Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 218

Wątek: Sparta Wrocław - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach

    Sparta Wrocław - Stal Gorzów

    Już w najbliższą niedzielę w Poznaniu odbędzie sie bardzo ciekawie zapowiadający się mecz pomiędzy ekipą Piotra Barona, a świetnie jeżdżącą u progu sezonu Stalą Gorzów.
    Poznaliśmy już awizowane składy na mecz (za SF podając) :
    Stal Gorzów
    1. Niels Kristian Iversen
    2. Michael Jepsen Jensen
    3. Matej Zagar
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Krzysztof Kasprzak
    6. Bartosz Zmarzlik

    Betard Sparta Wrocław
    9. Tai Woffinden
    10. Vaclav Milik
    11. Tomasz Jędrzejak
    12. Szymon Woźniak
    13. Maciej Janowski
    14.
    15. Maksym Drabik

    Początek: godz. 17:00

    Sędzia: Remigiusz Substyk
    Komisarz toru: Robert Sawina

    Zeszłoroczny mecz zakończył się zwycięstwem spartan 50 :40
    http://rlach.republika.pl/dmp/2015/wrgo_1.htm

    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Bardzo fajny meczyk się zapowiada. Stal ma silniejszy skład, ale tor jest dla jej zawodników zagadką (ostatni raz jeździli tu chyba w sparingu z PSŻ 5 lat temu, wtedy po raz pierwszy widziałem na torze Zmarzlika). Pytanie, czy nie będzie też zagadką dla Spartan.
    Strasznie się cieszę, że żużel wreszcie powraca do miasta, z którym jestem związany od czasu wyprowadzki z Gorzowa. Wiem, że mieszka tu mnóstwo fanów, nie tylko Skorpionów, ale też właśnie Stali czy Unii Leszno, i nie tylko Kolejorzem żyją tutejsi kibice. Ciekawe, kto będzie miał przewagę na trybunach w niedzielę.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Na trybunach będą niepodzielnie rządzić...

    ...a jakże, kibice Startu Gniezno!

    No, a nie?
    - głód żużla,
    - głód świetnego żużla
    - bliżej E-ligi jechać się nie da (Toruń jest dalej)
    - masa połączeń pkp, więc łatwo jechać i bez problemu tego samego dnia się zawinąć z powrotem
    - "majówka", a więc poniedziałek wolny i nie ma lipy, że jutro trza do Poznania znów jechać do robo pociągiem osobowym o 5:00 rano
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Najtrudniejszy do typowania mecz. Diabli wiedzą czego sie po tym torze spodziewać. Ponoć jest betonowo, czyli nie leży jednym jak i drugim. Mimo wszystko Sparta będzie mogła wcześniej potrenować wiec obstawiam: 49-41.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jak jeździły "Skorpiony" w lidze, to przez kilka dobrych lat rywale ni wuja nie ogarniali tego toru, bo był długi, przyczepny (wręcz dziurawy) z naprawdę specyficznymi łukami. W 2007 r. to była prawdziwa twierdza. W tamtym roku jedynie Stal Gorzów idąca po awans zwyciężyła na Golęcinie(no i w dość porażającym stylu):

    http://rlach.republika.pl/dmp/2007/pogo_1.htm

    Ale to było niemal 10 lat temu. Teraz w dobie betonowej dżumy i odwoływania meczów tydzień przez zawodami bo padało 2 godziny w nocy raczej takiego handicapu Sparta mieć nie będzie. Chociaż nie wątpię, że niejeden rywal typu Tarnów zbierze cięgi, że ból zada będzie słychać u wybrzeży Bornholmu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mam nadzieję że swoje pojedzie Woźniak. Frycowe zapłacił w poprzednim spotkaniu, teraz może być tylko lepiej.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Mam nadzieję że swoje pojedzie Woźniak. Frycowe zapłacił w poprzednim spotkaniu, teraz może być tylko lepiej.


    Każda ze stron ma swoje nadzieje, ja także.

    Ponieważ staram się być realistą to remis biorę w ciemno.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,645
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    Widze, ze peknietego dalej Tarnow uwiera! I bardzo mnie to cieszy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,924 w 3,238 postach
    Genialny strateg Baron tym razem nie zapomniał ustawić Drabika pod siódemką, co oznacza, że w XII biegu mamy Jędrzejaka z Dróżdżem na Iversena i Zmarzlika
    serio, ręce opadają. Jak na wyjeździe trzeba było ustawić Maksa na 7, żeby mógł ewentualnie z taktycznej jechać w XII, to ustawił go pod szóstką, przez co zabrał mu jeden start, który zadecydował o wyniku meczu. Jak u siebie trzeba było ustawić Maksa na 6, żeby w XII mieć Drabika z Jędrzejakiem (zakładam, że nie będzie potrzeby taktycznych bo mecz będzie na styku) to ustawia go na 7 i w decydującym momencie meczu mamy dwójkę najsłabszych zawodników na mega duet z Gorzowa, zapewne bez możliwości RT.

    To jest parodysta.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Aussie (27-04-2016), CarlitosFalubaz (27-04-2016), veronek (27-04-2016)

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    O tym samym pisałem. Jako nieobiektywny i ślepo zapatrzony fan Drabiczka w pełni sie z Tobą zgadzam.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  12. Powrót do góry    #11
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,510
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ogólnie zestawił Drabika dobrze, bo u siebie dużo łatwiej jechać z 15 niż z 14, gdzie miałby długą przerwę. A tu pojedzie 3 biegi + zastąpi kogoś w IV serii i jest OK. Tyle tylko, że powinien wystawić Janowskiego pod 11, a Ogóra pod 13.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Jeśli mamy być mocni w tym sezonie, to Stal powinna ten mecz wygrać. Jak to mawiał klasyk: nie ma mojej zgody na porażkę Gorzowa ze Spartą.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Łoł, to Sparta blokuje zakup biletów przez internet, gorzowianom na ten mecz ?

    Pytam po co ? Jaki ma w tym interes ?

    Za PS:

    Wczoraj zdziwieni całą sprawą byli działacze klubu z Wrocławia. Dziś jednak pewnym jest, że jest to celowa zagrywka wicemistrzów Polski. – I jak to się ma do wizerunku klubu i PGE Ekstraligi? – retorycznie pytają gorzowianie. - Jak my wyglądamy w oczach sponsorów, jeśli jest on na tyle związany z żużlem, że chce się wybrać z rodziną na mecz wyjazdowy a rywale blokują mu taką możliwość? Jak na to zapatruje się PGE Ekstraliga, której hasłem jest zapełnienie stadionów? – wyliczają swoje żale działacze z Gorzowa. Trudno się im nie dziwić gdyż zapewnienia ze strony wrocławskiej były całkiem inne. – Chcielibyśmy pomóc naszym fanom, ale niestety od początku tygodnia jesteśmy zajęci organizacją kolejnego meczu na naszym obiekcie z zespołem Get Well Toruń. My na pewno chętnie przyjmiemy fanów ekipy przyjezdnej – zapewniają
    Całość tutaj http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...503,1,984.html

    Czyżby wrocławianie obawiali się, ze będzie zbyt wielu kibiców an tym spotkaniu ? A to rodzi im wieksze problemy organizacyjne ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-04-2016 o 13:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kryśka się pewnie boi, że w Poznaniu na trybunach będzie więcej fanów Stali niż Sparty. Swoją drogą jest to bardzo prawdopodobny scenariusz

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na twitterze pisali, że nie mogą przyjmować kibiców do sektora gości, bo nie mają uprawnień.
    Co w sumie świadczy, że równie dobrze mogliby jeździć po przydrożnym polu.
    Przecież na każdy mecz w Poznaniu i tak przyjechałoby więcej kibiców gości niż gospodarzy.
    Ale kogo to obchodzi, skoro robią żużel dla samych siebie?

  17. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na twitterze pisali, że nie mogą przyjmować kibiców do sektora gości, bo nie mają uprawnień.
    Co w sumie świadczy, że równie dobrze mogliby jeździć po przydrożnym polu.
    Przecież na każdy mecz w Poznaniu i tak przyjechałoby więcej kibiców gości niż gospodarzy.
    Ale kogo to obchodzi, skoro robią żużel dla samych siebie?
    Przyjedź, zobaczysz, ocenisz. Na stadion wejdzie max 7 tys., klatki nie ma.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na twitterze pisali, że nie mogą przyjmować kibiców do sektora gości, bo nie mają uprawnień.
    Co w sumie świadczy, że równie dobrze mogliby jeździć po przydrożnym polu.
    Przecież na każdy mecz w Poznaniu i tak przyjechałoby więcej kibiców gości niż gospodarzy.
    Ale kogo to obchodzi, skoro robią żużel dla samych siebie?
    Coś kręcą. Bo skoro nie przyjmują zorganizowanej grupy kibiców gości to w takiej sytuacji nie ma sektora gości na stadionie. Więc powinni sprzedawać wejściówki na sektory numerowane i nienumerowane. Kibic który nabędzie bilet na sektor nienumerowany siada tam gdzie uważa za stosowne.

    Pytanie tylko po co te całe ceregiele ? Jaki to ma cel, bo trudno się połapać. Bo jakoś mi się wierzyć nie chce, ze Kryśce śmierdzą pieniądze przyjezdnych. Chyba, ze zrobiła jakąś tam symulację i wyszło jej, że wpływy z biletów nie pokryją dodatkowych kosztów związanych np. z ochroną. No ale wtedy to niech sobie Kryśka ze Spartą jedzie w I lidze.

    ndr113

    Przyjedź, zobaczysz, ocenisz. Na stadion wejdzie max 7 tys., klatki nie ma.
    No dobra, ale to nie tłumaczy blokady sprzedaż biletów dla gości
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,408
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kryśka się pewnie boi, że w Poznaniu na trybunach będzie więcej fanów Stali niż Sparty. Swoją drogą jest to bardzo prawdopodobny scenariusz
    czy w związku z zaistniałą sytuacją KOD planuje jakiś protest w obronie wolności swobód obywatelskich kibiców Staluchny, no a przede wszystkim zagrożonej demokracji , bo zgaduję ze większość wyjazdowiczów z Zawarcia demokratycznie przegłosowała wyjazd na mecz do Poznania ?
    nie bądźmy obojętni w tej sprawie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (29-04-2016), ursus (30-04-2016)

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No cóż, jest takie mądre powiedzenie: Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nie wiem po co te bicie piany, nie ma wejścia dla gości i koniec, w okolicy sporo drzew, zatem niech oglądają mecz jak kibice Pogoni L.

  23. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    O ile Poznań jako miasto ma spory potencjał o tyle organizacyjnie sternicy PSŻ- u nomen omen są w lesie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nie wiem po co te bicie piany, nie ma wejścia dla gości i koniec, w okolicy sporo drzew, zatem niech oglądają mecz jak kibice Pogoni L.
    Eeee, coś pokręciłeś kolego. Jak to nie ma wejścia dla gości ? Kto tak zdecydował ? TY ? Kryśka czy może SE ?

    Nie ma wejścia dla zorganizowanych grup kibiców z Gorzowa. Taki był komunikat. A to znaczna różnica.

    Najprościej co powinna zrobić Kryśka, to sprzedawać wejściówki aż do wyprzedaży ich. Nie bacząc skąd pochodzi kibic. Inna postawa tej Pani powinna być odp. ukarana przez władze SE. Mam tutaj na myśli odp. karę grzywny. Tak aby na przyszłość lepiej kalkulowała.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Noski (29-04-2016)

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Dla mnie to skandal że dopuszczono stadion w Poznaniu do ekstraligi. A jak slyszałem że jedna z opcji mogł być Rawicz to..no ludzie.Mogła taka Kryśka dogadać się z Klimczakową w Ostrowie gdzie kibice z Wrocławia mieli by znacznie bliżej to nie no ale z drugiej strony we Wrocławiu nie za bardzo jest dla kogo robić ekstraligowyo zuzel bo frekwencja na poziomie środka tabeli NICE PLZ to Klocowa liczy na poznaniaków

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    sobotch (29-04-2016)

  28. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ciekawe jak procentowo rozłoży się frekwencja w niedzielę czyli jaką część publiczności będą stanowili kibice:
    - z Gorzowa
    - z Wrocławia
    - z Gniezna
    - z Ostrowa
    - z Poznania
    - z innych miast.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  29. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Specjalnie tak robią bo wiedzą że i tak tego nikt nie ogląda no chyba ze zielone ogórki przyjadą

  30. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eeee, coś pokręciłeś kolego. Jak to nie ma wejścia dla gości ? Kto tak zdecydował ? TY ? Kryśka czy może SE ?

    Nie ma wejścia dla zorganizowanych grup kibiców z Gorzowa. Taki był komunikat. A to znaczna różnica.

    Najprościej co powinna zrobić Kryśka, to sprzedawać wejściówki aż do wyprzedaży ich. Nie bacząc skąd pochodzi kibic. Inna postawa tej Pani powinna być odp. ukarana przez władze SE. Mam tutaj na myśli odp. karę grzywny. Tak aby na przyszłość lepiej kalkulowała.
    komunikat komunikatem, a życie swoje, naprawdę wierzysz że kibice z gorzowa nie zorganizują się na tym meczu wchodząc osobno? Nikt na tym stadionie nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa kochających się klubów i do tego jeszcze leszek może się pojawić. Decyzja krychy jak najbardziej słuszna, zresztą osobiście uważam że Sparta powinna siedzieć w klatce.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-04-2016)

  32. Powrót do góry    #27
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale o czym jest ta dyskusja? W Poznaniu będzie żużlowe święto, przyjdzie sporo ludzi z Poznania i innych żużlowych miejscowości, kibice Stali wejdą osobno a na stadionie zorganizują się w jedną grupę i w czym problem?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-04-2016)

  34. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale o czym jest ta dyskusja? W Poznaniu będzie żużlowe święto, przyjdzie sporo ludzi z Poznania i innych żużlowych miejscowości, kibice Stali wejdą osobno a na stadionie zorganizują się w jedną grupę i w czym problem?
    Ano o tym, ze Kryśka się mocno wygłupiła, blokując internetową sprzedaż biletów dla kibiców z woj. lubuskiego. I za to powinna dostać po łapkach.

    cukrzyca

    komunikat komunikatem, a życie swoje, naprawdę wierzysz że kibice z gorzowa nie zorganizują się na tym meczu wchodząc osobno? Nikt na tym stadionie nie będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwa kochających się klubów i do tego jeszcze leszek może się pojawić. Decyzja krychy jak najbardziej słuszna, zresztą osobiście uważam że Sparta powinna siedzieć w klatce.
    Widzę, że bronisz z góry przegranej sprawy. Bezpieczeństwo ma zapewnić organizator poprzez zatrudnienie odp. ilości ochrony. Rozumiem sytuacje Sparty ze stadionem, dlatego nie neguje faktu, iż nie będzie zorganizowanych grup kibiców gości. Ale dyskryminacja kibiców indywidualnych drużyny gości to już spora przesada. To mi wiochą zalatuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    nic na to nie poradzę, bezpieczeństwo jest najważniejsze, może brakuje jej kasy, a może uważa że stadion zapełnią poznaniacy dla mnie to nie ma znaczenia. Zobaczysz że będzie tak jak we wrocławiu sprawdzane dowody będą na pierwszej bramce. Dla mnie rozgrywanie meczy w poznaniu jest horrorem.

  36. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Wrocław dziwny klub, zawsze jakieś krzywe akcje prawne np. gdy blokowali transmisje radiowe
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #31
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano o tym, ze Kryśka się mocno wygłupiła, blokując internetową sprzedaż biletów dla kibiców z woj. lubuskiego. I za to powinna dostać po łapkach.
    E tam, przyjadą i kupią normalnie w kasie jak większość kibiców przed większością meczów Nie ma co dramatyzować.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    nic na to nie poradzę, bezpieczeństwo jest najważniejsze, może brakuje jej kasy, a może uważa że stadion zapełnią poznaniacy dla mnie to nie ma znaczenia. Zobaczysz że będzie tak jak we wrocławiu sprawdzane dowody będą na pierwszej bramce. Dla mnie rozgrywanie meczy w poznaniu jest horrorem.
    I teraz na jakiej podstawie ktoś z adresem zamieszkania GORZÓW nie wejdzie na stadion, a ten ze SZCZECINA, POZNANIA, LUBLINA już tak!? Może geniusz Krystyna nam to wytłumaczy?

    Pójdę dalej 29 maja jest mecz z nami czyli Jedyna Królową... Nie muszę specjalnie mówić ze będzie pewno z 2 tys albo i więcej kibiców z Leszna... Jak chce ich Krysia nie wpuścić? Leszno nie, Kościan,Rawicz,Gostyń,Śrem itp it też nie? Aha no i Poznań tez musi odpaść bo tam tez spore grono Kibiców Unii...

    A tak w ogóle to nowe dowodu adresu nie mają więc tu Krysia coś innego musi wykombinować...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  39. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mecz będzie swego rodzaju paradoksem.Na trybunach zasiądzie więcej kibiców gości niż gospodarzy.Zakładając że na Olimpijskim siedzi ich z reguły 3-4 TYSIĄCE to ilu zasiądzie w Poznaniu? Krystyna swoją blokadą nic nie zrobi bo i tak ludzie przyjadą choćby bez szalików klubowych.No ale podejście do biznesu to trza przyznać że ma kobita klasycznie Prl-owskie
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  40. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Ogólnie to myślę, że ktoś zwariował z tymi danymi osobowymi. Czy to jest stan wojenny, aby kibic musiał dowód osobisty pokazywać? Dobrze, że mnie nikt o adres zameldowania nie pytał. W Toruniu, Gorzowie, Gnieźnie nikt nigdy tego nie żądał. A tu kobieta z klubu mówi, że "lepiej wziąć dowód osobisty, bo jak się dane nie będą zgadzały z danymi na bilecie, to mogą nie wpuścić".
    Podaj PESEL, pokaż dowód, napojów własnych nie wnoś...A potem zdziwienie, że kibice na stadiony nie chodzą. Tyle obostrzeń że naprawdę można wybrać opcję tv+ dwa piwka.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  41. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    zachowujecie sie jak byście dopiero z inkubatora wyskoczyli, na piłce nożnej jest praktycznie tak samo, szlaban i już, nie ma litości że ktoś nie ma dowodu czy innego dokumentu z adresem zamieszkania.

  42. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    No dobra, a co ma wspólnego legitymowanie kibiców z bezpieczeństwem na stadionie?
    Przecież jak ktoś zachowa się jak buszmen i będzie odpier...ł manianę w rezultacie czego zostanie zgarnięty, to prędzej czy później jego tożsamość zostanie ustalona. I tak w wielu miastach są to osobnicy, których personalia są zwykle znane. A legitymowanie wszystkich to dla mnie założenie, że każdy to przestępca. To tak jak na studiach wkurzało mnie niemiłosiernie nieuznawanie przez sporą liczbę wykładowców na UMK zwolnień lekarskich. Nie można przecież domniemywać, że wszystkie są "lewe".

    Zresztą nawet w konstytucji jest zapis, że władza nie może żądać od obywatela informacji innych niż niezbędne (chyba art. 51)Oczywiście można powiedzieć, że jest regulamin stadionu i nikt nikogo nie zmusza do przychodzenia na mecze, ale takie podejście może spowodować niechęć kibiców, która będzie szczególnie dotkliwa w razie porażek.

    To teraz pytanie: kupowałem dziewczynie bilet i musiałem podyktować jej nr pesel. Gdybym się pomylił, a ona nie miałaby przy sobie dowodu tożsamości, to co? Nie wejdzie, mimo że to ta osoba i nie doszło do zakłócenia porządku na stadionie? Kto ma o tym a priori decydować? Troglodyta z ochrony co zna trzy języki: łacinę podwórkową i dwa w butach?(uprzedzając: PESEL Mojego Skarba :* podałem prawidłowy)


    No i co innego koncert na który idzie się raz na jakiś czas, a co innego wyjście na mecz, na który można się wybrać co kilka tygodni. W tym drugim wypadku lepiej nie przeginać.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 30-04-2016 o 07:44
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Restrykcje biletowe K. Kloc można sobie w doope wsadzić. W Poznaniu mieszka mnóstwo osób z Gorzowa, do tego na mecz przyjedzie z pół tysiąca i to nie tylko z Gorzowa , wiem np. że z Międzychodu i Pszczewa wybiera się spora ekipa.
    I właśnie również dzięki temu Stal wygra 48:42

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    mądrego to i dobrze poczytać

  45. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zachowujecie sie jak byście dopiero z inkubatora wyskoczyli, na piłce nożnej jest praktycznie tak samo, szlaban i już, nie ma litości że ktoś nie ma dowodu czy innego dokumentu z adresem zamieszkania.
    Ale Ty nie chcesz zrozumieć jednego. Być może i tak robią. Rzecz jednak w tym, ze im nie wolno tak robić. Centrala powinna karać działaczy za takie praktyki. Brak wejścia dla zorganizowanych grup kibiców, nie oznacza, ze mają prawo nie wpuścić na stadion indywidualnych kibiców gości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    uwierz mi że mam tego świadomość

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    uwierz mi że mam tego świadomość
    No jeśli tak, to nie wiem czemu przechodzisz nad tym faktem do porządku dziennego ?

    Przecież za jakiś czas, inny klub może robić podobne praktyki a Ty będziesz miał problem z nabyciem biletu.

    Kryśka powinna dostać po łapkach za takie praktyki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    jej nie stać na wydanie więcej kasy, a zagrożenie jest wielkie. polak kombinuje tak że po trupach chce zrealizować swój cel i jestem przekonany że te indywidualne osoby zorganizują się w 5 min i problem gotowy. nikt im nie broni napisać skargę żeby Sparta dostała karę, być może ja na ich miejscu bym to zrobił. Natomiast mam świadomość jak to wygląda na piłce nożnej i tam jest krótka piła zakaz i koniec. W żużlu są kluby które mają agresywne grupy i gorzów się do takich zalicza.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 30-04-2016 o 22:10

  49. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    przecież to jest tak nielegalne, że szok, Strasburg by wyrokami rzucał na lewo i prawo, myślę, że warto Ostafińskiego powiadomić, ma ktoś jakieś artykuły prasowe na ten temat?



    tutaj podobna sytuacja, czy żużlowe przepisy licencyjne wymagają wyznaczenie sektora gości?

    http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczec...d,t.html<br />
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 30-04-2016 o 23:09
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,790
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    przecież to jest tak nielegalne, że szok, Strasburg by wyrokami rzucał na lewo i prawo, myślę, że warto Ostafińskiego powiadomić, ma ktoś jakieś artykuły prasowe na ten temat?



    tutaj podobna sytuacja, czy żużlowe przepisy licencyjne wymagają wyznaczenie sektora gości?

    http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczec...d,t.html<br />
    To akurat regulują inne przepisy, np. ustawa o ochronie imprez masowych. Natomiast przepisy SE nakładają na organizatora aby ten przyjął bodajże 5 % kibiców gości.

    To, ze Sparta ze "swoim" stadionem na Golęcinie nie spełnia warunków licencyjnych SE to jest oczywiste. Jednak gwoli usprawiedliwienia trzeba dodać, że wszyscy prezesi SE zgodzili się solidarnie na taki stan rzeczy, w związku z remontem we Wrocku. Dlatego własnie odstapiono w przypadku SParty, od niektórych obwarowań licencyjnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jej nie stać na wydanie więcej kasy, a zagrożenie jest wielkie. polak kombinuje tak że po trupach chce zrealizować swój cel i jestem przekonany że te indywidualne osoby zorganizują się w 5 min i problem gotowy. nikt im nie broni napisać skargę żeby Sparta dostała karę, być może ja na ich miejscu bym to zrobił. Natomiast mam świadomość jak to wygląda na piłce nożnej i tam jest krótka piła zakaz i koniec. W żużlu są kluby które mają agresywne grupy i gorzów się do takich zalicza.
    O nich mowa? :
    https://www.youtube.com/watch?v=ogE5zCwPD_A

    Do Wrocławia chyba nic nie "mieli".

    Od rana w Poznaniu piękna, słoneczna pogoda no i jest ciepło.
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 01-05-2016 o 10:03
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    jaceks1 (01-05-2016)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •