Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: Raikkonen w Polsce

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raikkonen w Polsce

    Uznawany za największy talent Formuły 1, kierowca zespołu West McLaren Mercedes Kimi Raikkonen przyjedzie z wizytą do Polski 7 września bieżącego roku.
    Ambitny, opanowany, utalentowany i robiący błyskawiczną karierę w Formule 1 - tak o młodym Finie mówią międzynarodowe media. Swój drugi sezon w Formule 1 rozpoczął jako kierowca jednego z czołowych zespołów West McLaren Mercedes. Zajął w ten sposób miejsce dwukrotnego Mistrza Świata Miki Hakkinena.
    Szef zespołu Ron Dennis nie pomylił się dokonując wyboru i już przedłużył kontrakt z Kimim na sezon 2003. Kimi Raikkonen jest obecnie szósty w klasyfikacji kierowców, zdobył dla zespołu 17 punktów, trzykrotnie stawał na podium z czego szczególnie imponujące było zajęcie drugiego miejsca na GP Francji.
    Jako jeden z najmłodszych kierowców w Formule 1 był sensacja sezonu 2001. Po zaledwie 21 startach w Formule Renault, omijając typową ścieżkę kariery kierowcy F1, Kimi Raikkonen został zauważony przez Petera Saubera i zaproszony na testy. Natychmiast zaproponowano mu miejsce drugiego kierowcy w zespole. W krótkim czasie Finowi udało się zdobyć super-licencję pomimo zastrzeżeń FIA związanych z małym doświadczeniem kierowcy. Kimi pokazał swoje umiejętności już w czasie pierwszego Grand Prix sezonu zajmując punktowaną szóstą pozycję.
    Przyjazd Kimi Raikkonena do Polski będzie świętem Formuły 1 dla wszystkich fanów tego sportu w Polsce.

    Interia.pl



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajne są te akcje promocyne srebrnych.Szkoda,że Ferrari jakoś się nie kwapi do zrobienia podobnych.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ferrari nie kwapi sie bo nie ma nalezytego szacunku do kibicow, nie jedne raz dalo sie o tym przekonac na torze i poza nim!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem tylko McLaren organizuje podobne tournee.Trudno więc mówić,że akurat Ferrari zaniedbuje swoich fanów.Wspomniałem o Włochach tylko dlatego,że im kibicuję.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zwracam honor

    Napisalem tak bo ostatnio jestem na nie z Ferrari wiec tak mi sie nasunelo, a co do akcji promocynych to nie widzialem ze tylko maki je organizuja :P.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widac kto kocha swoich kibicow !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile sobie przypominam to David byl w tamtym roku z Mc Laren w Poznaniu.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja panowie mialem okazje byc w muzeum Mercawek w Stuttgarcie :-) (chociaz akurat kibicuje innemu zespolowi).
    Formule 1 poswiecony jest tylko maly fragment calej wystawy, ale stoi (stal) najnowszy bolid F1 (na co mam dowody na zdjeciach) :-)
    Pozniej bylem w podobnym miejscu - BMW. Ale tam juz wogole nic nie bylo (i w dodatku trzeba placic za wstep).
    Ciekawe jak to wyglada u innych zespolow (Ferrari, Jaguar ....)?


  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja panowie mialem okazje byc w muzeum Mercawek w Stuttgarcie :-) (chociaz akurat kibicuje innemu zespolowi).
    Formule 1 poswiecony jest tylko maly fragment calej wystawy, ale stoi (stal) najnowszy bolid F1 (na co mam dowody na zdjeciach) :-)
    To pochwal się i wrzuć na forum :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Niemczech na stacjach benzynowych Firmy Shell ( sponsor Ferrari ) czesto jest prezentacja Boilidow Ferrari
    ( widzialem juz 2 razy ).
    Co prawda sa to stare modele ( w tym roku byla prezentacja modelu z 99 ) ale zawsze cos. Jak wyczaje jak sie wysyla zdjecia na Forum to podesle ( tylko musze pozyczyc od kogos scanner)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie da się wstawić bezposrednio z dysku.Musisz je umieścić gdzieś w necie.Potem już tylko [img]adres /img(tez w kwadratowym nawiasie)

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK. Jutro sie postaram wystawic to co ja mam :-)
    Dzisiaj akurat nie mam tych fotek przy sobie (i nie bylo mnie przez pare dni).
    Aaa... i najciekawsze jest to, ze od pazdziernika bede mieszkal baaaardzo blisko Hockenheimring :-)


  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto obiecane 3 fotki:

    fotka 1
    fotka 2
    fotka 3



  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomciu drogi, a gdzie konkretnie będzie nas Kimi odwiedzał?

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A mogę ja?Mogę,mogę,mogę??? ;)

    Z tego co wiem bedzie w Wa-wie.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiec Kasiu Kimi przyjedzie do Warszawy.
    Bedziesz tam ?



    z onet.pl

    Kimi Raikkonen, kierowca zespolu West McLaren Mercedes, przyjedzie 7 września br. do Warszawy. W programie wizyty przewidziano miedzy innymi konferencje prasowa, spotkanie z fanami i sesje autografów oraz spacer po Starym Mieście.

    Przewodnikiem Raikkonena po Warszawie będzie Dariusz Michalczewski.

    Ambitny, opanowany, utalentowany i robiący błyskawiczną karierę w Formule 1 – tak o młodym Finie mówią międzynarodowe media. Swój drugi sezon w Formule 1 rozpoczął jako kierowca jednego z czołowych zespołów West McLaren Mercedes. Zajął w ten sposób miejsce dwukrotnego Mistrza Świata Miki Hakkinena. Szef zespołu Ron Dennis nie pomylił się dokonując wyboru i już przedłużył kontrakt z Kimim na sezon 2003. Kimi Raikkonen jest obecnie szósty w klasyfikacji kierowców, zdobył dla zespołu17 punktów, trzykrotnie stawał na podium, z czego szczególnie imponujące było zajęcie drugiego miejsca na GP Francji.

    Jako jeden z najmłodszych kierowców w Formule 1 był sensacja sezonu 2001. Po zaledwie 21 startach w Formule Renault, omijając typową ścieżkę kariery kierowcy F1, Kimi Raikkonen został zauważony przez Petera Saubera i zaproszony na testy. Natychmiast zaproponowano mu miejsce drugiego kierowcy w zespole. W krótkim czasie Finowi udało się zdobyć super-licencję pomimo zastrzeżeń FIA związanych z małym doświadczeniem kierowcy. Kimi pokazał swoje umiejętności już w czasie pierwszego Grand Prix sezonu zajmując punktowaną szóstą pozycje.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ze nie mieszkam w sotolycy...
    Zaluje ze nie bede w stanie przyjechac do Wa-wy a bardzo bym chcial zobaczyc Kimiego na zywo!
    Jestem ciekawy dlaczego oprowadzac bedzie go akurat Dariusz Michalczewski?

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może tak wypada taniej.Przewodnik i ochroniarz w jednej osobie ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacy Wy dla mnie mili jesteście;)...
    Strrrrrasznie chciałabym w być 7-go września w stołecznym mieście, ale to mi sie nie uda, bo prawdopodobnie będę miała jakieś zajęcia naukowe...
    A tak by było miło zobaczyć Kimiego żywego i prawdziwego...
    Jak ktoś tam będzie, to niech go ode mine pozdrowi! I siebie też przy okazji...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My jesteśmy słodyczą tego forum,a Ty nas tak rzadko odwiedzasz...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Raikkonen spotka się z fanami w Warszawie 7 września o godz. 14.30 w EMPIK-u Megastore-Junior (Domy Towarowe) przy ul. Marszałkowskiej.

    Bedzie ktos z was ?


  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwa dni po odwiedzinach Raikkonena do Polski ma zawitać kierowca BMW-Williams Ralf Schumacher. Niemiec przyjedzie na zaproszenie firmy Allianz Polska, która wspólnie z Komendą Główną Policji zainauguruje akcję "Zapnij pasy". Tylko, że organizatorzy nie planują spotkania z fanami, ale jak się można spodziewać 9.09 tłumy kibiców formuły 1 zgromadzą się w okolicach hotelu Sheraton.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, że organizatorzy nie planują spotkania z fanami, ale jak się można spodziewać 9.09 tłumy kibiców formuły 1 zgromadzą się w okolicach hotelu Sheraton.
    I zaczną skandować: POZ-DRÓW BRA-TA!POZ-DRÓW BRA-TA!! ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I zaczną skandować: POZ-DRÓW BRA-TA!POZ-DRÓW BRA-TA!! :)

    Bedziesz organizował takie zgromadzenie :):):):)


  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i byl ktos w tej Warszawie ???

    prosimy o relacje !!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sobotę o godz. 13.00 w restauracji Champions w warszawskim hotelu Mariott miała miejsce konferencja prasowa z udziałem kierowcy zespołu West McLaren Mercedes – Kimiego Raikkonena. W południe Fin zwiedzał Stare Miasto w towarzystwie polskiej wokalistki Kasi Kowalskiej. Pod koniec tej wycieczki Kasia wyręczyła Kimiemu w prezencie egzemplarz płyty poświęconej pamięci Ayrtona Senny „A tribute to Ayrton Senna”, na której znalazła się jej piosenka „Bezpowrotnie". Oto najciekawsze fragmenty konferenci prasowej...

    Pytanie:Kimi, wiemy, że poza wyścigami interesujesz się również innymi sportami. Jakie to dyscypliny ?

    Kimi Raikkonen:To bardzo różne dziedziny sportu. Lubię snowboard, motocross, pływanie i karting.

    Pytanie:Mówi się, że ostatnio Formuła 1 stała się nudna. Proponuje się zwiększenie liczby zawodników w jednym zespole do trzech, zwiększenie ilości punktowanych miejsc. Co Ty o tym sądzisz ?

    Kimi Raikkonen: Ja wcale nie uważam, że Formuła 1 jest nudna. Być może wygląda na taką, kiedy wygrywa wciąż ten sam kierowca. Tyle się dzieje podczas każdego wyścigu, że naprawdę nie można nazwać Formuły 1 nudnym sportem.

    Pytanie: Zadebiutowałeś w Formule 1 ze stosunkowo małym doświadczeniem w niższych formułach. Czy uważasz, że była to słuszna decyzja. Czy nie lepiej zbierać doświadczenie w wyścigach takich jak Formuła 3 ?

    Kimi Raikkonen: Na pewno była to dobra decyzja. Ja miałem szansę na ominięcie kilku kategorii, tę szansę wykorzystałem i bardzo się z tego cieszę.

    Pytanie: Kimi, nie jeździłeś zbyt dużo w niższych kategoriach, jednakże masz za sobą mnóstwo wyścigów kartingowych w barwach zespołu PDB. Jaki wpływ, Twoim zdaniem, na Twoją obecną formę ma doświadczenie zdobyte na torach kartingowych ?

    Kimi Raikkonen: Jego wpływ jest ogromny i cały czas odczuwalny. Nigdzie indziej człowiek nie ma kontaktu z tak zaciętą rywalizacją jak na torach kartingowych. Dynamika, minimalne odległości i wszechobecny poślizg uczą bardzo wiele. Do dziś bardzo sobie cenię te lekcje i polecam je każdemu.

    Pytanie: Ostatnio bardzo często zdarza Ci się walczyć na torze z Juanem Pablo Montoyą. Czy traktujesz go jako specjalnego przeciwnika czy jak każdego innego ?

    Kimi Raikkonen: Nie. Co prawda, sporo ostatnio walczyliśmy, jednak nie jest on dla mnie kimś specjalnym, traktuję go jak każdego innego przeciwnika, lubię się z nim ścigać i nie uważam również, że jest niebezpieczny, jak sądzi wielu ludzi. Nigdy nie spotkałem się z żadnym głupim zachowaniem z jego strony.

    Pytanie: Jesteś stosunkowo młodym kierowcą. Teraz znalazłeś się u boku Davida Coultharda, który jeździ w Formule 1 od 1994 roku. Czy stara się on, by jakoś ci pomóc ?

    Kimi Raikkonen: Raczej nie. Oczywiście dzielimy się danymi, wspólnie pracujemy nad ustawieniami samochodu, jednak nie pomaga mi on w żaden sposób.

    Pytanie: Kto miał największy wpływ na przebieg Twojej kariery? Czy jest jakaś osoba, która Ci pomaga, czy masz kogoś w rodzaju mentora ?

    Kimi Raikkonen: Nie mam nikogo takiego. Sam się motywuję bo kocham wyścigi.

    Pytanie: Kiedy skończy się dominacja Ferrari?

    Kimi Raikkonen: Wierzę, że już wkrótce. Może stanie się to szybciej niż ludzi sobie to wyobrażają. Nie sądzę, by miało to miejsce w tym roku ale być może w przyszłym będziemy się ścigać jak równy z równym.

    Pytanie: Jak ważna jest dla Ciebie osoba Miki Hakkinena i czy odgrywał on jakąś rolę w Twoim transferze do zespołu McLarena ?

    Kimi Raikkonen: Mika jest moim przyjacielem, moim rodakiem, dwukrotnym Mistrzem Świata. Nie wiem czy zrobił on coś w sprawie mojej osoby w ubiegłym roku.

    Pytanie:A teraz bardzo proste, wydawałoby się, pytanie - Czy mógłbyś wymienić nazwisko jakiegoś polskiego kierowcy ?

    Kimi Raikkonen:Niestety, żadne nazwisko nie przychodzi mi do głowy.

    Pytanie:Jakim autem jeżdzisz na codzień ?

    Kimi Raikkonen:W Szwajcarii, gdzie mieszkam, jeżdżę Mercedesem ML, natomiast w Finlandii Mercedesem klasy C.



    Kimi Raikkonen, posiadający przydomek „Iceman”, czyli lodowy człowiek, był jak zwykle bardzo powściągliwy. Jego odpowiedzi były jednak bardzo trafne. W swoich komentarzach Kimi dał do zrozumienia polskim dziennikarzom, że jest zdeterminowany by wygrywać wyścigi już w najbliższej przyszłości.
    Do konferencji prasowej Kimi Raikkonena dołączył również zwycięzca polskch eliminacji West Race Day Robert Zdanowicz, który, jeśli pokona pod koniec września rywali z innych państw, będzie mógł zakosztować jako pierwszy Polak przejażdżki jednomiejscowym bolidem McLarena F1. Robert na codzień pracuje w polskiej firmie farmaceutycznej i nigdy nie miał nic wspólnego ze sportem wyczynowym.
    Po zakończeniu konferencji prasowej Kimi Raikkonen udał się wraz z członkami zespołu West McLaren Mercedes do Empiku, gdzie rozdawał autografy swoim polskim fanom. Wieczorem opuścił Polskę.


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Michalczewski zmienil sie w Kowalska :)





  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie:A teraz bardzo proste, wydawałoby się, pytanie - Czy mógłbyś wymienić nazwisko jakiegoś polskiego kierowcy ?

    Kimi Raikkonen:Niestety, żadne nazwisko nie przychodzi mi do głowy.
    Uwielbiam takie pytania :) Dokładnie o to samo pytają piłkarskie gwiazdy,które przyjeżdżają do nas na mecz pucharowy,czy spotkanie reprezentacji:
    -Znacie jakichs polskich piłkarzy?
    A oni-Jasne:Boniek,Lato... ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I jeszcze z Interia.pl


    Kimi Raikkonen odwiedził Polskę

    Połączenie ciężkiej pracy z dobrą zabawą to recepta Kimi Raikkonena na zdobycie tytułu najmłodszego Mistrza Świata w historii Formuły 1. Ten jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1 odwiedził Polskę w sobotę, 7 września.

    W programie kilkugodzinnej wizyty znalazło się spotkanie z fanami, spacer po Starym Mieście z Kasią Kowalską, sesja mody i konferencja prasowa.

    Program wizyty był bardzo napięty. Rozpoczęło się od sesji zdjęciowej mody, w której Kimi Raikkonen pozował do zdjęć na tle repliki bolidu Formuły 1 zespołu West McLaren Mercedes.

    Następnie Raikkonen pojechał na Stare Miasto, gdzie odbył spacer w towarzystwie Kasi Kowalskiej. Oboje przeszli od kolumny Zygmunta do Rynku Starego Miasta, gdzie wspólnie zjedli lunch na patio restauracji Fukier.

    Kolejnym punktem programu była konferencja prasowa. Kasia podarowała Kimiemu płytę "A Tribute to Ayrton Senna", na której Kasia, jako jedyna artystka z Polski, występuje w towarzystwie takich gwiazd jak Chris Rea, Tina Turner Phil Collins czy też Pink Floyd oraz singiel "Antidotum" promujący jej najnowszą płytę.

    - Mam nadzieję, że będę miał okazję spotkać się z Kasią ponownie podczas jednego z Grand Prix Formuły 1 - powiedział Raikkonen.

    Po konferencji prasowej Kimi spotkał się z fanami w EMPiKu. Pytany przez wielbicieli o sportowe pasje i rekord prędkości odpowiedział: - W przerwach pomiędzy testami staram się znaleźć czas na snowboard i motocross, a mój rekord to 362 km/h.

    Po spotkaniu w EMPiKu Kimi pojechał na lotnisko Okęcie skąd prywatnym samolotem odleciał do Zurichu.

    (INTERIA.PL)

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach







    Fajna obstawa :) :) :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomcio masz jakies fotki z Poniedziałku ?????????? oprócz tych co zamiesciłes.

    Lub inne fotki np. poznań D. Coulthard. jak tak to zamiesc na tym forum.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tomcio masz jakies fotki z Poniedziałku ?????????? oprócz tych co zamiesciłes.
    Niestety nie
    ale jak cos znajde ta dam znac

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazlem jeszcze pare fotek !!!














Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •