Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 100

Wątek: II kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Za wielka dyskusja się tutaj nie rozwinie bo i nie ma o czym dyskutować. Szybki wyjazd, szybko dostaniemy w trąbkę i do domu.

    Jak zdobędziemy 37 pkt. to będę skakał z radości.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    :o
    E tam , w zeszłym sezonie mielismy dostac tam w pałke az miło a zdobylismy 39 pkt. Oczywiscie nie mówie ze wygramy ale plamy nie damy .
    Zreszta po takich wyczynach jakie Stal zademonstrowała w Rzeszowie jestem umiarkowanym optymistą.
    41-49 ....i bonus dla Włokniarza :D
    ================================================== =========

    Pozdro dla wszystkich kiboli Stali / nawet dla Mundka-oszołoma/ :D.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Gollob 13
    Hans/Mroczka 2
    Zagar 5
    Iversen 7
    Nicki 10
    Juniorzy 5

    Razem 42 :D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ojjj nie bylbym tego "spacerku" taki pewien. Nie zapominajmy, ze mamy dwoch zuzlokow ktorzy startowali przed laty w Gorzowie i co nieco z tamtejszego toru pamietaja. Z kolei Stal ma trojke, ktora moze rownie dobrze zdobyc po 10 pkt, jak i zawalic caly mecz. Do tego dojdzie presja po porazce w Rzeszowie. Sadze, ze 53:37 jest tak samo prawdopodobne jak 60:30, 49:41, a moze... :)

    Ogolnie Gorzow to b. specyficzny osrodek. Jak ulal pasuje do niego powiedzenie "nie sztuka jest miec pieniadze, a umiec je wydawac". Akurat Wladek "Leszcz" Komarnicki upodobal sobie wydawac je na zagraniczne pseudo-gwiazdy. Jakie sa efekty takiej polityki to juz kazdy widzi. Do tego dochodza "zlote mysli" jego, "Mourinho" i "Platiniego", ktore wystawiaja klub z Zawarcia na posmiewisko calej zuzlowej Polski. Jesli Stal nie rady wysoko pyknac Czestochowy, to bedzie ono jeszcze wieksze.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Po obejrzeniu meczu Wilków, postawiłbym na PK, jego jazda jest dużo bardziej uporządkowana. Tai w dalszym ciągu sprawia wrażenie chłopca, który tylko się dobrze bawi.
    Wyniku nie typuje. U nas chłopaki pokazali kawał dobrego żużla, a czy to dla nich norma czy szczyt możliwości, okaże się w tej kolejce.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Mike_UL
    Dołączył
    05-04-2011
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Patrząc na to, że Gorzów znowu jedzie 3 zawodnikami w sumie ( a nawet 2 i 1/2) to wynik może być różny. CzeCze raczej kopy nie zrobi bo szczerze to nawet nie wiem w jakim stanie jest tor Gorzowa po tych wszystkich pracach. Także raczej będzie betonik... I tu widze szansę Włókniarza na dobry wynikw Gorzowie. Ciężko wytypowac wynik, bardzo ciężko ale pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Częstochowa jest w stanie zrobić w granicach 40-43 pkt. Dużo będzie zależało tu od postawy PK i Szuminy. Nie jestem przekonany do obu Panów na wyjazdach no ale się okażę.

    Ruskie rakiety - razem ok 16 - 18 pkt.
    Nermark - 8 - 10 pkt. - ten facet będzie ciągnał ten mecz w Gorzowie objeżdżając Anderseny i Zagary czyli "mega transfery" Władzia.
    Szumina - 5-7 pkt.
    PK - 7-9 pkt.
    Juniorzy - 1-4 pkt. ( wszystkie Czaja )

    Czyli w sumując wyszło nawet zbyt optymistycznie dla Czewy
    (która w dalszym ciągu podziwiam za walkę z moją UNIA)

    min. wersja : 37
    max. wersja ( chociaż mało realna ) : 48

    Ja bym to osobiście w moim odczuciu wypośrodkował ; ) także ychodzi w granicach 42-43 pkt. Jest to możliwe - Gallop wcale nie taki szybki. Na torze w Gorzowie też chyba za dużo nie trenowali. Się okaże. Włókniarz na pewno nie będzie bity ;)

    PozdrUNIA !!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekajcie spokojnie do niedzieli :) Polska to taki naród, że liczy się to co się ostatnio pamięta, czyli mecz Stali w Rzeszowie i mecz Włókniarza u siebie z Uni±.

    Tylko jest jedno "ale". Tym razem mecz jest w Gorzowie. Z całym szacunkiem dla Włókniarzy, ale raczej 35pkt nie przekrocz±... Choć spodziewam się fajnego widowiska ze względu na Karlssona i Lagutów.

    PS. Pozdro Emil :D

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Wszystko >37 pkt Włókniarza biorę w ciemno :P

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    za oficjalną

    Awizowany skład Włókniarza:

    1. Peter Karlsson
    2. Daniel Nermark
    3. Artiom Łaguta
    4. Grigorij Łaguta
    5. Rafał Szombierski
    6. Artur Czaja
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Z całym szacunkiem dla Włókniarzy, ale raczej 35pkt nie przekrocz±... Choć spodziewam się fajnego widowiska ze względu na Karlssona i Lagutów.
    No nie wiem. Władek twierdzi, że to nie Rzeszów taki mocny a Stal słabiutka. A Władek chyba wie co mówi, co nie ? :D

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    W Gorzowie raczej nie spodziewałbym się tak słabego występu Andersena jak w Rzeszowie (swoją drogą zachęcam do wystawienia Mroczki :D)
    Juniorzy też zapewne zaczną dojeżdżać do mety.
    Zagadką jest postawa Iversena, który chce wyraźnie odbudować się w tym sezonie. Podobnie Zagar, który jest strasznie chimeryczny.
    Dwie armaty; Gollob i Pedersen meczu nie wygrają, a i oni mogą pogubić punkty w starciach z Łagutami czy Szuminą.
    Obstawiam wynik w okolicach 50-40.Mam nadzieję, że ewentualna przewaga Stali po 15 biegu nie będzie większa jak 14 pkt.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie wiem. Władek twierdzi, że to nie Rzeszów taki mocny a Stal słabiutka. A Władek chyba wie co mówi, co nie ?
    No wie :D Tylko HALLO, MARIO! :) To było w Rzeszy :D

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Oj widzę ciśnienie w tym sezonie w Gorzowie jeszcze większe niż zazwyczaj o tej porze. Jeden nieudany występ i już odstawiać chcecie zawodników od składu? Powodzenia. Myślę, że po meczu z Częstochową wszystko wróci do normy i znowu będziemy czytać o powrocie legendy, o strzale w 10 w postaci Andersena i Iversena i o najlepszych juniorach w kraju.

    Pożyjom uwidim.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    W Gorzowie raczej nie spodziewałbym się tak słabego występu Andersena jak w Rzeszowie (swoją drogą zachęcam do wystawienia Mroczki )
    Juniorzy też zapewne zaczną dojeżdżać do mety.
    Zagadką jest postawa Iversena, który chce wyraźnie odbudować się w tym sezonie. Podobnie Zagar, który jest strasznie chimeryczny.
    Hm, a mi sie coś wydaje, że zaraz po bajkopisarzu na dywanik do Komara pójdzie Iversen. W Rzeszowie tor był przyczepny co Puk lubi. Teraz liczę, ze Czesio zrobi twardawo. Hans zapewne przywiezie coś w okolicach 8-10 pkt ale za to Puk pojedzie na 2-3 pkt. I tak chyba będziecie koledzy przeklinać raz jednego Duna a nastęnym razem drugiego Duna. Na Czewę to jednak powinno wystarczyć i dlatego pewnie mniej będziecie ujadac na Puka niz do tej pory na Hansa :D

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    19-10-2010
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak gorzow przegra to bedzie koniec swiata hahha

    a tak na serio to jakos mi sie nie chce wierzyć ze drugi z koleji team pierwszoligowcow poradzi sobie z galacticos o ile ci poradza sobie z torem.
    moze czesiu z ochli pod zielona gora cos wymysli ? :)

  17. Powrót do góry    #17
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tym razem niespodzianki nie będzie Gorzów po kompromitacji gdzie dostał w palnik od osłabionego rywala będzie sie chciał zrehabilitować^^ dlatego my¶le że nie pozwola lewkom nawet jekn±ć Andersen juz takiego słabego meczu nie pojedzie Zagar będzie latał ,a ze strony czewy koło dwucyfrówki lub może fartem dwu cyfrówke zrobi Grisza i tyle ,a szumbierski , nieremark? co to jest no prosze was litosci gdzie oni chca sie równac z Pedersenem,Gollobem i Zagarem w dodatku na ich torze.Typuje 60:30 dla komaros galaktikos.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    To mimo wszystko może być fajny mecz ! Czekam na pojedynki braci Lagutów z Tomaszem i Nickim.

    Sam wynik mimo wszystko pewnie będzie wysoki na korzyść Stali.


  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,387
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Tym razem niespodzianki nie będzie Gorzów po kompromitacji gdzie dostał w palnik od osłabionego rywala będzie sie chciał zrehabilitować^^ dlatego my¶le że nie pozwola lewkom nawet jekn±ć Andersen juz takiego słabego meczu nie pojedzie Zagar będzie latał ,a ze strony czewy koło dwucyfrówki lub może fartem dwu cyfrówke zrobi Grisza i tyle ,a szumbierski , nieremark? co to jest no prosze was litosci gdzie oni chca sie równac z Pedersenem,Gollobem i Zagarem w dodatku na ich torze.Typuje 60:30 dla komaros galaktikos.
    Lewki miały tak samo nie jęknąć w pojedynkach z Kołodziejem, Hampelem i Balińskim, tymczasem niewiele brakło do zwycięstwa... ;)

    Tak wiem zaraz ktoś napisze, że to było w Czewie a nie w Gorzowie, z tym, że tej kamandzie na ten moment jest obojętne gdzie jadą(poza Szuminą i juniorami) - wszędzie czują się póki co jak na wyjeździe :D

    A co do przewidywań to:

    Nicki i Tomek będą poza zasięgiem Włókniarzy i to wystarczy gospodarzom by to spotkanie wygrać, ale jakim wynikiem to już inna sprawa. Wszystko zależy od pojedynków braci Łagutów, Nermarka, PK i Szuminy z Hansem(Mroczką), PUKiem i Zagarem. Juniorzy zdecydowanie na korzyść Stali(chyba, że znowu nie będą w stanie dojeżdżać do mety :P).

    Wynik? Coś pomiędzy 48:42 a 55:35.

    Pozdrawiam kibiców Stali i życzę super widowiska ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Skład Stali na mecz z Włókniarzem:

    Caelum Stal Gorzów:
    9. Nicki Pedersen
    10. Hans Andersen
    11. Niels Kristian Iversen
    12. Matej Zagar
    13. Tomasz Gollob
    14. Paweł Zmarzlik

    Na papierze wygląda znakomicie.
    Szykuje się niezłe widowisko.
    Mam nadzieję, że obie drużyny odjadą cało zawody a/i wynik meczu do ostatniego biegu pozostanie niewiadomą.
    Oczywiście Stal jest faworytem tego spotkania, ale cuda się zdarzają:)

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Czy Mundek bedzie na meczu ??

    Mam nadzieje ze kibice oraz Mundek /o ile przyjdzie/ nie będą gwizdac na gosci.
    Bierzcie przykład ze mnie , ja nigdy nie gwizdam na nikogo bo...jeszcze sie nie nauczyłem gwizdac.
    ================================================== ===========
    10 kwietnia to raz , dzwonie na PKP pytam o pociag a baba mi mówi przesiadka w Krzyzu :o :o ja pierd....
    Zła wróżba
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Po tym meczu i pogromie, Władek na SF będzie piał, że rozmowa z Hansem dała rezultat. Typuje miły i przyjemny mecz dla gorzowian -Gollob, Nicki i Zagar nie powinni stracić punktu na gościach

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My¶lę, że z Częstochow± sobie poradzimy do¶ć lekko. Jak nie, to może być " kupa " w tym sezonie ;). Mam nadzieje, że młodzi się ogarn± i co¶ pokaż±....jak nie to pozostaje czekać na Bartka i mieć nadzieję :D. A Hansio Lansio....nie wypowiadam się....ma powalaj±cy u¶miech po zawaleniu meczu :/.
    Będzie ciekawy mecz.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Emil :) Mundek będzie na bank, je¶li tylko go nie zwin± z soboty na niedzielę z Tawerny i nie będzie miał zbyt wielkiej ***** pod okiem, co po weekendach często mu się zdarza :D

    Na Czewe gwizdał nie będzie, no co Ty :o

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Po tym meczu i pogromie, Władek na SF będzie piał, że rozmowa z Hansem dała rezultat. Typuje miły i przyjemny mecz dla gorzowian -Gollob, Nicki i Zagar nie powinni stracić punktu na gościach

    Ze co ?
    Moglbym sie zgodzic co do dwoch pierwszych,ale Zagar?
    Od kiedy ten zawodnik stal sie postrachem e-ligi?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Autor miał zapewne na względzie to, że Zagar odkąd jest w Gorzowie, zawsze ma tam jakieś mecze z najsłabszymi druzynami ligi, u siebie, na początku sezonu (gdy jeszcze sprzęt jedzie) gdy kręci się koło kompletu - vide Wrocek, Bydgoszcz itp
    Ja myślę że także Gollob i Dzik kompletu nie zrobią (prędzej Gollob jeśli już).

    Trudna sytuacja Hansa, gorsze pola, Dzik w parze i dwa biegi z Artiomem o ile dobrze pamiętam tabelę...
    Może się skończyć 1112- :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No rok temu z Lesznem Zagar pięknie pojechał 3,3,2+1,u,3 ,a z tego co wiem Leszno to aktualny DMP wiec Matej nie punktuje tylko na słabeuszach jak tutaj piszecie :P. A o jego sprzęt sie nie martwcie na ostatnim meczu widac że był bardzo bardzo szybki tylko starty mizerne ale jak sam powiedział spowodowane to było chorob± więc jak do niedzieli sie wykuruje to pokaże klase i wyznaczy ruskim rakietkom i pseudo objawieniu miejsce w szyku czyli sprzęt Zagara niesamowicie szybki, Nicki i Tomasz nie do ugryzienia i bezdyskusyjna wygrana Gorzowian,Trzymam za nich kciuki :P.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Bardzo dobrze postąpiono ustawiając Andersena do pary z Nickim.Teraz będzie musiał się napocić żeby zdobyć jakieś punkty i zarobić trochę euro.Albo będzie się spinał i wtedy wróci na prowadzącego parę albo będzie popychadłem i gówno zarobi.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Mówisz, że kasa dla Hansa leży na torze? Skąd ta pewność? Jakoś jestem dziwnie przekonany, że on już w Stali bardzo dużo zarobił, a to ile jeszcze tego będzie może nie do końca zależeć od samych punktów. Wiem, wiem, w Stali nie ma ryczałtów, to tak jak u nas... Tylko jakoś w to nie wierzę.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówisz, że kasa dla Hansa leży na torze? Sk±d ta pewno¶ć? Jako¶ jestem dziwnie przekonany, że on już w Stali bardzo dużo zarobił, a to ile jeszcze tego będzie może nie do końca zależeć od samych punktów. Wiem, wiem, w Stali nie ma ryczałtów, to tak jak u nas... Tylko jako¶ w to nie wierzę.
    Mnie się wydaje, że z prostego względu nie jest możliwe, by to był ryczałt. Czecze wystawiaj±c Andersena do składu w parze z Dzikiem wie, że Andersen nie uzbiera grubej ilo¶ci punktów. To ustawienie wygl±da na "za karę", czyli wpierw się napoć w takich warunkach i uzbieraj punkty, a potem będziesz miał kasę. Tak to dla mnie wygl±da.

    I opcja z zarobieniem 1,7mln przy 200pkt staje się bardzo realna (tzn. nie, że Andersen tyle zrobi :) ). Bo teraz Hans musi się starać o bonusy, żeby wykręcić swoje 200pkt. Uważam, że tak wła¶nie jest.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Równie dobrze może być tak, że CzeCzen uznał iż Andersen był najsłabszym ogniwem w Rzeszowie i dlatego ustawił go z Pedersenem, a Iversena na prowadzącego parę z Zagarem, aby zrobić dwie równe pary. Ciekaw jestem postawy PUKa w tym meczu. Czy Rzeszów był potwierdzeniem tego, że wybitnie lubi ten tor (w naszych barwach zrobił tam bodaj 9pkt w 2007 i 16pkt w 2008) czy jest w formie? Moim zdaniem Niels to zawodnik głównie na przyczepne tory, na betonie w Gorzowie może być różnie...


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko, że beton skończył się już w Gorzowie. Je¶li będzie teraz to tylko i wył±cznie z podobnych przesłanek co u Was ostatnio.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    najlepiej by bylo posadzic Hansa i wpuscic Mroczke, zeby mogl sie pokazac.

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Zagar pojechał lepiej od Iversena w Rzeszowie, tym bardziej pojedzie lepiej w Gorzowie, dlatego on powinien prowadzić parę :)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    dzwonie na PKP pytam o pociag a baba mi mówi przesiadka w Krzyzu
    Sławetny Krzyz. :D Pare wspomnien jest z tej stacji. :) Myslisz Gorzów, mówisz Krzyz. A moze odwrotnie. :P

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Czyli na pytanie 'gdzie jest Krzyż'
    - trzeba odpowiadać w Krzyżu !

    Zawsze jak się jechało na północ lub zachód to się stawało w Krzyżu..

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar gawronex85
    Dołączył
    12-03-2009
    Postów
    368
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos ten Wlokniarz wciaz niedoceniany nawet przez wlasnych ludzi...Nie taka Stal straszna jak ja co roku pisza...40pkt do pykniecia jak nic! Tomek buduje forme na czerwiec jak juz pewnie doczytaliscie :), mlodzi stalowcy troche nadrobia w stosunku do porazki w Rzeszowie.Iversen juz nie zrobi 9 pkt. Pobudzcie tylko jakos Dziadka Piotrka bo o reszte ekipy Wlokniarza jestem spokojny.

    PS Co niektorym z Czestochowy chcialbym co nieco przekazac w watku meczowym z Bykami... zapraszam i sory za spozniony powrot na forum

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    W zeszłym sezonie Stal wydawała mi się drużyną teoretycznie silniejszą niż w tym. Inauguracyjny mecz pokazał, że Stal nie jest w najwyższej formie natomiast Andersen słusznie jest nazywany najbardziej przepłacanym zawodnikiem. Jednak bez wątpienia siła Stali w tym sezonie jest wyższa niż siła Włókniarza. Włókniarz owszem będzie groźny dla wszystkich ale na własnym torze. Dlatego też typuję spokojne i wyraźne zwycięstwo Stali.

    W obliczu zbliżającego się meczu Stal-Włókniarz i w związku z faktem, że w Gorzowie są tory tramwajowe (niewiele powierzchni zajmują ale są) chcę przygotować gorzowskich kierowców na możliwość doznania szoku. Stając dziś w korku na jednym ze skrzyżowań zobaczyłem po lewej stronie coś co mnie zszokowało. Była to tzw. odwrtoność trolejbusa tzn. pojazd nie podłączony do trakcji poruszał się na szynach. Był to czerwony Seicento o rejestracji SC. Przypadek, czy tak się jeździ w Częstochowie? Być może ten kierowca wybierze się do Gorzowa więc badźcie ostrożni w niedzielę.

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    W Czestochowie jako w wolnym miescie mozna robic co sie chce , jezdzic po ulicy czy po torowisku jeden ch..:D Moze udawał gosc ze jest tramwajem . Tak sobie mysle ze dobrze ze nie wpadł na pomysł i nie udawał barki i nie zaparkował w Warcie :D :D

    Cyt z innego watku :

    1 Pedersen 3
    2 Saifudinov 2
    3 Adamczak 1
    4 Andersen 0

    Jakby nie patrzec to Hans moze byc wzmocnieniem Włokniarza jeszcze tylko drugi zuzlowiec Zagar i jest "Szansa na sukces" :D :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Wskazówka dla niedowiarków:p Tomasz Gapiński wygrał z Pedersenem:)
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    W obliczu zbliżającego się meczu Stal-Włókniarz i w związku z faktem, że w Gorzowie są tory tramwajowe (niewiele powierzchni zajmują ale są) chcę przygotować gorzowskich kierowców na możliwość doznania szoku. Stając dziś w korku na jednym ze skrzyżowań zobaczyłem po lewej stronie coś co mnie zszokowało. Była to tzw. odwrtoność trolejbusa tzn. pojazd nie podłączony do trakcji poruszał się na szynach. Był to czerwony Seicento o rejestracji SC. Przypadek, czy tak się jeździ w Częstochowie? Być może ten kierowca wybierze się do Gorzowa więc badźcie ostrożni w niedzielę.
    lepiej tak niż tak jak jeżdżą zielonogórzanie po Gorzowie;)
    http://www.youtube.com/watch?v=ZZwZKNh5hvY

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja z całego serca życzę Włókniarzowi aby powalczył i uwalił z 40 na obiekcie Władka.

    Może Władek otumaniony dymem cygarowym przestanie pierdoły opowiadać,koleś zakontraktował bajkopisarza który kolejny sezon zapewne będzie miał w plecy , Mroczke który jeździł w pierwszej lidze ( no chyba ,że to inny nowy Mroczka ).


  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba ta młodzież nie jest aż taka słaba, skoro Emil nie może dać nawet rady Pawłowi ;) Nie wspominaj±c o Bartku. Dobrze Tomek mówił przed sezonem, że największym wzmocnieniem będzie Bartek Z. I naprawdę się na to zapowiada.

  44. Powrót do góry    #44
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wskazówka dla niedowiarków:p Tomasz Gapiński wygrał z Pedersenem:)
    Olaboga masz sie czym podniecać idz teraz biegac po miescie i ogłaszać t± nowinę wszystkim napotkanym ludziom ,zrób impreze z tego powodu zapro¶ telewizję tvn24 itp żeby zrobili relacje na zywo z tego wielkiego wydarzenia zapro¶ znane osobisto¶ci Obame i Putina zbuduj Gapinskiemu pomnik w ¦wiebodzinie i na Wawelu...eh i jeszcze wskazówka dla ciebie to był tylko sparing ,a w ost niedziele już w konkretnym meczu Okoniewski tez wygrał z Pedersenem i widzisz żeby kto¶ sie tak jarał tym? Mimo że jestem z Rzeszowa mocno kibicuje Gorzowianom szkoda że nie bedzie meczu w tvp sport posmiał bym z tych ponoć wielkich objawień z częstochowy haha.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Olaboga, właśnie wróciłem z miasta:p krzyczałem i wrzeszczałem jak najęty zgodnie z Twoją wskazówką:p
    Młodzieńcze:p, weź coś na uspokojenie, po meczu na Smoku zwieracze będą pod presją:)
    Chodzi o widowisko, jakbyś nie zajarzył, o to, by kibice w Gorzowie zobaczyli prawdziwe ściganie.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •