Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 60

Wątek: Spiker Lorek

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spiker Lorek

    Jak podoba się kibicom w Częstochowa i wczoraj podobało we Wrocławiu kibicom spikerka Lorka.Ja uważam,że coś takigo powinna robić telewizja tylko we Wrocławiu (np. te wywiady). Tylko czasem te jego teksty wywoływały salwy śmiechu na stadionie.
    Czekam na opinie


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lorek jest super chcemy go we wrocku i powinien komentowac w polsacie

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek jest świetny, przy jego komentarzach całe widowisko nabiera rozpędu. Kiedu komentował mecze na wizji to był miód na uszy. No i oczywiście wszędzie się wciskał z mikrofonem. Niektórzy smutni panowie mogliby się dużo od niego nauczyć.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lorek OK

    Co do Pana Lorka uwazam ze jego spikerka jest jak najbardziej profesjonalna. Pierwszy raz stycznosc mialem z nim jeszcze w trakcie transmisji telewizyjnych na Wizji Sport. Na poczatku "wkurzal" mnie jego akcent w wywiadach w jezyku angielskim ale wszystko to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie uwazam, ze w tym co robi jest profesjonalista: zna sie na rzeczy, uzywa fachowej terminologi itp. Popieram, ze powinno byc go w telewizji wiecej niz do tej pory


    POZDRO


    CINEK

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mi sie podobalo

    bardzo mi sie podobal Lorek w akcji.przynajmniej podczas czyszczenia toru nie bylo nudno.chcialabym aby Lorek byl u nas na stale!WTS powinno Lorka miec

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Lorka to faktycznie trzeba się do jego wymowy przyzwyczaić ale jeśli chodzi o fachowośc i wiedze to ciężko znależć równego jemu spikera, no może Hołyński ale też nie każdy go lubi.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek jest nie tylko kapitalnym spikerem ale strasznie równym facetem...całe życie działa według hasła -"Byc sobą "i to w nim cenię...co do Hołynskiego to mimo popełnianych błedów [potrafi siebie sprzedac i znaleźć wspólny język z publicznością ...Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to co pokazał lorek podczas półfinału młodzieżowych mistrzostwach świata juniorów w zielonej górze to popis jak powinno się prowadzić imprezy na wysokim poziomie.olbrzymia wiedza opanowanie i troszkę humoru.wielkie brawa

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ja moge powiedziec o Lorku. Hmmmmmmmm Po dluzszym zastanowieniu moge o nim pisac tylko same pochlebne rzeczy ale po co wiadomo o co chodzi. Dla mnie ten facet jest nr 1 wsrod spikerow. Juz gdy zaczynal swoja kariere wiedzialem ze beda z niego ludzie. Ostatnio to potwierdzil podczas polfinalu IMSJ w Zielonce. Jedno jest pewne. Jest malo spikerow ktorzy podczas zawodow potrafia rozmawiac z zawodnikami nie tylko Polskimi ale i z zagraniczny i przy tym przedstawiajac ich historie lub nawet mowic to co o nim mowia inni zawodnicy.
    LOREK NR ! WSROD SPIKEROW W POLSCE;););)

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Wcale nie jest taki dobry(w częstochowie przynajmniej) ale o niebo lepszy od swoich poprzedników. W zasadzie jedyne co w nim dobre to perfekt angielski i wywiady z zawodnikami no i oczywiście obszerna wiedza o żużlu - nie tylko polskim

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LOREK GIT!!!

    ....Mister Tommy Lorek, to człowiek którego Wrocław potrzebuje.
    Chyba nie trzeba nikomu specjalnie tłumaczyć jak bardzo ważną rolę odgrywa spiker podczas meczy. To jedyny człowiek, który trzyma niejako w rękach władzę nad publiką, może ją podkręcić w gorących momentach, rozbawić gdy jest dętka, informować i.t.d. Do tego trzeba mieć talent, Lorek na pewno takowy posiada, a do tego płynna znajomość angielskiego sprawia że jest on moim faworytem.Podobało mi się jak poprowadził wczorajsze zawody, choć jest jedna rzecz którą można mu było wczoraj zarzucić. W pewnym momencie Lorek chciał poprowadzić falę mexyk. Po dwóch nieudanych próbach poddał się, a nie powinien , wystarczyło jeszcze kilka jego słów, i wierzę że byłoby OK.
    Ale Ogólnie jak najbardziej OK, pomijając niedoszłą do skutku falę.

    Zawsze chciałem by na Olimpijskim ktoś inny poprowadził mecz.W niedzielę się to stało. Super że był to Lorek, bo bardzo mile kojarzę jego osobę(właśnie z Wizji SPORT).
    APEL do włodarzy Wts'u.Zatrzymajcie Lorka we Wrocku, a nie pożałujecie.

    Optymalnie by było gdyby potrafił jeszcze zmusić publiczność do jakiś krzyków, (nie mówię tu o jakichś ambitnych piosenkach, ale chociaż proste WTS, WTS , WTS ...)
    POZDRAWIAM.


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Jest najlepszy!!

    Vojtas to ty chyba siedzisz przy wylaczonym glosniku.
    Lorek naprawde komentuje swietnie zawody pewnie ze zdarzaja sie wpadki ale kto ich nie popelnia.moim zdaniem nikt w polsce lepiej nie komentuje zawodow zuzlowych
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek to najlepszy spiker zuzlowy w Rzeczopospolitej Polskiej.:):):):):)
    Trzeba mu przyznac ,ze szanuja go zarowno kibice jak i sami zuzlowcy ,z ktorymi przeprowadza wywiady, a jego art. czyta sie jednym tchem.
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Lorek na prezydenta

    Lorek jest najlepszy w Polsce i nietylko. Potrafi zaprezentować sie z dobrej strony.Jednak jak dla mnie powinna zajść zmiana na gksie.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek to jest gość . Robi teraz speakere w Częstochowie w miejsce jakiegoś gościa z Rybnika . Felietony Lorka w TŻ tez są super.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednym słowem TOMI:)LOREK JEST THEBESCIAK i niech wszyscy ucża sie od Lorka:)co ja mówie TOMEK WRACAJ NA NASZE EKRANY I POKAŻ KLASE TYLKO TY TAK POTRAWISZ JESTES NIEZASTĄPIONY

    POZDROWIENIA DLA SYMPATYKÓW SPEEDWAY'A.GKS GKS!!!!!!!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z większością, która tutaj napisała na temat Tomasza Lorka. Dla mnie facet jest naj naj najlepszy. Nawet udało mi się z nim porozmawiać przed ostatnią GP w Pradze i mówię wam gość jest naprawdę super. Jak nikt inny w Polsce zna się na rzeczy i jest w tym najlepszy. Żałuję tylko bardzo, że każdą GP w Canale+ komentuje taki kretyn jak "papa" Gollob. Naprawdę nie wiem kto tego ciula zatrudnił. Przecież on takie pierdoły opowiada, że to się odechciewa. Mam nadzieję, że ktoś w końcu zmądrzeje i da szansę Tomkowi Lorkowi jako komentatorowi, bo naprawdę facet jest jedyny i najlepszy w Polsce.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bede odmienny w tym topicu. Poznalem Tomka osobiescie przed GP w Pradze i jest naprawde lajtowym spoko kolesiem. Tomek Lorek jest wielki w tym co robi i niestety mu to odebrano. Dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem jest to ze GP w Cana + komentuja najwiekszy debil jaki mogl to robic Wladziu Galop. Galop nie wie nawet jak sie zabrac do komentarzu i piepsze niezrozumiale goopoty. Lorek umie zaciekawic widza. Zna sie na tym sporcie jak nikt. Umi zaciekawic odbiorce tym co mowi. Przeprowadza ciekawe wywiady czy to z zawodnikami Polskimi czy obcojezycznymi (czego nikt inny nie umie zrobic tak plynnie i na takim luzie jak Tomek). A wiec TOMEK jestesmy z Toba wracaj do TV i zmiotnij tego cymbala pape Golloba.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Lorek jest wypas, choć podczas półfinału IMŚJ w Zielonej Górze głupie błędy także niestety popełniał :P:P Mylił zawodników, zwłaszcza podczas próby toru no i w ogóle :P Ale ogólnie i tak jest najlepszy. Przynajmniej fajnie się go słuchało.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek to najlepszy komentator w Polsce.Dobrze,ze bedzie komentowal mecze juz do konca sezonu w Czestochowie

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek jest najlepszy!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znam go tylko z Wizji, ale jest spoko. Ciekawe wywiady, zna się na rzeczy i robi to z pasją.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam Lorka z relacji na żywca, na Wizji zawsze był
    the best. Szkoda, że na początek nie mógłby chociaż prowadzić relacji w TV3 z meczów Atlasu, gdyż Niedźwiecki to gniot, jakich mało, przepraszam po Papie Gollobie.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym roku na GP Pragi,zobaczyliśmy go jak idzie ulicą.Oczywiście został przejęty do ogródka piwnego,w którym siedzieliśmy.Wypił z nami piwko,pogadaliśmy...Bardzo w porządku gość.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kazdy kto zastepuje we wroclawiu holynskiego ma u mnie bonusa , lorek ma trzy od razu ;]
    I love this game

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lepszy Wróbel w garści,niż Lorek na dachu...

    ...dziś Lorek jest w Cz-wie,jutro,jak widzę pójdzie na roczny kontrakt do WTS(ciekawe,czy Rusko zniesie dla niego KSM :-))) ).A tu na miejscu jest KAWAŁ SPIKERA.Fakt pożarł się z Jabłońskim,ale kudy Lorkowi do Wróbla.Jest na razie dobrze początkującym juniorem,który niewiedzę o nastrojach wśród publiki(nie potrafi tego na razie czytać) stara się ukrywać pod swoim spontanem.Jest doskonały w kontaktach 1:1,wobec tłumu gubi się(wierzę,że na razie).Na meczach w Cz-wie jestem na murawie i nie zdarzyło mi się widzieć tam zakłopotanego reakcją widowni Janusza.Facet potrafi słuchać(wierzcie mi)pomruk,hałas,tumult idący od trybun i momentalnie go rozumieć - wie,co w danym momencie dzieje się wśród kibiców.T.L.trzeba było(i nadal tak jest)przypominać,że teraz jest fala(bo 5:1),że teraz trzeba zagadać,bo kibice się buldoczą.Przykładem najlepszym są samoistne(samowolne?-przecież spiker ma panować nad publiką)starty fali wśród kibiców.Całe szczęście,że towarzyszy mu Wierzbicki z wieży i potrafi rozładować napięcie.Lorkowi jest trudniej,bo publika w Cz-wie jest nadal przyzwyczajona do Wróbla,z drugiej strony Lorek ma atut w postaci swojej neutralności klubowej i kojarzenia Go z Wizją,więc może odnaleźć się na każdym meczu i stadionie(choćby we Wrocławiu).Reasumując:To na razie dobry wywiadowca w TV,a spikerki z murawy musi się uczyć(od lepszych:Hołyńskiego,choć jest hałaśliwy i przede wszystkim J.Wróbla!).

    Pozdrówka z Cz-wy

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TOMASZ LOREK

    Lorek ma znakomity kontakt z publiką, ma fantastyczną pamięć
    potrafi skojarzyć w danym momencie wydarzenia sprzed wielu lat. Facet musi być bardzo, ale to bardzo "wkomponowany" w speedway, jego angielski pomaga mu w prowadzeniu zawodów,
    i te wywiady w trakcie zawodów, to zaciera barierę między publicznością a aktorami. Zresztą nie widziałem aby ktoś z zawodników odmówił mu wywiadu. Byłem w Częstochowie na lidze i bardzo podobał mi się jako spiker. To poprostu ekstraklasa!!!
    WNOSI DO ŻUŻLA DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PAN Lorek jest super! Zauważcie, że ze wszystkich wpisów na Jego temat nie ma ani jednego negatywnego! Tak trzymać!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja poweim nawet ze LOREK na prezydenta. Ten koles jjest niesamowicie obryty wiedza i dobrze zna angielski co umozliwai mu te wywiady z zawodnikami (u nas chyba nikt tego jeszcze nie robil) Oprawa na meczu, od momentu jak sie pojawil, uleglaniesamowitej poprawie - oby tak dalej.
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lorek

    Niestety nie slyszalem jego spikerki ,ale dla mnie to jedyny dziennikarz w Polsce znajacy sie na zuzlu ,czuje ten sport wie oco w nim chodzi.Szkoda ze juz go nie widuje w tv:(.Jak dla ,mnie to jestPan Tomasz i nikt wiecej za nim.Pozdrowienia dla Tomka .

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HUPEK pisał o spikerce Janusza Wróbla. Pewnie , że jego spikerka jest super ale już komentując w POLSAT SPORT nie mógł wyzbyć się sympatii klubowych. A Lorek jest obiektywny ,sprawia wrażenie jakby był przyjacielem wszystkich żużlowców.Obojętne czy to Rickardsson czy Umiński.A jeśli chodzi o Hołyńskiego to sorry ale nie lubię jego spikerki.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    AVE

    Ja osobiści kosztowałem się spikerką trzech jegomościów.

    1. Stary Hołyński - Stara szkoła łagodząca, żużlowy Pietrzak

    2. Małecki z Wrocławia (niepamiętam dokładnie nazwiska) - komentował
    w Lesznie jakiś indywid. turniej. Jego humorystyczne i abstrakcyjne
    texty prawie tylko ja i ojciec rozumieliśmy na stadionie. Nie wymagam
    zresztą od pospołu rozumienia humoru ala Monty Python.

    3. Lorek - dziennikrka nietypowa, luźna, sam po dziennikarce jestem i
    dostrzegam jak on się nią bawi. Facet czerpie radość z karzdego wywiadu
    i dlatego są one tak bardzo indywidualne. Tu mi się kojarzy leszczyński
    Mariusz Cwojda, który co by nie mówić jest bardzo sztywny.
    No cóż, nie ustrzega się błędów, czasami toco on myśli lub rozumie nie
    znaczy że inni rozumieją (znaczy się jest intersubiektywnie niekomunikowalny)
    Żałuję, że nie jest w Canalu.

    Na Ra

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fajnie, gdyby pan lorek mogl to przeczytac. zdecydowane TAK dla tego pana. oby wiecej takich ludzi. bledy nie bledy - kazdy je popelnia. ale jak malo jest ludzi, ktorzy pozostawiaja po sobie tak mile wspomnienie?

    a moze ktos z was chlopaki zna lorka? mysle, ze milo by sie poczul, gdyby ktos mu pokazal te wpowyzsze wypowiedzi :)))

    ja lorka kojarze tylko z wizji sport - podobal sie calej mojej rodzinie - i jako pierwszy potrafil wlasnie po angielsku z innymi motocyklistami zaciagnac. ale podejrzewam, ze gdyby nawet zdzislaw bernas potrafil po angielsku, to i tak by nie byl taki niezly jak lorek. sam miod.

    nara ładowara

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zdecydowanie Tomasz Lorek jest obecnie najlepszym spikerem (dziennikarzem), który nadaje się do komentowania wydarzeń żużlowych. To troszkę dziwna sprawa, że taka osoba jak on nie może zagrzać miejsca w TV po połączeniu C+ z Wizją, a przecież na cyfrze są transmisje z GP, gdzie fachowy komentarz pana Lorka poprawił by efekt transmisji.
    I tak jeszcze od siebie. Oglądałem relacje z meczów polskiej ligi żużlowej i na C+, potam na Wizji, aż wreszcie na Polsacie i zapewne wielu się forumowiczów ze mną zgodzi, iż najlepsze transmisje były w Wizji Sport za sprawą m.in. Tomasza Lorka. Mam nadzieje, że niedługo znowu usłyszymy jego głos w TV!:)
    Pozdrawiam!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem świadkiem półfinału IMŚJ w Zielonej Górze i jestem zadowolony ze spikerki p. Lorka. Wywiady z zawodnikami polskimi jak i zagranicznymi to coś nowego na stadionie przy ul.Wrocławskiej, każdy kibic był chyba z tego faktu zadowolony. Szkoda, że go nie ma na innych imprezach w Zielonej Górze.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja nie cierpie tego wróbla z polsatu! jak ogladalem mecz gks-wlokniarz to myslalem ze zaraz ***** czyms w telewizor! gosc tak nawija ze jezzuuuuuuu a w dodatku nie ma pojecia o tym co mowi! i jeszcze ten jego ochydny glos! bleeech!

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a własnie ogladal ktos moze w srode mecz na pulsie gniezno-zielona? jak uslyszalem jego komentarz to mnie zatkalo! tak sie ogadal! tak pierdo***, takie bledy popelnial! ladna z goscia musi byc gadula!

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chcemy Lorka!!!!!

    Jest naprawdę świetny. Wielu mogloby się od niego uczyć. Jest jescze tylko jeden malutki mankament...ten pseudoangielski akcent:P Jednak na to nie trzeba zwracać zbyt dużej uwagi:)

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Półfinał IMŚJ Zielona Góra:

    "Blue helmet three points, white helmet two points,
    yellow-black one point, red helmet bez punktu" - Salwy
    śmiechu na stadionie!!!;)

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszcze o Lorku

    Chciałbym zdecydowanie zaprotestować, przeciwko komentowaniu meczów w Częstochowie przez Tomasza Lorka:P.
    Niby dlaczego porządnego komentatora mają mieć tylko kibice z Częstochowy, ja też chcę Lorka (może by go sklonować).
    Byłem wczoraj (04.08.02) na turnieju o Złotą Lampkę, który komentował Tomasz i dalej jestem w szoku, że tak można prowdzić zawody, pomijając wpadki ze strony dzwiękowca (Tomasz prowadzi wywiad w parkingu, a na to ktoś mądry nałożył mu muzykę i tym samym dał znak do rozpoczęcia występu jakichś młodych lasek).
    LOREK NA STADIONY;););).

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LOREK WRÓĆ ...

    ... wróć do ludzi ... do TV ...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Lorek - efekciarz

    Lorek słabo zna angielski, operuje kilkoma znanymi wyrazami i zwrotami, zbytnio upraszcza sprawy, bywa nieśmieszny i trywialny. Pije także zbyt dużo, co udowodnił kiedyś za czasów śp. Wizji TV na stadionie w Bydce podczas GP, zataczając się po wyjściu na murawę. Ogólnie rzecz biorąc, najtragiczniejsze jest to, że nie ma w telewizji poza nim nikogo, kto kumałby żużel, więc może niepotrzebnie wytykam mu jego populizm etc.?

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie Tomek Lorek zaskoczył jednym...
    Podczas kilku rozmów, jakie z nim prowadziłem na kilku stadionach Polski zaszokował mnie wielką znajomością klimatów Hools. Nie tylko wie dużo o speedway'u i jego kulisach, ale doskonale orientuje się też w sprawach kibicowskich. Tego sie po nim nie spodziewałem...

    Mingozi:
    Co do Małeckiego, to kiedyś we Wrocławiu komentowałem z nim ligowy mecz speedrowera. W pewnych momentach bywało, że zawodnicy nie mogli wsiąść na rowery ze śmiechu by wyjechać do biegu. Też fajny gość. Żałuj, że tego nie słyszałeś...

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamiętam Lorka jescze za czasów wrocławskiej telewizji "Echo". Był sobie ot koleś z wybujałą fryzurą i dużymi okularami, który komentował mecze Sparty Aspro o ile sie nie mylę. Już wtedy było widać, że koleś znał się na żużlu i ma do tego dryg. Poźniej była Wizja Sport - i to bylo to. Pokazał całą swoją klasę, luźne rozmowy z zawodnikami. Widać było, że zawodnicy lubią tego gościa. Teraz zobaczyłem go jak prowadził mecz Atlas-Polonia B - JEST PO PROSTU NAJLEPSZY. Szkoda tylko, ze frajerzy z telewizji tego nie widzą i daja kolesi do komentowania, np. Wanio z Polsatu albo Niedzwiecki z Trojki. Dziwie sie, ze Canal+ nie chce Lorka, coz jest od nich chyba z adobry i chyba się go boją :-))

    Pozdrawiam :-)))

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lorek słabo zna angielski, operuje kilkoma znanymi wyrazami i zwrotami, zbytnio upraszcza sprawy, bywa nieśmieszny i trywialny. Pije także zbyt dużo, co udowodnił kiedyś za czasów śp. Wizji TV na stadionie w Bydce podczas GP, zataczając się po wyjściu na murawę. Ogólnie rzecz biorąc, najtragiczniejsze jest to, że nie ma w telewizji poza nim nikogo, kto kumałby żużel, więc może niepotrzebnie wytykam mu jego populizm etc.?
    Pozwól, że odniosę się do Twojej wypowiedzi.
    1.Jakim cudem przeprowidziłbyś wywiad na kilka stron z anglojęzycznym rozmówcą, jeśli znałbyś tylko kilka zwrotów w tym języku.
    2.Nie zgodzę się, że Lorek upraszcza sprawy (jakie?), a może On je poprostu przedstawia w sposób zrozumiały dla masowego odbiorcy.
    3. Piszesz, że pije zbyt dużo, ja też nie wylewam za kołnierz - zwłaszcza piwa, ale takiej kondycji jak On niestety nie posiadam (ta bieganina po murawie, z murawy do parkingu, z parkingu na murawę).
    4. Tym razem się z Tobą zgodzę. To jest naprawdę tragiczne, że w Polsce mamy tylko jednego komentatora z prawdziwego zdarzenia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •