Witam serdecznie.
Na samym początku miał to być post skierowany wyłącznie do Darknesa, ale pomyślałem, że większość na pewno chciałaby dodać coś od siebie i ogólnie odnieść się do moich propozycji. Jestem jak najbardziej za.:)

Zacznijmy od rejestracji.
1.Wprowadzenie SMS KODU z HASŁEM do rejestracji Nicka. (Opłata 5 do 10zł, która w jakimś stopniu wspomoże forum).
Najważniejsze jest jednak to w tym wszystkim, że osoby, które swoją aktywnością i udziałem w komentarzach, wyczerpią limit miesięcznych wpisów, to tym bardziej zobligują się do wpłaty pieniążków na konto SU. Ograniczy to tworzenie nowych Nicków (nowego limitu wpisów) oraz podszywania się pod inne osoby, które np. posiadają karę i są w danej chwili zablokowane w prawach użytkownika. Oceniam ten pomysł najwyżej, bo jak wiecie forum wymaga dofinansowania i gruntownej modernizacji, a na to trzeba sporo pieniędzy.

2. Możliwość płatności systemem PAYPAL (szczególnie to ważne dla osób zza granic naszego kraju) oraz PRZELEWY 24.
Jest to duże udogodnienie dla samego Darknesa, któremu odpadną obowiązki aktywacji kont SU. Z własnego doświadczenia wiem (servery multiplayer), że jest możliwość zbudowania takiej bazy danej, iż po każdej wpłacie systemem PAYPAL bądź PRZELEWY 24, w czasie rzeczywistym dochodzi do uruchomienia wybranych przez kupującego usług. Jestem więc przekonany, że taka zmiana sporo by pomogła samem administratorowi oraz nam wszystkim. Nie trzeba by było czekać, a wszystko odbywałoby się w czasie rzeczywistym.

3. Pod każdym avatarkiem nowa zakładka o nazwie ,,ostrzeżenie,, w skali do 3 ostrzeżeń.
Jest to kolejny plus dla samych moderatorów oraz administratorów forum. Każdy użytkownik po nadużyciu własnych słów dostaje upomnienia, które w późniejszym czasie na jego niekorzyść przeistaczają się na karę ograniczenia w jego prawach. Ten system moim zdaniem jest bardzo ciekawy, bo jak już wspomniałem moderatorzy i administratorzy posiadają wyraźny obraz osób, które swoim zachowaniem wprowadzają konfliktowość i mogą mieć nad nimi lepsze spojrzenie.

4. Ostatnia zakładka to reputacja – również ona może zostać umieszczona pod avatarkiem.
Przeznaczone jest to szczególnie dla wszystkich użytkowników kont SU. Każdy z nas będzie miał możliwość dodawania punktów, bądź ich odejmowania u osób wypowiadających się na forum. Jest to zachęta do zwracania na siebie uwagi poprzez kulturalne wypowiedzi i aktywny udział w dyskusji. Często widać przejawy tolerancji na forum i wiem, że taka zakładka na pewno mocno by dopingowała samych userów, bo na pewno nikt nie chciałby być źle oceniany i widziany w opinii innych ludzi.

Chciałbym, aby każdy wyraził własne zdanie na ten temat i napisał swoje oceny:
1.TAK/NIE
2.TAK/NIE
3.TAK/NIE
4.TAK/NIE

Myślę, że jeżeli zainteresowanie będzie duże, to i Darknes da się przekonać, bo pieniążki zawsze można zebrać. Grunt jest taki, żeby forum nam stanęło na nogi.:)
Pozdrawiam