Strona 67 z 199 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przecież w wątku do tego wyznaczonym, większość kibiców twierdzi, że to jednak Apator jest trochę lepszy. To niby czemu tam się nie pisze o dream teamie? Retoryczne, oczywiście

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    ... bo Toruń to drimtim tylko i wyłącznie u siebie. 3 dziury na wyjazdach spowodują , że bedą mieli tam duże problemy. Falubazik ma równiejszy skład bez dwóch zdań i stąd , może nie drimtim , ale drimtimek już tak. Jak drużyna kosztuje lekko licząc 10 baniek , to skąd to zdziwienie , że nazywana jest drimtim?

  3. Powrót do góry    #2973
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,152
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Dream Team-ow w tym roku nie ma.Falubaz,Apator czy Wlokniarz to druzyny uznawane za najsilniejsze ale i one nie sa pozbawione slabych ogniw.
    Falubaz jednak wyglada najsolidniej ze wzgledu na juniorow,wiec jest faworytem ligi czy to sie Wam podoba czy nie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #2974
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    ... bo Toruń to drimtim tylko i wyłącznie u siebie. 3 dziury na wyjazdach spowodują , że bedą mieli tam duże problemy. Falubazik ma równiejszy skład bez dwóch zdań i stąd , może nie drimtim , ale drimtimek już tak. Jak drużyna kosztuje lekko licząc 10 baniek , to skąd to zdziwienie , że nazywana jest drimtim?
    Na wyjazdach za to Jonas, Jabol i Adamczewski to tuzy jakich mało A Staleczka w zeszłych sezonach też była okrzyknięta Dream Teamem? Bo koło dyszki $$$ , też pewnie się kręciło

    Dream team przy KSM 40 ? To jest dopiero mistrzostwo

  5. Powrót do góry    #2975
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Żużel to taki sport że bardzo wielu zawodników jednego sezonu wali po 12 punktów by następnego robić 3 punkciki Zobaczymy dla mnie Toruń jest faworytem bo ma cholernie mocnego rezerwowego dodając do tego Golloba który na torze w Toruniu lata Ja byś się wstrzymał do maja z typowaniami jak odjadą parę kolejek

  6. Powrót do góry    #2976
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dream Team-ow w tym roku nie ma.Falubaz,Apator czy Wlokniarz to druzyny uznawane za najsilniejsze ale i one nie sa pozbawione slabych ogniw.
    Falubaz jednak wyglada najsolidniej ze wzgledu na juniorow,wiec jest faworytem ligi czy to sie Wam podoba czy nie.
    Dla mnie Dream Team to by byl np

    Pepe
    Hampel
    AJ
    N.Pedersen ( ja tam go lubie
    MBJensen
    Dudek
    Sasza ( z polskim obywatelstwem ) Wtedy mozna to uznac za dream team. Teraz majac w skladzie Jonasa ktory boi sie siedziec na motorze i Jabola, ktory niestety jest cienki i jednym niepewnym juniorem o zadnym drim timie mowy nie ma.

  7. Powrót do góry    #2977
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    ... może za rok się uda

  8. Powrót do góry    #2978
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Dream Team, jak sama nazwa wskazuje, to Drużyna Marzeń.
    Ani Dowhan, ani tym bardziej kibice Falubazu, nie marzyli o Adamczewskim, Jabłońskim czy Davidssonie.

    Dla nas Dream Team'em na 2013 byłby chyba skład:
    Andreas Jonsson
    Grzegorz Zengota / MBJ
    Piotr Protasiewicz
    Aleksandr Łoktajew
    Grzegorz Walasek
    Patryk Dudek
    Adam Strzelec / Remigiusz Perzyński

    a najlepiej:
    Rafał Kurmański
    Andrzej Zarzecki
    Piotr Protasiewicz
    Artur Pawlak
    Grzegorz Walasek
    Patryk Dudek
    Adam Strzelec

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    ciesiel (14-01-2013)

  10. Powrót do góry    #2979
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ursus

    Falubazik ma równiejszy skład bez dwóch zdań i stąd , może nie drimtim , ale drimtimek już tak.
    No dobra, niech już będzie, że mamy drimtimek. No bo dream team to jednak spore nadużycie

    Kingpin.

    Dream Team-ow w tym roku nie ma.Falubaz,Apator czy Wlokniarz to druzyny uznawane za najsilniejsze ale i one nie sa pozbawione slabych ogniw.
    Falubaz jednak wyglada najsolidniej ze wzgledu na juniorow,wiec jest faworytem ligi czy to sie Wam podoba czy nie.
    Mi tam się podoba, nie powiem, ze nie.

    Ale zaznaczyć trzeba, że to są opinie całkiem subiektywne. Na pewno jednak, ponad wszelką wątpliwość, takie ekipy jak Falubaz, Apator, Czewa, Tarnów czy Rzeszów, mierzą bardzo wysoko w tabeli. Nikt nie powinien ukrywać, że w ZG czy Toruniu celuje się w złoto DMP, inny ewentualny medal tamtejsi kibice i działacze przyjma z małą doza grymasu. W Tarnowie, Czewie czy Rzeszowie przebąkuje się delikatnie o którymś z medali. Co nie znaczy, ze jak się nadarzy walka w finale to któraś z tych ekip się podda Ale pewnym jest, ze zadowolą się również srebrem czy brązem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2980
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Żużel to taki sport że bardzo wielu zawodników jednego sezonu wali po 12 punktów by następnego robić 3 punkciki Zobaczymy dla mnie Toruń jest faworytem bo ma cholernie mocnego rezerwowego dodając do tego Golloba który na torze w Toruniu lata Ja byś się wstrzymał do maja z typowaniami jak odjadą parę kolejek
    Kiki rezerwowy nie jeździ i punktów nie zdobywa nie wiem czy wiesz o tym
    Jak dla mnie faworytem jesteście Wy, bo Toruń ma takie japy w składzie, że "kitem" tego nie zatkają
    Natomiast po ostatnim numerze jak to kaperownik Dobrucki skaperował Adamczewskiego, sympatii do Zielonki nie mam żadnej.
    Brawo Toruń! Toruń na Mistrza DMP 2013! Falubaz do I ligii!

    Poza tym Dream Team w Zielonej powstaje na 2014 rok, bo przecież Wielki Skarb Krasnoludów czeka! -> 8 tytułów DMP z rzędu (jak to pisał jeden z forumowiczów)

  12. Powrót do góry    #2981
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Kiki rezerwowy nie jeździ i punktów nie zdobywa nie wiem czy wiesz o tym
    Jak dla mnie faworytem jesteście Wy, bo Toruń ma takie japy w składzie, że "kitem" tego nie zatkają
    Natomiast po ostatnim numerze jak to kaperownik Dobrucki skaperował Adamczewskiego, sympatii do Zielonki nie mam żadnej.
    Brawo Toruń! Toruń na Mistrza DMP 2013! Falubaz do I ligii!

    Poza tym Dream Team w Zielonej powstaje na 2014 rok, bo przecież Wielki Skarb Krasnoludów czeka! -> 8 tytułów DMP z rzędu (jak to pisał jeden z forumowiczów)
    Co do pierwszego pogrubionego :

    Ciekawi mnie wlasnie od czasu zakontraktowania Hampela, czy dalej tak bezproblemowo bedzie mozna w Lesznie wypic przed meczem piwko w towarzystwie leszczynian w tym pubie pod stadionem itp.

    co do drugiego:

    Moglbys wytlumaczyc, o co tobie z tym chodzi? Przeciez w sporcie chodzi o to by byc najlepszym. Jesli wszystko jest tworzone zgodnie z przepisami to w czym ty widzisz problem? Mamy mimo dosc wysokiego budzetu nie bic sie o nic? W ogole nie rozumiem tego podejscia. Nie mowie o tym sezonie, ale przez ostatnie pare lat po co Leszno przystepowalo do rozgrywek? Za kazdym razem cel byl jeden : DMP. To, ze wasz klub teraz kuleje to powod do zmiany pogladow? Czysta zazdrosc wg mnie.

  13. Powrót do góry    #2982
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moglbys wytlumaczyc, o co tobie z tym chodzi? Przeciez w sporcie chodzi o to by byc najlepszym. Jesli wszystko jest tworzone zgodnie z przepisami to w czym ty widzisz problem? Mamy mimo dosc wysokiego budzetu nie bic sie o nic? W ogole nie rozumiem tego podejscia. Nie mowie o tym sezonie, ale przez ostatnie pare lat po co Leszno przystepowalo do rozgrywek? Za kazdym razem cel byl jeden : DMP. To, ze wasz klub teraz kuleje to powod do zmiany pogladow? Czysta zazdrosc wg mnie.
    Co to teraz się porobilo , że tylko Falubaz ma aspiracje na mistrzostwo, inni jadą aby jechać, w sumie o nic O co w tym sporcie teraz chodzi?
    Kto taniej i bardziej widowisko osiągnie środek tabeli?!

    Hipokryzja i tyle , każdy patrzy z perspektywy swego klubu. Dowhan ma i wydaje, a to widocznie razi w oczy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-01-2013 o 15:36

  14. Powrót do góry    #2983
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Kiki rezerwowy nie jeździ i punktów nie zdobywa nie wiem czy wiesz o tym



    W razie kontuzji nie wchodzi plastron tylko zawodnik na 10 punktów na mecz i to jest ta różnica za rok Dudek za Daviddsona na seniorkę Sasza z Jabłońskiego i lejemy wszystkich pokoleji

  15. Powrót do góry    #2984
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawi mnie wlasnie od czasu zakontraktowania Hampela, czy dalej tak bezproblemowo bedzie mozna w Lesznie wypic przed meczem piwko w towarzystwie leszczynian w tym pubie pod stadionem itp.
    Oczywiście! Nie rozumiem, co mają ruchy kadrowe do relacji między kibicami. Kibice obu ekip się nie kochają, ale się szanują i o to chodzi. A że prezes senator poleciał w ch**a i podebrał nam juniora, to już inna kwestia.

    Gorzej, że gościnni nie jesteście wcale i u Was przed meczem o piwie w pubie można jedynie pomarzyć

  16. Powrót do góry    #2985
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Kiki rezerwowy nie jeździ i punktów nie zdobywa nie wiem czy wiesz o tym



    W razie kontuzji nie wchodzi plastron tylko zawodnik na 10 punktów na mecz i to jest ta różnica za rok Dudek za Daviddsona na seniorkę Sasza z Jabłońskiego i lejemy wszystkich pokoleji
    Kiki ******sta teoria! ale żeby mógł wejść ten co zrobi 10pkt to musi zejść ten co już te 10pkt robił, czyli 10 -10 = 0pkt. I teraz udowodnij mi jak dobry rezerwowy pozwoli na zdobycie Mistrza Polski. Mam propozycję dla Twojej drużyny: zostaw Hampela i Protasa oraz Jonssona na rezerwie i już masz 30pkt na plus według Twojej teorii przecież będą mogli wejść w razie kontuzji a nie jakieś plastrony.

    Piszecie o tym, że Adamczewski będzie miał pewne starty, ale dzięki temu Wasi zawodnicy ze szkółki będą mieli zero startów.... lepiej Adamczewski, bo będziemy lać wszystkich do jednej bramki.

    Ktoś się przyczepił, że krytykuję wieloletnie tytuły DMP. Otóż taka sytuacja nie sprzyja:
    - rozwojowi dyscypliny - brak wyzwań na następne sezony,
    - klubowi, w którym następuje przesyt i każde niezdobycie Misia jest uważane za porażkę (taka sama presja będzie w tym roku na Falubazie),
    - odpływowi kibiców.

    Kupowanie wszystkich na około i obiecywanie "złotych gór" i podwyższanie gaży zawodników spowoduje kłopoty finansowe innych klubów i w konsekwencji Falubaz może za kilka lat jeździć w swojej własnej lidze - o prestiżu takiej ligi nie wspomnę

    Kupowanie juniorów, a nie korzystanie z własnych wychowanków może spowodować brak perspektyw i zniechęcenie dla młodych zawodników. Zresztą tak na dobrą sprawę to przecież Strzelec i Łoktajew mogliby w składzie jeździć, ale Pan Dowhan miał kaprys i sobie kupił Hampelka. Zobaczcie ile trudu sobie zadał, ile kasy stracił. Zresztą jego pseudo operatywność można było poznać w przypadku akcji Protas odmawia GP. I tu na pewno $$$ odegrały znaczącą rolę. Dlaczego wtedy nie wypożyczył, nie kupił, nie sprzedał, skoro żadnych sentymentów nie ma w tej chwili.

    Dołożę jeszcze te "złośliwe konferencje" o niczym ...

  17. Powrót do góry    #2986
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Oczywiście! Nie rozumiem, co mają ruchy kadrowe do relacji między kibicami. Kibice obu ekip się nie kochają, ale się szanują i o to chodzi. A że prezes senator poleciał w ch**a i podebrał nam juniora, to już inna kwestia.

    Gorzej, że gościnni nie jesteście wcale i u Was przed meczem o piwie w pubie można jedynie pomarzyć
    Wiesz dla mnie to akurat normalne zeby siedziec sobie wsrod innych i pic piwko, czy to w ZG czy w Lesznie, ale zawsze znajda sie wyjatki ktorych rozne rzeczy moga "bolec". Co do goscinnosci w ZG...w sumie to w okolicy stadionu nie ma niestety nawet jakiegos pubu, a szkoda.

  18. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez KSUNIA Zobacz posta
    Gorzej, że gościnni nie jesteście wcale i u Was przed meczem o piwie w pubie można jedynie pomarzyć
    To nie wiesz, że ustawa antyalkoholowa zabrania sprzedaży piwa w odległości mniejszej niż bodajże 200 metrów od obiektów kultu religijnego?


  19. Powrót do góry    #2988
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    To nie wiesz, że ustawa antyalkoholowa zabrania sprzedaży piwa w odległości mniejszej niż bodajże 200 metrów od obiektów kultu religijnego?

    Ha ha, dobre! No to wszystko jasne

    t_zg: też ubolewam nad tym faktem.

  20. Powrót do góry    #2989
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Ktoś się przyczepił, że krytykuję wieloletnie tytuły DMP. Otóż taka sytuacja nie sprzyja:
    - rozwojowi dyscypliny - brak wyzwań na następne sezony,
    - klubowi, w którym następuje przesyt i każde niezdobycie Misia jest uważane za porażkę (taka sama presja będzie w tym roku na Falubazie),
    - odpływowi kibiców.
    Ciekawe, co na to koszykówka (Gdynia), siakówka (Bełchatów) czy piłka ręczna (Kielce, Płock).
    Bo łyżka na to: Niemożliwe!



    Powinniście się cieszyć, że Falubaz dążąc do seryjnych tytułów DMP zapobiega odpływowi kibiców
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 14-01-2013 o 16:55

  21. Powrót do góry    #2990
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Kiki ******sta teoria! ale żeby mógł wejść ten co zrobi 10pkt to musi zejść ten co już te 10pkt robił, czyli 10 -10 = 0pkt. I teraz udowodnij mi jak dobry rezerwowy pozwoli na zdobycie Mistrza Polski. Mam propozycję dla Twojej drużyny: zostaw Hampela i Protasa oraz Jonssona na rezerwie i już masz 30pkt na plus według Twojej teorii przecież będą mogli wejść w razie kontuzji a nie jakieś plastrony.

    Piszecie o tym, że Adamczewski będzie miał pewne starty, ale dzięki temu Wasi zawodnicy ze szkółki będą mieli zero startów.... lepiej Adamczewski, bo będziemy lać wszystkich do jednej bramki.

    Ktoś się przyczepił, że krytykuję wieloletnie tytuły DMP. Otóż taka sytuacja nie sprzyja:
    - rozwojowi dyscypliny - brak wyzwań na następne sezony,
    - klubowi, w którym następuje przesyt i każde niezdobycie Misia jest uważane za porażkę (taka sama presja będzie w tym roku na Falubazie),
    - odpływowi kibiców.

    Kupowanie wszystkich na około i obiecywanie "złotych gór" i podwyższanie gaży zawodników spowoduje kłopoty finansowe innych klubów i w konsekwencji Falubaz może za kilka lat jeździć w swojej własnej lidze - o prestiżu takiej ligi nie wspomnę

    Kupowanie juniorów, a nie korzystanie z własnych wychowanków może spowodować brak perspektyw i zniechęcenie dla młodych zawodników. Zresztą tak na dobrą sprawę to przecież Strzelec i Łoktajew mogliby w składzie jeździć, ale Pan Dowhan miał kaprys i sobie kupił Hampelka. Zobaczcie ile trudu sobie zadał, ile kasy stracił. Zresztą jego pseudo operatywność można było poznać w przypadku akcji Protas odmawia GP. I tu na pewno $$$ odegrały znaczącą rolę. Dlaczego wtedy nie wypożyczył, nie kupił, nie sprzedał, skoro żadnych sentymentów nie ma w tej chwili.

    Dołożę jeszcze te "złośliwe konferencje" o niczym ...
    W takim razie pozostaję nam jedynie przeprosić pozostałe kluby żużlowe z to, że mają prezesów-nieudaczników. Co niniejszym czynię.

    Przecież o to w tym wszystkim chodzi żeby równać do najlepszych, bo to daje impuls do kolejnych wyzwań i ma bezpośredni wpływ na rozwój dyscypliny- każdej.
    Chyba nie chciałbyś aby wszyscy równali do poziomu np.Krosna (bez obrazy).

    Każdy stara się osiągać ambitne cele, a takim w naszym przypadku jest DMP. Może w Waszym jest to pierwsza czwórka, a może utrzymanie. Nie wiem.
    Dlaczego mamy oglądać się na innych skoro nasze ambicje są dużo wyższe niż Bydgoszczy czy Leszna?
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 14-01-2013 o 17:41

  22. Powrót do góry    #2991
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Kiki ******sta teoria! ale żeby mógł wejść ten co zrobi 10pkt to musi zejść ten co już te 10pkt robił, czyli 10 -10 = 0pkt. I teraz udowodnij mi jak dobry rezerwowy pozwoli na zdobycie Mistrza Polski. Mam propozycję dla Twojej drużyny: zostaw Hampela i Protasa oraz Jonssona na rezerwie i już masz 30pkt na plus według Twojej teorii przecież będą mogli wejść w razie kontuzji a nie jakieś plastrony.
    Ależ proszę bardzo. Załóżmy, ze np. taki pepe robi co mecz średnio 9-10 pkt. Załóżmy, że ma trzecią średnią w drużynie. No i załóżmy czysto hipotetycznie, ze przytrafiła się Pepe kontuzja (odpukać w niemalowane). I teraz, Pepe jest wycofany a wchodzi za niego np. MBJ który równiez robi te 9-10 pkt. Czyli bilans na zero ale drużyna dalej mecze wygrywa. A co by było w przypadku gdyby za Pepe wszedł plastron który zrobiłby góra 2-3 pkt ? Bilans byłby na - 6 pkt. A to już powodowałoby, że niejeden mecz byłby w plecy. Jeśli sytuacja taka ma miejsce pod koniec sezonu to wiadomo, ze medal jest zagrożony. W ubiegłym roku o brązie decydował ostatni bieg w meczu Falubaz - Apator. Nie doszło by do tego gdyby miał kto zastąpić np. Dudka czy JD. Teraz paniał ?

    Z tego wywiadu http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...y-razem-chcemy wynika, że z Józefem były strasznie ciężkie negocjacje w sprawie Adamczewskiego. No skoro aż tak ciężko było po nich z krzesła wstać
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-01-2013 o 18:44
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2992
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,706
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Ciekawe, co na to koszykówka (Gdynia), siakówka (Bełchatów) czy piłka ręczna (Kielce, Płock).
    Bo łyżka na to: Niemożliwe!



    Powinniście się cieszyć, że Falubaz dążąc do seryjnych tytułów DMP zapobiega odpływowi kibiców
    A może to, że sukces w lidze polskiej jest przepustką do większych pieniędzy za udział w prestiżowych rozgrywkach europejskich? (i nie tylko - taka Skra, grająca w czymś w rodzaju światowej ligi mistrzów, ku uciesze katarskich czy innych szejków - na pewno chłopacy pojechali tam dla dobra dyscypliny, u-hu)
    Oni chcą zrobić ze swojego klubu brand, który będzie na siebie w jakimś tam zakresie zarabiał (bądź chociaż generował przychód), nawet za zwykły turniej pokazowy czy mecz towarzyski. Na owej żużlowej popularyzacji zarobić mogą co najwyżej sami zawodnicy, bo za rok dostaną większy kontrakt, wymuszony na dodatek przez kibiców, dla których pojedynczy żużlowiec jest sensem życia i bez niego cała historia i misternie budowany plan "dożywotnich" wychowanków bierze w łeb.

    Problemem żużla bardziej jest jednak to, że w porównaniu do wyżej wymienionych dyscyplin istnieje ogromna bariera wejścia do żużlowej elity. Robi się to tylko przy udziale ogromnych pieniędzy (Tarnów rok temu, Gorzów przez kilka lat) a dodatkowo sam awans nie jest już jakimś ogromnym bodźcem do inwestowania w klub, gdyż już nawet sezon na zapleczu sporo kosztuje. W wymienionych przez Ciebie dyscyplinach sportu awansować do ekstraklasy można za w miarę rozsądne pieniądze i na upartego za niewiele większe się w niej utrzymać.

    Jakkolwiek rozumiem genezę tej tezy, o tyle jednak każde porównanie sportu żużlowego do innych dyscyplin zespołowych (nie tylko halowych) niestety zawsze wypadnie na niekorzyść tego pierwszego. Podam prosty przykład, całkiem zresztą na czasie - 1/4 reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych wywodzi się z Ostrowa, a ostrowski szczypiorniak tuła się gdzieś w ogonach pierwszej ligi, z roku na rok borykając się z coraz większymi problemami (przeplatanymi nieco lepszymi sezonami, głównie od strony sportowej). Można jednak wizerunkowo wykorzystać takie właśnie znakomite szkolenie do promocji sportu na miarę lokalną, chociażby tylko po to, by podtrzymać ligowe tradycje na jakimś w miarę rozsądnym poziomie bez konieczności angażowania armii najemników - skorzysta na tym i klub, bo ma się pod co podwiesić i wyjść do sponsora jako podmiot, który prowadzi dobre szkolenie, opiera się na wychowankach itp, jak i cała dyscyplina, która z owych wychowanków w przyszłości skorzysta. W żużlu ciężko mi zaobserwować podobną tendencję, tj. wszystko tak po prawdzie kręci się wokół kilku jednostek, a takie Krosno (choć bardzo przyjemne miasto z fajnie ulokowanym stadionem) jak było ubogie, tak ubogim pewnie pozostanie a o pojawieniu się klasowego wychowanka, który z czasem osiągnąłby poziom reprezentacji i pozwolił w jakimś stopniu 'rozbujać' ten żużel na dobre, też mogą tylko pomarzyć. A pewnie choć raz chcieliby doświadczyć takiej kibicowskiej traumy, że jakiś ichni nastolatek przechodzi do "wrogiego" klubu i rozkładać na czynniki pierwsze, kto za tym stoi i z jakiegoż to powodu.

    Reasumując - ktoś te tytuły DMP musi zdobywać, taka już jest specyfika sportu. Jeśli ma być to ta sama drużyna, to niech i tak będzie, ale nie szukajmy analogii tam, gdzie ich najzwyczajniej w świecie nie ma.

    ps. a zamiast łyżką czasem można spróbować widelcem.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    Hulc (14-01-2013)

  25. Powrót do góry    #2993
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    http://falubaz.com/var/falubaz/stora...L/DSC_0331.jpg

    Zgardziński se myśli: ku*wa co jest do ch*ja? To ja miałem popierd*lać z Patrykiem na juniorce, a tu sprowadzają jakiegoś frajera


    A na poważnie, to rzeczywiście nisko upadliśmy juniorsko, skoro musimy kontraktować młodzieżowców. Temat szkółki powraca. O Huszczy mi się już nie chce pisać, bo rozmawialiśmy o tym kilka tygodni temu. Jedno tylko pytanie zadam. Czy przed Huszczą są stawiane jakieś cele, czy jest on rozliczany z wyników swojej pracy? Bo nie dość, że kupę kasy poszło na szkolenie Strzelca czy Rogowskiego, który jeszcze przed końcem juniorki wybrał dopingowanie piłki ręcznej, to jeszcze płacimy kasę bezpośredniemu rywalowi, a pewnie Dworakowski Adamczewskiego za czapkę śliwek nie oddał.



    Co do tego, że drużyna wyróżniająca się zabija dyscyplinę odpowiem - wielka bzdura. W Anglii próbowano równać poziom żużla i udało im się... Wolę żeby w Polsce się nie udało
    Ktoś napisał, że nie ma co porównywać różnych dyscyplin. Ja uważam, że ma to sens. Czy fakt, że Barca i Real co roku zdobywają wszystko co można powoduje, że liga hiszpańska jest słaba? Wręcz przeciwnie. Inne klubu podpatrują mistrzów i metody pracy, sposoby finansowania etc. Jeśli Dowhan od lat potrafi budować silny skład i co roku być w czubie ligi, to może zamiast Go krytykować i krzyczeć że zabija żużel, warto się przyjrzeć Jego strategii. W jaki sposób zdobywa pieniądze, jak nakłania zawodników do przejście do Falubazu (ponoć nie przepłaca). Uważam, że sztuczne równanie ligi jest wygodne dla prezesów nieudaczników, regulamin pomaga im nic nie robić. Liga jest ciekawa jak są silne drużyny, których się nienawidzi w myśl zasady bij mistrza. Przecież zawsze są pelne trybuny gdy przyjeżdża Barca Dream teamy ciągną ligę w górę, nie na odwrót. A o żużel się nie bójcie. Bez KSM miał się bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 14-01-2013 o 21:16
    IN PROTAS I TRUST !!!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    alexbart (15-01-2013)

  27. Powrót do góry    #2994
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...andra-Loktaeva

    Chciałbym wyjaśnić temat mojej przynależności klubowej w sezonie 2013 oraz pojawiające się niepokoje części kibiców z Bydgoszczy. Z Falubazem mam obowiązujący kontrakt, w Polonii będą startował na zasadzie wypożyczenia. Falubaz Zielona Góra to mój pierwszy klub w Polsce, mam tu wielu przyjaciół oraz wierzących we mnie kibiców, których doping zawsze dodawał mi skrzydeł. Tutaj rozwinąłem swoje umiejętności, to właśnie Falubaz pomógł mi przygotować się do sezonu 2012, po tym jak oszukali mnie nieuczciwi pseudodziałacze zarządzający klubem z Rybnika. Bydgoszcz to miasto, z którym jestem związany od czterech lat. W grodzie nad Brdą mieszkam w trakcie sezonu, tutaj mam również wielu przyjaciół. W Bydgoszczy znajduje się moja baza sprzętowa i zawsze, gdy zwracałem się z prośbą o udostępnienie toru do treningów, otrzymywałem zgodę działaczy Polonii. Mam nadzieję, że w sezonie 2013 swoją postawą na torze zdobędę wielu nowych fanów. Przy wyborze klubu kierowałem się liczbą startów. Po wielu rozmowach z działaczami z Zielonej Góry i Bydgoszczy doszliśmy do porozumienia, które wydaje się najlepsze dla wszystkich stron. W tym sezonie jestem zawodnikiem Polonii Bydgoszcz i zapewniam wszystkich, że nie jest to dla mnie tylko chwilowy epizod, ale wielkie wyzwanie. Zrobię wszystko, aby swoją postawą zapisać się pozytywnie w pamięci bydgoskich kibiców. Marzy mi się walka z Polonią nie tylko o utrzymanie, ale o awans do fazy play-off! Chciałbym się jeszcze odnieść do meczów pomiędzy klubami z Bydgoszczy i Zielonej Góry. W tym sezonie jestem zawodnikiem Polonii i właśnie dla niej będę zdobywał punkty. Nie mam zamiaru odpuszczać nawet centymetra toru i mam nadzieję, że fani – bez względu na to, któremu klubowi kibicują - docenią moje zaangażowanie. Będą to z pewnością wspaniałe spotkania, a ja dam z siebie 100 procent. Po sezonie 2013 wracam do Zielonej Góry. Po zmianach regulaminowych mam nadzieję być jednym z podstawowych ogniw Falubazu i walczyć o medale. Liczę, że będę wówczas zawodnikiem, którego dopingują kibice z obu miast, z którymi się identyfikuję
    Aleksandr Loktaev
    Pare słów od Saszy, to jest dobry chłopak. Czekamy z niecierpliwośćią.

  28. Powrót do góry    #2995
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Lee, pięknie się rozpisałeś, szacun. Ale jak to sie ma do poniższej dyskusji?

    Leszczynianin napisał:

    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Ktoś się przyczepił, że krytykuję wieloletnie tytuły DMP. Otóż taka sytuacja nie sprzyja:
    - rozwojowi dyscypliny - brak wyzwań na następne sezony,
    - klubowi, w którym następuje przesyt i każde niezdobycie Misia jest uważane za porażkę (taka sama presja będzie w tym roku na Falubazie),
    - odpływowi kibiców.
    Zielonogórzanin odpowiedział:

    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Ciekawe, co na to koszykówka (Gdynia), siakówka (Bełchatów) czy piłka ręczna (Kielce, Płock).
    Bo łyżka na to: Niemożliwe!



    Powinniście się cieszyć, że Falubaz dążąc do seryjnych tytułów DMP zapobiega odpływowi kibiców
    Czy Ty, Lee, swoim wpisem, podważyłeś moją ripostę, iż dominacja jednego (dwóch) klubów w rozrywkach ligowych nie jest czynnikiem pogrążającym jakąś dyscyplinę?
    Czy swoim wpisem udowodniłeś, że seryjne zdobywanie tytułów jest złe dla tegoż klubu?

  29. Powrót do góry    #2996
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Przepraszam szanownych przyjaciół ale tak się tylko zapytam...Na jakiej podstawie się tutaj uważa że inni prezesi to nieudacznicy którzy ze względu na swoje partactwo nie potrafią zbudować przyzwoitych drużyn?Czyżby sezon 2013 już się zakończył i Falubaz już jest Mistrzem Polski?Czy może jednak kibice poczekają do następnej jesieni z tymi ocenami bo jak to zazwyczaj piszę interesują mnie fakty dokonane a nie przedsezonowa napinka

  30. Powrót do góry    #2997
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciesiel

    Co do tego, że drużyna wyróżniająca się zabija dyscyplinę odpowiem - wielka bzdura. W Anglii próbowano równać poziom żużla i udało im się... Wolę żeby w Polsce się nie udało
    Ktoś napisał, że nie ma co porównywać różnych dyscyplin. Ja uważam, że ma to sens. Czy fakt, że Barca i Real co roku zdobywają wszystko co można powoduje, że liga hiszpańska jest słaba? Wręcz przeciwnie. Inne klubu podpatrują mistrzów i metody pracy, sposoby finansowania etc. Jeśli Dowhan od lat potrafi budować silny skład i co roku być w czubie ligi, to może zamiast Go krytykować i krzyczeć że zabija żużel, warto się przyjrzeć Jego strategii. W jaki sposób zdobywa pieniądze, jak nakłania zawodników do przejście do Falubazu (ponoć nie przepłaca). Uważam, że sztuczne równanie ligi jest wygodne dla prezesów nieudaczników, regulamin pomaga im nic nie robić. Liga jest ciekawa jak są silne drużyny, których się nienawidzi w myśl zasady bij mistrza. Przecież zawsze są pelne trybuny gdy przyjeżdża Barca Dream teamy ciągną ligę w górę, nie na odwrót. A o żużel się nie bójcie. Bez KSM miał się bardzo dobrze.
    Z tym tekstem zgadzam się w 100%. Nic dodać nic ująć.

    Rusty

    Przepraszam szanownych przyjaciół ale tak się tylko zapytam...Na jakiej podstawie się tutaj uważa że inni prezesi to nieudacznicy którzy ze względu na swoje partactwo nie potrafią zbudować przyzwoitych drużyn?Czyżby sezon 2013 już się zakończył i Falubaz już jest Mistrzem Polski?Czy może jednak kibice poczekają do następnej jesieni z tymi ocenami bo jak to zazwyczaj piszę interesują mnie fakty dokonane a nie przedsezonowa napinka
    Rusty, z przykrością to pisze ale Ty w zasadzie nic nie zrozumiałeś z tego co napisał np. Ciesiel. Bo sądzę, ze głównie do niego piłeś swoim postem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2998
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Rusty, z przykrością to pisze ale Ty w zasadzie nic nie zrozumiałeś z tego co napisał np. Ciesiel. Bo sądzę, ze głównie do niego piłeś swoim postem.
    Mariusz, Ty bardzo lubisz wyrokować, czy forumowicze zrozumieli cokolwiek z naszej dyskusji, czy też absolutnie nie zatrybili. Weź pod uwagę fakt, że inne osoby, także kibice Falubazu, mogą mieć zupełnie inne zdanie.

  32. Powrót do góry    #2999
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Weź pod uwagę fakt, że inne osoby, także kibice Falubazu, mogą mieć zupełnie inne zdanie.
    A niech maja jakie chcą. Tylko, że w przypadku powyższego Rusty po prostu bzdury pisze. To nie jest kwestia mieć lub nie mieć swojego zdania. To kwestia zrozumienia treści tekstu z czym Rusty ma wyraźnie ostatnio problem. Jeśli uważasz inaczej to pokaż mi w którym miejscu Ciesiel czy ktokolwiek inny napisał, że Falubaz ma złoto DMP w sezonie 2013 ? Ba, pokaż mi gdzie choćby to zasugerował ? Mieć swoje zdanie to można odnośnie tego czy np. Zengi będzie lepszym zawodnikiem od Fredki w sezonie 2013, a po sezonie można to zweryfikować. Ale nie można twierdzić, że ktoś napisał coś innego mając problemy ze zrozumieniem tego tekstu. W sytuacji kiedy autor pisze całkiem o czymś innym.

    Kibic_2005, no chyba nie sugerujesz, że każdy z nas ma prawo (mając swoje zdanie) decydować co autor jakiegokolwiek wpisu miał na myśli ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-01-2013 o 23:54
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #3000
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie, co najwyżej czy ma rację

  34. Powrót do góry    #3001
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/umow...ta,d28257.html

    Zaraz się okaże ,że Dworakowski był tak pijany, że nie pamięta jak to się stało

  35. Powrót do góry    #3002
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    To teraz czekamy na wpis Mariusza - on nam wszystko wyjaśni

  36. Powrót do góry    #3003
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    A tam - czepiacie się Zielonogórzanie chcieli mieć efektowną prezentację ze wszystkimi zawodnikami, więc takowa się odbyła. A to że "papiery" na jazdę Adamczewskiego jeszcze nie podpisane? fiuuu! kto by się tym wówczas przejmował umowę podpisze się "na dniach" wszak wszystko zostało już ustalone, tylko przez prezentacją brakło papieru w drukarce pani Krysi z klubowego sekretariatu, a akurat nie było nikogo "władnego" aby ten papier wymienić i dlatego nie doszło do podpisania umowy w blasku fleszy

  37. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...szystkie-plany
    Ciekawe, czy były "janasowe" siekiery

  38. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...Klub-dementuje

    dementi jankowskiego sprzed prezentacji nabrało nowego znaczenia. został okrzyknięty błaznem, mimo że nie minął się z prawdą

    ostatnio kilku leszczyniaków pytało mnie, po co dowhanowi hampel. te pytania pojawiały się i tutaj. nasilają się w kontekście kolejnych i wzmocnień i mocarstwowych planów na 2014. z oddali widać zbrojenia falubazu, ale nie można odszyfrować zakulisowych gierek, po co to i komu potrzebne.

    a odpowiedź jest prosta, o czym niezmiennie piszę od dawna. wystarczy zadać sobie pytanie, o czym zawsze marzył prezes i od kogo w ostatnim czasie doświadczył największych upokorzeń. tak, drodzy panowie, chodzi o czerwonego januszka i świtę.
    jesienią 2014 roku odbędą się kolejne wybory samorządowe. może jeszcze nie w 2013, ale na pewno w 2014 klub będzie celował tylko w złoto. w październiku finał, a w listopadzie głosowanie. złoto zapewni prezesowi wjazd do ratusza tak szeroki jak dorzecze amazonki. żużlowe lemingi nie zawiodą. będzie można kopnąć januszka, pohandlować gruntami, co prezes lubi i potrafi, upokorzyć pingpongistę, utrzeć nosa zastalowi i dalej kierować klubem z ratusza

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-01-2013)

  40. Powrót do góry    #3006
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nieprawda, kolarz. Dowhanowi Hampel był potrzebny, by zakontraktować Adamczewskiego. Z Łoktajewem w składzie musiałby na juniorce postawic na Strzelca


  41. Powrót do góry    #3007
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    To teraz czekamy na wpis Mariusza - on nam wszystko wyjaśni
    No co Ty, dziecko jesteś aby trzeba było Ci wszystko wyjaśniać ?

    Kolarz

    a odpowiedź jest prosta, o czym niezmiennie piszę od dawna. wystarczy zadać sobie pytanie, o czym zawsze marzył prezes i od kogo w ostatnim czasie doświadczył największych upokorzeń. tak, drodzy panowie, chodzi o czerwonego januszka i świtę.
    jesienią 2014 roku odbędą się kolejne wybory samorządowe. może jeszcze nie w 2013, ale na pewno w 2014 klub będzie celował tylko w złoto. w październiku finał, a w listopadzie głosowanie. złoto zapewni prezesowi wjazd do ratusza tak szeroki jak dorzecze amazonki. żużlowe lemingi nie zawiodą. będzie można kopnąć januszka, pohandlować gruntami, co prezes lubi i potrafi, upokorzyć pingpongistę, utrzeć nosa zastalowi i dalej kierować klubem z ratusza
    No i gra gitara, mi pasuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3008
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...Klub-dementuje

    dementi jankowskiego sprzed prezentacji nabrało nowego znaczenia. został okrzyknięty błaznem, mimo że nie minął się z prawdą

    ostatnio kilku leszczyniaków pytało mnie, po co dowhanowi hampel. te pytania pojawiały się i tutaj. nasilają się w kontekście kolejnych i wzmocnień i mocarstwowych planów na 2014. z oddali widać zbrojenia falubazu, ale nie można odszyfrować zakulisowych gierek, po co to i komu potrzebne.

    a odpowiedź jest prosta, o czym niezmiennie piszę od dawna. wystarczy zadać sobie pytanie, o czym zawsze marzył prezes i od kogo w ostatnim czasie doświadczył największych upokorzeń. tak, drodzy panowie, chodzi o czerwonego januszka i świtę.
    jesienią 2014 roku odbędą się kolejne wybory samorządowe. może jeszcze nie w 2013, ale na pewno w 2014 klub będzie celował tylko w złoto. w październiku finał, a w listopadzie głosowanie. złoto zapewni prezesowi wjazd do ratusza tak szeroki jak dorzecze amazonki. żużlowe lemingi nie zawiodą. będzie można kopnąć januszka, pohandlować gruntami, co prezes lubi i potrafi, upokorzyć pingpongistę, utrzeć nosa zastalowi i dalej kierować klubem z ratusza
    Bardzo dobrze. Pingpongisty upokarzać nie trzeba, gość sam sobie strzela w kolana, cały czas wisi nad nim sztandarowe dzieło duetu kubicki-jagiełowicz sławna na cała Polskę trybuna K. Im dalej czerwony Janusz i jego świta będą od naszego miasta, tym lepiej. A że Dowhan miałby przejąć stery w mieście mówi się trudno, na 100% będzie trochę wioski i folkloru, ale będzie miał okazję się wykazać i wtedy go ocenimy.

  43. Powrót do góry    #3009
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Do rozpoczecia sezonu 2,5 miesiaca a na prostej startowej pastwisko przykre

  44. Powrót do góry    #3010
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Do rozpoczecia sezonu 2,5 miesiaca a na prostej startowej pastwisko przykre
    I tak nie ma szans, żeby tam na początku sezonu ludzie usiedli. Mówili ,że w połowie sezonu może usiądą. Projekt się projektuje, czasu "kupa", więc luzik panuje

    Będzie barak dla sędziego, a reszta będzie się budowała. Najważniejsze ,żeby tor był gotowy do jazdy w marcu.

  45. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Niestety ale znowu bedzie posmiewisko przez nasz stadion.

  46. Powrót do góry    #3012
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Niestety ale znowu bedzie posmiewisko przez nasz stadion.
    Olać to, gorzej jak z trybuną K, już nie będzie Najważniejsze ,żeby był tor gotowy , a sędzia może siedzieć nawet w dżwigu

  47. Powrót do góry    #3013
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Olać to, gorzej jak z trybuną K, już nie będzie Najważniejsze ,żeby był tor gotowy , a sędzia może siedzieć nawet w dżwigu
    Nie podpowiadaj, bo jeszcze to mister ping pong przeczyta !

  48. Powrót do góry    #3014
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Do rozpoczecia sezonu 2,5 miesiaca a na prostej startowej pastwisko przykre
    Zastanawiające jest, dlaczego media w ogóle się tą sprawą nie zajmują. Dwa lata temu przy budowie trybuny K, jeśli dobrze pamiętam, to już w tym okresie było wiele pytań jak nie do Falubazu to do Jagiełowicza, a tutaj cisza. Wiadomo, teraz powiedzą, że śnieg i mróz, no ale przez długi okres nie było śniegu a temperatura wahała się w granicach 5-10 stopni i też wszystko stało w miejscu. To, że nie wybudują tej wieżyczki i prostej nawet do lipca to pewne. Gorzej z oddaniem toru do użytku zawodnikom. Co rok ten sam problem...

  49. Powrót do góry    #3015
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No i gra gitara, mi pasuje
    Widzisz sam piszesz że Ci to pasuje a potem się dziwisz że Kubicki ma za przeproszeniem w... na stadion i tego całego Dowhana.No bo jak ma się dokładać do tego interesu skoro Dowhan chciałby mieć gniazdo na jego barkach?To tak trochę jakbym chciał przelecieć Ci babę a potem jeszcze miał do Ciebie pretensje że mi ręki nie chcesz podać,wypić ze mną piwa w leszczyńskim ogródku piwnymByć może to problem ze zrozumieniem tekstu pisanego ale jeśli czytam że Dowhan nie jest winny nieudacznictwu prezesów ekstraligi no to muszę najpierw się przekonać że tak jest a do tego potrzeba czasu,jesień jeszcze daleko...Pozdrawiam przyjaciół strażaków

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •