Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Ekstraklasa w TVN?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ekstraklasa w TVN?

    ITI Holdings rozmawia z Canal+ o odkupieniu sublicencji na pokazywanie meczów polskiej ekstraklasy piłkarskiej


    ITI jest też zainteresowany przejęciem praw do transmisji Ligi Mistrzów. Do końca sezonu 2002/2003 dysponuje nimi Polsat.

    - Prowadzimy rozmowy z TVN-em. Jeszcze nie zostały zakończone potwierdza Andrzej Placzyński, jeden z głównych menedżerów zajmującej się marketingiem sportowym firmy Sport Five, właściciela m.in. praw do transmisji telewizyjnych.

    Szef redakcji sportowej Canal+ Janusz Basałaj oficjalnie nie potwierdza prowadzonych z ITI (a właściwie z TVN-em) rozmów. - Chcemy, by ktoś odkupił od nas te prawa. Dotychczasowa współpraca z TVP nie układa się najlepiej.

    Nieoficjalnie mówi się, że ITI Holdings zamierza też zainwestować piłkarski klub sportowy. Prawdopodobnie chodzi o Widzew Łódź.

    Interia.pl



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Canal+ pewnie odsprzeda to TVNowi. Barany z publicznej są za głupi aby prowadzić współprace z Canalem, a Polsat ma narazie chyba dość piłki, po tym jak sie przejechał na mistrzostwach świata (przepłacenie za prawa do transmisji). Tak więc chyba tylko zostaje koncern ITI.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli tak sie stanie to wszyscy kibice ktorzy nie maja C+ powinni sie cieszyc bo Gol to byla tragedia. Czasami ogladalem Lige+ i pozniej Gola i doszedlem do wnoisku ze TVP wszystko umie spieprzyc. Najlepiej by bylo zeby Telewizje Publiczna zlikwidowali :)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rada Nadzorcza SPN Widzew SSA upoważniła zarząd klubu do podpisania listu intencyjnego o porozumieniu z grupą ITI. W najbliższych dniach list ma zostać podpisany - poinformował w piątek prezes klubu Mirosław Czesny.
    Według Czesnego sfinalizowanie kontraktu z grupą ITI, która ma być strategicznym inwestorem w Widzewie spowoduje, że klub szybko powróci do czołówki polskiej ekstraklasy piłkarskiej. "Ten kontrakt stwarza nam też szanse przypomnienia się kibicom w Europie" - powiedział Czesny.

    Członkowie rady nadzorczej nie chcieli ujawnić żadnych szczegółów. "List ma klauzulę poufności. Jestem przekonany, że dojdzie do tego mariażu, który okaże się dla Widzewa znakomitym wyjściem i zapewni dobrą przyszłość" - powiedział prezes rady nadzorczej Andrzej Pawelec.

    Jak poinformował Czesny, projekt listu intencyjnego dotyczy rozwoju sportowego spółki, rozbudowy obiektu sportowego i uporządkowania sytuacji organizacyjnej.

    "W tej chwili zakończyliśmy negocjacje na płaszczyźnie Widzewa i jesteśmy gotowi do podpisania umowy. Projekt listu został przesłany nam przez naszego partnera, więc grupa ITI także go akceptuje" - wyjaśnił Czesny.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obecnie nie dysponuję jak większosc kibiców dekoderem Cyfry i nie dane mi jest oglądanie ligi polskiej w Canal+. Także jedyną możliwością zobaczenia bramek ze spotkań naszej ekstraktlasy był magazyn GOL. Fakt, faktem że program ten był i jest żenujący. Zydorowiczowi należy sie zasłuzona emerytura, a prowadzący wcześniej program red. Dziubek był nie lepszy. Dziekanowski jak dla mnie też jest bezbarwny, jedynie "Tomek" rozgrzewał ten program. Nie wspomne też że wystrój studia i oprawa z lat 70-tych. LIGA+ w C+ bije TVP na głowe i nie ma co do tego wątpliwości.
    Optymistycznie jestem nastawiony co do możliwości przejęcia części praw do transmisji przez TVN (ITI). Podoba mi sie ta stacja telewizyjna, bardziej od Polsatu i wierze że w niej nareszcie zobacze za darmo brameczki z naszej kochanej ekstraklasy.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    27-02-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze !
    Kiedyś miałem C+, ale trafiło :(
    Boję się tylko o komentatorów.
    Gdyby ITI odkupił jeszcze Twarowskiego i Smokowskiego to byłoby COOL :D

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na odkupienie Smokowskiego i Twarowskiego to bym nie liczyl bo to obecnie najlepsi komentatorzy w Polsce.
    A TVN jesli cos odkupi to bedzie to pewnie tylko jakis magazyn po kazdej kolejce cos w stylu sławnego :P Gola.
    Bo cale mecze beda tylko w C+ - w koncu za to im place :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ITI dobrze robi jestem za!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tvn raczej na pewno kupi polska lige bo wielkiej ogladalnosci c+ ona nie przynosi tylko jak napisali przedmowcy kto to bedzie komentowal?
    smok i twarog odpadaja a co do tomaszewskiego to tak jak valdi napisales koles tylko potrafi rozgrzac program ale jakim durnym komentarzem podobnie jak i dziadziu zydorowicz (czy naprawde nie ma u nas jakichs mlodych gosci po dziennikarstwie ktorzy mogliby to komentowac)
    a co twarowskiego (wg mnie najlepszego komentatora w polsce) nie wiem czy ogladaliscie mecz z tego sezonu na c+ pomiedzy man utd a the reds na anfield road jak rise strzelil bombe z wolnego a twaro. skomentowal to w sposob nastepujacy: jezeli panstwo nie widzieli filmu znikajacy punkt to to wlasnie bylo jego streszczenie
    juz widze jakby to szpaq skomentowal

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego TVN ma podkupywać komentatorów ? Może niech sprowadzi z jednego starego wyjadacza (nie mam tu na myśli emeryta Zydorowicza); coś a'la Basałaj; do tego dokopotwać zdolną młodzież i czekać na efekty. Smoczek i Twarożek to młode chłopaki i też kiedyś zaczynali.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tvn raczej na pewno kupi polska lige bo wielkiej ogladalnosci c+ ona nie przynosi tylko jak napisali przedmowcy kto to bedzie komentowal?
    Na to nie masz co liczyc, wlasnie polska piłka to najwazniejsza czesc programu Canal+. Ale jesli TVN zyska prawa do magazynu ligowego to bardzo dobrze bo ci debile z TVP niczego nie potrafia dobrze pokazac.
    Pamietam mecz z zeszlej rundy GKS - Wisla kiedy obronca GKS-u wybijał piłke i trafil w głowe Szymkowiaka a ten strzelil gola. W Golu pokazali tylko moment jak pilka jest juz w bramce - oto caly profesjonalizm telewizji na ktora wszyscy musimy placic!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WSZYSTKO PRZEŻYJE, TYLKO NIE PRZERWY REKLAMOWE CO 5 MIN.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ogladaj LIGE+ - tam nie trafisz na reklamy na pewno. Tylko to ma jeden minus - abonament :(

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    896
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ogladaj LIGE+ - tam nie trafisz na reklamy na pewno. Tylko to ma jeden minus - abonament :(
    POSIADAM C+ I BARDZO SOBIE CHWALE

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tez sobie chwale, trzeba przyznac ze pokazywanie naszych meczow ligowych wychodzi im bardzo dobrze a TVP jest za C+ jakies 20 lat do tył. :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja przezyje wszytko, tylko nie 120 zł abonamentu miesięcznie za CYFRE.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To wez tanszy pakiet: za 83 zł :)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co Mike zasponsorujesz mi go może ? :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jak zaczniesz Wisle kibicowac to sie zastanowie :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm ...
    Bo Wicemistrzem Polski jest Wisła, Bo Wisła prawie najlepsza jest, bo Wisła gdyby nie Legia to by była Potęga !
    To objaw kibicowania z mojej strony tej drużynie.
    Mike ... no to jak, opłacisz mi ten abonament ?

    PS. A tak na poważnie to na arenie europejskiej sciskam kciuki za Wisłe.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niezle tylko to PRAWIE mi tam nie pasuje :)
    Chyba jednak bedziesz musial GOLA ogladac :P

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Mike.
    Ale w sumie czy GOL jest taki zły ?
    Kapitalny prowadzący (Zydorowicz), super wystrój studia (Jaruleski informował o stanie wojennym w ładniejszym), świetne skróty (czasem nie widać co sie dzieje - kto strzelił, itp), ekscytujący goście (czasem jest Dziekanowski, a czasem go nie ma), no i oczywiście Tomek (zbluzga każdego).
    No i jak przy tym prezentuje sie Liga+ ... przeciętnie. :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MNIE TAM CANAL+ ODPOWIADA ŚWIETNIE ZAJĄŁ SIĘ EKSTRAKLASĄ
    SĄ PROFSJONALSITAMI W KAŻDYM CALU
    A CO DO TEGO ŻE TRZEBA PŁACIĆ I TO SPORO TO POWIEM JEDNO CHCIELIŚMY MIEĆ EUROPĘ TO JĄ KKUURRWWAA MAMY!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •