Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Norweg Holta

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Norweg Holta

    Co sądzicie o tym żużlowcu? W nadchodzącym sezonie może on zablokować miejsce znakomitemu Kołodziejowi. Każdy kto ogląda GP, wie, że komentatorzy traktują go bardzo po macoszemu, czasem zapominają, że startuje w naszych barwach, a w jego bezpośrednich pojedynkach z Hampelem i Gollobem nie są w stanie ukryć prawdziwych odczuć. Uważam, że ta farsa powinna się wreszcie skończyć. Może moja opinia i innych użytkowników forum dotrze do kogoś mniej lub bardziej ważnego i wpłynie na to, żeby Holta zdecydował się startować w GP jako Norweg. Tak czy siak chciałem wyrazić swoje zdanie w tej sprawie już dawno.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,990
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    bla bla bla... stare odgrzewane kotlety.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2006
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kołodziej

    Nie bez przyczyny odgrzewane.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Pech tak chciał, że Kołodziejowi zabrakło tego co ma ten Norweg jak o nim piszesz i to właśnie RUNE jest w GP ( z czego oczywiście bardzo się cieszę )
    Kołodziejowi się nie udało więc spróbuje za rok bo na dzikusa z całym szacunkiem niema szans
    Jest Emil, Nicki, angol i pewnie jakiś duńczyk/szwed

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może prościej przenieść ten temat tutaj:

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=39678

    w końcu też mowa o dzikiej karcie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    zdanie wyraziłeś i już ci podziękujemy!
    nie chcemy już tutaj więcej podobnych bzdetów czytać...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ale to w gruncie dzieki Ryskowi, a nie Januszowi zdobylismy zloto w druzynowce nie na polskiej ziemi!!! dltego lapy precz od Ryska :) A Janusz... mlody, ambitny... osiegnie swoj cel, a nawet wiecej niz sie niektorym wydaje i zadne dzikusy do tego nie beda potrzebne!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ciekaw jestem czy Janusz w takim stanie fizycznym stanąłby na starcie :-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2007
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Holta to żaden Polak, ale tak czy inaczej nie łączyłbym aż tak bardzo jego osoby z dziką kartą. Startuje jako Polak i zapełnia "limity", ale jeśli Janusz będzie dobry naprawdę to dzikusa dostanie.

    W odróżnieniu od Holty Kołodziej z całym szacunkiem dla niego, jeszcze długo musi zbierać doświadczenie. W GP Challenge miał awans na wyciągnięcie ręki, miał dwa (nawet trzy) biegi w których powinien się pokazać i przywieźć 3 pkt. Oba skopał. I nie ważne czy kamyczek czy nie. SGP to nie liga tylko pełna profeska, wszystko musi grać, a kamyczek to nie łańcuch czy opona tylko zwykła niedbałość.

    Na koniec dodam, że Rune jeździ z kontuzją, jeździ dobrze, zajmuje 5 lokatę i walczy o czołową ósemkę skutecznie. I to jest wyraźnie widoczne. Nie ciuła punktów, tylko walczy o nie. Nawet zakładając, że nie wystąpiłby w tych rundach których jeździ z kontuzją, to sądzę że miałby zdecydowanie większe szanse od Janusza na dzikusa. No, tyle że nie Polak... Czy to Emil czy Pavlic- w wywiadach gadają po naszemu, a ten nie .

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,666
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,387 w 4,354 postach
    Ciekaw jestem czy Janusz w takim stanie fizycznym stanąłby na starcie :-)
    zdarzalo mu sie juz jezdzic z urazami, i to calkiem skutecznie (imp 2005 ze zmiazdzonymi palcami, kilka sezonow z blachami w łapie, jazdy z niezaleczonymi kontuzjami w SWC) Rysiek to jest twardziel jakich mało, ale i Jaśkowi odmowic nie mozna bo upór to on ma.

    PS. W sumie nie wiem co wniesliśmy do tematu ale wymienic opinie zawsze mozna :D

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ciekaw jestem czy Janusz w takim stanie fizycznym stanąłby na starcie :-)
    Ciekaw jestem czy Rune byłby czarna muzina gdyby w Ekstralidze premiowano zawodników z Zimbabwe.

  12. Powrót do góry    #12
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Odnośnie blokowania miejsca w GP to po raz kolejny po prostu hipokryzja kibiców :) Tak, bo kibic najpierw coś paple, a potem udaje, że nie pamięta.

    O co mi chodzi? Gdy Holta dostał polskie obywatelstwo i zaczął jeździć w polskiej reprezentacji były głosy "Łasy na medale! Z Norwegią na medal nie ma szans to w naszej drużynie jeździ! Jak taki mądry jest to czemu w GP jeździ jako Norweg, niech jeździ jako Polak!". A co? Nie było takiego gadania? No i teraz jeździ jako Polak i nagle tym samym kibicom zaczęło to przeszkadzać :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Ciekaw jestem czy Janusz w takim stanie fizycznym stanąłby na starcie :-)
    Tego nie wiem ale postawiłbym, że tak.
    Oto co o swoim stanie powiedział Holta przed Terenzano a po wyjeździe w Bydgoszczy i wtorkowym meczu w Szwecji:
    "Staram się powstrzymywać ból, kiedy jeżdżę. Szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to aż tak bardzo w trakcie jazdy
    , znacznie gorzej jest, kiedy chodzę i staram się zasnąć. Myślę, jednak, że uda nam się znaleźć odpowiednie ustawienia i będę w stanie osiągnąć tutaj dobry wynik."
    Czyli z tym stanem jego zdrowia nie jest aż tak tragicznie.
    Pozostaje mi wierzyć jego słowom skoro zapowiedział swój start w piątkowym memoriale Stiepanowa w Togliatti, czyli imprezie wagi żadnej dla drużyn, które reprezentuje.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałbym delikatnie zauważyć, że Rune przywdział imię braci słowian Ryszard w czasach gdy każdy poza Gollob w GP z Polski był jakimś egzotycznym wynalazkiem. Nikomu nie szło i nikt nie był w stanie utrzymać się w stawce dłużej niż sezon.

    Rune wywiązuje się z obowiązków reprezentanta w 100 %, nie fochuje się i godnie reprezentuje nas na arenie międzynarodowej.

    Nauczymy go lepić pierogi i do boju Polskaaa aaaa !!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Co sądzicie o tym żużlowcu?
    Sk...syńsko dobry zawodnik.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Lubię Holtę i nie żałuję, że startuje w naszych barwach i zdobywa tyle złota dla Polski (?).

    Skoro jednak zakładacz tematu chce go zmusić do startów w barwach Norwegii, to umiarkowanie życzę powodzenia :D.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2005
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie lubię Holty i mam do tego prawo :)

    Nie uważam go za Polaka , ale nie przeszkadza mi , że jeździ z Orzełkiem na piersi. Nadanie obywatelstwa to teraz szybka piłka - co widać po kolejnych piłkarzach. Skoro on sam tego potrzebował to niech ma. sprawa nie warta większego rozpisywania.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Co mysle o Holcie? Mysle, ze to swietny, doswiadczony zawodnik w pelni majacy prawo nazywac siebie tak Polakiem jak i Norwegiem.
    Regards from Sydney
    Dexter

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Co to znaczy, że Rune komuś blokuje miejsce? Czy ubiega się o dzikusa którego inaczej dostałby Janusz? Czy jest gwarancja, że gdyby nie było w GP Rune to taką kartę dostałby jakikolwiek polski reprezentant? Powtarzanie na okrągło bzdur plecionych przez dziennikarzy.

    Chciałbym tylko przypomnieć, że Rysiek miejsca w światowej elicie nie dostał tylko je sobie wywalczył na torze i też dzięki własnie tej walce wciąż się w niej utrzymuje. Nikt tego nie broni Januszowi, Adrianowi czy jakiemukolwiek innemu naszemu zawodnikom.

    Taka sam gadka była kiedy Hampel wyleciał z GP. I może własnie dzięki temu, że nie wrócił tam z automatu dziś jest zawodnikiem który walczył niemal do końca o mistrzostwo i wciąż ma szansę na wicemistrzostwo świata jako pierwszy polski zawodnik po Tomku. We wszystkich dziedzinach musimy się nauczyć, że do wszystkiego dochodzi się codzienną pracą, nauką, walką a nie dostaje się za darmo.

    Janusz jest genialnym zawodnikiem i z pewnością zdobędzie miejsce w elicie w ten sam sposób jak zdobywa do tej pory wszystko inne na żużlowych torach.

    A jeżeli zostajemy przy naszym polskim marudzeniu to może Tomek zrezygnuje z GP bo przecież już zdobył mistrzostwo świata i po co mu ewentualne drugie? ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2008
    Postów
    625
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze, szczerze, szczerze cieszą mnie rozsądne głosy w tym wątku nieodbierające praw do obywatelstwa Rune, a także doceniające jego klasę sportową. Serdecznie pozdrawiam Tych, do których kieruję te słowa.

    Ja również uważam Holtę za prawnego obywatela PL i za wybitnie walecznego i twardego zawodnika. Nie zasługuje na odbieranie mu tych przymiotów.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ... ale wątek :o

    A ja uwazam Holte tak jak Dexia za australijczyka ewentualnie za rosjanina z pod Leningradu...............da switania
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Jak każdy normalny uważam, że Holta nigdy nie będzie Polakiem.

    W kwestii zaś dzikich kart, nie ulega żadnych wątpliwości, że system awansujący zawodników przy zielonym stoliku jest śmieszny, niepoważny, podły, plugawy i nikczemny. Dlatego należy zrezygnować z cyklu GP i wrócić do jednodniowego finału wraz z normalnym cyklem eliminacji.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jak każdy normalny uważam, że Holta nigdy nie będzie Polakiem.]
    I jak tu nie kochac Polski i Polakow za ich "normalnosc". :D
    Regards from Sydney
    Dexter

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jak każdy normalny uważam, że Holta nigdy nie będzie Polakiem.

    W kwestii zaś dzikich kart, nie ulega żadnych wątpliwości, że system awansujący zawodników przy zielonym stoliku jest śmieszny, niepoważny, podły, plugawy i nikczemny. Dlatego należy zrezygnować z cyklu GP i wrócić do jednodniowego finału wraz z normalnym cyklem eliminacji.
    Przypominam, że GP to zabawa za dobre pieniądze, a nie fedrowanie węgla na przodku :D.

    Gdyby Tomek nie zdobył złota w cyklu wieloetapowym, wtedy system ów byłby jak najbardziej w porządku :D.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Gdyby nie wprowadzono GP od 1995, to dzisiaj Tomek miałby kilka złotych medali więcej.
    Choć nie wiem jakie to ma znaczenie w tej dyskusji.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie wprowadzono GP od 1995, to dzisiaj Tomek miałby kilka złotych medali więcej.
    Choć nie wiem jakie to ma znaczenie w tej dyskusji.
    Żadne ... to tylko nic nie znacząca argumentacja "normalnych" Polaków.

    Ku Chwale Ojczyzny !!!

    PS. Dajcie już spokój z tym Rune, na moje to większy z niego Polak niż z Protasiewicza, który wypiął się na barwy narodowe i reprezentuje tylko samego siebie w mieścinie pod niemiecką granicą.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak każdy normalny uważam, że Holta nigdy nie będzie Polakiem.

    W kwestii zaś dzikich kart, nie ulega żadnych wątpliwości, że system awansujący zawodników przy zielonym stoliku jest śmieszny, niepoważny, podły, plugawy i nikczemny. Dlatego należy zrezygnować z cyklu GP i wrócić do jednodniowego finału wraz z normalnym cyklem eliminacji.
    Wieloturniejowy cykl GP jest moim zdaniem OK. Premiuje zawodników prezentujących równa formę przez cały sezon. Minimalizuje znaczenie jednodniowej wpadki. Gollob pojechał słabiznę w pierwszym turnieju w Lesznie a mimo tego zdobył tytuł. Bez sensu moim zdaniem są aż 4 stałe dzikie karty przydzielane zgodnie z kryterium narodowościowym przy pomniejszaniu znaczenia formy jaką zawodnik prezentuje. Takich dzikusów powinno być mniej (np 2) a 2 dodatkowe miejsca dla startujących w GP-Challenge. Ewentualnie premiowanie tylko pierwszych 5-6 miejsc w GP startem w przyszłorocznym cyklu.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Dla mnie śmieszne jest rozgrywanie eliminacji do GP rok wcześniej. Przecież wiadomo jak sezon ma się do sezonu u wielu zawodników. Mniej rund GP i brak dzikusów oraz rozegrać eliminacje jeszcze przed pierwszym turniejem GP.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    "Norweg Holta" :)
    A co to norweskie forum, czy jakiś zakompleksiony polaczek założył sobie tytuł żeby błysnąć ?
    Chyba Rune Holta, inni mają tematy typu Jarosław "Mały" Hampel czy "Tomasz Gollob: największy z najwyższych" czy jakoś tak..
    Naprawdę żałosne jest specjalne epatowanie tym "Norwegiem" w oczekiwaniu na poklask kilku szczekających głąbów.

    A to jak pseudokomentator C+ traktuje Holtę to może być wyznacznikiem ale ... głupoty !
    O Kołodzieju wszystko już napisano. Miał dodatkowy bieg żeby zapewnić sobie GP w pojedynku z przecież 'nie żadnym wymiataczem cyklu Lindgrenem' i to w dniu gdy miał świetną dyspozycję i dopasowanie sprzętu - ale przegrał i niech czeka na decyzję.
    Holta nikomu nic nie blokuje, jeździ sobie w GP gdzie swobodnie się co roku łapie tam, gdzie Koldi nie umiał awansować nigdy w życiu a już wiele lat próbuje...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •