Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: WŁÓKNIARZ - UNIA LESZNO 50-40

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    MIstrz, mistrz, P O L O N I A !!!

    Dziękujemy walecznym Włókniarzom, cieszymy się z mistrzostwa!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co za mecz!!! Jakie emocje!!!
    Widowisko zwspaniałe, choć na początku bardzo mało walki.
    Początek w wykonaniu Ckm-u fatalny(Unia odskoczyła na 6pkt.), dopiero od 8 biegu po rezerwie taktycznej coś się ruszyło. Potem doprowadziliśmy do remisu, by następnie wyjść na prowadzenie i nie oddać go do końca meczu. Wydaje mi się, że na początku tor nie sprzyjał gospodarzom, dopiero później jak się odsypało i nie decydowały tylko starty (w których Unia na początku górowała) nasi zaczeli jeżdzić. Tor niby był przyczepny, ale tak jakby za bardzo ubity. Podobno organizatorzy bali się, że będzie padać i bardzo silnie go wysłuszyli, a opadów nie było (nie licze tych 3 kropel które na mnie spadły). Było przyczepnie, ale naszej tradycyjnej kopy nie było (no może pod koniec meczu). Jak by była kopa to napewno wygrana była by wyższa. Zaskoczyła mnie słaba postawa Kasprzaka, już Kościuch lepiej jeżdził. Pozostali w Unii tak jak się można było spodziewać. W Włókniarzu b.dobry występ Sullivana (jak zawsze) i Jonssona, który po 2 nieudanych startach znakomicie spasował się z torem, kręcąc najlepszy czas dnia. Podobać się też mogli waleczni Holta i Pietrzyk. Walas wporządku, tylko nie rozumie dlaczego przewarznie ma 0 w 15 biegu.
    Ogólnie mecz super. Najlepszy jak do tej pory na stadionie w Cz-wie.

    P.S. Te gwizdy na Ułamka, chba słyszli pod Jasną Górą :-)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Punkty

    Ułamek 9+2(6)
    Baliński 4
    Okoń 8
    Rempała 6+1
    Adams 12
    Kościuch 1(2)
    Kasprzak 0(3)

    Holta 8+2
    Pietrzyk 5+2
    Walasek 9
    Jonsson 10
    Sullivan 16(6)
    Pietraszko 2+1
    Tomczyk ns

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dreszczowiec zakończył się szczęśliwie dla CKM-u

    super mecz. Kiepski początek włókniarza, później cudowne przebudzenie. dawno nie było tak emocjonującego meczu w cz-wie. gwizdy na powitanie uśmiechniętego było słychać chyba na jasnej górze!! uśmiechnięty sie poprostu spalił, pokazując speedway na średnim poziomie.co się stało ze wschodzącą gwiazdą krzysiem kasprzakiem?? trudno powiedzieć, czyżby nie pasował mu częstochowski tor? Oniebo lepiej zaprezentował sie norbert kościuch. tradycyjnie dobry speedway zaprezentował adams.
    we włókniarzu tradycyjnie super był sullivan- prawdziwa gwiazda, dobrze jonsson,równierz brawa należa sie grzesiowi walaskowi oraz choremu rune holcie, kiepsko pietrzyk chociaż wygrał z ułomkiem.więcej takich meczy w częstochowie!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    MISTRZ WŁÓKNIARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ale byl *****... mecz po pierwszych biegach mialem lakkie obawy ale pozniej bylo juz super.wynik ktory obstawialem sprawdzil sie 50-40(zobaczciw wczesniej)
    gdzie ci ktorym Ułomek mial macz wygrac a to on w dacydujacych momentach wam zawalil z czego oczywiscie jestem b.zadowolony

    ps. mialo was tylu byc i co, szkoda bo zobaczylibyscie jaki Włókniarz jest silny i co to jest prawdziwy zespol!!!
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Artur Pietrzyk pokazal ze drzemia w nim spore mozliwosci tylko musi sie odblokowac i oby zdobyl chociaz tyle punktow w Toruniu to 2 punkty beda masze.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Coraz bardziej potwierdza sie moje przekonanie że ten sezon należy do Sullivana... Brawo Włókniarz !!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się widzi że z Uni uchodzi powoli powietrze.Do niedawna mieli problem jakiego koloru bedzie medal a idzie jakby ku temu ze problem raczej sam zniknie.Gratulacje dla Czestochowy!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    niezle emocje !
    ja pitole to byl mecz !

    ten atak jonssona z 3 na 1 pozycje /9 bieg/ jeeeeeeeeeeeeeee...
    i holty z 4 na 2 /14 bieg/ jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...

    wlokniarz! wlokniarz! ckm !
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje gratulacje. Widać, że Unia nie jest znowu taka mocna jak co poniektórzy jej kibice piszą. Można wygrać i przegrać z każdym. Przez tą wygraną zapowiada sie ciekawa walka o miejsca w pierwszej czwórce, bo nikt oprócz Bydgoszczy nie może być pewnym uczestnictwa w tej grupie.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do DAFI

    Pietrzyk wcale kiepsko nie pojecał. Może tylko 5pkt., ale najważniejsze że walczył, czego w meczu z Toruniem mu brakowało. Dla mnie był to udany występ Pietrzyka. Oby tak dalej, a może zacznie jeżdaić jak rok temu.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W SERCU MOIM UNIA I NA DOBRE I ZLE !
    Tak i Tak w Lesznie bedzie MISTRZ POLSKI !!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja po raz kolejny powtorze:
    PROSTOWANIA UNISTÓW CIĄG DALSZY

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz był bardzo emocjonujący, początek dla Unii jednak zmiana warunków na torze i lepsze pola startowe Włókniarzy w drugiej części zawodów zadecydowały o zwycięstwie Lwów. Mimo przegranej Leszna uważam że i tak Unia i Włókniarz będą obok Bydgoszczy w pierwszej czwórce, czekamy na czwartego (Wrocław). Układ meczów w rundzie rewanżowej sugeruje, że przewaga Bydgoszczy przed Play-off nie będzie aż tak duża.
    Szanse na złoto mają te trzy drużyny.
    Teraz czekamy na Bydgoszcz i módlmy się (jak to w Cz-wie) o zwycięstwo w Toruniu. Nadzieja w Rickardsonie. Pzdr.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz byl emocjonujacy napewno ale po co k****piszecie ze bilety kosztuja 7 zl jak to jest nieprawda a co do Unii to jeszcze zloto jest w naszym zasiegu chyba ze Bydzia wywiezie 2 pkt a srebro mamy na 100% i przypomne wam to po sezonie a co do ciebie pane to martwilbym sie zkz czy wejdzie do ekstraligi
    Kasprzak zawiodl napewno na calej lini ale juz niedlugo powroci jankes i skonczy sie pewne miejsce w skladzie i bedzie musial o nie walczyc i nie tylko z jankesem ale i z kosciuchem bo wierze ze gdyby chlopak mial lepszy sprzet to pojechaalby o wiele lepiej
    Na stadionie brakowalo mi troche atmosfery z Leszna ale spikera macie spoko Lorek jest niesamowity najlepsze byly rozmowy z zawodnikami podczas meczu z Adamsem Holta i Jonssonem Lorek p[rzyjedz do leszna za Cwojde Loras potrzebujemy cie gdybys byl w lesznie to atmosfera byla by jeszcze lepsza niz jest teraz
    mam jeszcze jedno pytanko do kiboli z Czestochowy ma ktos moze 2 programy bo zabraklo mi kasy na bilet a o programie nawet nie bylo mowy a kolekcjonuje programy a wiec nie bede mial pamiatki z meczu


  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •