Strona 68 z 199 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Ja w ogóle nie mogę zrozumieć skąd zdziwienie u co niektórych że nic się na stadionie nie dzieje.
    Przecież odpowiedź jest bardzo prosta.Nie ma jeszcze projektu.
    Zgodnie z zamówieniem MOSIR-u, wykonawca miał 4,5 miesiąca na wykonanie projektu, a dopiero potem miał przystąpić do budowy.
    Wykonawca został wyłoniony(Sport Halls) jakoś pod koniec października ( zresztą po perturbacjach z odwołaniami ). Można założyć że termin na wykonanie projektu zaczął biec od początku listopada, co daje ok. połowy marca i dopiero wtedy można się spodziewać że budowa ruszy. No chyba że mocno przyśpieszą, w co nie bardzo wierzę.

  2. Powrót do góry    #3017
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,692
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    A to kurde nie łaska było załatwiać sprawy kilka miesięcy wcześniej, tak, że sezon się kończy, projekt gotowy, zatwierdzony, wykonawca wybrany i ruszają z kopyta z robotą? Dlaczego w innych miastach zdążą z robotą na czas tylko u nas zawsze jakieś hocki klocki. Może dlatego że prezydent z SLD.

  3. Powrót do góry    #3018
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    A to kurde nie łaska było załatwiać sprawy kilka miesięcy wcześniej, tak, że sezon się kończy, projekt gotowy, zatwierdzony, wykonawca wybrany i ruszają z kopyta z robotą? Dlaczego w innych miastach zdążą z robotą na czas tylko u nas zawsze jakieś hocki klocki. Może dlatego że prezydent z SLD.
    Jedna odpowiedz cisnie sie na usta..."magia"

  4. Powrót do góry    #3019
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    A to kurde nie łaska było załatwiać sprawy kilka miesięcy wcześniej, tak, że sezon się kończy, projekt gotowy, zatwierdzony, wykonawca wybrany i ruszają z kopyta z robotą? Dlaczego w innych miastach zdążą z robotą na czas tylko u nas zawsze jakieś hocki klocki. Może dlatego że prezydent z SLD.
    a o to się już musisz zapytać niejakiego specjalistę od ping ponga.

    Bo czy to nie jest dziwne, że przetarg został ogłoszony w sierpniu w sytuacji kiedy pieniądze na ten cel były już przyznane pod koniec 2011r? Czy aż 8 miesięcy musiało trwać przygotowanie przetargu?
    8 miesięcy zajęło MOSIR-owi przygotowanie przetargu, a cała inwestycja zgodnie z zamówieniem ( projekt i wykonanie ) ma trwać 9 miesięcy.Przecież nawet nie ma co porównywać skali tych przedsięwzięć.
    Mnie zawsze dziwiło że nikt wcześniej tego nie drążył. Co prawda Białogłowy kiedyś pytał Jagiełłowicza czemu tak to długo trwało. Ten dosyć mętnie tłumaczył to procedurami i Białogłowy odpuścił temat. A szkoda.

  5. Powrót do góry    #3020
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...lka-szczegolow

    Robert chyba zabukował sobie kasę z tego wypożyczenia na spłatę Józka (za Adamczewskiego). Innego uzasadnienia dla tego wypożyczenia nie widzę. Wzmacnianie jednego z głównych rywali do złota. No bezsens jakiś.

  6. Powrót do góry    #3021
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Tym bardziej, że w obliczu niedyspozycji jednego z czterech liderów (AJ, PePe, Mały, DuZers), bez opcji korzystania z Z/Z, to właśnie Strzelec ma pewne miejsce w składzie drużyny.

  7. Powrót do góry    #3022
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,530
    Kliknij i podziękuj
    2,538
    Podziękowania: 1,750 w 768 postach
    Jeśli w wypozyczeniu będzie stało, że zawodnik nie może jeździć przeciwko FZG, to co nas te wzmocnienie obchodzi? skoro przeciw nam nic sie nie zmieni, a mogą dzieki temu odstawić Toruń w półfinale, to by miało to sens jak najbardziej

  8. Powrót do góry    #3023
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Jeśli w wypozyczeniu będzie stało, że zawodnik nie może jeździć przeciwko FZG, to co nas te wzmocnienie obchodzi? skoro przeciw nam nic sie nie zmieni, a mogą dzieki temu odstawić Toruń w półfinale, to by miało to sens jak najbardziej
    Zakładasz kolejność sezonu zasadniczego: ZG, Toruń, Cze-wa czy ZG, Cze-wa, Toruń?

  9. Powrót do góry    #3024
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,530
    Kliknij i podziękuj
    2,538
    Podziękowania: 1,750 w 768 postach
    Nic nie zakładam, mówie po prostu o takiej ewentualności. Jeśli nie będzie mógł jechać przeciw nam to de facto nie jest to dla nas wzmocnienie bezposredniego rywala do medalu. Innych niech to niepokoi.
    /niżej, to już byłby idiotyzm.
    Ostatnio edytowane przez Falubaz ; 16-01-2013 o 15:05

  10. Powrót do góry    #3025
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Jeśli w wypozyczeniu będzie stało, że zawodnik nie może jeździć przeciwko FZG, to co nas te wzmocnienie obchodzi? skoro przeciw nam nic sie nie zmieni, a mogą dzieki temu odstawić Toruń w półfinale, to by miało to sens jak najbardziej
    Ma być zapis ,że nie może jechać w rudzie zasadniczej z przeciw Falubazowi, w PO już tak.

  11. Powrót do góry    #3026
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Nic nie zakładam, mówie po prostu o takiej ewentualności. Jeśli nie będzie mógł jechać przeciw nam to de facto nie jest to dla nas wzmocnienie bezposredniego rywala do medalu. Innych niech to niepokoi.
    /niżej, to już byłby idiotyzm.
    Ciężko przewidzieć jak się sezon ułoży i co nam będzie bardziej na rękę. Jeśli Czewa zgodzi się na wypożyczenie z zastrzeżeniem że Strzelec nie jedzie przeciwko nam to ok. Tylko trochę ciężko mi w to uwierzyć, skoro płacą to za pełnowartościowego zawodnika. Mi w każdym razie intuicja podpowiada, że kasa w wypożyczeń Saszy i Strzelca pójdzie właśnie na Adamczewskiego.

  12. Powrót do góry    #3027
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jeszcze Wojewoda ma być wypożyczony
    Chociaż niektórzy woleliby, żeby to dotyczyło Prezydenta (Miasta)

  13. Powrót do góry    #3028
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Jeśli będzie robił świece na starcie jak na końcówce sezonu, to jest zupełnie niegroźny na W69

  14. Powrót do góry    #3029
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Niezle... czytam was i oczom nie wierze. Kazdy sie spuszcza nad Saszka, zeby mial mozliwosc jazdy i rozwoju, chcecie go widziec w meczach przeciwko Falubazowi bo to dla dobra zawodnika jak i nas kibicow ale jak przychodzi co do Strzelca to najlepiej nie wypozyczac do rywala lub conajmiej z adnotacja zeby nie mogl jezdzic przeciwko nam. Nie ogarniam tego... Dla tego chlopaka podobnie jak dla Saszki, wystepy w takim zespole jak Czestochowa to tylko moze mu na plus wyjsc i pomoc w rozwoju jezeli jeszcze chce cos osiagnac w tym sporcie. Ja tam sie ciesze, ze bedzie mial mozliwosc regularnych startow i zyczylbym sobie jak i jemu przede wszystkim by mogl wystapic w kazdym meczy przeciwko Falubazowi... a gdy to jego glownie postawa przyczyni sie do np, wyeliminowania nas w polfinale PO, to bede mu tylko bic brawo... Nie wiem, moze ja jestem jakis inny?

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    dzemba_zg (16-01-2013), t_zg (16-01-2013)

  16. Powrót do góry    #3030
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Niezle... czytam was i oczom nie wierze. Kazdy sie spuszcza nad Saszka, zeby mial mozliwosc jazdy i rozwoju, chcecie go widziec w meczach przeciwko Falubazowi bo to dla dobra zawodnika jak i nas kibicow ale jak przychodzi co do Strzelca to najlepiej nie wypozyczac do rywala lub conajmiej z adnotacja zeby nie mogl jezdzic przeciwko nam. Nie ogarniam tego... Dla tego chlopaka podobnie jak dla Saszki, wystepy w takim zespole jak Czestochowa to tylko moze mu na plus wyjsc i pomoc w rozwoju jezeli jeszcze chce cos osiagnac w tym sporcie. Ja tam sie ciesze, ze bedzie mial mozliwosc regularnych startow i zyczylbym sobie jak i jemu przede wszystkim by mogl wystapic w kazdym meczy przeciwko Falubazowi... a gdy to jego glownie postawa przyczyni sie do np, wyeliminowania nas w polfinale PO, to bede mu tylko bic brawo... Nie wiem, moze ja jestem jakis inny?
    Święte słowa, niektórzy to tutaj się z głupkami na głowy pozamieniali. Cisnąć Strzelca, zablokować mu jazdę w ekstralidze, odebrać szansę całkiem fajną z Czewy. Ludzie, czy wy czasami myślicie? Załamać się idzie i to takie bzdury piszą wydawało by się myślący forumowicze. Szkoda słów.

    Życzę Adamowi świetnych występów we Włókniarzu, przyłączam się do thengela, jeśli Strzelec pojedzie super i przyłoży się do pokonania nas w półfinale, w co nie wierzę, bo widzę nas w finale, to będę się cieszył. LUDZIE TO NASZ WYCHOWANEK, ZA ROK MOŻE WRÓCIĆ DO NAS I JEŹDZIĆ DLA FALUBAZU A WY OD RAZU ŻEBY MU UTRUDNIAĆ. Skaranie boskie i wstyd na całe forum z niektórymi tutaj.

  17. Powrót do góry    #3031
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Nie rozumiem dlaczego Strzelec nie mógł zostać w Falubazie. Czy Adamczewski jest aż tak dużo lepszy od niego ???
    Jednak Joker to swój a nie wróg zza miedzy
    IN PROTAS I TRUST !!!

  18. Powrót do góry    #3032
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No jestem panowie ciekaw czy bylibyście takimi zwolennikami Jokera w Czewie gdyby się okazało, że jego punkty przesądziły o tym, że np. odpadniemy w półfinale albo przerżniemy finał. Ja jestem kibicem Falubazu a nie Strzelca. To nie Andrzej Huszcza żebym go traktował jak ikonę. Nie jest nią, swojej szansy nie wykorzystał i tyle. Z punktu widzenia naszych szans na majstra wzmacnianie głównych konkurentów rozsądne nie jest.
    Z Saszą jest inaczej, poszedł do klubu który nie stanowi zagrożenia w walce o medale (sukcesem będzie jak nie spadną do 1 ligi) chociaż nie zdziwię się jak stracimy punkty w Bydgoszczy przez świetną jazdę Saszy.

  19. Powrót do góry    #3033
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego Strzelec nie mógł zostać w Falubazie. Czy Adamczewski jest aż tak dużo lepszy od niego ???
    Jednak Joker to swój a nie wróg zza miedzy
    Adamczewski ma mniejszy KSM i mieśći się w składzie meczowym, a także może zastępować Jonasa i Jabola.

    Strzelec nie mógłby nawet wsakiwać za Jonasa i Jabola,i jechać jako junior z Dudkiem, za duży ma KSM. To główny powód wypożyczenia, bo mógłby nawet cały sezon grzać ławe.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-01-2013 o 21:27

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    ciesiel (16-01-2013)

  21. Powrót do góry    #3034
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Z Saszą jest inaczej, poszedł do klubu który nie stanowi zagrożenia w walce o medale (sukcesem będzie jak nie spadną do 1 ligi)
    Jedna kluczowa kontuzja i możemy walczyć z Polonią o utrzymanie. Już nie ma takiej przepaści pomiędzy górną a dolną połówką. Teraz tylko Wrocław wyraźnie odstaje - a i to na papierze i w oparciu o sezony minione, a nie przyszły

  22. Powrót do góry    #3035
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jestem panowie ciekaw czy bylibyście takimi zwolennikami Jokera w Czewie gdyby się okazało, że jego punkty przesądziły o tym, że np. odpadniemy w półfinale albo przerżniemy finał. Ja jestem kibicem Falubazu a nie Strzelca. To nie Andrzej Huszcza żebym go traktował jak ikonę. Nie jest nią, swojej szansy nie wykorzystał i tyle. Z punktu widzenia naszych szans na majstra wzmacnianie głównych konkurentów rozsądne nie jest.
    Z Saszą jest inaczej, poszedł do klubu który nie stanowi zagrożenia w walce o medale (sukcesem będzie jak nie spadną do 1 ligi) chociaż nie zdziwię się jak stracimy punkty w Bydgoszczy przez świetną jazdę Saszy.
    Wg mnie to wykorzystal az za dobrze. Gdyby nie jego wysoki KSM bylby drugim juniorem obok Dudka, zaloze sie. Coz poradzic, ze nasz wychowanek w zeszlym sezonie mial super mecze ( malo bo malo ale mial, bodajze 2 przy absencji Dudka ) i narobil sobie takich statystyk, ze trzeba bylo go "pogonic". Dzisiaj pisalem juz o tym w watku "ekstraliga, przewidywania..." dla mnie Strzelec jest bardziej wartosciowy niz Adamczewski.

  23. Powrót do góry    #3036
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Adamczewski ma mniejszy KSM i mieśći się w składzie meczowym, a także może zastępować Jonasa i Jabola.

    Strzelec nie mógłby nawet wsakiwać za Jonasa i Jabola,i jechać jako junior z Dudkiem, za duży ma KSM. To główny powód wypożyczenia, bo mógłby nawet cały sezon grzać ławe.

    Sorry zaćmienie umysłu
    IN PROTAS I TRUST !!!

  24. Powrót do góry    #3037
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego Strzelec nie mógł zostać w Falubazie. Czy Adamczewski jest aż tak dużo lepszy od niego ???
    Jednak Joker to swój a nie wróg zza miedzy
    Kolego Cieciel, jeżeli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy Adamczewskim i naszym Adasiem, to pewnie oglądamy zupełnie inne ligi żużlowe. Na stronie TVP możesz zobaczyć mecze Falubazu z ubiegłorocznej fazy PO i podziwiać występy Adasia. Takiej sztuki Adamczewski z pewnością nie jest w stanie dokonać.
    Swoją drogą Adasiowi życzę samych sukcesów w nowym klubie.

  25. Powrót do góry    #3038
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Kamil Adamczewski w zeszlym sezonie zakonczyl 6 spotkan z zerowym dorobkiem punktowym. Nie sledzilem jego kariery tak bardzio, ale po odejsciu z Leszna mozna bylo wyczytac u nich w watku, ze czesto zapoznawal sie z nawierzchnia na punktowanych pozycjach. Adam Strzelec zakonczyl jedno spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym ( chodzi mi o RZ w przypadku obydwu zuzlowcow. Ciezko to w sumie zestawic, bo Adamczewski czasami startowal z pozycji seniora czasami z juniora, ale upadkow i wykluczen w jego zeszym sezonie bylo bardzo duzo z tego co widze.

  26. Powrót do góry    #3039
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    t_zg, nie wiem, czy ktoś z bliskich ci to mówił, ale jesteś uderzająco podobny do saszy loktajewa. jestem w nieustającym szoku.

  27. Powrót do góry    #3040
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    t_zg, nie wiem, czy ktoś z bliskich ci to mówił, ale jesteś uderzająco podobny do saszy loktajewa. jestem w nieustającym szoku.
    Jest na tym forum pare osob bardzo podobnych do zawodnikow. Np taki Buszmen wyglada prawie identycznie jak bidon, xmanagers bardzo przypomina mi Paczpana, widzialem goscia przypominajacego do zludzenia Balinskiego, Holdera itd


    edit: shelve ...nie wiem, ale tak...na miniaturce jest oszprycowany Saszka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-01-2013 o 23:16

  28. Powrót do góry    #3041
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jest na tym forum pare osob bardzo podobnych do zawodnikow. Np taki Buszmen wyglada prawie identycznie jak bidon, xmanagers bardzo przypomina mi Paczpana, widzialem goscia przypominajacego do zludzenia Balinskiego, Holdera itd
    Kolarz mówi chyba o fotce w Twoim avatarze Na tej fotce jest Sasza, może pomyślał ,że to Twoja fotka

    Ja wiem ,że to Sasza jest w Twoim avatarze, ale niektórzy myślą ,że to Twoja fotka Jak da radę to podpisz , bo myślą że to TY

    Chyba że Ci pasuje, to gitara. Akurat taka fotka ,że nie widać kevlaru
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-01-2013 o 23:27

  29. Powrót do góry    #3042
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    t_zg, nie wiem, czy ktoś z bliskich ci to mówił, ale jesteś uderzająco podobny do saszy loktajewa. jestem w nieustającym szoku.
    Przy całym szacunku do Saszki, Tomas jest przystojniejszy .

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    t_zg (17-01-2013)

  31. Powrót do góry    #3043
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Kolego Cieciel, jeżeli nie dostrzegasz różnicy pomiędzy Adamczewskim i naszym Adasiem, to pewnie oglądamy zupełnie inne ligi żużlowe. Na stronie TVP możesz zobaczyć mecze Falubazu z ubiegłorocznej fazy PO i podziwiać występy Adasia. Takiej sztuki Adamczewski z pewnością nie jest w stanie dokonać.
    Swoją drogą Adasiowi życzę samych sukcesów w nowym klubie.
    Kolego Kicic - gdyby nie chory KSM, to ani sekundy nie zastanawiałby się kogo wolałbym w Falubazie. Rozumiem jeśli wybór byłby między Strzelcem a np Pawlickim jr. Ale kyrwa kim jest Adamczewski? W czym lepszy jest od Strzelca? Wybiórczo przytaczasz PO, to ja mogę wybiórczo podać przykład Cze-wy i kilku innych meczów, gdzie pojechał fajne zawody.

    PS. Jak można nie rozpoznać Saszki na zdjęciu? Może tak samo jak Hampela w oszą
    IN PROTAS I TRUST !!!

  32. Powrót do góry    #3044
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Adamczewski przewracał się notorycznie w końcówce sezonu. Miał mecz, gdzie leżał dwa razy. W następnym meczu leżał kolejny raz a do następnego biegu się spóźnił. Jeśli się nie mylę miał serię 4 wykluczeń (3 upadki, 1 za 2 minuty). Większość upadków na punktowanych pozycjach, nawet na prowadzeniu.

    Teraz zaczynam się zastanawiać, czy KSM dla Falubazu nie zbijał.
    Ostatnio edytowane przez Phenomenon ; 17-01-2013 o 08:00

  33. Powrót do góry    #3045
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta

    Teraz zaczynam się zastanawiać, czy KSM dla Falubazu nie zbijał.

    To wszystko wyjaśnia

  34. Powrót do góry    #3046
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    PS. Jak można nie rozpoznać Saszki na zdjęciu? Może tak samo jak Hampela w oszą
    już tak mam. myślałem również, że thengel jest pawiem. dzięki, shelve i ciesiel

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    MoherPower (17-01-2013)

  36. Powrót do góry    #3047
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    już tak mam. myślałem również, że thengel jest pawiem. dzięki, shelve i ciesiel

    A Phenomenon krową z chvjem
    Kolarz wiem, że ironizowałeś, ale odpowiedź uzyskałeś jak najbardziej poważną i do tego nawiązuję.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  37. Powrót do góry    #3048
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Przy całym szacunku do Saszki, Tomas jest przystojniejszy .

    Hehe dobre

    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Adamczewski przewracał się notorycznie w końcówce sezonu. Miał mecz, gdzie leżał dwa razy. W następnym meczu leżał kolejny raz a do następnego biegu się spóźnił. Jeśli się nie mylę miał serię 4 wykluczeń (3 upadki, 1 za 2 minuty). Większość upadków na punktowanych pozycjach, nawet na prowadzeniu.

    Teraz zaczynam się zastanawiać, czy KSM dla Falubazu nie zbijał.

    Phenomenon...u nas wyrocznia sa mecze z Gorzowem, gdzie ewidentnie Strzelcowi nie idzie. Dla mnie jednak nie ujmujac nic Adamczewskiemu Strzelec bylby lepszym rozwiazaniem w Falubazie, gdyby nie ten KSM. Tak jak wyzej wspomnialem, nie sledzilem kariery Adamczewskiego, ale u Was w watku mozna to bylo wyczytac w co 2 poscie, ze co chwile lezal na torze.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    już tak mam. myślałem również, że thengel jest pawiem. dzięki, shelve i ciesiel
    hehe

    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Kolarz wiem, że ironizowałeś, ale odpowiedź uzyskałeś jak najbardziej poważną i do tego nawiązuję.
    Ja tez ironizowałem Jesli o moja odp chodzi

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...zielonej-gorze

    http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Mi...S1QvY.facebook

    Zleceniodawca prac jest zaniepokojony przebiegiem modernizacji obiektu. Przebudowa stadionu zaczęła się bardzo szybko - od wyburzenia wieżyczki i dotychczasowych sektorów, jednak później nic się nie działo. Prace zostały wstrzymane, a MOSiR martwi się, czy uda się je zakończyć w założonym terminie.

    Czyli chyba nie idzie wszystko zgodnie z planem tak jak ktos wyzej pisal, skoro MOSiR jest zaniepokojony. Wg mnie to mozemy miec prosta startowa dopiero na PO, albo na 2014 Gorzej, jezeli ciezki sprzet bedzie musial ustawiac elementy z wewnatrz toru. Nie wiem czy pamietacie takie felerne miejsce na wyjsciu z pierwszego luku po budowie trybuny K. Dosyc dlugo nie mogli tego ogarnac i co chwile dochodzilo tam do niebezpiecznych sytuacji.

    Plus ta "tymczasowa" wiezyczka sedziowska :
    zdjecie,600,54990,blaszak.jpg
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-01-2013 o 09:47

  38. Powrót do góry    #3049
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,278
    Kliknij i podziękuj
    6,543
    Podziękowania: 8,905 w 4,901 postach
    Jestescie strasznie niesprawiedliwi w swoich osadach,co mnie w sumie nie dziwi.
    Od kilku lat za wszystko co zle w sprawie stadionu obarczacie Mosir i Jagiellowicza czy jak mu tam.
    Wasza krotkowzrocznosc az razi w oczy.
    Glownym winowajca takiej sytuacji jest nikt inny jak Dowhan.
    Co rok buduje druzyne na play-off i medale,zamiast zbudowac taka ktora sezon zakonczy w sierpniu.
    Wtedy od 1 wrzesnia ekipa budowlana moglaby wjechac na stadion i ruszyc z kopyta.Problem rozwiazany?
    Dla wszystkich jest to oczywiste tylko nie dla Was.Wy do konca bedziecie bronic Dowhana i jego swity bedac slepym na jego niecne uczynki i podkladnie nogi Mosirowi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-01-2013 o 09:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-01-2013), miles (17-01-2013)

  40. Powrót do góry    #3050
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestescie strasznie niesprawiedliwi w swoich osadach,co mnie w sumie nie dziwi.
    Od kilku lat za wszystko co zle w sprawie stadionu obarczacie Mosir i Jagiellowicza czy jak mu tam.
    Wasza krotkowzrocznosc az razi w oczy.
    Glownym winowajca takiej sytuacji jest nikt inny jak Dowhan.
    Co rok buduje druzyne druzyne na play-off i medale,zamiast zbudowac druzyne ktora sezon zakonczy w sierpniu.
    Wtedy od 1 wrzesnia ekipa budowlana moglaby wjechac na stadion i ruszyc z kopyta.Problem rozwiazany?
    Dla wszystkich jest to oczywiste tylko nie dla Was.Wy do konca bedziecie bronic Dowhana i jego swity bedac slepym na jego niecne uczynki i podkladnie nogi Mosirowi.
    Moglbys powiedziec co by zmienil sezon zakonczony w Sierpniu? Sezon skonczyl sie miesiac pozniej i w 4 miesiące zdążyli wyburzyc stara wiezyczke sedziowska.

  41. Powrót do góry    #3051
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Problemów z samą wieżyczką nie spodziewam się ni żadnych

    Nasz sponsor STELMET słynie z budowy altanek do ogródka

    to już tam jakąś wiatę dla arbitra

    z odpadków na zakładzie poskręcają

  42. Powrót do góry    #3052
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Problemów z samą wieżyczką nie spodziewam się ni żadnych

    Nasz sponsor STELMET słynie z budowy altanek do ogródka

    to już tam jakąś wiatę dla arbitra

    z odpadków na zakładzie poskręcają
    Proponuję postawić taką gigantyczną kukłę jak z Misia a na jej szczycie zainstalować gniazdo sędziowskie. U podstawy porozstawia się makiety domków jak z tej milicyjnej kontroli drogowej, co by było w pełni klimatycznie.

  43. Powrót do góry    #3053
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Problemów z samą wieżyczką nie spodziewam się ni żadnych

    Nasz sponsor STELMET słynie z budowy altanek do ogródka

    to już tam jakąś wiatę dla arbitra

    z odpadków na zakładzie poskręcają

    Darmowych projektów pełno w necie. Taka ambona też by nadała http://pzl.szczecin.pl/budowle/ambona_2_rys.jpg

  44. Powrót do góry    #3054
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    A Phenomenon krową z chvjem
    ch.ja nie widzę - może dlatego ma rogi

  45. Powrót do góry    #3055
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kamil Adamczewski w zeszlym sezonie zakonczyl 6 spotkan z zerowym dorobkiem punktowym. Nie sledzilem jego kariery tak bardzio, ale po odejsciu z Leszna mozna bylo wyczytac u nich w watku, ze czesto zapoznawal sie z nawierzchnia na punktowanych pozycjach. Adam Strzelec zakonczyl jedno spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym ( chodzi mi o RZ w przypadku obydwu zuzlowcow. Ciezko to w sumie zestawic, bo Adamczewski czasami startowal z pozycji seniora czasami z juniora, ale upadkow i wykluczen w jego zeszym sezonie bylo bardzo duzo z tego co widze.
    Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że Adamczewski z tego co pamiętam, jeździł często na pozycjach seniorskich.

  46. Powrót do góry    #3056
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że Adamczewski z tego co pamiętam, jeździł często na pozycjach seniorskich.
    Przeciez napisalem to w swoim poscie Bardziej chodzilo mi o te jego upadki, wykluczenia itd. O wiele wiecej tego niz u Strzelca. Takie pytanie, gdyby nie bylo KSM kogo bys wolal na pozycji 2 juniora w tym sezonie? Adamczewskiego czy Strzelca? Dla mnie wybor oczywisty.

  47. Powrót do góry    #3057
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Adamczewski na pozycji juniora w sezonie 2012:

    DOM
    Toruń - 3+1 (2`,1,0)
    Rzeszów - 5 (3,1,1)
    Wrocław - 5+1 (2`,0,3,0)
    Gdańsk - 2 (2,d,d)

    WYJAZD
    Gorzów - 3 (1,0,2,d)
    Częstochowa - 2 (1,1,0)


    pozdr

  48. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,523
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,665 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Adamczewski na pozycji juniora w sezonie 2012:

    DOM
    Toruń - 3+1 (2`,1,0)
    Rzeszów - 5 (3,1,1)
    Wrocław - 5+1 (2`,0,3,0)
    Gdańsk - 2 (2,d,d)

    WYJAZD
    Gorzów - 3 (1,0,2,d)
    Częstochowa - 2 (1,1,0)


    pozdr

    Aussie, ja nie umniejszam Adamczewskiemu, pisalem to nie raz. Uwazam tylko, ze Strzelec ( gdyby nie narobil sobie 2 czy 3 spotkaniami tego KSM 4 ) bylby dla mnie jako Zielonogorzanina o wiele lepsza opcja od Kamila. Ogolnie uwazam ze szkoda, ze nie dadza pojezdzic Zgardzinskiemy czu Perzynskiemu. Ktos zaraz moze napisac, ze moga ta pozycje w skladzie wywalczyc. Tak czy inaczej wydaje mi sie, ze Adamczewski bedzie faworyzowany przez Rafiego.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-01-2013 o 12:44

  49. Powrót do góry    #3059
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Strzelec czyms bardzo podpadl trenerowi. Nie wiem czy zyciem nocnym lub aspektami sportowymi, ale dalo sie wyczuc duzo zlosci i niecheci w jednym z wywiadow Dobruckiego nt Strzelca

  50. Powrót do góry    #3060
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Aussie, ja nie umniejszam Adamczewskiemu, pisalem to nie raz. Uwazam tylko, ze Strzelec ( gdyby nie narobil sobie 2 czy 3 spotkaniami tego KSM 4 ) bylby dla mnie jako Zielonogorzanina o wiele lepsza opcja od Kamila.
    Ale nie będzie bo ma za wysoki KSM. W takim układzie jaki jest, skoro nie wypalił temat Pieszczka to Adamczewski jest idealnym rozwiązaniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •