze na MŚ w/w zawodnicy plus Olo i Soroka jednak nie pojadą To już byłaby przesada.



    Hmm nie wiem czemu sie wszyscy czepiaja Serafina przeciez to dobry zawodnik pokazal to w zeszlym sezonie grajac na wysokim poziomie w lidze mistrzow,Soroka Bartek jesli bedzie sie dalej tak rozwijal jak teraz to bedzie z niego naprawde w przyszlosci porzytek,Bartek w chwili obecniej ma naprawde dynamit w lapie piekna zagrywka i pieknie konczone ataki

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmm, hmmmmm, hmmmmmm....
    Każdy pisze, jaką W. Wspaniały wystawił kadrę, piszecie o grze zawodników podczas MŚ....
    A czy zastanowiliście się ile czasu mieliśmy na przygotowanie się do tej imprezy?
    Zakwalifikowaliśmy się tam dzięki rezygnacji Korei. A to co dokonaliśmy przez ten krótki czas trenowania jaki nam pozostał, jest godne pochwały. Bo do Argentyny pojechaliśmy z zaskoczenia.
    Mecz wygrany z Włochami, co prawda przegrany z Rosją, ale 2:3 też o czymś świadczą.
    Zastanówcie się nad tym, proszę...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba powiedzieć, że koleżanka dała nam do myślenia :P A zastanowiłaś się droga Gosiu, że w tym roku było jeszcze coś takiego jak Liga Światowa, która mogłaby być i była dobrym okresem przygotowawczym dla innych drużyn narodowych. W naszym przypadku można stwierdzić, że to przygotowanie było trochę przesadne :P przez co na Mistrzostwach byliśmy już wypompowani. Dlatego za bardzo nie rozumiesz, o co chodzi :) ale masz do tego prawo. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cierpliwość

    TomkuAZS,

    Znowu się do końca nie zgodzę z Tobą. trener Wspaniały dokonał wielu osiągnięć, których Jego poprzednicy nie mieli. A w konfrontacji np. z Włochami nasz wynik był bardziej prawdopodobny. Włosi spadli w rankingu, a my możemy być w tym samym miejscu. Z tego wniosek, że trener Wspaniały nie zaniedbał swoich obowiązków. Do tego wygrana z Włochami oraz nieznaczne porażka z Rosją (byc może nawet mistrzem świata) pokazuje jak wiele osiągnęliśmy i jak blisko nam do sukcesów. Trzeba tylko spokojnej długotrwałej pracy.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beti a teraz przekartkuj sobie "kartotekę" ostatnich lat to znajdziesz również zwycięstwa z drużynami takimi jak Włochy i istotnie tak było..Ale co zmienia fakt, iż udało nam się wygrać z Brazylią 3 raz w eliminacjach LŚ, jeśli to i tak Ci pokonani zdobyli srebrny medal a my nic (wręcz nie nadaliśmy się na kogoś takiego jak czarny koń) i wkońcu komu dało zwycięstwo z Włochami? To oni i tak zaszli dalej niż my. Należy zrozumieć ,że nic pojedyńcze zwycięstwa nie dają. Stoimi proszę państwa w miejscu. Póki co ten występ w międzynarodowym turnieju nie różni się od paru innych.. Wsyztsko zakończyło się na niespełnionych oczekiwaniach.. Jeżeli teraz ta drużyna, gdzię większość z tych zawodników znajduje się w kulminacji wieku siatkarza, gdzie ten powinien osiągać w tym momencie szczyt swoich możliwości. Nic nie dało nam 5 miejsce w LŚ a tym bardziej miejsca 9-12 w mistrzostwach świata. Nikt za jakiś czas tego nie będzie pamiętał. Jeżeli teraz nie zaczniemy osiągać znaczących sukcesów nie osiągnie już tego obecne pokolenie. POsługując się hasłem jednego z naszych polityków trzeba przejść do konkretów, lecz póki co nasi siatkarze tego nie robią. Nie chce przez swoją wypowiedź oznajmić iż waldek nie powinien być już trenerem reprezentacji, lecz to że póki co żaden sukces ,który wyróżniałby się od pracy z reprezentacją innych polkich trenerów, nie zaistniał. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspanialy ma zostac to ze polacy zajeli takie a nie inne miejsce nie swiadczy o tym zeby znow wymieniac trenera !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •