Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 897

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2010 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach

    Wybrzeże Gdańsk 2010 - wątek klubowy

    Ten rok - 2010, wygląda jak science - fiction.
    Akcja któregoś z Terminatorów rozgrywana była chyba jakoś 2028.

    Pozwolę sobie na małe porównanie.
    W 2005 (4 lata temu) spuszczaliśmy Falubaz do I ligi.
    Gdzie my teraz jesteśmy, gdzie Falubaz?

    Oni obrali pewną drogę i mozolnie dążyli do celu. Małymi kroczkami przez te 4 lata doszli na szczyt, na Mount Everest polskiej ligi.

    Marzy mi się, aby nasi sternicy choć w pewnym stopniu dostrzegli pozytywne aspekty może nie pracy u podstaw, ale coś w rodzaju powolnego, zrównoważonego rozwoju gdańskiego żużla.
    Jestem za tym, aby w naszym klubie zaczęto budować znak firmowy "Wybrzeże".

    Naszych wychowanków, którzy zaistnieliby na krajowym podwórku nie ma od bodaj 20 lat!
    Kogo tu teraz do składu powołać?

    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/sklad2010


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    20 lat :|? A Jarosław Olszewski, nawet Marek Dera czy Dariusz Stenka?
    Nie jest tak ¼le ;).

    Generalnie jest tragicznie. ZG miała wychowanków, powracali do domu i robi± wynik.

    Kiedy¶ zostanę prezesem to i o medale powalczymy. A tymczasem czekajcie ludu prosty ;).

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kiedy¶ zostanę prezesem to i o medale powalczymy. A tymczasem czekajcie ludu prosty .
    MF po raz kolejny prezesem? Ja tego nie przeżyje ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    MF po raz kolejny prezesem? Ja tego nie przeżyje ;)
    Bez obaw. Po raz kolejny prezesem (pardon, oczywiście prezydentem) będzie Majonez :P Będzie praca u podstaw (czyt. Ułamek), nowe-stare logo klubu i brązowy medal :D

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    YES; YES; YES - Walczymy o awans

    Renat Gafurow intensywnie, bo udziałem w dwóch imprezach podczas weekendu zakończył tegoroczny sezon. Teraz Rosjanin zamierza odpocząć od startów i poświęcić więcej czasu swojej rocznej córce.
    Podczas weekendu Gafurow najpierw wystąpił w piątek w Memoriale Anatolija Stiepanowa w Togliatti, a dwa dni później zameldował się w Ostrowie Wielkopolskim i wystartował w 57. Turnieju o Łańcuch Herbowy. 27-letni zawodnik lepiej spisał się przed rosyjską publicznością. - W Togliatti była bardzo fajnie zorganizowana impreza. Na trybunach zasiadło ponad 12 tysięcy kibiców. Ja spisałem się w miarę dobrze. Wywalczyłem piąte miejsce, odpadając z rywalizacji
    w półfinale. Mogę być zadowolony z tego występu - mówi Renat Gafurow.

    Żużlowiec z minionego sezonu najbardziej miło wspominał będzie starty indywidualne. Za wyjątkiem ligi rosyjskiej Gafurow niezbyt udanie prezentował się w polskiej Ekstralidze i szwedzkiej Elitserien. - Indywidualnie sezon mogę zaliczyć do udanych. Wywalczyłem Indywidualne Mistrzostwa Rosji i Europy - wymienia zawodnik.

    Najprawdopodobniej Rosjanin na kolejny sezon mimo spadku z ekstraligi związe się z zespołem Lotosu Gdańsk, czego sam nie kryje na łamach mediów. - Rzeczywiście jesteśmy po rozmowach na ten temat. Praktycznie wszystko zostało ustnie ustalone i niebawem powinno dojść do podpisania kontraktu. Powiedzmy więc, że na dzisiaj, na 99 procent
    , pozostanę w zespole Lotosu na sezon 2010 - kończy Renat Gafurow.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    W ankiecie na oficjalnej stronie drużyny niestety zrobiłem małą "zamułę", bo po wpisaniu pierwszego nazwiska nacisnąłem enter tak więc panie Maćku mam nadzieję, że przeczyta pan , ów post i weźmie moje pobożne życzenia do serca :P
    W składzie chętnie zobaczę: Świderskiego, Gapińskiego, Bjarne Pedersena, Kościechę. Z obecnego zostaje :P Zorro, Vaculik, Gafurov.
    Nie widzę miejsca w składzie dla: Skórnickiego, Śwista, Staszewskiego , Pecyny itd, Andersena, Chrzanowskiego
    Tak poważnie to nie ma co budować dream teamu ale skład , który będzie trochę lepszy od przeciwnika ;) W tym roku Tarnów trochę przesadził.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    W tym roku Tarnów trochę przesadził.
    Ale mają gotowca na e-ligę. A my powiedzmy, że awansujemy i ..., to jest klops :P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    W składzie chętnie zobaczę: Świderskiego, Gapińskiego, Bjarne Pedersena, Kościechę. Z obecnego zostaje Zorro, Vaculik, Gafurov.
    O Vaculiku już zapomnijmy. Było, minęło.

    Świderski
    Ułamek
    B. Pedersen

    W Tarnowie budowali ekipę na Ekstraligę nie po to, by po awansie zaczynać od nowa meblowanie. Chyba, że dla nich Świder za słaby, to oczywiście witamy u nas.

    Gapiński
    Chyba nie w głowie mu pierwszoligowa szarzyzna.

    Kościecha
    To co innego. W Toruniu chyba już na nim krzyżyk postawili.
    Gdzie by się miał biedak odbudować jak nie u nas?

    K. Jabłoński
    Na moje nie do wyjęcia z Gniezna, tam tak jak wszędzie - stawiają na swoich!

    P. Karlsson
    Sportowo chyba już spełniony, więc gdzie jak nie na zapleczu E-ligi miałby przedemerytalny, spokojny, bez nerwów, bez "ty musisz" sezon?

    Chrzanowski
    Oj, trudno będzie znaleźć klub.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Bez obaw. Po raz kolejny prezesem (pardon, oczywiście prezydentem) będzie Majonez Będzie praca u podstaw (czyt. Ułamek), nowe-stare logo klubu i brązowy medal
    Pozostał mały szkopuł. Kasa z Lotosu. Apriori założyłeś, że oni będą chcieli drugi raz wejść do tej samej rzeki? :D:D:d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Drugi? Chyba dwudziesty... Jak nie Lotos to Energa. Chociaż nie, tam chyba CBA siedzi. Że też premierem nie mógł zostać jaki¶ kibic żużlowy. Pusz by się nadawał. Zawsze umiał się podł±czyć, a to na rozdanie medali, a to do zdjęcia II-vice Mistrzów Polski. Czy on też już siedzi w więzieniu?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Kościecha
    To co innego. W Toruniu chyba już na nim krzyżyk postawili.
    Gdzie by się miał biedak odbudować jak nie u nas?
    Chodzą słuchy, że ponoć w Rzeszowie. :)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie pasował, każdy kto w ostatnim meczu ligowym zrobił (0,0) lub (0,0,0) będzie pasował do poziomu drużyny z rzeszowa.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Daj spokój lepiej Whisky. Takiej padaki jak wy w 2008 roku w ekstralipie to Stal nie odjechała i nie odjedzie zapewne w najbliższym tysiącleciu! Tarnowscy się w grobach poprzewracali! :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A co panowie powiecie na Daniela Nermarka?

    Ja gościa wziąłbym do składu bez wahania, powiem więcej - uważam, że ściągnięcie go powinno być priorytetem. Marzy mi się w składzie również Lee Richardson, ale najpierw pomyślmy skąd wziąć kasę.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    I Adriana Gomólskiego :D!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najpierw pomy¶lmy sk±d wzi±ć kasę
    Dokładnie. Nie ma co zakładać póki nie wiadomo jak stoimy z kapuch±. Miałbyć duży sponsor i teraz cisza... co¶ czuję że krucho będzie. Dobrze tylko że Gafurov zostaje. Jeszcze Zorro i Kylmaekorpiego zostawić. Co do reszty to się nie wypowiadam bo ciężko teraz cokolwiek okre¶lić.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ...i Kylmaekorpiego
    wiedzialem, wiedzialem:P:P

    MarO, Ty to chyba z nim bimber pedzisz

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I Adriana Gomólskiego :D!
    Maciora nie wygłupiaj się :)

    Daniel Nermark miał 7 średnią w 1 lidze - 2,264

    a Adik ? - 1,277 - 46 średnia!

    Nie porównuj gówna z czekoladą. Wiem, że średnie to nie wszystko i że Adrian Gomólski to dobry żużlowiec, ale miniony sezon miał tragiczny, a my chyba mamy ambicje szybkiego powrotu do Ekstraligi. Ściąganie zawodników po kiepskim sezonie i liczenie na odrodzenie nie wchodzi w grę. No chyba że drugi Maciora (Polny) nie ogarnie sponsorów - to wtedy będziemy mogli sobie pozwolić, a nawet będziemy zmuszeni do takich manewrów.

    Nermark któryś sezon z rzędu pokazuje, że nie jest pierwszym lepszym grajkiem, a prawdziwym kotem (przynajmniej na 1 ligę).


  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Adrian miał tragiczny sezon, popełnił wiele błędów, poszedł w wielu miejscach w zł± stronę i miał kilka kontuzji. Ale jestem przekonany, że to było, minęło. Gomólscy powinni wiedzieć w czym tkwi problem, wyci±gn±ć odpowiednie wnioski. To jest zbyt dobry żużlowiec, żeby po prostu odpa¶ć z gry. Przecież Adrian w 2008 roku miał kapitalny sezon (2,320 ¶r/bieg!!!). Poza tym jest młody i przyszło¶ciowy. Nawet nie ma sensu porównywać z Chrzanowskim czy Ko¶ciech±... Nermark jest o tyle dziwny, że co chwile łapie kontuzje. Od kilku sezonów nie może przejechać zdrowo. Aczkolwiek powinien to być jeden z bardziej łakomych k±sków transferowych. Kto wie, może nawet jaki¶ ekstra ligowiec się pokusi o tego żużlowca?

    Generalnie jest kilka ciekawych opcji transferowych. Pytanie tylko jak mocno potrzebujemy wygl±dać? Czy będzie jaki¶ godny rywal? Może Marta z Rzeszowa co¶ zakombinuje żeby znowu awansować? Dobrze by było.

    Jednak generalnie transferowym krokiem nr 1 jest PIOTR ¦WIDERSKI. Do tego chyba nikt z nas nie ma w±tpliwo¶ci.

    PS. Lee Richardson podobno ma opu¶cić Włókniarz. Może on by się skusił. Trzeba tylko zadzwonić do Johna Davisa z pro¶b± o pomoc ;).

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Nie porównuj gówna z czekoladą. Wiem, że średnie to nie wszystko i że Adrian Gomólski to dobry żużlowiec, ale miniony sezon miał tragiczny, a my chyba mamy ambicje szybkiego powrotu do Ekstraligi.
    uno momento.

    Adrjan to nie Chrzanowski lub Kosciecha ktorzy kisili sie przez lata odwalajac gowniana robote. U takich to jest liczenie na odrodzenie.
    Arjan z wyjatkiem ostatniego sezonu byl wyrozniajacym sie zawodnikiem. Zawalil w zeszlym sezonie kilka spraw, do tego jazda za darmo i wyszlo jak wyszlo.

    w jednym masz racje. Odpadow konczacych kariere nie potrzebujemy.
    Mialbym wybierac pomiedzy Kosciacha, Chrzanowskim a Zabikiem i Gomolskim bez wachania stawiam na den mlodszy duet.

    Jezeli chodzi o Nermarka to podzielam w 100 % zdanie Macieja.
    Czy Nermark przejechal juz jakis sezon bez kontuzji?
    Jakie wyniki osiagal ten Daniel Nermark przed startami w Ostrowie?

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Jeżeli miałbym kogoś polecać, to Monberga. Początek sezonu trochę niewyraźny, ale później było znacznie lepiej. Co tu dużo pisać, robił robotę i bardzo solidny z niego zawodnik. U nas traktowany troszkę po macoszemu. Często nie powoływany do składu w meczach u siebie, a mimo to wykręcił średnią ponad 2,000.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Priorytetem powinno być znalezienie dużego, chętnego na trochę więcej niż tylko rok współpracy sponsora. To dałoby pewność i stabilizację finansową. Dzięki temu można byłoby pokusić się zbudować nieco mocniejszą ekipę.
    Jak widać miasto za swój ulubiony klub wybrało Lechię a teraz lotos też nagle chce ich sponsorować.
    Widać że nie można ani na mieście ani już tym bardziej na lotosie polegać. Trzeba z nimi skończyć. Znaleźć kogoś kto będzie umiał i chciał pomóc Wybrzeżu.
    Drugim priorytetem jest ściągnięcie Krzysia Jabłońskiego.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Panowie! Z uporem maniaka prześcigacie się w nazwiskach. Pytanie czemu na pierwszym planie stawiacie takiego czy innego beduina??? Po pierwsze primo nadal nie wiecie jakim budżetem będziemy dysponować. Po drugie na ch.j nam jakiś Nermark czy Monberg? Priorytetem jest zakontraktowanie dwóch solidnych polskich seniorów! Dlatego, że tak naprawdę Polaków jest bardzo ograniczona ilość a beduinów na rynku będzie może i pięćdziesięciu. W tej sytuacji dwóch porządnych Polaków w naszym składzie, to dwóch porządnych Polaków mniej w składach naszych przeciwników. Zapomnieliście chyba dlaczego spadliśmy w tym roku??? A w przyszłym roku nawet Vaculik nie będzie startował z polską licencją. Pamiętać należy również, że póki co skład budujemy wokół Zetterstroema i Gafurova więc tak naprawdę potrzebujemy jednego beduina, ewnetualnie kogoś bez gwarancji startowych, na wypadek kontuzji. Temat Vaculika nie upadł. Faks z oczekiwaniami leży na klubowym biurku i czeka na akceptację lub negocjacje. Żądania są wysokie ale jak dwie strony chcą to nie wierzę, żeby nie dojść do porozumienia. Jakby Martin został to wówczas potrzebować będziemy praktycznie dwóch polskich seniorów, i co najmniej jednego solidnego juniora.

    Czy do tego zestawienia dokoptujemy jakiegoś Monberga, Nermarka, Woronkowa czy nawet van Gogha - lata mi to setką i myślę, że Wam też powinno. :d
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jezeli chodzi o Nermarka to podzielam w 100 % zdanie Macieja.
    Czy Nermark przejechal juz jakis sezon bez kontuzji?
    Jakie wyniki osiagal ten Daniel Nermark przed startami w Ostrowie?
    Artur, nie wmówisz mi że Nermark jest ogórkiem. Dwa jego ostatnie sezony w 1 lidze to średnia 2,000 lub wyższa. Widziałem jak gość jeździ, żeby nie było, że podpieram się statystykami.

    Nie będę szukał jego średnich sprzed startów w Ostrowie, bo co to ma do rzeczy? Trzy lata temu Chrzanowski był kozakiem - teraz go nie chcesz do składu?

    Kościecha myślę, że na lidera do pierwszej ligi się jeszcze nadaje. Przecież wszyscy wiemy, że nie jest takim cienkim bolkiem, jak w ostatnim meczu Speedway Ekstraligi 2009.

    Tak, ja będę rozmawiał o nazwiskach lewoskrętów, bo.. o czym tu rozmawiać? To jedyna rozrywka w sezonie ogórkowym :) Mamy się rozpisywać na temat szans pozyskania poszczególnych firm jako sponsorów? To nudne :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2009
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Kosciecha
    2. Miśkowiak/Chrzanowski
    3. Nermark
    4. Gafurow
    5. Zorro
    6. Bogdanovs/Kus/S.Gustafsson
    7. Gdański junior

    I za rok znów w ekstralidze:)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Marku, Lotos kupił młodzikom z Lechii zdaje się aż dwa komplety strojów. Póki co nie ma co panikować. Mimo wszystko w±tpię, żeby weszli mocniej w piłkę. Szczególnie, że poza znaczkiem na koszulkach i kilku banerach Lechia na nic więcej nie pozwoli. Chyba, że połakomi± się na Lotos Arenę ;).

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od dwóch kompletów strojów się zaczyna :P :P :P
    A skończy sie na lotos arenie czy bóg wie czym tam jeszcze...
    w każdym razie to nie jest poważny sponsor. Jak chc± to mog± mieć jaki¶ baner na bandzie albo na tych dużych tablicach okalaj±cych stadion. Ale jako głównego sponsora na miejscu prezesa po tym sezonie nie brałbym ich pod uwagę.
    W ten czas szukać kogo¶ lepszego ;)

    ps. Nermark to nie głupia opcja. Też bym za nim był. W parze z Joonasem mogliby nie¼le odjechać kilka spotkań :D

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Para Kilokarpi-Nermark to już w ogóle byłby kosmos. Mogliby się ¶cigać na wózkach w szpitalu jak niegdy¶ Dera i Kalinowski. Obaj zawodnicy maj± chyba jaki¶ magnes do przyci±gania kontuzji. To też jest istotny aspekt - podatno¶ć na kontuzje. Dlatego uważam, że powinni¶my postawić na Kobrina ;).

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Artur, nie wmówisz mi że Nermark jest ogórkiem. Dwa jego ostatnie sezony w 1 lidze to średnia 2,000 lub wyższa. Widziałem jak gość jeździ, żeby nie było, że podpieram się statystykami.
    Grifie,

    ale przeciez nie mowie.
    Po wynalazkach wole mlodych, gniewnych. Jak juz nie mamy wychowankow moze ich zaszczepimy " magia" GKSu:P:P

    P.s. od dzisiaj po szczepionce na swinska. Cool.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,658
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Czyli 2 priorytety:
    Świderski i Kościecha.

    W obcokrajowcach będzie później można przebierać do woli.

    W przyszłym sezonie ta I liga nie będzie chyba aż taka mocna.

    Grudziądz
    Rzeszów
    Miszkolc
    Rybnik
    Poznań
    Gniezno
    Daugavpils

    Te ekipy to stali bywalcy zaplecza plus debiutant z Węgier.
    Chyba, że któryś klub zacznie szykować jakieś mega transfery i uzbroi się jak Tarnów w 2009. Wtedy zaczną się schody.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dlaczego tym kimś nie miał by być Gdańsk?
    Trochę trzeba by było zainwestować w Świderskiego, złożyć spokojną propozycję Monbergowi, zatrzymać Zorro i jest trzech liderów.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Niektórzy też nie dają o sobie zapomnieć:P

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...-walka-w-pile/

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    powinien gowniarz sie cieszyc ze moze Krzysiowi silnik pozyczyc a nie jakies pretensje.

    ZENADA !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    powinien gowniarz sie cieszyc ze moze Krzysiowi silnik pozyczyc a nie jakies pretensje.
    Niecodzienny zaszczyt go spotkał, na piłkarskie realia to tak jak by Robert Hirsz z Lechii pożyczył korki Cristiano Ronadlo.

    A w kwestii zakupów na przyszły sezon, wziąłem udział w ankiecie, wytypowałem 5 nowych nazwisk :
    1.Gollob
    2.Nicki Pedersen
    3.Sajfutninov
    4.Crump
    5.Adamek - Po ostatnich sukcesach przydałby się w Gdańsku, napewno gorzej od bożeny by nie wypadł.

    Edit :Cichym nieobecnym na liście jest Andrew Huszcza, zastanawiałem się ale on jest chyba jednak przywiązany do Zgrzeblarek :(

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    hahaha gieksiak
    Widać , że Krzychu za czasów Majoneza jednak czegoś się nauczył w Gdańsku :D

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    o ****.de,

    ale beka.

    Krzysiu,

    jak nie bedzie nowej akcji to tracisz kult, Jedrzejewski ci depcze po pietach :P:P

    Żużlowiec Polonii, Marcin Jędrzejewski, przez całą dobę okupował siedzibę klubu w Ostrowie. Czekał na pieniądze, które mu się należały za występ w turnieju w tym mieście. - I do żadnych pucharów tam nie sikałem - oburza się Jędrzejewski.
    hahahah, kurde, leze.

    Prezesie,

    do dziela!!!!


  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Tak mi się przypomniało ;)

    http://i42.tinypic.com/2n9xmoz.jpg

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Tak mi się przypomniało ;)

    http://i42.tinypic.com/2n9xmoz.jpg
    Pytanie brzmi czy na tym meczu było 9500 osób ?

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Taaa w końcu karnetów nie ma co liczyć bo Ci ludzi i tak nigdy nie przychodz± ;).

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    KTO Z OBECNEJ KADRY POWINIEN JEŹDZIĆ W GDAŃSKU TAKŻE W KOLEJNYM SEZONIE?
    1. Magnus Zetterström - 1308
    2. Martin Vaculik - 1204
    3. Renat Gafurov - 1060
    4. Kenneth Bjerre - 994
    5. Damian Sperz - 632
    6. Hans Andersen - 390
    7. Billy Forsberg - 377
    8. Joonas Kylmäkorpi - 351
    9. Josh Auty - 290


    ZAWODNICY CHĘTNIE WIDZIANI W SKŁADZIE ZESPOŁU NA ROK 2010:
    1. Krzysztof Jabłoński - 556
    2. Piotr Świderski - 507
    3. Robert Kościecha - 403
    4. Bjarne Pedersen - 244
    5. Robert Miśkowiak - 180
    6. Grigorij Laguta - 177
    7. Karol Ząbik - 151
    8. Sebastian Ułamek - 134
    9. Tomasz Chrzanowski - 125
    10. Krzysztof Kasprzak - 124
    11. Artur Mroczka - 111
    12. Adrian Gomólski - 94
    13. Chris Harris - 76
    14. Daniel Nermark - 71
    15. Jonas Davidsson - 66
    16. Grzegorz Zengota - 65
    17. Maksim Bogdanovs - 62
    18. Simon Gustaffson - 59
    19. Peter Karlsson - 56
    20. Rafał Okoniewski - 49
    21. Niels K. Iversen - 44
    22. Jason Crump - 42
    23. Tomasz Gapiński - 39
    24. Janusz Kołodziej - 38
    25. Tomasz Jędrzejak - 37


    ZAWODNICY, KTÓRZY W OCZACH KIBICÓW NIE POWINNI JEŹDZIĆ W GDAŃSKU:
    1. Tomasz Chrzanowski - 422
    2. Adam Skórnicki - 237
    3. Scott Nicholls - 100
    4. Robert Kościecha - 98
    5. Tomasz Gollob - 86
    6. Piotr Świst - 75
    7. Rafał Okoniewski - 64
    8. Hans Andersen - 60
    9. Marcin Jędrzejewski - 58
    10. Nicki Pedersen - 55
    11. Chris Harris - 53
    12. Krzysztof Kasprzak - 49
    13. Krzysztof Buczkowski - 43
    14. Sebastian Ułamek - 41
    15. Niels K. Iversen - 40
    16. Adrian Gomólski - 37
    17. Davey Watt - 31
    18. Kamil Brzozowski - 30
    19. Damian Sperz - 29
    20. Rune Holta - 29
    21. Bjarne Pedersen - 28
    22. Łukasz Jankowski - 28
    23. Jonas Davidsson - 24
    24. Krzysztof Jabłoński - 24
    25. Paweł Hlib - 24

    Myślałem, że wyniki będą tajne, a tu proszę.
    1. Zorro
    2. Gafurov
    3. K. Jabłoński
    4. Kościecha
    5. Świderski
    6/7 się zobaczy


    Tylko 237 karne punkty dla Skóry to zasługa tego, że w ankiecie było jasno napisane, aby na niego nie głosować, bo i tak nie jest brany pod uwagę. :P

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    ZAWODNICY CHĘTNIE WIDZIANI W SKŁADZIE ZESPOŁU NA ROK 2010:
    22. Jason Crump - 42
    A ja chcę Ferrari :P
    ZAWODNICY, KTÓRZY W OCZACH KIBICÓW NIE POWINNI JEŹDZIĆ W GDAŃSKU:
    2. Adam Skórnicki - 237
    5. Tomasz Gollob - 86
    9. Marcin Jędrzejewski - 58
    Ciekawe gdzie wyląduje Skóra :P Gollob ulubieniec gdańskiej publiczności. Jędrzejewski ma zły zwyczaj pozostawiania uryny w pucharach dlatego też nie jest mile widziany :D Zwłaszcza, że w Gdańsku bywają poślizgi z wypłatą :D

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    mimo ze to Marek to dosc trafnie opisal relacje pomiedzy Grupa Lotos za Olechnowicza a GKSem.

    Polnego tez za bardzo sie nie czepia.

    Wywiad bardziej anty Olechnowicz i Adamowicz.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Marek wróć!!!! KoFamy i czekamy :)
    Ps. http://www.youtube.com/watch?v=xDOR6XFbjMo
    Pozdro :)

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dawnych wspomnień czar ;)

    Fakt faktem, że powiedział prawdę o Olechnowiczu i Adamowiczu. Po wykopaniu Formeli miało z kasą od Lotosu być wszystko elegancko. I co ? Damska koszykówka ważniejsza ;]

Strona 1 z 20 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •