Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Orzeł Łódź 2006

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach

    Orzeł Łódź 2006

    Łódzki żużel po latach zastoju finansowego i sportowego wychodzi na prosta. Co sądzicie na temat Łódzkiej drużyny i jej nowego właściciela Joannie Skrzydlewskiej. Czy uważacie że Orzeł Łódź jest w stanie awansować do 1 ligi czy tez sa to tylko pobozne zyczenia.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach

    Świst

    Przeczytałem na SB ze podobno oferte startów w Łodzi otrzymał Piotr Świst. Czy jest ktoś kto mógłby to potwierdzic? Czy ktoś ewentualnie wie jakim budżetem dysponuje ten klub? Jak przedstawia sie sytuacja z Jordanem Jurczyńskim podobno ten zawodnik dostał propozycje z kilku 1 ligowych klubów min. z Zielonej Góry, Gniezna i Ostrowa

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Goros...

    Chetnie wypowiedzialbym sie na temat lodzkiej druzyny, jakbym wiedzial jak ona bedzie wygladac w przyszlym sezonie
    !?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Na tym polega cały problem braku finansów w drużynach 2 ligowych. Jest ich zbyt mało w mediach. W jaki sposób te drużyny maja pozyskać sponsorów skoro mówi się o nich niewiele. Np. w Zielonej Górze na każdym kroku mówi się o Falubazie i żużel w tym mieście nigdy nie zginie natomiast tutaj problemem jest dowiedzieć sie czegokolwiek na temat łódzkiej drużyny. Jedyne fakty na temat Orła są takie:
    1. Eriksson prawdopodobnie zostaje na przyszły sezon
    2. Drugim obcokrajowcem ma być jakiś Rosjanin
    3. Jordan Jurczyński prawdopodobnie odchodzi z Orła
    4. Oferte startów w Łodzi otrzymał Piotr Świst (nie potwierdzone)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    http://www.sportsboard.pl/Forum/viewthread.php?FID=3&TID=31482

    Goros.

    Jak widzisz jest pewne zainteresowanie sprawami łódzkiego żużla na tym forum, ale jest to zainteresowanie na tyle niewielkie, że założony przeze mnie kiedyś wątek spadł na 3-cią stronę.
    Nie pisze si wiele w tematach poświęconych "Orłowi" bo tak szczerze mówiąc nie ma o czym pisać. Na stronie klubowej cisza, w mediach łódzkich niewiele było w trakcie sezonu o żużlu więc czego możemy się spodziewać w trakcie przerwy.
    Mimo to jestem dobrej myśli, gdyż widzę że zainteresowanie w Łodzi żużlem nie jest wbrew pozorom małe. Nie ukrywam, że często jestem zaskoczony, gdy rodowity Lodzianin mowi mi, ze sie zuzlem interesuje, czesto slysze w tramwaju, w restauracji, podczas meczy Widzewa i LKSu, ze ludzie o perspektywach tej dyscypliny rowniez dyskutuja. Dlatego tez badzmy dobrej mysli.


    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    3. Jordan Jurczyński prawdopodobnie odchodzi z Orła
    i bardzo dobrze, jak sie kogoś nie szanuje a wręcz szantażuje to nie bylo innej mozliwości!

    Jordan na pewno bedzie startował w 1 lidze, pytanie tylko w jakim klubie bo prawie wszystkie (jak nie wszystkie) sie do niego zgłosiły

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    pytanie tylko w jakim klubie bo prawie wszystkie (jak nie wszystkie) sie do niego zgłosiły
    Krążą słuchy, iż zdanie to można byłoby odwrócić i napisać: "w prawie każdym (jak nie każdym) 1-ligowym klubie Jordan wyraził swoją chęć startów".

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Dokładnie...Też słyszałem opinie że to Jurczyński rozsyła propozycje startów innym ekipom...Mimo wszystko cos chyba zawdziecza druzynie z Łodzi. A jeżeli chodzi o zekomy szantaz to nie bardzo wiem o co chodzi natomiast powinienes Vojtas pamietac ze obecny klub a ten z minionego sezonu to dwie rózne druzyny

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-08-2004
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Vojtas pamietac ze obecny klub a ten z minionego sezonu to dwie rózne druzyny
    i potem

    Mimo wszystko cos chyba zawdziecza druzynie z Łodzi
    jak moze zawdzieczac cos nowemu klubowi? ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A jeżeli chodzi o zekomy szantaz to nie bardzo wiem o co chodzi natomiast powinienes Vojtas pamietac ze obecny klub a ten z minionego sezonu to dwie rózne druzyny
    obecnym klubem jak i tym poprzednim - TŻ Łódź kierowała ta sama osoba (w TŻ troche pośrednio), konkretnie kobieta; niektorzy nazywaja ja zbawczynia lodzkiego zuzla i na pewno cos w tym jest, ale w pewnej sprawie Jordana zachowala sie mowiac wprost conajmniej niepowaznie i nietaktownie, a sam zainteresowany szukał nawet sprawiedliwosci w PZM

    swoja droga to zycze lodzkiemu klubowi jak najlepiej, zreszta tak jak innym zuzlowym osrodkom w polsce ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Lipen chodziło mi o to że tutaj tak naprawde jego kariera nabrała tempa i powinien czuc jakiś sentyment do tego miasta oraz kibiców. Rzeczywiście klub sie zmienił i jego władze także ale wciąż ma stałych kibiców.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tym Świstem :) bedzie teraz krzyczał u was 100% orzeł... tylko jedno mnie baaaaaaaardzo ciekawi. budżet przecież ile Orzeł mieć siana na śwista i reszte ?:) Ta wasza prezes to milionerka czy co ?:P

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Z tego co wiem to pani poseł Skrzydlewska posiada w Łodzi siec kwiaciarni :P Chyba nie narzeka na pieniadze ale jakos nie chce mi sie wierzyć żeby sama mogła utrzymać budżet tego klubu a w nim zawodników typu Świst. Jako poseł ma pewne profity - z pewnoscia łatwiej nakłonić sponsorów do inwestowania klub, który staje sie bardziej wiarygodny. Poza tym pod koniec września pani Skrzydlewska mówiła że planuje ściągnąć do Łodzi znane nazwiska, które maja być magnesem dla kibiców w Łodzi.
    Myśle, że przed klubem rysuje sie świetlana przyszłość:)

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Z tego co wiem to pani poseł Skrzydlewska posiada w Łodzi siec kwiaciarni :P )
    Do tego dochodza zaklady pogrzebowe... W Lodzi, to sie najbardziej oplaca(lo)...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Do tego dochodza zaklady pogrzebowe... W Lodzi, to sie najbardziej oplaca(lo)...
    Sluchaj Lodz to ponad 800-tysieczne miasto, z Lodzia graniczy jeszcze kilka niemalych miast(Pabianice, Zgierz, Aleksandrow, Konstantynow) wiec nic dziwnego, ze troche ludzi umiera. A jesli nawiazywac probujesz do pewnych wywolujacych burze w mediach doniesien, to prosze bez zlosliwosci.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=90887

    Wreszcie przerwana została długa cisza...
    Widać jednak, że działacze Orła nie próżnują chociaż brakuje jakichś konkretnych informacji na temat ewentualnych wzmocnien. Włodarze klubu rzeczywiście interesuja sie kilkoma zawodnikami z e-ligi...Czy jednak wsrod tych zawodników jest Świst?? Na odpowiedź musimy jeszcze troszke poczekac.

    Nie podoba mi sie pomysł pozostawienia w klubie Wojciecha Zurawskiego. Jakos nie wierze w umiejetności tego zawodnika, w dodatku podobnie jak Wozniak jest juz to zawodnik zaawansowany wiekowo. Pozostawilbym natomiast w klubie Zywertowskiego oraz Domagałe, ten pierwszy właściwie mógłby być traktowany jako wychowanek poniewaz startuje od wielu lat w barwach Łódzkiej druzyny - w Gorzowie właściwie nie jeżdził, drugu natomiast to jedyny junior rokujacy jakies nadzieje na przyszlosc. Mam ogromna nadzieje, że w 2007 roku juz bede mógł oglądać jazde Orła w 1 lidze.

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    kolejne info o Orle Łódź

    http://www.orzel.lodz.pl/index.php?view=site/start

    Ciekawe o kogo chodzi...Dziwi mnie fakt iz działacze klubu z Łodzi nie cha ujawnic nazwiska zawodnika, z ktorym podobno maja juz podpisany kontrakt. Moze to jakas niespodzianka? Watpliwe...Wydaje mi sie, ze kontrakt podpisany został z Wojciechem Zurawskim - zawodnikiem sponsorowanym przez Skrzydlewskich.

    Tylko po co te tajemnice??

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Hmmm...

    Jako, ze do klubu z Lodzi mam sentyment (byc moze przez powiazania onegdaj z niejakim JAG i stanem klubu w jakim go pozostawil:() Dziwie sie, ze podawane sa do publicznej wiadomosci tak tajemnicze informacje. Nie rozumiem ich celowosci, moze sie myle, ale dlaczego nie powiedza o kogo chodzi? (moje przeczucie biega wokol Hućki;))

    Dryga sprawa, to strona klubowa - ja rozumiem, ze to ladnie wyglada (fajny pomysl graficzny tej strony), tylko dlaczego zuzlowcy po prawej stronie jada w prawo i skladaja sie w przeciwnym kierunku?? Ja naprawde rozumiem, ze graficznie to ladnie wyglada, ale... To bardzo podobnie jak drukjuja zdjecia zuzlowcow w pewnej super gazecie "echo miasta"... Wszedzie jada w... prawo
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mili moi Łodzianie, rzeczywiscie jezeli wasz klub zasili niejaki zawodnik P. Świst to bedzie dla Was bardzo mocne wzmocnienie, smiem wtedy przypuszczac, ze lige wygracie w cuglach, ale jak juz awansujecie do I ligi, to bylego klubu Piotra juz tam nei bedzie:P

    Zobaczycie, ze napewno Swist trafi do Łodzi, bo pojdzie za kasa, bo wie , ze w I lidze juz tyle punktow nei nazbiera a na drugi front to 14 pkt bedzei minimalna opcja. Bedziecie wynosic Swista pod niebiosa, ale jak nagle sie wypnie na was i zacznei jezdzic jak ostatni... Swist :p;) to wtedy bedizecie na nim psy wieszac. Swist napewno pomoze wam awansowac do I ligi, ale absolutnie nei bedzie on przyszloscia waszego klubiku, bo to ekspert od psucia dobrej atmosfery w druzynie.

    Pozdrowienka od Falubazów

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zakład pogrzebowy jako główny sponsor? Dosyć makabryczne połączenie ze sportem żużlowym choc pieniądz oczywiście nie zalatuje...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Widze że w Łódzkim wątku w dalszym ciągu panuje cisza wiec postanowiłem go troszke odświeżyć bo spadł już na dalsza strone:)
    Na szczęście zaczyna coś sie dziać w łódzkim klubie. Zakontraktowano Piotra Rembasa o czym informował portal sportowefakty.pl
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=92975
    Uważam, że zakontraktowanie tego zawodnika było dobrym pociągnieciem i klub bedzie mial z niego pocieche. Według mnie błedem bedzie zakontraktowanie Żurawskiego - być może przydałby sie w klubie ale w innej roli niż żużlowca ponieważ uważam, że jest już za słaby i jazda z takimi zawodnikami w składzie nie rokuje awansu.
    Kogo widzielibyście w składzie Orła? Ja na przykład bardzo chciałbym żeby w tym klubie znalazł sie Andrzej Huszcza.
    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bluznij czlowieku! Huszcza w Lodzi? Tozto niedorzeczne! Chcesz, by po ponad 30 latach spedzonych w Zielonce odszedl do Lodzi? Na jeden sezon? Pfffff marzysz czlowieku

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cooba a co za różnica czy bedzie jezdził w Łodzi czy w Poznaniu? Wedlug mnie Huszcza nie skończy z zuzlem i bedzie jezdził jeszcze dobrych kilka lat ale niestety juz nie w falubazie. Jezeli go to bawi to czemu nie a w 2 lidze poradzi sobie bez problemu i do tego pomoze rozwinac sie druzynie z Łodzi. Ty naprawde wierzysz ze on do konca kariery bedzie jezdzil w ZKZ? Predzej czy pozniej trafi do jakiegos Rawicza albo Opola dlatego wolalbym zeby to byla Łodz a nie wyzej wymienione kluby.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki jest nieoficjalny plan by sezon 2006 zakonczony wspanialym awansem do Ekstraligi uczcić turniejem pozegnalnym dla Pana Andrzeja. Przy pelnych trybunach i w doborowej obsadize z tuzami swiatowego speedwaya Pan Andrzej odslonilby tablice, na ktorej widnailby napis: Stadion im. Andrzeja Huszczy, to byloby piekne.

    Wole Huszcze w Lodzi niz w Poznaniu, czy Opolu, to fakt.
    Ale on nei odejdzie. W pierwszej lidze powalczy jeszcze o miejsce w skaldzie z Nowaczykiem i cienkim Zbychem

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    To co napisales byłoby piekne aczkolwiek watpie czy Huszcza skonczy kariere po sezonie 2006. Moze i zorganizujemy mu pozegnanie ale z falubazem a pan Andrzej pojdzie w swiat dalej jezdzic bo mu to zwyczajnie sprawia przyjemnosc i to lubi. Pewnie ze chcialbym zeby Andrzej u nas jezdzil wiecznie ale to niemozliwe latka leca...Nie wiem czy czytales wywiad z Huszcza nie wiem dokładnie w której gazecie gdzie Huszcza stwierdził żartem, że zamierza jeździc do 60-tki ;) Jezeli mu na to zdrowie pozwoli to czemu nie...Niech sobie jezdzi.
    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale żes wybral taki temat do tego wątka, ze tylko pogratulowac...

    Najpierw Huszcza, tera Bajerski... w wątku łódzkim ehhh

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    To co sie dzieje w Łodzkim klubie zaczyna wygladac niewesoło. Inne kluby sie zbroja a w Orle jak było cicho miesiąc temu tak cicho jest teraz. Jedynym "osiągnięciem" łódzkich działaczy jest ściągnięcie do klubu młodego Bartosza Kwiatkowskiego oraz zatrzymanie Wojciecha Żurawskiego. Wiem, że jest jeszcze troche czasu do 31 stycznia ale jeśli działacze chcą skompletować drużynę zdolną walczyć o awans do I ligi to niewielu zawodników juz zostało. Być może działacze czekaja do ostatniej chwili by obniżyć rzadania finansowe zawodników. Jeśli spojrzymy na skład druzyn z Rawicza lub Opola to awans pozostanie jednak chyba tylko w sferze marzeń...

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    będzie dobrze, w przyszłym tygodniu ma być poprawa, bos mówił

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    No i co z tym Świstem :) bedzie teraz krzyczał u was 100% orzeł... tylko jedno mnie baaaaaaaardzo ciekawi. budżet przecież ile Orzeł mieć siana na śwista i reszte ?:) Ta wasza prezes to milionerka czy co ?:P
    Coś Ci się kolego pomyliło. Świst a także obco których masz na mysli podpisali kontrakt w Lublinie a nie łodzi ! Czytaj ze zrozumieniem informacje zamieszczone na portalach :) Zresztą jak mi nie wierzysz to wejdź sobie na stronie www.sportowefakty.pl w dział składy na sezon 2006. I Zobaczysz Piotra Śwista w klubie Tż Lublin a nie Orzeł Łódź:)

    Pozdrawiam.

    edit: Teraz dopiero zauważyłem, że posta napisałeś jeszcze w listopadzie :) Sorki za mój błąd.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i co z tym Świstem :) bedzie teraz krzyczał u was 100% orzeł... tylko jedno mnie baaaaaaaardzo ciekawi. budżet przecież ile Orzeł mieć siana na śwista i reszte ?:) Ta wasza prezes to milionerka czy co ?:P

    edit: Teraz dopiero zauważyłem, że posta napisałeś jeszcze w listopadzie :) Sorki za mój błąd.

    No właśnie :D:D




    I co z tymi tajemniczymi zawodnikami u was... może by ktoś lub coś wkońcu powiedział ?


    Swoją drogą sie zastanawiam czy Łódź dojedzie do końca sezonu. Niby ta skrzydlata daje $$ niby ma sie wreszcie coś u was dziać. Ale w 2 lidze ja znam tylko jeden skład PSŻ. Nic wiecej o innych drużynach nie słyszałem. (może wypadało by zajżeć dop innych wątków) Wanda nie wiadomo nawet czy wystartuje. U was też cicho. Te Ukrainy i inne też coś cicho. Jak to wkońcu bedzie ?

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Najdziwniejsze jest to, że jak w nie których wywiadach czytałem to pan prezes Andrzejewski, i pani sponsor Skrzydlewska mają plany zrobić w łodzi dobry żużel. Tylko, że na razie przejawia się to młodym Bartoszem Kwiatkowskim i jakimiś pracami na torze (chyba?). Obecnei nie ma na rynku już wielu zawodników do zakontraktowania, Łodzi zostają przede wszystkim Ci którzy jeździli w tej drużyny w sezonei 2005. Na chwilę obecną zdecydowanie mocniej prezentuje się Rawicz,Poznań,Opole i węgierski Miskolc.
    Nie zgadzam się, że znany jest skład tylko Poznania. Przecież węgrzy z Miskolca, zamieścili już cały skład swojej drużyny teraz będą tylko kontraktować jakiś obcokrajowców. Rawicz ma na razie czterech obcokrajowców zakontraktowanych, a podobno blisko finalizacji są rozmowy przede wszystkim z RObertem Mikołajczakiem. Opole również ma zakontraktowanych już kilku zawodników w tym Mathiasa Nilssona i Thomasa Stange. O Poznaniu chyba mówić nie musze. Także nawet jeżeli teraz Łódź wzmocni sie kimś to nie wydaję mi się aby mogła realnie włączyć się do walki o awans klasę wyżej. Chyba, że uda im się zakontraktować Rune Holte :D

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Byc moze pani Skrzydlewska wcale nie planuje opierac skladu na polskich zawodnikach... Za granica sa jeszcze zawodnicy zdolni do walki na drugoligowych torach, sa tez zawodnicy polscy tacy jak Kessler, Daniszewski czy Kujawa, ktorzy startuja za granica. Prezes powinien w koncu cos zrobic, nie wiem dlaczego taka cisza panuje na stronie internetowej klubu i w mediach. Nie chce zeby zle mnie zrozumiano ale zaczynam sie zastanawiac czy pani Skrzydlewska nie zainteresowala sie zuzlem dla kampanii wyborczej a teraz zwyczajnie odstawi "fuszerke" i zmontuje skład, którego liderem bedzie Żurawski - po prostu przestaje jej ufac. Został miesiąc a my wciaz czekamy nie majac ani jednego przyzwoitego zawodnika w składzie...

    Pozdrawiam serdecznie i życze szczęsliwego nowego roku 2006

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    23-11-2005
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kessler ma wazny kontrakt w ZKŻ na sezon 2006. Mozecie sie ewentualnie zwrocic o wypozyczenie :P

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Troche u cichło o klubie z Łodzi.Napisze wiec skład jaki mamy na chwile obecną.Może to nie bedzie dream team drugiej ligi ale lepsze to niż nic.
    Seniorzy:
    1. Wojciech Zurawski,
    2. Jacek Woźniak,
    3. Tomasz Zywertowski,
    4. Freddie Eriksson,
    5. Stephan Katt,
    Juniorzy:
    1. Bartosz Kwiatkowski,
    2. Marcin Kozdraś,
    3. Rafał Świerczek.

    Trenerem pozostał Zbigniwe Rogala.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2005
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie jeszcze kogoś dobierzecie:)
    Zapraszamy do Poznania
    ...pozdrowionka!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byc moze pani Skrzydlewska wcale nie planuje opierac skladu na polskich zawodnikach... Za granica sa jeszcze zawodnicy zdolni do walki na drugoligowych torach, sa tez zawodnicy polscy tacy jak Kessler, Daniszewski czy Kujawa, ktorzy startuja za granica. Prezes powinien w koncu cos zrobic, nie wiem dlaczego taka cisza panuje na stronie internetowej klubu i w mediach. Nie chce zeby zle mnie zrozumiano ale zaczynam sie zastanawiac czy pani Skrzydlewska nie zainteresowala sie zuzlem dla kampanii wyborczej a teraz zwyczajnie odstawi "fuszerke" i zmontuje skład, którego liderem bedzie Żurawski - po prostu przestaje jej ufac. Został miesiąc a my wciaz czekamy nie majac ani jednego przyzwoitego zawodnika w składzie...

    Pozdrawiam serdecznie i życze szczęsliwego nowego roku 2006
    Kessler to jeździec z polską licencją, a Daniszewski i Kujawa w tej chwili chyba juz nie startują choć w sezonie coś tam próbowali (Kujawa)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No widzę że Jacek Woźniak został jeżdżącym trenerem zespołu łódzkiego. Bardzo mnie to cieszy i myślę że pan Jacek sprawdzi się w nowej roli. Jako kibic z Krosna mam do pana Jacka wielki szacunek za lata spędzone w naszym klubie i za te piękne szarże po szerokiej. Zawsze Mu dobrze życzę i przez długi czas widziałem Go jako trenera zespołu z Krosna. Stało się jednak inaczej i dobrze dla zawodników i kibiców z Łodzi. Pana Jacka nie da się nie lubić, a myślę że z takim doświadczeniem będzie dobrym trenerem.
    Pozdrawiam kibiców Orła

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...news_id=105461

    Wywiad z Marcinem Kozdrasiem! Zapraszamy !!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Kolejny mecz przełożony... Zastanawiam sie kiedy w koncu pojeżdża w tej Łodzi. Co sądzicie o tak wysokim zwycięstwie w Pile? Rzeczywiscie Polonia to outsider ale rozmiary zwyciestwa wskazuja na niezle przygotowanie do sezonu Łodzian. Jezeli do tego skladu dojda Bager i przede wszystkim Erikson to bedzie ciekawie. Na najwazniejsze mecze sezonu zakontraktowamie tych dwoch zawodnikow gwrantuje powyzej 20 punktow.

    Pozdrawiam>

    Ps Straszna cisza zapanowała w łódzkim wątku:(

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Faktycznie mało tu kibiców z Łodzi. Na jutro na godzine 15.30 zaplanowano trening. Pierwszy mecz przed łodzą publicznościa bedzie w piatek o 16 (z Kolejarzem Rawicz). Uwaga na te zawody wstęp gratis. Kolejne zawody będą w niedziele. przyjezdza Opole. W składzie Orła ma się pojawić zarówno Ericsson jak i Bager. O sile Łodzi dowiemy sie po tym wekendzie.Myśle ze Rawicz powinnismy pokonać bez problemu, szczegolnie ze w tej druzynie pojawiaja sie zawodnicy typu Łowicki, Koltucki czy Chiński. Jednak Opole to może być trudny orzech do zgryzienia.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    O sile Łodzi dowiemy sie po tym wekendzie.Myśle ze Rawicz powinnismy pokonać bez problemu, szczegolnie ze w tej druzynie pojawiaja sie zawodnicy typu Łowicki, Koltucki czy Chiński.
    Skad te informacje o Lowickim i Kultuckim? To, ze pojechali na Wegry nie znaczy, ze pojada do Was... Chinski moze i owszem, bo zasluzyl, ale oni? :) Nie wiadomo...

    A jak sie ukladaja mecze Areny i Oxford? Czy chlopaki nie maja w pitek Elite League?? :D

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jak sie ukladaja mecze Areny i Oxford? Czy chlopaki nie maja w pitek Elite League?? :D
    Arena Essex jedzie z Reading a Oxford w Coventry :D

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tez tak myslalem :P

    To teraz jestem ciekaw jakie mecze wybiora H. Bager i F. Eriksson? Przyjada do Lodzi, ktora caly czas przeklada mecze? Moze i tak. Ja chce wygrac w sportowej rywalizaacji :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Po prostu załamany jestem tym co zobaczyłem w Miskolcu:/ Przeciez to jest parodia... Ja rozumiem pan Żurawski manager i w ogole ale niech on przestanie blaznic sie na tym motorze. Nie dosc ze jest "cienki jak barszcz" to jeszcze jedzie w takim meczu 5 razy!! Jakby chociaz raz cos konkretnego wywalczyl. A Tu prosze jego jedynym osiagnieciem jest pokonanie węgierskiego "internacjonała" Tabaki :P

    3.Jirout, Magosi, Żurawski, Kozdraś (u) 5:1
    6.Ekberg, Tabaka, Żurawski, Kozdraś 5:1
    9.Tihanyi, Szatmari, Żurawski, Kozdraś 5:1
    11.Tihanyi, Żurawski, Tabaka, Kozdraś 4:2
    14. Jirout, Gatiatow, Żurawski, Tabaka (w) 3:3

    Być może ktoś mi zarzuci, że prawie wszyscy zawodnicy Orła (z wyjątkiem Kowolika) pojechali słabo... W porzadku, ale oni rokują przynajmniej jakas poprawe a pan Żurawski nie! Jak widze pana Żurawskiego pod tasma w parze z jakims juniorem to zastanawiam sie czy ten junior cos przywiezie... Przeciez to juz nie te lata, poza tym kariere na sile rownie dobrze moglby kontynuowac np Wiesiek Oskiewicz:P Podobne wyniki osiagal... Tyle ze on nigdy nie mial takiego poparcia we wladzach klubow. Podobnie rzecz sie ma z wieloma innymi zawodnikami.

    Wydaje mi sie ze w moim pogladzie nie jestem odosobniony. Wlasciwie wiekszosc kibicow ma dosyc Zurawskiego i jego slabej postawy. Owszem to jest 3 liga i tutaj gwiazd sie nie sciagnie ale taki zawodnik nie powinien jezdzic i co gorsza prowadzic pare w klubie, ktory ma aspiracje walki o 3... Skoro tak lubi jezdzic niech idzie np. do Piły, chociaz watpie by ktokolwiek go tam chcial... Moze to jest nie mile co pisze ale czas najwyzszy zostawic zuzel i zajac sie czyms innym. Jest managerem Orła. Bardzo dobrze! Niech będzie ale nie juz nie jezdzi...

    Inna sprawa to obcokrajowcy. Zakontraktowano naprawde świetnych zawodników z zagranicy. Jestem w szoku wynikami jakie w Anglii osiaga Katt. Widac ze jest to dobry zawodnik, podobnie jak Kroeger. O Bagerze i Eriksonie nawet nie wspominam bo to sa zawodnicy, ktorzy poradziliby sobie spokojnie w 1 lidze. Gdyby były pieniazki to z ta 4 i do tego np Kowolikiem lub Zywertowskim, 2-ma juniorami i Galiatowem na rezerwie mamy naprawde silny skład, zdolny do walki z kazdym. Ale niestety oszczednosci...
    Dziwi mnie fakt, że w tak duzym mieście jak Łodź nie można znależć sponsora, ktory wyłożyłby jakas konkretna sume na ten klub. Mowi sie ze w Łodzi nie ma zapotrzebowania na żużel - nieprawda!! Jest tylko nie na zuzel 2-go ligowy. Ludzie nie maja ochoty ogladac scigajacego sie o 3 pozycje Żurawskiego z Kozdrasiem. Zdecydownanie za malo jest łódzkiego żużla w mediach. Jak klub ma zareklamować sponsorow nie bedac w mediach? Wylacznie bannery reklamowe nie wystarcza.

    Na koniec chciałbym sie dowiedziec jak wygladac bedzie sytuacja w przypadku ligi zawodowej? Czy dalej bedzie obowiazywac podzial na 3 ligi? Bo jesli nie to rzeczywiscie nie ma sensu sie szarpac o to żeby zająć jak najwyzsza pozycje na koniec sezonu ale jesli okaze sie ze bedzie dalej druga liga to w pierwszej pozostanie wakat w postaci 3 miejsc... Wiec moze warto jednak sie spiac i powalczyc o ta pozycje.
    Mecz w Miskolcu jechany z obcokrajowcami byl naprawde do wygrania, jednak został potraktowany oszczednosciowo a teraz wyciaga sie konsekwencje w stosunku do zawodnikow. Trzeba było wyslac tam sklad, ktory ma szanse na wygrana a nie z gory skazywac ich na pozarcie wysylajac praktycznie krajowy sklad (z wyjatkiem Galjatowa). 2 punkty uciekły:(

    Pozdrawiam serdecznie i z nadzieja czekam na czeste wpisy w Łodzkim wątku.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O Bagerze i Eriksonie nawet nie wspominam bo to sa zawodnicy, ktorzy poradziliby sobie spokojnie w 1 lidze.
    jestes tego pewien ???
    bo ja smiem watpic po tym co Heniek pokazal w zeszlym roku w Krośnie ?? A to bylo "tylko" Krosno (z calym szacunkiem dla tego klubu i kibicow)i tylko zeszloroczna 1 liga. W tym roku jest duzo trudniej i ciekawe czy Bager robilby punkty na takich druzyncha jak Zielonka czy KMO ??

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •