Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 446

Wątek: V runda Ekstraligi: FALUBAZ - APATOR 28 kwietnia 2013 godz. 18:30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    V runda Ekstraligi: FALUBAZ - APATOR 28 kwietnia 2013 godz. 18:30

    składy:

    UNIBAX Toruń

    1. Chris Holder
    2. Kamil Brzozowski
    3. Adrian Miedziński
    4. Darcy Ward
    5. Tomasz Gollob
    6. Emil Pulczyński
    7. Paweł Przedpełski


    STELMET FALUBAZ Zielona Góra

    9. Andreas Jonsson
    10. Jonas Davidsson
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Krzysztof Jabłoński
    13. Jarosław Hampel
    14. Alex Zgardziński
    15. Patryk Dudek

    Początek spotkania - godz. 18:30

    Ceny biletów:

    Sektory: K1–K10, E–G, H1–H3
    Bilet normalny – 45 zł
    Bilet ulgowy – 35 zł
    Bilet dziecięcy – 10 zł

    Sektory: I –J
    Bilet normalny – 60 zł



    P.S. Tym razem Emil ma szansę pojechać


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Bez napinki 58:32. Poza Robertem nikt nie bedzie punktowal na naszym torze.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Nie wiem, jak tam będzie na torze, ale ceny biletów macie wyświrowane na maxa.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Nie wiem, jak tam będzie na torze, ale ceny biletów macie wyświrowane na maxa.
    a ja mam karnet i znowu jestem do przodu

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Nie wiem, jak tam będzie na torze, ale ceny biletów macie wyświrowane na maxa.
    Płacisz nie tylko za żużel, przecież to m.a.g.i.a

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Płacisz nie tylko za żużel, przecież to m.a.g.i.a
    Dobrze prawisz synu
    TYLKO Falubaz
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    przewiduję następujące wyniki:
    duże punkty - +2 dla zg
    małe punkty - +12 dla zg
    spalone szaliki i dźwignie - zdecyduje dyspozycja dnia

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    jako ze jestem na 5 (9) miejscu w typowaniu na sport.zgora.pl co mozna sprawdzic.. obstawiam 65-25 dla Falubazu..

    Wyrozniajacą sie postacia bedzie Pulczyński reszta pozniej swoich mozliwosci.

    Komplet Davidssona Dudka Hampla Prostasa 5 pkt niestety Jonsona..

    pozdrawiam
    Wiara czyni cuda...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ja aż sie boje .... Apator w tej chwili jest bardziej nielubiany niz Gorzów i Leszno , przynajmniej wg mnie.
    Australijskie gwiazdy wiadomo z jakiego powodu i na dodatek doszedł ulubieniec Władka
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    Stev (27-04-2013)

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Obawiam się tego meczu. My chyba nie do końca jeszcze spasowani z torem, który jest robiony jakby idealnie pod Golloba. Natomiast Toruń wyraźnie napędzony i podbudowany 3 zwycięstwami u siebie. W tym meczu Falubazowi może być ciężko o zwycięstwo, chyba że te treningi w bieżącym tygodniu faktycznie pozwoliły naszemu teamowi wypracować jakieś rozwiązania odnośnie nawierzchni toru i właściwych ustawień. Jeśli się nie udało, to raczej będą bęcki.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonez_Truck za jego przydatny post!

    Stev (27-04-2013)

  13. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Myślę, że spokojnie to wygracie. Emil i Brzoza raczej nie poszaleją. Liderzy musieliby pojechać niemal idealnie, a to jest mało prawdopodobne. Niechętnie ale obstawiam 52-38 dla Falubazu, plus w gratisie "atrakcje" od "naszego" młyna.

  14. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Obawiam się tego meczu. My chyba nie do końca jeszcze spasowani z torem, który jest robiony jakby idealnie pod Golloba. Natomiast Toruń wyraźnie napędzony i podbudowany 3 zwycięstwami u siebie. W tym meczu Falubazowi może być ciężko o zwycięstwo, chyba że te treningi w bieżącym tygodniu faktycznie pozwoliły naszemu teamowi wypracować jakieś rozwiązania odnośnie nawierzchni toru i właściwych ustawień. Jeśli się nie udało, to raczej będą bęcki.
    Kazdy tor bez pulapek i dziur jest idealny pod Golloba,wiec nie wiem na co takie gadanie.
    Rok temu tez byl idealnie pod Golloba i nie potrzebowaliscie do tego komisarzy.
    Skonczmy wiec te gadki o torze pod Golloba,bo jesli ten bedzie pasowal jemu to i innym nie ma prawa przeszkadzac.

    O Falubaz jestem spokojny.
    Chcialbym jedynie meczu na styku,z dreszczykiem emocji.To mi wystarczy.
    Na dzien dzisiejszy na wiecej nas nie stac i lepiej raczej nie bedzie,bo Emil i Pawelek musieliby jechac zawsze na takim poziomie jak wczoraj a to raczej niemozliwe.Brzoza na wyjazdach z takim przeciwnikiem jak Falubaz nie podskoczy.
    Liderow mamy o podobnym potencjale,druga linia i juniorzy na zielonogorskim torze sa zdecydowanie lepsi wiec nie mam zludzen ,ze ten mecz uda nam sie wygrac.

    48-42.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 12:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To będzie bardzo wyrównany pojedynek. Falubazy są dalekie od idealnej dyspozycji na własnym torze. Potrzeba czasu na spasowanie. Gdyby ten mecz odbywał się w czerwcu to byłbym spokojny o wynik. Teraz wszystko jest możliwe. Na szczęście poza Toruniem krzyżacka druga linia raczej nie będzie istnieć, dlatego typuję wygraną Falubazu, ale minimalną.
    Gollob i Kangury będą długo trzymać wynik w okolicach remisu. 47-43 dla Falubazu.

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, obawiam się, że dla naszych to w zasadzie nie ma znaczenia czy na dziś jadą w ZG czy w Toruniu na MA. Nie wiem czasami czy tor przy W69 nie stanowi większej zagadki dla naszych zawodników niż ten w Toruniu. Minie jescze troszkę czasu zanim nasi ogarną tą nawierzchnię. Stawiamna nieznaczną wygraną Falubazu 47-43.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Tak Mariusz.Dla zawodnikow ktorzy trenuja i jezdza na codzien w Zielonej Gorze ten tor jest wieksza zagadka niz dla przyjezdnych ktorzy go poki co na oczy nie widzieli.
    Falubaz potrzebuje jeszcze czasu a Unibax ogarnie go w piec minut.
    Logiki w tym za grosz,ale to musi byc prawda.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 13:00
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...czu-z-Apatorem

    Moim zdaniem dobrze, że jedzie Adamczewski. Z drugiej strony nie wiem po co Dobrucki robi z tym zawodnikiem takie szopki stawiając go pod dużym, przesadzonym ciśnieniem.
    Chłopak powinien pojechać parę spotkań z luźną głową i wtedy, gdyby cieniował można by go zweryfikować.
    Przynajmniej na początku sezonu można założyć, ze Adamczewski jest lepszym zawodnikiem od Zgardzińskiego. Oczywiście taka ocena może się zmienić, ale powinno to nastąpić po paru słabych występach Kamila, albo po dobrych występach Zgardzińskiego.

    Ja tam jestem zwolennikiem hierarchii w zespole. Kadra i tak jest dosyć wąska, pewnie podczas sezonu wszyscy sobie pojeżdżą. Zamiast dać chłopakowi spokojnie się pokazać, Dobrucki od początku sezonu robi mu bałagan w głowie.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, obawiam się, że dla naszych to w zasadzie nie ma znaczenia czy na dziś jadą w ZG czy w Toruniu na MA. Nie wiem czasami czy tor przy W69 nie stanowi większej zagadki dla naszych zawodników niż ten w Toruniu. Minie jescze troszkę czasu zanim nasi ogarną tą nawierzchnię. Stawiamna nieznaczną wygraną Falubazu 47-43.
    Dla drugiej linii ekipy z Torunia to już ma znaczenie. I to powinien być klucz do zwycięstwa Falubazu. Teoretycznie druga linia Apatora powinna w tym meczu zdobyć max 2-3 pkt.

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak Mariusz.Dla zawodnikow ktorzy trenuja i jezdza na codzien w Zielonej Gorze ten tor jest wieksza zagadka niz dla przyjezdnych ktorzy go poki co na oczy nie widzieli.
    Logiki w tym za grosz,ale musi to byc prawda.
    Mario ma rację. To o co innego chodzi. Teraz trzeba się nauczyć robić taki tor, który będzie najprawdopodobniej na zawodach po interwencji komisarza. Przecież na mecz z Polonią tor był bez zarzutów (już dawno w ZG nie ma z nim kombinacji) a i tak Plech się trochę wpierniczał. Nie mam złudzeń że jak przyjedzie Apator to będzie tak samo. Dlatego cała sztuka w tym żeby się przygotować na obie ewentualności. A to wcale takie proste nie jest. Musisz trenować w porze meczu i mieć taką samą pogodę żeby stworzyć porównywalne warunki. Teraz o to trudno. To przyjdzie z czasem, dlatego uważam że właśnie teraz jest największe ryzyko że Falubaz zaliczy wtopę na własnym torze. W czerwcu (jak wszyscy będą zdrowi) rozjedziemy każdego. Was też

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sorry Carlitos ale to sie kupy nie trzyma.
    To znaczy z komisarzem sie zgadza,potrafi namieszac,ale przed meczem co najwyzej wszyscy sa na tej samej pozycji.
    Jesli goscie potrafia wyciagnac wnioski na pol godziny przed spotkaniem i dobrac odpowiednie przelozenia,dlaczego maja miec z tym klopot gospodarze?
    Hipotetycznie:
    Spaceruje po torze Gollob czy nawet odbywa probe toru.Na tej podstawie dobiera przelozenia na 1 bieg.Dlaczego nie potrafi tego Protas czy Dudek?
    Spaceruje przed meczem Protas czy nawet odbywa probe toru.:
    1 Jest ok,jestem szybki jak wczoraj,tor nic sie nie zmieni.Zostawiamy.( To czasami moze byc zludne,bo trenowac lub nawet scigac sie z Jablonskim to inny bajka niz scigac sie z Holderem)
    2.Nie jest dobrze,tor jest inny,przelozenia trzeba zmienic.
    3.Jest sierota i pomimo ,ze tor jest inny niz na treningu i maszyna nie ciagnie,zostawia to co ustalil dzien wczesniej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 13:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tak Mariusz.Dla zawodnikow ktorzy trenuja i jezdza na codzien w Zielonej Gorze ten tor jest większą zagadka niz dla przyjezdnych ktorzy go poki co na oczy nie widzieli.
    Falubaz potrzebuje jeszcze czasu a Unibax ogarnie go w piec minut.
    A gdzie ja pisałem, że tor będzie większa zagadką dla miejscowych ? Gdzie pisałem, ze Unibaxy ogarną go w 5 min ? Wiem jedno, na tor dosypali sporo nowej nawierzchni, nasi zaczęli późno na nim startować. I to jest powód, ze go do końca nie ogarnęli. Szczególnie jeśli chodzi o starty. Jak dodamy do tego pogodę (deszcz który aktualnie siąpi w ZG) oraz to co może zrobić komisarz to szybko może się okazać, że bardziej zagubieni na tym torze będą miejscowi zawodnicy. Tak może być ale czy będzie to okaże się już jutro

    Logiki w tym za grosz,ale to musi byc prawda.
    Po prostu musisz zacząć logicznie mysleć a wtedy dostrzeżesz logikę

    Jesli goscie potrafia wyciagnac wnioski na pol godziny przed spotkaniem i dobrac odpowiednie przelozenia,dlaczego maja miec z tym klopot gospodarze?
    Dalej nie myślisz logicznie

    To tak nie działa, jeśli zostanie zmieniona struktura nawierzchni (deszcz, komisarz itp) to zabawa zaczyna się od nowa. Może być tak, że gospodarze szybciej trafią z odp. ustawieniami a może być i tak, ze szybciej trafią goście. Po dosypaniu nowej nawierzchni na W69 nie funkcjonują już ubiegłoroczne ustawienia. O czym nasi przekonali się w meczu z Bydzią. Teraz to wymaga czasu aby nasi mogli ogarnąć jak ten tor zachowuje się w różnych konfiguracjach. Czasmi może być tak, że taki Gollob czy Holder szybciej znajdą właściwe ustawienia niż któryś z miejscowych zawodników. Ot i cała filozofia Twojego logicznego myślenia
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-04-2013 o 13:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    YYYY,no tak.Zwracam honor i sorrki.Przeczytalem po lebkach i wyszlo mi,ze tor bedzie wieksza zagadka dla miejscowych niz dla tych z Torunia.
    Wszystko i tak przez Ciebie,bo zdaje sie rok temu pisales cos w tym stylu wiec pomyslalem,ze zrobiles kopiuj - wklej.
    Niemniej jednak
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 13:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...czu-z-Apatorem

    Moim zdaniem dobrze, że jedzie Adamczewski. Z drugiej strony nie wiem po co Dobrucki robi z tym zawodnikiem takie szopki stawiając go pod dużym, przesadzonym ciśnieniem.
    Chłopak powinien pojechać parę spotkań z luźną głową i wtedy, gdyby cieniował można by go zweryfikować.
    Przynajmniej na początku sezonu można założyć, ze Adamczewski jest lepszym zawodnikiem od Zgardzińskiego. Oczywiście taka ocena może się zmienić, ale powinno to nastąpić po paru słabych występach Kamila, albo po dobrych występach Zgardzińskiego.

    Ja tam jestem zwolennikiem hierarchii w zespole. Kadra i tak jest dosyć wąska, pewnie podczas sezonu wszyscy sobie pojeżdżą. Zamiast dać chłopakowi spokojnie się pokazać, Dobrucki od początku sezonu robi mu bałagan w głowie.



    Dla drugiej linii ekipy z Torunia to już ma znaczenie. I to powinien być klucz do zwycięstwa Falubazu. Teoretycznie druga linia Apatora powinna w tym meczu zdobyć max 2-3 pkt.
    Co do Adamczewskiego i Dobruckiego sprawa wydaje sie dosc prosta. To dobrucki byl pomysladawca sciagniecia Adamczewskiego do Falubazu. Jak wiemy kosztowalo to klub sporo kasy. na pewno w momencie w ktorym sie okazalo ze wyporzyczenie jest nie mozliwe, a kontrakt definitywny kosztuje sporo kasy to wlasnie Dobrucki zachwalal Adamczewskiego. Dzis Adamczewski jest lepszym zawodnikiem od Zgardzinskiego i Perzyka i udowadnia to na treningach natomiast nie zmienia to faktu ze w lidze mu nie poszlo. Stad taka presja na nim i na Dobruckim. Ale to sie zmieni jak Adamczewski cos uwiezie w lidze. Obaj odetchna z ulga.


    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  24. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    dla mnie oczywistym jest że rozumowanie kingpina jest logiczne. W pełni należy się z nim zgodzić. Tylko jest jedno małe "ale". Spasowanie się z torem nie zawsze ma coś wspólnego z logiką. Czasami zawodnicy tak długo kombinują że aż przekombinują. I czasami takie świeże spojrzenie przynosi lepsze efekty.
    Co do meczu to wszystko zależy od tego czy nasi opanowali spasowanie na starcie. Jeśli tak to 50-40, jeśli nie to może być w plecy. Gollob, Holder i Ward, tak nie dadzą się objeżdżać jak ostatnio poloniści

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Dalej nie myślisz logicznie

    To tak nie działa, jeśli zostanie zmieniona struktura nawierzchni (deszcz, komisarz itp) to zabawa zaczyna się od nowa. Może być tak, że gospodarze szybciej trafią z odp. ustawieniami a może być i tak, ze szybciej trafią goście. Po dosypaniu nowej nawierzchni na W69 nie funkcjonują już ubiegłoroczne ustawienia. O czym nasi przekonali się w meczu z Bydzią. Teraz to wymaga czasu aby nasi mogli ogarnąć jak ten tor zachowuje się w różnych konfiguracjach. Czasmi może być tak, że taki Gollob czy Holder szybciej znajdą właściwe ustawienia niż któryś z miejscowych zawodników. Ot i cała filozofia Twojego logicznego myślenia
    To ,ze ktos znajdzie szybciej odpowiednie przelozenia nie oznacza ,ze przed meczem byl uprzywilejowany a tor byl dla niego mniejsza zagadka.
    Oznacza tylko tyle ,ze szybciej wyciagnal odpowiednie wnioski po pierwszym biegu czy probie toru.Koniec ,kropka.
    Idac Twoim tokiem rozumowania,wczoraj w Rawiczu Miedziak czy Janowski byli przed zawodami uprzywilejowani w stosunku do Kolodzieja.No a ja sie pytam ,niby w jaki sposob?Pytam sie!!
    Panimajesz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 15:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    To ,ze ktos znajdzie szybciej odpowiednie przelozenia nie oznacza ,ze przed meczem byl uprzywilejowany a tor byl dla niego mniejsza zagadka.
    Co Ty z tym "uprzywilejowaniem" ? Gdzie ja twierdzę, że wasi są uprzywilejowani ? Nie inputuj mi tutaj

    Oznacza tylko tyle ,ze szybciej wyciagnal odpowiednie wnioski po pierwszym biegu czy probie toru.
    No zgoda, tylko, że ja się obawiam aby zawodnicy Apatora czasami szybciej nie doszli co i jak z przełożeniami niż zawodnicy Falubazu. Chyba mogę mieć takie obawy, co nie ?

    Idac Twoim tokiem rozumowania,wczoraj w Rawiczu Miedziak czy Janowski byli przed zawodami uprzywilejowani w stosunku do Kolodzieja.No a ja sie pytam ,niby w jaki sposob?Pytam sie!!
    Panimajesz?
    Nie panimajet. Dalej sobie coś ubzdurałeś z tym "uprzywilejowaniem". Wciskasz mi coś czego nie twierdziłem. Wobec powyższego o jakim "moim toku rozumowania" mówimy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No ale sugerujesz ,ze gosciom jest latwiej sie przelozyc niz gospodarzom.To co to jest niby innego niz sugerowanie handicapu,pewnego rodzaju uprzywilejowania?
    Przeciez nie chodzi o slowka a kontekst i pewna mysl przewodnia ktora probujesz umiescic za pomoca internetu w mojej glowie.
    To nie ja jestem podpiety tylko moj komputer.Dodatkowo mam antywirusa i firewalla wiec Twoje starania sa bez szans na powodzenie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 16:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sorry Carlitos ale to sie kupy nie trzyma.
    To znaczy z komisarzem sie zgadza,potrafi namieszac,ale przed meczem co najwyzej wszyscy sa na tej samej pozycji.
    Jesli goscie potrafia wyciagnac wnioski na pol godziny przed spotkaniem i dobrac odpowiednie przelozenia,dlaczego maja miec z tym klopot gospodarze?
    Nie mają, po prostu atut własnego toru przestaje istnieć. Przy tak wyrównanych ekipach jak Falubaz i Apator to ma spore znaczenie. O wygranej będą decydować niuanse. Ale liczę że do lata się spasujemy i odzyskamy atut gospodarza.
    Tyle że w Toruniu już tak nie będzie. Komisarze wam się nie będą do niczego wpierniczać. Wojtek nie pozwoli I to jest wasza przewaga. Uprzedzając toruńskie riposty - ja nie mam do was o to pretensji. Gdyby Robert był szefem e-ligi to samo byłoby w Falubazie.

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No ale sugerujesz ,ze gosciom jest latwiej sie przelozyc niz gospodarzom.To co to jest niby innego niz sugerowanie handicapu,pewnego rodzaju uprzywilejowania?
    Przeciez nie chodzi o slowka a kontekst i pewna mysl przewodnia ktora probujesz umiescic za pomoca internetu w mojej glowie
    Nic nie sugeruje, nie wymyślaj już. Pokaż mi jedno moje zdanie które mogłoby sugerować, że zawodnicy Apatora są jak to rzekłeś "uprzywilejowani" czy, że będzie im "łatwiej".

    Jedyne co wyrażałem to obawy, aby czasem takie tuzy jak Gollob, Holder czy Ward, szybciej nie załapali o co z tym torem chodzi. Szczególnie na starcie.

    To nie ja jestem podpiety tylko moj komputer.Dodatkowo mam antywirusa i firewalla wiec Twoje starania sa bez szans na powodzenie.
    A tego tekstu już w ogóle nie kumam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Mariusz sugeruje po prostu że zawodnicy Falubazu to strasznie niekumate ofermy.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A tego tekstu już w ogóle nie kumam
    A tu sugeruje że sam też jest jak zawodnicy Falubazu

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A tego tekstu już w ogóle nie kumam
    Jak przeczytalem to zdanie oderwane od poprzedniego tez nie skumalem.
    Pomyslalem,WTF?

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    A tu sugeruje że sam też jest jak zawodnicy Falubazu
    Na szczescie nie wiem jacy sa zawodnicy Falubazu.
    Nawet Mario twierdzi ,ze oni sa zagadka wiec skad ja mam wiedziec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2013 o 22:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    wynik mało mnie interesuje,
    bardziej ciekaw jestem czy będę miał okazję zobaczyć dźwignię 2.0;
    taka dźwignia w HD i do tego z dźwiękiem 5.1 to byłoby dopiero coś

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    mr_theo (27-04-2013), shelve (27-04-2013)

  34. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    http://www.meteo.pl/um/metco/mgram_p...ol=155&lang=pl

    Panie Władku ? Masz pan jeszcze tą folię ?

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    http://www.meteo.pl/um/metco/mgram_p...ol=155&lang=pl

    Panie Władku ? Masz pan jeszcze tą folię ?

    temperatura szału nie robi

  36. Powrót do góry    #33
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Huszcza zaprasza na mecz z Apatorem

    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 27-04-2013 o 22:55

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    He, he. To z tym Apatorem miała być aluzja do Gollobowego Unibaxu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Tomek zawsze tak pociesznie przed kamerą wypada,
    trochę mi się z tym fragmentem filmu kojarzy


  39. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Huszcza zaprasza na mecz z Apatorem
    Przecież się nie pomylił. Apator w tym sezonie jeździ tylko na wyjeździe a Unibax tylko u siebie.
    Ciekawe czy w związku z tym punkty liczą się oddzielnie?
    (żuri uznaje odpowiedź awansem )
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CroCop Zobacz posta
    Nie sądze , żeby ktoś taki jak pan Huszcza wiedział co to aluzja
    To w takim razie Ty nie wiesz kto to jest Pan Huszcza
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Ciekawy meczyk się zapowiada. Toruń kandydat do złota, nielubiany Gollob, na którego będą gwizdać i Ci z Torunia i Ci z Zielonej, wszyscy są też ciekawi jak sprawy będą wyglądać na trybunie K po oświadczeniu końca FNFu. Sprawy sportowe schodzą na dalszy plan

    A tak na poważnie, to chyba najcięższy mecz w sezonie, bo porażkę na Motoarenie się jakoś wytłumaczy ale na W69? Raczej nie. Wiadomo jak wyglądały starty naszych na meczu z Polonią. Jak ich nie poprawią to może być ciężko. Holder, Ward, Gollob, Miedziak vs. Hampel, Pepe, AJ, Dudek. Na pozycjach juniorskich mamy mega przewagę bo coś czuje, że Pulczyński z Przedpełskim razem ugrają jakieś jedno, dwa oczka, a wreszcie jakieś punkty przywiezie Adamczewski. Paropunktowa, lecz od początku kontrolowana wygrana naszych.

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Nie wiem, jak tam będzie na torze, ale ceny biletów macie wyświrowane na maxa.
    Dlatego to my mamy Hampela a wy Golloba

    50-40 i wszyscy szczesliwi, nasza mlodziez zrobi roznice

    Pozdro

  43. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Pogoda na razie kiepska. Ale prognozy są ponoć korzystne.
    http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogod...gora,9333.html

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,785
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Pogoda na razie kiepska. Ale prognozy są ponoć korzystne.
    http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogod...gora,9333.html
    Przyjedzie komisarz i przepędzi chmury
    http://www.zielona-gora.pl/PL/21/Kamery_internetowe/#

    Mecz z cyklu: każdy ma wielkie armaty. Jeżeli któraś z nich zawiedzie może zmienić
    to losy całego meczu.

    Protasiewicz, Jonsson, Hampel, Dudek - Gollob, Ward, Holder, Miedziński,
    - biorąc jeszcze pod uwagę atut własnego toru oraz to, że Australijczycy
    wczoraj jechali mecz w W.Brytanii, a przedwczoraj w Toruniu (podróże i te
    noce gorące), to wydaje się, że przewagą dysponują gospodarze.
    Rok temu ciągneliśmy wynik bez Warda i z chaotycznym Miedzińskim...
    no cóż - zobaczymy.

    Davidsson, Adamczewski/Zgardziński, Jabłoński - Brzozowski, Przedpełski, Pulczyński
    - tu mogą dziać się cuda - zwłaszcza Davidsson wydaje się być nieobliczalny.
    Liczę, że torunianom uda się uciec parę razy ze startu i obrać właściwą ścieżkę
    i dowieźć zaskakujące punkty - cała trójka do tego jest zdolna. Adamczewski
    - chłopak niewątpliwie zdolny, ale zbyt często w latach poprzednich w nim się
    za mocno zagotowywało co skutkowało upadkami, Zgardzińskiego nie znam,
    więc trudno mi oceniać co będzie jeżeli pojedzie on. Tutaj też przewaga po stronie
    gospodarzy i to chyba nawet większa niż w pierwszej linii.

    Jak to sumuję teoretycznie - wszak to tylko żużel - i miałbym obstawiać
    to stawiałbym 51:39 dla gospodarzy. Choć.... i z Tarnowem miało być
    ciężko, a nie było, a Zielona męczyła się u siebie z Bydgoszczą... (choć
    ona w tym roku jest niedoceniona...), z drugiej strony Toruń męczył
    się z Wrocławiem, który prawie wygrał w Gnieźnie... w którym Zielona
    robiła co chciała... Cóż, można jeszcze liczyć, że zielonogórzanie do
    rana oblewali wczorajszą przegraną sąsiadów
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-04-2013 o 08:31
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Urzekające. Jeden z zawodników będzie miał superwsparcie z obu stron barykady

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Kibice z Torunia, jesli jestescie w trasie, zawracajcie. Jesli jeszcze nie wyjechaliscie, zostancie w domach!!!

    "Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń
    Pewnie wzbudzę wiele kontrowersji tym wynikiem, ale stawiam na zwycięstwo gości. Myślę, że do wygranej poprowadzi ich Tomasz Gollob. Tomek robił tam słaby wyniki, kiedy w Zielonej Górze były preparowane tory za czasów pana Żyto. Jeśli tor będzie normalny, a powinni zapewnić to komisarze, to Gollob zrobi w Zielonej Górze pod komplet. Odbudował się na Tarnowie też Holder. Nieobliczalny jest Darcy Ward. Wiele będzie zależeć od Miedzińskiego. Jeśli zaprezentuje poziom z ostatnich spotkań, to można śmiało typować wygraną Unibaksu. Emil Pulczyński też jest w stanie zdobyć kilka punktów. Typuję wynik 43:47."

    Paczpan przewidzial Wasza wygrana, wiec wynik jest juz znany. " Niestety " 2pkt zostaja w Zielonej Gorze

  47. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kibice z Torunia, jesli jestescie w trasie, zawracajcie. Jesli jeszcze nie wyjechaliscie, zostancie w domach!!!
    Ale dlaczego? Pisz proszę jaśniej o co chodzi? Pada? Podłożył ktoś bombę na stadionie? Biletów nie ma? O co kaman?

  48. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Podczas meczu z Tarnowem Tomek w wywiadzie dla kibiców na stadionie obiecał niespodzianke i zwycięstwo w Zielonej.

    Ja Tomkowi wierze .

    Będzie miał przeciw sobie całą publikę, zarówno tę zielonogórską jak i "młynarzy" z Torunia, takze pojedzie jak na mistrza przystało

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •