Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Dlaczego???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego???

    jak sam tytuł sugeruje będzie to pytanko
    chetnie poznam opinie pozostałych forumowiczów

    DLECZEGO Indywidualny Mistrz Świata Juniorów
    nie może bronić wywalczonego tytułu???!!!
    kto wpadł na ten "genialny" pomysł?
    jaki jest tego cel?
    czy jest to sprawiedliwe?
    może najwyższa pora to zmienic?
    nie wydaje mi się aby sami zawodnicy, czyli IMŚJ byli z tego zadowoleni (niech np. Dawid Kujawa powie co myśli na ten temat?)
    jeżeli jest tak w przypadku juniorów
    to taka sama zasada powinna zacząć obowiązywać także w GP!!!
    a może przełożyć się to powinno na rozgrywki krajowe?
    ciekawe by to było!!!
    bo otóż Apator nie mógłby wystepować w ekstralidze!!!
    wrocławianie nie mogliby wystapić w finale MPPK rozgrywanym we ... Wrocławiu!!!
    itd...

    to jest chyba jednak KARA!!!

    a idąc dalej
    proszę bardzo
    pierwszy przykład z brzegu to
    KSM!!!
    czyż to troszkę nieanalogiczna sytuacja? (tak mi się wydaje)
    dobry zawodnik nie może występowac w drużynie w której by bardzo chciał bo ... (i tu można wymienić mnóstwo nazwisk)

    ech
    te przepisy, paragrafy, ustawy i inne wszystkie dziwne zapisy komplikujące nam życie

    co o tym myslicie?!






  2. Powrót do góry    #2
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Masz rację. To z IMŚJ to absolutny debilizm
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przepis jest normalny bo jak junior może bronić tytułu IMŚJ jeżeli w roku następnym przechodzi w wiek seniora.junior który prezentuje wysoką formę bez problemu awansuje do finału nie korzystając z otwartych drzwi kuchennych.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Jacquesem.Przepis to przepis.Zawodnik ktory ma 22 lata nie jest juz juniorem

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie Mareckiemu chodzi o cos innego...Czemu mistrz swiata nie moze bronic tytyłu ..Przykład ??.Dawid Kujawa a juniorem jest wciąż:)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek!!!! brawo!!!! o to mi chodzi właśnie!!! wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może najlepszym sposobem byłoby zakazanie startu zawodnikom polskim w mistrzostwach juniorów.może w końcu koalicja zagraniczna przełamała by zdobywanie medali przez naszych wspaniałych juniorów

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A z jakiej to okazji kujawa mialby otrzymac bez walki miejsce w tegorocznym finale IMSJ??? To ze w zeszlym roku wygral final nie jest zadnym argumentem. W tym sezonie nie przeszedl nawet krajowych eleminacji, a w lidze jest cienki jak barszcz. Twoje porownanie IMSJ do ligi pozostawie bez komentarza.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tomasem!
    Po pierwsze przeszkoda jest wiek - jak ma bronic gdy tytul wywalczyl w wieku 21 lat
    A po drugie dlaczego Kujawie(który ten tytuł zdobył chyba z pomocą samego szatana-bo bóg by w tym wypadku nic nie zdzialal:):))
    I dlaczego tu pokazujecie przykład Kujawy!

    Czyli mam rozumieć że jemu trzeba przyznać to miejsce odrazu, ale zawodnikowi co wlasnie konczy wiek juzniora to juz nie tak?? Czyli w waszych oczach sa równi i równiejsi!
    Bzdura!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Tomasem!
    Po pierwsze przeszkoda jest wiek - jak ma bronic gdy tytul wywalczyl w wieku 21 lat
    A po drugie dlaczego Kujawie(który ten tytuł zdobył chyba z pomocą samego szatana-bo bóg by w tym wypadku nic nie zdzialal:):))
    I dlaczego tu pokazujecie przykład Kujawy!

    Czyli mam rozumieć że jemu trzeba przyznać to miejsce odrazu, ale zawodnikowi co wlasnie konczy wiek juzniora to juz nie tak?? Czyli w waszych oczach sa równi i równiejsi!
    Bzdura!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Tomas, A_P_GUCIO

    Panowie tu nie chodzi o to aby mistrz z poprzedniego roku miał automatycznie zapewniony start w finale.
    W tej chwili mistrz nie ma prawa startować w eliminacjach nawet gdy ciągle jest juniorem, więc nie może bronić tytułu. Jeśli skończył wiek juniora uważam to za jak najbardziej słuszne, ale dlaczego nie może startować jeśli zdobył swoje mistrzostwo w wieku lat dwudziestu lub wcześniej?
    W tym roku taki problem dotyczy Kujawy, ale wcześniej też zdarzały sie takie przypadki (nie jestem pewny ale chyba Lee Richardson także nie mógł bronić tytułu), choć w większości MIMŚ zdobywają dwudziestojednolatkowie.
    Obecnie przepis stanowi, że mistrz świata juniorów nie może startować w mistrzostwach (eliminacjach do mistrzostw) bez względu na to czy jest ciągle juniorem czy nie. Ja uważam to za chore - jeśli jest juniorem niech startuje.
    Rickardsson zakaz startów w GP - to normalne?

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Susic własnie o to mi chodzi!!! widzę że kumasz o co chodzi!!! Jonsson też był w takiej sytuacji! dla mnie jest to chore

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznam szczerze ze wczesniej nie slyszalem o tym bzdurnym przepisie, natomiast Marecki niezbyt przejrzyscie przelal swoje mysli na "papier".

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    marecki
    ja ci powiem czemu ak jest
    bo jakby teraz kujawa startował to by się skompromitował :):)
    a tak na poważnie to ten przepis jest bez sensu, ale musimy się z nim pogodzić
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy czytalam wypowiedz Mareckiego tez za bardzo nie moglam zrozumiec o co chodzi.

    Macie racje ze taki przepis jest bez sensu ale moze ma on na celu promowanie nowych zawodnikow.

    Zawodnik ktory zdobyl mistrzostwo w pewnym sensie zostal juz wypromowany-ma tytul mistrza i juz nikt mu go nie odbierze.Natomiast jest wielu innych mlodych,ambitnych i pelnych zapalu zawodnikow ktorych stac na mistrzostwo.Dlaczego im to odbierac?
    Powiedzmy sobie szczerze ze tytul IMSJ to nie to samo co IMS
    , nie jest az tak prestizowy i uznawany(nie umniejszam tu wartosci zdobytego tytulu ale stwierdzam fakty).
    Jednego czego zaluje to usuniecie przepisu o tym iz junior ktory zdobyl tytul IMSJ ma zagwarantowany start w GP.Wlasnie to byla szansa dla takiego zawodnika na jazde w gronie najlepszych zuzlowcow,na poznanie technik jazdy na zagranicznych torach.
    Szanse na obrone tytulu zuzlowiec otrzymuje zdobywajac IMS a tytul juniorski jest tylko furtka do wielkiego swiata!!!
    Zdobywszy tytul Mistrza junior osiagnal w Swojej kategorii wszystko co bylo do osiagniecia wiec teraz jest kolej na IMS wywalczonego w turniejach GP.

    P.S.Aby ustrzec sie przed atakami lub innymi podobnymi wpisami zastrzegam ze ten przepis tez mi sie nie podoba a to co napisalam to tylko moje przemyslenia dotyczace topiku.W koncu przepisy/reguly czasami tez sa uzyteczne!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aniu a ja dalej uważam że to chory przepis!!!
    a gdyby tak np. w szkole
    dostaniesz 1 i nie możesz jej poprawić?
    to sprawiedliwe?
    nie mogę zrozumieć czemu ma służyć ten przepis?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •