Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 66

Wątek: IX runda Ekstraligi: Start Gniezno - Apator Toruń (26.05. g.16:00)

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący Awatar Buka
    Dołączył
    25-04-2011
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 7 w 5 postach

    IX runda Ekstraligi: Start Gniezno - Apator Toruń (26.05. g.16:00)

    Awizowane składy:
    Unibax Toruń:
    1. Chris Holder
    2. Kamil Brzozowski
    3. Adrian Miedziński
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Emil Pulczyński


    Lechma Start Gniezno:
    9. Davey Watt
    10. Piotr Świderski
    11. Matej Żagar
    12. Sebastian Ułamek
    13. Bjarne Pedersen
    14. Wojciech Lisiecki


    Początek spotkania: 16:00
    Sędzia: Tomasz Proszowski

    ------------------------------

    43:47 dla Apatora - serce
    48:42 dla Startu - rozum


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Jak Toruń chce to wygrać to dobrze muszą pojechać liderzy , bo wielkiego wsparcia ze strony II linii trudno oczekiwać, chociaż kto to wie ...
    Juniorzy Startu dość dobrze zaprezentowali się np. w Gorzowie, a Lisiecki nieźle jechał w półfinale SK w Lublinie.
    Co do toruńskich juniorów to przy obecnej formie Pulczasa trudno liczyć na cokolwiek na wyjeździe, a Przedpełski i tory wyjazdowe to dopiero nabieranie doświadczenia. Podsumowując jazda któregoś z liderów (Holder-Gollob-Miedziak) poniżej 12-13 pkt w 6 startach to pewnie porażka, chyba ,że nastąpi nieoczekiwane wsparcie kogoś z drugiej linii w granicach 7-8 pkt. Duży znak zapytania przy nazwisku "Gollob" bo jego forma to chyba spora niewiadoma....
    Chociaż tor w Gnieźnie to raczej zawsze betonowo...
    W Starcie zapewne ogromna mobilizacja i chęć pokonania Unibaxu po raz pierwszy w tym sezonie.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Chociaż tor w Gnieźnie to raczej zawsze betonowo...
    W Starcie zapewne ogromna mobilizacja i chęć pokonania Unibaxu po raz pierwszy w tym sezonie.
    Na torze Startu, mówiąc banalnie, ważne są bardzo starty. A jeżeli chodzi
    o tę stronę to Miedziak, Holder, Gollob, Brzozowski, czy Pulczyński są dość mocni... choć ostatnio widać,
    że TG, czy EP różnie to wychodzi, również CHH ostatnio jest dość chimeryczny jeżeli chodzi o tę część
    żużlowego rzemiosła. Zastanawiam się jak pojedzie Antonio i Seba, bo w czasie poprzednich występów jechali
    zupełnie bez ducha... a największą nadzieją miejscowych jest chyba... Lisiecki
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    55-35 dla unibaxu jak nic, już mam zamówione u rzeźnika 8 kg bydgoskiej na grilla i świętujemy.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    55-35 dla unibaxu jak nic, już mam zamówione u rzeźnika 8 kg bydgoskiej na grilla i świętujemy.
    Bydgoską grillujesz? Naprawdę? To się da taką kiełbasę grillować? Toruńska lepsza na grilla Ciekawe, czy jakiś gnieźnianin
    odezwie się w tym wątku
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Bydgoską grillujesz? Naprawdę? To się da taką kiełbasę grillować? Toruńska lepsza na grilla Ciekawe, czy jakiś gnieźnianin
    odezwie się w tym wątku
    Grilluję toruńską albo zwyczajną ale napisałem bydgoską żeby podkreślić, że jest ze mnie prawdziwy konsument Unibaxu
    Ostatnio edytowane przez koot ; 23-05-2013 o 12:59

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Grilluję toruńską albo zwyczajną ale napisałem bydgoską żeby podkreślić, że jest ze mnie prawdziwy konsument Unibaxu
    Smacznego! tylko zostaw w spokoju myyszki! I uważaj z majonezem!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Zastanawiam się jak pojedzie Antonio i Seba, bo w czasie poprzednich występów jechali
    Antonio podobno nie jedzie.

    Zastanawiam sie czy nowy menago Startu zmieni cos w przygotowaniu toru czy dalej bedzie asfalt.
    Wynik ciezki do przewidzenia.Zuzlowcy gnieznienscy beda jednak podwojnie zmotywowani.
    W punkty Brzozy nie wierze.Mlodziez byc moze cos tam przywiezie,ale pewnie niewiele.
    Tor dla startowcow wiec na szalenstwo z ich strony nie licze.
    Pierwszy powazny sprawdzian po kontuzji Warda.
    Najbardziej ciekawi mnie postawa Miedzina.
    Na Ma srednia wykrecil okrutna,w jedynym wyjazdowym meczu zawiodl.
    Czas na pokazanie,ze nie jest - jak to ujal Karol - aktorem jednego teatru.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-05-2013 o 17:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący Awatar sks
    Dołączył
    24-05-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To mój pierwszy post na tym forum, więc witam serdecznie wszystkich.

    Jak dla mnie bardzo dziwne ustawienie składu na to spotkanie przez Stefana dwóch zawodników najlepiej radzących sobie na W25 razem w parze (Matej, Seba) a najsłabsze ogniwo z juniorami. Ale może to przyniesie wymierny efekt, bo tak naprawdę nie mamy nic do stracenia.
    Jeżeli chcemy realnie myśleć o zwycięstwie to Świder musi w końcu pojechać jak na wyjazdach

    Niewątpliwie ogromnym osłabieniem Apatora jest brak Warda, ale jeżeli pozostali 3 liderzy pojadą na takim poziomie jak na MA to są w stanie zniwelować to osłabienie.

    Patrząc na tabele to walka Dawida z Goliatem, ale patrząc na to, co się ostatnio dzieje i jakie wyniki padają to niekoniecznie musi to być mecz do jednej bramki.
    Nie pokuszę się o wskazanie zwycięzcy i szczerze powiem, że wynik 40: 50 czy też 50: 40 nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem.

    Mam pytanie do bardziej zorientowanych jak to będzie wyglądać z Z/Z za Warda w rundzie rewanżowej? Pod względem śr/b łapie się na Z/Z ale czy odjechanie 20 biegów starczy do tego, aby był sklasyfikowany?

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Trzeba odjechac 18 biegow aby byc klasyfikowany czyli Ward teoretycznie wymogi spelnia.
    Ze srednia tez raczej zagrozony nie jest,bo jesli ktos go przeskoczy to pewnie jeden a nie dwoch.
    Powinien sie zalapac na druga runde jako Z/Z.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Do konsumentów Unibaksu:
    Panowie przygotujmy się na wielkie świętowanie zwycięstwa w niedzielę i środę zróbcie zapasy kiełbachy żebyście nie zostali na lodzie.
    Dla koneserów podaję przepis na:

    Kaszanka po bydgosku z grilla.

    -kaszanka
    -kapusta kiszona
    -cebula
    -przyprawy (pieprz, sól, papryka)
    -olej, oliwa

    Kapustę kiszona doprawiamy przyprawami do smaku cebulę kroimy w kostkę mieszamy z kapustą.
    Kaszankę razem z porcjami kapusty owijamy szczelnie folią aluminiową, grillujemy tak długo aż pęknie flak na kaszance ok 20 min.
    No i zajadając kaszanę i popijając szlachetnymi trunkami radujemy się ze zwycięstw Unibaxu.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Aussie (24-05-2013), Klancyk (24-05-2013), lemur6666 (24-05-2013)

  13. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Do konsumentów Unibaksu:
    Panowie przygotujmy się na wielkie świętowanie zwycięstwa w niedzielę i środę zróbcie zapasy kiełbachy żebyście nie zostali na lodzie.
    Dla koneserów podaję przepis na:

    Kaszanka po bydgosku z grilla.

    -kaszanka
    -kapusta kiszona
    -cebula
    -przyprawy (pieprz, sól, papryka)
    -olej, oliwa

    Kapustę kiszona doprawiamy przyprawami do smaku cebulę kroimy w kostkę mieszamy z kapustą.
    Kaszankę razem z porcjami kapusty owijamy szczelnie folią aluminiową, grillujemy tak długo aż pęknie flak na kaszance ok 20 min.
    No i zajadając kaszanę i popijając szlachetnymi trunkami radujemy się ze zwycięstw Unibaxu.
    W przerwach pomiędzy kęsami, pamiętajcie także o okrzykach "Tomek, Tomek G, Tomek Gollob ole!"

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 24-05-2013 o 11:10

  14. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    W przerwach pomiędzy kęsami, pamiętajcie także o okrzykach "Tomek, Tomek G, Tomek Gollob ole!"

    pozdr
    Oj, zazdrośniku, nie życzysz Ty dobrze koociej biesiadzie!
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Oj, zazdrośniku, nie życzysz Ty dobrze koociej biesiadzie!
    Żaden ze mnie zazdrośnik. Ja zwykły piknik jestem

    pozdr

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Żaden ze mnie zazdrośnik. Ja zwykły piknik jestem

    pozdr
    Dobra, dobra! Będąc piknikiem tym bardziej zazdrościsz innym kiełbachy. Chyba, że piknik to nie konsument, bo już się gubię.
    Żeby nie było OT: słyszałem, że podobno gdzieś w niedzielę jeździmy w Gnieźnie, czy cuś koło tego...
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    Aussie (24-05-2013)

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Dobra, dobra! Będąc piknikiem tym bardziej zazdrościsz innym kiełbachy. Chyba, że piknik to nie konsument, bo już się gubię.
    Żeby nie było OT: słyszałem, że podobno gdzieś w niedzielę jeździmy w Gnieźnie, czy cuś koło tego...
    Nie ważne gdzie jedziemy, ważne że Unibax TV i komisarze będą tam pierwsi.

    w następnym wejściu podam jak zrobić Tomka z origami.

  19. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Co do meczu - jak na moje, to wstawienie Pedersena za Lindbacka to proszenie się o porażkę. Co by nie mówić o jego tegorocznej formie, to Anton w każdych warunkach dysponuje większym potencjałem punktowym i zawsze może zaskoczyć - czego nie da się powiedzieć o BP. I jeszcze do tego ma być prowadzącym parę z juniorem... Andersson mocno zaczyna.

    Jeśli chodzi o Toruń, to wydaje mi się, że wszystko zależy od Golloba, a właściwie jego startów w Gnieźnie. To powinien być czynnik, który zadecyduje o zwycięstwie którejś ze stron. Mały znak zapytania przy Holderze, wydaje mi się, że nigdy (?) nie miał okazji jechać na torze Startu, co przy jego dość nierównej obecnie formie może też mieć jakieś znaczenie. Miedziak raczej będzie fruwał.
    Ostatnio edytowane przez mazjek ; 24-05-2013 o 19:58

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No, ja akurat myślę zupełnie inaczej. Jeśli gnieźnianie chcą przygotować "beton" to na ich miejscu także nie powoływałbym do składu Brazylijczyka.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #19
    Moderator Grand Prix Awatar maciek33
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 25 postach
    Bardzo dziwne że drużyna, która ma największe szanse na mistrza obawia się beniaminka, jednej z najsłabszych drużyn w E-lidze, a może nawet najsłabszej. Nie ma się czego obawiać, dla mnie zwycięstwo Torunia jest pewne, naprawdę nie mamy kim straszyć - Zagar po świetnym początku widzi że nie ma co się wielce poświęcać skoro wielka gwiazda White Smile Ułamek jest absolutnym cieniem zawodnika sprzed kilku lat, do tego dochodzi kiepski Lindback i najsłabszy ze wszystkich Dunów - BP i widzimy obraz nędzy i rozpaczy.
    Poza tym menago ze Szwecji, który ma blade pojęcie o polskich realiach i czego się tutaj spodziewać?
    Zwycięstwo Startu tylko w kategoriach cudu i czegoś zupełnie niespodziewanego na torze....
    Start Gniezno Fan
    Supporters de L'OM

  22. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Już tak nie deprecjonuj swojej drużyny. Nie zapominaj, że u nas nie ma Warda. Na wyjeździe to duża różnica. Wystarczy, iż któryś z liderów Torunia zejdzie poniżej 10 pkt i macie mecz do przodu. Poza tym jutro pogoda może mieć decydujące znaczenie. Dla was lepiej żeby ten mecz objechać. Nam nie koniecznie musi na tym zależeć. Także pendzikiem na modły do katedry o dobrą pogodę .
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 26-05-2013 o 21:38

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ziewam. Zagara to się można bać i owszem, ale z resztą Startu toruński Robert&Co wielkich kłopocików mieć nie powinien, co nam bezczelnie próbuje się tu imputować.

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciek33 Zobacz posta
    Bardzo dziwne że drużyna, która ma największe szanse na mistrza obawia się beniaminka, jednej z najsłabszych drużyn w E-lidze, a może nawet najsłabszej. Nie ma się czego obawiać, dla mnie zwycięstwo Torunia jest pewne, naprawdę nie mamy kim straszyć - Zagar po świetnym początku widzi że nie ma co się wielce poświęcać skoro wielka gwiazda White Smile Ułamek jest absolutnym cieniem zawodnika sprzed kilku lat, do tego dochodzi kiepski Lindback i najsłabszy ze wszystkich Dunów - BP i widzimy obraz nędzy i rozpaczy.
    Poza tym menago ze Szwecji, który ma blade pojęcie o polskich realiach i czego się tutaj spodziewać?
    Zwycięstwo Startu tylko w kategoriach cudu i czegoś zupełnie niespodziewanego na torze....
    Kolego największe szanse na DMP'2013 to ma Falubaz, potem Włókniarz , a gdzieś tam na trzecim miejscu jest team z Torunia. Nie dziw się więc, że rozsądni kibice toruńskiej drużyny ( nie mylić z prawdziwymi) obawiają się porażki. Dla mnie jasne jest, że to jest najważniejszy w tym roku mecz dla gnieźnian. Jeśli przegrają to sezon dla nich praktycznie się skończył. Dziwnym za tem nie będzie gdy zmotywowany Start wygra ten mecz.

    Na teraz jedyne o czym marzę to to żeby ten mecz w ogóle się odbył.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Na teraz jedyne o czym marzę to to żeby ten mecz w ogóle się odbył.
    Pogoda-kamerki w Gnieźnie:
    http://gniezno.com.pl/kamery.html
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    Czy bez problemu dostane przed meczem bilet na strefe gości nie będąc w żadnej grupie zoorganizowanej?
    Pozdro,
    Chevy

  27. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Apator powtarza manewr Falubazu z Gorzowa.

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żeby Bjarne Pedersen wygrywał biegi w extralipie, to naprawdę jest skandal i granda. Ale skoro tak, to niech cisną, nikt nie będzie płakał

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czerwona latarnia gasi gwiazdę.





    edit:
    właśnie ułamek chciał się wznieść w niebo.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 26-05-2013 o 16:31

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Czy w 6 byla taktyczna czy zz?

  31. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    mam pytanie można by zrobić taki manewr? Brzoza jako ZZ, ale z uwagi na 6 pkt straty mogłaby być za niego taktyczna np Holder lub Galop?

  32. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Mozna. I nawet nie trzeba robic ZZ Brzozowski, tylko od razu taktyk za Warda.

  33. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Mozna. I nawet nie trzeba robic ZZ Brzozowski, tylko od razu taktyk za Warda.

    Nie można

    http://pzm.pl/pliki/galeria/regulaminy2013.pdf
    str 225

    4. Niedopuszczalne jest:
    1) użycie rezerwy taktycznej:
    a) za zawodnika zastępowanego,

    b) polegającej na zastąpieniu zawodnika drugim zawodnikiem z pary,
    która powinna wystartować w danym biegu, zgodnie z rozkładem
    biegów z art. 716 ust. 1,
    c) za zawodnika, który został wykluczony za dotknięcie przednim kołem
    taśm maszyny startowej

    EDIT: można robić rezerwę zwykłą zamiast ZZ:

    Art. 718.
    2. W biegach I, III - XIII w miejsce zawodnika zastępowanego, oprócz rezerwy
    zastępującej, może być zgłoszony zawodnik rezerwy zwykłej.
    Ostatnio edytowane przez wojtkerson ; 26-05-2013 o 17:23

  34. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Gratulacje dla Startu. Holder i Miedziak zawiedli.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    To teraz 2 razy 1:5 i pozamiatane

  36. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Po chamsku Miedziak zamknął Watta. Start bliski sukcesu. Trzeba jeszcze kropkę nad i postawić, a to łatwe nie będzie.

    Wystukane w Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 26-05-2013 o 17:46

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Dobrze,ze to byl Miedziak.Gdyby to byla gwiazda leszczynska,Watta wywoziliby karetka.Wbilby go w bande a nie zamknal sciezke.

    Gratulacje dla Startu.Zasluzone zwyciestwo.
    Nasz wynik i tak lepszy niz jazda.
    Brak taktyka w 5 biegu dla mnie malo zrozumiala.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-05-2013 o 17:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    alienisko (26-05-2013)

  39. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Po chamsku Miedziak zamknął Watta. Start bliski sukcesu. Trzeba jeszcze kropkę nad i postawić, a to łatwe nie będzie.

    Wystukane w Tapatalk
    Kropkę nad i to teraz mogą postawić Gollob z Holderem 41:43.
    Ciekawe czy Zagar się obroni.

  40. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Zagar nie wygrał, a jednak Start zwycięski. Gratulacje, te punkty potrzebne były niezwykle. Brawo

    Wystukane w Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Thomas ; 26-05-2013 o 18:04

  41. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Póki co najlepszy mecz w tym sezonie pieknie lider przegrał z beniaminkiem - słaby Holder, 3x0 chluby nie przynosi Misiowi świata, ale "nasz" Watt pojechał pięknie i Pedersen...klasa : ) graty dla Gniezna
    Ostatnio edytowane przez Blackcross ; 26-05-2013 o 18:04

  42. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Przecież Uni$ wcale nie jest taki silny. Gollob to dziadek, Holder nie jest sobą... Dużo im pomagają Komisarze i Wojtuś tam u góry.

  43. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Colgate, ty sieroto! Chris cię dotknął? Oj, jaka bieda...
    Gratki dla Gniezna.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Gratki dla Gniezna

    PS Fajna muza na stadionie i podprowadzające
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  45. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nowy trener i się dzieje. Widać, że Stefan nie jest tam osobą przypadkową.

    W sumie byłbym pod wrażeniem, gdyby dolary wygrały ten mecz w trójkę, to byłoby coś. Na szczęście Pan Bóg nie jest taki okrutny

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zawiodl tylko Holder. Reszta ok. Miedzik jednak pojechał te 4 razy na 5:1. Szkoda, gratulacje dla Startu. O Pulczasie nie napiszę słowa, bo to się wymyka jakimkolwiek ocenom .

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 26-05-2013 o 18:19

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Stev (26-05-2013)

  48. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratulacje dla Startu.Zasluzone zwyciestwo.
    Nasz wynik i tak lepszy niz jazda.
    Brak taktyka w 5 biegu dla mnie malo zrozumiala.
    Dołączam się do gratulacji, a taktyka nie było w 5 żeby mógł być w 14, kiedy już liderzy połapali się o co chodzi na torze, poza tym Brzózka po pierwszym biegu mimo wszystko dawał nadzieję na jakieś punkty.

    Mecz zawalił Holder, podobnie jak ostatnie GP, traci punktowane pozycje w frajerski sposób. Niestety potwierdza moje wcześniejsze słowa, że mistrzem świata to on jest takim tymczasowym - na bezkrólewiu, jakie zapanowało w zeszłym roku po tłumikowej rewolucji i kontuzjach głównych pretendentów.

  49. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Miedzik jednak pojechał te 3 razy na 5:1
    Nawet 4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •