Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tajner: To jakieś nieporozumienie!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tajner: To jakieś nieporozumienie!

    Przed paroma dniami Trójka" przekazała informację jakoby zakończyła się współpraca PZN, a konkretnie mówiąc kadry trenerskiej z prof. Jerzym Żołądziem i dr. Janem Blecharzem – informuje „Dziennik Polski”.

    Stanowczo zaprzecza tym rewelacjom trener kadry Apoloniusz Tajner.

    - To jakieś nieporozumienie! Nie ma mowy o zakończeniu współpracy z panami Jerzym Żołądziem i Janem Blecharzem.

    - Myślę, że źle zinterpretowano moją wypowiedź. W jednym z wywiadów stwierdziłem, że nie ma jeszcze ustalonych reguł współdziałania na kolejny sezon – dodaje trener.

    - Ja sam mam w związku umowę przedłużoną tymczasowo do końca czerwca tego roku. Taki jest wymóg formalny – kontynuuje trener.

    - Pod koniec kwietnia przedłożymy w PZN ocenę minionego sezonu. Na pewno zawierać będzie ona wnioski na najbliższy rok działania. Chcę nadal współpracować z oboma naukowcami – zakończył Apoloniusz Tajner.




  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Chcę nadal współpracować z oboma naukowcami – zakończył Apoloniusz Tajner.

    Po pierwsze to Polo sam mowi, ze ma umowe tylko do czerca, wiec skad taki pewny ze zostanie?:)

    Po drugie - to dobrze, ze ta informacja okazala sie nieprawdziwa, gdyz wielu nie zdaje sobie nawes sprawy jak wiele obu medykom zawdzieczamy, tzn. ile zawdziecza Adam Malysz...

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wkurza mnie w Tajnerze jedno. Zawsze pierdzieli w jakiej to wspałaniej formie są nasi skoczkowie mimo iż dzień wcześniej prawie wszyscy spadali z progu. Po jednym z konkursów PŚ gdzie tylko Małsz zakwalifikował się do finałowej 30, a reszta była gdzieś koło 40,50 miejsca to Tajner w wywiadzie wypowiedział się tak: "Rzeczywiście skoki pozostałych zawodników były słabe, ale wiemy gdzie tkwi błąd i na pewno to poprawimy." Tak samo gadał przez cały sezon. I co? I nic! Nic z tym nie zrobił. Reszta jak spadała z progu tak spadała dalej (z nielicznymi naprawdę wyjątkami). Czemu Tajner ciągle nadaje, że jest dobrze skoro kurde NIE JEST! Niech Tajner udowodni, że jest wysokiej klasy trenerem i doprowadzi do wysokiej formy Mateje czy Skupienia i niech sobie nie przypisuje sukcesów Małysza jako swoje zasługi. A tak to nawet odechciewa się oglądać konkursów drużynowych. Teraz jest przerwa i mam nadzieje, że Tajner coś wreszcie zrobi. Uff, ale mnie poniosło ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    608
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe czy dobry trener ze mnie by zrobil dobrego skoczka
    albo z kogokolwiek na tym forum
    moze reszta po prostu sie do tego nie nadaje?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kejdzi, jeśli reszta sie do tego nie nadaje, to jeszcze gorzej świadczy o Tajnerze. Miał wystarczająco dużo czasu, żeby ocenić, kto ma talent a kto nie.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Dokładnie. Jak ktoś się nie nadaje, to po co jeździ na zawody??? Na wycieczkę??? Potem mamy popisy na mamucie, rzędu 90 metrów...

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Kubaq - tam mi sie wydaje, ze w przypadku Tajnera mamy doczynienia z syndormem ... Engela. To znaczy dokonal selekcji i trzyma sie kurczowo tej grupy. Aniol nie zauwaza zawodnikow wybijajacych sie w ligach, a nie bedacych w kadrze, natomiast Tajner nie chce przyjac do siebie, ze wiekosc jego chlopakow prezentuje mizerny poziom i potrzeba rewolucji w zespole...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •