Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 513

Wątek: IV Kolejka SE Unia Leszno - Falubaz, niedziela 11.05, g. 19.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    IV Kolejka SE Unia Leszno - Falubaz, niedziela 11.05, g. 19.00

    Klasycznie

    Na kolana chamy, śpiewał Lucjan Pavarotti

    A więc jedziemy do Leszna, w którym ostatnimi czasy permanentnie zdobywamy punkty - i powiedzmy szczerze, jedziemy po to, by podtrzymać ową tradycję.

    Gospodarze:

    - Nicki P. gwarancja jednego "w"
    - Przemek Pawlicki, permanentnie zawalający ostatni bieg
    - Grzegorz Zengota, który bardzo chce, ale jednak nie może
    - Damian Balynsky, co to jeszcze niejedno udowodni
    - MIkkel Michelsen, w sumie ciężko napisać cokolwiek
    - Piotr Pawlicki, megaforma, Dudek 2014
    - Tobiasz Musielak, antyforma

    Goście

    - Patryk Dudek, forma powoli bliska 2013, ale jednak jeszcze trochę brakuje
    - Sasza Loktajev, walczak do kwadratu, nie ma straconych pozycji
    - Piotr Protasiewicz "tor w Lesznie jest skandaliczny, ale 13 to 13"
    - Adrenalinas, bójcie się, bo wraca
    - Jarek Hampel, ulubieniec jednych i drugich
    - Kamil Adamczewski, brak danych
    - Adam Strzelec, jeszcze większy brak danych

    Będzie jak zwykle na styku, dla grających pewny typ x2. Byłby Bjerre, byśmy pomyśleli o czym innym a tak to niestety nie ma o czym.

    Jak zwykle zaobserwuję ten mecz z pozycji trybun gospodarzy, lubię słuchać klnięć i lamentów jak nie idzie Damianowi

    PS. Marcin, weź mi prosze popraw cyferkę w temacie, bo tu się edytuje tak smao łatwo, jak Unistom zdobywa punkty

    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 06-05-2014 o 14:33

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Martines (07-05-2014), RUSTY (06-05-2014), kapitan bomba (06-05-2014), kasia_gw (07-05-2014), welna (06-05-2014), zigi1976 (09-05-2014)

  3. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    30-60, gdyby nie Zengi, to bym obstawił 22-68
    IN PROTAS I TRUST !!!

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-05-2014), Havel (06-05-2014), dawidm (06-05-2014), kapitan bomba (06-05-2014)

  5. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Czy można na smoku dłubać słonecznik i czy relaks w niedziele będzie otwarty? Jak tak to jade. Co do wyniku ciężko wytypować, czy będzie 44:46, czy 38:52.

  6. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Klasycznie

    Na kolana chamy, śpiewał Lucjan Pavarotti

    A więc jedziemy do Leszna, w którym ostatnimi czasy permanentnie zdobywamy punkty - i powiedzmy szczerze, jedziemy po to, by podtrzymać ową tradycję.

    Gospodarze:

    - Nicki P. gwarancja jednego "w"
    - Przemek Pawlicki, permanentnie zawalający ostatni bieg
    - Grzegorz Zengota, który bardzo chce, ale jednak nie może
    - Damian Balynsky, co to jeszcze niejedno udowodni
    - MIkkel Michelsen, w sumie ciężko napisać cokolwiek
    - Piotr Pawlicki, megaforma, Dudek 2014
    - Tobiasz Musielak, antyforma

    Goście

    - Patryk Dudek, forma powoli bliska 2013, ale jednak jeszcze trochę brakuje
    - Sasza Loktajev, walczak do kwadratu, nie ma straconych pozycji
    - Piotr Protasiewicz "tor w Lesznie jest skandaliczny, ale 13 to 13"
    - Adrenalinas, bójcie się, bo wraca
    - Jarek Hampel, ulubieniec jednych i drugich
    - Kamil Adamczewski, brak danych
    - Adam Strzelec, jeszcze większy brak danych

    Będzie jak zwykle na styku, dla grających pewny typ x2. Byłby Bjerre, byśmy pomyśleli o czym innym a tak to niestety nie ma o czym.

    Jak zwykle zaobserwuję ten mecz z pozycji trybun gospodarzy, lubię słuchać klnięć i lamentów jak nie idzie Damianowi
    Z VIPowskiej się ma rozumieć Bar na Smoku, miejsce kultowe . Ja bym jednak lekko studził ten huraoptymizm, bo jak się tak będziemy zachwycać własną *****istością to nam Byki dowalą tak jak to było rok temu. Do dzisiaj pojąć nie mogę, jak mogliśmy tego nie wygrać ? A tak już wiem. Jonas i wszystko jasne

  7. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No, zaraz wpadnie Welna i wam da za te podśmiechujki

    W Lesznie brak będzie Bjerre, więc trzeba tą sytuacje po prostu wykorzystać. Pawliccy niewątpliwie napsują nam krwi. Już chyba mniej obawiam się o Nikusia

    Stawiam jakieś 43 - 47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Jak juz zakladasz temat, to napisz Unia Leszno, Unia L.. Z Tarnowem jechalismy ale to nie powod by ich tak lekcewazyc, jakby ich nie bylo.
    Ciesiel co tak skromnie?! Wygramy ale czy bedzie 39-51 czy 41-49 to powiem wam przed meczem.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    sobotch (06-05-2014)

  10. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Zdecydowanym faworytem Falubaz.
    Tor w Lesznie jakby nie był zrobiony krzywdy Falubazowi nie zrobi.
    40:50

  11. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Główną role w tym meczy, mogą odegrać juniorzy. Oby adamczewski przypomniał sobie jak to latał na Smoku swego czasu, choć tamten Smok został zabetonowany i to zupełnie inna jazda była niż teraz.

    Oby Adaś Strzelec przywióżł jakieś punkty i mógł spokojnie powiedzieć sobie, że idzie to wszystko w dobrą strone.
    AJ też czeka na przełamanie, więc niech to zrobi na Smoku.

    Miejmy nadzieje ,że grzesiu Zengi Zengota, przypomni sobie skąd pochodzi i tak zepnie poślady na ten mecz, że jak to zwykle u niego bywało w ważnych potyczkach, spali się już w blokach startowych.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Od Głogowa wszystkie traktory pomyte i powystawiane przed podwórka, wszechsłyszalne przyśpiewki o żydach i wiwatujący ludzie bez zębów z biało niebieskimi flagami juz od Szlychtyngowej, lecące kamienie na rondzie europy w Głogowie, Piwko przed meczem z kibicami Leszna pod parasolkami przy "basenie", bilety z poloneza, lecace butelki z sektorów miejscowych w strone klatki z kibicami z ZG, znów bezzębni "kibole" wykrzykujący przyśpiewki o zydach do 40 minut po meczu gestykulując różne dziwne rzeczy pod klatką z kibicami Falubazu, Klub relaks i wódeczka w przerwach na równanie toru, smaczne zapiekanki i kiełbasy żużlowe na koronie stadionu, żużel z elementami motocrossu, super stadion starego typu - jednak w mojej opinii wciaz jeden z najlepszych w PL, ...ahhh jak ja lubie te wyjazdy do Leszna.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ScotFZG (06-05-2014), kapitan bomba (06-05-2014)

  14. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, zaraz wpadnie Welna i wam da za te podśmiechujki
    No to zaczynamy











    I to by było tyle w temacie.

    Na dzień dzisiejszy znajdujemy się na dwóch różnych biegunach.

    Na dzień dzisiejszy nie widzę szans na 40 oczek ze strony gospodarzy.

    Mamy jednak jeszcze kilka dni. Pytanie nasuwa się jedno:

    Czy jesteśmy wstanie się na tyle ogarnąć, aby nawiązać jakąkolwiek rywalizację z ZG???

    PS. A o Hampelu trochę później

  15. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar dawidm
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    307
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 69 w 34 postach
    Jedyna szansa, żeby Leszno wygrało to zrobić beton mur beton i przełożyć się na szybki start.

  16. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    t_zg ładnie pocisnąłeś.
    Ale ja to rozumiem, w roli faworyta przyjeżdżać do Leszna jest nawet straszniej.
    UNSCARED

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    t_zg (06-05-2014)

  18. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    t_zg ładnie pocisnąłeś.
    Ale ja to rozumiem, w roli faworyta przyjeżdżać do Leszna jest nawet straszniej.
    To nie pocisk Tak to wyglada co roku Jednak jest to jeden z moich ulubionych wyjazdów i to wcale nie z racji kilometrów. Zazwyczaj siedze w okolicach wiezyczki, tak wiec czesto zagladam do "bufetu" Jest to dla mnie ogromny plus żużla w Lesznie

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (06-05-2014), lemur6666 (06-05-2014)

  20. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    W nazwie tematu jest błąd - jest to mecz IV kolejki a nie V. Co do samego spotkania to typuję pewne zwycięstwo Falubazu - w podobnych rozmiarach jak w Częstochowie. Grupa seniorska Unii jest po prostu dużo słabsza od ich odpowiedników z Zielonej Góry. Co prawda juniorzy głównie za sprawą Piotrka Pawlickiego są lepsi u gospodarzy to jednak Musielak wciąż jest pod formą i nie zdziwi mnie jego porażka z Adamczewskim czy Strzelcem. Unia na dziś(bez Bjerre) ma za dużo dziur i moim zdaniem to zaważy na wyniku.

    Nicki < Hampel
    Prz.Pawlicki < Dudek
    Michelsen < Protasiewicz
    Zengota < Jonsson
    Baliński < Łoktajew
    Pi.Pawlicki > Adamczewski
    Musielak => Strzelec

    Moim zdaniem Falubaz tego nie przegra

  21. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No to zaczynamy











    I to by było tyle w temacie.

    Na dzień dzisiejszy znajdujemy się na dwóch różnych biegunach.

    Na dzień dzisiejszy nie widzę szans na 40 oczek ze strony gospodarzy.

    Mamy jednak jeszcze kilka dni. Pytanie nasuwa się jedno:

    Czy jesteśmy wstanie się na tyle ogarnąć, aby nawiązać jakąkolwiek rywalizację z ZG???

    PS. A o Hampelu trochę później
    Ja wiem czy na różnych biegunach ? Puki co to Falubaz w tym sezonie ma mega farta. Tak na prawdę, w pierwszej kolejce pokazali swoją siłę. Druga kolejka to był wyjazd do osłabionego rywala (brak Lagutu i MJ). Następnie u siebie rozbity, poobijany, cienki wyjazdowy Toruń (co przegrał w Gdańsku). Teraz kolejny wyjazd do drużyny która jedzie bez swojego tegorocznego lidera na smoku. Puki co jest to ślizganie się na nieszczęściach innych Kolejne mecze pokażą, że Falubaz jest przereklamowany (no chyba, że znowu pojadą z osłabionym rywalem

  22. Powrót do góry    #16
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    mecz z Lesznem w niedzielę to nie to samo co mecze z Lesznem jeszcze kilka lat temu.
    Był czas gdy kibickowsko tylko Leszno mogło równać się Falubazowi.... a teraz... m.in. zakazy dla dziewczyn w młynie... nie nasz poziom

    Sportowo, a raczej budżetowo Leszno też odstaje od Falubazu.

    Po rozgromieniu dream teamu inny wynik niż wygrana Falubazu będzie niespodzianką.

    PS. Mam tylko nadzieję że nie będzie żadnych niespodzianek na torze. Nie ważne czy twardy czy przyczepny, oby był bezpieczny.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 06-05-2014 o 15:11

  23. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Napiszę tak, jeśli Piotr Pawlicki pojedzie od początku do końca tak jak potrafi i nasi juniorzy dołożą 5:1 to 2 punkty zostają w Lesznie.
    Piotr z Tofeekiem jak zrobią 15 pkt, to reszta 31 dołoży.

  24. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Od Głogowa wszystkie traktory pomyte i powystawiane przed podwórka, wszechsłyszalne przyśpiewki o żydach i wiwatujący ludzie bez zębów z biało niebieskimi flagami juz od Szlychtyngowej, lecące kamienie na rondzie europy w Głogowie, Piwko przed meczem z kibicami Leszna pod parasolkami przy "basenie", bilety z poloneza, lecace butelki z sektorów miejscowych w strone klatki z kibicami z ZG, znów bezzębni "kibole" wykrzykujący przyśpiewki o zydach do 40 minut po meczu gestykulując różne dziwne rzeczy pod klatką z kibicami Falubazu, Klub relaks i wódeczka w przerwach na równanie toru, smaczne zapiekanki i kiełbasy żużlowe na koronie stadionu, żużel z elementami motocrossu, super stadion starego typu - jednak w mojej opinii wciaz jeden z najlepszych w PL, ...ahhh jak ja lubie te wyjazdy do Leszna.
    Hahah za to po naszej stronie jak zawsze będzie pełna kulturka. Żadnego szpalera chwiejnych panów siusiających na poboczach, a na stadionie grzeczny kulturalny doping, żadnego tam 'Falubaz wita wieś', 'Unia Unia zwal se kunia' i 'płonie stadion Alfreda Smoczyka'
    Też uwielbiam te wyjazdy do Leszna . Tyle że w tym roku zamiast Smoka będzie komunia na drugim końcu Polski. I jak tu nie zostać ateistą w tym kraju ?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    t_zg (06-05-2014)

  26. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Jedyny bieg jaki wygra Unia to bieg juniorski. A zaraz potem pasmo remisów i 2-4, tudzież 1-5. Na koniec nam dadzą pare punktów jak my im w 2010 w rundzie zasadniczej. Jak nasi się nie sprężą jak na Tarnów w zeszłym roku, to będzie po prostu egezkucja.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Oprócz rywalizacji na torze, będzie też pewnie rywalizacja na trybunach, kto więcej szalików spali.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Ja wiem czy na różnych biegunach ? Puki co to Falubaz w tym sezonie ma mega farta. Tak na prawdę, w pierwszej kolejce pokazali swoją siłę. Druga kolejka to był wyjazd do osłabionego rywala (brak Lagutu i MJ). Następnie u siebie rozbity, poobijany, cienki wyjazdowy Toruń (co przegrał w Gdańsku). Teraz kolejny wyjazd do drużyny która jedzie bez swojego tegorocznego lidera na smoku. Puki co jest to ślizganie się na nieszczęściach innych Kolejne mecze pokażą, że Falubaz jest przereklamowany (no chyba, że znowu pojadą z osłabionym rywalem
    Po pierwsze póki, a po drugie Falubaz ma tego farta juz szósty rok.

  29. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Po pierwsze póki, a po drugie Falubaz ma tego farta juz szósty rok.
    Falubazy mają teraz dużo większy orzech do zgryzienia.Zastanawiają się bowiem czy nie odsunąć od składu Jonssona.Być może Jabol pojedzie albo MBJ na rakiecie więc mecz będzie tym bardziej zaciekły Tak to już na tym Smoku bywało że jak Falubaz tam jechał z wielkim dołem to była miła niespodzianka a jak jechali niczym krzyżowe miszcze Von Jungingeny to baty takie zgarniali że wstyd było przez tydzień na ulicę wyjść i wszyscy tradycyjnie do zwolnienia.Zobaczymy jak będzie tym razem.Nicky z Balińskim gwarantują emocje
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 06-05-2014 o 15:35
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  30. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Od Głogowa wszystkie traktory pomyte i powystawiane przed podwórka, wszechsłyszalne przyśpiewki o żydach i wiwatujący ludzie bez zębów z biało niebieskimi flagami juz od Szlychtyngowej, lecące kamienie na rondzie europy w Głogowie, Piwko przed meczem z kibicami Leszna pod parasolkami przy "basenie", bilety z poloneza, lecace butelki z sektorów miejscowych w strone klatki z kibicami z ZG, znów bezzębni "kibole" wykrzykujący przyśpiewki o zydach do 40 minut po meczu gestykulując różne dziwne rzeczy pod klatką z kibicami Falubazu, Klub relaks i wódeczka w przerwach na równanie toru, smaczne zapiekanki i kiełbasy żużlowe na koronie stadionu, żużel z elementami motocrossu, super stadion starego typu - jednak w mojej opinii wciaz jeden z najlepszych w PL, ...ahhh jak ja lubie te wyjazdy do Leszna.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Hahah za to po naszej stronie jak zawsze będzie pełna kulturka. Żadnego szpalera chwiejnych panów siusiających na poboczach, a na stadionie grzeczny kulturalny doping, żadnego tam 'Falubaz wita wieś', 'Unia Unia zwal se kunia' i 'płonie stadion Alfreda Smoczyka'
    Też uwielbiam te wyjazdy do Leszna . Tyle że w tym roku zamiast Smoka będzie komunia na drugim końcu Polski. I jak tu nie zostać ateistą w tym kraju ?
    No i oczywiście każdy z zielonej piękny i z pełnym uzębieniem hollywoodskim..... tylko w dyniach troszkę przeciąg


    Co do meczu to na tę chwilkę niestety w tytę. Stawiam 40:50
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Mecz piekielnie ciężki.Każdy zawodnik Falubazu od 1-5 może zrobić 10 pkt i więcej. U nas brak Bjerre (Falubaz ma farta.....). Ciekawie jaki skład zestawi duet J&J i jaki tor będzie w niedziele. Według mnie powinna być mega skała........Wynik realny w okolicach 40:50 dla gości....ale wierzę że wiara czyni cuda i będzie 46:44
    Ostatnio edytowane przez ZZ ; 06-05-2014 o 18:39

  32. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    nie chce krakać ale coś czuje, że mecz odbędzie się bez kibiców obu klubów

  33. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Chciałby się człowiek ponapinać, klatę wystawić, a tak... Zamiast tego modlić się o cud nam zostało. Klucz do sukcesu - Tobiasz i Baliński razem mają z 15 punktów, Pawlickie 20, no i Pedersen jedzie tak, by Robi wreszcie się odczepił... Nie wierzę. No chyba, że Zengoty nie będzie w składzie, to wtedy jakaś szansa jest
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  34. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    nie chce krakać ale coś czuje, że mecz odbędzie się bez kibiców obu klubów
    A jakie są ku temu przesłanki? Bo ja żadnych nie widzę

  35. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    nie chce krakać ale coś czuje, że mecz odbędzie się bez kibiców obu klubów
    no nie mów, że teraz żadnego szala nie spalimy?
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    Thomas (06-05-2014)

  37. Powrót do góry    #29
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    no nie mów, że teraz żadnego szala nie spalimy?
    jak to nie.
    U nas w Zielonej używamy szalików Unibaksu jako rozpałki do grilla. Najtańsza rozpałka jaką można dostać było na mieście w niedzielę.

    Nie czekaj na mecz. Pal szal.

  38. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    407
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 32 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    A jakie są ku temu przesłanki? Bo ja żadnych nie widzę
    Ty nie widzisz, ja nie widzę ale widocznie ktoś widzi skoro tak ptaszki ćwierkają nie mówię, że tak będzie mam nadzieje, że nie

  39. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie widze najmniejszego powodu, dla ktorego kibice obydwu druzyn mieliby nie wejsc na mecz w niedziele.

  40. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Patrzę na prognozy i wynika, że będzie padać w Niedzielę. Boję się, że Pedersen może nie wyjechać i przegramy 15-75.
    Będzie to pierwszy w historii walkower gospodarza.
    UNSCARED

  41. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahoo Zobacz posta
    nie chce krakać ale coś czuje, że mecz odbędzie się bez kibiców obu klubów
    Stadion zamykają czy co, bo nie kumam? Znowu grubasek dziala?

  42. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    mecz z Lesznem w niedzielę to nie to samo co mecze z Lesznem jeszcze kilka lat temu.
    Był czas gdy kibickowsko tylko Leszno mogło równać się Falubazowi.... a teraz... m.in. zakazy dla dziewczyn w młynie... nie nasz poziom
    Monotematyczny jesteś. Co cię widzę w wątku związanym z Unią ostatnio to **********sz wciąż o poziomie kibicowskim. A tak coś o żużlu stricte?

    Mecz. Nie ma w ogóle co dyskutować. Siła Falubazu nie daje szans na nawiązanie walki. Seniorzy biją naszych na głowę, juniorzy w takim meczu się zmobilizują. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują jedno możliwe rozwiązanie. Dlatego nie ma innego wyjścia - wygrana Byków


    Wystukane w Tapatalk

  43. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    jak to nie.
    U nas w Zielonej używamy szalików Unibaksu jako rozpałki do grilla. Najtańsza rozpałka jaką można dostać było na mieście w niedzielę.

    Nie czekaj na mecz. Pal szal.
    Mój znajomy, kibic Polonii Przemyśl, jest w posiadaniu dwóch szalików Czuwajczyków, zszył je razem i teraz służą jako wycieraczka. A nadmienię, że każdy wchodzący gość ma obowiązek wytrzeć buty.

    Sorry za OT
    IN PROTAS I TRUST !!!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (06-05-2014)

  45. Powrót do góry    #36
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Monotematyczny jesteś. Co cię widzę w wątku związanym z Unią ostatnio to **********sz wciąż o poziomie kibicowskim. A tak coś o żużlu stricte?
    Nie kasuj połowy mojego postu i doczytaj do końca.

  46. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Nie kasuj połowy mojego postu i doczytaj do końca.
    Tu się zgadzam. Kasuj od razu całość, oszczędzi się miejsca na serwerze.
    UNSCARED

  47. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    patrząc na prognozy to jest szansa, że tor pod czułą opiekę na 2 dni przed meczem weźmie komisarz;
    tak na logikę to mecz powinniśmy wygrać: na + Hampel, AJ, Adamczewski, brak Bierre, Grzesiu który pewnie jak trzeba będzie to pomoże dawnym kolegom
    ale z drugiej strony Leszno to Leszno; oczami wyobraźni słyszę te lecące wiązanki [niekoniecznie kwiatów] w kierunku Jarosława,
    do tego wizja oglądania w jednym biegu duetu np. Baliński, Pedersen sprawia, że mam chęć zwiększyć swoje ubezpieczenie zdrowotne;
    będzie się działo, a mój typ to: 42:48

  48. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    Protas zaliczył dość porządnego dzwona w Szwecji, my bez KB a oni bez Pepe?
    Szanse się wyrównują

  49. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    My w razie czego mamy MBJ w zastępstwie.

  50. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Dzień dziecka sie skończył !!!

    Wracamy do normalnosci ! Zgrzeblarka mimo zwyciestwa nad "wrzodem" nadal jest tylko przecietna druzyną . Erekcja u tiffozi musi opasc , wielka Unia to nie malutki unibaks.
    Choc niewiadomo dlaczego zgrzeblarkowi motocyklisci jezdza nawet w miare na Smoku ale tym razem nie maja nic a raczej nikogo kto mógłby zagrozic braciom P . Do tego Nicki i sprawa jest jasna .
    52-38 taki jest typ konesera speedaway'a
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    JaacPoz (07-05-2014), lemur6666 (07-05-2014)

  52. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Dzień dziecka sie skończył !!!

    Wracamy do normalnosci ! Zgrzeblarka mimo zwyciestwa nad "wrzodem" nadal jest tylko przecietna druzyną . Erekcja u tiffozi musi opasc , wielka Unia to nie malutki unibaks.
    Choc niewiadomo dlaczego zgrzeblarkowi motocyklisci jezdza nawet w miare na Smoku ale tym razem nie maja nic a raczej nikogo kto mógłby zagrozic braciom P . Do tego Nicki i sprawa jest jasna .
    52-38 taki jest typ konesera speedaway'a
    zadziwia mnie skąd ty wiosną bierzesz takie dobre grzyby

  53. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Jacazg (07-05-2014), Martines (07-05-2014), kapitan bomba (07-05-2014), scooby zg (07-05-2014), t_zg (06-05-2014)

  54. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Yahoo masz na myśli kare za palenie szali? Za to jak juz mogą nam chyba ewentualnie dac zakaz na wyjazd a nie zamknąć stadion? na Smoku był spokoj

  55. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Sportowo jesteśmy na dzień dzisiejszy zdecydowanie za Falubazem, który o zgrozo przyjeżdża do Leszna jako faworyt.

    Dlatego szansę aby Unia tego meczu nie przegrała, widzę tylko w...LICZBACH

    W Lesznie:
    Spotkań - 45
    Zwycięstw gospodarzy - 36
    Zwycięstw gości - 5
    Remisów - 4

    Falubaz wygrał w Lesznie tylko 5 razy.

    Od roku 1990 zdarzyło się to 3 razy: w 1993, 2004 i 2012.

    W tym czasie średnio wygrywaliście co 9,5 lat.

    Zatem przykro mi Falubazy - nie możecie wygrać w niedzielę.

    Historia Wam na to nie pozwoli
    Ostatnio edytowane przez Biskupian ; 07-05-2014 o 01:25
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Biskupian za jego przydatny post!

    umberto (07-05-2014)

  57. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jeśli Wywrotasiewiczowi nic się nie stało i będzie w pełni sprawny na Leszno to powinni spokojnie wygrać z osłabionym Lesznem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •