Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 517

Wątek: 12 kolejka Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (30.06.13, godz 18:30)

  1. Powrót do góry    #1
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach

    12 kolejka Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (30.06.13, godz 18:30)

    Davidsson 10 pkt a co, niech sobie pojeździ.

    Adamczewski może wystartować w tym meczu?
    Jeśli nie to się bardzo cieszę. Jeden zawodnik zielonogórski więcej w składzie. A jak Zgardziński się pokaże z dobrej strony może zagości na dłużej w składzie. Już mam dosyć Kamila. Niech Zgardziński wozi zera zamiast leszczyniaka.

    Jak Falubaz zostawi 2 pkt w Lesznie i przywiezie 1 pkt do Zielonej nikt płakać nie będzie.
    Zielona do meczu będzie się przygotowywać we Wrocławiu bo u nas beton wylany na tor i dźwig zaparkował na starcie.

    Na autokarowy wyjazd można zapisać się od dzisiaj w Sklepach Kibica w Focus Mall oraz Auchan. Koszt wyjazdu to 30 złotych, a przy zapisach należy podać dane osobowe (imię, nazwisko oraz numer PESEL). Zapisy potrwają do piątku do zamknięcia sklepów lub do wyczerpania wolnych miejsc.

    Informujemy także, że bilety na mecz w Lesznie dla kibiców zielonogórskich kosztować będą 38 złotych i zakupić je będzie można w Lesznie pod sektorem.

    WSZYSCY DO LESZNA!


    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 25-06-2013 o 14:13

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Adamczewski chyba nie może jechać. Może i lepiej.
    Potencjalna obsada biegu:
    Hampel, Lindgren, Adamczewski, Zengota.
    I komu tu kibicować? Modern Speedway całą gębą

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    I komu tu kibicować? Modern Speedway całą gębą
    Fakt, rozterka niesamowita. A Rusty się zapłacze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Powiem tak. Wynik każdy możliwy, gdyż jazda naszych jest totalnie nieprzewidywalna.

    Możemy się męczyć jak ze słabszą Spartą, gdzie wygraliśmy chyba indywidualnie 5 biegów, albo wypalić jak z Toruniem, gdzie liderzy o klasą mocniejsi, a trójek było dwa razy tyle.

    Mnie już nic nie zdziwi. Ani 43-47, ani 50-40 czy wyżej.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Byle Unia to wygrała, nic więcej nam do szczęścia nie potrzeba. Fajnie by było Falubaz pogrążyć w stylu z 2011 roku, z tym że egzekucję wykonałby Kapitan Przemysław i Kenjńo "Nowa Leszczyńska Gwiazda Speedwaya" Bjerre na ex El Kapitano Jarosławie i ultra gwieździe Andreasowi J. Ach te marzenia...
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Z jednej strony super byłoby wygrać z drugiej, chciałbym Leszno zobaczyć w play offs i trafić na Unię właśnie w półfinale. Dla nas to optymalne rozwiązanie.
    Jeśli nie będzie żadnych kombinacji tylko jazda na 100 % to jestem optymistą: 43-47.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeśli nie będzie żadnych kombinacji tylko jazda na 100 % to jestem optymistą: 43-47.

    Męczycie się u siebie z Marmą niemiłosiernie, My ich rozbijamy 75:0 i Ty jeszcze jesteś optymistą?

    Zadziwiające

  8. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Ares (25-06-2013), CarlitosFalubaz (25-06-2013), Hulc (25-06-2013), Jacazg (28-06-2013), Kibic_2005 (25-06-2013), Martines (25-06-2013), Michall (25-06-2013), Nestor (25-06-2013), SirCrash (27-06-2013), lemur6666 (25-06-2013), sobotch (25-06-2013), umberto (26-06-2013)

  9. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Bo liczymy na to, że po opadach tor będzie bardziej przyczepny od tego z Rzeszowem bo na betonach coś nam nie idzie ...

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ahh jak piękne nasz tor jest roszony , poprosze taką pogode do piątku i nie ruszać toru aż do przyjazdu el komisarro
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2004
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 24 w 12 postach
    Mamy wtorek, w Lesznie jak i w całej Polsce mocno pada i nie zanosi się na poprawę. W piątek przychodzi e-mail do klubu ze statusem "mecz zagrożony" - trzeba ubić tor. Na tor wyjeżdża ciągnik i zapada się do połowy w błocie(bo błota nie da się ubić). W niedzielę przyjeżdża Falubaz z wypożyczonym prawnikiem z Rzeszowa i w świetle regulaminu w Lesznie pada walkower 0:40. Brzmi jak Sci-Fi - ale to jest Sci-Fi w świetle regulaminu

  12. Powrót do góry    #11
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez y0z Zobacz posta
    Mamy wtorek, w Lesznie jak i w całej Polsce mocno pada i nie zanosi się na poprawę. W piątek przychodzi e-mail do klubu ze statusem "mecz zagrożony" - trzeba ubić tor. Na tor wyjeżdża ciągnik i zapada się do połowy w błocie(bo błota nie da się ubić). W niedzielę przyjeżdża Falubaz z wypożyczonym prawnikiem z Rzeszowa i w świetle regulaminu w Lesznie pada walkower 0:40. Brzmi jak Sci-Fi - ale to jest Sci-Fi w świetle regulaminu
    a pilotami tego statku międzygalaktycznego są Stępniewski i Komarnicki

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jedziemy tam wygrać i ja osobiście będę nadzorował tę wygraną z leszczyńskich trybun. W zeszłym roku miałem niezły ubaw patrząc, jak Holta z Jankowskim robią miejscowe gwiazdki, to teraz taki sam ubaw będzie z Davidssonem i Jabłońskim. W końcu należy zachować ciągłość

    Nawiasem pisząc, zniesmaczone pomruki pod nosem w stylu "jak Baliński nie jedzie to Unia nie jedzie", "kurna, że też ten Portasewicz akurat w Lesznie musi jechać najlepszy wyjazd w sezonie", "jak można się dać Jankowskiemu, temu ogórowi do entej?" słucha się z prawdziwą przyjemnością

  14. Powrót do góry    #13
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    jeden z zawodników już ma wymówkę dlaczego słabo pojedzie w niedzielę... jeżeli w ogóle pojedzie

    W Szwecji w pierwszym biegu groźny upadek Andreasa Jonssona. Szwed długo leżał na torze, ale na szczęście wstał i opuścił tor o własnych siłach. Mamy nadzieję, że obędzie się bez poważniejszych kontuzji.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pojedzie, nie stresuj

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jedziemy tam wygrać i ja osobiście będę nadzorował tę wygraną z leszczyńskich trybun. W zeszłym roku miałem niezły ubaw patrząc, jak Holta z Jankowskim robią miejscowe gwiazdki, to teraz taki sam ubaw będzie z Davidssonem i Jabłońskim. W końcu należy zachować ciągłość

    Nawiasem pisząc, zniesmaczone pomruki pod nosem w stylu "jak Baliński nie jedzie to Unia nie jedzie", "kurna, że też ten Portasewicz akurat w Lesznie musi jechać najlepszy wyjazd w sezonie", "jak można się dać Jankowskiemu, temu ogórowi do entej?" słucha się z prawdziwą przyjemnością
    Nie z Lindgrenem takie numery

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Adamczewski chyba nie może jechać. Może i lepiej.
    Potencjalna obsada biegu:
    Hampel, Lindgren, Adamczewski, Zengota.
    I komu tu kibicować? Modern Speedway całą gębą
    Jaki dylemat? Ja swojemu klubowi - czyli Unii. Hampel to zwykła złotówa, nie miał nawet dość przyzwoitości, by stawić się za swoim wieloletnim sponsorem , gdy wybuchła "kubusiowa afera" w mediach. Mógł załagodzić sprawę , a robił niewinne minki.

    A jak ocenić to, że wziął kasę na przygotowanie do sezonu w ubiegłym roku, a cieszył się z udanych treningów, gdy unia go potrzebowała na koniec sezonu.

    Słodko pierdzący cwaniaczek nastawiony na kasę i tylko na to. Dla mnie to on nie tylko z racji wzrostu jest "mały"... Pasuje mu ten pseudonim jak mało komu...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 25-06-2013 o 20:33

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Martines (25-06-2013), Mefitzo (25-06-2013), tomason (25-06-2013)

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jaki dylemat? Ja swojemu klubowi - czyli Unii. Hampel to zwykła złotówa, nie miał nawet dość przyzwoitości, by stawić się za swoim wieloletnim sponsorem , gdy wybuchła "kubusiowa afera" w mediach. Mógł załagodzić sprawę , a robił niewinne minki.

    A jak ocenić to, że wziął kasę na przygotowanie do sezonu w ubiegłym roku, a cieszył się z udanych treningów, gdy unia go potrzebowała na koniec sezonu.

    Słodko pierdzący cwaniaczek nastawiony na kasę i tylko na to. Dla mnie to on nie tylko z racji wzrostu jest "mały"... Pasuje mu ten pseudonim jak mało komu...
    Czym się tak podniecasz, jest taką samą złotówą jak 99% innych żużlowców.
    Z obecnie jezdzącym powyżej 10lat to chyba tylko Baliński jest wierny barwą.

    Zresztą ten temat nie dotyczy tylko żużla, a ogólnie sportu. Dziś sport to biznes( praca, zawód)
    Tylko Falubaz

  20. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta

    Adamczewski może wystartować w tym meczu?

    może, może...tylko musicie zrobić zrzutę.. akurat przyda się na kary dla nas

    jestem ciekawy jak wygląda nasz tor po tych ogromnych opadach, na jakiejś stronie czytałem, że spadło w Lesznie 50 litrów wody na m2!!! To często, gęsto norma miesięczna, a tu jeszcze nawet doba od początku opadów nie minęła, a padać nie przestało.

  21. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Widzę że w naszych szeregach panuje optymizm. Widać za dużo czerwonego mięsa przez co pamięć słaba. Kompromitacja w Tarnowie, brak bonusa z zardzewiałą i męczarnie z Rzeszowem. Do tego zawodzący dość mocno Protas i Jonsson potrafiący ostatnio wygrywać jedynie z zawodnikami typu Hlib, Lampart, czy jakiś junior świeżo po licencji. Pojedynczego wyskoku w Częstochowie nie liczę bo do dziś nie mogę uwierzyć że tam wygrali. Także duże nadzieje w narodzie tylko nie wiem czym spowodowane. Szansę na wywiezienie bonusa określam na 50% jak Jarek będzie miał słabszy dzień to będzie źle.

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Widzę że w naszych szeregach panuje optymizm. Widać za dużo czerwonego mięsa przez co pamięć słaba. Kompromitacja w Tarnowie, brak bonusa z zardzewiałą i męczarnie z Rzeszowem. Do tego zawodzący dość mocno Protas i Jonsson potrafiący ostatnio wygrywać jedynie z zawodnikami typu Hlib, Lampart, czy jakiś junior świeżo po licencji. Pojedynczego wyskoku w Częstochowie nie liczę bo do dziś nie mogę uwierzyć że tam wygrali. Także duże nadzieje w narodzie tylko nie wiem czym spowodowane. Szansę na wywiezienie bonusa określam na 50% jak Jarek będzie miał słabszy dzień to będzie źle.
    Jechać, obronić bonusa i na to trzeba liczyć, jak się uda coś więcej będzie super.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Oby tylko znowu "kukułcze jajo" vel drewniany Grzesio nam meczu nie uwalił....
    Od niego będzie bardzo wiele zależało. Albo zwycięstwo albo porażka...

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Czym się tak podniecasz, jest taką samą złotówą jak 99% innych żużlowców.
    Z obecnie jezdzącym powyżej 10lat to chyba tylko Baliński jest wierny barwą.

    Zresztą ten temat nie dotyczy tylko żużla, a ogólnie sportu. Dziś sport to biznes( praca, zawód)
    Owszem, ale ten zachował się wyjątkowo nie fajnie...

    Ten brak (udawanej chociażby) lojalności w stosunku do osoby, od której wziął cięzkie siano. Zostawienie Unii, gdy był tak potrzebny....opowiadanie w tym czasie jak dobrze mu się trenuje...

    Tak czy inaczej to jest faktycznie "mały"

    Jedyny żużlowiec Falubazu, którego zamierzam przywitać gwizdem

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A kogo tu się bać? Są tory, których nasze nie znoszą, ale też są takie, na których jeżdżą jak trzeba, między innymi u Smoczyków. Trzeba jechać z nastawieniem na 3 punkty i tyle.

    Zresztą Mały im pokaże, to za te gwizdy, które go pewnie czekają

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    A kogo tu się bać? Są tory, których nasze nie znoszą, ale też są takie, na których jeżdżą jak trzeba, między innymi u Smoczyków. Trzeba jechać z nastawieniem na 3 punkty i tyle.

    Zresztą Mały im pokaże, to za te gwizdy, które go pewnie czekają
    Ostanio w Falubazie pewniaków jest niewielu, Jabol, Jonas , AJ to chyba o nich trzeba się najbardziej martwić. Każdy z nich może pojechać bardzo słabo lub dobrze.
    Oby chociaż Hampel tam fruwał i może z Protasem i Dudim wywą tego bonusa
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Zresztą Mały im pokaże, to za te gwizdy, które go pewnie czekają


    Zabawne trochę, że właśnie ( prawie ) cała nadzieja Falubazu w umiejętnościach syna ziemi leszczyńskiej pokładana.
    Nie tak drzewiej bywało.

    Ale nic to.
    O ile mecz da się rozegrać ( przy okazji apel do władz UL - żeby jaki zły was znowu nie pokusił, leje, to niech leje, najwyżej odwoła się! - nie dotykać, nie suszyć, nie patrzeć na tor, przed przyjazdem komisarza, gruby Wojtek może byc nie kontent! ) to wszystko, każdy rezultat, możliwy.
    Wystarczy, że pojedziemy jak z Gnieznem, Wrockiem.... i nie będzie czego z nas zbierać.
    Jeżeli zaś podejdą do meczu, i pojada w nim, jak z Toruniem ( raz jeszcze szacun dla Pawła, nadkozaka tego meczu ) to niewiele do zebrania będzie z Falubazu.

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pojedzie, nie stresuj
    Jeżeli pojedzie tak jak dzisiaj w lidze szwedzkiej to leszczynianie jeszcze mu za to dopłacą

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Owszem, ale ten zachował się wyjątkowo nie fajnie...

    Ten brak (udawanej chociażby) lojalności w stosunku do osoby, od której wziął cięzkie siano. Zostawienie Unii, gdy był tak potrzebny....opowiadanie w tym czasie jak dobrze mu się trenuje...

    Tak czy inaczej to jest faktycznie "mały"

    Jedyny żużlowiec Falubazu, którego zamierzam przywitać gwizdem
    Ja to widzę tak, że Józek w czasie kiedy Jarek leczył poważną kontuzję właściwie mu "podziękował" za te 6 sezonów, a Jarek nie został mu dłużny.
    To co mnie zdziwiło to fakt, że Jarek obrażając się na prezesa Uni, zapomniał, że należałoby podziękować kibicom, że kibice klubu i działecze klubu to zupełnie inny świat.
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ja to widzę tak, że Józek w czasie kiedy Jarek leczył poważną kontuzję właściwie mu "podziękował" za te 6 sezonów, a Jarek nie został mu dłużny.
    To co mnie zdziwiło to fakt, że Jarek obrażając się na prezesa Uni, zapomniał, że należałoby podziękować kibicom, że kibice klubu i działecze klubu to zupełnie inny świat.
    Czytając powyższe wpisy odnoszę wrażenie, że dobrze zrobił. I tak po Nim bedą jechać cokolwiek by przed odejściem nie zrobił. Łaska kibica ...

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Jeżeli pojedzie tak jak dzisiaj w lidze szwedzkiej to leszczynianie jeszcze mu za to dopłacą
    W przypadku AJ na więcej nie liczę. Ma bardzo słaby sezon jak na niego, zresztą w tym roku w ogóle Szwedzi słabo jezdzą.
    Jak tak dalej pojdzie to nie będzie żadnego Szweda w GP w 2014.
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A jak wielka krowa spadnie mu na głowę, to co wtedy?

    Spoko, skoro oceniamy po Szwecji, to niech Jonsson jedzie jak pojechał przed paroma godzinami. I cała reszta również

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Dudek po Szwecji ma brudne buty, więc Pawliccy niech tam już wodę i szmatki szykują.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Powiem tak. Wynik każdy możliwy, gdyż jazda naszych jest totalnie nieprzewidywalna.
    75:0
    też?

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Sobotch, Jonsson w tym roku jedzie padakę w Polsce, Szwecji i w Grand Prix. A po jego jeździe spodziewano się dużo więcej, m.in. w ZG.

  36. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Faworytem tego meczu jest Falubaz. Mimo, że AJ i Protas jeżdżą w kratkę, to nasz tor im zawsze leżał. Gdy do tego dodamy Jarka, Duzersa i

    będącego w dobrej formie Jabola, to będzie nam bardzo ciężko wygrać. O bonusie nie ma co nawet rozpoczynać dyskusji.

    Ale jako kibic Unii wierzę w zwycięstwo, choćby jednym punktem.

    Na Falubaz zawsze potrafiliśmy się zmobilizować.

    Podobnie musi być teraz.

    Tak więc Kargule drżyjcie, bo niedziela będzie dla nas
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  37. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Dobrze by bylo wygrac chociaz 1 punkten. Ciekawe kto pojedzie? Bally czy Michelsen? Ja dalbym szanse mlodemu
    Dunowi tylko by musial troche potrenowac na Smoku ale nie ma kiedy bo w sobote jest pierwsza runda IMSJ. WSZYSCY NA SMOKA! Oj bedzie sie dzialo!

  38. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nawiasem pisząc, zniesmaczone pomruki pod nosem w stylu "jak Baliński nie jedzie to Unia nie jedzie", "kurna, że też ten Portasewicz akurat w Lesznie musi jechać najlepszy wyjazd w sezonie", "jak można się dać Jankowskiemu, temu ogórowi do entej?" słucha się z prawdziwą przyjemnością
    Już masz sobotch porty pełne, że nazwisko kapitana przekręcasz?

    A tak poważniej. Kolejny ciężki mecz przed Unią, ale też dla Falubazu nie będzie to spacerek. Pewniakiem jest tylko Hampel w tym meczu, nie zdziwi mnie komplet. Reszta - loteria. 46:44 i będę happy

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Już masz sobotch porty pełne, że nazwisko kapitana przekręcasz?

    A tak poważniej. Kolejny ciężki mecz przed Unią, ale też dla Falubazu nie będzie to spacerek. Pewniakiem jest tylko Hampel w tym meczu, nie zdziwi mnie komplet. Reszta - loteria. 46:44 i będę happy
    Romano mówi że po bonusa jedziemy więc o wygraną nie ma sie co martwić...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (26-06-2013), Thomas (25-06-2013)

  41. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To był cytat z jednego z was, pamiętam ze stadionu

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Thomas (25-06-2013)

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Romano mówi że po bonusa jedziemy więc o wygraną nie ma sie co martwić...
    Bo co by nie powiedzieć o nim ale zawsze miał mentalność zwycięzcy. Dlatego m.in. tyle osiągnął jako zawodnik.

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...tasiewicza-i-m

    Indianerna Kumla - 44
    1. Rune Holta - 9 (3,1,2,3,0)
    2. Joonas Kylmaekorpi - 2 (0,2,d,-)
    3. Piotr Protasiewicz - 13+3 (3,1*,3,2*,3,1*)
    4. Antonio Lindbaeck - 2 (0,2,0,-)
    5. Niels Kristian Iversen - 14+1 (3,3,1,2*,3,2)
    6. Krzysztof Jabłoński - 2 (0,0,-,2)
    7. Mathias Thoernblom - 2+1 (1,1*,0,0)

    Vastervik Speedway - 46
    1. Daniel Nermark - zastępstwo zawodnika
    2. Tomasz Jędrzejak - 6+1 (1*,3,0,2)
    3. Peter Ljung - 8+1 (2,2,3,0,1*,d)
    4. Hans Andersen - 7+1 (1*,3,2*,1,0)
    5. Troy Batchelor - 6+1 (2,d,1*,1,2)
    6. Ludvig Lindgren - 6+1 (2*,0,-,1,3)
    7. Tobiasz Musielak - 13+1 (3,1*,2,3,3,1)

    Jabłko rzeczywiście godnie zastąpił Damiana

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...03-pawlickiego

    Smederna - 36
    1. Andreas Jonsson - 9+1 (3,1,2,1*,1,1)
    2. Magnus Zetterstroem - 2 (w,2,0,0)
    3. Peter Karlsson - 9+2 (3,3,1*,1*,1,0)
    4. Krzysztof Buczkowski - 2+1 (1,0,-,1*)
    5. Kenni Larsen - 8 (2,2,2,2,0)
    6. Szymon Woźniak - 6 (3,0,-,3)
    7. Oliver Berntzon - 0 (d,0,-,0)
    Pirtaterna - 54
    1. Przemysław Pawlicki - 10+3 (2,1*,3,2*,2*)
    2. Linus Sundstroem zastępstwo zawodnika
    3. Greg Hancock - 13+1 (2,3,3,2*,3)
    4. Jonas Davidsson - 8+1 (0,3,2*,0,3)
    5. Chris Holder - 12 (3,3,3,3)
    6. Anton Rosen - 6+1 (1*,2,1,0,2,0)
    7. Fredrik Engman - 5+2 (1*,1,2,0,1*)
    UNSCARED

  45. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...tasiewicza-i-m

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/36...03-pawlickiego

    Smederna - 36
    1. Andreas Jonsson - 9+1 (3,1,2,1*,1,1)
    2. Magnus Zetterstroem - 2 (w,2,0,0)
    3. Peter Karlsson - 9+2 (3,3,1*,1*,1,0)
    4. Krzysztof Buczkowski - 2+1 (1,0,-,1*)
    5. Kenni Larsen - 8 (2,2,2,2,0)
    6. Szymon Woźniak - 6 (3,0,-,3)
    7. Oliver Berntzon - 0 (d,0,-,0)
    Pirtaterna - 54
    1. Przemysław Pawlicki - 10+3 (2,1*,3,2*,2*)
    2. Linus Sundstroem zastępstwo zawodnika
    3. Greg Hancock - 13+1 (2,3,3,2*,3)
    4. Jonas Davidsson - 8+1 (0,3,2*,0,3)
    5. Chris Holder - 12 (3,3,3,3)
    6. Anton Rosen - 6+1 (1*,2,1,0,2,0)
    7. Fredrik Engman - 5+2 (1*,1,2,0,1*)
    Ta łajza cykrosson w Szwecji regularnie wozi po 8 pkt a u nas w starciu z tymi samymi rajderami robi w majty nim jeszcze wyjedzie na tor. KSMjego mać.

  46. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    ........ 46:44 i będę happy
    Czyli nikt nie ma za złe żeby powtórzyła sie historia sprzed dówch lat... (i nie myślę tu o zwycięstwie Hampela w ostatnim biegu )


    Aczkowliek taki mecz przeżywa się tylko raz w życiu...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    Martines (26-06-2013)

  48. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Stelmet Falubaz Zielona Góra:
    1. Andreas Jonsson
    2. Jonas Davidsson
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Jarosław Hampel
    6. Patryk Dudek

    Fogo Unia Leszno:
    9. Przemysław Pawlicki
    10. Damian Baliński
    11. Fredrik Lindgren
    12. Grzegorz Zengota
    13. Kenneth Bjerre
    14. Tobiasz Musielak

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Stelmet Falubaz Zielona Góra:
    1. Andreas Jonsson
    2. Jonas Davidsson
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Jarosław Hampel
    6. Patryk Dudek

    Fogo Unia Leszno:
    9. Przemysław Pawlicki
    10. Damian Baliński
    11. Fredrik Lindgren
    12. Grzegorz Zengota
    13. Kenneth Bjerre
    14. Tobiasz Musielak
    Pierwszy raz w zyciu, chcialbym by zmiana trenera w Falubazie nastapila w trakcie sezonu. Najlepiej od zaraz.

  50. Powrót do góry    #45
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Stelmet Falubaz Zielona Góra:
    1. Andreas Jonsson
    2. Jonas Davidsson
    3. Piotr Protasiewicz
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Jarosław Hampel
    6. Patryk Dudek

    Fogo Unia Leszno:
    9. Przemysław Pawlicki
    10. Damian Baliński
    11. Fredrik Lindgren
    12. Grzegorz Zengota
    13. Kenneth Bjerre
    14. Tobiasz Musielak
    7. Alex Zgardziński

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •