Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Cieślweicz kończy karierę!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cieślweicz kończy karierę!!!

    Jak podaje D.Bałtycki Tomasz Cieslewicz postanowił zakończyć
    kariere.Zawodnik mówi że w Gdańsku otaczają go same szumowiny i nie bedzie tu jeździł.
    Cały tekst

    !W poniedziałek zainaugurowane zostały rozgrywki ligowe w żużlowej ekstraklasie. Wybrzeże przed własną publicznością przegrało z Polonią Bydgoszcz, a kibiców zastanawiał brak w gdańskiej drużynie Tomasza Cieślewicza.

    Żużlowiec ten nie przyjechał na mecz nie podając przyczyny i w ogóle nie zatelefonował do trenera ani nikogo z działaczy. Wczoraj zastaliśmy najstarszego z braci Cieślewiczów w jego domu w Trzemesznie.

    - Nie chcę już jeździć w Gdańsku. Nie podoba mi się tam - usłyszeliśmy od Tomasza. - W Wybrzeżu brakuje ludzi rozumnych, są tam same szumowiny. Przyczyniłem się po raz drugi do awansu zespołu do ekstraligi, a w klubie wyraźnie jestem niepotrzebny. Niestety, z Wybrzeżem jestem związany kontraktem jeszcze przez dwa lata, a klub na pewno nie zgodzi się mnie puścić gdzie indziej, więc podjąłem decyzję o zakończeniu kariery. Jest to decyzja ostateczna. Trzeba się zająć czymś innym i zarabiać na życie.

    - Jak skomentujesz pojawiające się informacje, że w Gdańsku masz długi, nerwowych dłużników i dlatego boisz się przyjechać?

    - To są kompletne bzdury - zapewnia Tomasz. - Nie jestem w żadnych tarapatach finansowych. A jeśli nawet mam jakieś długi, to jest wyłącznie z winy klubu, który jest mi winien około 25 tysięcy złotych. Zostałem oszukany podobnie jak Krzysiek Cegielski, tylko że ja mam kontrakt amatorski i przez to jestem w trudniejszej sytuacji.

    - Nie mamy żadnych zaległości wobec Tomasza Cieślewicza. Wypłaciliśmy mu wszystkie pieniądze - ripostuje Henryk Majewski, prezydent Wybrzeża. - Żulowiec ten bez konkretnej przyczyny nie stawił się na meczu z Polonią Bydgoszcz. Wobec zaistniałej sytuacji zdecydowaliśmy nałożyć na Cieślewicza karę finansową i zawiesić go w prawach zawodnika.

    - Nie przejmuję się żadnymi karami, gdyż nie mam zamiaru więcej startować w barwach Wybrzeża - mówi żużlowiec. - Ja tym ludziom już nie ufam. Coś dla tego klubu chyba zrobiłem i zasługuję na lepsze traktowanie.

    Czy to rzeczywiście koniec kariery Tomasza Cieślewicza? Nie od dziś wiadomo, że to trudny w prowadzeniu zawodnik, młody niesforny człowiek, któremu przydarzyło się kilka błędów. Jednocześnie to zdolny żużlowiec. Teraz wydaje się być na kolejnym życiowym zakręcie. Może warto mu pomóc, bo decyzja o zakończeniu kariery wydaje się podyktowana aktualnymi kłopotami, które niewiele wspólnego mają z GKS Wybrzeże.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem komu współczuć czy zespołowi że nie dosyć iż jest kandydatem do spadku to jeszcze osłabiony czy Cieślewiczowi że nie ma gdzie iśc

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cholera bardzo mnie to martwi. Po pierwsze bo lubie Wybrzeże a po drugie Cieślewicz jest w mojej drużynie FSL.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Historia lubi sie powtarzac!
    Nastepny "Gwiazdor" zaczyna obrzucac GKS gownem.Mam nadzieje, ze to juz ostatni.Moze to i lepiej, ze szuka innego zajecia bo GKS nie stac na zawodnikow, na ktorych nie mozna sie zdac.Sam niedawno zwolnilem dobrego fachowca za to,ze przychodzil do pracy wedlug wlasnego grafika.Serdecznie wspolczuje klubowi w tym sezonie,mam jednak nadzieje,ze na koniec rozgrywek bedziemy w lepszych nastrojach!!!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba zwrócić uwagę że z cielakiem zawsze były kłopoty wychowawcze,ale teraz to on przegiął.wg. mnie to klub mu nic nie wisi bo p.Majewski by to powiedział,poprostu cielak nie chce płacić kary i stąd jego zamieszanie z nim.A zresztą mamy Piszcza.Faje,Korolewa,Pecyne i jakoś se poradzimy.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mu sie nie podoba zuzel, to rzeczywiscie, zgodze sie z Tomkiem, zeby zajal sie czyms innym.

    Pozdrawiam
    /jAZDA99
    Nie ma lepszego od TOMKA GOLLOBA naszego!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak napisali w artykule, Tomek Cieślewicz jest młodym człowiekiem, który popełnił kilka błędów. Chyba wszyscy słyszeli, że ma problemy z narkotykami. Teraz głośno jest o tym, że wisi komuś w Gdańsku trochę pieniędzy i boi się przyjechać. Ale oczywiście lepiej powiedzieć, że to wina GKS-u i Majewskiego. Cegielski wytyczył drogę i teraz Cieślewicz chcąc się uwolnić od problemów, zwali wszystko na klub.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ZDRAJCA !!!!! Ja go nienawidze !!! "Nie podoba mu sie w Gdańsku.. co to jakis mały dzieciaczek??? CO za %^&%^&%^& !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rany.. teraz to juz naprawde z GKS cienko...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I wogole to ktos tu kłamie.. albo GKS albo Cielak
    nie bede osadzal ale Cielak ma u mnie przerąbane ... aha i sam jest SZUMOWINA

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    I wogole to ktos tu kłamie.. albo GKS albo Cielak
    nie bede osadzal ale Cielak ma u mnie przerąbane ... aha i sam jest SZUMOWINA
    hehe to w koncu jak? nie osadzasz kto klamie ale przerabane ma Cielak - czyli osazasz:DDDD

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No może to tak wygląda ale nie o to mi chodziło :) eheheh Powiem tak; Nie bede osądzał za wszystkich ale u mnie Cielak ma przrąbane :) (chociaz by za te 'szumowiny' i za to że, to nie jest pierwszy raz jak cos przeskrobał..

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielki gwiazdor sie znalazł
    Sam jest szumowina!!
    Moim zdaniem klub nie ma wobec niego zadnych zaległości i ciekawe ze jesli nawet ma do dlaczego dopiero teraz o tym mowi?????

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dokładnie.. drugi Cegielski sie znalazła.. Za miesiac pewnie bedzie gadał że wisza mu kase od 2 lat :) buehhehehe

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    znaczy sie znalazł nie znalazła :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Frajer

    Na miejscu Majewskiego powiózłbym Cielaka tak że by błagał aby mógł spowrotem jeżdzić w GKS!!!
    Na początek kara 50 tyś zł za opuszczenie meczu.
    Nawet jak GKS ma dług to już po karze go nie bedzie miał.
    A potem za zerwanie kontraktu nastepne 50 tyś.
    I tyle.
    zawodnicy sobie zaczynają za duzo pozwalać.
    Pierw biorą kase za podpisanie kontraktu a potem im sie nudzi i zrywają kontrakt!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak jest.. gwiazda sie znalazła....

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiecie co mi jest go trochę szkoda podobno naprawde ma problemy.Musi przecież coś mówić dziennikarzom , więc najłatwiej jest zwalić wine na klub.Szkoda mi go trochę nie miał kto pokierować dobrze jego karierą.Może jest naprawde aż tak żle że boi się wyjść na ulice, a takie krążą plotki.W sumie sam jest sobie winien , ale to młody chłopak naprawde jego kariera mogła się potoczyć inaczej.Wydaje mi się że nie będzie gwiazdorzył tak jak cegła ta sprawa ma zupełnie inny charakter.Czemu to wszystko musi się walić akurat teraz?Pozdrawiam!
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    no szkoda.... :(

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-12-2001
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to cieslwewicz nie ukonczyl nawet zawodowki, co zreszta widac po jego wypowiedziach w tv.

    Uczciwie pieniedzy to on chyba nigdzie nie zarobi, bo lexusa trzeba z czegos utrzymac.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •