Pokaż wyniki od 1 do 33 z 33

Wątek: 15 runda DMP: Apator (Unibax) Toruń - Stal (Marma) Rzeszów, 5 sierpnia godz. 16.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach

    15 runda DMP: Apator (Unibax) Toruń - Stal (Marma) Rzeszów, 5 sierpnia godz. 16.00

    UNIBAX TORUŃ – PGE MARMA RZESZÓW
    05.08.2012, godz. 16.00

    W niedzielę 5 sierpnia 2012r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrane spotkanie XV rundy ENEA Ekstraligi Unibax Toruń – PGE Marma Rzeszów. Zawody rozpoczną się o godz. 16.00, a bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.

    W najbliższą niedzielę na MotoArenie naprzeciw siebie staną drużyny z Torunia i z Rzeszowa. Każda z nich walczy jeszcze o awans do rundy play off, choć bliżej tego celu są torunianie. Drużyna PGE Marmy Rzeszów zapowiadał przed sezonem walkę o medale, jednak początek sezonu nie układał się po ich myśli. W ostatnim czasie rzeszowianie spisują się jednak znacznie lepiej i wciąż mogą namieszać w walce o udział w play off. Liderami zespołu rzeszowskiego są Jason Crump, Grzegorz Walasek oraz Rafał Okoniewski. Drużyna Unibaksu Toruń po słabszym początku rozgrywek, w drugiej części sezonu zdecydowanie się poprawiła. W tabeli Enea Ekstraligi torunianie tracą do dającej awans do play off, czwartej pozycji zaledwie jeden punkt i walka o 4 miejsce potrwa zapewne do końca rundy zasadniczej. Spotkanie Unibax – PGE Marma jest zatem bardzo ważne dla układu tabeli, bowiem przegrany może odpaść z walki o medale. A stawka jest duża, bowiem oprócz dwóch punktów meczowych, w zasięgu obu ekip jest także punkt bonusowy, bowiem pierwsze spotkanie w Rzeszowie, gospodarze wygrali 48:42.

    Bilety na spotkanie Unibax Toruń – PGE Marma Rzeszów można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl do piątku 3 sierpnia do godz. 22.00. Kasa Klubowa, w której również trwa sprzedaż wejściówek, jest otwarta codziennie w godzinach 10.00 – 16.00. W sobotę 4 sierpnia bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10.00-15.00. Natomiast w dniu zawodów 5 sierpnia kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00.

    Ponadto KST UNIBAX przypomina o konkursie wiedzy „Od Stali do Unibaksu”. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, czyli egzotycznej, dwuosobowej wycieczki wraz z osobą towarzyszącą, należy zakupić każdy program zawodów w całym sezonie 2012 i wyciąć oryginalny kupon z programu, a także zachować wszystkie bilety z sezonu lub zatrzymać karnet. Po zakończeniu sezonu KST UNIBAX będzie organizatorem wielkiego testu wiedzy, a jego uczestnikami testu będą osoby, które posiadają oryginalne kupony ze wszystkich programów ligowych w Toruniu w sezonie 2012 oraz opłacone bilety lub opłacone karnety.

    Ceny biletów:
    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1988r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1994r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    Cóż - w Rzeszowie po ostatnich meczach pojawiły się zapowiedzi walki o pierwszą czwórkę. Dwa dni wcześniej jadą mecz w Bydgoszczy,
    jeżeli wygrają u sąsiadów i u nas... to kto wie

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    (...)
    Cóż - w Rzeszowie po ostatnich meczach pojawiły się zapowiedzi walki o pierwszą czwórkę. Dwa dni wcześniej jadą mecz w Bydgoszczy,
    jeżeli wygrają u sąsiadów i u nas... to kto wie
    Ano coś tam było słychać zapowiedzi...jednak trzeba spojrzeć realnie: na "4" nie mamy szans... z wycieczki po Kujawsko-Pomorskiem jesteśmy w stanie przywieźć max 1 pkt - jako bonus zdobyty na Bydgoszczy. Gdyby w tej kolejce Toruń był tak "mocny" jak u progu sezonu to...kto wie... Ale w aktualnej dyspozycji mamy szansę na walkę, w której (mam nadzieję) nie polegniemy sromotnie Jeżeli zdobędziemy na Motoarenie 38-40pkt - wstydu nie będzie

    P.s. Już bardziej dokładnie nie dało się zatytułować wątku?
    Ostatnio edytowane przez Blackcross ; 30-07-2012 o 19:00

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Ano coś tam było słychać zapowiedzi...jednak trzeba spojrzeć realnie: na "4" nie mamy szans... z wycieczki po Kujawsko-Pomorskiem jesteśmy w stanie przywieźć max 1 pkt - jako bonus zdobyty na Bydgoszczy.
    Ja to się zastanawiam jakie teksty polecą jeżeli Walasek po swoim wcześniejszym występie w DPŚ, teraz strzeli w Bydzi np. 14 punktów.

    A składy w Toruniu są następujące:

    1. Rafał Okoniewski
    2. Maciej Kuciapa
    3. Jason Crump
    4. Joonas Kylmakorpi
    5. Grzegorz Walasek
    6. Łukasz Sówka

    9. Adrian Miedziński
    10. Darcy Ward
    11. Ryan Sullivan
    12. Karol Ząbik
    13. Chris Holder
    14. Kamil Pulczyński
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    No i to nie bedzie spacerek.
    Trzech liderow Rzeszowa w dobrej formie,dodatkowo Okon to startowiec i znowu na MA porzadnie zapunktuje.
    O zwyciestwo sie nie martwie,ale bonusa trzeba bedzie wydrzec.
    Mam tylko nadzieje,ze Ward w Polsce jedzie na innych szafach,bo te szwedzkie wczoraj jakos nie szly do przodu zbyt szybko.
    Pewnie kwestia dopasowania,ale z MA chlopak tez ma problemy.
    Ciekawe czy Pulczynskie podtrzymaja passe i bedzie 6 bieg mlodziezowy z rzedu 5-1.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Zwycięzca tego pojedynku raczej jest oczywisty pozostaje tylko kwestia punktu bonusowego. Jeśli anioły celują w PO muszą ten mecz wygrać za 3 pkt.

    Na niedzielę zapowiadają 30 stopni Celsjusza. Decydował będzie start. Ward znów nie poszaleje na MA. Wszystko więc jeszcze jest możliwe.

    ps. Aerie - przed meczem jak zwykle spotkanie w ogródku, na które serdecznie zapraszamy. Teraz już piszę wcześniej aby nie było, że znów na ostatnią chwilę
    Mhsol mam nadzieję, że będziesz.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Na prawdę szkoda mi Rzeszowa w tym sezonie... Szczerze powiedziawszy przy aktualnej dyspozycji Walaska, Okoniewskiego i przy zawsze groźnym Crumpie, jeśli zamiast przeciętnego Kuciapy jeździłby Ś.p. Lee, oraz od początku sezonu śmigałby Karpik, to byłaby to drużyna na spokojną "4".

    Trzymam mimo wszystko za nich kciuki, Toruń nie zasługuje na pierwszą czwórkę.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Gdyby to , gdyby tamto a Kuciapa wykręcił lepszą średnia od Richardssona. Więc gdzie tu wzmocnienie.

    A za zasługi to się odznaczenia dostaje.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trzymam mimo wszystko za nich kciuki, Toruń nie zasługuje na pierwszą czwórkę.
    kolejny fachowiec. jak będzie tyle punktów, żeby być w pierwszej czwórce to znaczy, że zasługuje

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Trzymam mimo wszystko za nich kciuki, Toruń nie zasługuje na pierwszą czwórkę.

    No wiec tak. Do PlayOff proponuje:
    -Czestochowa
    -Rzeszow
    -Gdansk
    -Bydgoszcz

    Mysle, ze to mogloby byc odgornie ustalone, bo:
    -Tarnow nie zasluguje, bo jest fiansowany przez Tauron
    -Leszno nie zasluguje za walki z torem
    -Torun nie zasluguje, bo Ryanowi i sedziemu tor kiedys nie pasowal
    -Gorzow i Zielona gora nie zasluguja za cyrki po smierci Lee
    -Wroclaw nie zasluguje, bo nie ma kibicow na stadionie

    Szkoda metanolu skoro wiadomo kto powinien jezdzic w PO.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    A jaka jest geneza tego, ze mecz jest o godz.16?
    Środek lata, upał 30 stopni i komuś ma się jeszcze chcieć jeździć? Przecież nie pokazują tego w Tv, ani deszczu się nie boimy więc po co taka wczesna pora?

    Howard, ale co, mnie tylko zapraszasz? Wiesz, ja bym chętnie się wybrała, tym bardziej że następna okazja będzie nie prędko ale są pewne ale...

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Nie fikaj Aerie, tylko przychodź

  12. Powrót do góry    #12
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,514
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Od której ten ogródek? Chyba wpadnę na chwilę i przy okazji zapraszam Semena, żeby mógł mi postawić miast przegranego piwa - colę

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ogródek - 14.45 - ten przed niebieską strefą. Buszmen - jeszcze nie skompletowałem whiskey - ale masz je, jak w banku

    PS: Patrz Howard - nie będziemy sami
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 03-08-2012 o 23:40

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Ogródek - 14.45 - ten przed niebieską strefą. Buszmen - jeszcze nie skompletowałem whiskey - ale masz je, jak w banku
    PS: Patrz Howard - nie będziemy sami
    To może i ja przydrepczę jak akurat VIA się nie objawi
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    A jaka jest geneza tego, ze mecz jest o godz.16?
    Środek lata, upał 30 stopni i komuś ma się jeszcze chcieć jeździć? Przecież nie pokazują tego w Tv, ani deszczu się nie boimy więc po co taka wczesna pora?

    Howard, ale co, mnie tylko zapraszasz? Wiesz, ja bym chętnie się wybrała, tym bardziej że następna okazja będzie nie prędko ale są pewne ale...
    Ad 1: zgadzam się w 100%, że pora rozegrania tego meczu jest co najmniej dziwna. Latem aż się prosi aby mecz był o 19:00 no ale kogo obchodzi ile ludzi przyjdzie na mecz. Przecież z Rzeszowa i tak nikt nie przyjedzie skoro nawet mój przyjaciel Janusz się nie wybiera.

    Ad 2: mhsol odpowiedział już Tobie w sposób jednoznaczny, tak, że lepiej bym tego nie ujął

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Z Rzeszowa, to akurat jedzie autokar.

    Będzie jakieś toruńskie radio dawać na żywo? Bo ponoć dla Radia Rzeszów oraz Via finanse postawione przez Stępniewskiego były nie do przyjęcia.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez kezman Zobacz posta
    Z Rzeszowa, to akurat jedzie autokar.

    Będzie jakieś toruńskie radio dawać na żywo? Bo ponoć dla Radia Rzeszów oraz Via finanse postawione przez Stępniewskiego były nie do przyjęcia.
    W sumie jak ktos mial mozliwosc mogl spedzic w regionie nieco przedluzony zuzlowy weekend.Dosc daleko a i droga nie najlepsza,ale dla kibica taki wypad to milo spedzony czas.

    Transmisja tylko w Radio PIK
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Dzięki, ale jednak będzie w Via. Jak coś to - http://www.radiovia.com.pl/

    P.S Aby dobić do 37-38 punktów

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Nikt nie ma zadnych wrazen z tego pojedynku?
    Jak wygladaly upadki? Decyzje sedziego sluszne?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,514
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zaznaczam, że nie mam pewności bez powtórki, ale z tego co widziałem - na pewno bym nie wykluczył Kuciapy.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Bo jechał Zabik?
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kingpin - wrażenia z tego nmeczu są nudne Przyjechał Rzeszów bez liderów...

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zaznaczam, że nie mam pewności bez powtórki, ale z tego co widziałem - na pewno bym nie wykluczył Kuciapy.
    Hm... ale za którym razem?
    Pierwszym razem pojechał ostro i faktycznie wyglądało to tak jakby specjalnie "pyknął" w Miedziaka,
    ale upadek Adriana to już trochę tak.... hm... wiadomo I tu słuszna decyzja sędziego.
    Za drugim razem uważam, że wykluczenie Kuciapy słuszne, gdyż z tego miejsca w którym ja siedziałem
    (stałem) wyglądało na to, że to Kuciapę wyniosło w Ząbika, a nie na to, że Karol się na nim położył
    na wyjściu. Zatem też słuszna decyzja sędziego.
    Więcej wątpliwości miałem przy powtórzeniu biegu w "4" przy upadku Kamila.
    Kilka razy zawodnicy kończyli biegi na kresce razem, ale tu też słuszne decyzje sędziego.
    I poza tym podobało mi się jak sędzie puszczał starty. Trzymał krótko, ładnie ustawiał
    kombinatorów, wszystko grało.
    Rzeszów rozczarował na całej linii - gdyby nie import Adamczaka było ponad 60 punktów...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    z pierwszego łuku to nie wiem jak wyglądała sytuacja Kuciapa - Zabik. Sedzia był bliżej. Natomiast ktoś musiał ostatnio wyposażyć Pulczyńskich w wielkie jaja. Dzisiaj wjeżdzali tam gdzie kiedyś już dawno zamkneli by gaz.

    Adrianowi łańcuch spadł więc nie się co dziwić że się polożył.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2005
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Natomiast ktoś musiał ostatnio wyposażyć Pulczyńskich w wielkie jaja. Dzisiaj wjeżdzali tam gdzie kiedyś już dawno zamkneli by gaz.
    W końcu Kowalik odnalazł u nich "to przysłowiowe coś między nogami"

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Coś ostatnio Grześ Walasek mocno cieniuje. Czyżby włączył się aktywnie w działalność tria Cegła-Gollob-Hampel?

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Walasek nigdy nie byl rowny a ostatnio szczegolnie na wyjazdach.
    Nie sadze aby w ramach jakiegos protestu pozbawial sie sporej sumki pieniedzy za punkty.
    To moze byc ostatni rok w ktorym zulowcy moga uszczknac porzadny kawalek tortu dla siebie wiec po co maja sie tego sami pozbawiac?
    O ile w skale ograniczen ktore chca wprowadzic dzialacze nie wierze,o tyle obnizki plac w przyszlym sezonie zuzlowcow czekaja ,to pewne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    U Golloba też się nie wydaje... Dziwne to dla mnie, gdyż od początku sezonu był liderem Rzeszowian, a ostatnio zdarzają mu się SPORE wpadki. Ale fakt, nikt nie jest nieomylny.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Jeden z najnudniejszych meczy w tym sezonie ale niestety to ostatnio norma na MA. Mijanek jak na lekarstwo. Dobrze, że Pulczasy zaczynają jeździć "z zębem" przyda się na PO

    Leszno zrobiło nam niesamowity prezent. Trzeba to teraz tylko wykorzystać.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    A ja się nie zgodzę. Było sporo walki i sporo mijanek Liczył ktoś? Leszno zrobiło nam niesamowity prezent - tu zgoda. Ciekawa tez były zapowiedzi rzeszowian (ek), że jadą na Pomorze po 6 punktów. Widać, że nie były zbytnio mierzone siły na zamiary...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Trzymajmy się faktów - nie Leszno, tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,775
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Trzymajmy się faktów - nie Leszno, tylko Falubaz
    Faluba dzięki uprzejmości Leszna
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    To może umówmy się że zarówno Zielonka jak i Leszno uznały, że PO bez Unibaxu będzie jak tort bez wisienki. Dobrze, że każdy zna swoje miejsce w szeregu, to się chwali

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •