Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 91

Wątek: STAL RZESZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Dużo będzie zależeć od stanu zdrowia Okonia. Jeśli się znacznie poprawi i pozwoli mu na bardziej swobodną jazdę, to liczę na minimalną wygraną, która jest w naszym zasięgu.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    zapowiada się ciekawie...

    Mimo, że Falubaz jest liderem ligi i bezwzględnym faworytem, uważam iż czekają nas bardzo dobre zawody.

    Rzeszów potrzebuje punktów jak kania dżdżu i tanio skóry nie sprzeda. Z resztą stalerna spod znaku żurawia ma bardzo wybuchowy skład. Na pewno Rudy swoje pojedzie, z resztą w związku ze słabym początekim w GP ogłasza pełną mobilizację.
    Na SF można również przeczytać o dosprzętowaniu się Lee Richardsona, który papiery na jazdę także posiada. Dodatkowo Krzyś Harris potrafi pokazać lwi pazur.
    No i oczywiście byli falubazerzy w postaci Okonia i Kuciapy; po tym pierwszym raczej rewelacji spodziewać się nie można (choć z Tarnowem mimo oparzeń walczył dzielnie), tak Kuciapa zaskakuje mnie swoją jazdą. Ogólnie od postawy tej ostatniej, przeze mnie wymienionej, dwójki będzie zależał wynik. No i Lampart w siebie może być groźny.

    Mam nadzieje przede wszystkim na super zawody (choćby jak te z Tarnowem) bo u nas nawierzchnia jeszcze nie tak ułożona.

    pozdro!

    PS Jak ja **** zazdroszcze przelotu samolotem... no ale nie codziennie chrześnica ma komunię... ;)


  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się zastanawiam na ile jest możliwe przygotowywanie toru pod swoich zawodników w związku z wprowadzeniem nowych tłumików. Pole manewru wydaje mi się zostało znacznie ograniczone, ponieważ nie można robić zbyt wielkiej kopy. Uważam, że mamy jednak na papierze lepszy skład i jeżeli nasi trafią z przełożeniami, to powinniśmy pokusić się o zwycięstwo. Niech to będzie 42:48 ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Pierwsza prośba - nie zgnójmy tego wątku tak jak klubowego.


    Ogólnie zgoda z tym co pisze Mihodator. Rzeszowska Stal to drużyna której klasa sportowa najbardziej zależna jest od tego gdzie startuje. Zawodnicy pokroju Kuciapa, Okoń, Lee czy Maciek z Klanu na wyjeździe bladzi u siebie potrafią objechać każdego. I tego się najbardziej obawiam, że zaraz wyskoczy Kuciapa z jakimś 2,3,1*,2*,2 i się obesramy.

    Falubaz wywalczył już miejsce w PO, więc nie ma się co w Rzeszowie zabijać. Trza dać pojechać młodym jak najwięcej, by zbierali cenne doświadczenie. Osobiście po relacji z Tarnowem jadę na podkarpacie obejrzeć kawał solidnego speedway'a z emocjami trzymającymi do końca. Wierzę w zwycięstwo Falubazu jednak mamy o tyle *****isty komfort psychiczny, że nie potrzebujemy się spinać. Dla nas najważniejszy jest spokojny powrót Grzesia Zengoty, systematyczne objeżdżanie młodych i brak kontuzji. Co nie znaczy, że mamy przejść obok meczu. Po prostu w przeciwieństwie do Stali trochę tych punktów uciułaliśmy i jeśli jesteśmy naprawdę tak mocni jak nam się wydaje, to małe znaczenie ma z którego miejsca przystąpimy do PO


  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No i oczywiście byli falubazerzy w postaci Okonia i Kuciapy
    Drużyna Stali to w większości byli Falubazerzy bo do tej dwójki można śmiało doliczyć jeszcze Richardsona i Crumpa.;)
    Mecz rzeczywiście zapowiada się ciekawie. Nie sądzę, że wpływ na losy meczu może mieć jak tu kolega pisze Okoń. Wg mnie czy zdrowy czy nie to w obecnej chwili więcej jak 3-4 pkt. nie jest w stanie zrobić. Uważam, że dyspozycja Angoli może być decydująca. Żeby mysleć o zwycięstwie jeden jak i drugi musiałby zrobić 10+.
    Falubaz przeważnie dobrze czuł się w Rzeszowie i tym razem powinno być podobnie. Co ciekawe Stal preferująca niby kopę ostatnie dobre wyniki uzyskuje na torach twardych. Spodziewam się, że nawierzchnia będzie zatem podobna do tej z meczu z Tarnowem. Ze względu na ZZ i prawdopodobnych 6 biegów Davidssona to właśnie od niego będzie bardzo dużo zależało a podobno on jeszcze nigdy w Rzeszowie nie startował.
    Falubaz wydaje się mimo wszystko faworytem i powinien wygrać w granicach 6-8 pkt.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    09-05-2011
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubaz kontra PGE Marma. Spotkanie to można by określić mianem potyczki Dawida z Goliatem. Drużyna z Zielonej Góry tylko raz poległa w tym sezonie, jednak pozostałe mecze bezsprzecznie wygrywała. Natomiast rzeszowianie w tym sezonie wygrali tylko dwa razy i aby utrzymać miejsce w czołowej szóstce muszą wygrać po raz kolejny.

    Falubaz to bez wątpienia faworyt na papierze. Protasiewcz Greg czy Adrenalina to liderzy którzy są niemal nieomylni w tym sezonie. Z drugiej strony Crump Harris czy Lee też nie powinni zawodzić lecz prezentują się nieco słabiej niż liderzy gości. Nie można jednak zapominać że to stranieri drużyny z Rzeszowa będą mieć atut własnego toru.

    Języczkiem u wagi z pewnością będzie postawa tak zwanej drugiej linii Davidssona czy Kuciapy i Okoniewskiego. O ile Kuciapa w ostatnich meczach prezentował się bardzo solidnie i prawdopodobnie tym razem da z siebie wszystko o tyle postawa popularnego Okonia to duża niewiadoma. Zawodnik ten wciąż zmaga się z kontuzją i wciąż nie wiadomo czy wystartuje w tym meczu.
    Dużą rolę odegrają młodzieżowcy Być może będący na drugim miejscu wśród klasyfikacji juniorów Lampart w końcu pokona seniora gości. Z drugiej strony Dudek który wydaje się że z meczu na mecz się rozkręca i będzie bardzo groźny. Kluczowe mogą być punkty zawodników takich jak Kret czy Strzelec bo ich skromna nawet jednopunktowa zdobycz może przesądzić o zwycięstwie gości.
    Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Faworytem wydają się goście jednak nie należy zapominać o tym że nawet najlepszym zdarzają się wpadki, a gospodarze potrzebują punktów jak ryba wody. Ko wygra tym razem ? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ło matko :o spotkanie Dawida z Goliatem ? :o

    To ze w zielonce startował Kujawa nie znaczy ze trzeba ich od razu nazywac Dawidem :P
    Dwie najbardziej sprężone ekipy w tym sezonie :D Kuciapa , Kret ,Lampart, Sledż :D z jednej strony a z drugiej rybak , ogrodnik i ozdoba europejskich torów Piotr P :o
    Stawiam na zdecydowane zwyciestwo Rzeszowa ale niestety nie w rozmiarach gwarantujacych bonusa :D

    Mam nadzieje ze bedzie relacja w radio bo do TV sa ciekawsze mecze.

    Sukcesów zycze .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Jak tu miło :) szacunek dla rywala z obu stron - cudnie:)
    Moim zdaniem mecz będzie bardzo ciekawy - zwłaszcza że (tak jak wspominali przedmówcy) Stal "musi" jeżeli chce znaleźć się w "szóstce" natomiast Falubaz "może" ;P Oczywiście nie mam tu na myśli "odpuszczania" przez drużyne z ZG :)
    Mam nadzieję na widowisko trzymające w napięciu do ostatniego biegu :) a wynik? po wyrównanej walce (jako kibic gospodarzy) ostrożnie...47:43 bez najmniejszych szans na bonusa :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Jak Herbie dalej będzie sobie zbijał taśmami średnią w dół to stawiam na remis 44-44.
    A pamiętam taki mecz u nas z Rzeszowem, że nasi przed ostatnimi dwoma biegami przegrywali ośmioma punktami i mecz wygrali.
    Różne cuda się zdarzają :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciężko będzie nam 40 zrobić.O ilee dobrze pamiętam to Jonsson,Hancock czy Protas od zawsze robili na naszym torze co chcieli i to trio wystarczy żeby odniesć zwyciestwo do tego dochodzi Dudek ktory nabank zrobi punkty na naszych seniorach i w efekcie mecz w plecy niestety.Jedynym ktorty podejmie walke z naszej strony to tylko Jason i wcale mnie nie zdziwi jak zrobi 16-18 w 6 startach.Ale co z tego skoro Protas,Hancock czy Jonsson to zdecydowanie za wysokie progi dla Angoli i Małego.Ta trójka najwyżej powalczy z Dudkiem,Strzelcem i Davidsson`em choc i z nimi straca sporo punktów.Reasumuj±c Falubaz piekielnie mocny nawet bez Rafała s± za mocni dla nas.Typuje gdzies 30:60 dla Falubazu jak dobrze pojdzie to może 33:57.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar KSF1946
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    604
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artiom Wodjakow wersja 2.0 ;)

    info:
    http://nicesport.pl/zuzel/71121/arti...powrotu-na-tor

    video (podobno też o artiomie, piszę podobno bowiem po radziecku ;) nic nie kumam)
    http://www.youtube.com/watch?v=pN_4pfyIDLQ

    łooo jeju, dopiero teraz filmik mi się wgrał.... ALE KUR*** STADION podobny do tego który w ZG... miał być ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,412
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    no widać że zbudowali wg naszego projektu, bo tam grozi zawaleniem nie tylko jenna trybuna ale cały stadion i dlatego trybuny są puste.

    ale jest też opcja że to pan Tusk też tam pozamykał stadiony.

    w komentarzach jest chyba napisane że Ariom skopie komuś dupe.pewnie też jest stadionowym chuliganem.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Falubaz przeważnie dobrze czuł się w Rzeszowie i tym razem powinno być podobnie.
    Przeważnie. Nie licząc pamiętnego 73:17 - 3:3 w I biegu i 14x5:1 w kolejnych. To była masakra, jednak teraz się nie powtórzy. W ogóle jak sobie przypomnę tamten zespół, a zobaczę jaki skład mamy dzisiaj to jednak jest się z czego cieczyć i nie ma obaw, że taka wtopa może znów mieć miejsce.

    Myślę, że możemy głośno mówić o tym, że jesteśmy faworytem tego spotkania. Wygraliśmy w sposób przekonujący w Tarnowie, w Częstochowie i we Wrocławiu, a Rzeszów jest od nich w mojej ocenie tylko nieco mocniejszy. Inny wynik będzie dla mnie niespodzianką, ale to tylko sport i na pewno w razie porażki rwać sobie włosów z głowy nie będę. Tak jak wyżej ktoś pisał, aby Stal wygrała każdy musi pojechać dobre spotkanie, tak jak to było w meczu z Gorzowem. Pewniak to Crump, nieźle jeździ Harris, zaskakuje mnie osobiście Kuciapa, bardzo nierówny jest Richardson i to Lee może być kluczowym graczem. Pytanie na ile kontuzja Okoniewskiego nadal mu będzie dokuczać? Lampart być może powalczy z Dudkiem, ale kto wie czy Strzelec go nie zaskoczy.

    Przypomnę tylko, że Stal Rzeszów u siebie wygrała u ze Stalą Gorzów, przegrała z Apatorem Toruń i wygrała z Unią Tarnów, także jest dość nieprzewidywalnym zespołem.

    Emocji życzę!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Poniżej - awizowane składy na ten "arcyciekawy" mecz :)
    Falubaz Zielona Góra:
    1. Greg Hancock
    2. Jonas Davidsson
    3. Andreas Jonsson
    4. Rafał Dobrucki
    5. Piotr Protasiewicz
    6. Patryk Dudek

    PGE Marma Rzeszów:
    9. Lee Richardsson
    10. Maciej Kuciapa
    11. Chris Harris
    12. Rafał Okoniewski
    13. Jason Crump
    14. Dawid Lampart

    za SF

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    46:44

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    wypilem z 8 piw to bedzie 50-40 dla Falubazów
    Mało który klub tak szanuję jak Rzeszów, ale my wygramy

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Rzeszów nie jest taki słaby. Remis we Wrocławiu, wygrana ze Stalą Gorzów, świetny Crump, zaskakująco dobry w e-lidze Kuciapa oraz nieźli u siebie Richardson i Harris to powoduje, że spodziewam się mocnego oporu ze strony gospodarzy.
    Z drugiej strony niby drużyna kompletna, ale z ZZ w Rzeszowie ciężko będzie uzbierać 10 pkt. Davidsson pewnie też juz tak nie poszaleje (obym się mylił), a forma Duzersa jeszcze nie jest tą na którą czekamy.
    No będzie się kręciło w okolicy remisu.
    Oczywiście ze wskazaniem na Falubaz.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Magia jest to w stanie wygrac, ale i Rzeszow moze sie o zwyciestwo pokusic. Moim zdaniem przewazy postawa drugiej linii - Patryk Dudek + Jonas Davidsson vs Maciej Kuciapa + Rafal Okoniewski. Hancock i Protasiewicz zazwyczaj dobrze sie czuja w Rzeszowie, roznie natomiast to bywa z Jonssonem. Osobiscie stawiam na zwyciestwo gosci 48-42.
    Regards from Sydney
    Dexter

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A jak to jest z tym Dobruckim ? Jeśli się potwierdzi, że ma 3 średnią w zespole to oznacza dodatkowy start dla Hancocka, Jonssona, Protasa i Davidssona ? Dobrze myślę ?:P

    EDIT: Ok, już wiem że jedziemy pełnym zz. W tej sytuacji 40-50 dla Falubazu to całkiem realny wynik :).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To kto jedzie w końcu w niedziele jako ZZ?


    A co do meczu.
    Ja uważam, od początku sezonu, że Rzeszów może być czarnym koniem rozgrywek. Czyli np półfinalistą.
    Przy Crumpie i systemie bonusowym to bardzo nieobliczalna drużyna.
    Przecież my znamy i Kuciapę i Okonia. Oni u siebie potrafią skroić każdego. Na wyjeździe najczęściej 0,1,0,-,, ale na wyjazdach jest Crump i Harris. Będzie ciężko, powinniśmy powalczyć, ale w PO na nich nie chciałbym trafić. W sierpniu, zresztą, mamy już stałych przeciwników do sklepania. :)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Stelmet Falubaz Zielona Góra będzie mógł zastosować pełną ZZ-tkę za kontuzjowanego Rafała Dobruckiego. Najnowszy komunikat Speedway Ekstraligi głosi, że zielonogórzanie będą mogli skorzystac z tej opcji w meczach 8-10.
    Sam już się zamotałem z tą ZZtką. A co po 10 meczu? Będzie Dobrucki sklasyfikowany?

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    No raczej nie bedzie sklasyfikowany jesli w meczach 8-10 Dobrucki nie wystapi...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli pełna Z/Z za Dobruckiego będzie w obu meczach z Rzeszowem oraz na wyjeździe w Lesznie, więc na mecz z Gorzowem 19 czerwca albo wróci Zengota, albo jedziemy z Dudkiem, Rogowskim i Strzelcem w składzie. Chyba, że 5 czerwca nie dojdzie do skutku rewanż z Rzeszowem (w grę wchodzi przełożony z soboty na niedzielę turniej półfinałowy IMŚJ w Żarnowicy albo... w niedzielny deszcz w ZG) i mecz będzie przeniesiony na termin późniejszy, niż spotkanie z Gorzowem.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Torem nie zaskoczą magików bo mogli by i siebie:P

    Po meczu z Miedzianos Galaktinajkos twierdziłem ,że nie przegramy z nikim u siebie oprócz Zielonki , wtopa z aniołami podcięła mi skrzydła więc typuje 40-50 :(


  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Jedno jest pewne, widowiska "NA ŻYWO" Wam zazdroszczę, bo sam zasiądę przed TV ( jak się dopcham ). Ciężki wynik do wytypowania. Stawiam na remis ze wskazaniem na FALUBAZ :):):)

    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,419
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    bo sam zasiądę przed TV ( jak się dopcham )

    tego meczu niema w TV ...

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    To ile trzeba mieć odjechanych wyścigów, aby po 10 kolejce być sklasyfikowanym? Na sportowychfaktach.pl są statystyki, z których wynik, że aby być sklasyfikowanym po 7 kolejkach żużlowiec musi pojechać w minimum 15 wyścigach, czyli ok dwa biegi na mecz. Rafał Dobrucki ma już 26 wyścigów, czyli na mój chłopski rozum wychodzi, że po 10 kolejce nadal będzie sklasyfikowany, no chyba, że ja tego nadal nie rozumiem...

    Może ktoś podrzuci jakiś regulamin?

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar abarth
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Skoro zawodnikiem zastępowanym (ZZ-3) jest Dobrucki, a średnią z wszystkich meczy lepsza ma Hancock (ZZ-4) to logiczne wydaje się że brana pod uwagę jest średnia z 3 ostatnich meczy (co 3 mecze).

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2004
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Wookie
    Po meczu w Lesznie czyli po 10 kolejce będą znowu naliczane średnie ze spotkań 8-10 na które obecnie obowiązuje ZZ. Z kolejek 8-10 Rafał będzie miał średnią 0,00 gdyż nie weźmie udziału w żadnym spotkaniu i już nie będzie w ogóle klasyfikowany do ZZ.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Panowie - nie ma co "rozkminiać" :) Falubazy jadą u nas pełną ZZ-tką, oraz w rewanżu :)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Może ktoś podrzuci jakiś regulamin?
    http://www.pzm.pl/userfiles/2011-pli...ia2011pop1.pdf
    Strona 11 - K. Zasady funkcjonowania Średniej Indywidualnej (SI)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Chłopaki nie powiem że mam układy z Nostradamusem ale jak ktoś lubi obstawiać to będzie 51-39 dla nas.
    nieprzytomny jestem ale wasze zdrowie

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZZ

    Czyli co?
    W ZZ jedzie Protas, Hankock i Jonsson?

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    TAK Bula.

    Trzeba to przyznać, że to dla nas duże wzmocnienie i w tej sytuacji wygraną należy bezwzględnie kalkulować.

    Ps. Bula, zmieniając lekko temat, jestem zwolennikiem Twoich "przekonań" ;)

    Ps2. Znowu dałem się oszukać Darżynkiewiczowi !! Falubazu nie ma w TV w niedzielę :(


    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełnej ZZ Falubazu możemy szukać szans na zwycięstwo :].Z takiego powodu że liderzy będ± mieć po 6 startów ,a to troche dużo bo s± nowe tłumiki + upał +z tego co wiem w niedziele bedzie mega kopa to dla nowych tłumików troche za duzo i silnik mog± być słabsze po tylu startach ,a to odbije sie na skutecznosci Zielonogórskich rakiet.Kolejn± szansa na zwyciestwo to atut własnego toru nasi będ± trenować i dopasuj± nowe tłumiki do nawierzchni ,a to mega ważny aspekt bez dopasowania nie ma mowy o równorzędnej walce,Falubaz nie bedzie mieć treningów i pare biegów im zajmie zanim sie dopasuj± ,a zanim to zrobi± zd±żymy daleko odskoczyć :D.Ale to tylko moje pobożne życzenia mało realne.Bardziej realny jest scenariusz który napisałem w poprzednim wpisie :].Ale w drużyne trzeba wierzyć ,zobaczymy jak będzie.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2007
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "w niedziele bedzie mega kopa"

    Hahaha ładnie ty pier***isz stary...

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2007
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaka mega kopa... przecież to strzał w kolano, wtedy to na 100 % zobaczymy zamiast Okonia walczącego z torem Kreta , a i dla Rudzielca (dodając do tego start dzień wcześniej w Pradze) to mało przyjemna wizja ;) Tor pewnie będzie podobny jak na meczu z Tarnowem, zresztą chyba nikt by z takiego obrotu spraw nie narzekał :) Co do samego wyniku to .... wiadomo ,chciałbym żeby Rzeszów powalczył o wygraną, ale patrząc realnie to zapowiada się bitwa o... wyjście z 40 :) No ale.... jeśli wiara czyni cuda...:P Wszystko wyjdzie w praniu.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    09-03-2004
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Myślę, że z pełnym ZZ jednak zwycięży Falubaz.
    Wcześniej obstawiałem coś koło remisu, ale tylko dlatego, że widziałem w ZZ Davidssona i Dudka, a wtej opcji Falubaz na sile tracił.
    W pełnym ZZ nie tylko nie traci, ale zdecydowanie zyskuje (zakładając normalną postawę naszych liderów).
    Do tego Dudek, który jakby się przebudził i nieobliczalny Strzelec dla którego Kret jest z pewnością w zasięgu.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sorrki ze sie wtrace......

    Mecz i jego wynik jest wprawdzie mało istotny i nikogo nie interesuje, no moze tylko tych co obstawiaja zakłady.
    Mnie ciekawi inna rzecz , mianowicie przylot aeroplanem zorganizowanej ,podskakujacej i rozspiewanej grupy tiffozi pragnacej obejrzec wyczyny swoich zawodowców :o
    Jako ze pomysł jest oryginalny /co trzeba przyznac/ moze zielonogórcy pojda dalej i np Mariuszowi -weteranowi stadionowych ławek zaproponuja przelot B-16 / nie mylic z Benedyktem szesnastym /.
    No cóz...czas pokarze.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    czas pokarze.
    Pewnie tak tylko kogo najbardziej?

    Stawiam na minimalne zwyciestwo zespolu gospodarzy bo sa nieobliczalni a wiec 46:44 dla Rzeszowa.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2010
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziś w nocy mają nadciągnąć nad Rzeszów chmury deszczowe a opady mogą potrwać nawet dobę, jednak od niedzielnego wczesnego poranka nad Rzeszowem zagości słoneczko i powinno być tak przez kilka dni, więc mecz raczej nie jest zagrożony, podobnie jak jutrzejsze Grand Prix w Pradze.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Stawiam na pewną wygraną Falubazu. Rudy będzie stawiał opór, trochę pomogą mu Richardson i Harris. Ale mimo, że Emil zrobi wielką kupę to chłopaki z Rzeszowa nie dadzą rady. Polegną jednak w chwale :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Mnie ciekawi inna rzecz , mianowicie przylot aeroplanem zorganizowanej ,podskakujacej i rozspiewanej grupy tiffozi pragnacej obejrzec wyczyny swoich zawodowców ...
    tylko żeby do kibla za często nie wychodzili:P


  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Okoniewski na pewno pojedzie w niedzielę. Ponoć z jego zdrowiem jest ciut lepiej.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...e-z-falubazem/

    Dziś o 17 ma jeszcze dopasowywać sprzęt. Jego punkty mogą być bezcenne w końcowym rezultacie.

    Zapowiada się mega ciekawy mecz :) - jakich ostatnio w Rzeszowie nie brakuje :D Oczywiście faworytem jest Falubaz i nie ma tu nawet za wiele co dyskutować, ale myślę, że możemy mieć nadzieję. :) I ja takową mam :D

    Mój typ: 42:48, ale niespodzianka (bo takową będzie wygrana Stali) mile widziania. :)

    P.S Oby tylko pogoda nie popsuła wszystkiego, bo na wieczór, noc i poranek zapowiadają dość duże opady deszczu :/ i jak patrzę za okno, to mogą się one sprawdzić :/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •