Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: LIGA MISTRZÓW

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LIGA MISTRZÓW

    Jutro w Luksemburgu ,odbędzie sie losowanie grup ligi mistrzów.W losowaniu udział wezmą dwie polskie drużyny, AZS Częstochowa i Mostostal Kędzierzyn-Kożle,napewno te dwie drużyny nie spotkaja sie w jednej grupie.Pojedynki polskich zespołów bedą pokazywane w polskiej telewizji w programie pierwszym oraz drugim.Dla osób które odbierają w swoich radiach, "Radio Fon" informuje ,że jutro o godzinie 13.00 zacznie się losowanie,a wyniki losowania powinny byc znane ok.13.45.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    611
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja ze strony PZPS:

    "
    Losowanie Europejskiej Ligi Mistrzów
    Wczoraj rywali poznali nasi reprezentanci w Pucharze Top Teams oraz CEV. Dziś w Luksemburgu odbyło się losowanie w Lidze Mistrzów.

    Zespół Nafty Piła spotka się w grupie trzeciej z RC Cannes (Fra), Maldostą Zagrzeb (Chor) i Crveną Zvezdą Belgrad (Jug), zaś warszawska Skra walczyć będzie w grupie z Foppapedretti Bergamo, hiszpańskim Burgos i zespołem z Węgier, NRK Nyiregyhaza.

    Mistrzowie Polski, Mostostal w grupie V będzie miał za rywali Noicom Cuneo z Włoch, Łużniki Moskwa oraz Telekom Malagę, zaś akademicy z Częstochowy Olympiakos Pireus, Noliko Maaseik i Levskiego Sofia.

    Wiadomo też, że Final Four kobiet rozegrany będzie w Pile, zaś mężczyzn we Włoszech.
    "

    Co sądzicie o grupach w których zagrają nasze zespoły?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kędzierzyn ma znacznie ,słabszą grupe od AZS-u.Chodz szanse są zawsze ,wiec można powalczyc.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powodzenia

    życzę dobrej gry i galaxii i mostostalowi

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ktos dał plamę !...AZs ma silniejszą grupę od Mosto ???.buahahahahahahahahha....popatrz lepiej na składy tych druzyn !...grupy są conajmniej równe !

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak się prezentują grupy IECL:

    GRUPA "A"

    Olympiakos Pireus
    Noliko Maaseik
    Galaxia Pamapol Częstochowa
    Levski Siconco Sofia

    GRUPA "B"

    Daytona Modena
    Unicaja Almeria
    Erdemirspor Eregli
    Knack Roeselare

    GRUPA "C"

    Hotvolleys Vienna
    Vfb Friedrichshafen
    Buducnost Bank Podgorica
    Paris Volley

    GRUPA "D"

    SSK Ankara
    Stade Poitevin Poiters
    Iraklis Saloniki
    Belgorie Belgorod

    GRUPA "E"

    Mostostal-Azoty Kędzierzyn-Koźle
    Luzhniki Moskwa
    Noicom BreBanca Cuneo
    Telecom Malaga

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Butcher - coś mi się wydaje, że Mosto najgorzej trafiło, a nie Czewa - a pozatym macie spełnione marzenie - zmierzycie się z Olympiakosem i zobaczycie, że tak łatwy w Waszych oczach przeciwnik nakopie Wam.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje:
    Butcher - coś mi się wydaje, że Mosto najgorzej trafiło, a nie Czewa - a pozatym macie spełnione marzenie - zmierzycie się z Olympiakosem i zobaczycie, że tak łatwy w Waszych oczach przeciwnik nakopie Wam.

    Kto powiedział że Olympiakos jest naszym "spełnieniem marzeń" doceniamy przeciwnika i wiemy na co Go stać,a wracając do grup to z miłą chęcią bym sie zamienił.Nie ma co porównywać sukcesów Olympiakosu czy Noliko z Cuneo czy Malagą.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamo: Poki co sklady na LM jeszcze nei sa zgloszone.
    Co do zespolow to z tego co sie orientuje Nooliko i Olympiakos sa bardziej utytulowane od Luznik czy Cuneo. Druzyny z Pireusu i Maseik niejednokrotnie wystepowaly juz w Final Four. Luzniki czhyba jeszcze nie. Nie wiem jak z Cuneo ale nie sadze bo do tej pory byl to zespol przecietny w lidze wloskiej gdzie prym widoly Casa, Sisley czy Lube... i to wlasnie te druzyny wystepowaly w LM.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Butcher ->> to TOMEKB i galaxian kiedyś pisali na zapomnianaej Hodze, że oni AZS pokanałby Olympiakos jak Mostostal z nim przegrał, Noicom ma nienajgorszy skład z bardziej znanych zawodników to są : Kantor, Sartoretti i Omrcen. A skład Noliko kiedyś miałem i nie grali tam najlepsi zawodnicy, z takich lepszych to jest Lebl, Wiebel i Popelka. A był tam kiedyś bardzo dobry środkowy nie pamiętam jak się nazywa. A Levskim już nawet nie będe wspominał.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To że pisali ,że AZS by wygrał wtedy z Olympiakosem , to wcale nie znaczy,że ta drużyna jest "naszym spełnieniem marzeń".A i jeszcze jedno,pamietaj że nazwiska nie graja ,przykładem to że tutaj być tegoroczny mundial.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od pewnego czasu zauwazylem ze Kamo ma bardzo bujna wyobraznie. JA osobiscie nic nie pisalem na hodze ze bysmy wygrali z Olympiakosem. Kolejna bajeczka ktora dopisales po tych z Kazakove, Gomezem, czy Kournetasem w Chemiku KK :)) Co do grup. Nasza uwazam ze jest bardziej wyrownana. Noicom Cuneo nie wiem czy mam racje ale ich z LM nie pamietam...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Butcher - to zobaczymy jak te nazwiska zagrają, a Wy to będziecie się chyba męczyć z Levskim.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Owszem będziemy się męczyć,bo nie mamy takich super siatkachy jak Wy ,którzy wszystkich rzucają na kolana.I poza tym ,umiemy docenić klase rywala w przeciwieństwie do WAS .

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TOMEKB - czy ja mówie, że Ty to mówiłeś, to mówił chyba dude i pamiętaj, że Noicom jest zdobywcą Pucharu Konfederacji 2002\2003, ale moje typy miejsc w grupach są takie ;) :
    Gr. a

    1. Olympiakos
    2. Noliko, Galaxia
    4. Levski

    Gr. b

    1. Daytona
    2. Knack
    3. Unicaja
    4. Erdemirspor

    Gr. c

    1. Vfb Friedrichshafen
    2. Paris, Hotvolleys
    4. Buducnost

    Gr. d

    1. Iraklis
    2. Poitevin, Biełgoria
    4. SSK Ankara

    Gr. f

    1. Noicom
    2. Mostostal
    3. Luzhniki
    4. Telecom

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bitcher -> my też umiemy docenić klase rywala takiego jak Noicom czy Luhniki (które nie mają najlepszego składu), Wy macie troche gorszy skład od Mosto i musicie się pogodzic (przynajmniej jak na razie), ale i tak Mosto i Galaxia są najlepszymi drużynami w Polsce, aha oprócz Vfb i SSK Ankara, nie zauważyłem drużyn z tardycjami :P

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kamo zapomniales o jednej waznej rzeczy. Wy byliscie druzyna z pierwszego koszyka, czyli z tzw "elity" i trafiliscie na "teoretycznie" slabszych od was rywali. Mowie "teoretycznie" bo Cuneo nie jest slabsze. My natomiast bylismy w ostatnim koszyku i 3 druzyny sa od nas "teoretycznie" lepsze.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuje 1:
    "Butcher ->> to TOMEKB i galaxian kiedyś pisali na zapomnianaej Hodze, że oni AZS pokanałby Olympiakos jak Mostostal z nim przegrał ... "

    Cytuje 2:
    TOMEKB - "czy ja mówie, że Ty to mówiłeś, to mówił chyba dude ... "

    Nic ując nic dodać :) :) :) :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Galaxian ->> dla Was to Olympiakos jest raczej nie do pokonania, Noliko w zasięgu, a Levski do pokonania, a u nas wszystkie drużyny są dla nas do pokonanania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •