Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 126

Wątek: Rybnik - Poznań 10.07.2010. godz. 15.30. Poznań - Rzeszów 11.07.2010. godz. 17.00.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rybnik - Poznań 10.07.2010. godz. 15.30. Poznań - Rzeszów 11.07.2010. godz. 17.00.

    Do Rybnika:

    Norbi, Skóra ( o ile chce a jak nie to King), Facher ( i tak jest tańszy niż nasi seniorzy jak myślę), Misiek, Adik, Celmer, Dąbrowski. Tak to widzę, choć skład jest kosmiczny trzeba coś zmienić i podjąć ryzyko.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz, my z Rybnika mamy przywieźć 3 punkty!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Z tym Dąbrowskim to Ty se jaja robisz? Bo inaczej tego nie widzę.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy ma swoje zdanie :-)) Ja bym podjął to ryzyko. I tak chodzi o jeden bieg. Gdy wystawimy Celmera za niego to i tak też pojedzie w jednym biegu. Wolę młodego chłopaka co da z siebie wszystko niż gwiazdę którą objeżdza junior.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dobrze obydwaj wiemy, że 1pkt przywieziony przez Dąbrowskiego w meczu to jak trafienie 6 w toto lottka :)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazmierz, a można zapytać dlaczego nie widzisz w tym spotkaniu Szczepaniaka? W ostatnim meczu był jednym z lepiej punktujących zawodników... Czyżby czymś Ci podpadł?

    Jeśli będą na to pieniądze, to skład Misiek, Szczepan, Norbi, King, Proctor, Adi, Facher i walka o wygraną. Wiem, że zaraz odezwą sie głosy skąd pieniądze na to. Ale prawda jest taka, że jeśli tej kasy nie będzie to nie ma w ogóle co dywagować o składzie, bo jaki by skład nie był, to bez dobrego sprzętu o wygraną będzie ciężko, tymbardziej w meczu wyjazdowym.

  7. Powrót do góry    #7
    Moderator Awatar basala
    Dołączył
    03-11-2005
    Postów
    1,243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    (...)Gdy wystawimy Celmera za niego to i tak też pojedzie w jednym biegu. Wolę młodego chłopaka co da z siebie wszystko niż gwiazdę którą objeżdza junior.
    A Celmer to staruszek? Dąbrowski da z siebie wszystko i co, wyśle na pierwszym wirażu pozostałych uczestników biegu w kosmos? Bez jaj, nie można patrzeć na naszych podstawowych juniorów przez pryzmat jednego meczu, w którym u przeciwnika z pozycji młodzieżowców startowali tacy rajderzy, że niejeden klub z ekstraligi może ich pozazdrościć. Kto był najskuteczniejszym zawodnikiem meczu PSŻ kontra Lokomotiv? Kto oszmacał naszych seniorów? Junior Ruskich, czy jak Wy ich nazywacie, Łotyszy. I to ten gorszy. Tylko spokój może nas uratować. :)

    PS Charakterystyka geometrii i nawierzchni rybnickiego toru wskazuje, że to raczej Adrian będzie lepiej się prezentował na Ślunsku, ale mimo wszystko nie przekreślałbym Damiana.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bslala. Nie miałem na myśli Celmera jako staruszka. Jak Matrix zauważył nie ma w składzie Szczepaniaka i Trojanowskiego. I ich młodzi powinni zastąpić. Oczywiście Matrix że powyższy skład to wielka niewiadoma, ale już z wielką wiadomą w dwóch wersjach ( dwa różne sklady w Gnieżnie i z Łotyszami) pojechaliśmy. I dwa razy bęcki. Jeżeli po tych dwóch ( w sumie trzech, bo zapomniałem o Rzeszowie) porażkach wszystko miałoby się zakończyć na pogrożeniu paluszkiem to po co to wszystko?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-05-2010
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Rybnika nie pojadą ,ani King ,ani Proctor ,ponieważ pewnie kasy za przyjazd nie dostaną.Ja bym dał do składu Fachera w miejsce Trojanowskiego i jedziemy tym składem ,bo na lepszy nas po prostu nie stać i za Skórę zz ,tak jak zrobili to w Anglii wczoraj.Wygrana jest możliwa ,Rybnik jest w dołku i my też.Jedziemy tam z nożem na gardle ,aby pierwsza czwórka nam nie uciekła.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2009
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam, my to raczej jesteśmy w dole a nie w dołku, dla nas ten mecz jest , hmm, o życie, naprawdę, chodzi o odbudowę zaufania u kibiców, sponsorów i sami zawodnicy muszą sie odbudować. To że wy macie kłopoty, jest dla nas- być może- zbawienne, bo nie wiem, czy gdybyście przyjechali na gazie, bez problemów finansowych, to czy dalibyśmy radę wygrać.
    Tak czy siak, kto ma czas to zapraszam do rybnika. Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Rybnika nie pojadą ,ani King ,ani Proctor ,ponieważ pewnie kasy za przyjazd nie dostaną.Ja bym dał do składu Fachera w miejsce Trojanowskiego i jedziemy tym składem ,bo na lepszy nas po prostu nie stać i za Skórę zz ,tak jak zrobili to w Anglii wczoraj.Wygrana jest możliwa ,Rybnik jest w dołku i my też.Jedziemy tam z nożem na gardle ,aby pierwsza czwórka nam nie uciekła.
    Wcale nie powiedziane, że King czy Proctor do Rybnika nie pojadą. Bo po pierwsze, z tego co mówią działacze, to nie jest aż tak źle i sytuacja jest i tak lepsza niż w poprzednich sezonach. Po drugie - patrząc na ciężką sytuacje finansową klubu to myśle, że działacze zrobią dosłownie wszystko by do górnej czwórki awansować. Bo mecze z Miskolcem czy Rybnikiem w przypadku jazdy w dolnej czwórce za wielu kibiców na stadion nie ściągną i wówczas może to sie fatalnie odbić na stanie klubowej kasy. Natomiast mecze w górnej czwórce z mocnymi rywalami powinny przyciągnąć na Golęcin sporą ilość kibiców i podreperować budżet.

    Dlatego podejrzewam i spodziewam sie, że w Rybniku choćby jeden z dwójki King-Proctor może pojechać. Bo lepiej klubowi wysupłać te pare groszy więcej na przyjazd obco niż potem stracić grube pieniądze na frekwencji z powodu jazdy w dolnej czwórce i taka jest prawda. Tymbardziej, że dla obco niemal w każdym klubie pieniądze sie znajdą. U nas w Pile też krajowi czekają na kase, a Stead ma płacone niemal na bieżąco.

    Nie wiem co masz do Szczepaniaka Kazmierz, ale moim zdaniem jest jednym z najlepszych zawodników tego klubu i w Rybniku absolutnie jechać powinien. Szczepan, Norbi, Misiek, King, Proctor, Facher, Adi i trzeba nam walczyć w Rybniku o 3 punkty.

    Bo Rybnik w tym roku nie błyszczy i trzeba spróbować to wykorzystać, bo szansa na górną czwórke wciąż jest.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do Rybnika po 3 ptk, nie ma co kombinować. Myślę, że powinni dać odpocząć Rafałowi, oby Sqóra doszedł do siebie i aby znów inni zawodnicy widzieli tylko jego włosy powiewające spod kasku na plecach. :)

    po niedzielnym meczu myślę, że mocnym punktem będzie Norbi i Misiek. Adi dorzuci swoje punkty, reszta spokojna DRUŻYNOWA jazda i bonus wędruje do Poznania. :)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po niedzielnym meczu myślę, że mocnym punktem będzie Norbi i Misiek.
    O Kościucha można być raczej spokojnym, bo widać że dobrze czuje sie na rybnickim torze. Najważniejsze, by Misiek w końcu pokazał że stać Go na dobre wyniki nie tylko u siebie ale również na torach rywali.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po niedzielnym meczu myślę, że mocnym punktem będzie Norbi i Misiek.
    O Kościucha można być raczej spokojnym, bo widać że dobrze czuje sie na rybnickim torze. Najważniejsze, by Misiek w końcu pokazał że stać Go na dobre wyniki nie tylko u siebie ale również na torach rywali.
    Myślę, że Misiek też widzi, że dzieje się źle, będzie się starał, w końcu Rybnik to nie Rzeszów na wyjeździe, a my w tym sezonie sprawiliśmy już pozytywną niespodziankę na wyjeździe. Jestem prawie pewna, że nasi dadzą radę! musiałoby się wydarzyć chyba coś strasznego.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Misiek też widzi, że dzieje się źle, będzie się starał, w końcu Rybnik to nie Rzeszów na wyjeździe, a my w tym sezonie sprawiliśmy już pozytywną niespodziankę na wyjeździe.
    No masz racje. W Rybniku napewno powinno być dużo łatwiej niż miało to miejsce w Rzeszowie czy Gnieźnie. Tymbardziej, że Skorpiony w ostatnich latach pokazały, że bardzo dobrze czują sie na tamtejszym owalu. Dlatego też trzeba wystawić w tym meczu najsilniejsze armaty i jechać tam z podniesioną głową i wiarą w zwycięstwo. Bo jest to realne. Taki Pyszny czy Fleger po kontuzjach które odnieśli w tym roku spisują sie nadspodziewanie słabo i tu pojawia sie szansa choćby dla Adiego by - miejmy nadzieje z pomocą Fachera - zrehabilitować sie za kiepski mecz z Dauga.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2009
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skora niech odpocznie!Trojanowski nie trzeba pisac!!!wzialbym Kinga albo Proctora ale raczej Kinga!Szczepaniak tez powinienn jechac!I zgodze sie z Kazmierzem niech wystawia Dabrowskiego kiedys musi zaczac mlody NASZ zawodnik jezdzic
    !a nawet jak przywiezie 1 pkt to co wcale nie bedzie gorszy od naszych juniorow ale zdobedzie doswiadczenie i bedzie zaplata za jego prace!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dąbrowski pojeździ jeszcze. Za rok, może dwa, trzy będzie stanowił o sile juniorskiej PSŻ. Chociaż trochę się boję, czy w ogóle będzie klub. (puk puk)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skora niech odpocznie!Trojanowski nie trzeba pisac!!!wzialbym Kinga albo Proctora ale raczej Kinga!Szczepaniak tez powinienn jechac!I zgodze sie z Kazmierzem niech wystawia Dabrowskiego kiedys musi zaczac mlody NASZ zawodnik jezdzic
    !a nawet jak przywiezie 1 pkt to co wcale nie bedzie gorszy od naszych juniorow ale zdobedzie doswiadczenie i bedzie zaplata za jego prace!
    Nie wiem jak rozumieć Twój post. Bo z jednej strony chcesz w Rybniku Kinga - czyli jak rozumiem liczysz na walke o zwycięstwo, a z drugiej strony proponujesz start Dąbrowskiego. Jedno troche przeczy drugiemu. Bo osłabienie formacji juniorskiej poprzez wystawienie Dąbrowskiego zmniejszyłoby nasze szanse w tym meczu.

    Jeśli chcemy walczyć w Rybniku o zwycięstwo, to dla Dąbrowskiego miejsca w składzie nie ma. Na juniorce Adi i Facher, do tego conajmniej King za Trojana i niech walczą o odzyskanie twarzy i zaufania kibiców.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak na moje Dąbrowski powinien jeździć w meczach które są bardzo łatwe i kiedy Skorpiony mają dużą przewagę. Ten mecz jest ważny, nie powinniśmy eksperymentować.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    jak na moje Dąbrowski powinien jeździć w meczach które są bardzo łatwe i kiedy Skorpiony mają dużą przewagę.
    Możesz napisać, o które mecze Ci chodzi?
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Niech najpierw Dąbrowski zacznie punktować na zawodach juniorskich, a później będziemy mysleć czy go wstawić do składu.
    Zadnego meczu nie można odpuszczać, bo to się może zemścić, a wystawianie Dąbrowskiego to swego rodzaju odpuszczenie. A później będzie płacz bo zabrakło punktu, którego Dąbrowski nie zrobił.
    Jak już wcześniej pisałem - zdobycie w meczu ligowym przez Dąbrowskiego choć 1pkt. jest równe z trafieniem 6 w totka!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre pytanie Stamper, w I lidze już łatwych meczy nie ma. No może poza meczami z Miskolcem. Jak dla mnie Dąbrowski powinien sie najpierw w zawodach juniorskich objeździć, potem dopiero liga. I tu sie zgodze z Hunterem. Nie ma sensu pchać Go na siłe do składu na mecz ligowy, kiedy nie jest jeszcze na to gotowy.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobnie druga faza lub Miskolc, bo jak uda nam się awansować do pierwszej czwórki to jedziemy z Daugavpils, Rzeszowem i Gnieznem. O Ekstralidze nie mamy co myśleć, a o spadek nie będziemy musieli się bać. Na Miskolc to nawet Kłopot, Tomicek i Pucko mogą jechać. Ojć, chyba przegiąłem.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-04-2008
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po niedzielnym meczu myślę, że mocnym punktem będzie Norbi i Misiek. Adi dorzuci swoje punkty, reszta spokojna DRUŻYNOWA jazda i bonus wędruje do Poznania. :)
    Ja myślę, że tam trzeba dać za siebie wszystko i jechać po całe trzy punkty (czyli choćby minimalnie wygrać) a nie tylko po bonusa. Bo w obecnej sytuacji może on na 4 miejsce nie wystarczyć. Z Rzeszowem może niestety być tak jak z Dauga (nie można tego wykluczyć) a wtedy pierwsza czwórka może nam odfrunąć...

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie tak. W Rybniku trzeba powalczyć o pełną pule. Bo Gdańsk po dobrym meczu w Gnieźnie na początku sezonu w rewanżu ma szanse sięgnąć po bonus w dwumeczu ze Startem. A to w przypadku wywalczenia przez nas tylko bonusa z Rybnikiem może odebrać PSŻ miejsce w górnej czwórce.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awizowane:

    PSŻ Lechma Poznań
    1. Norbert Kościuch
    2. Mateusz Szczepaniak
    3. Adam Skórnicki
    4. Tyron Proctor
    5. Robert Miśkowiak
    6. Adrian Szewczykowski

    RKM ROW Rybnik
    9. Mariusz Węgrzyk
    10. Ronnie Jamroży
    11. Daniel Nermark
    12. Joonas Kylmaekorpi
    13. Andriej Karpov
    14. Mateusz Domański

    Jak myślicie, to jeszcze skład Jądera, czy już Kowalika?

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrząc na układ par i biorąc pod uwage, że skład awizowany trzeba wysłać wcześniej by zdążyć w terminie, to podejrzewam że jest to jeszcze skład ala trener Jąder.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach
    Jak myślicie, to jeszcze skład Jądera, czy już Kowalika?
    Skład taki jakiego można się było spodziewać. Nic bym nie zmieniał. A czyj to skład? Na pewno żadnego z powyższych panów. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak na moje Dąbrowski powinien jeździć w meczach które są bardzo łatwe i kiedy Skorpiony mają dużą przewagę.
    Możesz napisać, o które mecze Ci chodzi?
    np. Miszkolc, albo mecz gdzie jest już pewna wygrana.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Często jest tak,że żużel to dla nas coś co widzimy z trybun. Wstępnie chciałbym zaprosić wszystkich do boxu Norbiego po meczu z Rzeszowem. Po meczu zamknięty tym razem otworzy swoje oblicze. Będzie możliwość od środka zobaczyć jak wygląda ,,życie,, po meczu. Dostępny będzie ,,warsztat,, Norbiego, jego motory meczowe. Również On sam jak i jego mechanicy będą do dyspozycji kibiców. Będzie można zrobić sobie zdjęcie, dostać pocztówkę Norbiego czy choćby pogadać itd. Norbi serdecznie zaprasza, szczególnie tych najmłodszych.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prosze, widze pierwsze próby poprawy atmosfery wokół poznańskiego speedwaya. Nawet ciekawy pomysł.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na tym meczu będzie więcej niespodzianek. Jak zawsze wśród dzieciaków rozdane będą zaproszenia od Tivoli. Przy zakupie programu będzie szansa na wyjście ze stadionu z t-shirtem klubowym czy też koszulką polo EzG. Na pewno też po meczu kilka dzieciaków pośmiga sobie na torze. A jeden z kibiców który odwiedzi box Norbiego po meczu otrzyma T-shirt jego Teamu wraz z plakatem.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    Możesz napisać, o które mecze Ci chodzi?
    np. Miszkolc, albo mecz gdzie jest już pewna wygrana.[/quote]

    Miszkolc? Pewna wygrana?
    My chyba mówimy o innym temacie. To jest sport, tutaj nie ma czegoś co jest pewne... Jeśli Ty chcesz stawiać Dąbrowskiego na mecz wyjazdowy, to nie mam więcej pytań...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy z nas może być sponsorem PSŻtu. Wystarczy tylko przyjść w niedzielę w ,,obstawie,, rodziny czy znajomych. Jeżeli w takim Gnieżnie mogło nas się pojawić około tysiąca to u siebie te 6 tys jest możliwe. wystarczy tylko samu siebie przypilnować i zarezerwować sobie czas. Bez względu na pogodę czy tez plany osobiste, które czasami da się przełożyć.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po niechlubnych występach i występkach Trojana, po spaleniu mostów przez Jądera, po blamażu z Dauga i pomeczowym olaniu publiki widać, że Norbi stara się udźwignąć ciężar "powinności" drużyny wobec kibiców.
    Miłe

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2010
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miszkolc? Pewna wygrana?
    My chyba mówimy o innym temacie. To jest sport, tutaj nie ma czegoś co jest pewne... Jeśli Ty chcesz stawiać Dąbrowskiego na mecz wyjazdowy, to nie mam więcej pytań...
    na wyjazd nie ma mowy, jak już to u siebie.
    czytaj uważniej co pisałam wyżej.

    /edit

    Nie cytujemy postów składających się z cytatów!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Awizowane składy:

    PSŻ Lechma Poznań:
    9. Norbert Kościuch
    10. Mateusz Szczepaniak
    11. Robert Miśkowiak
    12. Tyron Proctor
    13. Adam Skórnicki
    14. Adrian Szewczykowski

    Marma-Hadykówka Rzeszów:
    1. Chris Harris
    2. Mikael Max
    3. Rafał Okoniewski
    4. Maciej Kuciapa
    5. Lee Richardson
    6. Dawid Lampart

    O ile w zestawieniu na Rybnik było widać jeszcze ręke trenera Jądera, o tyle w ustawieniu na mecz z Rzeszowem widać już ręke świeżo upieczonego szkoleniowca. Nowy trener i pierwsze zmiany w składzie jak i ustawieniu, oby na lepsze.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    14-12-2008
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż, szans na pierwszą czwórkę jeszcze jest, ale coraz mniejsza. Ale o tym za chwilę, przecież to i tak tylko gdybanie - póki co. Po jutrzejszym dniu już cosik się wyklaruje :-)

    A co do składu na Rybnik, ja obstawiłbym następujący /skład przy założeniu, że SQRA jednak dochodzi do siebie i musi jeszcze odpocząć, aby do Rzeszowa się lepiej wykurować nic na siłę/:

    1. Kościuch
    2. King
    3. Szczepaniak
    4. Proctor /Skórnicki gdyby był w stanie - niepewna dyspozycja po upadku/
    5. Miśkowiak
    6. Szewczykowski
    7. Facher

    Tak ustaliłem, aby po wymieszaniu w parach w końcowym etapie zawodów, był zawsze ktoś, kto ewentualnie gwarantuje /lub rokuje duże szanse na przywiezienie chociaż remisu/.


    Co do pierwszej czwórki, na 100% wyjaśni się 01.08.2010. Wszelkiego rodzaju inne warianty przedstawiane tutaj będą tylko gdybaniem. Ale w/g układu terminarza i daj Boże "dobrego układu gwiazd na niebie", jednak bez przesady z naginaniem proroctw wyników na korzyść Poznania /dzięki czemu pozostaje jeszcze zapas na ewentualną górkę na plus/ to:

    XI runda - Gniezno przegrywa jednak u siebie z Rzeszowem i traci bonus /ten bonus raczej pewny przy takiej dyspozycji rzeszowian/.

    XII runda - Rybnik wygrywa u siebie z Gnieznem, ale bonus dla Gniezna /tak na 95%, ale i ta wygrana może się okazać wątpliwą/. Natomiast Poznań wygrywa u siebie z Rzeszowem /uważam, że bonus na 80% dla Rzeszowa i tak liczę do punktacji/.

    XIII runda - Poznań wygrywa w Miskolcu z bonusem.

    XIV runda - Poznań wygrywa z Grudziądzem /to tabeli policzę bez bonus i niech będzie to między innymi ta górka, o której wpsominałem wcześniej/ - nie będzie to łatwe spotkanie, ale jest szansa zdobyć 3 punkty :-) pomimo, że jestem rodowitym Grudziądzaninem. Obawa jednka jest, ponieważ dla niektórych zawodników GTŻu jazda na torze przyczepnym nie nastręcza trudności. 10 pkt mało i dużo.

    Inne ewentualne punkty na górkę to niespodzanki w spotkaniach innych ekip ;-)) ale jak umiesz to licz na siebie, a nie na kogoś.

    Co w efekcie dałoby takowy rozkład po rundzie zasadniczej:

    1. Rzeszów 27
    2. Daugavpils 24
    3. Poznań 21
    4-5. Gniezno i Gdańsk po 20 - kwestia małych punktów
    6. Grudziądz 19
    7. Rybnik 7
    8. Miskolc 2

    I tak to moim skromnym zdaniem może wyglądać - TRAKTUJCIE TO JAKO WARIANT

    pozDrawiaM wszystkich i do zobaczenia w niedzielę z żurawiami

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co do składu na Rybnik, ja obstawiłbym następujący /skład przy założeniu, że SQRA jednak dochodzi do siebie i musi jeszcze odpocząć, aby do Rzeszowa się lepiej wykurować nic na siłę/:

    1. Kościuch
    2. King
    3. Szczepaniak
    4. Proctor /Skórnicki gdyby był w stanie - niepewna dyspozycja po upadku/
    5. Miśkowiak
    6. Szewczykowski
    7. Facher
    Na takie ustawienie nie ma już szans, bo Szczepaniak w awizowanym zgłoszony jest pod numerem 2. Ale niewątpliwie masz racje, że dobrze byłoby gdyby zarówno King, Proctor jak i Facher w tym meczu wystąpili.


    XI runda - Gniezno przegrywa jednak u siebie z Rzeszowem i traci bonus /ten bonus raczej pewny przy takiej dyspozycji rzeszowian/.
    No dobrze by było dla nas gdyby Gniezno u siebie z Rzeszowem poległo. Ale patrząc na to jak Rzeszów spisał sie na betonie w Dauga i na to, jak wypadli na twardym torze w Gdańsku, to ich szanse na betonie w Gnieźnie zbyt duże raczej nie są.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    na wyjazd nie ma mowy, jak już to u siebie.
    czytaj uważniej co pisałam wyżej.
    No skoro nie na wyjazd to po co podajesz Miszkolc jako przykład?
    Czytam uważnie i dlatego pytam Ci się, jaki mecz dla Ciebie jest pewny pod kątem zwycięstwa? Podpowiem, nie ma takiego. Junior pokroju Dąbrowskiego nie ma szans na start na tą chwilę w podstawowym składzie. Powód jest prosty, każdy najmniejszy punkcik jest w tej chwili bardzo istotny, na eksperymenty będzie czas w rundzie finałowej, o ile nie wejdziemy do pierwszej czwórki.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2008
    Postów
    1,373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspominałem,ze po meczu z Rzeszowem każdy z kibiców będzie miał możliwość zobaczenia co się dzieje po meczu z zawodnikami. chodziło mi o Norbiego. Zeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić sprawę, przed wejściem (miejsce będzie wyrażnie wyznaczone) do parkingu po meczu (zakładm że nie dłużej jak 10-15 minut po) będzie dostępna 3 naszych. Norbi, Skóra, Misiek. Będą stały motory. Będzie można ze spokojem podejść i czy to sobie strzelić fotkę czy pogadać ,, o meczu po meczu,,. Zapraszam w imieniu zawodników.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A pomyśleliście może o tym, że po meczu ludzie będą się spieszyli na finał MŚ? Mecz jest o piątej i u nas będzie trwał pewnie 3 godziny, tzn. do 20, a Holandia - Hiszpania jest o 20:30. Kolejny przykład ignorancji i braku znajomości ludzkiej psychologii.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Kolejny przykład ignorancji i braku znajomości ludzkiej psychologii.
    To nie jest przejaw ignorancji, a dobra wola zawodników i z tego należy się cieszyć! Daj coś człowiekowi, a zawsze będzie marudził. Czy Wy musicie zawsze marudzić?!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2009
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale to nie było przecież o zawodnikach, tylko o ...... który wybrał godzinę rozpoczęcia meczu. Bo przecież godzinę wcześniej nie można bo ....... co?

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar hhuunntteerr
    Dołączył
    15-10-2006
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A to sorry. Jednak wydaje mi się, że godzina meczu podyktowana jest ewentualnymi upałami.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •