Strona 1 z 116 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 5176

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2010 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    FALUBAZ Zielona Góra 2010 - wątek klubowy

    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Moher a mówiłem ci że trzeba było mnie zatrudnić zamiast Karolaka do jednej z głównych ról.Nie musiałbyś zapier... po nocach:dJa nie wiem jakie tu problemy występowały w tym wątku.Co złego jest w tym że ludzie dyskutują miedzy sobą na trapiące ich głowy tematy?Jeśli przez dziesięć stron ktoś nawija na tematy typu Zengota - Iversen to świadczy to o tym że temat jest tego wart.Co innego jeśli ludzie wyzywają się między sobą używając niecenzuralnych słów.Na to trzeba reagować a nie na to że np.Rusty zapomniał użyć cytatu w swoim poście.Od czego w końcu jest te forum pytam ja się?Od dyskusji czy od głaskania się po fifolach?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Mnie nawet lepiej, iż wyczyścili poprzedni wątek, gdyż jako analfabecie od urodzenia łatwiej będzie mi znaleźć adekwatny wątek.
    Reasumując, mniemam iż Falubaz wygra wszystko co ma wygrać, ku uciesze wszystkich, w tym malkontentów tudzież.

  4. Powrót do góry    #4
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A było by jeszcze lepiej, by każdy forumowicz mógł napisać 1 post na tydzień...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    *ciach*

    Kolejny post nie na temat.
    Masz zastrzeżenia do pracy administracji i moderatorów, jest do tego odpowiedni wątek:
    http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=36.
    Jeśli masz zastrzeżenia co do funkcjonowania samego forum: http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=8.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2009
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema mam pytanie wie ktos moze czy z karnetem na numerowane mozna bedzie wejsc na nienumerowany sektor?

    Chyba ze ktos chetny do wymiany jest

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    W zeszłym roku można było teraz już nie .
    Większość firm zamawiała 2 łuk...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Wraz z nowym watkiem, jakos tak tu ucichlo. Moze i dobrze, przeciete zostaly niekonczace sie wywody na tematy zuzyte i malo sportowe.

    Moze dla odskoczni proponuje coroczna dywagacje na temat lekki i przyjemny czyli ustawienie w parach zawodnikow :)

    Ja widzialbym to tak:

    9. Piotr Protasiewicz (kapitan na czele)
    10. Grzegorz Zengota (dwoch Zielonogorzan w parze zazwyczaj dawalo dobre efekty)
    11. Rafał Dobrucki (zasłużył na prowadzącego parę)
    12. Fredrik Lindgren (mimo wszystko na początku musi ustąpić Pepe I Rafiemu poza tym ma słabsze straty a dobrze smiga pod banda)
    13. Greg Hankock (chyba bez niespodzianki - trzeba wykorzystac jego talent do pomocy mlodym no i najsilniejszego zestawiamy z potencjalnie najslabszym)
    14. Patryk Dudek (niech okrzepnie w tej ekstraligowej młócce)
    15. Aleksander Loktajew (w końcu może wypali nam jakaś petarda z Rosji?)

    Kusiłoby też zestawienie Herbiego z Zengim aby może pomógł Grześkowi w ustawieniach motocykli, pokazaniu ścieżek na torze i pomocy w dystansie po dobrym starcie.

    Reszta to uważam standardowe poprawki jak Sówka za Loktajewa albo PUK za Zengiego.

    Podejrzewam, ze wiekszosc widzi skład podobnie. Ciekaw jestem czy ktos ma jakiś rewolucyjny świeży pomysł na zestawienie składu meczowego. Może Rusty :) ?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar MarcinMarcin
    Dołączył
    14-06-2004
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja widzialbym to tak:

    9. Piotr Protasiewicz (kapitan na czele)
    10. Grzegorz Zengota (dwoch Zielonogorzan w parze zazwyczaj dawalo dobre efekty)
    11. Rafał Dobrucki (zasłużył na prowadzącego parę)
    12. Fredrik Lindgren (mimo wszystko na początku musi ustąpić Pepe I Rafiemu poza tym ma słabsze straty a dobrze smiga pod banda)
    13. Greg Hankock (chyba bez niespodzianki - trzeba wykorzystac jego talent do pomocy mlodym no i najsilniejszego zestawiamy z potencjalnie najslabszym)
    14. Patryk Dudek (niech okrzepnie w tej ekstraligowej młócce)
    15. Aleksander Loktajew (w końcu może wypali nam jakaś petarda z Rosji?)

    Oczywiście to jest najbardziej sensowne rozstawienie zawodników. Iversen na wyjazdy, Zengota dom. I zmiany raz Sówa, raz Aleksandr.

    Ja bym się jeszcze na chwile zatrzymał przy juniorach. Dudek to pewniak, brak 3 pkt w pierwszym biegu to będzie mała niespodzianka (szczególnie u siebie), w dalszej czesci meczu te 2-3 punkty powinien uciułać i bedzie OK. Gorzej ma się rzecz z drugim juniorem... Czy gorze to jeszcze nie wiem, okaże się. Ale taki Loktajev/Sówka mogą przecież przywieść w sezonie 20 zer jeżdżąc po 1 biegu w meczu. Mogą też czasem coś wygrać z Dudkiem 5-1 lub przywieść trzecie miejsce i też będzie fajnie. Nie wiemy czego się spodziewać. Ja myślę niestety że to będą Piotry Korbely z Wrocławia z 2007 roku. Oni mają 16 lat i cudów oczekiwać nie ma co. Ale może będą jakieś punkty i też bedzie fajnie?
    Moim zdaniem klub popełnił bląd nie kontraktując jakiegoś jeszcze jednego talentu np. z zagranicy który by nic nas nie kosztwoał. A zrobiły to takie kluby jak:

    Michael Jepsen Jensen (Torun)
    Sam Masters (Gorzow)
    Matej Kus (Gdansk) - tutaj to silny junior na poziomie Dudka
    Hugh Skidmore (Rzeszow)
    Linus Sundstroem (Start)

    Chodzi mi szczególnie o pierwszą dwójkę. Pisałem już o nich kiedyś. To mogą być kolejne talenty jak Holder, czy Ward. Jednak nie powalczyliśmy o nich.

    I nurtuje mnie w klubie jeszcze jedna rzecz. Po co rozstanie z Mateuszem Łukowiakiem? Chłopak nawet dawał razde w takim ZLM , miał jeszcze 2 lata na juniorce a w klubie powiedziano mu narazie. Po co szkolic w takim razie? Jak za 2 -3 lata Wojewodzie, Paluszkiewiczowi czy Rogowskiemu też powiedzą "cześć". Po co ładowac kasę? Takich przypadków ostatnio mamy aż nadto .

    Gwóźdź,
    Morawski
    Pankowski
    Zarzycki
    Grabski
    Halicki
    Dominiczak,
    Bartkowiak,
    Kulczynski
    Kiersztan
    Majewski
    Rutkowski
    Zarówny

    Wiem że niektórzy z tego to tylko beztalenckia(np.Bartkowiak), ale inni całkiem całkiem dawali rade z młodzieżówkach i coś mogło z nich być (Gwózdz). Ja do tego grona zaliczam tez Łukowiaka.
    Ale zobaczcie ile zmarnowaliśmy kasy, czasu na ty juniorów. Ile ich sie uzbierało od 2003 roku! i moze jeszcze o kims zapomniałem... Mówi się że z bandy zawsze będzie ktos kto odpadnie, i ktoś kto będzie miał talent. U nas wszyscy sa tymi pierwszymi (wyjatki to Zengi i Dudek)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Wraz z nowym watkiem, jakos tak tu ucichlo. Moze i dobrze, przeciete zostaly niekonczace sie wywody na tematy zuzyte i malo sportowe.

    Moze dla odskoczni proponuje coroczna dywagacje na temat lekki i przyjemny czyli ustawienie w parach zawodnikow :)

    Ja widzialbym to tak:

    9. Piotr Protasiewicz (kapitan na czele)
    10. Grzegorz Zengota (dwoch Zielonogorzan w parze zazwyczaj dawalo dobre efekty)
    11. Rafał Dobrucki (zasłużył na prowadzącego parę)
    12. Fredrik Lindgren (mimo wszystko na początku musi ustąpić Pepe I Rafiemu poza tym ma słabsze straty a dobrze smiga pod banda)
    13. Greg Hankock (chyba bez niespodzianki - trzeba wykorzystac jego talent do pomocy mlodym no i najsilniejszego zestawiamy z potencjalnie najslabszym)
    14. Patryk Dudek (niech okrzepnie w tej ekstraligowej młócce)
    15. Aleksander Loktajew (w końcu może wypali nam jakaś petarda z Rosji?)

    Kusiłoby też zestawienie Herbiego z Zengim aby może pomógł Grześkowi w ustawieniach motocykli, pokazaniu ścieżek na torze i pomocy w dystansie po dobrym starcie.

    Reszta to uważam standardowe poprawki jak Sówka za Loktajewa albo PUK za Zengiego.

    Podejrzewam, ze wiekszosc widzi skład podobnie. Ciekaw jestem czy ktos ma jakiś rewolucyjny świeży pomysł na zestawienie składu meczowego. Może Rusty :) ?
    ja to widze tak ze Dobrucki - Zengota , Protas- lidgren byloby optymalne :) w poprzednim sezonie protas z lindgrenem dawali rade:)

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protas - Fredek - tej pary wcale nie powinno się ruszać.Najbardziej zgrana para na torze.
    Dobrus - Zengi/Puk
    Herbi - Dudek
    To jest chyba najbardziej optymalne zestawienie jakie możemy mieć.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2009
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialbym sie zapytac osoby ,ktora jest w temacie karnetów na Falubaz
    jak ktos jest z innego miasta ,zameldowany tam ale urodzony w Gorzowie Wielkopolskim
    moze nabyc karnet w klubie ?
    szacunkowo ile sprzedal klub i czy bedzie za 2 tygodnie do kupienia

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Odpowiedź na pytanie Władka:
    - nie może nabyć takowego karnetu.
    Musi być zameldowany w ZG i posiadać prawo jazdy oraz zaświadczenie o szczepieniu przeciw grypie.
    - klub sprzedał szacunkowo karnetów, tyle ile mógł sprzedać i za dwa tygodnie jeszcze będą. Jak zabraknie to się dodrukuje ;)


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-02-2006
    Postów
    500
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Marcin Marcin:

    Ja bym do tej twojej listy dorzucił jeszcze Sebastiana Smotera, miał naprawdę talent tylko szybko sodówka odbiła do głowy.

    http://www.youtube.com/watch?v=b16K40Nm_Hc

    A jeśli chodzi o Łukowiaka z niego już nic nie będzie w ZLM możne by pojeździł jeszcze z dwa lata a co potem ? Zawodnik po poważnej kontuzji , sam podjął decyzje ze kończy karierę a dobra wola klubu taka ze mu jeszcze robotę załatwią.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Protas - Fredek - tej pary wcale nie powinno się ruszać.Najbardziej zgrana para na torze.
    Dobrus - Zengi/Puk
    Herbi - Dudek
    To jest chyba najbardziej optymalne zestawienie jakie możemy mieć.
    Generalnie para Protas i Fred to standard.Ci panowie rozumieją się doskonale ale również para Protas i Puk bywała bardzo skuteczna a nawet Fred i Puk swojego czasu.Totalne nieporozumienie to para Dobrucki i Puk jak również w poprzednich sezonach bywało nieporozumieniem bywała para Protas i Zengota.Jednak para Dobrucki i Zengota byłaby widziana akurat mymi oczętami już bardziej korzystnie.Marcin Marcin Łukowiak razem z tymi wynalazkami typu Halickie,jakieś Pankowskie to beztalencia do kwadratu.Sam bym potrenował ze dwa dni i bym ich prześcignął:dTalent to był Marcinkowski a zwłaszcza Artiom z tych co się z marnowali choc być może nie poparty pracą.No i oczywiście George Kłopot:)

  16. Powrót do góry    #16
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    32. Grzegorz Walasek - 1 770 000 zł, żużel
    http://sport.zgora.pl/zuzel/zuzlowcy-falubazu-w-zlotej-setce,d18366.html

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Za SF

    9. Tomasz Gollob - 4 mln 820 tys. zł
    22. Rune Holta - 2 mln 560 tys. zł
    26. Jarosław Hampel - 2 mln 300 tys. zł
    30. Sebastian Ułamek - 1 mln 890 tys. zł
    32. Grzegorz Walasek - 1 mln 770 tys. zł
    43. Piotr Protasiewicz - 1 mln 560 tys. zł
    46. Krzysztof Kasprzak - 1 mln 500 tys. zł
    51. Adrian Miedziński - 1 mln 350 tys. zł
    52. Rafał Dobrucki - 1 mln 300 tys. zł
    54. Wiesław Jaguś - 1 mln 300 tys. zł
    68. Janusz Kołodziej - 1 mln zł
    Ktos tu nie tak dawno (chyba sam Falubazzini) zaprzeczał, że Grześ Walasek zarabiał najwięcej w Falubazie. Kilku innych zarzucało mi dosłownie kłamstwo w tym temacie. Wiem doskonale, ze ten ranking odzwierciedla zarobki głównie z Polski i Szwecji oraz GP. Dodam jednak, iż w GP jeździ sie głównie dla prestiżu, zarobki tam są bardzo marne. Z tego co mówią sami zawodnicy to jedynie 1/4 wychodzi ogólnie na plus. Reszta dokłada do tego interesu. W Szwecji w sezonie 2009 była ogólna bryndza a co za tym idzie zarobki też mierne. Chyba nie odkryje ameryki jak powiem, że lwią część zarobków zawodnicy mogą zawdzięczać polskiej e-lidze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A już myślałem, że ten ranking dotyczy tylko naszej ligi.:P

    Mariusz, ale powiedz mi tak szczerze, wierzysz we wszystko co pisze taki SuperExpress?

    Walasek na Grand Prix nie załatwił sobie od sponsorów dodatkowego wsparcia? Różnica między nim a Protasem to tutaj 210 tys i naprawdę dziwię się Twojemu przekonaniu, że nasz były kapitan zarobił w Falubazie więcej niż obecny...

    A Tomasz Gollob te prawie 5mln skąd wytrzasnął? Z dziesięciu startów w Szwecji, naszej ligi, Grand Prix i sponsorów? Trochę niewiarygodne wydają mi się te dane...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    panowie, ale przeciez te dochody, ktore wyliczyl 'se' to takze wplywy od sponsorow, niezalezne od klubu, tak wiec bardzo mozliwe, ze taki walas z klubu wyniosl 1,2mln plus 0,5 mln to sponsorzy. pepe tez kupe kasy od pentela otrzymal, a niewiele to ma wspolnego z klubowym zarobkiem.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    23-10-2009
    Postów
    140
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I mamy temat, a ktoś mówił ze nudno.
    Tylko na ile te dane są wiarygodne? powiedzmy że coś kolo tego. Greg na GP nie zarobił , Szwecja jak u pozostałych, więc różnice w zarobkach mogą być realne. Szwecja zarobki 300 tyś( jak piszą) to znaczy Greg 1450, Protas 1250, Rafi 1000 w tys u nas. Czy to realne? Bardzo prawdopodobne. Walas jednak geniusz negocjacji 50 % więcej niż Rafi za to że nasz.
    I wyszło że nasza liga utrzymuje cały ten cyrk, reszta to zabawa amatorów. Panowie prezesi to my utrzymujemy całą tą zabawę a warunki to kto stawia? W innych ligach poszli już po rozum, a my kiedy. Bez pieniędzy z naszej ligi nawet Dzik jest cienkim bolkiem.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie, ale przeciez te dochody, ktore wyliczyl 'se' to takze wplywy od sponsorow, niezalezne od klubu, tak wiec bardzo mozliwe, ze taki walas z klubu wyniosl 1,2mln plus 0,5 mln to sponsorzy. pepe tez kupe kasy od pentela otrzymal, a niewiele to ma wspolnego z klubowym zarobkiem.
    "W glorii drużynowego mistrza Polski Walasek przeniósł się niedawno z Zielonej Góry do Polonii Bydgoszcz. W 2009 roku Falubaz przelał na jego konto w sumie 1,2 miliona złotych.


    Za występy w szwedzkiej Indianernie zainkasował 300 tysięcy złotych, natomiast uczestnictwo w zawodach Grand Prix to kolejne 120 tysięcy dochodu. Do zarobków Walaska dokładają się również hojni sponsorzy. Kronopol, Korner, a także supermarket Piotr i Paweł przelewają na konto żużlowca około 150 tysięcy złotych."

    Pepe

    http://www.se.pl/sport/zlota-setka-2009/43-piotr-protasiewicz-35-l-1-560-000-z_127771.html

    SE

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Przy okazji: Ciekawe skąd SE bierze te dane? Orientuje się ktoś?

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Przy okazji: Ciekawe skąd SE bierze te dane? Orientuje się ktoś?
    Hm, jak to skąd ? Nastąpił przeciek kontrolowany :)

    A tak na poważnie to chyba SE ma legalny dostep do tych danych skoro je publikuje. Jak by to było zakazane to czekałoby ich 100 procesów :)


    Walas 1.2 mln a Pepe 1.1 a Rafi 0,9 mln. Tu trzeba jednak zwrócić uwage na fakt, że np Grzesiek musiał mieć wynegocjowany kontrakt na dużo wyższym poziomie niż dwaj pozostali. No skoro w sumie zdobył mniej punktów to logicznym jest, ze jego gaża za każdy zdobyty punkt musiała byc większa :)

    Teraz trzeba cierpliwie czekać na publikację SE w przyszłym roku a wtedy może dowiemy się ile Bydzia dała Grześkowi :)
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ktos tu nie tak dawno (chyba sam Falubazzini) zaprzeczał, że Grześ Walasek zarabiał najwięcej w Falubazie. Kilku innych zarzucało mi dosłownie kłamstwo w tym temacie.
    Mariusz jesteś śmieszny :) jakis czas temu (przed sezonem 2009 badz po sezonie 2008) sam pisałeś ,że w Falubazie nikt nie zarabia miliona złotych.Pózniej Ci udowodniono to Twoimi słowami (cytatami) oczywiście zaczełęs sie wykręcać ,że to tamto.Weż sie chłopie w końcu zdecyduj.I nie odpisuj mi bo znajać Twoja kulture (a raczej jej brak) to zaraz zaczniesz wyjeżdzać z pajacami :)


  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Mariusz jesteś śmieszny jakis czas temu (przed sezonem 2009 badz po sezonie 2008) sam pisałeś ,że w Falubazie nikt nie zarabia miliona złotych.Pózniej Ci udowodniono to Twoimi słowami (cytatami) oczywiście zaczełęs sie wykręcać ,że to tamto.
    Nie ma to jak nierozgarnięcie w temacie o którym chciałoby się coś napisać. Zresztą treśc nie ważna, ważne aby komuś dowalić, nawet na oślep.

    Chłopie skup się i powiedz o jaki sezonie teraz piszemy ? I odpowiedz sobie samemu czy może występowac róznica między sezonem 2008 a 2009 jeśli chodzi o zarobki zawodników w klubach.

    I przestań już się wygłupiać, w twoim wieku po prostu nie wypada :)
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    No to widocznie Mariusz ten nasz SuperExpress ma najlepszych dziennikarzy na świcie, bo chociażby zarobki kierowców F1 są owiane tajemnicą i nikt ich nie zdradza. Co ciekawe w Niemczech taka gazeta jak Auto Moto und Sport oszacowała, że Kubica zarobił w 2009 10mln Euro, natomiast strona bussines.com przypisała naszemu kierowcy F1 4,5 mln dolarów, a te kwoty nijak się mają do 17mln złotych podawanych przez SE. Podonie zresztą jest z Marcinem Gortatem, który w 2009 roku miał podpisany kontrakt na 711 tys dolarów (tam akurat są jawne zarobki), dopiero od października liczy mu się nowa, wyższa umowa, a SE policzyła mu aż 7,3mln. Skąd takie kwoty? Z księżyca i podobnie jest z żużlowcami...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    a tu cos dla tych troskliwych, ktorzy uwazaja ze mamy najnizszy budzet i mozemy nie podolac:
    http://sport.zgora.pl/zuzel/budzet-f...zl,d18372.html

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    32. Grzegorz Walasek - 1 770 000 zł, żużel
    Wracając jeszcze na chwilę do zarobków Walasa. Pomijając fakt czy SE podaje prawdziwe dane czy nie to nie ulega wątpliwości że Walas w Falubazie dostawał najwięcej. Jego sezon zły nie był ale wszyscy oczekiwali (nawet on sam) że będzie lepiej. Jego wymagania co do finansów nie są adekwatne co do wyników. Po usłyszeniu wiadomości że Walasa nie będzie w Falubazie 2010 byłem załamany, ale teraz naprawdę cieszę się że odszedł.

    Nie twierdzę że z Falubazem jest źle, ale mam obawy z przypływami od kibiców. Wiadomo najdroższe bilety itd, ale przez opóźnienia w remoncie możemy być sporo kasy w plecy. Przekładanie meczy, mecze jako gospodarz na innym torze, lub mecze przy częściowo zamkniętych trybunach to wszystko może nas spotkać. Odnoszę też wrażenie że prezes mydli nam trochę oczy tymi 7,5 mln żeby trochę przyćmić problemy z przebudową.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A już myślałem, że ten ranking dotyczy tylko naszej ligi.:P

    Mariusz, ale powiedz mi tak szczerze, wierzysz we wszystko co pisze taki SuperExpress?

    Walasek na Grand Prix nie załatwił sobie od sponsorów dodatkowego wsparcia? Różnica między nim a Protasem to tutaj 210 tys i naprawdę dziwię się Twojemu przekonaniu, że nasz były kapitan zarobił w Falubazie więcej niż obecny...

    A Tomasz Gollob te prawie 5mln skąd wytrzasnął? Z dziesięciu startów w Szwecji, naszej ligi, Grand Prix i sponsorów? Trochę niewiarygodne wydają mi się te dane...
    Widzisz Mariusz to jest alfa i omega. Takie informacje nie wyjdą od strony zawodnika i klubu, nie ma takiej opcji. Jeśli chodzi o Golloba to uważam, że te prawie 5 mln mogło się wziąć też z własnego biznesu jaki prowadzi(stacje paliwowe)więc tam zysk jest niemały. Ale sądzę że to są wiadomości wyssane z palca. Walasek startował też w innych ligach niż polska i szwedzka a jeszcze są turnieje indywidualne. SuperExpress jest takim samym szmatławcem co Fakt..

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    No to widocznie Mariusz ten nasz SuperExpress ma najlepszych dziennikarzy na świcie, bo chociażby zarobki kierowców F1 są owiane tajemnicą i nikt ich nie zdradza. Co ciekawe w Niemczech taka gazeta jak Auto Moto und Sport oszacowała, że Kubica zarobił w 2009 10mln Euro, natomiast strona bussines.com przypisała naszemu kierowcy F1 4,5 mln dolarów, a te kwoty nijak się mają do 17mln złotych podawanych przez SE. Podonie zresztą jest z Marcinem Gortatem, który w 2009 roku miał podpisany kontrakt na 711 tys dolarów (tam akurat są jawne zarobki), dopiero od października liczy mu się nowa, wyższa umowa, a SE policzyła mu aż 7,3mln. Skąd takie kwoty? Z księżyca i podobnie jest z żużlowcami...
    Wookie moim zdaniem mylisz sie.

    Z tego co ja sie orientuje to dziennikarze zbierają takie informacje w dużo prostszy sposób. Jaki ? Ano jeśli np. chodzi o żużlowców (nie wiem jak jest z innymi) to każdy z nich jest samodzielną firmą i płaci podatki. Podatki płaci od dochodu a te dokumentują faktury. Wystarczy mieć np. w urzędzie skarbowym w Warszawce jakiegoś gościa i już masz dostęp do najświeższych info. Czy tak było w tym przypadku nie wiem ale wierz mi, że jest całe mnóstwo sposobów na uzyskanie takich informacji. Podajesz przykłady Kubicy czy Gortata ale tak dokładnie nie wiemy kto jakie dochody liczył. Równie dobrze mogło być tak, że np. Gortat zarobił w klubie 771 tys $ a SE policzył mu całkowity zarobek w kwocie 7 mln PLN-ów. CAłkowity to znaczy nie tylko wynikający z gry w klubie.

    Odnośnie wiarygodności tego typu pism.

    Przypomnijcie sobie jak większość tu nazywała autora który na jesień ubiegłego roku przewidział kłopoty Włókniarza. Maślanka sądem straszył tych redaktorów. A co mamy dzisiaj ?

    Nie znaczy to, że mediom trzeba wierzyć we wszystko co piszą. Tu jednak moim zdaniem podali kwoty zblizone do rzeczywistości.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Wg danych w tym rankingu, Adrian Miedziński może być obajawieniem przyszłorocznego GP!:) To tyle na temat powagi i wiarygodności tej listy. Jeśli ktoś bierze to na poważnie to albo nie wie co to jest Super Express albo jest kretynem.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy mieć np. w urzędzie skarbowym w Warszawce jakiegoś gościa i już masz dostęp do najświeższych info. Czy tak było w tym przypadku nie wiem ale wierz mi, że jest całe mnóstwo sposobów na uzyskanie takich informacji.
    Pracownik urzędowy, Banku i innych instytucji podpisuje tzw. lojalnościówkę. Kiedyś się bawiłem w OFE no i miałem bardzo dobrą znajomą w ZUS-ie myślisz że mi podała chociaż jedno nazwisko?(proponowałem nawet jej kasę za to) Weź już nie kombinuj ze swoimi pomysłami. To jest przestępstwo karne już, więc na pewno nikt nie nastawi karku nawet za kasę by jakiś dziennikarz był zaspokojony. Jeśli masz następne takie pomysły chętnie się pośmieję. Poza tym kiedyś pracowałem również w Banku(niestety) Dyrektor Oddziału opowiadał mi że był jeden pracownik który podpisał lojalnościówkę a działał na szkodę Banku, od tej sytuacji minęło chyba 5 lub 6 lat do dziś spłaca dług i nawet nie jest w połowie. Poza tym w takich miejscach są pracownicy monitorowani przez ochronę(kamery, czujki etc) więc osoba nieupoważniona nie wejdzie do sejfu czy do bazy danych urzędu skarbowego.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2007
    Postów
    284
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ale zapierdal_ja...... hehe http://www.sport.zgora.pl/zuzel/zobacz-film-ze-stadionu,d18374.html

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2005
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    marcinie marcinie pozwole sobie odpowiedziec ci czemu niektorych z nizej wymienionych nie ma juz w klubie:

    Gwozdz - balangi pijanstwo a zwlaszcza narkomania,nawet pomoc kasprowiaka nie omogla a tu juz byl z przodu bo kacper duzo mu podpowiadal ,ale on tylko trening szybkie czyszczenie maszyn i heja do domu a w tym samym czsie zengi siedzial do polnocy z kula przy maszynach

    morawski - zablokowany przez kontuzj,choc byl okres ze szedl leb w leb z zengim jesli chodzi o rozwoj lecz dzien pred licenca zlamal obojczyk,

    halicki - po tym jak w klubie nasmiewano sie z niego postanowil zrobic kariere spiewajac do kotleta,sam zyto walil takie dociny ze chlopak zbastowal

    grabski - antytalent, zengi przed licencja lupal go jak dziecko

    pankowski - za bardzo gwiazdozyl wiec na dzien dobry zamknal sobie droge do jakiego kolwiek rozwoju,(gdy smaruj kazali zamiata mu parking ,powiedzial ze nie jest od tego)wiec czapeczka

    zarzycki - rowniez zbyt duzo kontuzji ja u morasia tylko przemek widzac ze i tak jest ich zawielu powiedzial samemu pas i postanowil zajac sie szkola i pomagal walaskowi teraz od tego sezonu w zengi teamiemechanikuje reszta z dobrym skutkiem,chlopak ma do tego smykalke przyszedl z kartingow ktore uprawial od dziecka:)

    dominiczak - bardziej chcial z niego zrobic zawodnikajego ojciec z Ś.p. dziadkiem nizeli sam krzysiek

    Bartkowiak antytalent gaz trzymal tylko na starcie a na dojezdzie do luku klapal,chyba strachtu niejestem pewien

    Kulczynski _ no tu mozna przyznac ze chlopaka zmarnowano mial tez pecha bo w tym samym momencie gdy byl zengi byl tez adas i dla niego miejsca braklo bo podstawa byl wtedy fredek na juniorce zmarnowali adasia bo mogli go dac gdzies na wyporzyczenie chlopak siedzial praktycznie na stadionie tyle co zengi,zawsze razem wracali zengi simonem kula etz :)

    kiersztan - tu nie wiem co napisac tez lekka gwiazda z niego byla ale trzeba pamietac ze w tym czsie gdy on z kasprowiakiem smigali byl kurman a tu raczej szans nie mieli

    majewski - jemu podziekowano bo gosc na treningu gdy ktos niechcaco go zachaczyl,w nastepnym biegu wbil centralnie kolege ze szkolki w plot juz niepamietam kogo ale cos takiego bylo:)

    rutkowski _ diluje:)skarpetkami na gieldzie mozecie go zapytac czemu zakonczyl ale z tego co pamietam to jakic uraz kregoslupa mial i w klubie bano sie ryzykowac zeby z chlopaka kaleki nie zrobic.
    co do trojki obecnych adeptow to wydaje mi sie ze klub zamknal im droge sciagajac sowke,majac 3 swoich chlopakow powinno sie jechac to czym mamy wszystkie mlodziezowki a na lige aleksandrij i jasiu baniak a tak marnuje sie i jasia i 3 kolejnych mlodych blokuje,a przyznajmy sobie szczerze czy sowka wart jest 150 tys ? i do tego jeszcze kompletnego motoru bo to klub mu sie zobowiazal dac,za 150 tys mamy 4 maszyny i piata idzie do sowki to dwie trzeba bylo uposazyc swojego baniaka i po jednej dla pozstalej trojki ale nie ja zarzadzam klubem nie moj sprawa ale zal mi tych chlopakkow na ich miejscu przemyslal bym teraz czy jest sens lamac sie jak i tak nie bedzie im dane rozwinac skrzydel

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fighter, fajnie że wytłumaczyłeś zagubionemu marcinowi o całej plejadzie zawodników źle prowadzonych lub źle prowadzących się, ale masz błędne dane co do Sówki. 150 tysięcy? bzdura totalna. zawodnik otrzymał jedynie kompletnego GM-a po jednym z naszych byłych asów.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Ciekawe w jaki sposób marnujemy Jasia Baniaka to co zrobił teraz klub było wobec tego sportowca najlepszym wyjściem.
    W sezonach 2008,2009 Jasiek miał nikłe szanse na przedarcie się do składu zostały tylko turnieje młodzieżowe.Obecny sezon
    według Fightera jest marnowaniem to powiedz co dalej start w jednym dwóch biegach w lidze następnie co podpisanie kontraktu
    na sezon 2011 czy wypad tylko gdzie.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Szkuuułka

    Transfer Sówki jestem o tyle w stanie zrozumieć gdyż jego macierzysty klub się stoczył na dno więc to było bardziej przygarnięcie niż ściągnięcie. Ja jestem mocno za tym, żeby postawić znak równości między nasz junior a nasz wychowanek. W przeciwnym wypadku nasze szkolenie traci sens i później mamy bandę niedoszłych żużlowców a to bardzo źle robi dla wizerunku naszej szkółki i zniechęca młodych chłopaków do uprawiania tego sportu.

    Jest takie coś że jak jakiś zawodnik jest "ściągnięty" albo "zagraniczny" to automatycznie dostaje +10 do postrzegania. To jest dziwne bo bonus za pochodzenie powinni dostawać nasi chłopacy. Myślę że jest to spowodowane niewidzialnym wpływem "klubu nieudaczników" (nie obrażając nikogo). Przez to że pudłujemy z tyloma wychowankami wszyscy uprzedzamy się do szkolenia naszych chłopaków i podchodzimy do nich sceptycznie, a to duży BŁĄD gdyż tworzymy tym błędne koło.

    Wchodzę w zakładkę Drużyna Falubazu na oficjalnej stronie naszego klubu i co widzę? Jest Dudek, jest Sówka, jest Loktajew a po gwardii Huszczy ani śladu. Wychodzi na to że Daniel Paluszkiewicz, Kacper Rogowski, Adam Strzelec i Adrian Wojewoda nie są w naszej drużynie...

    Tak samo jest na stronie zuzel.zgora.pl, ktoś znalazł czas żeby dodać Łukasza Sówkę do naszej kadry ale na naszych chłopaków ze szkółki mu już go zabrakło. I potem się dziwimy czemu im brakuje motywacji do pracy jak od samego początku są traktowani jako gorsi.

    Chociaż Sówka jeszcze nic nie zrobił poza podpisaniem kontraktu to już przeczytałem z nim dwa wywiady, wiem jak wygląda, jakie ma plany na ten sezon, na jakim żużlowcu się wzoruje, ile będzie miał motocykli a co wiem o naszych młodych żużlowcach ze szkółki? wiem jak się nazywają i że byli na obozie nad morzem, nic więcej.

    Czemu z nimi nikt nie zrobi wywiadu???

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Pewnie jak coś zdobędą to i wywiad się znajdzie

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Pewnie jak coś zdobędą to i wywiad się znajdzie
    Np. trzecie miejsce w brązowym kasku w tak młodym wieku plus uznanie kibiców w całej Polsce. Dziś prawie każdy kibic speedwaya w PL wie kto to jest Sówka.

    Pozdro Moher

    EDIT:
    Payne pisze, że Sówka kosztował Falubaz jednego GM.
    Dodatkowo Sówka w wywiadze mówi: "Mogę się tylko cieszyć, że klub z Zielonej Góry zechciał podpisać ze mną kontrakt."
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...kontrakt-rozm/

    Dziękuję, nie mam więcej pytań:)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Mi bardziej chodzi o równe traktowanie

    Od nas w brązowym kasku startowali Dudek i Łukowiak reszta nie miała okazji się pokazać.

    Kiedyś był badany wpływ podejścia nauczycieli na wyniki uczniów w nauce i tak:
    -jeśli uczeń od razu był traktowany jako ten gorszy to już pozostawał tym gorszym
    -jeśli ten sam uczeń był traktowany jako jeden z lepszych to po jakimś czasie rzeczywiście stawał się jednym z lepszych

    Sfp nie dziwi Cię czemu naszych młodych wychowanków pomija się przy prezentowaniu kadry Falubazu?

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Mariusz

    Wystarczy mieć np. w urzędzie skarbowym w Warszawce jakiegoś gościa i już masz dostęp do najświeższych info
    Gdybym nie miał w mojej bardzo bliskiej rodzinie urzędnika skarbowego, który ma dostęp do całej masy danych, to może i bym w to uwierzył, ale jestem przekonany, że tą drogą zwłaszcza dziennikarz, po prostu nic się nie dowie. Gdyby tu chodziło o jedno nazwisko, to może jeszcze któryś urzędnik szepnąłby słówko, ale na pewno w tajemnicy i na pewno nie na taką skalę dla jakiejś gazety. Tak więc Mariusz, nie wydaje mi się, aby Twoja teoria była możliwa w praktyce...

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Sfp nie dziwi Cię czemu naszych młodych wychowanków pomija się przy prezentowaniu kadry Falubazu?
    Chodzi ci o stronę www.zkzssa.pl ? Dziwi, ale tam od zawsze były luki i się do tego przyzwyczaiłem. Temat strony sam tutaj poruszałeś i chyba payne Ci odpisał, że szykują coś z prawdziwego zdarzenia. Obecnie tamta strona wygląda tak jakby ktoś z doskoku tam coś umieszczał.
    Mam nadzieję, że wraz z nową stroną wszytsko będzie poukładane.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Odbiegajac od tematu.
    Pamietajcie panowie, ze w takich instytucjach jest mnostwo stazystow, ktorzy czesto maja dostep do takich rzeczy, a z zalozenia stazysta za nic nie jest w instytucji w jakiej pracuje odpowiedzialny.
    Druga sprawa to skad jakas fujara od funduszy emerytalnych wie, ze nie mam podpisanej umowy i w przyszlym tygodniu dostane pismo z ZUSu po czym w przyszlym tygodniu znajduje pismo o ktorym mi ten ciec powiedzial? Skad inna fujara wie gdzie podjalem staz i ze jeszcze nie mam umowy z zadnym funduszem. Podkreslam, ze nie podpisywalem zadnej zgody w urzedzie pracy ani w zusie zeby ktos udostepnial moje dane jakim agentom.


  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Dajcie spokój z tym dotrzymywaniem tajemnicy przez urzędników. Ludzie dla pieniędzy sprzedają ojczyznę, rodzinę, a nawet własne nerki. To co dopiero jakieś w sumie bzdurne informacje o zarobkach sportowców.


    edit. O właśnie prezes wypowiada się na ten sam temat na SF.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...ch-zawodnikow/

  45. Powrót do góry    #45
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach


    Falubaz Zielona Góra – zielonogórski klub żużlowy. Łączy on mieszkańców miasta we wspólnej nienawiści do klubów pochodzących z innych miast (Stal Gorzów, Unia Leszno). Na mecze żużlowe zielonogórzanie wybierają się całymi rodzinami, zaopatrzeni w kije, trąbki i inne przedmioty, którymi mogliby unieszkodliwić kibiców obcych drużyn.

    Stadion znajduje się przy wyjeździe z miasta, parkingu nie ma, ale za to są ratusz i dworzec PKP, którymi Gorzów nie może się poszczycić.

    Od paru lat zielonogórzanom najlepiej wychodzą 2, ewentualnie 4 mecze w sezonie – te z Caelum Stalą.
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Falubaz


    HEHeheheehhehehehehheh

Strona 1 z 116 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •