Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: GKS Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKS Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź

    Przed nami kolejny jakże emocjonujący mecz na Długich Ogrodach... Z tego co czytałem na stronie oficjalnej to mają pojechać tam... Piszcz i Smith... Nie wiem w sumie po co no ale przynajmniej moze będzie rekordowe zwycięstwo? :P Łódź pewnie przyjedzie bez obcokrajowców i będzie bardzo ciekawie...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A jak wyglada sprawa zakontraktowania Piszcza i Smitha?. Mieli w kontraktach liczbe meczow, ktore musza pojechac?. Oby pogoda dopisala, bo dosyc juz tego przekladania.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden z ostatnich przystanków w drodze do I ligi :) Warto przyjść na ten mecz choćby po to, aby podziękować naszym za mecz w Poznaniu.. :)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Wobec zaistniałych w ostatnim czasie na poznańskim podwórku faktów proponuję zacząć temat od zbadania czy któryś z naszych zawodników nie ma przypadkiem zamiaru sprzedać niedzielnego meczu z Orłem Łódź! :P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wobec zaistniałych w ostatnim czasie na poznańskim podwórku faktów proponuję zacząć temat od zbadania czy któryś z naszych zawodników nie ma przypadkiem zamiaru sprzedać niedzielnego meczu z Orłem Łódź! :P
    Melas to proponowalbym patrzec czy Pani Skrzydlewska nie rozmawia czasem, z ktoryms z naszych zawodnikow podczas prezentacji :D

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i znowu pogoda nieciekawa, a prognozy optymistyczne rowniez nie sa.

    Wkrótce 14-20
    Temp.: 20 °C
    Ciśn.: 1010 hPa
    Wiatr: 14 km/h
    Śnieg: 0.0 mm
    Deszcz: 2.1 mm

    za pogoda.onet.pl

    Mam nadzieje, ze uda sie odjechac chociaz te 8 biegow i wezmiemy kolejne 3 punkty, bowiem przekladania meczy w tym sezonie mam juz naprawde dosc.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cała sytuacja z meczem była śmieszna... Przed 17 nic na torze nie było robione, ostatni deszcz padał około 15, więc nie rozumiem czemu przesunięto rozpoczęcie meczu aż o 30minut. Jaderowi zabrakło... jąder chyba... albo co też mogło nie być bez wpływu nasi działacze przerażeni frekwencją(czyt. wpływami z biletów) na siłe starali się odwlec początek meczu, czekając na deszcz i ostateczne przełożenie meczu, bo tak to wyglądało...8 biegów było do odjechania, wystarczyło zacząć o 17, a kończyć co prawda w deszczu, ale było to do zrobienia... O zagrożeniu zdrowia nie było mowy, na próbie toru zawodnicy poruszali się płynnie, a z każdym przejechaniem motocykla tor stawał się bezpieczniejszy, bo mokre odsypywało się na zewnętrzną. Mam nadzieje, że w powtórce Kołodziejczyk również dostanie szanse. Lenar miał wczoraj mecz w Rosji, więc podejrzewam, że dlatego go nie ciągneli na ten mecz.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Nie ukrywam, ze decyzja sedziego nieco mnie wk... zdenerwowala. Zwlaszcza, ze kolejny gosc z Zielonej Gory nie obejrzal emocjonujacego;) meczu na naszym stadionie. We wtorek powienien byc znany nowy termin meczu z Łodzia.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz zostanie rozegrany w piatek 15 września o 18.00 - potwierdzone info z klubu,pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Do meczu pozostaje coraz mniej czasu. Nasunęła mi się taka konkluzja, że albo będzie padało albo nie będzie padało. Co Wy na to?
    Zapraszam do dyskusji.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bedzie padało,ale to i tak nie ma znaczenia bo pewno tym razem Orzeł Łódź nas juz nie odwiedzi:D:D

    tak sie jeszcze zastanawiam,czy dojdzie do skutku mecz w Pile.cos ostatnio odpuszczaja i oddają walkowery;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A) mecz w piatek sie odbedzie ( choc moze spasc pare kropel deszczu )

    B) Pilanie odpuszczaja zawody na wyjazdach , u siebie powinni pojechac...tak mysle :D

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    nie bedzie padało,ale to i tak nie ma znaczenia bo pewno tym razem Orzeł Łódź nas juz nie odwiedzi:D:D
    tak sie jeszcze zastanawiam,czy dojdzie do skutku mecz w Pile.cos ostatnio odpuszczaja i oddają walkowery;)
    Tu tu Piotruś nie strasz - jeszcze jakiś meczyk chciałbym obejrzeć w Gdańsku! :D

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczysz z Łotyszami :) mam nadzieje bo ostatnoo zona Cie chyba krutko trzyma i na stadionie Cie nie widuje :P

    ja mam piatek wolny od pracy i pewnie sie wybiore na ten mecz a ty Pixel bedziesz czy znowu zona nie pusci ? :P:D

    pzdr

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    W piatek nie bedzie padalo za to 24 bedzie lalo jak cholera :) Przynajmniej kilka osob juz dalo na tace w tej intencji :P
    Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bedzie padało,ale to i tak nie ma znaczenia bo pewno tym razem Orzeł Łódź nas juz nie odwiedzi:D:D
    Co takiego??? A niby dlaczego Orzeł ma Was nie odwiedzić? Zrobiliście sobie z Orła nalepkę na dropsy? Kurde! Wasza pewność i bezczelność mnie rozbraja...

    Pozdrowienia z Łodzi!

    Szacunek i pokora kochani...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie bedzie padało,ale to i tak nie ma znaczenia bo pewno tym razem Orzeł Łódź nas juz nie odwiedzi:D:D
    Co takiego??? A niby dlaczego Orzeł ma Was nie odwiedzić? Zrobiliście sobie z Orła nalepkę na dropsy? Kurde! Wasza pewność i bezczelność mnie rozbraja...

    Pozdrowienia z Łodzi!

    Szacunek i pokora kochani...
    Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz...
    chodziło mi tylko i wyłącznie o to ze Orzeł ma juz dosyc tych "pustych" wyjazdów do Gdańska,i tym razem sobie odpuści,więc nie gorączkuj sie tak kolego;)
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Co takiego??? A niby dlaczego Orzeł ma Was nie odwiedzić? Zrobiliście sobie z Orła nalepkę na dropsy? Kurde! Wasza pewność i bezczelność mnie rozbraja...

    Pozdrowienia z Łodzi!

    Szacunek i pokora kochani...
    Kolega jakiś zakompleksiony. Proszę nie szukać na siłę ukrytych podtekstów, to nie wątek gorzowski ani tarnowski :P
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    NIkt nic nie pisze o tym "fantastycznym" meczu, bez jednej nawet mijanki(pomijając te spowodowane defektami i upadkami)... Nawe K.J. po pierwszy raz w tym roku na naszym torze tak fatalnym starcie nie mógł wyprzedzić Zywertowskiego... czas na nową nawierzchnie inaczej umrzemy z nudów...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zakompleksiony Melas, tylko często wyśmiewacie słabsze drużyny. Wiadomo - gigantami nie jesteśmy, ale szacunek do rywala musi być! Niemniej nie mam zamiaru tu się spierać i prać brudy. Życzę GKS-owi powodzenia w wyższych ligach i samych zwycięstw. Pnijcie się tam, gdzie wasze miejsce w szyku!

    Pozdrawiam z Łodzi!

    Peace!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •