Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 232

Wątek: PSZ Poznan - Lokomotiv Daugavpils przelozony na 4 lipca (niedziela)!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PSZ Poznan - Lokomotiv Daugavpils przelozony na 4 lipca (niedziela)!!!

    By nikt nie zapominal, ze za tydzien Dauga przyjezdza i bedzie chyba najtrudniejszy przeciwnik z obecnych bo Laguty i Bogdanovs nauczyli sie na kopie jezdzic, a Miesiac zawsze sobie dobrze u nas radzil...

    ps. czy klatka bedzie na ten mecz potrzebna?:P:P to bedzie chyba najbezpieczniejszy mecz w tym roku na Golaju bo raczej bez kibicow gosci;-) wiec matki z dziecmi moga spokojnie przyjsc;-)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    myślę, że będzie trudniej niż Nam się wydaje. Mam nadzieję, że wygramy u siebie wszystkie mecze w tym sezonie. :D

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar dzikuss
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    247
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku poszło dość gładko. Wydaje się, że w tym Łotysze jeżdżą lepiej, co nawet jeśli się sprawdzi trzeba przeciwstawić naszemu tegorocznemu składowi. I tutaj mogą dostać zonka :)
    W Rzeszowie wykręcili tylko 33 oczka. Rzeszów taki mocny czy jednak Dauga zawodzi? W Rybniku pojechali na 41 punktów, więc myślę że powinniśmy to ze spokojem wygrać

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Po wczorajszym meczu raczej jestem spokojny o wynik meczu z Daugą. Może i lepiej się prezentują niż w poprzednich sezonach, ale my obecnie prezentujemy się na swoim torze jeszcze lepiej. Jestem przekonany, że Łotyszy odprawimy z podobnym bagażem punktowym co Wybrzeże.
    Wśród zawodników Lokomotivu zaszaleć mogą jedyni Laguta (starszy) i Bogdanov. No może Miesiąc coś skrobnie, ale resztę marnie widzę. Nasi są na gazie i śmigają aż miło na Golęcinie więc z dużą wygraną nie powinno być problemu.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku poszło dość gładko. Wydaje się, że w tym Łotysze jeżdżą lepiej, co nawet jeśli się sprawdzi trzeba przeciwstawić naszemu tegorocznemu składowi. I tutaj mogą dostać zonka :)
    W Rzeszowie wykręcili tylko 33 oczka. Rzeszów taki mocny czy jednak Dauga zawodzi? W Rybniku pojechali na 41 punktów, więc myślę że powinniśmy to ze spokojem wygrać
    No niby Łotysze robią jakieś tam postępy na kopie. Ale tak jak mówisz, ledwo 33 oczka w Rzeszowie czy 41 w Rybniku na przyczepnych torach wskazują na to, że jednak muszą sie wciąż dużo uczyć jeśli chodzi o jazde na kopnych nawierzchniach. Ja o wynik w tym meczu jestem spokojny i licze na kolejne efektowne zwycięstwo PSŻ-u.


  6. Powrót do góry    #6
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Nasi są na gazie i śmigają aż miło na Golęcinie(...)
    Po pijaku jeżdżą? To Trojan powinien trochę zluzować, bo jemu, patrząc na styl jazdy, alkohol jednak nie służy. ;)

    Na Lokomotiv mamy trzech pewniaków: Skórę, Kościucha i Szczepaniaka. Choć temu ostatniemu nie powinny przydarzać się takie babole na mecie, jak te dwa w meczu z Wybrzeżem. Przepraszam, zapomniałem o rewelacyjnym, walecznym Szewczykowskim. Powinno wystarczyć, ale raczej trzeba zapomnieć o takich akcjach jak ta z 10. biegu meczu ze Startem, w którym Skóra prawie pchał Trojana. Łaguty i Bogdanov to takie dyneburskie Kościuchy, walczą do mety.


    A tak w ogóle, to ogarnijcie się trochę z tymi Łotyszami. Lokomotiv to klub mniejszości rosyjskiej, która wśród mieszkańców Dyneburga... jest większością. :) Łotyszy w Dyneburgu mieszka tylu co Polaków. :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Myślę, że jeśli 1 i 2 bieg uda zrobić się na 3:3, to w następnych zaczniemy im odchodzić i do końca systematycznie będziemy powiększać przewagę.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wśród zawodników Lokomotivu zaszaleć mogą jedyni Laguta (starszy) i Bogdanov. No może Miesiąc coś skrobnie, ale resztę marnie widzę.
    Jest jeszcze Povażny... W Rybniku punktował przyzwoicie, w Rzeszowie już nieco gorzej (choć powinien znać tamten tor). Też może coś u nas uskrobać.
    Ale generalnie... 35 punktów będzie raczej granicą nie do przejścia dla Łotyszy. Dobrze by było wygrać tak jak z Lotosem albo wyżej ze względu na bonusa...

    Nasi są na gazie
    W gazie... w gazie ;)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak w ogóle, to ogarnijcie się trochę z tymi Łotyszami. Lokomotiv to klub mniejszości rosyjskiej, która wśród mieszkańców Dyneburga... jest większością. :) Łotyszy w Dyneburgu mieszka tylu co Polaków. :)
    Łotysze bo Dyneburg na Łotwie leży ;) Osobiście nigdy tam nie byłem to skąd mam wiedzieć ilu tam Łotyszy a ilu Rosjan...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miejmy nadzieję, że wynik Trojana będzie tym razem dwucyfrowy. Jeśli nie, myślę, że ktoś powinien go zastąpić. Jego niedyspozycja na szczęście nie wpływa aż tak na mecz, Sqóra, Norbi, Szczepaniak i Szewczykowski naprawdę dają radę. Miśkowiak także jak się postara. Nie jest źle, ale brak formy byłego lidera drużyny trochę boli.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wydaje mi się, że Trojan raczej nie pojedzie. Robi za dużo błędów przez co traci za dużo punktów. Myślę, że trener postawi na Kinga, bo Proctora po wypowiedzi Pana Zbyszka dla START TV nie widzę u nas na torze. King w miarę zna nasz tor i powinien sobie poradzić.

    Fakt jest Povazny, ale on jakiegoś szału u nas nigdy nie robił. Bardziej obawiam sie Bogdanowa i starszego Laguty.

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest jeszcze Povażny... W Rybniku punktował przyzwoicie, w Rzeszowie już nieco gorzej (choć powinien znać tamten tor). Też może coś u nas uskrobać.
    Z tego co wiem, to Powazhny woli raczej twarde tory niż przyczepne tak jak na Golęcinie. Więc szału tu pewnie nie zrobi.

    Co do Trojana, to ja dałbym Mu jednak jeszcze kolejną szanse z Daugavpils. Bo chłopaki są w takim gazie, że powinni sobie w tym meczu spokojnie poradzić, nawet bez wsparcia obcokrajowca. Więc po co wydawać pieniądze na obco, skoro Trojan pod ręką. A na Podżuksa, Gieruckisa itd. to On powinien wystarczyć. A jeśli ma sie rozjeździć i w końcu złapać forme to musi jeździć. A gdzie ma sie rozjeżdżać jak nie właśnie w takich meczach mniejszego ryzyka jak z Daugavpils?

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trojan to dobry doświadczony zawodnik, mam nadzieję, że sobie poradzi, chociaż taka presja 'Jedź dobrze, bo nie będziesz wcale' też dobrze nie działa zapewne na Niego. :(

    Trojan trzymaj się! :D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Łapy precz od Trojanowskiego:D.Rafał swoje robi jako 2 linia:).I tu sie musze z toba zgodzić *Matrix* Padzukas czy tez Gieruckisa czy nawet Bogdanovsa:) Trojan wystarczy;)Niech se pyknie to 6-7pkt i bedzie ok;).Nie wymagajmy zeby kazdy zawodnik robil po 10-12pkt.Rafał w tym sezonie jest typowym 2 liniowym zawodnikiem.Owszem Kinga albo Proctora na wyjazdy niech walczą sobie wtedy o swoje pieniądze.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    /edit Stamper

    Proszę o zmianę wątku z takimi postami....

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Silna para juniorska + Grzechu. No ile mogą razem uskrobać? Każdy po 6 razy i po 10-12pkt. Mamy ok. 35. Reszta do piachu, bo na Trojana czy Miśka- Kjastas, Romek, Gieruckij i Miesiąc to za mało i powinni punkty zdobywać tylko na sobie. I dlatego uważam, że 35pkt to ich max.

    A gdyby tak w pierwszym nasza para 5:1 wyszła przed Grześkiem, byłoby pięknie. Ważna bardzo będzie postawa naszej młodzieży. Drugi bieg na 3:3 powinien cieszyć, a jeśli Adrianowi uda się ichnich pokonać wyraźnie i później też z nimi wygrywać, to można mieć nawet ciche nadzieje na pogrom większy niż Gdańsk, a tylko taki wynik daje olbrzymią szansę na bonus... nie sądzę, by ktoś był w stanie zdobyć twierdze na Łotwie.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie nie widziałem żadnego sensownego topicu aby tę sprawę poruszyć, z drugiej strony nie chcę przeglądać całego forum, być może ktoś już o tym pisał. Gdyby tak było to proszę o normalną odpowiedź.

    Czego brakuje mi i mojej rodzinie podczas "całościowej oprawy meczowej" ???

    Rocky 3 - Eye of the Tiger w tle podczas prezentacji

    Nie wiem czy się to komuś znudziło, czy na zbyt wielu stadionach żużlowych to słyszano, jednak kawałek ten był od reaktywacji speedway'a w Pozku, kojarzy się on ewidentnie z tym elementem zawodów /nawet zimą, gdy leci w radiu ... :-)/. Od dwóch meczy u Nas leci nie wiadomo co... Prezentacja poprostu się odbywa bo musi - powróćcie do tego kawałka już podczas meczu z Łotyszami - P L E A S E !!! i niech juz tak pozostanie F O R E V E R !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    mam pytanko - prawdopodobnie w niedzielę będę w Poznaniu i chętnie zobaczę meczyk PSŻ na stadionie którego jeszcze nie odwiedziłem :) (a niewiele już takich zostało..). jak można najszybciej dostać się z centrum (okolice Mielżyńskiego) na stadion na Golęcinie? Prawdopodobnie będę zmuszony skorzystać z miejskiej komunikacji więc prosiłbym o jakąś wskazówkę (również dotyczącą czasu jaki to zajmie)

    pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    13-10-2009
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tramwaj linii 9 w kierunku ul. Piątkowskiej (czas jazdy ok 10-15 min) wysiadasz przy parku Sołackim przystanek "Sołacz" (ul. Wołyńska) i później około 15 minutowy spacerek na nasz piękny stadionik

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2010
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak można najszybciej dostać się z centrum (okolice Mielżyńskiego) na stadion na Golęcinie? Prawdopodobnie będę zmuszony skorzystać z miejskiej komunikacji
    http://www.pszpoznan.pl/info.php/dojazd,.html

  21. Powrót do góry    #21
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Rocky 3 - Eye of the Tiger w tle podczas prezentacji(...)
    (...)kojarzy się on ewidentnie z tym elementem zawodów
    Ewidentnie to on kojarzy się z boksem, a po ostatnim incydencie na Golaju to wiesz... ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rocky 3 - Eye of the Tiger w tle podczas prezentacji(...)
    (...)kojarzy się on ewidentnie z tym elementem zawodów
    Ewidentnie to on kojarzy się z boksem, a po ostatnim incydencie na Golaju to wiesz... ;)
    tak boks boksem, ale zawsze ten kawałek był na swoim miejscu, zresztą nie tylko w Poznaniu był obecny na prezentacji.

    A propos boksu ... ;-)) porządni kibice wraz z rodzinami pozostawali w domku, przyjechały chłystki, które nie wiedząc jak sobie zagospodarowć czas w autobusie, obalili małe co nie co, potem lanie na śniadanie od Skorpionów :-)) i emocje ich rozsadziły :-))

    W Gdańsku też różnie się zachowują, spędziłem na tamtym torze 3 sezony, przy okazji mieszkania w Elblągu. Jestem grudziądzaninem i kilkanaście lat biegałem na stadion przy ul. Parkowej /GKM/, jednak najbardziej podoba mi się tutaj, ze względu na rodzinną atmosferę, położenie stadionu, politykę kadrową propolską, długofalową i stopniowe dążenie do cełów - którym, mam nadzieję, że jest Ekstraliga - w przyszłośći po uporządkowaniu przede wszystkim sprawy stadionu. W Grudziądz też bywało różnie, nie wiele trzeba tam do zamieszek, szczególnie w sektorze "kibiców" 13-18 lat :-)), a tak ogólnie to luzik.

    Ale może skupmy się na jednym i chyba bardziej bliższym małym celu, który jest w zasięgu ;-))

    Czy mógłby ktoś zwrócić na fakt przywrócenia tego kawałka przy okazji prezentacji ??

  23. Powrót do góry    #23
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Jestem grudziądzaninem i kilkanaście lat biegałem
    na stadion przy ul. Parkowej /GKM/
    Ja w Grudziądzu biegałem na ten na Warszawskiej. :P Ale... Trzymajmy się tematu wątku. :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem grudziądzaninem i kilkanaście lat biegałem
    na stadion przy ul. Parkowej /GKM/
    Ja w Grudziądzu biegałem na ten na Warszawskiej. :P Ale... Trzymajmy się tematu wątku. :)
    no fakt :-), przy ul. Gen. Hallera znaczy się ... :-))

    Tak - wątek: Rocky 3 :-)) Pogadaj z kim trzeba, byłoby miło :-)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem na treningu powinien pojawic sie king i proctor i powalczyc z Trojanem na treningu!Choc patzrzac z drugiej strony to jest to idelny przeciwnik w niedziele zeby Trojan sie przelamal i zaczal tak jezdzic jak w zeszlym sezonie!!!Wiec badz madry pisz wiersze!!!!I mam nadzieje ze tak bedzie i Trojan przywiezie do mety waznych 10 pkt!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim skromnym zdaniem na treningu powinien pojawic sie king i proctor i powalczyc z Trojanem na treningu!Choc patzrzac z drugiej strony to jest to idelny przeciwnik w niedziele zeby Trojan sie przelamal i zaczal tak jezdzic jak w zeszlym sezonie!!!Wiec badz madry pisz wiersze!!!!I mam nadzieje ze tak bedzie i Trojan przywiezie do mety waznych 10 pkt!!
    Ja tam sie zgadzam z drugą częścią Twojej wypowiedzi. Trojan w tym meczu powinien dostać kolejną szanse. Widać gołym okiem, że wciąż brakuje Mu objeżdżenia. A gdzie ma sie objeżdżać jak nie w meczach u siebie z przeciętnym rywalem, gdzie ryzyko przegranej jest nikłe... Moim zdaniem dopóki dorobek zespołu w meczach u siebie nie spadnie poniżej 50 punktów, to Trojan może spokojnie w tych meczach jechać nawet jeśli robi tylko po 5-7 oczek. Bo i tak zapas punktowy na swoim torze drużyna póki co ma spory.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MECZ ODWOŁANY!!! NOWY TERMIN TO 4 LIPCA!!!! INFO ZA KLUBEM.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A pogoda powinna zrobić psikusa i powinno nie padać.
    Ale może tak będzie nawet lepiej,ludzie zaoszczędzą chociaż wątpię...jutro,Kolejorz będzie Mistrzem,także gotówka się rozejdzie.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Zyzio2267
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do kolejorza to pewności jeszcze nie ma ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponoc w niedziele nie ma byc tak najgorzej tylko w poniedzialek!zobaczymy co bedzie!ciekawe co powiedza jak w niedziele nie bedzie caly dzien padac!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlepiej niech wszystko poprzekladaja na lipiec to na meczu bedzie 3 tys osob!!!bo reszta bedzie siedziala nad morzem

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A w maju wszyscy siedzą na komuniach :P

  33. Powrót do góry    #33
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    ciekawe co powiedza jak w niedziele nie bedzie caly dzien padac!
    Po pierwsze, Wuja, piszesz post pod postem w odstępie jednej minuty.

    Po drugie:

    prognoza
    1. «przewidywanie przyszłych zjawisk lub zdarzeń»
    2. «przewidywanie przyszłości na podstawie horoskopu»
    3. «przewidywanie przebiegu choroby»
    • prognozowy • prognozować • prognosta, prognozer

    przewidywanie
    «to, co ktoś przewiduje, przypuszcza, czego się spodziewa, domyśla»

    (za www.pwn.pl)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ale nie 4 lipca....:(

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-11-2006
    Postów
    789
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    no ale nie 4 lipca....:(
    a kiedy? wolisz pośrodku tygodnia? i to najlepiej jeszcze bez Łagutów i Bogdanowa?

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    no ale nie 4 lipca....:(
    a kiedy? wolisz pośrodku tygodnia? i to najlepiej jeszcze bez Łagutów i Bogdanowa?
    raczej "urodzony 4 lipca"

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    W zeszłym roku również przełożono mecz GKM-KMO dwa dni przed terminem,dogadali się działacze. Wówczas również mieliśmy "deszczowy| tydzień a i prognozy na niedzielę nie zapowiadały ciekawej pogody. Jednak pojawiły się głosy o tym,że to za wcześnie a po co już teraz przekładać. Te głosy jeszcze bardziej wzmogły się w niedzielę, gdy do około godziny 12:00 ,cały czas świeciło słoneczko. Domorośli meteorolodzy triumfowali, rzucając gromami na zarząd. Jednak w godzinach popołudniowych a raczej w godzinie rozpoczęcia meczu, zaczęło lać i grzmieć, potwierdzając słuszność decyzji o przełożeniu meczu. Ci ludzi się zamknęli. Pewno wyobrazili sobie jakby właśnie uciekali z stadionu.....Kluby zaoszczędziły sobie na kasie za przyjazd zawodników a i późniejszych problemów z oddawaniem kasy za bilety.
    Więc radzę poczekać do niedzieli z pretensjami o przełożeniu meczu. Ale u was widzę,że tym razem w niedzielę ma być bez deszczu, więc troszeczkę się pośpieszyli. O ile prognozy na tydzień czy legendarne prognozy na 16 dni można sobie rozbić o kant tyłka o tyle te na 2 najbliższe dni są dość prawdopodobne.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mecz przełożony i tyle. Przy obecnej pogodzie ustalanie czy będzie padać czy nie jest jak gra w rosyjską ruletkę :D Może padać, a może nie więc chyba lepiej, że klub nie naraża się na niepotrzebne koszty koszty.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może do 4 czerwca pisownia klubu z Daugavpils zostanie wreszcie ujednolicona. Po co na końcu dodawać "E", skoro na plastronach wyraźnie widać LOKOMOTIV!?

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Słusznie Pavel :). Poprawnie jest Lokomotiv (tak też mają na szalu)

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe co powiedza jak w niedziele nie bedzie caly dzien padac!
    Po pierwsze, Wuja, piszesz post pod postem w odstępie jednej minuty.

    Po drugie:

    prognoza
    1. «przewidywanie przyszłych zjawisk lub zdarzeń»
    2. «przewidywanie przyszłości na podstawie horoskopu»
    3. «przewidywanie przebiegu choroby»
    • prognozowy • prognozować • prognosta, prognozer

    przewidywanie
    «to, co ktoś przewiduje, przypuszcza, czego się spodziewa, domyśla»

    (za www.pwn.pl)
    Po pierwsze nie wuja!a po drugie nie wiem co przeszkadza tobie ze napisalem post pod postem!A po trzecie napisze jutro

    /edit Stamper

    "Redagowanie wpisów.
    Pkt 2. Jeżeli nikt jeszcze nie odpowiedział na naszego posta a chcemy coś dodać do swojej wypowiedzi używamy funkcji EDYCJA - nie dodajemy nowego wpisu. Jednocześnie dla czytelności dyskusji prosimy o takie edytowanie wpisu by następujące po nim posty nie traciły sensu."
    Czyżbyś nie zapoznał się z regulaminem forum przed rejestracją? ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Po pierwsze nie wuja!
    Przepraszam Pana najmocniej.

    a po drugie(...)
    A po drugie, to już robiłem kopiuj/wklej, ale czujny moderator Stamper był "szybciejszy". Choć na mój gust, to powinien prasować białą koszulę i pastować czorne laczki. :P

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej mogli jechac!tak jak pisalem w piatek pogode zapowiadali dobra z minimalnymi opadami w niedziele dopiero jutro ma lac!wiec nie rozumiem zbytnio tej decyzji!wiem napiszecie teraz ze przepisy itd!teraz najlepiej sluchac pogody juz w srode przed meczami i jezeli zapowiedza przelotny deszcz to odwolujmy mecz i lige zakonczymy w grudniu!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mogli, nie mogli. Zgazdam się z Tobą,że jak tak dalej pójdzie, to zakończy się tym,że mecze będą rozgrywane w środku tyg. Ba. Może się okazać,że będą oddawane walkowery (jeżeli jakiś zespół będzie wiedział,że ma jechać na Łotwe o pietruchę, to lepiej zapłacić i po sprawie). Nie uważam,że to wina klubów (kluby wykorzystują przepisy). To działacze w centrali doprowadzili do tej sytuacji swoim działaniami i zaniechaniem. Na dobre rozpoczęlo się to rok temu przy finale extraklasy. Póżniej Złoty Kask. Dziś w tym przekładaniu doszukiwałbym się czasmi drugiego dna. Pogoda jedno. Ale dla niektórych zespołów, które mają kłopoty finansowo-kadrowe i przegrały coś co powinny wygrać takie przekładanie, to recepta na sezon. Gdyby dziś miały jechać, to musiałby wystawić ,,wszystkie swoje strzelby,,. A to kosztuje, a poza tym może się być zbędne, bo wyniki na innych torach spowodowały ,że i tak będą jechać w drugiej czwórce . Wolą poczekać na rozwój sytuacji i decydować póżniej jak jechać (jakich zawodników wystawić). Niestety ,,kasa misiu kasa,, jak było w filmie. Ale jak tak dalej pójdzie, to jak piszesz. W Grudniu przy choince będziemy jeżdzić.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś w tym przekładaniu doszukiwałbym się czasmi drugiego dna. Pogoda jedno. Ale dla niektórych zespołów, które mają kłopoty finansowo-kadrowe i przegrały coś co powinny wygrać takie przekładanie, to recepta na sezon. Wolą poczekać na rozwój sytuacji i decydować póżniej jak jechać (jakich zawodników wystawić).
    Dokładnie tak. Jak dla mnie ten przepis jest troche nieżyciowy i stwarza pole do nadużyć. Wg mnie powinno to wyglądać nieco inaczej. Tak, że mecze można by odwołać dopiero w sobote rano. Bo prognozy na następny dzień najczęściej sie już sprawdzają. A tak to niektóre kluby, które mają obecnie problemy tak jak mówisz Kazmierz, mogą celowo odwlekać rozegranie meczu, aby zyskać na czasie i zdążyć poukładać wszystkie klocki w klubie czy też w drużynie przed nowym terminem meczu.

    Na szczęście w przypadku PSŻ wiemy że to nie wchodzi w gre. Tu mogła zdecydować zwykła nadgorliwość. Albo też działacze obawiali sie, że po sobotnim świętowaniu mistrzostwa dla Lecha wielu kibiców nie będzie w stanie pojawić sie na meczu :D Stąd mogli skorzystać z tego przepisu by uniknąć słabej frekwencji.


Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •