Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Casillas pierwszym bramkarzem Hiszpanów !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach

    Casillas pierwszym bramkarzem Hiszpanów !!!

    Jak podało "Radio Zet" dla bramkarza Hiszpanów, Canizaresa jest już po mistrzostwach... Zawodnik ten, uległ kontuzji, we własnym domu, zrzucając sobie na stopę... butelkę z wodą kolońską... Ten to ma pecha!!!

    A swoją drogą, rezerwowy bramkarz Realu, pierwszym bramkarzem reprezentacji...


  2. Powrót do góry    #2
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pech wyeliminował Canizaresa z MŚ

    Podstawowy bramkarz reprezentacji Hiszpanii Santiago Canizares nie weźmie udziału w piłkarskich Mistrzostwach Świata z powodu kontuzji, jakiej nabawił się piątek wieczorem w pokoju hotelowym.

    Hiszpanie przebywają w ośrodku treningowym w Jerez, gdzie przygotowują się do Mistrzostw Świata.

    W piątek wieczorem 32-letni Canizares, który w reprezentacyjnych barwach rozegrał 35 spotkań, przebywał w pokoju hotelowym. Nabawił się kontuzji upuszczając sobie na nogę butelkę z wodą kolońską - poinformowała hiszpańska federacja piłkarska.

    W jego miejsce trener Hiszpanów Antonio Camacho natychmiast powołał Pedro Contrerasa, bramkarza Malagi.

    Oczekuje się, że w podstawowej jedenastce Hiszpanii Canizaresa zastąpi Iker Cassilas, ostatnio rezerwowy w Realu Madryt. Hiszpańska reprezentacja została przydzielona na MŚ do grupy B i będzie grała ze Słowenią, Paragwajem i Republiką Południowej Afryki. Drużyna w poniedziałek wylatuje do Japonii i Korei Południowej.
    (onet.pl)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czemu nie powola CESARA z Realu??

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Canizaresa, bo przecież to jedyny wybitny bramkarz wśród Hiszpanów.
    Co do powołania Cesara, a niech go biorą do reprezentacji.
    Ja tam fanem ich nie jestem i nie zależy mi na ich występach, ale obiektywnie patrząc to u nas taki Szamotulski chyba przewyższa umiejętnosciami zarówno Cesara jak i Cassiliasa.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    27-10-2001
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam fanem Szamotulskiego nie jestem, ale skoro jest on taki dobry, to czemu nie jedzie na Mundial?

    Canizaresa okropnie mi szkoda, bo rzeczywiscie jest bramkarzem wybitnym i powinien pojechac po Puchar Swiata. Casillas jeszcze wybitny nie jest, ale bedzie. A Cesar jest po prostu bardzo dobrym bramkarzem.

    Tak sie sklada, ze Real ma dwoch swietnych bramakrzy i ktorys sila rzeczy musi nie grac. Dlatego del Bosque ustalil z nimi na spokojnie: pol sezonu grasz ty, a drugie pol ty. Mowienie teraz o Casillasie jako o rezerwowym w Realu byloby dla niego troche krzywdzace. Na treningach pracuja po rowno, forme maja obaj, i chociaz umowili sie, ze teraz broni Cesar, to sa w stanie w kazdej chwili zagrac w pierwszym skladzie. Dzieki temu w finale LM bylem zupelnie spokojny kiedy Iker zmienial Cesara. Wszedl, pokazal sie i zostal jednym z bohaterow meczu.

    To troche tak jak Matysek z Dudkiem w meczu w Oslo. Oby tylko Cesarowi ten incydent nie zlamal kariery tak jak Matyskowi :(

    O Casillasa jestem spokojny ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mundial nie jadą Romario, Baggio czy Saviola. Czy to znaczy, że sa kiepscy ? Otóż nie, wprost przeciwnie. Trener poprostu nie widzi ich w składzie. Tak samo jest z Szamotulskim.
    A co do bramkarzy Realu, oni są przciętniakami i niczym więcej. Cassilias chociaż wybronił dla Realu finał Ligi Mistrzów zupelnie mnie nie przekonuje. Gra niepewnie, popełnia błędy na przedpolu, a takż puszcza głupie bramki.
    Powiedzmy sobie szczerze, REAL ma kapitalną pomoc, świenty atak, mierną obrone i przeciętnych bramkarzy.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kontuzja butelką wody kolońskiej??? wierzycie w to???
    czy on używał wody kolońskiej w 5-litrowej butli ????

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na mundial nie jadą Romario, Baggio czy Saviola. Czy to znaczy, że sa kiepscy ? Otóż nie, wprost przeciwnie. Trener poprostu nie widzi ich w składzie. Tak samo jest z Szamotulskim.
    Ale jedzie Adam Matysek

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do bramkarzy Realu, oni są przciętniakami i niczym więcej. Cassilias chociaż wybronił dla Realu finał Ligi Mistrzów zupelnie mnie nie przekonuje. Gra niepewnie, popełnia błędy na przedpolu, a takż puszcza głupie bramki.
    Powiedzmy sobie szczerze, REAL ma kapitalną pomoc, świenty atak, mierną obrone i przeciętnych bramkarzy.
    Toś ty nie widział chyba meczów finału puczaru polski.
    Tam to dopiero Szamotulski bronił!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dRiN
    Nie wiem co na masz na myśli cytując mnie za pierwszym razem. Ponieważ to że jedzie Matysek a nie Szamo wyraznie potwierdza to moją teze.
    A co do drugiej twojej wypowiedzi, to fakt nie widziałem tego meczu. Posiłkowałem sie w tym przypadku opiniami fachowców (wysokie noty w lidze połączone z tytułem najlepszego bramkarza w naszej lidze).
    I możemy sie spierać czy lepszy jest Cesar czy Szamo. Każdy może w tym przypadku mieć inne zdanie. Jedno jest pewne. Real Madryt jest wielki, a jego bramkarze nie. Finito.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda go...
    Dlaczego Camacho nie powołał Moliny ????

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pewnie nogi sobie golil

    i troche mu sie reka obsunela
    dobrze ze ptaka sobie nie ucial
    ...chyba ze

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-02-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szamotulski lepszy od Casillasa i Cesara?:))))))))))))
    Według mnie to bardzo wątpliwa opinia.A swoją drogą szkoda Canizaresa.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej Valdi
    Widać że Wiślak z Legionistą się nie zgada.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-08-2001
    Postów
    2,766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Valdi chyba lepiej być przeciętnym bramkarzem w lidze hiszpańskiej niż najlepszym w lidze polskiej?

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A tak na marginesie co dalej z Trabalikiem?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fakt, z tym że Szamo jest lepszy od Cesara i Cassiliasa to może za dużo powiedziane. Chociaż swoją drogą ciekawe gdyby tak Polak zagrał kilka meczów na bramce Realu, jak by sie spisał.
    A co do faktu czy lepiej być przciętniakiem w lidze hiszpańskiej, czy najlepszym w polskiej. Ze wzgldu że piłka na półwyspie iberyjskim stoi na zdecydowanie lepszym poziomie, decyduje sie na przciętniaka tam niż wirtuoza tu. :)
    Nie zmienia to faktu, że Real ma cienkich bramkarzy. :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •