Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Montoya wystartuje z pole position

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Montoya wystartuje z pole position

    Kolumbijczyk Juan Pablo Montoya (Williams-BMW) wystartuje z pole position podczas niedzielnego wyścigu o Grand Prix Brazylii w Sao Paulo, trzeciej eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1.


    Montoya pokonał w sobotę okrążenie toru w najkrótszym czasie 1.13,114, osiągając średnią prędkość 212.167 km/h. Z pierwszej linii startowej wyścig rozpocznie też broniący tytułu mistrza świata Niemiec Michael Schumacher (Ferrari) - 1.13,241.

    Pozycje startowe przed Grand Prix Brazylii:

    1. linia - Juan Pablo Montoya (Kolumbia/Williams-BMW) 1.13,114 Michael Schumacher (Niemcy/Ferrari) 1.13,241

    2. linia - Ralf Schumacher (Niemcy/Williams-BMW) 1.13,328 David Coulthard (W.Brytania/McLaren-Mercedes) 1.13,565

    3. linia - Kimi Raikkonen (Finlandia/McLaren-Mercedes) 1.13,595 Jarno Trulli (Włochy/Renault) 1.13,611

    4. linia - Jenson Button (W.Brytania/Renault) 1.13,667 Rubens Barrichello (Brazylia/Ferrari) 1.13,935

    5. linia - Nick Heidfeld (Niemcy/Sauber-Petronas) 1.14,233 Mika Salo (Finlandia/Toyota) 1.14,443

    6. linia - Pedro de la Rosa (Hiszpania/Jaguar-Cosworth) 1.14,464 Felipe Massa (Brazylia/Sauber-Petronas) 1.14,533




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale się wkurzyłem bo kwalifikacje rozpoczęły się o 17.00. gdyby nie to że zasiadam do f1 godzinę na przód to by było bolesne.... .
    No a kwalifikacje, jestem troche zawiedziony F2002. Ale mechanicy ferrari skupiają się na ustawienu bolidu na wyścig, a więc czekajmy do jutra.
    Szczerze się zawiodłem na rubensie ( 8 miejsce ), obiecywał, ze na gp brazylii się specjalnie przygotuje... a tu taka lypa.
    No i bardzo mnie ucieszyły 6 i 7 pozycja kierowców renault.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-11-2001
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Schumacherowie na pewno nie powiedzieli ostatniego słowa.Oby tylko nic nie wydarzyło się przy starcie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    IMO ten debiut nowego Ferrari niewiele pokaże.Tor ewidentnie lapiej leży Williamsom,a temperatura Michelinom.Jednym słowem F02 dużo traci(podobnie jak 01).Ja się tylko zastanawiam czy Włosi muszą zawsze jeździć na oponach,które nie sprawdzają sie w wysokich temperaturach.Jak używali Goodyearow,to lepiej trzymały Bridgestone'y.G. się wycofal,podpisali kontrakt z Japonczykami,to znowu lepsi są Francuzi.Jeżeli za rok czy dwa przjdą do Michelina,to pewnie dominować będzie Pirelli.Kurde,jakieś fatum.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co to jest pole position?:P:P:P

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żartujesz,czy pytasz serio?
    Na wszelki wypadek-pierwsze pole startowe.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2001
    Postów
    1,864
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czy to coś daje?
    nie lepiej przyczaić sie na końcu stawki, poczekać aż wszyscy narwańcy się wykasują i powypadaja z trasy, a wtedy dojechać bezpiecznie na 1. miejscu?:P;)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niekoniecznie,bo można zobaczyć takie narwańca sunącego w poprzek toru wprost na ciebie.Lepiej jak najszybciej z tamtąd zwiać i ewentualnie obserwować armagedon w lusterkach :)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najlepiej zjechać do boksu i czekać :P
    Apropo ogumienia w bolidach ferrari, to rzeczywiście BARDZO dało się to zauważyć. Szczególnie przy przejazdach Michaela.
    Michael - Michellen?
    to by pasowało :]
    Ja tam już się rozgrzewam (szykuję jedzenie, kasetę VHS, kanapę itd. no i oczywiście trunki :P)
    Zaraz jest WARM-UP. Idę oglądać.
    Jeśli chcecie kasety VHS z wyścigami F1 to piszcie e-mail'e do mnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •