Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Po co komu KSM???

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Po co komu KSM???

    Nie sądzicie, że czas najwyższy znieść ograniczenia wynikające z KSM.

    Od początku byłem jego przeciwnikiem ale z perspektywy czasu uważam, że spełnił swoje zadanie. (wyrównanie potencjału klubów - teoretycznego)
    W tej chwili kluby chyba w końcu zaczęły się przejmować finansami (każdą złotówkę liczą) dlatego uważam że właśnie z uwagi na finanse nie ma możliwości tworzenia super drużyn, albo po sezonie kończy sie to żle (casus Gdańska i Gorzowa).

    Inną możliwością jest zlikwidowanie go w Ii II lidze. Nikogo i tak na nic nie stać więc po co on (KSM) tam??
    A przy okazji stawia drużynę z I (II) ligi na z góry przegranej pozycji w barażach.(przynajmniej teoretycznie)

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z Toba Mutant i nie dlatego ,ze ten idiotyczny przepis uderzyl w moja ukochana druzyne.
    Ja osobiscie uwazam ,ze jezeli klub stac na rasowych zawodnikow to powinien ich miec. Mam nadzieje ,ze w przyszlym roku bedzie zniesiony ten IDIOTYCZNY przepis ,ktory dotyka przwie wszystkich zawodnikow.
    POZDRAWIAM

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Popieram Draza. Myśle dokładnie tak samo. Co do 1 i 2 ligii.... ja zawsze mówiłem że 3 ligii są niepotrzbene!!
    W Polsce jest dosyć biednie i 2 ligii by w zupełności wystarczyły. Przecież to jest bezsensu, te drugoligowe drużyny sa chyba wszystkie bez pieniedzy i maja słabe składy (bo niby kto chcialby sponsorowac 2 ligowa drużynę) a gdyby były 2 ligi to drużyna z tej drugiej łatwiej by znalazła sponsora, gdyż przy dobrym szczesciu i pieniadzach wystarczyłby rok na awans do najwyższej ligii. Uważam że trzeba to zmienic i powrocic do starego podziału na 2 ligii. Co o tym sądzicie????
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że odpowiedź kibiców na pytanie "po co komu KSM?" zależy w dużej mierze od miejsca zamieszkania (od ulubionego klubu). Kibice drużyn, które posiadają duży budżet będą za zlikwidowaniem KSM. Odwrotnie będzie, w przypadku klubów biedniejszych.
    Ja osobiście jestem, aby jednak KSM obowiązywał. Kibicuje Stali, szczerze to nie wiem tak do końca jakie bym miał zdanie, gdybym kibicował innej mocniejszej drużynie i mój klub nie mógł się wzmocnić personalnie. Na razie jestem zdania, że KSM powinien obowiązywać.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam, że KSM jest niezbędny dla Ekstraligi. Jednocześnie jestem przeciwnikiem 1 i 2 ligi. W klasach niższych od Ekstraligi powinni jeździć tylko zawodnicy krajowi. W barażach powinni brać udział tylko zawodnicy krajowi.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ciekaw co by napisali kibice Gdanska gdyby taki KSM
    obowiaywal trzy lata temu.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    04-02-2010
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do draza

    draz co to za drużyna crump gollob rickardsson to niema sensu oni nigdy ze sobą nie będą w jednym zespole.takie dream teamy nie mają sensu bytu bo prędzej czy później rozwalają się a ksm wprowadza niepotrzebne rotacje i wymusza na zawodmikach zmianę klubu(kościecha)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby dostali pełno kasy to by jeździli razem.
    Widzisz to inaczej teraz niz my poniewaz gdyby nie KSm to byscie mieli jeszcze mocniejszy skład!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach

    ksm

    ja uwazam ksm jest potrzebne ,ale nie powinno to dotyczyc wychowankow startujacych w swoim maciezystym klubie,lub druzyny która nie zmieniła składu z poprzedniego sezonu a przekroczyła limit ksm, przykład Apatora w sezonie 2001 wypracowali sobie wysoki ksm ,i nie którzy zawodnicy maja problemy ze znalezieniem sie w skladzie, to powinno sie zmienic pozdr.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz ma racje KSM jest potrzebny ale i tak ja u wazam ze powinnien byc jeden zagraniczny jezdziec . A co do ksm powinno tez byc tak np;
    Kasprzak jest wychowankiem Uni leszno i jezdzi w uni to powinnien miec KSM obnizony przynajmiej o 2 pkt zeby niebylo tak jak Torun nakupili sobie asow tak to kluby by jezdzily swoimi zawodnikami !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś nikt z was nie wpadł że w tej chwili nikt nie ma kasy i nie ma szans na skupienie naprawdę najlepszych.

    Zresztą popatrzcie na składy Leszna Bydgoszczy Torunia czy to nie są prawie optymalne drużyny, a co dała KSM.

    Poczekajmy na koniec sezonu i zobaczymy kto wytrzyma finansowo.

    Pozdrówka

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach

    Do bulleta

    A wielu tych asow Torun sobie kupil? Chyba tylko Rickardssona. Reszta to swojskie chlopaki.

    A do kolegi z Zielonej Gory - podoba Ci sie limit KSM tak, ze Kujawa czy Huszcza beda musieli lub juz grzali lawe?

    Przeciez to bez sensu! Kogo to zacheca do sponsorowania zuzla czy do bycia zuzlowcem?

    I pytanie - po co jest limit KSM - czy po to, zeby nie mozna
    bylo sobie kupic kogo sie chce czy po to, zeby byla wyrownana liga?

    Okazuje sie, ze i tak powstaja super mocne kluby
    - a liga od dwoch lat nie jest wcale wyrownana.
    Rok temu na ile kolejek przed koncem wiadomo bylo,
    ze wygra Apator lub Atlas?
    A w tym roku kto bedzie mistrzem? Na 90% Polonia
    Bydgoszcz - bo np. Apator musial sie bardzo oslabic
    i z sasiadami nie ma wiekszych szans.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM jest potrzebny ale na pewno nie powinien wynosic 42!!! KSM najgorzej uderza w zespoly z I ligi. Wezmy przyklad Rybnika i Zielonej. W E-lidze jest tak ze druzyny raczej jezdza prawie wszystkie mecze na styk, a w I lidze takich meczy jest malo. Rybnik i Zielona wygrywaja w I lidze bardzo wysoko i po co???? Przeciez za rok w tych zespolach nie bedzie mial kto jezdzic bo KSM bedzie za duzy!!!!!! O ile w e-lidze jest 2,3 zawodnikow co robi po kilkanascie punktow w meczu, tak w I lidze jest tych zawodnikow wiecej!!!! Jezeli zespoly wchodza do wyzszej ligi to ich KSM powinien byc dzielony nie prze 0,8 tylko przez 0,5. Takie jest moje zdanie.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    cma ma racje - ksm jest za niski uwazam ze zamiast 42 limit powinien wynosic 46
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że coś takiego jak Ksm jets nie potrzebny, przez KSM po zakończeniu sezonu żużlowcy robią wędrówki z klubu do klubu, a w ostatniej dzieją się różne rzeczy z zawodnikami światowej klasy nagle przyworzą ppo 4-6 pkt

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na temat KSM-u byly dyskusje i beda. Dwa przyklady - na plus i na minus.
    PLUS - klub z kasa jak chocby Atlas wystawia sklad ktory gromi wszystkich (cos podobnego bylo w koszykowce z Zepterem...ciekawe bylo to gromienie wszystkich?...chyba nie)
    MINUS - gigant zuzlowy ostatnich dni, czyli Judyta Krosno nie moze wystawic pelnego skladu bo takie asy jak Budzik, czy Mroz nie mieszcza sie w skladzie.

    I jak ktos mi powie ze jest jakies salomonowe wyjscie to sie mu w twarz zasmieje. Chyba ze moze by jakos inaczej ograniczac KSM w roznych ligach?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Znieść KSM

    Damian- bogaci zawsze będą mieli skład na mistrza, a biedni będą walczyć o utrzymanie.
    Ksm jest to kara za dobrą jazde. Podam tu choćby przykład Apatora z ubieglego sezonu. Apatot wygrywal wszystko co sie dalo, gromiac takie zespoly jak Czestochowa ,Leszno. I na co to było ?? Po połowie sezonu średnia zespołu, który zaczynając sezonz KSM ok 41 pkt. wynosil ponad 50 pkt !!. Wszystcy sie dziwili wtedy ze nagle spadla forma Rickardssona, Bajerskiego, Kowalika. Chlopacy mogli do 8 biegu wygrywac wszystko 5-1, a pozniej obnizac KSM. I zamiast 66-24, bylobo 47-43, tylko kto przyszedlby na taki mecz ??
    Rozsadny wydaje sie fakt, że drużyny które niezmieniły swojego składu będą zwolnione z KSM. I nie pisze tego tylko w imieniu Apatora, bo po tym sezonie o to będzie walczył nie tylko Karwan, ale takze prezes Polonii B. ktorej KSm znacznie wzrosnie i Pan Rufin Sokolowski, ktory wygrywal mecz z Wybrzezem 72-18, a po sezonie bedzie musial calkowicie przebudowac zespol.
    Los Apatora podziela wiec teraz Unia i Polonia B.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KSM

    Zastanawiam się na czym ma w końcu polegać sport. Żeby wszyscy znajdowali się z umiejętnościami na jednym poziomie? Sport polega na wygrywaniu i jeśli są ku temu warunki to czemu nie. Sportowiec ma za zadanie pokazać się z jak najlepszej strony, a działacz - zapewnić mu do tego najlepsze z możliwych warunki. I dla czego mamy karać za to, że ktoś jest operatywny i potrafi zapewnić swojemu klubowi płynność finansową i dogdne warunki do uprawiania sportu. Masz kasę to kup sobie 10-ciu Rickardssonów i kilku Gollobów - twoja sprawa. Żużlowiec wygrywa na torze, a działacz na płaszczyźnie finansowej. I tyle. KSM zabija prawdziwego ducha sportu! Niech jeżdżą najlepsi. GKS jak i inne kluby ma kłopoty finansowe. Trudno, takie bywa życie. Ale czemu z tego powodu (bo de facto z tego) działacze np. Apatora i innych klubów dobrze sytuowanych nie mogą wystawić swojego najlepszego składu? Absurd! M.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    KSM jest bez sensu.

    Jeżeli kupowano by najlepszych zawodników do jednej drużyny, to służyłoby to tylko i wyłącznie podniesieniu cen ich kontraktów. Ludzie zbojkotowaliby tę sytuację i nieciekawą ligę i sytuacja szybko wróciłaby do normy. Rynek reguluje się w zasadzie sam, przypominam to niektórym postsocjalistom.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Dla mnie osobiście KSM to jest pomyłka, to jakby ograniczyć np. średni wzrost koszykarzy, albo w sztafecie 4X100m nie mogli by wystepować zawodnicy którzy osiągają czasy poniżej 10 s. na 100m. Zwolennicy KSM mówią że nie powstają drużyny marzeń, liga jest wyrównana itd. Ja nie widzę w tym nic złego że ktoś kto ma kasę kupuję sobie lepszych zawodników. Po pierwsze tą kasę trzeba najpierw zdobyć dlaczego mamy karać jakiś klub za jego operatywność w pozyskiwaniu sponsorów. Po drugie chyba żadnego, a raczej jestem pewien że żadnego klubu nie stać na skład złozony z super-gwiazd. Nie ukrywam że jestem kibicem z Torunia, wielu się śmieje że Apator jest słaby ale jedną z przyczyn jest obowiązujący KSM, musieliśmy pozbyć się Jonssona a jeden c czwórki podstawowych seniorów grzeje ławę. Na miejscu kibiców z Bydgoszczy czy z Leszna już bym się martwił o przysłoroczny KSM (chyba że go nie będzie). Za wysoki KSM zawodnicy Apatora mogą też "podziękować" Włókniarzowi i Unii które przyjeżdzały bez swoich podstawowych zawodników zagranicznych odpuszczając te mecze, nie mówiąc już o zawodnikach którzy odpuszczali mecze (np. Holta, Loram - dwa lata temu we Wrocławiu, czy J. Gollob)- czysty sport czy kupa śmiechu. Reasumując jestem przeciw KSM-ów bo inaczej idąc dalej tym tropem za 5 lat będzie on wynosił 35 pkt albi i mniej.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o KSM.
    Przykładowo Baron występuje w meczach ze słabszymi przeciwnikami i do tego bardzo chce się wykazać. Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku będzie miał KSM zbliżony do Golloba a to będzie oznaczało koniec kariery!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM to wynalazek który ogranicza pole manewru wielu trenerom. Przez niego wielu dobrych zawodników musi szukać nowego klubu, bo mają wysokie KSM. Podobno to ma ograniczyć tworzenie dream teamów. Zgadzam się ale taki KSM nie powinien obowiązywać wychowanków danego klubu, tylko zawodników kupionych z innego klubu. Najlepszy przykład RKM. Jeździ samymi wychowankami i dwoma zawodnikami zagranicznymi. Chromik i Szombierski grzeją ławę tylko dlatego że dobrze jeździli w zeszłym sezonie. Dla Chromika to jest ostatni sezon wśród juniorów więc na dobre mu to napewno nie wyjdzie. Zupełnie poronione jest to, że klub wychowuje sobie świetnych zawodników którzy potem nie mogą jeżdzić. Skoro jakiś klub potrafi wychować sobie dream team to niech nim jeździ. Dlaczego mu się tego zabrania? Może ograniczyć ilość transferów albo zrobić jeszcze inne ograniczenia, ale czemu karać zawodników za dobrą jazdę i kluby za dobre szkolenie? W tej chwili bardziej poszukiwani są tacy zawodnicy jak Kużdżał czy Mikuta (czyli średniacy) niż Węgrzyk czy Cegielski Którzy mają wysoki KSM i nie pasują do składu. Wniosek jest jeden: Zeby jeździć trzeba jeżdzić słabo! Pozdrawiam.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem kibicem z Bydgoszczy. W tym sezonie wszyscy cieszymy się, że Polonia tak świetnie jeździ. Ale co będzie w przyszłym sezonie? Pewniee podzieli los sąsiadów, którzy rok po mistrzostwie walczą o utrzymanie. Wyobraźmy sobie KSM w innych sportach, np. piłce nożnej. Co by było gdyby był przepis, że wszystkie kluby świata mają mieć ten sam budżet i nie więcej niż trzech zawodników, którzy w poprzednim sezonie strzelili 5 goli i mieli 5 asyst???!!!
    To jest naprawdę dziwne!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    moim zdaniem ksm jest nie fair moze to byl dobry momysl ale w zuzlu nie mozna oceniac umiejetnosci zawodnika !
    no i co z tego ze jada 2 druzyny z ksmem rownym 43
    jezeli jedna z nich ma sponsora i spret a ta druga nie ma na czym jezdzic !!
    mecz zakonczy sie zwyciestwem i to dosc wysokim tej pierwszej !!
    ksm jest w takim wypadku do bani !

    powinien byc mierzony sprzet tak jak jest w speedrowerze !
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uważam że limit KSM powinno się zwiększyć do 46,a znieśc KSM dla obcokrajowców(będzie kłopot z Sullivanem za rok:)))

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM jest po to ,aby jakiś gościu po zakończonym sezonie nie stracił pracy i dlatego robi tabelki,przelicza,wyrzuca to do kosza i od nowa,aż mu wyjdzie taki KSM jak chce.Przypomnijcie sobie kto był za zmiejszeniem limitu KSM dla drużyny-słabsze kluby dla których KSM był jakimś doskokiem i udało się(Kowalik na ławie,Kuciapa w niektórych meczach na ławie,u nas Szombierski i Chromik,itd.Jest to chore,że za dobrą jazdę siedzisz na ławie.Niektórym klubom to się opłaciło,tylko co będzie na następny sezon(Bydgoszcz,Leszno,Zielona G.i jeszcze kilka).

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM zostanie zniesiony wtedy gdy wszyscy prezesi klubow odczuja go na Wlasnej dupie. Mam nadzieje ze w przyszlym roku juz nie bedzie oowiazywal bo za duzo jest glosow sprzeciwu.
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1-ksm sa po to zeby niektorej pajace nauczyly sie obslugi kalkulatora tudziez liczenia w słupkach
    a po 2- po to zeby rusko siadl w końcu na dupie i znormalniał (co mu nie wychodzi)

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam, że ksm krzywdzi zespoły które sezon wczesniej jeżdziły znakomicie (np. apator). Kluby muszą pozbywać się swoich czołowych zawodników i ustawiać skład od poczatku. Jeżeli będzie tak dalej to ciężko będzie stworzyć drużynę która zdobędzie tytuł np. dwa razy z rzędu.

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grand Prix

    słuchajcie czemu na gdańskim torze nie ma grand prix przez stadion jest super oświetlenie itp zamiast w Bydgoszcz powinno być w Gdańsku bo jesteśmy lepsi od nich.

  31. Powrót do góry    #31
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    do Rickardsson

    KSM jest potrzebne tak jak mówił draz, a to że Kościecha musiał zmienić klub nie było spowodowane ograniczeniem KSM ale tym że Toruń pozyskał Sawinę

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gdansk zamiast Bydgoszczy ???

    No pewnie !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM jest bzdurą absolutną niczemu nie służy a tylko przeszkadza.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stary ksm jest potrzebny bo gdyby go nie bylo to wtedy biedule by juz calkiem zginely
    a bogaci i tak przetrwaja

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze ,ze w kopanej nie ma KSM bo Niemcy po dzisiejszym meczu w nastepnym musieliby go zbijac.
    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem KSM nie powinien dotyczyć klubu który opiera się na swoich wychowankach i nie dokonał zmiany obcokrajowców, w drużynie powinno się wystawiać 2 zawodników rezerwowych : juniora i seniora.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Władze muszą coś zrobić z KSM, gdyż już zaczynają się dziać różne dziwne rzeczy a przypuszczam iż im bliżej końca rozgrywek tym będzie ich więcej (defekty, taśmy itp). Przypuszczam, że kibice nie dadzą się już nabrać na takie mecze jak np. przed dwoma laty Atlas-Włókniarz.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KSM dyskfalifikuje naszą dyscyplinę w oczch sponsorów , telewizji i potencjalnych kibiców

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •