Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 100

Wątek: Dzika Karta na Chorzów dla A.Huszczy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzika Karta na Chorzów dla A.Huszczy

    Po wczorajszym występie w Łodzi Andrzej Huszcza powinien otrzymać dziką kartę na Grand Prix w Chorzowie. Młode gwiazdy może w końcu dostaną do myślenia. Huszcza to fenomen na skalę światową. Pokonał samego Tomka Golloba i z bonusami w Łodzi był nie do pokonania przez rywali.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fenomen Huszcza

    Jestem zaaaaaaa.
    Dla uszanowania jego dotychczasowych wyników w całej karierze powinien dostać dziką kartę w Chorzowie.
    Czego jak czego ale ambicji temu zawodnikowi nigdy nie brakowało.
    "TOMEK" na GP w CHORZOWIE !!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za a nawet przeciw!!!
    A jak ktoś chce poznać moje zdanie proszę przeczytać 41 wpis na stronie dzika karta dla Węgrzyka!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej do Grand Prix!...należy to się tobie :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wczorajszym występie w Łodzi Andrzej Huszcza powinien otrzymać dziką kartę na Grand Prix w Chorzowie. Młode gwiazdy może w końcu dostaną do myślenia. Huszcza to fenomen na skalę światową. Pokonał samego Tomka Golloba i z bonusami w Łodzi był nie do pokonania przez rywali.
    I co z tego? Jak już pisałem w innym temacie, na memoriale Szmid i każdy z Rybniczan też objeżdżali samego Tomasza Golloba! I nawet jego pogromce Andzreja Huszczę. Tak więc nie ma się czym podniecać. Co do dzikiej karty dla Huszczy to jestem na nie. Nie dlatego, że go nie lubie, tylko dlatego że uważam, że już dla niego za późno na GP. A skoro jest taki dobry jak mówicie to z pewnością łatwo awansuje do przyszłorocznego cyklu i będziecie go oglądać we wszystkich zawodach, czego wam i jemu życzę.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andrzej Huszcza

    Tego pan nie tzeba przedstawiac zadenemu
    kibicowi a to co on pokazuje mimo wieku to
    mnie nie dziwi po prostu jak zrezygnuje z zuzla co
    on zrobi ????
    A do GP to dal bym mu dzika karte na wystkie cykle GP !!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak na razie to jest wszystko bez sensu, SGP w chorzowie dopiero we wrześniu a do tego czasu może się wiele wydarzyć, miejmy nadzieję że tego lepszego

    pozdrawiam

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze ten watek juz kiedys byl przerabiany
    wiec po jaka cholere wracac do niego???
    jedno jest pewne ze huszcza raczej na 150 procent w tym gp nie wystartuje ale coz moze i by mu sie nalezalo
    tak wiec proponuje zakonczyc bo nie warto

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję

    mysle ze ten watek juz kiedys byl przerabiany
    wiec po jaka cholere wracac do niego???
    jedno jest pewne ze huszcza raczej na 150 procent w tym gp nie wystartuje ale coz moze i by mu sie nalezalo
    tak wiec proponuje zakonczyc bo nie warto
    no i w tym się z tobą zgadzam
    na razie nie ma o czym mówić jest na to za wcześnie
    pozdrawiam

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...a moze by tak"dzika karta"dla Janusza Kolodzieja!
    Przyszlosc Polskiego Speedwaya!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andrzej do Grand Prix!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę,że dałby sobie radę!
    Pozdrowienia dla Zielonki!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jako rzeszowianin zachwycony jazda w lidze - proponuje Macka Kuciape :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten wątek był przerabiany przynajmniej 2 razy . Ja bym zamiast Huszczy postawił na kogoś młodego Huszcza nie poradzi sobie w GP . A tak wogóle to powinien się oszczedzać , On nie ma 20 lat liczcie się z tym chcecie go zajechać czy jak .

    Ja pozostaję przy swoim stawiać na młodych !!!! Bo w nich przyszłość polskiego żużla!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ELIMINACJE

    Już w wątku o Węgrzyku się wypowiedziałem i powtórzę jeszcze raz.Nie ujmując umiejętności panu Andrzejowi powinna się odbyć eliminacja kandydatów i to na stadionie śląskim.Zwycięzca tych eliminacji pozna dobrze tor i być może turnieju GP nie zakończy po dwóch startach.
    pozdrawiam :CKM Włokniarz

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ELIMINACJE

    Popieram linmot i proponuję aby forum wystosowało petycję
    odnośnie eliminacji przed GP w Chorzowie.Na ten temat zakładam osobny wątek

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z całym szacunkiem dla p.Andrzeja na G.P.już nie pora.
    G.P. to nie nasza liga ani nie nasze podwórkowe turnieje , to zupełnie inna sprawa.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Lex : Co to znaczy stawiać na młodych ? ,że pojadą 2 biegi w gp i będą mieć doła (bo na pewno niczego tam się nie nauczą , może poza pokorą i szacunkiem ale obserwując naszych młodych zawodników śmiem w to wątpić)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o dziwo sprinterka bardzo rozsadnie mowi
    i jeszcze jedno PRZECIEZ MY JUZ O TYM PISALISMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie z wami nie zgodze Andrzej wie co
    on podola czy nie jak by nie podolal to by nie
    startowal w POLFINALE do GP 2003 on wie czy podola
    czy nie ale ja wierze w niego bo wiem ze jak by
    dostal dzika karte nizmarnowal by ja !!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze tak czy inaczej panu Andrzejowi nalezy sie ta karta. "To nie podworko" - zgadza sie a czy on tylko na podworku jezdzic potrafi ? Zachwyca swoja postawa przede w lidze, ale rowniez na eliminacjach swiatowych czy krajowych, w ktorych startuja przeciez nasze polskie gwiazdy pretendujace do dzikiej karty. Jak widac radzi sobie bardzo dobrze indywidualnie i w parze. Zupelnie sie z tym nie zgodze, ze on jest za stary na GP, jak by tak bylo on by wiedzial i dalby sobie z tym sportem spokuj. "Dac szanse mlodym" - rozumiem ze do mlodych nalezy przyszlosc, ale nie przesadzajcie wystep takiego powiedzmy Romanka czy Kolodzieja w GP ? jak wy sobie to wyobrazacie. To beda 2 starty, wielki stres dla chlopaka a nie zadne tam doswiadczenie. Bzdura. Nie radza sobie Cegielski czy Hampelek w miae juz objerzdzony... Huszcza jezdzil ze wszystkimi swiatowymi gwiazdami niejednokrotnie, jest bardzo doswiadczonym zawodnikiem, zna kilkadziesiat stadionow i jego wystep napewno nie skonczylby sie na 2 startach i przyjechaniu na 4 pozycji. Puki jest jeszcze czas i jest Huszcza w dobrej dyspozycji, to proponuje jemu powierzyc to wolne miejsce. Nie chodzi przeciez oto by zawodnik z dzika karta wygral turniej, ale wg mnie o zabawe.
    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja dalbym szanse mlodszym...

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POPIERAM.NALEŻY SIĘ HUSZCZY DZIKA KARTA GP.POKAZE ON MŁODYM GDZIE JEST ICH MIEJSCE.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej stary , więc gdzie jest młodych miejsce ?? W barze , w szatni , na dyskotece ??-bredzisz . W ogóle nie powinno być dzikich kart i tyle . Wywalczyłem awans to jadę , a jak Huszcza jest dobry na to aby startować w SGP , to niech przejdzie eliminacje i w przyszłym sezonie będzie startował . Mam szacunek do pana Andrzeja , to wzór , dla młodych zawodników , ale co do dzikiej karty , to mówię "pas"- w ogóle do dzikich kart...

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Huszcza pokazałby jak się jeździ :)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Huszcza??

    A ja wolalabym aby dziką kartę dostał jakis mlodszy zawodnik,który w przyszlości mogłby startować jako pełnoprawny uczestnik tego turnieju...Stawiam na Protasiewicza i może Hampela:P.Jestem przeciwna uczestnictwa w Chorzowie Huszczy,on już nic się nie nauczy i mysle że nie jest az tak dobrym zawodnikiem aby mógłby ścigać się z najlepszymi na świecie.Ale to jest tylko moja subiektywna ocena.

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli to prawda, to Huszcza pokaże wszystkim jak się jeździ. Może nie wygra GP, ale może wejdzie to turnieju głównego.:):):):):):):):):):)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czlowiek uczy sie cale zycie.... A to ze mowisz ze jest za slaby na walke ze swiatowa czolowka swidczy tylko o Tobie. Nie potrafisz docenic jego wielkiej klasy, w jego wieku takie wyniki ?!!! zobacz gdzie podzial sie Jankowski, ktory jeszcze 2 lata temu dorownywal Andrzejowi ale juz sie skonczyl... Chodzi o uklon w strone nestora polskich torow, Hampel mial swoja szanse, pokazal na co go stac w starciu z wielkimi na zuzlowcami, niestety jeszcze na niewiele i nie widze absolutnie mozliwosci aby mogl otrzymac ponownie dzika karte na Chorzow. A zreszta zleje to jesli tylko Andrzej wywalczy sobie awans do GP 2003' i wtedy udowodni co niektorym, ze warto na niego postawic.
    pozdr

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do tych wszystkich ktorzy sa przeciw wystepowi TOMKA w GP.
    Podejrzewam ze Andrzej jezdzi na zuzlu dluzej niz polowa z was jest wogole na tym swiecie.Swoja postawa udowodnil,ze jest wybornym zuzlowcem,tyle lat na zuzlu i jaka forma.Mam nadzieje,ze udowodni juz w polfinale IMS tym wszystkim baranom-niedowiarkom,na co go stac,a pozniej awansuje do calego cyklu.
    A co do mlodych to przestancie sie osmieszac,Protas juz kilka lat staruje w GP i jak na razie to tylko sie wywraca(procz wystepu w Bydgoszczy).

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak,tak,tak!!!!!!!!!!!!

    Andrzej Huszcza w swojej karierze niejeden już raz pokazał co potrafi.W lidze prezentuje równą wysoką forme,a w jakim turnieju by nie startował to i tak sprawi niespodzianke(np.winterthur 2001).Wskażcie polskiego zawodnika który jeszcze nie otrzymał szansy w GP,a jeździ tak jak Pan Andrzej.I nie ma co tu dyskutować,bo Andrzej nie ma godnych rywali do miejca w GP Europy.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grandi

    Zgadzam się z Tobą że Andrzej jak na swoj wiek bardzo dobrzej jeździ i w ogole jest dobrym zawodnikiem,ale moim zdaniem młodzi powinni się "szkolić".Huszcza już się nie nauczy,jest za stary-taka jest prawda(z całym szacunkiem dla Andrzeja).Moim zdaniem nie powalczy z tymi najlepszymi,ale być może Ty masz rację...i nie mów że nie doceniam go,bo to nie prawda,ale ja stawiam na młodszych zawodników(chyba mogę mieć własne zdanie)A PePe jeszcze pokarze na co go stac i jak się dostanie do GP 2003r(jest to bardzo mozliwe)będzie mial na koncie nastepne doświadczenie...

    Pozdrawiam

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zajdi!!!
    Mam nadzieję że Cię kiedyś spotkam,albo lepiej nie. !!!Pozdro.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełni poieram Pete. Oko team.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomek udowodnil dzisiaj wszystkim niedowiarkom i baranom,ze jest mistrzem i nalezy mu sie miejsce przynajmniej w jednym turnieju GP w Chorzowie.Spokojnie awansowal w dzisiajszym polfinale zdobywajac 10 pkt(mial 1 def)Moim zdaniem to ma nawet realna szanse wywalczenia awansu w Pile.Tak trzymac

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w pelni popieram Pete, a to co pokazel dzisiaj w Holsted to udowodnil ze jest nizniszczalny. Pozatym to co zrobil dla Polskigo speedway to mu sie w 110% nalerzy dzika karta w GP.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jestem jak najbardziej za !!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olka

    Spujrz co ten facet wyprawia. 3raz w zyciu jechal w Dani, 1 raz na tym torze i co ? gdyby nie defekt - zwyciestwo. Jesli to Cie jeszcze nie przekonalo, ze potrafi powalczyc, to proponuje poczekac do finalu w Pile. Moim zdanie jesli we wszystkich dotychczasowych eliminacjach jezdzil znakomicie to nie inaczej bedzie w Pile, gdzie moze wywalczyc sobie STALE MIEJSCE W GP !!! to by bylo cudowne. Oczywiscie mozesz miec swoje zdania i szanuje je, ale nadal nie rozumiem co rozumiesz mowaic: zeby "dac szanse mlodym"... Wystep mlodych skonczy sie na 2 biegach i wielkim stresie. Jesli nie radza sobie z Huszcza na polskich torach, a tym bardziej Huszcza pokazuje klase w imprezach miedzynarodowych to jemu wlasnie nalezy sie dzika karta. On bardzo chcialby wystartowac w GP - sam to mowil przed sezonem - a przeciez jesli mlody karty nie dostanie to nie wyjdzie na jego niekorzysc. Zas w przypadku Andrzeja bedzie to pozytywny krok...
    Jesli nie Huszcza to kto ? Jest naprawde w wysokiej formie, juz nie mowie o wieku bo wielu majac tyle lat ma problemy z chodzeniem ;)))))))
    pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobra Grandi Twoim zdaniem Huszcza powinien dostać dzika karte na GP w Chorzowie a moim nie...Nie bede nic pisala bo i tak siebie nie przekonamy.A może najlepiej bylo by jakby dzikie karty dostali A.Huszcza i Protas??Co Ty na to?:P

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszędzie gdzie mogę pisze o fenomenie Huszczy - nie mogę wyjść z podziwu dla dokonań p.Andrzeja...

    Dzika karta - pewnie że tak ,niech sobie potrenuje przed przyszłorocznym cyklem GP ( gdzie będzie pełnoprawnym uczesnikiem - mam nadzieje )

    WIELKIE BRAWA PANIE ANDRZEJU !!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mowiac czekalem z tym wpisem do dzisiejszego polfinalu w Holsted.
    Od zaraz bylem na Tak !!!!!!
    Ale dzisiaj Tomek udowodnil, ze jest wystarczajaco mlody na GP !!!!!!!!
    Przewaza opinia, ze dzikie karty maja dostawac mlodzi. I co sie dzieje ? Mlody odjezdza 2 biegi i tlumaczy sie : specyfika GP, tym ze jezdzi swiatowa czolowka, nie spasowal sie z torem, problemami psychicznymi, itd.
    Tomek :
    1. Nawet jak odjedzie tylko 2 biegi, nie bedzie gorszy od mlodych
    2. Z kazdym zawodnikiem ze swiatowej czolowki wygrywal niezliczona ilosc razy.
    3. Nie slyszalem, zeby Huszcza tlumaczyl slabsza postawe na torze problemami z dopasowaniem.
    4. Huszcza, jako czlowiek dojrzaly ma wiele mniej problemow, niz nieopierzony mlokos.
    5. Dzisiaj udowodnil, ze zalezy mu na GP w przyszlym roku, wiec niech repy z GKSZ pokaza, ze wspieraja najambitniejszych polskich zawodnikow.
    Konczac przydlugie wystapienie... jak nie bedzie Huszczy w Chorzowie, to dla mnie bedzie skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    AH

    NIEWAZNE I TAK HUSZCZA BĘDZIE PEŁNOPRAWNYM
    UCZESTNIKIEM SGP 2003 !!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Olka ;))))

    Hehe jak juz maja dostawac karty i jedna z nich dla Huszczy to 2 niech bedzie dla Protasiewicza, chociaz on mial juz swoja szanse, a ja raczej optuje za tym aby te dzikie karty wkorzystac dla jak najwiekszej liczby zawodnikow polskich. Nie mam watpliwosci ze karty przypadna napewno uczestnikom pilskiego finalu IMŚ, zaszli daleko wiec sa w tej chwili w najlepszej dyspozycji w Polsce. A mlodzi gdyby jezdzili i pokazywali na swiecie jaki to z nich talent to czemu by ich nie sprubowac, ale jesli tylko dobrze sobie radza na wlasnym podworku to wg. mozna tylko zmarnowac ta karte dajac wasnie im. Oni beda mieli jeszcze bardzo duzo czasu i jak przyjdzie ich czas to napewno ktos to zauwazy.
    pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    temat jest i ciekawy i kontrowersyjny. wiadomym jest, iz to, ze z FALUBAZEM jestem od kilkunastu lat sklania mnie do optowania za wersja przyznania dzikiej karty huszczy. dla przecietnego zielonogorzanina niekoniecznie interesujacego sie zuzlem andrzej huszcza to ktos na miare miejscowego guru.dlatego my zawsze bedziemy popierac wszelkie pomysly, ktore maja na celu podziekowanie panu andrzejowi za tyle lat niesamowitych wrazen i emocji, ktorych nam dostarcza.
    z drugiej strony nie wiem czy przyznanie dzikeij karty na chorzow panu andrzejowi ma sens, z czysto merytorycznego punktu widzenia. sa przeciez mlodsi, bardziej perspektywiczni itd, itd.
    jezeli uznac iz udzial w grand prix mialby byc forma podziekowania za to co ten czlowiek zrobil dla zuzla w naszym kraju to jestem calkowicie za. tak pewnie byloby w anglii,szwecji,danii. ale nie w polsce. tutaj szowinizm,zazdrosc i wieczne szukanie "dziury w calym" nie spowoduje, aby kogos takiego jak pan andrzej tak uhonorowac. moze kolejny raz dostanie szanse protasiewicz, moze hampel.moze sprobujemy kolejnego polkiego zawodnika, ktory w najlepszym razie wejdzie do fazy zasadniczej turnieju i nic wiecej. mysle ze huszcza tez nie mialby sznas zrobienia jakiegos wielkiego wyniku, ale skoro taki pomysl sie zrodzil, powinien moim zdnaiem ta sznase dostac.
    chocby dlatego ze nigdy w zyciu nie wystapil w finale ims na zuzlu.
    pozdrwiam

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Damian

    Napisałeś że twoim zdaniem powinni dostac dzika karte jedni z tych zawodników :Chromik,Drabik,Węgrzyk,Szombierski.Przecież ci zawodnicy nie są najlepsi w Polsce(np.Drabik)i napewno nie poradzili by sobie z najlepszymi żużlowcami na świecie.To jest inna klasa,tacu zawodnicy jak Rickardsson,Crump,Sullivan,Gollob:P sa profesjonalistyami i myslę jeśli taki Drabik dostał dziką kartę to byla by to zmarnowana karta...Już wolałabym żeby ta "szanse" otrzymał Huszcza:)Bo napewno on więcej zdziała od tej 4 ktorą wymieniłeś.Dzikie karty powinni dostawać najlepsi zawodnicy w Polsce a nie "średniacy".Mówiąc szczerze to z Polaków jest Tomek Gollob a potem wielka przepaść i ciężko wybrać zawodnika żeby dobrze spisal sie na GP.Ale to jest tylko moje zdanie...


    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAK TAK DALEJ POJDZIE TO ANDRZEJ SAM SOBIE TO MIEJSCE W GP WYWALCZY
    SPRINTERKA JA BYM CHCIAL
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •