Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Regulamin Czatu

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Regulamin Czatu

    Pilnowalem dzisiaj porzadku na czacie (podczas kolejki ligowej) przez ponad 2 godziny i stwierdzilem, ze potrzebny jest regulamin. Musialem sie powtarzac dziesiatki razy (zasmiecajac tym glowny pokoj jak tez otwierajac mase prywatnych rozmow) i w kolko prosic o zmiene koloru, wylaczenie pogrubienia, nie pisanie z caps lockiem itd. Gdyby przy logowaniu pojawial sie regulamin czata mozna byloby tego uniknac, a za lamanie ustalonych postanowien od razu, bez uprzedzenia kick (drugie zlamanie regulaminu - ban). Z pewnoscia bylby wiekszy porzadek, jak rowniez zaoszczedzilibysmy pracy operatorom. Utworzylem ten watek, aby mozna bylo wpisywac swoje sugestie co do regulaminu, a pozniej administratorzy forum wybraliby najlepsze propozycje, naniesliby poprawki i polaczyli w jedna spojnosc. A najwazniejsza cecha regulaminu powinna byc zwiezlosc, aby nie trzeba bylo go dlugo czytac, gdyz jak wiadomo powinnosc przeczytania regulaminu o obszernej tresci bylaby po prostu pomijana przez wchodzacych na czata. Mam nadzieje, ze odezwie sie wiele glosow w tej sprawie. Licze na ciekawe pomysly.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram w 100%! Admin ma prawo KICKOWAC oraz BANOWAC bez tlumaczenia sie postronnym! Tylko trzeba wybvrac odpowiedzialne osoby na admina a nie dzieci co pol polski zbanuja :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Regulamin czatu już jest. Tutaj :

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...FID=3&TID=6259

    Tylko muszę jeszcze do niego wnieść 2, 3 poprawki i będzie ok.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko trzeba wybvrac odpowiedzialne osoby na admina a nie dzieci co pol polski zbanuja :)
    Siergiej nie wiem czy wiesz ale juz są Admini na forum między innymi Darkness,Lynx,Jack,Balu,Muuu,BFM,MarcinT no i ja:)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Misiek

    Jak ja ostatnio byłem na czacie i pilnowałem jego przebiegu (tzn w zeszłą kolejkę) to siedziałem od 12 do 19 A co się napisałem, naupominałem, powysyłałem privów to moje. Wyobraź sobie 7 godzin przed kompem i upominanie. W pewnym momencie już nie nadążałem z napominaniem i wpisałem, że za nieprzestrzeganie regulaminu wywalam od razu i bez ostrzeżenia i tak robiłem. Jak ludzie wracali to już wiedzieli co i jak :)

    Na początku byłem tylko ja z op. i kupa ludzi. Jak sie pojawił BALU to chciałem mu dać opa żeby mi pomół przez chwile dopóki nie pojawią sie inni op. ale nie mogłem bo mam halfa. Musiałem czekać i radzić sobie sam. Jakoś to poszło. Dopiero jak pojawił się MUUU to troche odetchnąłem. Mam w związku z tym pytanie czy o ile jest to możliwe mółbym dostać całego opa ? Tak na wszelki wypadek, żebym mógł w przyszłości komuś odpowiedniemu dać tymczasowego opa do pomocy jak zdarzy się podobna sytuacja.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hulek i co z tego ze sa moderatorzy jak polowa z Was nie wchodzi na czat :)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj było całkiem ok. Tragedia zaczyna się gdy RKM jeździ na wyjeździe - czat przestaje praktycznie funkcjonować. Jestem przeciwnikiem dyskryminacji ale wydaje mi się, że dla kibiców RKM należałoby otworzyć oddzielny pokój gdyż odnoszę wrażenie, że Ich nie interesują inne wyniki aniżeli RKM.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Siergiej też to zauważyłem. Ale to ich sprawa. Niektórych też nigdy nie widziałem na czacie, a jak coś to 1 raz.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez mialem ale mi zabrali ;)

    a tak wogole to jest cos takiego jak rozmowa moderowana mysle ze mozna by zastosowac

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję

    Dzisiaj było całkiem ok. Tragedia zaczyna się gdy RKM jeździ na wyjeździe - czat przestaje praktycznie funkcjonować. Jestem przeciwnikiem dyskryminacji ale wydaje mi się, że dla kibiców RKM należałoby otworzyć oddzielny pokój gdyż odnoszę wrażenie, że Ich nie interesują inne wyniki aniżeli RKM.

    hola hola
    to chyba dobrze że kibice się interesują wynikiem no nie?
    a poza tym to świadczy o tym że mamy wiernych kibiców:):):)
    aha no a jak następnym razem ktos prowadzi czat to niech wywala od razu tych krewkich pseudokibiców co o kulturze wiedza tyle że nie ma co mówić
    od razu bana takiemu i po zawodach drugi raz się zalogije to już będzie wiedział jak ma się zachowywać
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    muppet

    W zeszłym tygodniu muu próbował ale coś mu nie wyszło :) Raczej testował czy się bawił czy może cuś innego :) :) :) Tylko nie mógł tego potem wyłączć ale się wkońcu udało :). Ot taki eksperyment :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAJCIE MI UPRAWNIENIA A ZACZNĘ ROBIĆ PORZADEK !!!!!
    a inna sprawa że czasami jest syf i to straszny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •