Strona 1 z 96 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4291

Wątek: Unia Leszno 2010 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach

    Unia Leszno 2010 - wątek klubowy

    Sklad w duzej czesci juz jest, teraz rodzi sie pytanie co zrobi klub czy postawi na sprawdznych i bedzie z nimi negocjowal tak zeby jezdzili we wszystkih meczach, czy dajemy Adamowi i Juricy kilka wystepow i zapychamy dziure kims nowym. Jak wiadomo odchodzi K.Kasprzak kto za niego przyjdzie ?? Mówi się o Nikim Pedersenie, ale jeszcze nic nie wiadomo. Zobaczymy co się wydarzy. CZAS POKAŻE


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Już zaczynam ?? :)
    TAk 3... 2... 1... START?? :D


    No to ja pierwszy ,żeby nikt mnie nie ubiegł i nie przebił...

    Skład na 2010: (info na 100% pewne jak na sportowychfaktach.pl :P)

    1.L.Adams
    2.J.Kołodziej
    3.N.Pedersen
    4.D.Baliński/A.Shields
    5.J.Hampel
    6.P.Pawlicki/S.Musielak
    7.J.Pavlic/S.Musielak

    MENADŻER: I .IGIELSKI

    TRENER: R.JANKOWSKI

    Do tego nowe umowy sponsorskie z PKM DUDĄ i KOmpania Piwowarską ,a Także nowy SPONSOR... Firma D.MIŁKA ,która buduje w Lesznie GALERIE GOPLANA i chce się podlizać władzą miasta jak i potencjalnym klientom...


    Kto nie wierzy to nie... :P

    Poczekacie zobaczycie uwierzycie... ;)


    Aha widziałem też bus Crumpa pod AGROMIXEM ,ale za dużo chciał... ;)

    pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już zaczynam ?? :)
    TAk 3... 2... 1... START?? :D


    No to ja pierwszy ,żeby nikt mnie nie ubiegł i nie przebił...

    Skład na 2010: (info na 100% pewne jak na sportowychfaktach.pl :P)

    1.L.Adams
    2.J.Kołodziej
    3.N.Pedersen
    4.D.Baliński/A.Shields
    5.J.Hampel
    6.P.Pawlicki/S.Musielak
    7.J.Pavlic/S.Musielak

    MENADŻER: I .IGIELSKI

    TRENER: R.JANKOWSKI

    Do tego nowe umowy sponsorskie z PKM DUDĄ i KOmpania Piwowarską ,a Także nowy SPONSOR... Firma D.MIŁKA ,która buduje w Lesznie GALERIE GOPLANA i chce się podlizać władzą miasta jak i potencjalnym klientom...


    Kto nie wierzy to nie... :P

    Poczekacie zobaczycie uwierzycie... ;)


    Aha widziałem też bus Crumpa pod AGROMIXEM ,ale za dużo chciał... ;)

    pozdro
    chciałbym, żeby to byla prawda :]

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Luk33
    Dołączył
    31-03-2005
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez znam skład info na 100%
    1.L.Adams
    2.A.Shields
    3.N.Pedersen
    4.D.Baliński
    5.J.Hampel
    6.P.Pawlicki
    7.J.Pavlic
    8.S.Musielak
    9.T.Batchelor


  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Kurcze wszyscy mają info pewne a każdy skład inny

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skąd masz to info ?? a tak w ogóle to para Pedersen - Baliński para wybuchowa każdy bieg 5-1 dla unii
    z dupy ma to info od co...
    *********** o dupie maryny a leszcze to podchwytują
    i z klubowego wątku robi się śmietnik
    żal.pl

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D


  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2007
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sluchaj gościu to jest forum i każdy ma prawo
    tutaj pisać swoje poglądy ty tego czytać nie musisz
    mowa moja będzie krótka *********** z tego ogródka

  10. Powrót do góry    #10
    Zbanowany
    Dołączył
    27-03-2009
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe
    ps. jesteś prywatnym menago Krzysinka, że się tak uniosłeś koleś? I mam pytanie, jaką diagnozę postawił Twój lekarz? :P

    co za gość... :D



  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe
    Rudy nigdy nie był Unist± bo my¶lał tylko o swojej dupie i czy blachary krzycza jak pzyjedzie pierwsze :] Jude Rudemu !!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe
    Rudy nigdy nie był Unist± bo my¶lał tylko o swojej dupie i czy blachary krzycza jak pzyjedzie pierwsze :] Jude Rudemu !!
    Przeciwników za mocnych to on nie miał ale jak piszecie że on taki słaby to czemu tyle punktów zrobił ??

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe
    Rudy nigdy nie był Unist± bo my¶lał tylko o swojej dupie i czy blachary krzycza jak pzyjedzie pierwsze :] Jude Rudemu !!
    Przeciwników za mocnych to on nie miał ale jak piszecie że on taki słaby to czemu tyle punktów zrobił ??
    hahahaha zrobil tyle bo nie miał przeciwników. Tak tępy jeste¶, że nie rozumiesz tego?

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    trochę nie na temat (nie ten wątek chyba :P )

    KK w swoim blogu:
    (...) Mam dobrą wiadomość - poraz pierwszy w karierze zostałem zawodnikiem roku i zarazem, jako pierwszy Polak w historii tego najbardziej utytułowanego klubu w Anglii (...)

    (...) A wracając jeszcze do meczu barażowego, wczoraj odjechaliśmy zawody u siebie. Mimo, że od rana padało i tor był straszny, udało nam się rozegrać to spotkanie (...) Byłem najlepszym zawodnikiem tego wieczoru, z najlepszym czasem dnia na tym ciężkim torze, więc jest jest się z czego cieszyć (...).


    Oto przeciwnicy Krzysinka w owym meczu:
    Edinburgh Monarchs - 32
    1. Ryan Fisher (w,0,2,1) 3
    2. Michał Rajkowski - ZZ
    3. Andrew Tully (0,2,0,1) 3
    4. Matthew Wethers (2,1*,0,1,3,2) 9+1
    5. Kevin Woelbert (1,3,1,0,w) 5
    6. Aaron Summers (1,0,1,0,-) 2
    7. Kalle Katajisto (2,u,2,4!,0,0,2*) 10+1

    Mój komentarz jest taki: :D :D :D :D :D....

    ...bujaj dalej w obłokach Krzysiu, może w Gorzowie czy gdzie tam przyjdzie Ci jeździć,uwierzą, że jesteś naprawde mocny :D
    Słuchaj gościu ty sie bujaj póki co jest jeszcze zawodnikiem jedynej a na swoich nie pozwole psów wieszać więc szacun dla kaspera za to że tyle sezonów nam odjechał i proszę wszystkich spokojnie za rok i tak jedyna będzie znowu wymiatać pozdro dla fanów na dobre i na złe
    Rudy nigdy nie był Unist± bo my¶lał tylko o swojej dupie i czy blachary krzycza jak pzyjedzie pierwsze :] Jude Rudemu !!
    Przeciwników za mocnych to on nie miał ale jak piszecie że on taki słaby to czemu tyle punktów zrobił ??
    hahahaha zrobil tyle bo nie miał przeciwników. Tak tępy jeste¶, że nie rozumiesz tego?
    ale wszyscy piszą że on z każdym przegrywa a tutaj taki wynik ??

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No tak, ale chyba nawet taki Kalle Katajisto i Woelbert mają trochę gorszy sprzęt od Kaspera :)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, jednym z najlepszych polskich zawodników i czołowego ligowca w naszym kraju? Będziecie mieli lepszego w jego miejsce? Kogo? A wiem, Nicki Pedersen. Masakra, totalnie Was nie rozumiem, ale to nie moja piaskownica. Dla mnie Krzysztof (żeby nie było, nie jest moim ulubieńcem) to jednak profesjonalista, a średnią w lidze uzyskał coś między Holderem, Sullivanem, Jagusiem a Holtą. Prawdziwy DRAMAT! Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2009
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, jednym z najlepszych polskich zawodników i czołowego ligowca w naszym kraju? Będziecie mieli lepszego w jego miejsce? Kogo? A wiem, Nicki Pedersen. Masakra, totalnie Was nie rozumiem, ale to nie moja piaskownica. Dla mnie Krzysztof (żeby nie było, nie jest moim ulubieńcem) to jednak profesjonalista, a średnią w lidze uzyskał coś między Holderem, Sullivanem, Jagusiem a Holtą. Prawdziwy DRAMAT! Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?
    rok temu chciał przyj¶ć do Unii Herbi to postawili na młodego Kasprzaka i co zrobił? GÓWNO :/

    ps. co¶ w tym chyba jest, że nikt w parze z nim nie chce jezdzić co ? Dba tylko o własna dupe a żeby spojrzec w biegu za siebie to nie wiem co by musiało się stać ;| Giazde zgrywa a do gwiazdy mu daleko. Nie ma w głowie poukładane dobrze chłopiec!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2009
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, jednym z najlepszych polskich zawodników i czołowego ligowca w naszym kraju? Będziecie mieli lepszego w jego miejsce? Kogo? A wiem, Nicki Pedersen. Masakra, totalnie Was nie rozumiem, ale to nie moja piaskownica. Dla mnie Krzysztof (żeby nie było, nie jest moim ulubieńcem) to jednak profesjonalista, a średnią w lidze uzyskał coś między Holderem, Sullivanem, Jagusiem a Holtą. Prawdziwy DRAMAT! Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?
    Tak, nie możemy mu wybaczyć Czewy. Do tego nie możemy mu wybaczyć tego, że nikt nie chce jechac z nim w parze, tego, że w naszej Jedynej była kiepska atmosfera, tego, że się z nami nie identyfikował i w ogóle, że był zły i niedobry. Robił punkty tylko i wył±cznie dla siebie i z tego wła¶nie powodu jest tak wysoko. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek pomógł Balonowi na torze, żeby przyjechać na 5:1 albo marne 4:2. Zawsze przeszkadzał, żeby przyjechać pierwszym i mieć w programie "3". Satysfakcjonuj±ca odpowied¼?
    :)

    p.s. Dla Krzycha liczy się wynik za wszelk± cenę. Wynik na swoim koncie bankowym.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    369
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, jednym z najlepszych polskich zawodników i czołowego ligowca w naszym kraju? Będziecie mieli lepszego w jego miejsce? Kogo? A wiem, Nicki Pedersen. Masakra, totalnie Was nie rozumiem, ale to nie moja piaskownica. Dla mnie Krzysztof (żeby nie było, nie jest moim ulubieńcem) to jednak profesjonalista, a średnią w lidze uzyskał coś między Holderem, Sullivanem, Jagusiem a Holtą. Prawdziwy DRAMAT! Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?
    Tak, nie możemy mu wybaczyć Czewy. Do tego nie możemy mu wybaczyć tego, że nikt nie chce jechac z nim w parze, tego, że w naszej Jedynej była kiepska atmosfera, tego, że się z nami nie identyfikował i w ogóle, że był zły i niedobry. Robił punkty tylko i wył±cznie dla siebie i z tego wła¶nie powodu jest tak wysoko. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek pomógł Balonowi na torze, żeby przyjechać na 5:1 albo marne 4:2. Zawsze przeszkadzał, żeby przyjechać pierwszym i mieć w programie "3". Satysfakcjonuj±ca odpowied¼?
    :)

    p.s. Dla Krzycha liczy się wynik za wszelk± cenę. Wynik na swoim koncie bankowym.
    Tym sposobem zamieniacie Krzycha na Nickiego, co by zmiana w podejsciu byla :)
    Co jak co, Nicki przynajmniej gwarantuje odpowiednia zdobycz punktowa i mozna na nim polegac. Tyle wiecej od Kaspera

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, jednym z najlepszych polskich zawodników i czołowego ligowca w naszym kraju? Będziecie mieli lepszego w jego miejsce? Kogo? A wiem, Nicki Pedersen. Masakra, totalnie Was nie rozumiem, ale to nie moja piaskownica. Dla mnie Krzysztof (żeby nie było, nie jest moim ulubieńcem) to jednak profesjonalista, a średnią w lidze uzyskał coś między Holderem, Sullivanem, Jagusiem a Holtą. Prawdziwy DRAMAT! Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?
    Widzisz, my patrzymy szerzej:). Prezes robi to dla dobra Unii i KK. KK to nie tylko punkty, średnia (zdobyta na słabym Damianie i juniorach z drużyny przeciwnej) ale również atmosfera. W Falubazie właśnie atmosfera była kluczowa w tym roku. KK musi zobaczyć, spróbować jak smakuje chleb na obczyźnie, skoro nie potrafił docenić tego w domu. U was Walasek i Pepe też sporo lat potrzebowali zanim dojrzeli do jazdy w Zielonej na poziomie, który umożliwił zdobycie DMP. Jak wyciągnie wnioski i skoro kocha Unię (tak przynajmniej mówi) to wróci w 2011 roku i pokaże wszystkim, że chce i potrafi. Zmiana ta ma wywołać u KK obudzenie się z tego kursu który wybrał (zamykanie gazu) i obarczanie za swoje słabe wyniki wszystkich tylko nie siebie.

    Coraz mniej, ale jeszcze wierzę, że KK bedzie filarem Unii Leszno. Oby było to już w 2011 roku.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sadzę że w przypadku KK sprawę psuje trochę Zenek. Młody ma trochę pstro w głowie bo chyba jeszcze nie wydoroślał. Faktem jest że potencjał ma i jeździć potrafi. Wolałbym aby został ale nie chcę też aby robił takie numery jak w ostatnim sezonie. Jeżeli po przegranym meczu wypowiada się że on swoje zrobił, poza tym jeżeli podczas zawodów zna tylko swój dorobek punktowy nie wiedząc i nie interesując się dorobkiem drużyny to chyba coś nie tak. Nie podoba mi sie też kiedy wywozi kolegów w bandę. Mimo tego wiem że jak by się trochę postarał współpracować to mogłoby być znacznie lepiej. Nie wiem czy Nicki rozwiązuje sprawę on też jest raczej indywidualistą charakter chyba podobny do KK ale lepiej poukładany. Chciałbym aby KK jeździł w Unii ale może przyda mu się trochę odmiany może wydorośleje bo w innej drużynie po kiepskim meczu nie będzie miał pewnego miejsca w składzie. W Lesznie zawsze był dobrze traktowany.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    wookie
    Wy tak poważnie, czy jak? Mówicie na pewno o Krzysztofie Kasprzaku, .... Nie możecie po prostu mu wybaczyć tego ostatniego meczu w Częstochowie, a ile zdobyliście dzięki niemu medali, tego już nie pamiętacie. Jak dla mnie to Baliński był gwoździem do trumny w tym sezonie, ale wiem, on miał problemy... Tak ma wyglądać Unia jak wyżej opisana? Wy serio tego chcecie?

    Świat zwariował, albo zminiły się w tym sporcie priorytety. Liczy się tylko wynik za wszelką cenę?
    WY to nie wszyscy kibice UNII. Uważam, że nie on był głównym winiwajcą przegranego dwumeczu z Czewą. On zawalił w Czewie, ale w Lesznie zawalił i Adams i Hampel i Pavlic o Balinie nie wspominam nawet. W Lesznie Kasper jako jedyny walczył do końca. Wystarczyło w Lesznie dobić do 41pkt albo 1pkt więcej w Czewie. Osobiście żałuję, że Kaspera jednak nie będzie w przyszłym roku, ale...
    skoro był w drużynie prowodyrem, mataczem, osobą, która psuje atmosferę w ekipie i zadziera z trenerem to jak najbardziej akceptuję decyzję Józefa. Zenek po odejściu z UNII się skończył, oby historia nie zatoczyła koła, oby ...i młody zrozumie gdzie jego miejsce do końca kariery. Zrozumieli to Walasek i Pepe. To młody chłopak też do tego dojrzeje.

    Gratulacje Falubaziaku za Misia!!

    pzdr

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2009
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nudyy.

    Tak czytam i czytam niektóre wypowiedzi i musze powiedzieć ze nudyy troche ;p sezon sie skończył Kasprzaka z nami nie bedzie może wreszcie czas dać spokój Krzychowi? i zając sie składem na przyszły sezon :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    WY to nie wszyscy kibice UNII. Uważam, że nie on był głównym winiwajcą przegranego dwumeczu z Czewą. On zawalił w Czewie, ale w Lesznie zawalił i Adams i Hampel i Pavlic o Balinie nie wspominam nawet. W Lesznie Kasper jako jedyny walczył do końca.
    Meritum sprawy - tylko ktoś, kto nie ma pojęcia o sporcie żużlowym może obciążać KK za dwumecz z Częstochową - pojedynek został przegrany w Lesznie: przede wszystkim jak pojechał Hampel ?
    Dlaczego Adams stracił 2 starty na dopasowanie się do toru ?
    O juniorach nie wspominając - ale tutaj w pzrekroju całego sezonu wynik nie może dziwić (ile meczy wystarczy trenerowi aby z trojki wybrać najlepszego ? Bo jak było widać 14 - to za mało)
    Play-off został pogrzebany w Lesznie, gdzie jedynym walczącym był .... Kasprzak.
    Tak to już bywa w tym sporcie - jak się nie wygrywa u siebie, to i sukcesów brak

    Wystarczyło w Lesznie dobić do 41pkt albo 1pkt więcej w Czewie. Osobiście żałuję, że Kaspera jednak nie będzie w przyszłym roku, ale...
    Nie może być żadnego ale - albo tak, albo siak
    Jeśli klub pozbywa się wychowanka, reprezentanta kraju, zawodnika młodego, ale mającego już przeszłość w GP - to chyba nie jest to normalne.
    A, że taka droga do niczego nie prowadzi pokazuje historia - WTS miał misia, a ile kibiców na trybunach ?
    Dream Teamy - Toruń (Ricjkardsson i Crump), Gorzów (Bajerski, Świst i Rickardsson), Czewa (Hancock, Pedersen)ile razy te zespoły wygrały ligę?
    Przypadek ?
    To może od tyłu
    Falubaz - Walasek, Pepe, Zengota, Dudek
    Toruń - Jaguś, Miedziak, Kościecha, junior
    Unia - Balinski, Kasprzak, Kajoch
    WTS - wyjątek
    Tarnow x 2 - Kołodziej + Rempała (Wardzała, Burza) + Golloby (ale Jacek juz nie startuje, a Tomka nie ma w Lesznie)

    Ciekaw jestem, jak po bieżącym sezonie czuja się osoby, które podziękowały Rafałowi ?
    Zapewne podobnie jak po zeszłorocznym Impie .... w wykonaniu Skóry,


    skoro był w drużynie prowodyrem, mataczem, osobą, która psuje atmosferę w ekipie i zadziera z trenerem to jak najbardziej akceptuję decyzję Józefa.
    A co się takiego stało istotnego - wcześniej zawodnik miał inny charakter, nagle w tym roku wybuchła jego ciemna strona?
    Szmery, bajery - a może nie pasował od początku ... komuś

    Zenek po odejściu z UNII się skończył, oby historia nie zatoczyła koła, oby ...i młody zrozumie gdzie jego miejsce do końca kariery. Zrozumieli to Walasek i Pepe. To młody chłopak też do tego dojrzeje.
    Po pierwsze - Zenon odchodził u schyłku kariery.
    Po drugie - chciał - czym zresztą uratował ówczesnu budżet klubu
    Po trzecie - to KK podziękowano, a nie on klubowi - toteż tzw "mlody" nic nie musi rozumieć.
    A Walasek i Pepe zrozumieli, bo im złotówki pomogły ... których w tym roku zabraknie dla KK (zapewne takie Asy) jak Pedersen (chyba przestanę chodzić na mecze) , Andersen (tylko nie to), Bjerre (tez nie), Hancock są tańsi.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach



    Ciekaw jestem, jak po bieżącym sezonie czuja się osoby, które podziękowały Rafałowi ?


    Co wy tak kochacie tego Dobruckiego?? I przy okazji Dankiewicza...

    Ja ********...

    Dobrucki wielki LESZCZYNIAK I WYCHOWANEK...**********jący po Lesznie z WIELKIM banerem na busie FALUBAZ DMP 2009... Niech się Ku*wa do Zielonki przeprowadzi po co się na Cichej budował obok Tatusia...

    Jakoś po 2007 i 2008 nikt nie marudził ,że Rafał odszedł... A wiadomo ,że odszedł przez hajs...

    Kasprzak i reszta tacy sami... Wielce przywiązani ,a za chwile pojedzie w Zielonej czy Wrocku i powie to MÓJ KLUB I MOI KIBICE...SĄ NAJLEPSI W POLSCE..KOCHAM ICH...DZIĘKUJE IM...itp, itd...

    A na pytanie czemu odszedłeś z UNII?

    To wina zarządu nie chcieli mnie jak chciałem zostać...


    I naiwniacy wszystko kupią bo to nasz LESZCZYNIAK....

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba wiem dlaczego KK miał słabszy sezon, to wina Allianz przecież od jego zdobyczy punktowej zależała zniżka w Allianz. Każda firma będzie dążyła do tego aby ta zniżka była jak najmniejsza :D.
    A tak serio to nie ma się co czarować żaden zawodnik za darmo jeździć nie będzie, nie ma zmiłuj i przede wszystkim na początku są pieniądze a później sentymenty. Czy ktoś z was byłby zadowolony gdyby mu nie płacili albo płacili za mało??
    Z drugiej strony jak się komuś płaci to ma prawo się od tego kogoś wymagać wyników adekwatnych do zapłaty. Ale to wszystko oczywiste.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2005
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Już zaczynam ??
    TAk 3... 2... 1... START??


    No to ja pierwszy ,żeby nikt mnie nie ubiegł i nie przebił...

    Skład na 2010: (info na 100% pewne jak na sportowychfaktach.pl )

    1.L.Adams
    2.J.Kołodziej
    3.N.Pedersen
    4.D.Baliński/A.Shields
    5.J.Hampel
    6.P.Pawlicki/S.Musielak
    7.J.Pavlic/S.Musielak

    MENADŻER: I .IGIELSKI

    TRENER: R.JANKOWSKI
    tak sobie to czytam, może i z lekkim uśmiechem...ale myślę, że serio bardzo dużo w tym prawdy...Pedersen jak Pedersen, tu wszystko rozbije się o kasę...ale Trener: Jankowski to moim zdaniem osoba w którą celuje klub...i między bajki można sobie włożyć opcję z Igielskim czy Kryjomem jako prowadzącym drużynę, to nie wypali...a jak będzie Jankowski to będzie i Kołodziej, tego jestem jeszcze bardziej pewny ....dla mnie byłoby to rewelacyjne rozwiązanie i coś czuję że kolega piszący te słowa wie co jest na rzeczy...

    EDIT: z resztą wystarczy zaglądnąć do wątku tarnowskiego, już zaczynąją się powoli martwić czemu Janusz nie podpisał jeszcze kontraktu...:)

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    z resztą wystarczy zaglądnąć do wątku tarnowskiego, już zaczynąją się powoli martwić czemu Janusz nie podpisał jeszcze kontraktu..
    Bo wyląduje w Toruniu? A tak na poważnie - dajcie sobie spokój. Jeszcze miesiąc i wszystko będzie jasne.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Poziom wątku bardzo zbliżony do wyników osiąganych w tym roku przez naszą Unię, a więc lekki dramat. Początek był iście żenujący, później nastąpiło małe odbicie i to za sprawą zielonogórzanina.
    Widzę, że większość "kibiców" skupiona jest tylko na osobie Kasprzaka. Aż strach pomyśleć co będzie w wątkach związanych z naszym klubem gdy Krzysztof przeniesie się do innego miasta. Kto będzie nową ofiarą, poddaną bezwzględnej krytyce?


    zmleszno

    Meritum sprawy - tylko ktoś, kto nie ma pojęcia o sporcie żużlowym może obciążać KK za dwumecz z Częstochową - pojedynek został przegrany w Lesznie: przede wszystkim jak pojechał Hampel ?
    Dlaczego Adams stracił 2 starty na dopasowanie się do toru ?


    Nie może być żadnego ale - albo tak, albo siak
    Jeśli klub pozbywa się wychowanka, reprezentanta kraju, zawodnika młodego, ale mającego już przeszłość w GP - to chyba nie jest to normalne.
    A, że taka droga
    do niczego nie prowadzi pokazuje historia - WTS miał misia, a ile kibiców na trybunach ?

    Oczywiście, że można obciążać Krzysztofa za przegrany dwumecz. Z tym, że nie można obwiniać tylko i wyłącznie jego. Każdy z zawodników (poza Shieldsem) przyłożył do tego rękę, szczególnie w meczu w Lesznie. Jednakże jeśli mielibyśmy procentowo określić kto najbardziej zawalił to KK znalazłby się w pierwszej 3 wraz z Damianem i młodzieżowcami. Problem polega jednak na tym, że o ile Hampel się zrehabilitował w Czewie to Kasprzak wykazał się całkowitym brakiem woli walki i zaangażowania.

    Choć zawsze broniłem Krzycha, mocno mu kibicując w jego rozwoju sportowym to trzeba przyznać, że od 2 lat, lat co ważne gdzie nie borykał się z kontuzjami jak to często miało miejsce w sezonach przed 2007 rokiem, chłopak prezentuje się przeciętnie. Co gorsze ta tendencja jest zniżkowa. W 2007 roku nastąpiło jakby apogeum formy i umiejętności. Kasprzak spisywał się znakomicie i wydawało się, że będzie piął się jeszcze w górę, a nominacja do GP i związane z nią występy w cyklu zaowocują zdobyciem cennego doświadczenia i nowych umiejętności, w konsekwencji czego doczekamy się w Unii następcy Romana Jankowskiego. Niestety ostatnie dwa sezony przyniosły zdecydowanie więcej rozczarowań, szczególnie jeśli chodzi o występy w lidze.
    I choć nie jestem zadowolony z rozwiązania z nim umowy przez klub to trzeba przyznać, że z punktu sportowo-finansowego jest to dobra decyzja. Dlaczego? Ano:

    Kosztował klub zapewne niemałe pieniądze. I dopóki szedł za tym wynik sportowy można było tolerować nawet niesmaczne wybryki jakie mają na swoim koncie "zenki", tłumacząc to zawsze impulsywnością i ambicją. Ponadto inaczej spogląda się na wyniki i zachowania wychowanka z którym wiąże się wielkie nadzieje inaczej na zawodnika z zewnątrz. Jednakże cierpliwość władzom Unii skończyła się wraz z końcem oczekiwanego rezultatu sportowego po stronie teamu. O ile rok 2008 zarząd potraktował jako chwilowy spadek formy, na co wpływ miały mieć występy w GP to uzasadnienia już nie znajduje w jeszcze słabszej postawie w roku 2009. A przecież sam Józef w wywiadzie przed minionym sezonem zapowiadał rok Krzysztofa Kasprzaka, a więc oczekiwania były na pewno wysokie, myślę że współmierne do wymagań finansowych zawodnika. Doszedł do tego jeszcze konflikt z trenerem i brak szukania winy za słabe wyniki po swojej stronie, a oskarżanie wszystkich do okoła.
    Rozczarowujący wynik całego zespołu przełożył się na mniejszą frekwencję na stadionie oraz na brak awansu do półfinału, a co za tym idzie na dużo mniejsze wpływy z biletów niż zakładano zapewne przed sezonem. W związku z tym chcąc uniknąć podobnej sytuacji w przyszłym roku klub poszukuje zawodnika sportowo pewniejszego od KK, nawet kosztem zwiększenia wydatków, licząc pewnie, że ewentualny awans do finału i wyższa frekwencja w skali całego sezonu pokryją różnicę finansową między panami. W sytuacji gdy brak jest woli po stronie Kasprzaków obniżenia swoich zarobków (tego nie wiem, zakładam hipotetycznie) to decyzja zarządu wydaje się być jak najbardziej uzasadniona.
    Wystarczy spojrzeć w statystyki z tego sezonu! Krzychu zajmuje 19 miejsce w lidze ze średnią biegową 1,877!!, a co gorsze na wyjeździe 1,675. I to już drugi słabszy jego sezon. Taki zawodnik nie może oczekiwać pieniędzy na poziomie liderów zespołu. Naprawdę lepiej ze sportowo-finansowego punktu jest dopłacić parę PLNów, które mogą się zwrócić i mieć prawdziwego "bombardjera"

    Podsumowując rozważania na temat Kasprzaka. Też bym chciał aby pozostał w Unii, ale nie na takich warunkach jak do tej pory. Ustępstwa stron muszą iść w parze. Dalej wierzę w tego zawodnika i liczę że będzie się rozwijał, a następny sezon, bez względu w jakim klubie, będzie dla niego zdecydowanie lepszy niż miniony. Mam też nadzieję, że w przypadku ewentualnego odejścia z Unii, rozłąka nie będzie długa i będę miał jeszcze okazję oglądać wymiatającego Krzycha z bykiem na piersi. Myślę, że przerwa w startach w Unii może wyjść na dobre zarówno klubowi jak i zawodnikowi. Zarząd oraz team nabiorą więcej dystansu i będą przychylniej na siebie patrzeć w kolejnych latach.:)


    Ciekaw jestem, jak po bieżącym sezonie czuja się osoby, które podziękowały Rafałowi ?
    Zapewne podobnie jak po zeszłorocznym Impie .... w wykonaniu Skóry,
    Noski już napisał kilka słów prawdy:).

    Jak się mają czuć? Myślę, że bardzo dobrze. Dobrucki spędził w Lesznie 4 sezony z czego jeden przeleżał w łóżku. Podobnie jak obecnie w przypadku Kasprzaka żądania Rafała były niewspółmierne do wyniku jaki osiągał na torze. Zarząd podziękował Dobruckiemu, który chciał zarabiać w Lesznie jak lider zespołu, jadąc tak naprawdę padakę. Bezsensem było przepłacanie przeciętnego Dobruckiego w sytuacji gdy sprowadzono do Leszna Jarka. Teraz już dokładnie nie pamiętam ale średnia Dobruckiego w zależności od sezonu wahała się między 1,6-1,85.

    Ze Skórnickim to mnie w ogóle położyłeś:) hehe. Zapytaj się lepiej jak się Polny czuje?:)


    Odnośnie składu na przyszły rok to myślę, że klub powinien rozejrzeć się za dobrym juniorem i to bez względu na to czy do Leszna przyjdzie dzik czy nie. No chyba, że jednocześnie zostałby Krzychu, ale w to nie wierzę, choćby z tego względu, że nas na to nie stać. Wracając do juniora, to od 3 lat jak mantrę powtarzam, że jest to kluczowa pozycja w zespole. Bez solidnego zawodnika młodzieżowego nie da się daleko zajść. Przykładów jest aż nadto: ZG, Toruń (2007,2008, 2009), wysoka pozycja Czewy to głównie zasługa Taia, który zaskoczył swoją dyspozycją. W tym roku tylko jeden klub miał porównywalnie słabo spisujących się zawodników młodzieżowych - Stal Gorzów. Oczywiście to nie jest warunek wystarczający aby zawojować ligę, bowiem trzeba dysponować w ogóle dobrą drużyną, ale jak dla mnie to warunek konieczny!!! Przed sezonem wydawało się, że będziemy mieć, jeśli nie najlepszą, to jedną z najlepszych parę młodzieżowców. Sezon brutalnie zweryfikował nasze założenia. Z tego co wiem klub chce postawić znowu na tą samą dwójkę, co dla mnie jest błędem. Musimy wyciągnąć wnioski, a te same rzucają się w oczy:

    a. Jura - od 2 sezonów żadnych postępów. Ba, cofnął się i to o kilkanaście kroków. W anglii na przyczepnych torach nie istnieje, w Polsce poza jednym meczem, na betonie w Gorzowie jechał naprawdę słabo. Co najgorsze nie jest zawodnikiem który gwarantowałby choćby 6 oczek w meczu. Naprawdę mocno rozczarowany jestem tym zawodnikiem i powiem szczerze straciłem wiarę w to, że może solidnie punktować w ekstralidze. Klub wierzy, ale żadnych przesłanek ku temu nie widzę.

    b. Przemek - ten rok był wyjątkowo ciężki dla tego chłopaka. Poza licznym kontuzjami, które go nękają od samego początku kariery, zmieniła się jego budowa fizyczna względem poprzedniego sezonu. Przede wszystkim Pawlicki urósł ładnych parę cm przez co stał się cięższy i mniej dynamiczny. Ponadto głównym problemem jest jego podatność na kontuzję:(. Mało prawdopodobne aby przy takim natężeniu startów najbliższy sezon odjechał bezkolizyjnie, a przez to i bez kontuzji. W dodatku trudno oczekiwać od chłopaka, który spędził więcej czasu w sezonie w gipsie i na rehabilitacji, znakomitych wyników.

    Dlatego wzmocnienie jest moim zdaniem konieczne. Nadzieja na to, że chłopaki będą na zmianę kosić po 6-10 pkt pozostaje tylko w sferze marzeń i głębokiej wiary jaką wykazuje klub.
    Pytacie o kandydata? Mam jednego, ale drogi;).

    pozdro

    TYLKO JEDYNA


    edycja:

    za sportowefakty.pl

    "Niewiarygodną wydaje się być z kolei informacja
    o zakusach Polonii Bydgoszcz na Leigh Adamsa. Równie niewiarygodnie brzmi to, że w barwach Unii Tarnów miałby startować Przemysław Pawlicki. Australijczyk od lat startuje w Unii Leszno i zwłaszcza teraz, kiedy nie będzie uczestnikiem Grand Prix, jego odejście jest mało prawdopodobne, choć takie zainteresowanie ze strony Polonii jest. Z kolei Pawlicki być może wychodzi z założenia, że w Lesznie nie będzie miejsca dla dwóch dobrych krajowych juniorów"



    Hehe to naprawdę brzmi wręcz niewiarygodnie :).

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach



    za sportowefakty.pl

    "Niewiarygodną wydaje się być z kolei informacja
    o zakusach Polonii Bydgoszcz na Leigh Adamsa. Równie niewiarygodnie brzmi to, że w barwach Unii Tarnów miałby startować Przemysław Pawlicki. Australijczyk od lat startuje w Unii Leszno i zwłaszcza teraz, kiedy nie będzie uczestnikiem Grand Prix, jego odejście jest mało prawdopodobne, choć takie zainteresowanie ze strony Polonii jest. Z kolei Pawlicki być może wychodzi z założenia, że w Lesznie nie będzie miejsca dla dwóch dobrych krajowych juniorów"



    Hehe to naprawdę brzmi wręcz niewiarygodnie :).

    A myślałem ,że dzisiejszego PRZEGLĄDU SPORTOWEGO nic nie przebije... :P

    Tam między innymi o tym ,że Cel transferowy UNII nr 1 czyli NICKI za sezon ma skasować 2,2 mln zł. Doprawdy się uśmiałem... ;)

    A i Zenek Kasprzak w świetnym humorze i bardzo dowcipny jest...

    Ponoć Krzychu będzie jeździł w KM OSTRÓW bo jest za słaby na ligę Polska ,ale na Szwedzka w sam raz... :P

    Śmiej się Zenek śmiej zobaczymy kto się BĘDZIE ŚMIAŁ OSTATNI...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Nie chce mi się wierzyć w to, że Adams odejdzie z Leszna. Na to, że Przemek odejdzie też bym za bardzo nie liczył. A co do Kasprzaka to nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ale jednak jest wychowankiem i wolę jego w barwach Unii niż Pedersena.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2009
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adams już setki razy powtarzał, że w Unii skończy karierę, nie róbcie sensacji...
    Pawlicki ma kontrakt do końca ¶wiata, czyli do 2012, więc też nie ma o czym gadać... Józef go nie pu¶ci za małe pieni±dze, a ojciec też nie będzie go na siłę ci±gał byle gdzie, skoro tutaj kształci się jeszcze Piotr jr, a dla Przema Unia to całe życie. Kasper to sprawa zamknięta. Ktokolwiek przyjdzie i będzie robił punkty a nie zbierał kasę, będzie lepszy. Tyle.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2006
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ja dodam swoje.
    1. KK ponoc płaszczy sie u Józwy aby mógł jezdzic w Unii.
    2. Pawlicki senior nie chce aby młody - Piotr jr. zdawał licencje w bawach Jedynej = żrą sie tez z Józwą - stąd treningi we Wrocku i Gorzowie.
    3. Ponoć rzeczywiscie Tarnow jest gotów wylozyc grube miliony za wykupienie Przema z Jedynej.
    Z lotniczym pozdrowieniem ;-)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach

    Nie wierze w Pedersena!

    To plotka, która ma spowodować obniżenie zarobków KK.
    Oby nie było tak, że Józef zostanie z ręką w nocniku, nie będzie żadnego Duńczyka, a w grudniu będzie błagał na kolanach Krzysinka, aby pozostał w Lesznie. I KK po raz kolejny będzie ratował e-ligę w Lesznie:P.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No to ja dodam swoje.
    1. KK ponoc płaszczy sie u Józwy aby mógł jezdzic w Unii.
    Hmm czemu mnie to nie dziwi... I ten ciągły brak komentarza na sytuacje ze strony Krzycha i co ciekawe Zenka...

    2. Pawlicki senior nie chce aby młody - Piotr jr. zdawał licencje w bawach Jedynej = żrą sie tez z Józwą - stąd treningi we Wrocku i Gorzowie.
    3. Ponoć rzeczywiscie Tarnow jest gotów wylozyc grube miliony za wykupienie Przema z Jedynej.
    Z lotniczym pozdrowieniem ;-)
    Jak grube?? Rozumiem ,ze co najmniej 5 mln :P

    Jak tak to niech idą w *****... Dodajmy im jeszcze Łukaszewskiego i Kajocha w pakiecie...Nawet im stare ławki ze SMOKA dorzucimy :P

    Do młodych Pawlickich nic nie mam ,ale stary jest co najmniej tak samo w****iający jak Zenek... Kolejna SODÓWA...MASAKRA...


    Nie wierze w Pedersena!

    To plotka, która ma spowodować obniżenie zarobków KK.
    Oby nie było tak, że Józef zostanie z ręką w nocniku, nie będzie żadnego Duńczyka, a w grudniu będzie błagał na kolanach Krzysinka, aby pozostał w Lesznie. I KK po raz kolejny będzie ratował e-ligę w Lesznie
    Nie nie ...

    Kasprzak zgodzi się na obniżkę ,a Józef Zawstydzi Kasprzaka i dorzuci jeszcze NICKIEGO do składu... ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach
    Może przyjdzie Kołodziej a pójdzie Pawlicki kto to wie

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    No to ja dodam swoje.
    1. KK ponoc płaszczy sie u Józwy aby mógł jezdzic w Unii.
    2. Pawlicki senior nie chce aby młody - Piotr jr. zdawał licencje w bawach Jedynej = żrą sie tez z Józwą - stąd treningi we Wrocku i Gorzowie.
    3. Ponoć rzeczywiscie Tarnow jest gotów wylozyc grube miliony za wykupienie Przema z Jedynej.
    Z lotniczym pozdrowieniem ;-)
    niech ida w cholere.

    kupimy pedersena, anndersena - sprowadzimy mlodziez z zagranicy.

    efekt bedzie ten sam.
    ponadto:
    w koncu bedziemy miec prawdziwy kolektyw /prawdziwa druzyne a nie jakies leszczynskie indywidualnosci.
    warto dodac ze sa to zawodnicy bezkonfiktowi i od razu beda sie identyfikowac z naszym klubem a nie tak jak teraz.

    lepiej to juz bylo.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Filuśku...
    Bez urazy ale Twoje myślenie zaprowadzi nas do miejsca, w którym są takie kluby jak m.in. WTS :|
    Chyba nie o to chodzi...

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-03-2004
    Postów
    599
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Filuśku...
    Bez urazy ale Twoje myślenie zaprowadzi nas do miejsca, w którym są takie kluby jak m.in. WTS :|
    Chyba nie o to chodzi...
    do niektorych to niestety nie dociera.
    niektorzy widza tylko przyszly sezon i pedersena w unii - pozostaje zyczyc nam wszystkim (kibicom) powodzenia.

    chcemy miec wts bedzie wts.
    prezes powiedzial ze bedzie dobrze wiec napewno tak bedzie.

    milego wieczoru.





  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2008
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie dociera...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Jozin ma teraz najbardziej intensywne dni w próbie ściągniecia Nickiego. Jezeli to nie wypali, to będzie zlinczowany.
    Bo zostanie Andersen, Bjerre i tego typu złotówy, które zawsze czekają na koniec okienka transferowego, bo wtedy posucha na rynku i mozna cene dyktować.

    Nie sądze, żeby przeprosił sie z KK, bo tu juz by błazna z siebie zrobił, głosząć na lewo i prawo rozstanie z klanem K.


    P.S. A klan K. wcale niekoniecznie u Władka wyląduje. Coś mi sie wydaje ze pojawi sie u naszych braci mniejszych zza miedzy ;) Jakby nie patrzeć, pasuje do tego klimatu :D

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysinka, aby pozostał w Lesznie. I KK po raz kolejny będzie ratował e-ligę w Lesznie
    hmmm nie przypominam sobie takiego faktu
    żeby tleniony ratował nam ekstralige

    ja tam jestem za świniakiem troche świerzego
    powietrza jak najbardziej wskazane nie przekonują
    mnie argumenty że armia zaciężna itd...drugi wts
    wolę mieć świniaka i sezon do pażdziernika
    niż tlenionego i sezon do sierpnia
    a bajki o wychowankach i przywiązaniu do kluby
    wsadzcie sobie w dupe takiego czegos juz nie ma
    nie podajcie przykładu zielonej bo walasek w razie W
    pierwszy ********* do częstochowy


  43. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    No to ja lekko z innej beczki... jak ktoś będzie miał możliwość i chęci to prosiłbym o parę fotek ze Smoka-jak idzie remont kolejnych sektorów?
    Z góry dzięki :)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    19-07-2008
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    A ,,nasz" krzysinek znowu zrobił komplecik w Anglii :P i jakich miał przeciwników :P

    Edinburgh Monarchs - 21
    1. Ryan Fisher (d,2,2,2,1) 7
    2. Rusty Harrison (gość) (2,u,1*,1,0,0) 4+1
    3. Andrew Tully (d,d,-) 0
    4. Matthew Wethers (1,1,2,w,1) 5
    5. Kevin Woelbert - ZZ
    6. Aaron Summers (d,1,0,w,1,1,2,0) 5
    7. Kalle Katajisto (w,-,-) 0

    Belle Vue Aces - 68
    1. Jason Crump - ZZ
    2. James Wright (1,2*,3,3,2*) 11+2
    3. Patrick Hougaard (3,3,3,3,3) 15
    4. Mark Lemon (gość) (2*,1,1,2*) 6+2
    5. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,3,3) 15
    6. Derek Sneddon (gość) (2*,u,2*,1,1) 6+2
    7. Ulrich Ostergaard (3,2*,2*,2*,3,3) 15+3

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    A ,,nasz" krzysinek znowu zrobił komplecik w Anglii :P i jakich miał przeciwników :P

    Edinburgh Monarchs - 21
    1. Ryan Fisher (d,2,2,2,1) 7
    2. Rusty Harrison (gość) (2,u,1*,1,0,0) 4+1
    3. Andrew Tully (d,d,-) 0
    4. Matthew Wethers (1,1,2,w,1) 5
    5. Kevin Woelbert - ZZ
    6. Aaron Summers (d,1,0,w,1,1,2,0) 5
    7. Kalle Katajisto (w,-,-) 0

    Belle Vue Aces - 68
    1. Jason Crump - ZZ
    2. James Wright (1,2*,3,3,2*) 11+2
    3. Patrick Hougaard (3,3,3,3,3) 15
    4. Mark Lemon (gość) (2*,1,1,2*) 6+2
    5. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,3,3) 15
    6. Derek Sneddon (gość) (2*,u,2*,1,1) 6+2
    7. Ulrich Ostergaard (3,2*,2*,2*,3,3) 15+3

    no i zapewne dużo kasy zarobił :P:P drugi komplet w tym tygodniu , prawie jak w Polsce :P

Strona 1 z 96 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •