Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rempałowie

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Rempałowie

    Czytałem w TŻ że ma się odbyć czwórmecz towarzyski. Jedną z drużyn będą stanowili wyłącznie Rempałowie. Fajny pomysł! Co wy na to?

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Czytałem o tym.
    Nieźle nie trzej a czterej "muszkieterowie":):):):):):):)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    REMPAŁA SPEEDWAY TEAM...... tak to się ma chyba nazywać....

    z tego co pamiętam to te zawody mają się odbyć 8 sierpnia na tarnowskim torze.... z tego co słyszałem to ma być bardzo mocna obsada tych zawodów, a więc bardzo wielka gratka dla fanów żużla w Tarnowie... ale niestety muszę was zasmucić, nie będzie mnie na tych zawodach ponieważ wyjeżdżam nad morze... buuuuuuuu:(:(:(:(:(

    a tak na marginesie to możliwe że za rok w Tarnowie będzie istny TEAM Rempałów. Już w drużynie Jaskółek jest Grzesiu i Marcin, duże prawdopodobieństwo że wróci z Rzeszowa Tomek... a na mieście nawet słychać coś o Jacku.. ale jak dla mnie to szanse są żadne na powrót do domu najstarszego z klanu.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe Krufka zawody beda 4 sierpnia i zapowiada sie bardzo ciekawie :) kolejne zespoly to czywiscie UNIA TARNOW , Zielona Gora (m.i.Huszcza, Kurmanski) i 4 zespol to bedzie tworzony (m.i. Winiarz, K.Kasprzak )

    P.S.- juz mi sie chce plakac jak pomysle ze cie nie bedzie za tych zawodach :( bedzie mi brakowalo twoich komentarzy hehe (sa naprawde swietne) polecam wszystkim siedziec na meczu z Krufka......

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_ka zapewne ku twojej wieliej radości:):):):) chciałem Ci oznajmić, że wbrew wcześniejszym zapowiedzą będę na meczu ze Startem Gniezno.... a co do 4 sierpnia to może jakąś chorobe zaczne symulować i mnie w Tarnowie zostawią..???
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Noo.... krufka nad morze nie pojedziesz ?? W sumie też bym nie pojechał jakbym miał odpuścić taki czwórmecz i to jeszcze z klanem R. Miejmy nadzieje że morze wyschnie i nie będziesz musiał jechać.....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •