Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 91

Wątek: Skandal we Wrocławiu !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skandal we Wrocławiu !!!

    To co uczynił sędzia Grodzki podzczas spotkania Atlas - Unia można nazwać skandalem.
    Nie uwierzę w żadne frazesy o bezpieczeństwie zawodników, które rzekomo wpłyneły na jego decyzje o zakończeniu zawodów po 14 wyścigów.
    Sędzia Grodzki jednostronnie wpłynął na wynik meczu nie pozwalając obu drużynom na pokazanie na torze, która z nich jest lepsza.
    Jestem przekonany,że gdyby Kasprzak w biegu 14 pokonał Hancocka i Unia prowadziłaby 2 pkt to 15 bieg odbyłby się.
    Bo by kibce z Wrocławia z linczowali go.
    I wtedy o bezpieczeństwie zawodników nikt by nie mówił.
    Zresztą jeśli wypadek Ułamka wpłynął na decyzję sędziego to po co dopuścił do powtórki wyścigu 14.
    Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie.
    Ja wiem swoje, sędzia Grodzki już nigdy nie powinien stanąć za pulpitem sędziowskim.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    slandal ?

    mało powiedziane !!!!!!!!!!

    czekam na konsekwencje GKSZ !!!!!!!!
    a w szczególności Przewodniczacego Grodzkiego
    i wice Rusko ?????????????

    osunac Wojtusia grodzkiego do końca sezonu !!!!!!!!!!!

    drukarza pierdolo..go !!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tak a świstak siedzi i zawija to wszystko w sreberka :)
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie rozumiem was!!!

    Moim zdaniem sędzia bardzo dobrze zrobił przerywjąc mecz w tym właśnie momencie.
    Wynik został remisowy co jest sprawiedliwe.
    Cieszcie sie ze zremisowaliście bo mogliście w 15 biegu przegrac.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    SPRAWIEDLIWY ???

    a kto prowadził cały mecz ?

    a kto wykluczył lkasprzaka ?
    to jest sprawiedliwe ?

    w ostatnim biegu minimum 4-2 dla unii
    oko, nicholls, adams, dados i 43-41 dla unii !!!!!!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smaic mi sie z was chce leszczynskie wiesniaki.siedzialem obok duzej grupy kibicow z leszna i kladlem sie ze smiechu.po 2 pierwszych biegach skandowaliscie jego nazwisdko.co krzyczelsicie do niego potem nie chce mi sie pisac.po raz kolejny udowadniacie ze jestescie kibicami tylko wtedy jak waszej druzynie wszystko wychodzi.
    poza tym zachowujecie sie jak wiesniaki, ktorym wydaje sie ze kupienie 2 zawodnikow to juz mistrzostwo polski.jestescie naprawde zalosni.
    wyprostowal was torun, teraz wroclaw, a za 2 tygodnie zrobi to pila.nie bedzie unia mistrzem i tyle
    FALUBAZ - WTS--GKS !!!!!!

    ps. sedzia rzeczywiscie orzekal dosyc dziwnie, ale tak bardzo was nie lubie ze nawet mi sie to podobalo:):):)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skandowaliscie nazwisko ulamka a potem go wyzwaliscie.o to mi chodzilo.niedopatrzenie;)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A równie dobrze mogło by być w 15 biegu odwrotnie: Dados, Adams, Nicholls, Okoniewski 4:2 i 45:43, no i co wtedy ?
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    kasprzak wykluczony calkiem slusznie, sedzia podjol dobra decyzje bylo to widac w tv zreszta sam ogladal to na stadionie. co do przerwania meczu to owszem tylko ze mecz powinien zostac przerwany ale juz wczesniej mysle ze po 12 biegu wtedy rozpadalo sie na dobre. albo po 12 albo wcale gdyz pozostal niesmak.

    ps. payne a czy ciebie tydzien temu gniezno nie wyprostowalo? aaaa i falubaz nie awansuje i tyle...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah to ,ze Unia prowadziła cały mecz nie znaczy że była lepsza.Po to sie rozgrywa cały mecz żeby wyłonić zwycięzce.
    Powtarzam że wykluczenie Kasprzaka było prawidłowe. Jak uważasz inaczej to już na to nic nie poradze.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie w 100% z Paynem !!! He he buraki

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym meczu nie przerywał, jeszcze ten jeden bieg można już było odjechać skoro inni mogli sobie poradzić na torze to i reszta by sobie poradziła.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesniaki???? uwazaj gostek co mowisz!!!normalnie mieliscie takiego fuksa dzisiaj ze nie wiem!!!kto byl to widzial te piekne starty okonia!!!dodac do tego adamsa to co najmniej 4:2 dla UNII by bylo!!!!nie chce sie wierzyc w to ze Grodzki zrobil takie szwinstwo!!!!Jestem pewny ze Rusko maczal w tym palce!!!eh szkoda slow na tne burdel we wroclawiu!!!!:(

    WTS NA KOLANA!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    moze nie tyle co prawidlowe ale przewaznie jest tak iz w takich sytuacjach staje sie po stronie gospodarzy, w sumie nie jestem sedzia i sie nie znam dla mnie wygladalo to tak:
    kasprzek jest z przodu scina do malego wywraca sie slabon bo nie mial gdzie jechac. w sumie kasprzak tez nie mial innego wyjscia jak sciac do malego.... czyli ilu ludzi tyle opini, ja o to do sedziego pretensji nie mam. ale fakt jest faktem iz znowu pozastaje "smrodek" po meczu wts-unia, kogo to jest wina? moze tego co wyznacza na spotkanie arbitrow....w sumie chyba kazdy sie zastanawia co we wroclawiu robil grodzki junior????? sedziujac spotkanie miedzy dwoma chyba niezbyt sie lubiacymi klubami i nie wazna nawet kwestia wyniku lecz fakt iz sedzia swoimi decyzjami doprawadza do tego iz atmosfera na lini kluby i kibice jest coraz bardziej podsycana.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do lynx: ze nas niby gniezno wyprostowalo????spojrz na wynik.ja widze ze wygralismy.a ja nadal uwazam ze nie mamy zespolu na awans.wiec nikt mnie nie moze prostowac:)
    jestescie burakami i kropka.i nie ma tutaj nawet cienia zazdrosci ze macie naprawde dobra druzyne.tyle ze nie zawsze nazwiska jezdza (pila w zeszlym roku).
    co do sedziego to powiem jeszcz raz:albo jecha c do konca albo przerwc po 13 biegu.
    p.s. wasi kibice wygladali zalosnie.ochleje w marmurkowanych katanach dzinsowych.
    p.s. 2 - wyzywac mlodego jankesa od ch...ujow to zakrawa na kretynizm.czyc nie lynx?

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ty za pierdoły wypisujesz Edy. Tak na pewno Rusko maczał w tym palce i jeszcze może kazał sie wywrócić Ułamkowi i wjechać w taśme Okoniowi. Ja uważam że remis nikogo nie krzywdzi ale to oczywiście moje zdanie i może cie sie z nim nie zgadzać.
    W 15 biegu chciałem tylkko zauważyc, że Unia startowałaby z pól 2 i 4 co w takich warunkach zmniejszałoby ich szanse na korzystny wynik. I nie pisz że Unia by wygrałaby 4:2. moze by i wygrała moze nie. Co ty wróżka jesteś?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oglądałem ten mecz w TVP i uważam że mecz powinnien zostać przerwany już po 13 biegu bo tor nie nadawał się do jazdy. Myślę że 15 bieg nie był prawdziwym wyścigiem tylko prubą dojechania do mety, więc nie można mieć pretensji do sędziego że przerwał zawody.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do malo obiektywnych

    Jak czytam niektore wypowiedzi odnosze wrazenie,ze bylismy na innym meczu,jak mozecie pisac np.o nieslusznym wykluczeniu Kasprzaka.Abdulah dawno nieczytalem tak malo obiektywnych wpisow na dowolny temat,ale skoro jestescie najlepsi w Polsce to wygracie przeciez wszystkie kolejne mecze do konca rozgrywek i spokojnie zajmiecie 1 miejsce jeszcze przed runda play=off,sport ktorym sie interesujemy jeszcze nie raz splata Ci figla w postaci defektow,wykluczen i przerwania meczu i jak wiesz w sporcie nie zawsze sie wygrywa,ale ty tego chyba jeszcze nie pojoles.Pozdrawiam kibicow z calej Polski

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hmmm payne a czy ja niby uwazam ze unia bedzie miala mistrza? pokaz gdzie tak pisalem? od "chuji" nikogo w zyciu nie wyzywalem. zobacz jak ubieraja sie kibice u was w "miescie". przypomnij sobie jak nazywaliscie hamilla czy tez wiele innych nazwisk - to wasi wspaniali kibice. wiec mi nie pisz ze jestem wiesniakiem bo w takim przypadku tez nim jestes. podnieca cie to czy jak jak sobie nabluzgasz na unie? ile mozesz? mnie nie bawi cos takiego moze ciebie...
    mnie tez nic nie wyprostowalo zakladalem porazke w toruniu i remis we wroclawiu - poczytaj moje wypowiedzi nie uwazam zebym zachowywal sie jak wiesniak, idzmy dalej "skandowaliscie nazwisko ulamka a potem go wyzwaliscie" ponownie przypomnij sobie waszych trzezwych kibicow w ubraniach z paryskich domow mody ile razy robili to samo.

    wiec najpierw rozejrzyj sie na swoim "podworku" bo twoj wpis prowazi do tego ze wlaza tu leszczynscy i zielenogorscy debile ktorzy poprzez swoje madrosci wyrazaja gdzie sa wieksze "wiesniaki"

    i zrozum wrescie iz liczba debili w obu miastach, zresta jak i w innych jest moim zdaniem proporcjonalna do liczby ludzi chodzacych na mecze.
    ja bylem rok temu na meczu falubaz - polonia bydgoszcz i rowniez smiac mi sie chcialo z wasych kibicow mowiacych poprawna polszczyzna ubranych w garnitury z czysciutkimi paznokciami...i co zadowolony jestes?

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do malo obiektywnych

    Jak czytam niektore wypowiedzi odnosze wrazenie,ze bylismy na innym meczu,jak mozecie pisac np.o nieslusznym wykluczeniu Kasprzaka.Abdulah dawno nieczytalem tak malo obiektywnych wpisow na dowolny temat,ale skoro jestescie najlepsi w Polsce to wygracie przeciez wszystkie kolejne mecze do konca rozgrywek i spokojnie zajmiecie 1 miejsce jeszcze przed runda play=off,sport ktorym sie interesujemy jeszcze nie raz splata Ci figla w postaci defektow,wykluczen i przerwania meczu i jak wiesz w sporcie nie zawsze sie wygrywa,ale ty tego chyba jeszcze nie pojoles.Pozdrawiam kibicow z calej Polski

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie wyluzujcie troche, bo jak
    czytam te wasze komentarze, to
    nabieram obrzydzenia do tego
    forum... niestety

    pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ...

    LYNX nie mow takich rzeczy że w zielonej sa same obwiesie Mylisz sie stary i to bardzo najlepszy kibol jest w zielonej świadczy miedzyinnymi o tym frekfencja gdzie na Falubaz przychodzi wiecej ludzi na stadion niz na zawody w " Extralidze"

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wiec lynx posluchaj mnie: co mowilismy o hamillu? to ze sprzedal mecze z unia.na prezentacji z gnieznem praktycznie nie dostal braw.pojawil sie transparent pewnej tresci dotyczacy postawy hamilla w zeszlym sezonie.dla mnie nie jest on godny tego, by jezdzic w FALUBAZIE.
    co do waszych kibicow mowie o tych ktorzy siedzieli wokol mnie i powtorze ze byla to zenada.mlody jankes zebral takie bluzgi od calej tej ekipy, ze ciezko by mu to bylo zrozumiec, ...gdyby ich slyszal.
    a co do naszych kibicow.coz...tez tu pelno buractwa.ciezko sie z toba nie zgodzic.taki to juz urok stadionow zuzlowych ze musza wszedzie byc buraki i tyle.
    i jeszcze jedno.nie powiedzialem ze ciebie torun wyprostowal, ale WAS.sklonily mnie do tego wasze wypowiedzi chocby na tym forum.
    no i nie napisales lynx czemu kibicujecie unistom wtedy kiedy im wychodzi? pamietasz decydujacy mecz o waszym pozstaniu w lidze.jezdziliscie u nas.niestety wasi kibice nie wspomogli waszych pupili dopingiem, bowiem nie wierzyli w swoja druzyne i ...wcale nie przyjechali.potem na tym forum(czy to czasem nie ty lynx, bo nie pamietam dokladnie)tlumaczyliscie ze nie mieliscie kasy aby przyjechac:):):):):):) tragedia
    i skonczmy te wymiane pogladow bo rzeczywiscie do niczego ona nie prowadzi.







  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie wiem czy znów mnie nie zdejmą?

    Ludzie troche spokojniej .Przecież leszczyńskie gdybania maja poziom disco-polo...Nazywanie skandalem przerwania meczu przy remisie i gdybanie że Unia by wygrała na pewno (bo Okoń pięknie startował)to czysta bzdura i fantazja spod sklepu Żabka po 7 piwach.Deszcz to deszcz , a katany dekatyzowane na deszczu wpływają swymi oparami żle na leszczynskie umysły .Wniosek jest jeden .Jeszcze mistrzem nikt nie został , czas spokornieć i dac sobie spokój z manią wielkości , bo wychodzi słoma z butów a nie obiektywizm z tego komentowania ....
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  25. Powrót do góry    #25
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Panowie!!!
    Falubazzini tym razem Cię nie zdejmę:) Masz rację trza trochę wyluzowac!!!

    Nie ma sensu bysmy sie wzajemnie wyzywali od burakow i wiesniakow - i apeluje do Was - leszczynianie, wroclawianie i zielonogorzanie ( payne - nie naduzywaj takich slow prosze!!! Wiesz, ze gdy nazwiesz kogos wiesniakiem to on nie bedzie Ci dluzny i tak w kolko; odwolalem sie do Ciebie, ale to dotyczy wszystkich ). Sa wzajemne animozje miedzy kibicami - ok to rozumiem choc nie popieram, ale na milosc boska, czy musicie sie na forum obrazac?!

    Ten temat mial sluzyc dyskusji nad slusznoscia decyzji sedziego, a nie na ocenianiu kibicow druzyny przeciwnej.

    Prosze ograniczcie sie do merytorycznej dyskusji nad tematem, bo wszystkir pozostale wywody do niczego nie prowadza!!!

    ps. jumbik - mam na dzieje, ze jednak sie do forum ostatecznie nie zrazisz:):):)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaki skandal ???!!! Zwyczajna polska, żużlowa rzeczywistość...
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tutaj wiedze same wrozki. Teraz widac jak leszczynian boli, bo narobili sobie smaku przed sezonem. Ulamek z sezonu na sezon jest coraz gorszy. A poza tym to ******** jak nie ukradnie startu to nic nie zrobi koles zupelnie bez jaj i ikry zwlaszcza na taki tor jak byl dzisiaj we Wroclawiu. Sparta tez w zeszylym sezonie narobila sobie smaku na pewne mistrzostwo bo byl przeciez Ulamek i co ? Wlasnie ten gwiazdor Ulamek zapierdzielil najwazniejsze mecze (Wyjatek w Lesznie pojechal na 14) a tak tam gdzie mecz na styku to Ulamek dawal dupy zwlaszcza w koncowce (Zielona Gora, Torun). Rada dla leszczynian ktorym troche braku obiektywizmu ochloncie troche, i schowajcie rozki bo rownie dobrze mogliscie przepierdzielic ten mecz.
    Wiec nie placzcie nad rozlanym mlekiem, tylko pozbierajcie butelke...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    falubazini a tys skadsa sie urwal ja slysze wszedzie odwrotnie ze to wts by wygral gdy by byl 15 bieg.
    masz racjue payne czas skonczyc, ale moim zdaniem lepiej wogole nie zaczynac, co do tych smiesznych ludzikow w kominiarkach to rzeczywiscie ja ci to tlumacylem chociaz nic mnie oni nie obchodza...
    a ja ci tez tlumaczylem ze ja kocham zuzel i jezdze na mecze nie po zwyciestwa! nawet potrafie pojechac do was zeby obejrzec mecz miedzy wami a bydgoszcza i wierz mi takich ludzi jest wiele a ty ciagle wracasz do tego meczu zaczynajac dyskusje na nowo. naprawde nie wiem po co? skoro czas konczyc wasnie to moze lepiej ich nie zaczynac, a niektorzy sie w tym lubuja....

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    250
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO PAYNE

    Widze, że należaysz do tych kibiców którym zależy jedynie na obrażaniu innych klubów i wywyższaniu swojego. Widze, że bardzo lubisz zmyślać i dodawać coś od siebie żeby tylko przysrać kibicą innych klubów. Widze że nie jesteś prawdziwym kibicem. I właśnie takich jak ty wszęszie nazywa się burakami i wieśniakami. Radzę ci przeczytać przemyśleć wszystko co napisałeś i zastanowić się kto tu jest wieśniakiem.
    P.S. Co do kibicow sa oni zawsze z unia. Kiedy unii w tamtym sezonie bardzo nieszlo(porazki w pierwszych 6 meczach) to w lesznie byla najwieksza srednia kibicow zarowno po 7 meczach, jak i po rundzie zasadniczej i na koniec sezonu. Zastanow sie co piszesz i nie klam bo i tak ci nikit nie uwierzy (no moze ci co sa tacy jak ty)


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    lapa - i znalaz sie nastepny. i co chcesz osiagnac? przeciez ja to samo moge napisac o was, rowniez czytalem ile to nie wygracie... zakonczylo sie remisem i to wielka szkoda bo mecz ten powinien sie rozstrzygnac jednak komus chyba bylo nie na reke tak wiec pociagnieto do 14 wysciugu a trzeba bylo konczyc wczesniej albo wcale i puscic bieg 15 i by byl spokoj przynajmniej. bo smiac mi sie che jak cytam i sobie slucham ze wygralby nichols albo wygralby okon. wygralby ten co by wyszedl ze startu 1 i sie nie przewrocil wlasnie skonczylem ogladac retransmisje na polsacie i tor wygladal fatalnie ale wygladal tak rowniez bieg wczesniej.

    sedzia spieprzyl caly mecz i tyle.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA JAKO OBIEKTYWNY KIBIC Z GDANSKA PO OBEJRZENIU RELACJI NA POLSACIE STWIERDZAM ZE:

    PALANTOWI RUSCE NALEZY JAK NAJSZYBCIEJ SKRECIC KRAWAT I WY***** Z POLSKIEGO ZUZLA!!! TO WLASNIE TEN PROSTAK WYMOGL NA GRODZKIM ODJECHANIE BIEGIU XIV, KTORY TO BIEG BYL PARODIA ZUZLA! ZAPEWNE GDYBY DO METY DOJECHAL UŁAMEK ZOSTALBY ROZEGRANY BIEG XV. ATLAS NIE MIALBY NIC DO STRACENIA. A ZDROWIE ZAWODNIKOW? CO TO WROCLAWSKIEGO FAJFUSA MOZE OBCHODZIC???!!!

    PO DRUGIE GRODZKIEMU TEZ NALEZY SKRECIC KRAWAT. ZA LIZUSOSTWO!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Speedy!!!!!!!!

    ja nie pisalem ze sedzia zawinil przy tasmie okonia czy wykluczeniu kasprzaka (choc tez sporne) ale ewidetnie Grodzki zachowal sie nieprofesjonalnie!!!zgadzam sie z Krufka ze mecz jak juz to powinien zakonczyc sie po 13 biegu, a najlepiej po 12!!!!jak to wyglada??? WTS przegrywa mecz, po czym wyrownuje, a Grodzki nagle przerywa spotkanie!!!czy to Wam nie smierdzi???bo mi okropnie!!!!!Ogladalem wlasnie "profesjonalna" retransmisje meczu w Polsacie!!!ehh panie Grodzki panie Grodzki!!!!!ten czlowiek niech sie nie pokazuje lepiej w Lesznie!!!!kompletnie nieodpowiedzialny czlowiek!!!!i to ma byc sport (fair)????
    osobiscie gratuluje Bykom dobrej jazdy!!!dobrze ze nikomu sie nic nie stalo zarowno ze strony WTS jak i UNII!!!ehh nie mozna wygrac meczu nawet jak sie bardzo dobrze walczy jak przeciwko ma sie SEDZIOW!!!!GRATULUJE JEDNAK WTS ROWNIEZ DOBREJ POSTAWY!!!

    ......oby takich grodzkich jak najmniej!!!!

    pozdrawiam kiboli czarnego sportu!!!!


  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lynx z calym szacunkiem wiedze ze mnie nie zrozumiales. Wlasnie o to mi chodzi zeby nie gdybac i nie przechwalac sie, nie mowiec co byloby gdyby odbyl sie 15 bieg. Ja nie mowie co by sie stalo bo tego po prostu nie wiem. Sedzia jest najwazniejsza osoba podczas meczu i skoro podjal taka decyzje nalezy ja uszanowac. Tor rzeczwiscie wygladal tragicznie mnozyly sie upadki. Jestem przekonany ze sedzia chcial dokoczyc to spotkanie dlatego tak dlugo je ciagnal jak sie dalo. Widzac co sie dzialo w 14 biegu pozniej zdecydowal sie je przerwac. Nie chce tutaj nikogo na forum przekrzykiwac ani obrazac, prosze tylko postarajcie sie spojrzec na dwie strony medalu i nie posadzajcie czlowieka (sedziego) od razu o nieczyste zagrywki.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    zakończmy ten temat

    brawo WTSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS !

    brawo UNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

    szkoda Grodzkiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !

    brawo dla kiboli WTS i UNII za wspaniałą postawę !!!
    to jest to !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O co sie spierac.

    Podobno remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem .A tu zadyma !!!Ale Lesznu śpieszno do dwucyfrowych liczb w tabeli punktowej !!! .To tłumaczy sraczke kibiców .A tu wcale nie tak łatwo w naszej lidze .Zobaczcie Gorzów , tylko 4 pkt przegranej z piernikami , Gdańsk remis z Piłą . Do tego szczytowanie w parkingu wrocławskim , wojenki i pomówienia a to pan Rusko , a to pan Grzodzki ...itp.Jest taki program "Oto Polska właśnie"- tu jest scenaruisz wzorowy .
    Także robi sie ciekawie , a kto by wygrał 15 bieg we Wrocławiu to nikt nie wie , nawet abp.Paetz. Myśle że Leszno będzie miało okazje udowdnic jeszcze okazje swoj poziom , także spoko , najbardziej sie uśmiałem jak przeczytałem że poszła koperta w Rzeszowie dla miejscowych żeby odpuścili...ręce opadają , ale folklor jest fajny inaczej by było nudno a tak przynajmniej Darkness mnie zdejmie z 3 razy i jakoś sie kręci ...swoją drogą ale spokorniałem wśród miłośników żużla takich jak np Lynx...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grodzki przesadził

    Moim zdaniem, mecz żużlowy to nie jest jazda figurowa na lodzi i zawody rozpoczete powinny być dojechane do końca (no chyba, że sytuacja jest naprawde tragiczna). Zawodnik ekstraligi powinien się dostosować do warunków panujących na torze i jechać skoro sędzia karze.
    Ułamek zachował się jak panienka. "Nic nie widziałem ..." och jak mi przykro ... biedny colgate nie dał sobie rady.
    Teraz jeździ w Elite Leauge to sie nauczy widzieć przez błoto. Tam nikt z nim klocków lego układać nie będzie.

    W tej sytuacji sędzia Grodzki ostro przesadził, bo zawody powinien albo zakończyć po biegu 12, albo kazać dojechać je do końca. On jednak poczekał, aż WTS "dojdzie" Leszno i wtedy dopiero przerwał mecz.
    Przesadził i to ostro.

    Nie dziwie się Jankowi, że był nieziemsko wkurzony po rozmowie z Grodzkim przez telefon. Ruski za to pewnie cieszył się jak "głupi plackiem".

    Byki w tym meczu były zdecydowanie lepsze i to nie podlega żadnej dyskysji. Tym powinien się zająć GKSŻ.

    Do Payne'a: mówisz, że zwijałeś się ze śmiechu ...:) he he
    dobrze, że nie widzisz jak niektórzy z forumowiczów zwijają się czytając twoje wypowiedzi.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    ja tam zadnej sraczki nie mam cieszy mnie bardzo jeden punkt, gdyz zbyt wiele druzyn z wroclawia punktow nie wywiezie... i naprawde zawinil sedzia mogl puscic ten jeden bieg i by nie bylo niesmaku - bylo by wszystko jasne - wygralby lepszy - byc moze wts, tego nie wiem... ale by bylo wszystko klarowne.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojojojojoj.to sie porobilo.
    masz racje dark.zupelnie niepotrzebna wymiana krytyki.nic ona nie wnosi,a moze duzo zepsuc.bez sensu zaczynalem.
    do lynx:jesli oni cie nie obchodza to poc co ich usprawiedliwiasz?ale ok.dajmy juz spokoj i zacznijmy sie dogadywac.jak kogos obraziles to sorry.
    do potfoor:nie przypominam sobie zebym cos do ciebie mowil.zycze ci duzo zdrowia i poczucia humoru.
    do karol:klamiesz

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    ja jestem bezstronny ale zgadzam sie tym ze mecz został przerwany sprawiedliwie , a koledzy z Leszna niech się cieszą że tek sie stało bo jeszcze by w dupę dostali!
    Znam kibiców z Leszna i wierże kolegom z Wrocka że moggli niektórzy z nich być śmieszni(powtarzam niektórzy żeby zaraz całe forum na mnie z morda nie wyskoczyło)

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grodzki buuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Sedzia wiele namieszal w calym spotkaniu zwlaszcza w koncowce. Wielu zawodnikow nie chcialo startowac do biegow nominowanych( np. Adams), a to ich zdanie powinno sie przede wszystkim liczyc w koncu to oni sa aktorami w tym calym spektaklu. Reżyserami powinni byc trenerzy i zawodnicy a nie sędziowie(zwłaszcza tacy jak Grodzki- z całym szacunkiem dla niego), którzy często uważają się za arbitrów światowej klasy.
    Tor nie nadawał się do walki juz po 9 biegu. Można było na nim jeździć, ale nie walczyć( dokładnie było to widać na zbliżeniach TV).

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drukarstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mecz sprzedany to był nacisk działaczy Wrocławksich. Co do meczu to było widać że Unia była lepsza. Jak można twierdzić że po 13 wyścigach nie mozna przerwać meczu bo......(na tym przykładzie) Unia prowadzi jednym punktem.Tak mówili komentatorzy na polsat sport!!! a po 14 już można.KIPNA jeszcze raz KPINA!!!!!!!!! NIe mogę tego zrozumiec jak ktoś pisze ze jestesie pewni ze Unia zdobędzie mistrzostwo Polski. Jak się ma taki skład to co mozna pisać ze spadniemy.WTS jest za słaby zeby zdobyc mistrza Polski z kim w składzie Krzyżaniak, Słaboń, Jędrzejak.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do lukas 23:nie probuj polemizowac z komentatorami polsatowskimi, bo to co oni wygaduja nie ma nic wspolnego zer speedwayem.tak wlasnie przypuszczalem ze komentowac bedzie ten palant z drzewka szczescia,a to nie wrozylo niczego dobrego.
    mecz mozna oczywiscie przerwac i po 1 i po 9 i po 13 biegu.czy sedzia drukowal? sam nie wiem.wczoraj za pozno wlaczylem tv i nie widzialem dokladnie za co wykluczyl kasprzaka.stamtad gdzie siedzialem tez nie wbylo tego widac (wydawalo mi sie ze pojada w 4).
    chyba rusko rzeczywiscie troszke naciskal na grodzkiego,ale leszno lubi sie skarzyc (vide mecz w pile o 3 miejsce).mysle ze nie ma sensu snuc spiskowej teorii dziejo.lepioej byloby odstawic od skladu ulamka i zabierac na mecze drymla.wynik bedzie korzystniejszy, a pan seba pojmie ze wcale nie jest takim asem jakby mu sie wydawalo.
    "panie sedzio pan chce nas zabic.nic nie widzialem":):)
    troche przesadzxil pan ulamek:)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzja Pana sędziego Grodzkiego jest taka, a nie inna i trzeba się z tym pogodzić mimo, iż ona tak do końca może nie była słuszna. Mecz trzeba było zakończyć po 13 biegu, takie jest moje zdanie. Wówczas to pewnie kibice Atlasu by mówili, że Ułamek specjalnie upadł, aby przerwać spotkanie a sędzia dał się nabrać i mecz zakończył się tak a nie inaczej. Wtedy to Wrocławianie by pisali SKANDAL. Jedni mówią, że tor nie nadawał się do jazdy po 9 biegu inni, że po 12 a jeszcze inni twierdzą, że zawodnicy powinni jechać do samego końca zawodów. Tak naprawdę to bym nie chciał być wczoraj w skórze sędziego. Jakąby nie podjął decyzje zawsze by się spotkał z falą krytyki z którejś ze stron. Więc uważam , że nie ma sensu wysnuwać takich stwierdzeń, iż sędzia był przekupiony czy tam Rusko maczał palce. Jestem takiego zdania, że jeżeli czegoś się nie wie to nie należy obrażać innej osoby.
    Co do decyzji wykluczenia Kasprzaka , zgadzam się z sędzią w 100%. Oglądałem mecz dwa razy w Polsacie i nie mam najmniejszych zastrzeżenia do tej decyzji.
    Ja jako bezstronny kibic uważam, że mecz powiniec zakończyć się po 13 biegu. Ale podkreśle to, iż ile jest ludzi tyle jest opinii na ten temat. Decyzja została podjęta i koniec, każda decyzja podjęta w tym meczu pociągała za sobą jakieś kontrowersje.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówicie (niektórzy) że trzeba było przerwać zawody wcześniej że Unia była lepsza itd.
    Unia wygrała tylko TRZY BIEGI W TYM MECZU!! 2. 4-2 ,3. 5-1,7. 4-2
    Podzczas prezentacji zaczął padać deszcz i co po niektórzy z WTS nie zdążyli się przełożyć...stąd przegrane w 2,3 biegu....PÓŻNIEJ JUŻ TYLKO ODRABIALI STRATY..
    chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz...leszczyńscy zawodnicy po wyścigu 2,3 zaczeli się strasznie spieszyć....oby tylko do ósmego....
    W ósmym biegu w taśmę wjechał Okoniewski a w powtórce para
    Hanckoc-Dados prowadziła przed Balińskim...ale niestety defekt Hanckoca....-przypomne że przed tym biegiem było 19-23 dla Uni-......i z 5-1 zrobiło się 3-2....
    i nagle przestało się spieszyć zawodnikom Uni....dlaczego?przecież byli lepsi?....HANCKOC MIAŁ DEFEKT I TYLKO DLATEGO NIE BYŁO REMISU JUŻ PO 8 BIEGACH!!!
    Jeśli chodzi o sędziego to właśnie on (i oczywiście defekt Hanckoca) uratował Unie przed przegraną przerywając zawody....Adams nie miał ochoty do ścigania w 15 biegu...więc sam Okoń co najwyżej mógł doprowadzić do remisu ...w co wątpię...
    Do kibiców Uni Leszno:
    Cieszcie się z tego remisu bo mieliście naprawdę dużo szczęścia.....Aura,defekt,sędzia


  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grodzki nie powinien w tym roku już sędziować przecież to była komedia a raczej horror w jego wykonaniu.Naraża życie zawodników tylko po to żeby drużyna prezesia kolesia odrobiła starty.Już ten sam fakt dyskredytuje go jako sędziego.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •