Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: Nowy konkurs

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy konkurs

    Propozycja nowego konkursu

    Chciałbym zaproponować nowy konkurs. Nie będzie to konkurs o jednej dyscyplinie sportu, ale obejmujący kilka lig. Konkurs będzie obejmował następujące ligi:
    - Piłka nożna (mężczyzn),
    - Koszykówka (kobiet i mężczyzn),
    - Piłka ręczna (kobiet i mężczyzn),
    - Siatkówka (kobiet i mężczyzn),
    - Żużel.

    · Konkurs będzie trwał od weekendu 17/18.08.2002, a kończy w weekend, w którym kończy grę ostatnia z nich.
    · Konkurs będzie odbywał się tylko w weekendy i będzie obejmował wybrane spotkania z wszystkich ww. lig, które będą grały w dany weekend.
    · Konkurs obejmuje tylko i wyłącznie mecze najwyższych lig w kraju.
    · W każdej kolejce do typowania zostanie wyznaczonych 10 spotkań.
    · Jeden z meczy zostanie zawsze określony jako BONUS. Punkty zdobyte w tym spotkaniu przez uczestnika mnoży się przez 3.
    · Typowanie kończy się o godzinie 8.00 w sobotę. Typy przesłane później nie będą uwzględniane.
    · Ogłoszenie wyników kolejki odbywać się będzie najpóźniej we wtorek bezpośrednio po weekendzie.
    · Zestaw par na kolejny weekend będzie ogłaszany w poniedziałek.

    ZASADY PUNKTACJI

    PIŁKA NOŻNA:
    - Wytypowanie dokładnego wyniku – 5 punktów,
    - Prawidłowe wytypowanie różnicy bramek w meczu (oczywiście przy prawidłowo wytypowanym zwycięzcy)i remisu - 3 punkty,
    - Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.

    KOSZYKÓWKA: (typujemy wynik bez ewentualnych dogrywek)
    - Prawidłowe wytypowanie wyniku (typujemy różnicę koszy np. A-B: +4 to typ na czteropunktowe zwycięstwo drużyny A; A-B: -5 to typ na pięciopunktowe zwycięstwo drużyny B; A-B: 0 to typ na remis)w tym remisu – 8 punktów,
    - Zmieszczenie się z wynikiem w różnicy 5 punktów (oczywiście z prawidłowo wytypowanym zwycięzcą) – 4 punkty,
    - Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.

    PIŁKA RĘCZNA:
    - Prawidłowe wytypowanie wyniku (typujemy identycznie jak w koszykówce)w tym remisu – 6 punktów,
    - Zmieszczenie się z wynikiem w różnicy 3 bramek (oczywiście z prawidłowo wytypowanym zwycięzcą) – 4 punkty,
    - Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.

    SIATKÓWKA:
    - Prawidłowe wytypowanie wyniku – 3 punkty,
    - Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.


    ŻUŻEL:
    - Prawidłowe wytypowanie wyniku (typujemy jak w koszykówce, czyli różnicę punktów)w tym remisu – 6 punktów,
    - Zmieszczenie się z wynikiem w różnicy 6 punktów (przy prawidłowo wytypowanym zwycięzcy) – 4 punkty,
    - Prawidłowe wytypowanie zwycięzcy – 1 punkt.

    Jeśli ktoś trafi wszystkie rozstrzygnięcia (czyli wytypuje prawidłowo wszystkich zwycięzców lub/i remisy) otrzyma w ramach premii dodatkowo po jednym punkcie za każdy mecz (za mecz bonusowy przyznany zostanie także jeden punkt dodatkowy). Tak więc jeśli kolejka składać się będzie z 10 meczy i ktoś wytypuje prawidłowe rozstrzygnięcia wszystkich, to otrzyma dodatkowo 10 punktów. Jeśli spotkań do wytypowania będzie mniej, to automatycznie ilość tych punktów także będzie mniejsza.
    Jeśli ktoś nie wytypuje ani jednego rozstrzygnięcia to otrzyma punkty ujemne. Ilość punktów ujemnych uzależniona jest także od ilości spotkań do wytypowania. Za każdy mecz jeden punkt ujemny (identycznie liczone jak z punktami dodatnimi)

    UWAGA:
    - Punkty z danego meczu można zdobyć tylko i wyłącznie jeden raz – tzn., że jeśli ktoś prawidłowo wytypuje dokładny wynik meczu to otrzymuje 5 punktów (nie dodają mu się punkty za zmieszczenie się w danej różnicy i wytypowanie zwycięzcy).
    - Wyniki zweryfikowane przez właściwy krajowy związek sportowy nie będą uwzględniane w punktacji.
    - Wyboru meczy do typowania dokonuje organizator.
    - Reklamacja dotyczące ilości obliczonych punktów będą uwzględniane przez 5 dni od zakończenia kolejki.
    - W przypadku gdy ilość meczy w dany weekend będzie mniejsza od 20 (we wszystkich ww. ligach) organizator ma prawo zmniejszyć ilość meczy do typowania.
    - W przypadku gdy ilość meczy w dany weekend będzie mniejsza od 8 ( we wszystkich ww. ligach łącznie) organizator ma prawo odwołać kolejkę.
    - Sportsboard.pl funduje koszulkę dla najlepszego typera.

    ŻYCZĘ POWODZENIA W TYPOWANIU.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam pytanie czy punkty zdobyte w np. wytpowanou prawidłowego wyniku z ligi siatkarskiej lub płkarskiej beą się sumowac czy pkt z każdej z lig będa się liczyć osobno

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Punkty z poszczególnych lig będą się sumować. Nie będzie osobnych klasyfikacji dla poszczególnych lig.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie. Skoro mieszkam w Tarczynie i jestem chyba jedynym forumowiczem z tej miejscowości, to czy nie można stworzyć drużyny z ludzi, którzy są z miast reprezentowanych nielicznie? Aha jeszcze jedno. Skoro np. z Wawy jest 100 osób, a np. z Nowego Sącza 10 (oczywiście strzelam dla przykładu), to czy nie wydaje się Wam, że szanse nie są równe? Zawsze większej ilości łatwiej coś trafić.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie. Skoro mieszkam w Tarczynie i jestem chyba jedynym forumowiczem z tej miejscowości, to czy nie można stworzyć drużyny z ludzi, którzy są z miast reprezentowanych nielicznie? Aha jeszcze jedno. Skoro np. z Wawy jest 100 osób, a np. z Nowego Sącza 10 (oczywiście strzelam dla przykładu), to czy nie wydaje się Wam, że szanse nie są równe? Zawsze większej ilości łatwiej coś trafić.
    To jest jeszcze kwestia do przemyslenia. Musze to po prostu dobrze obmyslic. Mysle ze siadziemy dzisiaj z dario i mario77 przy piwku i cos wydumamy. Jutro w kazdym razie przedstawie gotowa koncepcje. W tej chwili nie bede nic obiecywal.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drużyny nie wypalą. Miały byc drużyny w eurogolu, było sześć, ale zawsze ktoś nie typował...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po przemysleniu sprawy doszedlem do wniosku ze nie bedzie klasyfikacji druzynowej, a prowadzona bedzie tylko klasyfikacja indywidualna.
    Odpowiednie zmiany w regulaminie konkursu zostały poczynione.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok. Dzięki za odpowiedź. Aha gratyluję pomysłu. Jeszcze jedna rzecz - remis w koszykówce jest naprawdę bardzo rzadkim zjawiskiem i dlatego proponowałbym albo znieść zapis o możliwości typowania takiego wyniku, albo dawać za trafne wytypowanie dużoooooo punktów, bo kto będzie ryzykował?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt nikomu nie karze typowac remisow w koszykowce. Wiem ze to jest b\niezbyt czesty wynik w koszu, ale coz - jesli wytypujesz remis to dostajesz jeden punkt - jak za kazde wytypowanie wyniku. Zdaje sobie sprawe ze praktycznie nikt nie bedzie typowal remisow, ale trudno.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry, że zamęczam Cię tymi pytaniami, ale kto pyta nie błądzi, prawda?:) Tak więc, jeśli ktoś np. wyjeżdża, to czy może typować "na zapas". Czy jest to niemożliwe i nie zdobywa wtedy po prostu punktów? To już chyba ostatnie;)

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zestaw par będzie ogłaszany w poniedziałek bezpośrednio przed danym weekendem. jest więc około 5 dni na typowanie. Wcześniej po prostu nie da rady. a konkurs zaczniemy w weekend 17/18.08 - gra wtedy i liga piłkarska i żużlowa.
    \Co do pytan to nie mam nic przeciwko nim. Pytaj a rozwiejemy wszelkie watpliwosci.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Modyfikacji uległy zasady punktacji. Mysle ze jest to juz ich koncowa wersja. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki za odpowiedź. I mam dobrą wiadomość;) Nie mam wiecej pytań:D:D:D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To tylko pozornie dobra wiadomosc. Im wiecej pytan tym wiecej rozwiejemy watpliwosci.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro tak lubisz pytania ;) , to też Ci jedno zadam . Rozumiem , że będzie można typować wyniki meczów tylko z polskich lig , czy też może znajdą się spotkania z lig zagranicznych , np. z angielskiej czy niemieckiej ???

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam nowego forumowicza! Tak na marginesie, to chyba inne ligi, to byłoby już za dużo.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze Mariusz ze namowilem Cie na forum i bedziesz tutaj stalym gosciem. Lig zagranicznych nie typujemy. Moze ktos inny sie tym zajmie. mam nadzieje ze wezmiesz udzial w naszym nowym konkursie.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vitam PeJotka i thanx Behemot za ciepłe powitanie :) . Mam kolejne pytanko . Trzeba będzie typować wyniki wszystkich 10-ciu spotkań , czy też dopuszczalna będzie mniejsza liczba typowań , np. 6 ???
    POZDROOOVKA !!! :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oczywiscie mozesz typowac mniejsza ilosc spotkan, tylko po co? Sam w ten sposob pozbawiasz sie punktow, a to nie ma wiekszego sensu. Wybor nalezy do Ciebie.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hi !!! Thanx za cierpliwość ;) . Jak wymyślę jeszcze jakieś pytanka - a o to możesz być spokojny :))) - to dam znać .
    POZDROOOVKA !!!

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hi PeJotka !!! Mam propozycję - a może by tak wprowadzić jakieś "bonusy" , tzn. np. dodatkowe punkty za dobre wytypowanie wszystkich wyników kolejki , a ujemne za same "pudła" ??? Ciebie proszę o odpowiedź , a innych forumowiczy o ewentualne opinie . NaRa ;)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy pomysł, tylko że ujemne punkty to chyba trochę zamieszania z liczeniem? Ale jeśli nie, to spox, nie ma problemu.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Pidżej - kolejny głos za zmianami :) :) :) . Pozdrooovka !!!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PeJotka !!! Nie śpij i odpowiedz !!! NaRa ;)

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie spie. Propozycja godna przemyslenia. Porozmawiam z Dario i wkrotce damy znac co i jak z Twoja propozycja. Ja osobiscie uwazam ten pomysl zaciekawy, ale czy do wprowadzenia? To juz inna sprawa. narazie nic nie obiecuje.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niczego nie obiecuj , tylko wyraż zgodę i wprowadź tę zmianę - po starej znajomości < oczywiście żartuję !!! > ;) . Ale tak na serio , to myślę , że to nie wprowadziłoby większego zamieszania .
    NaRa ;) ;) ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chodzi o zamieszanie, ale o to ze nie zawsze bedzie do typowania 10 meczy. W niektore weekendy moze ich byc mniej. I co wtedy? Przeciez jak przyznam dodatkowo ileś punktów za wytypowanie wszystkich zdarzeń to musiałbym wprowadzić rozgraniczenie dla np 10 czy 8 spotkan. Jak zaznaczylem jednak propozycja jest godna rozwazenia i dzisiaj po poludniu spotkam sie z Dario w celu jej przedyskutowania. Wiele jednak nie obiecuje.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi osobiście wydaje się ten pomysł bardzo dobry, no ale decydujący głos należy do Ciebie royko. Jeszcze pozostaje kwestia punktacji za takie wytypowanie wszystkich spotkań. Ile by za to dawać pkt. Co do spotkań czy 8 czy 10, to bez różnicy jak będzie 8 to będzie po prostu łatwiej zdobyć punkty "bonusowe".
    Ja uważam, że jest to pomysł godny rozważenia. Jedno spotkanie bonusowe jest już zawarte w regulaminie to czemu by nie wprowadzić jeszcze jednego bonusu :). Wówczas typowanie byłoby ciekawsze.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem właśnie po rozmowie z Dario i ustaliliśmy rozwiązanie, które powinno Was zadowolić.
    Otóż jeśli ktoś trafi wszystkie rozstrzygnięcia (czyli wytypuje prawidłowo wszystkich zwycięzców lub/i remisy) otrzyma w ramach premii dodatkowo po jednym punkcie za każdy mecz (za mecz bonusowy przyznany zostanie także jeden punkt bonusowy). Tak więc jeśli kolejka składać się będzie z 10 meczy i ktoś wytypuje prawidłowe rozstrzygnięcia wszystkich to otrzyma dodatkowo 10 punktów. Jeśli spotkań do wytypowania będzie mniej, to automatycznie ilość tych punktów także będzie mniejsza.
    Jak wiecie jednak każdy kij ma dwa końce. Więc teraz o sprawie mniej przyjemnej. Jeśli ktoś nie wytypuje ani jednego rozstrzygnięcia to otrzyma punkty ujemne. Ilość punktów ujemnych uzależniona jest także od ilości spotkań do wytypowania. Za każdy mecz jeden punkt ujemny (identycznie liczone jak z punktami dodatnimi)
    Mam nadzieję, że jasno przedstawiłem nowinki regulaminowe. W razie jakichkolwiek pytań proszę o zadawanie ich na forum, a z chęcią odpowiem. Myślę, że jest to już ostatnie uzupełnienie zasad punktacji.
    Odpowiednie zmiany w regulaminie konkursu zostały poczynione.
    Łączę pozdrowienia.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie wszystko jasne . Thanx za uwzględnienie mojej propozycji . Jak jeszcze wpadnę na jakiś pomysł , to dam znać . POZDROOOVKA :)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    981
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurczę! Teraz już chyba za póżno, ale.. moze nie? A gdyby tak dołożyć HOKEJ? Co Wy na to? Aha, i jeszcze jedno. Proszę o dokładne informacje - co, gdzie, kiedy, czy już można zacząć, a jeśli nie to kiedy.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do hokeja to sam nie wiem. Moze włączymy jeszcze ale osobiscie watpie. Nie zamykam jednak drogi przed hokejem do naszego konkursu.
    Startujemy 17/18 sierpnia.
    Zestaw par na pierwsza kolejke opublikujemy w okolicach 12.sierpnia

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    royko

    Trzeba sie gdzieś zpisywać???

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Ja też chętnie wezmę udział w konkursie :)

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli chodzi o mnie , to hokej też może być .
    Pozdrooovka !!! ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyjasniam kolejna, mam nadzieje ze juz ostatnia watpliwosc. Nigdzie sie nie trzeba zapisywac. Okolo 12.08 zostanie otwarty temat, gdzie znajdzie sie zestaw par - wystarczy zatypowac i to wszystko.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam juz pewnosc co do lokalizacji konkursu. Typowac bedzie mozna w dziale "zakłady bukmacherskie". Pierwszy termin do typowania przypada w weekend 17/18.08.02 Zestawu par na tę kolejkę możecie szukać już 11/12.08

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    713
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ruszył już konkurs SUPER TYPER. Typować można w dziale Zakłady Bukmacherskie.
    Zgodnie z regulaminem typować można do godziny 8.00 w sobotę. Późniejsze typy nie będą uwzględniane.

    ZAPRASZAM DO TYPOWANIA

    Życzę powodzenia.

  39. Powrót do góry    #39
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Zabawa jest przednia!!

    odbyly sie juz 4 kolejki, bawi sie wspolnie w typowanie kilkadziesiat osob a przystapic mozna do zabawy w kazdym momencie. Juz wkrotce jak zapewniaja organizatorzy;) wystartuje Puchar Super Typera i sa chyba wolne miejsca, warunek jednak to przylaczenie sie do zabawy w normalnym typowaniu. Zachecam - mozna jeszcze typowac 5 kolejke Super Typera. Link macie ponizej...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •