Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: Zawodnicy PSŻ Poznań, sezon 2010

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Zawodnicy PSŻ Poznań, sezon 2010

    Zakładam temat zbiorczy,w którym oceniać,komentować,będzie można postawy naszych zawodników,odnieść się personalnie do każdego z osobna.
    Posty na temat Skóry,proponuję przenieść tutaj,a temat "SKÓRA" wykasować.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Proponuję, aby każdy post w tym wątku miał swój temat. Niech każdy podaje nazwisko zawodnika w tytule posta, o którym będzie pisał. Bedzie wtedy większy porządek.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Robert Miśkowiak.

    Skoro już tak uwzięliście się na Adama,dlaczego nie dostrzegacie postawy Miśka w

    -Grudziądzu - 0pkt
    -Gnieźnie - 0pkt
    -Daugavpils - 4pkt

    Dwa pierwsze mecze,kompletna katastrofa,mecz z Daugą też mało zachwycający.
    W Grudziądzu brakujące pkt Roberta,mogły przesądzić o naszym zwycięstwie.

    Jeżeli już chcecie oceniać,to może wszystkich,a nie tylko jednostki.
    A dlaczego Adam,pomimo słabej dyspozycji i kontuzji jechał w meczach z Daugą i Stalą,to już tylko on i Zarząd wiedzą.No i trener,chociaż w ostatnim meczu,to jakiś amator,a nie trener prowadził drużynę.


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    12. Robert Miśkowiak (PSŻ Lechma Poznań) - 4 (0,3,d,0,1)

    Wynik Miśka w półfinale IMP w Krośnie raczej słaby. Ale też stawka była bardzo mocna, sporo zawodników z ekstraligi. Miejmy nadzieje, że ten defekt to nic poważnego.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Mati Szczepaniak-Łódź:

    Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań) - 8+3 (2,2,1,1,2)

    Miejmy nadzieję,że to ostry powrót do formy!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mateusz Szczepaniak w finale IMP w Zielonej Górze.Jechał w Łodzi i awansował z ostatniego premiowanego awansem miejsca.


    8. Mateusz Szczepaniak (PSŻ Lechma Poznań) - 8+3 (2,2,1,1,2)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Szczepaniak nawet ładnie. I Jelenia pokonał i lidera GP ma na rozkładzie. Oby teraz przełożył to na lige.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mirosław Kowalik

    Skoro omawiamy Miśkowiaka i Skórnickiego ,to należy także omówić "trenera" Kowalika.

    Zerowy taktyk ,stawiający na swoich pupili w meczu.Za wszelką cenę jadą kosztem innych zawodników(chodzi mi o Skórnickiego w meczu z Rzeszowem).

    Wycofanie Szczepaniaka po jednym jaju i puszczanie 4x Skórnickiego ,który woził ogony.Oby nie było błędów taktycznych w Miszkolcu.Wystawianie na obcy tor do Miszkolca Trojanowskiego ,który jest w poważnym dołku jest nieporozumieniem.Miejmy nadzieję ,że Kowalik zacznie chociaż mieć trochę taktyki.

  9. Powrót do góry    #9
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Zerowy taktyk ,stawiający na swoich pupili w meczu.Za wszelką cenę jadą kosztem innych zawodników(chodzi mi o Skórnickiego w meczu z Rzeszowem).
    Kaltort, zwolennik rozumowania indukcyjnego. Czy coś popieprz**em? ;) :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaltort, zwolennik rozumowania indukcyjnego. Czy coś popieprz**em? ;) :)
    Hehe ,chyba teraz tak wyszło ,bo zazwyczaj tego rozumowania nie stosuję :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i sobie Adaś 3-jeczki pyka w UK :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no i sobie Adaś 3-jeczki pyka w UK :)
    Jeździ tam gdzie płacą.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar Piekarnik92
    Dołączył
    14-03-2010
    Postów
    256
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam Skórnicki

    Poniedziałkowy mecz Elite League KOC Wolverhampton Wolves - Coventry Bees układał się znakomicie dla Adama Skórnickiego do 14. biegu. W nim Polak zanotował upadek, w którym ucierpiało jego kolano.
    Jak na razie nie wiadomo, czy były IMP wystąpi w czwartkowym meczu Wilków w Peterborough. Skórnicki ma problemy z kolanem od końcówki zeszłego sezonu. Właśnie przez ten uraz "Skóra" zaczął tegoroczne starty z opóźnieniem. W celu zdiagnozowania stanu kolana żużlowiec udał się aż do Szwecji. Po wizycie u specjalisty okaże się, czy Adam Skórnicki będzie musiał pauzować.


    Więc jest nie ciekawie :(

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ano nieciekawie. Pozostaje liczyć, że po tej wizycie u specjalisty okaże sie że z tym kolanem nie jest aż tak źle.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2010
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do MAGDA81

    Dziewuszko dlatego wszyscy jada po Adamie bo jak by nie spojrzeć to każdy z pozostałych poznańskich zawodników nawet jak wozi zera to walczy i zostawia serce na torze. Natomiast twój ukochany frędzelek to jedna wielka żenada, pan gwiazdeczka się obraził bo klub zalega pieniądze! Miśkowiak którego tak krytykujesz nie ma płacone od a jedzie każdy mecz na maxa, bo tak się zobowiązał w kontrakcie i to jest właśnie coś o czym twój bohater nie ma pojęcia, a nazywa się to profesjonalizm! Zresztą co to za zawodnik którego trener zastępuje w biegu a ten jak by nigdy nic wyjeżdża na tor bo taką pan hrabia ma ochotę. Gdyby jeszcze walczył to ok niech jedzie ale nie dość że nie walczy to jeszcze utrudnia jazdę koledze z drużyny. Szkoda słów, nie życzę nikomu źle ale mam nadzieje że ten pseudo sportowiec już w tym sezonie nie wystąpi! Wole oglądać Świdzińskiego na torze niż naszego "kapitana".

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Tak sobie patrze i widać ze Skórnicki zawalił nam 1(4)ewidentnie!.Nie punktował w najważniejszych meczach sezonu.I teraz wiem dlaczego kibice Wybrzeża mieli pretensje do Adama-(przez rundę zasadniczą punktował przyzwoicie,gdy przyszły mecze o coś Adam olewał sobie Ligę)i ta sama sytuacja powtórzyła się właśnie teraz w Poznaniu.

    Może by Adam odpuścił sobie ten sezon?(w Psz)-trzeba go spłacić i pa-pa. A w przyszłym sezonie,jest paru zawodników i to nawet z 2 ligi za tanie pieniądze;)
    Jak obco kontraktować to tylko takich:

    Kudriaszov,Borodulin (juniorka),Charczenko,Gołubowskij-(może isć do Psz z polecenia Miśkowiaka który pewnie odejdzie do ekstra)-coś czuje ze po sezonie bedzie wielkie wietrzenie składu w skorpionach!.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może by Adam odpuścił sobie ten sezon?(w Psz)-trzeba go spłacić i pa-pa. A w przyszłym sezonie,jest paru zawodników i to nawet z 2 ligi za tanie pieniądze;)
    Jak obco kontraktować to tylko takich:

    Kudriaszov,Borodulin (juniorka),Charczenko,Gołubowskij-(może isć do Psz z polecenia Miśkowiaka który pewnie odejdzie do ekstra)-coś czuje ze po sezonie bedzie wielkie wietrzenie składu w skorpionach!.
    Tak ,zgadzam się Adamowi bym podziękował.A Adam za to ,co Poznań dla niego zrobił ,to powinien śmigać aż miło ,bez względu na to ,czy płacą ,czy nie.Ukazuje się brak profesjonalizmu u Skórnickiego.

    Nie jest za wcześnie na ustalanie składu na przyszły sezon ? Nie wiemy ,czy wystartujemy w 2011.

    Z obecnego składu zostawiłbym Szewczykowskiego,Kościucha,Szczepaniaka,Proctora, Fachera.Reszta do wymiany na czele z trenerem i ochroną.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Kaltort-a po co ci Szewczykowski jako senior?.Co do Miskowiaka to dlatego nic sie nie odzywa wobec zaległości bo ma piekielnie mocnych sponsorów;).Robert mowi ze chce nowy silnik a sponsor *mówisz masz*.Ludzie! na slinikach Miskowiaka jezdzi połowe Ostrovii:Czerwiński,Staszewski,Kajzer,Sawina.Zoba czcie sami ze jakby kazdy mial sponsora takiego jak Robert:D czy by sie upominali o zaległoscie finansowe;).W Ostorwie Misiek siedział cicho;)w Poznaniu Misiek siedzi cicho;)więc Mercedes robi sowje.A co do składu..to bym zostawił Kościucha a reszta precz!.Juz podobno chodzą sluchy ze Mat.Szczepaniak ma iść do Ostrowa jako jezdziec firmowy MaClarena.

    Kondycja finansowa Ostrowa jest mocna(wiadomo przez kogo)gdy inne kluby padają finansowo.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co mi Szewczykowski jako senior ?? Bo jest chłopak waleczny i jako II linia da sobie radę ,a jak nie to będą obcokrajowcy w razie problemów.Spójrz na Zengote ,bo przejściu na seniorkę jakoś sobie daje radę.Adrianowi nie brakuje umiejętności.Ba od razu bym na miejscu naszych działaczy ,jak przetrwamy ten sezon i w przyszłym wystartujemy ,to prowadziłbym rozmowy ze Sucheckim.Potrzebna jest nam w przyszłym sezonie silna II linia.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar Edek07
    Dołączył
    08-07-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wole oglądać Świdzińskiego na torze niż naszego "kapitana".
    podsumowałeś swoją wypowiedź musisz zmienić stadion i zacząć jeździc do Wawrowa
    kolejny kibic sukcesu

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wole oglądać Świdzińskiego na torze niż naszego "kapitana".
    Bez przesady.Ja już wolałbym Fachera tam oglądać w miejsce Skóry.Gorzej pojechać nie może.Oby się Facher po tym sezonie na nas nie wypiął.


  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kondycja finansowa Ostrowa jest mocna(wiadomo przez kogo)gdy inne kluby padają finansowo.
    No dokładnie, takiego sponsora jak Garncarkowie to każdy klub nie tylko 2-ej ale i I ligi może Wam pozazdrościć. I napewno Misiek ma u nich jak u Pana Boga za piecem tak jak mówisz.

    Masz też racje, że PSŻ mógłby śmiało zainteresować sie czy to Kudriaszowem czy Borodulinem jeśli chodzi o przyszły sezon. Są to naprawde waleczni, utalentowani i obiecujący juniorzy. Warto w Nich inwestować.

    Ale tak jak ktoś już zauważył, jeszcze chyba troche za wcześnie by prowadzić większe dywagacje na temat składu na przyszły sezon.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Latosi79
    Dołączył
    19-05-2009
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 31 postach
    Kaltort-zobacz jak punktował Zengota na juniorce w Ekstralidze!.A gdzie był Szewczykowski w zeszlym roku!Praktycznie po śmierci Kurmańskiego,to on przejmował stery na juniorce i wywiązał się perfekcyjnie i został jako senior w Falubazie.

    Matrixx-tylko podałem przykłady kim można sie zainteresować na przyszły sezon.Ok koniec tematu.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaltort-zobacz jak punktował Zengota na juniorce w Ekstralidze!.A gdzie był Szewczykowski w zeszlym roku!Praktycznie po śmierci Kurmańskiego,to on przejmował stery na juniorce i wywiązał się perfekcyjnie i został jako senior w Falubazie.
    Wiadomo ,dla polskich zawodników przejście z juniora do seniora jest ciężkie.Zengota i wielu innych jest dobrym przykładem.Dziwi mnie ,że zagraniczni nie mają takiego problemu.Ja uważam ,że Szewczykowski da radę na pozycji seniorskiej jako II linia.Walczeny jest i to może być klucz do sukcesu.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2009
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam, że Szewczykowski da radę na pozycji seniorskiej jako II linia.Walczeny jest i to może być klucz do sukcesu.
    Ten zawodnik to juz exstaliga.
    Osobiscie życze Mu samych sukcesóów, na które naprawdę zasługuje.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten zawodnik to juz exstaliga.
    Chyba czeska :D Bo w polskiej ekstralidze to póki co nie ma czego szukać, nie ten poziom, za wysokie progi. Tymbardziej, że przechodzi w wiek seniora.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adrian w przyszłym sezonie co najwyżej może liczyć na pkt na poziomie II linii w pierwszej lidze.Przejście w wiek seniora dla Polaków jest trudne i o polskiej ekstralidze ,to może zapomnieć.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pokusiłem się o ocenę kadry PSŻ-tu w tym sezonie.

    R.Miśkowiak- indywidualista ,który nie wie ,jak się jedzie parą ,jednak swoje pkt robi.Od połowy sezonu jechał na swoim poziomie ,co jest normą w jego przypadku.Sezon w jego wykonaniu oceniłbym na 3+.

    A.Skórnicki- zawodnik ,po którym nie spodziewałem się rewelacji ,ze względu na leczenie kontuzji praktycznie przez całą zimę.Po pierwszych meczach przecierałem oczy ze zdumienia ,jednak w mecz z Dauga i Rzeszą u siebie ewidentnie zawalił.Początek sezonu był liderem i punktował wszędzie ,jednak po tych 2 nieszczęsnych meczach spadał w dół ,jednak dałbym mu ostatnią szansę ,bez bzdurnych zapisów kontraktowych.Widać też było chyba braki kondycyjne w wykonaniu Adama.Oceniłbym go na 3-.

    N.Kościuch- bardzo lubię tego zawodnika ,dla którego chodzi się na żużel.Jak na moje najrówniej punktujący zawodnik Skorpionów i jakiś większych wpadek nie zaliczał.Walczak jakich mało i oby więcej takich było w poznańskiej drużynie ,bo 7 Norbertów Kościuchów = wysoka frekwencja.Ambitny zawodnik ,który moim zdaniem jest ikoną poznańskiego zespołu.Nie wyobrażam sobie naszej drużyny bez Norbiego.Oceniłbym postawę Norberta na 4.

    Mat.Szczepaniak- chłopak jak na swoje zaplecze sprzętowe ,to jechał bardzo dobrze.Chyba brat mu troszkę pomagał ,bo Poznań nie płacił ,a Mati swoje pkt robił ,a przecież nie ma indywidualnych sponsorów i jeździ tylko w Danii ,gdzie raczej na swoje wyjdzie.Równo jeżdżący zawodnik ,poza dwoma wpadkami(pierwszy mecz w Grudziądzu i u siebie z Dauga).Bardzo dobrze rozumiał na torze się z Norbim i z chęcią widziałbym tego zawodnika w przyszłym sezonie.Postawę oceniłbym na 3+.

    R.Trojanowski - no i Rafał ,który miał bardzo słaby sezon.Najpierw problemy sprzętowe ,co u niego jest standardem.Zawalał praktycznie cały sezon.Dopiero końcówka sezonu była dobra w jego wykonaniu.Nie widzę miejsca w składzie dla Rafała ,bo nie opłaci mu się pozycja zawodnika oczekującego bez kontaktów za granicą.Lepiej dla niego by było ,jakby poszedł do II ligi na 1 sezon się odbudować i odzyskać radość z jazdy ,bo tego mu w tym sezonie brakowało.Postawę oceniam na 2-.

    A.Szewczykowski - bardzo waleczny i ambitny zawodnik.Z formą było różnie ,a raczej ze sprzętem ,bo jak Adik miał "furę" pod tyłkiem ,to byłem spokojny o jego pkt.Zawodnik chyba oczekujący w przyszłym sezonie ,bo wątpię ,aby działacze dali mu pewne miejsce w składzie.Bardzo podoba mi się sylwetka Adika.Jeżeli nie będzie miał kontraktów za granicą ,to chyba pójdzie do II ligi ,czego bym nie chciał.Jego postawę oceniam na 3-.

    D.Celmer - drugi nasz junior.Miał przebłyski formy ,jednak to były nieliczne przypadki.Mało waleczny i bojaźliwy zawodnik.Jego postawę oceniam na 2.

    F.Facher - niewykorzystany potencjał tego chłopaka.To co robił z zawodnikami Polonii w sparingu marcowym i jednym z meczy ,to można to chyba tylko nazwać jazdą z zębem.Jestem przekonany ,że więcej pkt niż Damian by robił ,jednak nie dostawał szans ,pomimo dobrych wyników.Ciężko ocenić zawodnika na podstawie 1 meczu i 1 sparingu ,jednak to co widziałem ,to jest to dobry junior.Postawę oceniłbym na 3-.

    D.King - Anglik.Swoje pkt zrobił w Grudziądzu ,ale w Gnieźnie się nie popisał jak cały nasz zespół.Wydaje mi się ,że jak na Anglika ,to na 1 ligę jest dobrą II linią ,a nasz tor chyba mu leży ,bo wyniki naszego zespołu z Ostrowem w latach poprzednich mówi sam za siebie.Ciężko ocenić ,bo tak małej ilości meczy ,jednak oceniłbym postawę Daniela na 2+.

    T.Proctor - Australijczyk poza meczem z Gdańskiem i Grudziądzem na wyjeździe nie pokazał nic szczególnego.Jednak jak na 1 sezon na torach polskich ,to osiągał i tak dobre wyniki.Jednak nie widzę go w przyszłym sezonie w Poznaniu.Oceniłbym postawę na 2+.

    P.Świdziński - "nasz biegacz".Wydaje mi się ,że może być z niego dobry ligowy zawodnik ,ale nic więcej.Wydaje mi się ,że pójdzie do Ostrowa i będzie rozjeżdżać się w II lidze.Ocenić ciężko mi jest Piotrka jednak na 2+ bym ocenił ,bo widać ,że może być z niego zawodnik.

    R.Dąbrowski - jest przed nim jeszcze trochę lat juniorki i póki co niech się objeżdża w zawodach młodzieżowych i meczach o przysłowiową "pietruszkę".Może będziemy z niego mieli kiedyś pociechę.

    Zbigniew Jąder - trener ,który nie dał sobie wchodzić na głowę i potrafił opieprzyć chłopaków ,jak i pochwalić.Bardzo dobry taktyk i potrafił zrobić tor pod swoich chłopaków.Niektóre rzeczy były negatywne ,które trener robił ,jednak więcej jest tych pozytywów.Szkoda ,że tak skończył ,że tak go działacze potraktowali ,zamiast porozmawiać i wyjaśnić to we własnym gronie.W dzisiejszych czasach trzeba mydlić oczy kibicom i nie można mówić prawdy.Pracę Pana Zbyszka oceniłbym na 4-.

    Mirosław Kowalik - byłem ,jestem i będę przeciw Mirkowi w Poznaniu.Taktyka zerowa ,przygotowanie toru też ,bo w niektórych meczach był twardy ,podczas gdy zawodnicy preferowali przyczepny tor.W Gnieźnie szybko się pozbyli Mirka i według mnie to samo powinien zrobić Poznań ,jeżeli nie chce skończyć w II lidze.Potrzebny jest nam trener z prawdziwego zdarzenia ,taktyk ,dobry duch zespołu jak i potrafiący zrobić tor pod swoich zawodników.Zawodnicy też muszą czuć respekt przed trenerem.Przykro mi ,ale Mirek jest słabym trenerem i oby nasi działacze za późno nie przejrzeli na oczy.Pracę Kowalika oceniłbym na 2.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaledwie jedna "4" wśród wszystkich zawodników, oj surowy byłby z Ciebie belfer :D Ja tam Miśkowi z czystym sumieniem wystawiłbym 4-. Owszem początek przeciętny, ale dość szybko sie rozkręcił. No nie jeździ parowo, ale za to wystarczy minusik.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Matrix ,ale nie mieliśmy lidera ,który zdobywałby pkt w każdym meczu na swoim poziomie.Skóra na początku sezonu lider ,potem Miśkowiak od połowy sezonu lider i po całym słabym sezonie Trojana ,który dopiero pod koniec zaczął jechać.Proponuje w przyszłym sezonie wstawiać Miśkowiaka od połowy sezonu o ile zostanie :D Ten sezon był podobny do poprzedniego ,bo omal co nie jechaliśmy w barażach.Tylko ,że różnica była taka ,że w tym sezonie mieliśmy skład silny na papierze ,a wyszło jak wyszło.Jak się już okazało nie raz nazwiska i gwiazdy nie jeżdżą.Ocenę powyżej 4 można wystawić prawdziwemu liderowi ,który przez cały sezon jechał swoje ,może gdzieś z jedną wpadką ,bo każdy jest człowiekiem.U nas brakowało takiego lidera i uważam ,że działacze muszą zakontraktować kogoś ,kto będzie liderem przez cały sezon.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No lidera z prawdziwego zdarzenia, który w każdym meczu zdobywałby dyche napewno PSŻ nie miał. Ale co to ma do rzeczy? Nic. Taki lider zasługiwałby na "5". A Norbi z Miśkiem zasługują na "4". No Misiek na "4-" za brak jazdy parowej. Ale jednak cztery :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •