Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sytuacja w GKS Wybrzeze

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sytuacja w GKS Wybrzeze

    Moze temat nie jest zbyt oryginalny ale chcialbym sie dowiedziec czegos dokladniejszego na temat pozyskiwanych sponsorow przez GKS <a tym samym sytuacji finasowej w klubie>. jak narazie wiem tylko o pomocy firm zapro top fruit i p. Miaskiewicza...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do listy dopisz jeszcze:
    1) kibiców
    2) Popo i Stewala wraz z całym EKK
    3) ...a o resztę pytaj wyżej wymienionych :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lloyd
    Powinieneś mnie stamtąd wykreślić, bo ja nie pomagam ja się tylko interesuje, co tam (w klubie) słychać. EKK na początku powinien zmienić nazwę (mnie się nie podoba) a jeśli słowo Elitarny przekłada się na pieniądze to powinien nazywać się żebraczy (to moje zdanie ktoś inny nie koniecznie się z tym zgodzi oczywiście, że każda pomoc się liczy, ale czy zaraz powinien nazywać się Elitarny). Ze sponsorami jest tak, że nie zawsze pomagają one klubowi i tak „firmy zapro top fruit” pomagają zawodnikowi (Zapro Pecynie a Top Fruit Ułamkowi). Pecyna i Piszcz mając indywidualnych sponsorów nie naciskają klub tak mocno, jeśli chodzi o wypłaty nie buntują się, ale nie przekłada się to w żaden sposób na zobowiązania klubu w stosunku do nich. Pan Ciągło sponsor Piszcza jak sama nazwa wskazuje pomaga Piszczowi (jest też jakaś pośrednia pomoc, bo czym lepszy Piszcz tym lepiej dla Klubu a klub jakby w podzięce za taką pomoc jego zawodnikowi udostępnił ze swej strony darmową reklamę na stadionie). Dalej mamy firmy DGT, Polska Kampania Leasingowa, Opel Motor Centrum jest ich (sponsorów klubu) w każdym bądź razie, dużo. Moim zdaniem zamiast liczyć co mamy zastanówmy sie co zrobić aby mieć ich wiecej.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    159
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grea THX to Lloyd i Popo
    wszysytko rozumiem tylko jeszcze jedna mala poprawka z tego co slyszalem wlasciciel formy top fruit pomoga takze Krzyskowi Pecynie. w kazdym wywiadzie ktory udzial Krzysiek <patrz m.in. wywiad w tygodniku zuzlowym> mozna to przeczytac. a tak ogolnie to thx za wytlumaczenie sprawy :D teraz juz wiem kto pomaga gdanskiemu speedway'owi.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    no, dobrze Popo,
    jak Ty i Poldek nie pomagacie, to ja wogole nie istnieje!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •