Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 232

Wątek: VIII kolejka SE - Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach

    VIII kolejka SE - Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław

    Pare dni do meczu, a nie ma jeszcze tematu (chyba, ze nie widze). 8 kolejka, a to bedzie... drugi mecz Wlokniarza na wlasnym torze!

    Jaki bedzie sklad Wlokniarza i Sparty? Czy Wlokniarz pojedzie 4 juniorami w skladzie czy jednak zdecyduje sie na kogos z trojki Szombierski/Slabon/Drabik? Jak zaprezentuje sie Tai Woffinden po ostatnich w miare niezlych wystepach? Jak zostanie przygotowany tor po ostatnich opadach deszczu? Czy Wroclaw potwierdzi swoja dobra dyspozycje na wyjazdach? Jak oceniacie szanse obu druzyn?

    Zapraszam do dyskusji :)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ja bym zadał inne pytanie, kto zajmie się wodą na ul.Żużlowej by ten mecz mógł się odbyć?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że mecz będzie zacięty, na styku z małą przewagą Włókniarza. Typuję wynik 47:43. Jeżeli Jeleń mimo wszystko pojedzie cokolwiek lepiej od Drabika/Słabonia, w co wątpię, to może Wrocław może liczyć po cichu na 2 pkt. Zobaczymy...

    Mam pytanie do częstochowian, jak najlepiej dotrzeć z Waszego Dworca PKP na stadion? Chodzi mi o konkretne połączenie komunikacji miejskiej, o ile takowe bezpośrednie istnieje. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Wodę zabiorą STRAŻACY!!! :P (Podjadę tam dziś i lukne jak jest)
    Teraz tak: nie ma absolutnie żadnej możliwości aby torem zaskoczyć Narodowego, zatem trenejro powinien mieć ogólnie jakąś koncepcje na tor. Jeśli miało by być przyczepnie to ja poproszę Rafała do składu- na treningach chłopisko stara się jak nikt (twierdze na podstawie obszernych fragmentów co to je widziałem na własne oczy). Krzysiek sprawia wrażenie jakby sam fakt podpisania kontraktu usatysfakcjonował go w 100%. Piszę wrażenie (choć to najprawdopodobniej krzywdzące dla niego) ale tak postrzegam jego poczynania i tyle. Jeśli miało by być twardziej to może być Sławek ale czy nie strzeli zaś facha w ostatniej chwili?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Mam pytanie do częstochowian, jak najlepiej dotrzeć z Waszego Dworca PKP na stadion? Chodzi mi o konkretne połączenie komunikacji miejskiej, o ile takowe bezpośrednie istnieje. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Po wyjściu z dworca PKP od strony aleji Wolności kieruj się na północ(prawo) w kierunku Aleji Najśw. Marii Panny. Po wyjściu z dworca PKP od strony ul.Piłsudskiego kieruj się na północ(lewo) w kierunku Aleji Najśw. Marii Panny. Gdy do niej dotrzesz kieruj się w prawo(strona przeciwna do Jasnej Góry, którą doskonale widać) i znajdź jeden z kilku przystanków na których będą widniały numerki 13,28,11 w kierunku Kucelin Szpital lub w przypadku 11 - Gazownia. Jadąc autobusami 13,28 wysiadasz na przystanku nazwanym i czytanym przez panią lektor jako - Stadion Miejski, będąc tam już trafisz ;) Jeśli chodzi o autobus nr 11 musisz wysiąść na przystanku "Wspólna" i kierować się do ulicy Żużlowej, która doprowadzi Cię wprost pod stadion(sektor gości nawet ściślej).

    Mam nadzieję, że nic nie zagmatwałem ;)

    Plus taka pomoc:
    http://www.wlokniarz.net/traf_na_arena_czestochowa.html

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    w zasadzie jakbys chcial mozesz jechac taksowka...jak w 4 osoby byscie jechali to smieszny koszt bo za takse od dworca do stadionu w granicach 15-20 zl

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2009
    Postów
    225
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dziękuję. Zrozumiałem doskonale. Do zobaczenia na stadionie ;). Niech wygra lepszy.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    ...kolego Husaria mozesz tez "uderzyc " z buta :P zobaczyłbys po drodze np. czestochowski areszt ,elektrociepłownie i rynek na Zawodziu a i dla ochłody browarka mozesz chlapnąć ale tego to juz proponuje " U Marysi" pod stadionem.
    Pozdro dla spartanna :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Precz z Drabikiem!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Podstawowymi pytaniami, jakie nalezy sobie zadac przed meczem, sa:

    - na kiedy spotkanie zostanie przelozone? (w to, ze odbedzie sie w terminie, jakos nie wierze)
    - czy szefowie Ekstraligi przychyla sie do pomyslu Maslanki ws. wydluzenia sezonu, czy tez moze czeka nas seria zuzlowych maratonow?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    co do meczu w terminie to wszystkiego mozna sie w tym roku spodziewac :)

    Z tego co czytalem to Cieslak jakies pismo napisal do marynarkowych w sprawie przelozenia chyba ostatniej kolejki.

    Pisalem juz o tym na naszym forum ale napisze tutaj. Doszly mnie sluchy,ze klub nie puzcza Szuminy bo nie chce mu blokowac wypozyczenia do innego klubu. Dlatego tez Szombierski jezdzil jedynie w sparingach i w turnieju Romanka. W Opolu w 1-2 MPPK byl w parku maszyn ale nie jechal...

    I teraz pytanie, jak to sie ma do wypowiedzi przed sezonem prezesa, ze Rafal dostaje szanse, bedzie walczyl o sklad. Czyzby walka o sklad sie juz skonczyla? A nie wieze zeby byl gorszy od Drabika. Bo juz sie nie da.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    **** , nie moge patrzec jak jakis pajac wstawia popierd.. teksty typu precz z Drabikiem.
    Namnozyło sie "inteligentów" nawet w Czestochowie jak widze, Nie było ,nie ma i nie bedzie zawodnika który dla Klubu zrobił tyle co Sławek !! Wiec teksty typu "precz" proponuje nie uzywac bo skonczyc sie to moze zle.
    Natrzaskałes koles wpisów jak oszołom wiec prezentuj jakis poziom i szacunek dla zawodnikow ok ?!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    emil, wiem ze to nie do mnie pisales, ale sory...sentymenty trzeba odlozyc na bok. Skoro ktos nie prezentuje odpowiedniego poziomu to nara. Powiedzmy sobie szczerze, Drabol nie nadaje sie juz na ekstralipe. Caly czas on sam tkwi w przekonaniu ze sa lata 90` a on jest mega rajderem. Bylo minelo. Nie mozna jechac tylko na tym co Drabol zrobil dla naszego klubu.

    Sytuacja: masz firme, zatrudniasz tam goscia, kotry juz ma swoje lata ale dla firmy zrobil duzo. Teraz juz jest podstarzaly, wzrok nie ten, lapki sie trzesa, zapomina i przez to masz straty. Trzymasz goscia w firmie ze wzgledu na sentyment? mysle ze nie.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No właśnie jak w Czewie sytuacja powodziowa wogóle wygląda ?
    Czy wogóle to spotkanie dojdzie do skutku czy nie bo my sobie gadamy a tam może wszystko pływa...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nic nie pływa! byłem widziałem.

    ROLAND z tym zasłużonym pracownikiem to całkiem nie tak. Jak masz we firmie takiego kogoś kto Ci nie raz i nie dwa dupsko uratował, to nie mówisz "nara" tylko dajesz robotę, której podoła.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ja mam Sławka szanować - i szanuję.
    Ale on sam siebie nie szanuje. Tego wszystkiego co osiągnął, czym sobie zasłużył dla klubu, teraz to marnotrawi.
    I widać że mu też nie zależy , by ten stan rzeczy zmienić :)

    Także opamiętania życzę. Sławkowi i działaczom.

    Bo jak chcemy jeździć sentymentami, to odkopmy też i Huszczę. Może chociaż w Zielonej Górze wygramy...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nic nie pływa! byłem widziałem.

    ROLAND z tym zasłużonym pracownikiem to całkiem nie tak. Jak masz we firmie takiego kogoś kto Ci nie raz i nie dwa dupsko uratował, to nie mówisz "nara" tylko dajesz robotę, której podoła.
    No wlasnie Slawek dostal robote, ktorej nie jest w stanie podolac....Jak dla mnie to nawet w 1 lidze mogloby byc z nim cieniutko...tam sie robi wysoki poziom z roku na rok. Zostaje 2 liga jedynie...

    Bo jak chcemy jeździć sentymentami, to odkopmy też i Huszczę.
    Ja proponuje w takim razie Vandirka, Holuba, Screena, Rachwalika, Andzie itd...sentyment pozostał...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Bynajmniej nie miałem na myśli roboty "w siodle". Tyle że samemu Sławkowi musiałoby zależeć, a nie wiadomo czy tak jest. W sumie na szczęście nie ja muszę o tym decydować więc mogę napisać co chcę. Zasadniczo zgadzam się z opcją "odstawienia" Sławka ale tak jak muuu bym tego nie ujął. :P

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Sorki za zbyt dosadne słowa chłopaki ;) Poniosło mnie
    Ale nie możemy dołować i działać na niekorzyść Włókniarza, bo Drabik to legenda.
    Mamy od dłuższego czasu znakomita okazję do rozwijania talentu młodych chłopaków i dania im szansy się pokazać w meczu.
    I nie wiem czemu jest ona w tak głupi sposób marnowana.
    Zadbajmy w końcu o przyszłość Włókniarza, a nie przeszłość!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ale kiedy bez wysiłku można zadbać o jedno i drugie. Sławek ma sprzęt, ogromną wiedzę, żeby jeszcze zechciał to przekazać "łebkom" byłoby super. W meczach jeździć nie musi ale na sparing partnera na treningi się nadaje. Żesz kórna nawet najlepszy sprzęcior jest na nic jak nie masz z kim popróbować ustawień i sprawdzić czy rzeczywiście on jest najlepszy.
    No i najważniejsze to że można go jeszcze "wyzyskać" marketingowo. (no to teraz się dopiero rozmarzyłem)

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Roland napisał:

    Dlatego tez Szombierski jezdzil jedynie w sparingach i w turnieju Romanka. W Opolu w 1-2 MPPK byl w parku maszyn ale nie jechal...
    hmmm
    Nie chodzi tylko o występy w lidze?

    pozd
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    nie, jezeli bedzie reprezentowal w zawodach Wlokniarz to nie ma mozliwosci wypozyczenia.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Prawdopodobnie masz rację, ale pamiętam sytuację że zawodnik występował np w MDMP, a potem został wypożyczony po trzech kolejkach, nie startując w lidze. Pamiętam przez mgłe inne zawirowania z Krakowskim?, Gomólskim czy Helińskim?
    Może ktoś wrzucić punkt regulaminu, który wyjaśnia tego typu sytuację?

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    nie, jezeli bedzie reprezentowal w zawodach Wlokniarz to nie ma mozliwosci wypozyczenia.

    Pawlicki jechał w eliminacjach do IMŚJ w Barwach UNII a teraz śmiga w Gorzowie...

    MI się wydaje ,że tu tylko o ligę chodzi...

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jezeli chodzi o juniorow to tez, Osmolski jest w Krosnie a moze w MDMP jechac w barwach Wlokniarza.

    Pawlicki, fakt jechal w barwach Unii ale wowczas bylo to zawirowanie z tym jego kontraktem, bylo ze jest uniewazniony itd wiec tak w zasadzie jakby byl bez klubu.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Saint
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    A to tacy pewni sie juz czujemy co do seniorów, ze Szombierskiego chcemy wypozyczyc? Czy ktos tu rozum zgubił?
    Rafał przeciez przed sezonem mówił, że nie bierze pod uwage zadnego wypozyczenia i dla niego w tej chwili liczy sie tylko Czestochowa, wiec o co chodzi?

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Pawlicki, fakt jechal w barwach Unii ale wowczas bylo to zawirowanie z tym jego kontraktem, bylo ze jest uniewazniony itd wiec tak w zasadzie jakby byl bez klubu.
    Kontrakt Pawlickiego nigdy nie był unieważniony, Przemek nigdy nie był formalnie bez klubu.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    nie jestem dokladnie pewien jak to tam bylo z racji tego ze pawlicki mnie malo interesi....wiec pomylka mogla sie zdarzyc

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To o czym piszesz Roland, działa tylko w MDMP ;)
    Nasi juniorzy, też moga sobie jeździć w 1 czy 2 lidze, ale w MDMP jadą jako Lwiątka.

    To chyba wprowadzono tuż po przymusie wystawiania zespołu do MDMP czy jakiś tam zawodów juniorskich.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Vojtas był w Opolu, więc może nam wyjaśni zaistniałą sytuację?
    Uważam, że Szombierski chce startować w barwach Włókniarza.
    Sam Szombierski mówił, że nie ma innej opcji.
    Aczkolwiek było tak jeszcze kilka dni temu.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Chyba, że jakiś klub zaczął mu w głowie mieszać pieniędzmi? Ot na przykład Lublin wsparty Lubelskim Węglem. Wspominali, że szukają wzmocnień, a Rafał jak na 2 ligę z pewnością właśnie takim by był...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    jakie sa ceny biletow dla kibicow gosci?

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    jakie sa ceny biletow dla kibicow gosci?
    Takie same jak dla miejscowych

    normalny 25, ulgowy 20


  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przejeżdżałem obok stadionu wczoraj i nie widzę problemów do rozegrania zawodów. Zostało jeszcze parę dni, a jak narazie pogoda dopisuje, świeci słońce, wieje wiatr.

    Mecz na styku, a walkę o skład powinni wygrać najlepsi na treningach.
    Forowaliśmy już młodzież i jakoś od lat nie zwrociła nam się ta inwestycja - wspomnieć chociażby Piotra Padowskiego, Zbigniewa Czerwińskiego, Marcela Malińskiego i wielu...

    Jeśli Drabik będzie lepszy w przedmeczowych treningach od Słabonia, Szombierskiego etc, to czemu miałoby go nie być w składzie?

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Forowaliśmy już młodzież i jakoś od lat nie zwrociła nam się ta inwestycja - wspomnieć chociażby Piotra Padowskiego, Zbigniewa Czerwińskiego, Marcela Malińskiego i wielu...
    Tai, Lewis,...
    Poza tym, nic nie stracimy na sile, a możemy tylko zyskać :)
    I od lat sie mówi - chyba nawet Drabik - że trening, to nie to samo co mecz :) taakżeee teegoo...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Tylko jeśli wszyscy prezentują podobny poziom - raczej mizerny, to kto jak kto i gdzie, ale to właśnie Sławek może zaskoczyć jakąś "3" :)

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    jjasiek - blad

    Jezeli bedzie taki tor jak na Bydzi to jestem gotow zalozyc sie ze tym razem Drabol to do I luku nie dojedzie. Pomijam jaki ten tor byl. Ale jakos tacy zawodnicy jak Lewis, Davidsson czy niewiele mlodszy od Drabola PK dawali sobie na nim rade. Z mniejszym badz wiekszym skutkiem ale dawali. A nie mozna robic toru tylko pod Drabika...rownego jak stol bo na kopie nie ma sily. Wiec jezeli bedzie tak jak z Polonia to Drabik znow przywiezie ze 2 sliwy do mety a potem zostanie zmieniony.

    Muuu - wiem , ze to w MDMP obowiazuje. Ale nie jestem pewny co do np tej 1/2 MPPK w Opolu co byla. Mnie sie wydaje, ze jezeli by pojechal to juz ma droge zamknieta. Ale jeszcze raz uczulam. Doszly mnie takie sluchy, i kilka osob tez ale czy to prawda? nie wiem. Moze sam Rafal widzac ze faworyzuje sie Drabika i Slabonia chce odejsc?

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach

    Regulamin przynależności klubowej
    Art. 234. 1. Zawodnik może zostać wypożyczony do innego klubu, o ile spełnione są następujące warunki:
    1) zawodnik ma ważną umowę kontraktową z klubem, który zawodnika wypożycza,
    2) obie strony umowy kontraktowej wyrażają zgodę na wypożyczenie,
    3) okres wypożyczenia zawiera się w przedziale czasowym 1 listopada - 31 października następnego roku kalendarzowego, przy czym data 31 października jest obowiązkową datą końca okresu wypożyczenia,
    4) w sezonie sportowym, w którym mieści się przedział czasowy wypożyczenia, zawodnik nie był zgłoszony w barwach klubu, który wypożycza, do zawodów o mistrzostwo Polski i nagrody PZM.

    Czyli szykuje się odlot Rafiego, a na pewno jest coś na rzeczy. Trza przyuważyć co się na treningu bądzie działo, a najlepiej go zapytać.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No wiec zawody 1/2 MPPK sa zawodami o mistrzostwo MPPK, eliminacje, polfinal, jak zwal tak zwal...ale są.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Moze sam Rafal widzac ze faworyzuje sie Drabika i Slabonia chce odejsc?
    Szczególnie, że od momentu kiedy go potwierdzono(przyznano licencję) Włókniarz nie odjechał żadnego spotkania ligowego, więc z jakiej racji ma się czuć odrzucony? :P

    Może nie jest tak jak mówią i może w ciągu najbliższego miesiąca już zadebiutuje w barwach Włókniarza ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Co do Szuminy to pozyjemy zobaczymy. Bylem na stadionie, wyglada to spoko, jest betonicho straszne i wlasnie dzialaja z torem







    wiecej fot tutaj
    http://ckmfoto.com/news.php?readmore=2853

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    To jest błoto? Czy luzna (sypka) nawierzchnia? Bo jak to drugie to wyglada jakby dosypana? ;)

    I tak swoja droga to na tych zdjeciach luki wygladaja na jakies malo pochylone ;p

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    to nie jest bloto...luzna, bardzo sypka nawierzchnia, nawet sie z tego kurzylo

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tai, Lewis,...
    Poza tym, nic nie stracimy na sile, a możemy tylko zyskać
    I od lat sie mówi - chyba nawet Drabik - że trening, to nie to samo co mecz taakżeee teegoo...
    Tai był wystawiany, bo był najlepszy.
    Lewis też forowany w składzie nie jeździ.

    Nic nie stracimy na sile, ale możemy zyskać jeśli młodzież będzie się przykładac do swoich obowiązków i nie mówię, że mają wszystkich objeżdżać na treningach, ale walczyć z takimi zawodnikami jak Szombierski, Słaboń czy Drabik.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Tai był najlepszy?
    Kiedy? Jedynie sezon temu :)
    Juniorzy mają się uczyć od najlepszych, robić takie postępy i otrzymywać takie rady, jak ostatnio Pawlicki w Toruniu :)
    Ogarnijmy się w końcu. Nie myślenie >a może S. się uda zdobyć punkty< ale takie w stylu >niech chłopak jedzie i robi postępy <

    Oczywiście jeśli ich nie robi, można wrócić do panów S.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •